در جستجوی ارزانترین هاستینگ وردپرس در سال 2020 (دارای 3 گزینه)

امنیت ، قابلیت ها و سرعت وب سایت شما به زیرساخت های میزبان متکی است. اگر 35.4٪ از بیشتر صاحبان وب سایت را دوست دارید ، احتمالاً می خواهید یا مالک آن باشید سایت وردپرس.


چالش انتخاب نوع میزبانی وب است که در بودجه شماست ، بدون آنکه کیفیت را فریب دهد. اما «میزبانی با کیفیت» چیست و ارائه دهندگان میزبان آن را با قیمت های مناسب ارائه می دهند?

قیمت مناسب برای شما احتمالاً برخی از ابزارهای تبلیغاتی نیست. شما نمی خواهید یک طرح میزبانی که در جلو ارزان به نظر می رسد بخرید و سپس مبلغ ناعادلانه ای را برای ویژگی ها و پشتیبانی فنی پرداخت کنید که در وهله اول باید در بسته بندی شما گنجانده شود. شما قوام می خواهید. قیمت پایین بعد از خرید پایین می ماند.

من خبرهای خوبی دارم ، اما اول ، بگذارید آنچه را که می پرسید درک کنیم.

انواع برنامه های میزبانی وردپرس

وردپرس است بیشترین استفاده از CMS و سهم بازار 62.7٪ است. جوملا که با 4.4 درصد از بازار دومین مسیر محبوب است.

انتخاب یک میزبان مناسب برای وب سایت شما خیلی طول نمی کشد. شما باید چند نکته مانند نحوه کار آنها را بدانید و اگر متناسب با ماهیت تجارت شما باشد.

به طور معمول ، سه نوع سرویس میزبانی وردپرس وجود دارد که می توانید با آنها به اشتراک بگذارید – مشترک ، اختصاصی و ابری.

1- میزبانی مشترک

این طرح محبوب ترین راه حل میزبانی در بازار امروز است. هم مقرون به صرفه است و هم نگهداری آن آسان است.

برای برنامه های میزبانی مشترک ، ارائه دهندگان میزبانی به طور معمول چندین وب سایت را در یک سرور قرار می دهند. این طرح اغلب محدودیت یا محدودیتی در منابعی دارد که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ، از جمله فضای ذخیره سازی ، پهنای باند ، امنیت و سایر ویژگی ها.

میزبانی به اشتراک گذاشته ارزانترین گزینه برای افراد با بودجه محدود و عالی برای تازه کارها با تجربه محدود است.

2- میزبانی اختصاصی

با میزبانی اختصاصی ، شما یک سرور اختصاصی برای میزبانی وب سایت خود دریافت می کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، شما نمی توانید منابع سرور خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

میزبانی اختصاصی به دلیل اینکه منابع سرور را با سایر سایت ها به اشتراک نمی گذارید ، سرعت وب سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. همچنین بسیار امن است زیرا تنها کسی هستید که از سرور استفاده می کنید.

اگر انتظار زیادی از ترافیک سایت خود دارید ، میزبانی اختصاصی گزینه ای عالی است. میزبانی مشترک به میزان ترافیک وب سایت که می تواند مسئولیت آن را داشته باشد دارای کلیدی است.

تنها کاستی های این طرح هزینه های بالا و نیاز به دانش فنی برای مدیریت سرور اختصاصی است. بنابراین یا یک پرسنل IT استخدام خواهید کرد یا از نظر فنی به اندازه کافی باهوش هستید تا یک سرور میزبان را حفظ کنید.

3- میزبانی ابر

این سرویس میزبانی یک فناوری نسبتاً جدید است که ویژگی های میزبانی مشترک و اختصاصی را با هم ترکیب می کند. می توانید آنرا ترکیبی بنامید.

این سرویس بار فیزیکی را برای چندین سایت در رایانه های مختلف توزیع می کند. این فرایند به وب سایت شما اجازه می دهد تا منابع سرور خود را بدون نیاز به سخت افزار اختصاصی داشته باشد. ممکن است سخت افزار اختصاصی میزبانی را دریافت نکنید ، اما می توانید در صورت لزوم نیازهای خود را مرتب کنید.

اگر می خواهید مزایای میزبانی مشترک و اختصاصی را با هم مخلوط کنید ، میزبانی ابری راه حل است. با این حال ، دارای نقاط ضعف مانند است

 • ممکن است پشتیبانی بتواند مواردی را که بوجود می آید به تأخیر اندازد,
 • ممکن است مجبور شوید با مسائل امنیتی سر و کار داشته باشید ، و
 • مقیاس گذاری به این معنی است که میزبانی گران می شود

شاید تعجب کنید که بهترین گزینه ممکن است برای شما باشد. بیایید کشف کنیم!

میزبانی ارزان وردپرس در سال 2020

در اینجا سه ​​از ارزانترین ارائه دهنده هاست میزبان وردپرس در سال 2020 آورده شده است. انتخاب های ما مبتنی بر قیمت گذاری در ثبت نام و هزینه های تجدید بعدی است..

این گزینه ها فقط بر اساس میزبانی مشترک انجام نشده است. اگر به دنبال گزینه های ارزان و اختصاصی و میزبانی ابری ارزان هستید ، این میزبان ها مناسب خواهند بود.

1. میزبان

هاستینجر میزبان وردپرسمیزبانی میزبان وردپرس Hostinger با کمترین مقدار از 0.96 دلار در ماه شروع می شود (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید).

با توجه به هزینه اولیه و قیمت های بعدی ، هاستینگر ارزان تر از سایر ارائه دهندگان میزبانی در نظر گرفته می شود.

به غیر از الزامات فنی کم ، هاستینجر برای بودجه سخت نیز مناسب است. از قیمت $ 0.99 در هر ماه مقرون به صرفه تر نیست.

ویژگی های Hostinger WordPress

بگذارید آنچه را بدست می آوریم را بررسی کنیم.

امنیت پیشرفته

هر وب سایتی که توسط هاستینجر میزبانی می شود توسط برنامه حفاظت همه جانبه BitNinja محافظت می شود ، که دفاع در برابر همه حملات خودکار و سایبری را ارائه می دهد.

1-بر روی نصب وردپرس کلیک کنید

روزهایی که تنظیم وردپرس شما بیش از حد پیچیده و وقت گیر است ، گذشته است. حالا تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که فرم ساده ای را پر کنید ، جزئیات خود را وارد کنید و WP را با یک کلیک نصب کنید. بیشتر از چند دقیقه طول نمی کشد.

ساخته شده برای عملکرد

هاستینگر از طریق استفاده از سرعت بارگذاری بی نظیر را بدست می آورد

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX ، و
 • افزونه های ذخیره سازی WP از پیش نصب شده,

سایر ویژگی های Hostinger شامل پشتیبان گیری روزانه یا هفتگی ، دامنه های رایگان و گواهینامه های SSL ، حساب های FTP نامحدود ، Cronjobs و Bandwidth و موارد دیگر.

پشتیبانی مشتری Hostinger

وردپرس Hostinger’s پشتیبانی در دسترس است برای کمک به تمام سؤالات و نگرانی های خود پشتیبانی چت فوری از طریق مسنجر 7 24 24 در دسترس است. آرامش خاطر شما تضمین شده است زیرا این سرویس به متخصصانی که در حالت آماده باش هستند برای رفع هر یک از مشکلات مربوط به وب سایت شما ارائه می دهد.

میزبان قیمت گذاری

قیمت میزبانی میزبان وردپرس

طرح Single WordPress با قیمت 0.99 دلار در هر ماه پیش می رود. این طرح با 2.15 دلار در ماه پس از اولین پرداخت تجدید می شود.

WordPress Premium در هر ماه 2.89 دلار و در هر ماه 3.49 دلار است. Business WordPress با قیمت گذاری اولیه 3.99 دلار شروع می شود ، در حالی که پرداخت های بعدی با 7.95 دلار پیش می رود.

مزایای میزگرد شامل موارد زیر است,

 • قیمت ارزان و ارزان
 • خدمات مشتری کارآمد و قابل اعتماد
 • برای سرعت و بروزرسانی بسیار قابل اعتماد است
 • ویژگی های عالی را ارائه می دهد

مضرات هاستینجر شامل موارد زیر است,

 • قیمت ها بعد از دوره اول افزایش می یابد
 • نام دامنه رایگان برای کاربران برنامه میزبانی وردپرس تنها وجود ندارد
 • از بروزرسانی های خودکار پشتیبانی نمی کند

2. Bluehost

میزبان وردپرس BlueHostمیزبانی وب وردپرس BlueHost با 2.75 دلار در ماه شروع می شود (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید).

Bluehost با بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی متفاوت است. بر خلاف دیگران ، برای استفاده از برنامه میزبانی ارزان هنگام استفاده از سرویس ، نیازی به پرداخت یک برنامه سه یا پنج ساله ندارید.

اگر به فکر برنامه ریزی 5 ساله میزبانی مشترک هستید ، گزینه Bluehost برای شما مناسب است. این سرویس سه نوع میزبان WP را ارائه می دهد.

 • میزبانی مشترک WP: نسبتاً ایمن ، آسان برای پیمایش و خیلی سریع است. این پلتفرم همچنین به روزرسانی های اتوماتیک ، نام دامنه رایگان (فقط برای سال اول) و یک گواهی SSL رایگان ارائه می دهد.
 • میزبانی مدیریت شده: اگر مدیریت وب سایت های شما برای شما خسته کننده باشد ، کمک می کند. این ویژگی به مدیریت همه چیز از یک داشبورد کمک می کند.
 • میزبانی تجارت الکترونیک: با پشتیبانی WooCommerce ، این افزونه eCommerce دروازه های پرداخت ایمن و فروشگاه های آنلاین کاملاً قابل تنظیم ، از جمله موارد دیگر.

ویژگی های وردپرس Bluehost

 • به روزرسانی های خودکار وردپرس: این ویژگی اطمینان می دهد که حساب شما به روز و به طور مرتب ممکن نگه داشته می شود.
 • نصب خودکار WP: Bluehost پس از عضویت در یک برنامه ، ایمن ترین و جدیدترین نسخه وردپرس را برای وب سایت خود نصب می کند.
 • محیط صحنه بندی وردپرس: با استفاده از این گزینه می توانید تغییرات را قبل از انتشار در سایت خود آزمایش کنید.

ویژگی های دیگر شامل؛ نام دامنه رایگان به مدت یک سال (با پنج دامنه پارک شده و 25 زیر مجموعه) ، گواهینامه SSL ، 50 GB ذخیره سازی SSD ، و غیره.

BlueHost پشتیبانی مشتری

Bluehost فراهم می کند پشتیبانی 24 ساعته برای میزبانی WP. آنها برای هر دو گپ زنده و مکالمه در دسترس هستند.

قیمت گذاری Bluehost

قیمت گذاری میزبانی مشترک

برنامه ها / قیمت
قیمت ثبت نام
منظم (12 ماهه)
تمدید (24 ماه)
تمدید (36 ماه)
پایه ای2.95 دلار در ماه$ 8.99 / ماه$ 8.49 / ماه7.99 دلار در ماه
به علاوه5.45 دلار در ماه12.99 دلار در ماه11.99 دلار در ماه10.99 دلار در ماه
انتخاب به علاوه5.45 دلار در ماه16.99 دلار در ماه15.99 دلار در ماه$ 14.99 / ماه
حرفه ای13.95 دلار در ماه25.99 دلار در ماه24.99 دلار در ماه23/99 دلار در ماه

قیمت گذاری میزبانی مدیریت شده

 • برنامه ساخت – 19.95 دلار در هر ماه
 • رشد – 29.95 دلار در هر ماه
 • مقیاس – 49.95 در هر ماه

قیمت گذاری میزبان تجارت الکترونیک

 • Starter Pack – 6.95 دلار در هر ماه
 • به علاوه – 8.95 دلار در هر ماه
 • طرفدار – 12.95 دلار در هر ماه

مزایای Bluehost

 • Bluehost یکی از مقرون به صرفه ترین قیمت ها در بازار را ارائه می دهد
 • این سرویس از بروزرسانی های خودکار پشتیبانی می کند
 • نسبتاً ایمن است

معایب Bluehost

 • پشتیبانی مشتری غیرقابل اعتماد
 • صعودهای گران قیمت
 • افزایش قیمت های تجدید

3. Namecheap

میزبان وردپرس NameCheapمیزبانی وردپرس مدیریت شده NameCheap با قیمت 3.88 دلار در ماه شروع می شود (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید).

این سرویس یکی از ارزان ترین قیمت های اولیه و تجدید قیمت را دارد ، به همین دلیل این لیست را ایجاد کرد. Namecheap دامنه های عالی و میزبانی وب ارزان را با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

Namecheap دارای سرویس های میزبانی وب مشترک و مدیریت شده است که دارای چندین ویژگی است.

 • میزبانی مشترک: این پیشنهاد توسط ضمانت میزبانی Namecheap پشتیبانی می شود ، با پهنای باند بدون تقسیم ، 99.9٪ به موقع و گواهی SSL رایگان ، از جمله ویژگی های.
 • میزبانی مدیریت شده: این سریعترین گزینه های میزبانی وردپرس است. از یک نسخه پشتیبان تهیه و یک ابزار بازیابی استفاده می شود.

اگرچه میزبانی وردپرس مدیریت شده ارزانترین گزینه در دسترس نیست ، کاربران آن را دوست دارند. حدود 52٪ از کاربران میزبان وردپرس مدیریت شده معتقدند که ارزش اضافی آن را دارد.

Namecheap WordPress امکانات

 • ضمانت صددرصد: کلیه خدمات میزبانی وب بالاترین نوع ضمانت را دارند و گزینه های عالی را ارائه می دهند.
 • آخرین فن آوری سرور: Namecheap از تکنولوژی انقلابی Dell Server برای تقویت بهره وری استفاده می کند. سان با سرعت بالا 100٪ به موقع را فراهم می کند.
 • سازنده وب سایت: به سرعت می توانید حضور آنلاین خود را به راحتی تقویت کنید.

سایر ویژگی ها شامل گواهینامه های رایگان SSL ، پشتیبانی 24/7 مشتری ، کنترل کامل وب سایت با cPanel ، بروزرسانی آسان ، پشتیبان گیری روزانه و غیره.

NameCheap پشتیبانی مشتری

Namecheap دارای ویژگی های 24/7 است پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده. همچنین دانش گسترده ای برای مطالعه خود وجود دارد.

قیمت میزبانی Namecheap

قیمت گذاری میزبانی مشترک

برنامه ها و قیمت های میزبان NameCheap

 • برنامه ستاره ای – 1.44 دلار در ماه (برای هر دو نسخه اولیه و جدید)
 • ستاره ستاره به علاوه – 2.44 دلار در ماه
 • تجارت ستاره ای – ماهانه 4.44 دلار

هنگام پرداخت سال اول 50٪ تخفیف می گیرید.

مدیریت قیمت گذاری میزبان وردپرس

قیمت میزبانی وردپرس مدیریت شده NameCheap

 • EasyWP Starter – 3.88 دلار (1 دلار برای ماه اول)
 • EasyWP Turbo – 7.88 دلار (ماه اول هزینه 2 دلار)
 • EasyWP Supersonic – 11.88 دلار (3 دلار برای ماه اول)

مزایای Namecheap

 • Namecheap نمایندگان گپ کارآمد را ارائه می دهد
 • خدمات قابل اعتماد میزبانی را ارائه می دهد
 • رابط کاربری و طراحی کاربر پسند

معایب Namecheap

 • پشتیبانی مستقیم فقط به این بستگی دارد که شما در آن عضو شوید
 • این پشتیبانی از تلفن را ارائه نمی دهد
 • تنظیم گواهینامه های SSL برای برخی دشوار است

معیارهای انتخاب میزبانی وردپرس

قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب میزبان وردپرس ، می خواهید مواردی را در نظر بگیرید. قابلیت اطمینان ، سرعت و امنیت از مهمترین عواملی هستند که باید هنگام انتخاب سرویس میزبانی خود به آن توجه کنید.

لازم است به موارد مورد نیاز ، قیمت ها ، ویژگی ها ، دیسک یا فضای ذخیره سازی و همچنین پشتیبانی مشتری توجه داشته باشید.

بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم.

1. الزامات

میزبان وردپرس شما انتخاب می کنید باید معیارهای زیر را رعایت کند. باید پشتیبانی کند:

 • نسخه PHP 7.3 یا بالاتر
 • در عوض ، MySQL نسخه 5.6 یا بالاتر ، در غیر اینصورت ، MariaDB نسخه 10.1 یا بالاتر
 • HTTPS

در حالی که هر سروری که از PHP و MySQL پشتیبانی کند قابل قبول است ، وردپرس استفاده از آن را توصیه می کند آپاچی یا نگینکس. همیشه به یاد داشته باشید که قبل از انجام هر کاری ، از میزبان خود این شرایط را بپرسید.

2. قیمت گذاری

در حالی که قیمت هر ارائه دهنده میزبانی از ارزان تا گران قیمت متفاوت است ، برخی از آنها تخفیف یا قیمت تبلیغاتی را برای مشترکین جدید ارائه می دهند. پس از آن ، کاربران خدمات میزبانی خود را با سرعت مرتب تمدید کنید.

بیشتر ارائه دهندگان هاستینگ گزینه های قیمت گذاری را تبلیغ می کنند که در صورت پرداخت سه یا پنج سال پرداخت می شوند. معمولاً ، این بهترین راه برای ارزان کردن میزبانی ارزان وردپرس است زیرا هزینه های میزبانی شما را برای سه یا چند سال آینده کاهش می دهد.

با این حال ، مشاغل که ماهانه یا سالانه پرداخت می کنند ممکن است با افزایش قیمت از سال دوم یا سوم اشتراک خود مواجه شوند.

3. ویژگی ها

بیشتر ارائه دهندگان میزبانی ویژگی های مشابه مانند ارائه می دهند,

 • 99.9٪ به وقت سایت,
 • میزبان داشبورد و سی پنل,
 • گواهینامه های SSL رایگان,
 • نام دامنه ، و
 • حسابهای ایمیل

تعداد کمی از آنها گزینه های پشتیبان گیری منظم را ارائه می دهند ، در حالی که برخی از آنها از پشتیبان گیری های هفتگی یا ماهانه استفاده می کنند. برخی از ارائه دهندگان پشتیبانی از مشتری را از طریق تلفن و چت زنده اداره می کنند.

برخی از میزبان ویژگی های اضافی را با هزینه دریافت می کنند. معمولاً ارائه دهندگان میزبانی از شما می خواهند در صورت نیاز هزینه ذخیره اضافی را بپردازید. آنها همچنین از حریم خصوصی نام دامنه ، نسخه پشتیبان سایت ، امنیت سایت و سایر ویژگی ها و افزونه ها به فروش می رسانند.

4. دیسک یا فضای ذخیره سازی

بسته به قیمت یا برنامه اشتراک ، خدمات مختلف میزبانی از 10 گیگابایت تا بیش از 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهند. برخی حتی فضای نامحدود دیسک SSD را برای کاربران خود دارند.

5. پشتیبانی مشتری

صرف نظر از مهارت شما در اداره سایت خود ، در بعضی مواقع به کمک نیاز خواهید داشت. وقتی موقعیت هایی مانند این اتفاق می افتد ، شما می خواهید مشتری پشتیبانی کنید که بتواند سریع شما را وثیقه کند.

78.3٪ از کاربران می گویند پشتیبانی بزرگترین نگرانی برای سایت های وردپرس آنهاست و باید در اولویت قرار گیرد.

میزبان های بزرگ از پشتیبانی مشتری کارآمد و پاسخگو برخوردار هستند. میزبان وب ما توصیه می کنیم از طریق کانال های مختلف پشتیبانی می کنند.

افکار نهایی

پنهانی نیست ، وردپرس قهرمان غیرقابل انکار سیستم های مدیریت محتوا است. این گسترده برای همه انواع وب سایت های تجاری ، شخصی و نهادی استفاده می شود. این سایت از چندین سایت میزبانی از جمله Hostinger ، Bluehost و Namecheap پشتیبانی می کند.

هاستینجر یکی از بهترین قیمت های سه گانه و کارآمدترین پشتیبانی مشتری را دارد. Bluehost از برنامه های بلند مدت حمایت می کند و برای تجارت الکترونیکی عالی است ، در حالی که Namecheap برخی از بهترین و مقرون به صرفه ترین دامنه ها را ارائه می دهد.

بسته به برنامه های اقتصادی و بودجه خود می توانید با هر یک از این سه گزینه کار کنید. پیش بروید و انتخاب خود را انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map