21 نکته در مورد بهره وری برای وبلاگ نویسان مسافرتی: چگونه می توانید در هنگام سفر به جهان کارهای بیشتری انجام دهیم

بسیاری از وبلاگ نویسان رویای خود را دارند کسب درآمد مناسب از طریق وبلاگ نویسی در حالی که آنها به طور همزمان در سراسر جهان سفر می کنند.


هیچ انکاری وجود ندارد: این یک کار جالب است.

این که آیا در تورس دل پین در پاتاگونیا قدم می زنید یا نمی خواهید در ساحل بالی چشم ببندید ، خواهید دید که دنیا را ببینید ، طعم غذای جدید را بخورید و در حین وبلاگ نویسی با افراد جدیدی ملاقات کنید..

من به اندازه کافی خوش شانس بودم که چنین تجربه ای را تجربه کردم. من بسیار گسترده در سراسر آسیا سفر کردم. و از طریق آن همه بلاگ کردم باید بگویم که انعطاف پذیری بازی در طول زمان کار و کارآمد در طول زمان بازی شاید بزرگترین قدرت کار به عنوان یک وبلاگ نویس تمام وقت باشد.

(با این حال گفت ، من این روزها زیاد سفر نمی کنم. و وقتی من این کار را می کنم ، بچه های خودم را دارم – یک 5 ساله و یک 18 ماهه.)

در حالی که من دیگر در سراسر دنیا جنجالی نیستم ، فکر کردم شاید بهترین نکات تولیدی خود را در این پست با شما به اشتراک بگذارم. نمی دانید چگونه می توانید هنگام کار در جاده کار خود را کارآمد کنید؟ این نکات فقط ممکن است کلید فهمیدن آن باشد.

مسلح با این 21 نکته بهره وری ، من اطمینان دارم که شما به هیچ وجه مشکلی در تعادل مناسب بین کار و بازی نخواهید داشت ، حداکثر بهره وری خود را به حداکثر می رسانید در حالی که هنوز هم از تمام تجربیاتی که در سفر دارید لذت می برید.

Contents

طرز فکر درست را تنظیم کنید

معبد بودایی ناشناخته در پوکت ، 2013.در یک معبد بودایی در پوکت ، تایلند؛ 2013.

1. با وبلاگ خود مانند یک تجارت واقعی رفتار کنید

وبلاگ خود را جدی بگیرید. وبلاگ خود را مانند یک کسب و کار اجرا کرده و رشد دهید.

درست مثل اینکه با هر شریک تجاری دیگری رفتار کنید ، با همکاران خود ، از جمله هم وبلاگ نویسان ، سردبیران ، طراحان گرافیک و غیره رفتار کنید ، و در هر کاری که انجام می دهید ، هدف خود را داشته باشید..

به یاد داشته باشید ، شما به شرکای واقعی احتیاج دارید که بتوانند در مواقع دشوار از شما پشتیبانی کنند.

تصور کنید پرواز اتصال شما به لیما را از دست داده اید و در نهایت یک شب در فرودگاه بوگوتا به دام افتاده اید. اگر Wi-Fi ندارید و باید ساعت 8 صبح پرواز داشته باشید ، چطور می توانید آن مهلت 9 صبح را ملاقات کنید؟ هنگامی که به طور غیر منتظره خود را در یک پیوند پیدا کردید ، به شرکای قابل اعتماد دیگری احتیاج دارید که بتوانند شل شما را انتخاب کنند. این به معنای قرار دادن وقت و تلاش برای ایجاد روابط حرفه ای با همراهان است.

من تبلیغات تبلیغاتی را در فیس بوک خرج می کنم. من تبلیغات تبلیغاتی را در توییتر خرج می کنم. در واقع من هر دو مقاله ای را که اکنون می خوانید انجام خواهم داد. من همچنین برای وبلاگ های دیگر هزینه تبلیغات را پرداخت می کنم. اگر می خواهید با آن زندگی کنید ، با وبلاگ خود مانند یک تجارت رفتار کنید. – متیو ، متخصص وگابوند

همچنین بخوانید: 6 کار شما باید انجام دهید تا وبلاگ خود را به تجارت تبدیل کنید

2. زمان کار و بازی خود را به وضوح جدا کنید

وقتی در جاده هستید ، مرزهای بین کار و بازی تمایل به تاری پیدا می کند.

چرا لپ تاپ خود را به ساحل نمی کشید و در آخرین جلسه بین جلسات گشت و گذار کار می کنید؟ نه‌تنها این کار غیر عملی است ، بلکه باعث بهره‌وری شما نیز خواهد شد.

هنگام مسافرت ، باید مرزهای محکم بین زمان کار و زمان بازی تعیین کنید.

بازی بازی است. کار کار است.

این دو را به وضوح از هم جدا کنید ، زیرا مغز ما برای وظیفه چند منظوره طراحی نشده است. من را باور نمی کنید؟ وارسی این فیلم توسط دکتر Sanjay Gupta. واقعیت این است که برای 99٪ از ما ، هرچه بیشتر وظیفه چند وظیفه ای داشته باشیم ، تولیدی کمتری داریم.

عمیق تر حفاری کنید: به مغز خود آموزش دهید تا در کارهای وبلاگ نویسی متمرکز باشد

متمرکز بمان

ماسهبازی در جزیره مورتون ، بریزبن (راه طولانی برای صعود پس از اسلاید!) ، 2013.سنبورد در جزیره مورتون ، بریزبن استرالیا؛ 2007.

نکته اصلی برای پایدار ماندن ، متمرکز بودن است. این به معنای به حداقل رساندن حواس پرتی و سر و صدا است. مطمئناً ، شما ممکن است دفتری نداشته باشید ، اما این بدان معنی نیست که نمی توانید یک فضای کاری مناسب پیدا کنید. در صورت داشتن یک میز ، در یک کافه آرام یا شکار در اتاق هتل خود سعی کنید.

3. اعلان های ایمیل جدید را خاموش کنید.

این اولین کاری است که من هر بار که Outlook را در یک لپ تاپ جدید تنظیم می کنم انجام می دهم. برای اینکه بتوانید کارآمد باشید ، باید متمرکز شوید و هرچه ممکن است حواس پرتی را از بین ببرید.

هیچ چیز بدتر از دریافت یک اعلان نامه الکترونیکی جدید در هر 5 دقیقه در حالی که شما در حال تلاش برای نوشتن پستی در مورد پنج سواحل جالب توجه خارج از مسیر بالی هستید.

به یاد داشته باشید ، هنگامی که مشغول وبلاگ نویسی در جاده هستید ، دفتری را در دسترس ندارید که بتوانید از حواس پرتی آرامش پیدا کنید ، بنابراین باید اگر می خواهید کار کنید ، “ضد انحراف” زیادی را انجام دهید. انجام شده.

4- فقط چند بار در هفته ایمیل خود را بررسی کنید.

صندوق ورودی ایمیل شما است و شما می توانید قوانین خود را تنظیم کنید.

لازم نیست هر روز ایمیل خود را بررسی کنید.

وقتی در حال کار روی یک پروژه مهم هستم ، تصمیم می گیرم که ایمیل هایم را در ساعات کار بررسی نکنم ، زیرا می بینم که این به طور چشمگیری باعث افزایش بهره وری من می شود. حتی پاسخ دادن به آنچه به نظر می رسد مانند یک ایمیل ساده باشد می تواند نیم ساعت وقت شما را از بین ببرد و ریتم کاری شما را مختل کند. به یاد داشته باشید ، بیشتر وقت ایمیلها می توانند صبر کنند. بهتر است کارهای مهم را ابتدا انجام دهید.

5- هر 15 دقیقه یکبار چک کردن رسانه های اجتماعی را متوقف کنید.

ساعت های گرانبهای روز خود را در صفحه های فید اینستاگرام و فیس بوک خود هدر ندهید. رسانه اجتماعی ابزاری عالی برای کمک به شما در ارتباط ماندن با عزیزان در خانه در هنگام مسافرت است ، اما نکته اصلی استفاده از آن در اعتدال است.

وقتی هر 15 دقیقه یکبار رسانه های اجتماعی را چک می کنید ، یک زمان مهم تبدیل به آب می شود و باعث می شود بهره وری شما مختل شود. اگر نمی توانید زمان صرف شده در رسانه های اجتماعی خود را کاهش دهید ، برنامه های زیادی هستند که می توانند به شما کمک کنند.

تلاش كردن زمان پایان یا خود کنترلی مسدود کردن سایت های رسانه های اجتماعی برای تکه های زمان ، بنابراین تبدیل به یک حواس پرتی نمی شود.

بهبود بهره وری

در Brienz ، سوئیس؛ 2012در Brienz ، سوئیس؛ 2012.

6. ابتدا کارهای مهم را انجام دهید.

قبل از شروع روز کاری خود ، لیستی از کارهایی را که باید انجام شود تهیه کنید.

سپس کارهایی که بسیار مهم هستند را ستاره کنید و ابتدا کارهایی را انجام دهید. شما در ابتدای روز کار بیشتر کارآمد هستید ، بنابراین اگر با بزرگترین و مهمترین پروژه ها مقابله کنید در حالی که تمرکز و انگیزه شما در قله های آنها است ، بیشتر کار خواهید کرد..

با درام مداوم نمی توانید ایجاد کنید. هدایت انرژی قدرتمند به طور همزمان به دو مکان مختلف غیرممکن است.

شما باید روی پاکسازی ذهن خود کار کنید. برخی از استراتژی ها را ایجاد کنید ، اجاره دهنده سر را کنار بزنید ، روزانه مراقبه کنید و ذهن آگاهانه تمرین کنید. فضای زیادی را برای شفافیت و بهره وری باز خواهید کرد. – Caz ، Y Blog Blog

همچنین بخوانید: نحوه شروع یک وبلاگ مسافرتی و کسب درآمد

7. از تکنیک Pomodoro استفاده کنید.

تکنیک Pomodoro یک روش عالی برای بالا نگه داشتن سطح بهره وری در کل ساعات کاری شما است.

راز این تکنیک چیست؟ 25 دقیقه روی لیزر بمانید و 5 دقیقه استراحت کنید. چهار بار تکرار کنید ، و سپس یک استراحت طولانی تر ، 15 دقیقه ای داشته باشید و روند کار را دوباره شروع کنید.

ایده این است که استراحت های مکرر و مداوم به شما کمک می کند تا ذهن خود را متمرکز کنید ، تمرکز کلی و به نوبه خود بهره وری را بهبود بخشید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این تکنیک عالی پیدا کنید اینجا.

تکنیک Pomodoroتکنیک Pomodoro به طور خلاصه.

8- برنامه ریزی کنید.

منتظر نشوید تا در ایستگاه اتوبوس در سانتیاگو حاضر شوید تا تصمیم بگیرید که آیا از شمال به سمت سن پدرو د آتاکاما حرکت می کنید یا از جنوب به پورتو مونت.

از قبل یک برنامه سفر داشته باشید و سعی کنید به آن رعایت کنید. فقط پیمودن آن در جاده از نظر زمان ، انرژی و منابع پولی برای شما هزینه خواهد داشت. اگر برنامه ای با ساعت کار و مهلت تعیین شده داشته باشید ، بسیار پربازدید خواهید بود.

مقاله KeriLynn را در اینجا ببینید چگونه زمان بازاریابی خود را به نصف کاهش دهید با ابزار مناسب و برنامه ریزی.

9. همیشه یادداشت کنید.

در طی چند هفته ، شاید شما هنگام یادگیری یونان ، نام آن رستوران بزرگی را که در کورفو در آن خوردید ، به خاطر نیاورید.

ساده ترین راه حل این است که همیشه یک دفترچه و یک قلم با خود داشته باشید تا بتوانید جزئیات مربوط به تجربیات را یادداشت کنید.

این روزها ، هنگام مسافرت ، یک نوت بوک (نوع کاغذ ، نه لپ تاپ) و Evernote را در آیفون خود حمل می کنم. برای راهنمایی ها و ترفندهای مربوط به نحوه یادداشت های عالی در سفر ، حتماً حتماً بررسی کنید این پست عالی توسط کوین مالتون.

10. لیستی از هک های عنوان را نگه دارید.

عناوین مهم است که مهمترین جنبه هر پست وبلاگ است.

تحقیقات نشان می دهد 8 نفر از 10 نفر عنوان شما را می خوانند. اما فقط از هر 10 نفر فقط 2 نفر زمان خواندن کل پست شما را خواهند گرفت.

عناوین خوب توجه بیشتری را به خود جلب می کند و به ایجاد یک پایدار از خوانندگان کمک می کند.

نکته حرفه ای: همیشه یک مورد داشته باشید لیست هک های سرخط برای زمانهایی که شما نیاز دارید تا یک عنوان کامل را در یک بحران زمانی تهیه کنید.

11. اخبار و پست های جدید وبلاگ را به طور مؤثر دنبال کنید

از ابزارهایی مانند Feedly و Flipboard استفاده کنید تا محتوای تازه و اخبار را در یک مکان بدست آورید. از اشتراک در خبرنامه های وبلاگ خودداری کنید ، زیرا این کار فقط صندوق ورودی شما را به هم می زند.

12. برون سپاری

نیازی نیست که همه کارها را خودتان انجام دهید.

من شخصاً برخی از کارهای نوشتن و طراحی خود را برون سپاری می کنم. ایده ها همیشه مال من هستند ، اما من معمولاً با کسی روبرو هستم که خیلی بهتر از آنچه می توانم بنویسد ، در واقع این کلمات را تنظیم کند.

همچنین داشتن شخصی که می توانید برای بررسی کار خود به او اعتماد کنید خیلی کمک می کند! من خوشحالم که سردبیر من ، لری سوارد را دارم که سالها از عملکرد بلاگ نویسی من حمایت می کند.

13. پست های رسانه های اجتماعی خود را برنامه ریزی کنید.

ارسال دستی در رسانه های اجتماعی زمان مکیدن است. برای آزاد کردن آن زمان از برنامه ریزی خودکار استفاده کنید.

من استفاده می کنم عرشه توییت و بافر این روزها.

ابزار دیگری که اکثر بلاگ نویسان توصیه می کنند هستند HootSuite و SocialOomph.

عمیق تر حفاری کنید: نکاتی درباره بازاریابی رسانه های اجتماعی برای مبتدیان. 

14. در هر زمان و هر زمان با تلفن همراه خود کار کنید

با تلفن هوشمند خود به عنوان ایستگاه کاری خود رفتار کنید.

هنگامی که صحبت از حفظ بهره‌وری شما در جاده است ، تلفن هوشمند یکی از بزرگترین متحدین شما است.

تلفن هوشمند خود را طوری تنظیم کنید که از پتانسیل آن به عنوان یک ابزار کار حداکثر استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام برنامه های لازم را نصب کرده اید تا بتوانید از طریق تلفن خود به طور موثر کار کنید ، و مطمئن شوید که آن را پیکربندی کرده اید تا بتوانید در هر زمان و هر مکان و هر مکان با اتصال Wi-Fi کار کنید ، در صورت لزوم.

این برنامه ها را امتحان کنید:

بررسی کنید: لیست ابزارهای ضروری برای تجارت آنلاین شما.

15. چشم اندازهای بزرگی داشته باشید اما اهداف کوتاه مدت را تعیین کنید

اهداف بزرگی در زندگی تعیین کنید ، اما همیشه در لیست کارهای انجام شده خود ، روی مراحل کوچک و کمی متمرکز شوید.

زندگی یک ماراتن است ، و نه حداکثر سرعت دویدن. خوب است که اهداف بزرگی در زندگی داشته باشید ، اما اگر می خواهید به هر مکانی برسید ، باید روی قرار دادن یک پا از پای دیگر و پیشرفت یک مایل تمرکز کنید..

بنابراین اگرچه ممکن است یک هدف بزرگ برای زندگی 10،000 دلار در ماه درآمد داشته باشد ، این اقدامات کوچک در لیست کارهای شماست (سه پست جدید را قبل از تاریخ X بنویسید ، برای ارسال مهمان قبل از تاریخ Y و غیره به پنج وبلاگ نویس نزدیک شوید). در واقع به شما امکان می دهد تا آن هدف بزرگ را برآورده کنید.

اقدام کنید: شروع آسان ایده های کسب و کار آنلاین برای مبتدیان.

لذت ببرید و زندگی را به کمال زندگی بپردازید

در سانتورینی ، یونان؛ 2010در سانتورینی ، یونان؛ 2010.

16. هر دو دستاورد کوچک و بزرگ را جشن بگیرید.

هنگامی که شما یک هدف را برآورده می کنید ، برای جشن گرفتن وقت بگذارید ، حتی اگر موفقیت لزوماً یک هدف بزرگ نباشد. لازم نیست همه چیز پیچیده باشد. این می تواند چیزی به سادگی صرف روز در کاوش در یک ساحل جدید یا بیرون رفتن در شب برای برخی از آبجو با دوستان باشد.

17- با انگیزه بمانید.

این که آیا هنگام خواب در اتوبوس شبانه از مندوزا به بوئنوس آیرس جیب خورده اید ، یا پرواز خود را به هنگ کنگ گم کرده اید و تلاش می کنید یک مورد دیگر پیدا کنید ، وقتی در جاده هستید ، همه چیز پیش می رود..

زمانی خواهد بود که شما باید برخی از برنامه های سفر را رها کنید و به راحتی در تمام طول روز در اتاق خواب یا اتاق هتل خود را خنک کنید. نکته اصلی این است که اجازه ندهید این مسئله شما را عقب نگه دارد.

همیشه آماده باشید تا با چالش های جدید روبرو شوید ، و اجازه ندهید که مشکلات بازدارنده شما را عقب نگه دارند!

همچنین بخوانید: 7 عادت وبلاگ نویسان بسیار مؤثر

18- مرتباً ورزش یا مدیتیشن کنید.

یک تمرین منظم ، منظم یا مراقبه ، می تواند باعث شگفتی هایی برای بهره وری شما شود. من به طور منظم حتی هنگام مسافرت ورزش می کنم ، از پیاده روی های طولانی در ساحل گرفته تا توپ های توپ با افراد محلی.

مهم است که ذهن خود را حفظ کنید و به نظرم ورزش به من کمک می کند تا در انجام این کار فوق العاده باشم.

همچنین بسیاری از افراد مراقبه را ابزاری ارزشمند در حفظ ذهن روشن و تمرکز می دانند. بانوی کنگره ، نانسی پلوسی ، روزهای تعطیل خود را با 45 دقیقه پیاده روی با قدرت ، در حالی که هتل های استارودود شروع می کند & فریتس ون پاسچن ، مدیرعامل Resorts ‘، 10 مایل فاصله دارد. کاندولیزا رایس در ساعت 4:30 دقیقه بعدازظهر از خواب بلند می شود تا بدون توجه به جایی که او در جهان اتفاق می افتد ، کار کند و مغول ریچارد برانسون اصرار دارد که روال ورزش او روزانه 4 ساعت کارآیی بیشتر به او می دهد..

خط آخر؟ افراد بسیار موفق تمایل دارند که روال ورزشی داشته باشند که برای آنها مؤثر باشد. پس باید.

19. بیش از حد نگران نباشید آنچه دیگران انجام می دهند.

سخت کار کنید وقتی زمان کار باشد خودت شک نکن.

از این گذشته ، ایده این است که آزاد زندگی کنید و از زندگی خود لذت ببرید. آنچه دیگران با زندگی خود انجام می دهند کارشان است – نه مال شما. به طور مداوم مقایسه خود با دیگران باعث اضطراب غیرضروری می شود و شما را از کار خود منحرف می کند.

20. از فرسودگی اجتناب کنید

اگر سعی می کنید به مدت 12 ساعت پیاپی کار خود را مرتباً سنگین کنید ، نمی خواهید مثمر ثمر باشید.

شما فقط می توانید برای یک مدت طولانی روی یک چیز تمرکز کنید. روز کاری خود را با استراحت برنامه ریزی کنید تا به ذهن شما بقیه مورد نیاز خود را بدهد. شما تمرکز و بهره وری را بهبود می بخشید.

حتماً می خواهید حوله را پرتاب کنید ، اما این کار را نکنید. این [وبلاگ نویسی] شغلی است که سرسختی می بخشد. من یک سال طول کشید تا اولین دلار خود را در وبلاگ خود (که به یک تعجب کاملاً غیرمنتظره و استقبال شد) تبدیل کردم. همه نقاط عطف مهم من سخت جنگیده و به پیروزی رسیده است. این کار نبردهای ریز و درشتی است و از بالا و بالا رفتن بی وقفه آهسته است. این یک جاده آسان نیست ، اما افرادی که قصد ساخت آن را دارند ، کسانی هستند که تسلیم نمی شوند. – استف ، بیست مسافرتی

21. از آن لذت ببرید.

آخرین و مهم نیست ، وقت خود را برای لذت بردن از همه تجربیات شگفت انگیز سفر استفاده کنید.

منظورم – درست است که تمام زندگی برای تأمین هزینه از طریق وبلاگ نویسی مسافرتی است?

هرگز فراموش نکنید که در حالی که در جاده هستید سرگرمی کنید.

مقاله نوشته شده توسط جری لاو؛ در ابتدا ظاهر شد وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map