20 ابزار ضروری برای مشاغل آنلاین شما (+ ابزار پاداش)

به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، رشد کسب و کار شما به معنای کارآمدتر شدن آن و یافتن ابزاری است که می تواند به جایگزین کردن صدها نفر از کارمندان شما در اختیار شما نباشد و قادر به استخدام نیست.


خوشبختانه برای صاحب مشاغل آنلاین ، مواردی وجود دارد که از همه چیز می توان به میزبانی وب تا مدیریت زمان گرفته تا صورتحساب به بازاریابی ایمیل کمک کرد. ما وقت و تلاش خود را برای شکار این ابزارها صرفه جویی کرده ایم. ما به برخی از محبوب ترین ابزارهای موجود در آنجا نگاه کرده ایم و 20 ابزار برتر مورد نیاز را انتخاب کرده ایم.

در او لیست 20 ابزار برتر در Forbes, Tanya Prive به اشتراک گذاشت:

“زمان محدود ، نیروی انسانی و بودجه همه می توانند عاملی باشند زیرا بار کار شروع به جمع شدن می کند و صورتحساب ها به گردش در می آیند. با وجود داشتن یک تیم خوب و ابزارهای مناسب ، به زودی به زودی در راه رسیدن به پتانسیل تجاری خود خواهید بود. “

20 ابزار لازم برای کسب و کار شما

1 – تقاضا

پایه تقاضا

پست وبلاگ در 12 ابزار وب جالب برای مشاغل کوچک نگاهی به Demandbase به عنوان ابزاری با ارزش برای صاحبان وب سایت می اندازد.

تقاضا با در نظر گرفتن IP خود و مقایسه آن با منابع مختلف اطلاعاتی مانند Dun ، به افرادی که از سایت شما بازدید می کنند نگاهی دقیق تر نشان می دهد & Bradstreet و LexisNexis. Demandbase نه تنها به شما می گوید بازدید کنندگان سایت برای چه شرکت هایی کار می کنند بلکه شما را با اطلاعات تماس رئیس شرکت تنظیم می کند تا بتوانید خدمات خود را بیشتر بفروشید. این یک روش عالی برای بازاریابی به جمعیتی است که از قبل به محصول شما علاقه مند است.

2 – زنبور عسل

زنبور عسل

در یک پست وبلاگ در جادوگر وبلاگ نویسی, میزبان بنیانگذار ، جری لاو ، پیشنهاد می کند از Inky Bee برای ارتباط با سایر وبلاگ نویسان استفاده کنید.

ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان برای ارتباط با وبلاگ خود بسیار مهم است. برخی از موارد در بازاریابی وبلاگ از زمان شروع وبلاگ نویسی تغییر نکرده اند و ایجاد ارتباط با سایر وبلاگ نویسان یکی از آنهاست. با این حال ، نحوه شبکه سازی با یکدیگر تغییر کرده و زنبور عسل ابزاری عالی است که به شما کمک می کند تا به راحتی ارتباط برقرار کنید ، در وقت خود صرفه جویی کنید و شما را با وبلاگ نویسان با علایق مشابه تطبیق دهید.

3 – ردیاب محوری

جستجوگر محوری

این یکی از ابزاری است که شاید قبلاً درباره آن نشنیده باشید ، اما ردیاب محوری به شما کمک می کند تا برنامه شلوغ خود را در مسیر نگه دارید. با نگاهی به 40 مشاغل کوچک و ابزار آنلاین آنها بدون زندگی نمی توانند زندگی کنند, Michael P. Daugherty از Bespoke Row می گوید که این ابزار مورد علاقه وی است. به راحتی می توان دید که چرا. این یک ابزار مدیریت پروژه آسان است که همه افراد تیم را در یک محیط آنلاین بصورت واقعی درگیر می کند. برنامه ای را برای پایان کارها تنظیم کنید ، به دیگران اجازه دهید آپدیت ها را آپلود کنند و یادداشت بگذارند و با همه مشترکین از همان داشبورد تعامل داشته باشند.

 4 – Dropbox

این راه حل آسان ذخیره سازی آنلاین برای پیگیری مهمترین اسناد شما مناسب است. اگر غیرقابل تصور اتفاق بیفتد و کامپیوتر شما خراب شود یا آتش سوزی در خانه شما رخ دهد ، می توانید تمام اطلاعات خود را بازیابی کنید Dropbox. این شرکت راه حل های مختلفی از جمله گزینه رایگان با 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهد. همچنین می توانید از Dropbox برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها با همکاران استفاده کنید.

جعبه رها

5 – پای Appy

پای مضراب

پای پای سکویی است که به مشاغل امکان می دهد برنامه خود را طراحی کرده و در iTunes یا Google Play بارگذاری کنند. مشتریان می توانند برنامه را بارگیری کنند و سپس می توانید اعلان های فشار روزانه خود را ارسال کنید. Appy Pie در حال اضافه کردن توانایی فروش محصولات از طریق برنامه است.

6 – Hootsuite

هوتسوایت یک هدف دو برابر برای صاحب مشاغل کوچک دارد. ابتدا ، در داشبورد Hootsuite خود ، می توانید ببینید که چه موضوعاتی در طاقچه های تجاری شما رواج دارد. مردم در مورد چه چیزی صحبت می کنند؟ چگونه می توانید از این طریق در یک پست وبلاگ یا در ارائه محصولات خود استفاده کنید؟ اگر مردم در مورد مرگ یک ستاره فیلم صحبت می کنند ، آیا محصولی مرتبط با آن ستاره دارید که بتوانید در صفحه محصولات خود به نمایش بگذارید؟ همچنین می توانید از Hootsuite برای برنامه ریزی پست های رسانه های اجتماعی برای شغل خود استفاده کنید.

فدراسیون ملی تجارت مستقل (NFIB) این موضوع را به عنوان نتیجه پیشنهاد می کند 6 ابزار برتر آنلاین صاحبان مشاغل کوچک باید استفاده کنند و موارد زیر را ذکر می کند: “خدمات دیگری شبیه به Hootsuite وجود دارد ، اما ما پیدا کرده ایم که تقریباً در هر سطح از همه آنها بسیار متفاوت است.” “Kari DePhillips ، کارخانه محتوا ، پیتسبورگ”

هوتسوایت

7 – موج

موج

به روز نگه داشتن فاکتورها ، حساب های قابل پرداخت ، پرداخت های دریافتی و حتی حقوق و دستمزد برای یک تجارت کوچک ممکن است در بعضی مواقع بسیار زیاد به نظر برسد. Wave یک راه حل همه در یک برای صاحب مشاغل کوچک است و این نرم افزار در یک محیط آنلاین زندگی می کند. Quickbooks Pro آنلاین گزینه دیگری است ، اما Wave برای پسر بچه کمی مقرون به صرفه است زیرا رایگان است.

Door Business Door وبلاگ نویس گرگ لام دیدگاههای جالبی در مورد جوانب مثبت و منفی این نرم افزار داشت. در حالی که او این کار را برای تجارت خود محدود کرد ، برای کسی که هر ماه تجارت خود را به عنوان یک مالک اختصاصی و بدون هزینه های زیادی اداره می کند ، این نرم افزار به احتمال زیاد خوب کار خواهد کرد. با این حال ، یکی از بهترین بخش های مقاله او در پایان است ، جایی که او لیستی از برنامه های مختلف حسابداری آنلاین را ارائه می دهد که صاحبان مشاغل می توانند از آنها استفاده کنند.

8 – برنامه ریزی

زمانبندی

اگر شغلی را اداره می کنید که با مشتریان یا بصورت آنلاین یا حضوری ملاقات کنید ، می خواهید از این سایت خارج شوید برنامه ریزی برای برنامه ریزی خودکار.

این نرم افزار به مشتری شما امکان می دهد از یک سایت دیدن کند و ببیند چه روزها و بارهایی برای قرارهای ملاقات در دسترس شماست. به عنوان مثال ، اگر مربیگری یک به یک را ارائه می دهید ، ساعاتی را که در دسترس هستید وارد می کنید و به مشتریان خود اطلاع می دهید که می توانند برای تعیین وقت ملاقات به سایت مراجعه کنند. زمان ملاقات برای شما از طریق پست الکترونیکی به شما ارسال می شود ، نشانگر زمان خاص رزرو را نشان دهید و حتی یادآوری های خودکار را قبل از قرار ملاقات برای مشتری خود بفرستید.

9 – MailChimp

صندوق پستی

اگر یک تجارت آنلاین را اداره می کنید ، می خواهید یک خبرنامه را راه اندازی کنید تا با بازدید کنندگان سایت خود در ارتباط باشید. یک خبرنامه با اهداف بسیاری سروکار دارد ، از جمله اینکه به شما امکان می دهد مشترکان را از فروش ویژه یا محصولات جدید مطلع کنید. در مقاله WHSR 15 مروارید حکمت میزبان وب, لوانا اسپینتی خاطرنشان می کند:

“یک نرم افزار خبرنامه را در حساب میزبانی وب محدود خود نصب کنید و شروع به خوردن دیسک و پهنای باند شما کند. متأسفانه ، کارهای زیادی در این زمینه انجام نشده است و کوچکترین اسکریپت خبرنامه موجود – OpenNewsletter – هنوز هم 640Kb است و شما باید در همه شماره های ذخیره شده حساب کنید. “

MailChimp راه حل مناسب است می توانید با یک حساب کاربری رایگان شروع کنید و با رشد مشترک مشترک خود ، به راحتی به یک حساب پرداخت شده بروید. MailChimp الگوهای خبری آماده را ارائه می دهد یا می توانید یک ظاهر سفارشی برای تجارت خود ایجاد کنید.

توجه: اگر به دنبال جایگزینی برای MailChimp هستید ، باید بررسی دائمی تماس با ما را بخوانید.

10 – Google Drive

درایو گوگل روشی مناسب برای پیگیری اسناد خود ارائه می دهد. می توانید با همکاران به اشتراک بگذارید. یکی از ویژگی های بهتر درایو این است که می توانید پرونده را فقط برای خواندن تنظیم کنید یا به دیگران اجازه دهید که فایل را ویرایش کنند. محیط از اسناد پردازش کلمه و همچنین اسناد مبتنی بر بانک اطلاعات پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، می توانید قالب هایی را که دیگران ایجاد کرده اند بارگیری کنید و قبلاً فرمول هایی در آن وجود داشته باشد. بگذارید بگوییم که شما می خواهید یک پایگاه داده را برای ردیابی ساعت کار کارمندان قرارداد خود انجام دهید. آنها می توانند وارد قالب شوند ، ساعت خود را اضافه کرده و ذخیره کنند. یک راه حل ساده برای بسیاری از کارهای مختلف اشتراک گذاری.

11 – SlideShare

نمایش اسلاید

SlideShare به شما امکان می دهد از طریق قالب پاورپوینت یک ارائه را بارگذاری کنید و به مشتریان جدید برسید. که در با استفاده از SlideShare برای دستیابی به مشتریان جدید, من در مورد این بازار رو به رشد صحبت کردم که در حال حاضر حدود 120 میلیون بازدید در هر ماه دارد. یکی از بزرگترین مزایای اضافه کردن این ابزار آنلاین به مدل بازاریابی کسب و کار شما این است که شما به طور خودکار رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود می بخشید.

12 – ابزارهای Google Webmaster

اگر می خواهید جایگاه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید و قابلیت استفاده سایت خود را افزایش دهید ، تنها بهترین کاری که می توانید انجام دهید استفاده از ابزارهای وب مستر Google. علاوه بر اینکه چگونه سایت شما در Google رتبه بندی می شود ، اطلاعات مهمی در مورد آمار جمعیتی بازدید کنندگان وب سایت خود نیز خواهید آموخت. به عنوان مثال ، اگر فهمیدید که بیشتر بازدید کنندگان شما بین ساعات ظهر و سه بعد از ظهر به سایت شما می آیند. هر جمعه ، می توانید در این مدت فروش یا مشوق های دیگری برای افزایش نرخ تبدیل خود ارائه دهید. از طرف دیگر ، اگر بازدید کنندگان در مرحله دوم از صفحه خود خارج شوند ، به احتمال زیاد آن صفحه مجدداً قابل بازسازی و چسبناک است..

13 – اینفوگرافیک

“بر اساس شبکه تحقیقات علوم اجتماعی, حدود 65٪ انسانها یادگیرنده بینایی هستند. با آماری مانند این ، می توانید ببینید که چرا اینفوگرافیک ها محبوبیت خود را افزایش می دهند. ” اضافه کردن اینفوگرافیک می تواند دو کار برای تجارت کوچک شما انجام دهد. اول ، می تواند آنچه را که شما به بیننده ارائه می دهید واضح تر شود. دوم ، اگر این اینفوگرافیک با ارزش باشد ، بازدید کنندگان آن را در Pinterest پین می کنند ، آن را در فیس بوک و توییت در مورد آن به اشتراک می گذارند. این بدان معناست که با توجه به تعداد دوستانی که هر شخص در حلقه رسانه های اجتماعی خود دارد ، میزان دسترسی احتمالی شما به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

14 – ویکس

صفحه اصلی Wix

Wix یکی از سازندگان وب سایت پیشنهادی ما در بازار است. همچنین یکی از خلاقانه ترین سازندگان وب سایت در بازار است.

ایجاد وب سایت با Wix آسان است. دارای بیش از 500 قالب زیبا. با ویژگی های کشیدن و رها کردن نقطه و کلیک ، می توانید به سرعت در عرض چند دقیقه یک وب سایت عالی ایجاد کنید.

همچنین می توانید وب سایت خود را با ادغام برنامه های مفید در وب سایت خود تقویت کنید. می توانید وارد بازار برنامه های آنها شوید. بیش از 260 برنامه برای انتخاب دارد. شما می توانید در هر دو برنامه رایگان و پرداخت شده اکتشاف کنید تا دقیقاً در نظر داشته باشید.

15 – جعبه کفش

جعبه کفش

آیا شما همیشه در هنگام مغازه یک کاغذ کاغذ برداشت کرده اید و بلافاصله رسید را از دست می دهید؟ پیگیری این هزینه ، هرچند جزئی ، بسیار دشوار است ، هنگامی که نمی توانید رسید آن را پیدا کنید. اینجاست جعبه کفش به خاطر پاسخگویی صاحب مشاغل کوچک وارد بازی می شود. این برنامه ای است که شما در تلفن هوشمند خود بارگیری می کنید. سپس می توانید از رسید خود عکس بگیرید و Shoeboxed بقیه را انجام می دهد ، و یک نسخه از رسید را نگه می دارد و هزینه را برای شما پیگیری می کند. با استفاده دقیق از این برنامه ، این اطمینان را به شما می دهد که هرگز کسر هزینه تجارت دیگر مالیات خود را از دست ندهید.

16 – کنفرانس رایگان

به عنوان صاحب یک تجارت آنلاین ، احتمالاً بسیاری از ارتباطات خود را از طریق تلفن یا از طریق ایمیل انجام می دهید. مواقعی وجود دارد که کمک به همه افرادی که در یک پروژه مشغول تماس تلفنی هستند ، مفید باشد. اینجاست تماس رایگان کنفرانس وارد بازی می شود همه را با تلفن تلفنی جمع کنید و سیستم حتی تماس برای مراجعه بعدی را ضبط می کند. همچنین می توانید از این سیستم برای یک تماس اطلاعاتی برای مشتریان خود استفاده کنید. “اتاق ها” به طور همزمان 1000 تماس گیرنده را در خود جای می دهند. به عنوان مجری ، می توانید از سوالات کاربران خاص سؤال کنید یا در حین صحبت درباره یک موضوع خاص ، آنها را ساکت نگه دارید.

17 – وقتی خوب است

اگر تا کنون سعی کرده اید برای بیش از سه نفر وقت جلسه برگزار کنید ، می دانید که یک کابوس چه می تواند باشد که یک روز و زمان را برای همه مشخص کنید. وقتی خوب است ابزاری عالی برای فهمیدن اینکه چه کسی می تواند آنلاین یا از طریق تلفن ملاقات کند. هر فرد زمانهای موجود خود را قرار می دهد و سیستم انتخابی را برای همه کار می کند.

18 – کلمه کلیدی جاسوسی

کلمه کلیدی

یکی از بهترین راه های یادگیری از رقابت شما جاسوسی از آنهاست – خوب ، آنها کلید واژه ها به هر حال. این ابزار تجزیه و تحلیل نگاهی می اندازد که کلمات کلیدی در رقابتی شما به بهترین وجه کار می کنند ، بنابراین می توانید از آنچه انجام می دهند یاد بگیرید. در وبلاگ سالاد ترافیک, رایان کروز درباره استفاده از کلید واژه Spy می گوید: “قاعده کلی من این است که اگر مردم برای آن کلمه کلیدی یا عبارت خاص تبلیغ می کنند (هزینه پرداخت برای هر کلیک را تبلیغ می کنند) ، بنابراین این یک کلمه کلیدی خوب برای هدف قرار دادن است زیرا قصد تجاری وجود دارد.”

19 – Mojo Helpdesk

مجاهدل

بازار تجارت آنلاین بسیار رقابتی است. حتی اگر امروز تنها بازی در این شهر در سراسر جهان هستید ، می توانید مطمئن باشید که کسی متوجه موفقیت شما می شود و کارهای شما را کپی می کند. هنگامی که همه موارد دیگر را پوشش داده اید (بهینه سازی سئو ، صفحات خوب فرود ، تبدیل جامد و غیره) ، خدمات مشتری تنها راه پیشبرد رقابت است. موجو راهنما یکی از راه های برقراری ارتباط با مشتریان و اطمینان از این است که هر مسئله ای که ممکن است داشته باشد به سرعت و با موفقیت حل شده است. اگرچه بسیاری از سیستم عامل های راهنمای خدمات در دسترس وجود دارد ، اما این یکی از نظرات مداوم برخوردار است. انجمن GetApp این نرم افزار را مرور کرد و به پنج ستاره از پنج ستاره داد.

20 – CrashPlan

برنامه ریزی

CrashPlan یک راه حل پشتیبان ابری است. این برنامه در پس زمینه رایانه شما اجرا می شود و بصورت مداوم از پرونده های مهم در صورت خرابی رایانه پشتیبان تهیه می کنید. اگر غیرقابل تصور اتفاق بیفتد ، پروژه های مهم یا اطلاعات تماس با مشتری را از دست نمی دهید. در عوض ، شما به سادگی این داده ها را از پرونده های پشتیبان خود در ابر CrashPlan مجدداً نصب می کنید.

ابزارهای پاداش

پلیدی

ابزارهای Plerdy – راه حل SaasS چند منظوره برای بهبود نرخ تبدیل و UX در وب سایت ها. برای دستیابی به حداکثر سطح تبدیل ، باید یکسری از آمارهای مهم را تجزیه و تحلیل کنید. لازم است منابع ترافیک را بشناسید ، از عمق پیمایش ، درک کنید که کاربران عناصر وب سایت بیشترین بار بر روی کدام قسمت کلیک می کنند و قابلیت استفاده را رصد می کنند.

فرم های هوشمند Heatmaps ، PopUp و جستجوگر SEO سه محصول هستند که می توانند در رسیدن به هدف به شما کمک کنند. بر اساس اطلاعات جمع آوری شده ، می توانید یک برنامه عملی برای افزایش تبدیل با کمک همه اینها در یک بستر CRO تهیه کنید.

Qwilr

Qwilr ابزاری است که ایجاد و تبدیل اسناد تجاری را به صفحات وب زیبا و بصری آسان می کند ، که به نوبه خود دسترسی کاربران را به تجزیه و تحلیل و سایر ابزارهای مفید می دهد. عرشه ها و PDF های قدیمی پاورپوینت خود را مجدداً تصور کنید و در مورد ارتباطات خلاقانه و الهام بخش که حرفه ای به نظر می رسند و به آسانی ساخته می شوند ، خیال کنید.

آن را امتحان کنید مولد اسناد Qwilr – این یک ابزار رایگان است که بطور خودکار بسته های پیشنهادی شخصی ، مطالعات موردی ، فاکتورها و بروشورها را برای مشاغل در عرض چند دقیقه تولید می کند. به سادگی به چند سؤال پاسخ دهید و اسناد متناسب با نام تجاری و برند شما تنظیم می شود.

موزند

اگر در حال کار کردن یک فروشگاه تجارت الکترونیک هستید ، حتماً باید بررسی کنید موزند, یکی از سیستم عامل های سرگرم کننده ، فانتزی و مفید در آنجا است. یا شاید این را بدون در نظر گرفتن این موضوع بررسی کنید ، زیرا هدف Moosend کمک به شرکت ها برای رشد و ضرب و شتم این صندوق ورودی است.

با تجزیه و تحلیل پیشرفته ، ویژگی های اتوماسیون بازاریابی مستقیم از آینده و یک ویرایشگر ایمیل براق و رها براق با premade قالب خبرنامه برای کار ، به هیچ وجه به هیچ کد احتیاج ندارد ، Moosend یک ابزار اتوماسیون بازاریابی را فراهم می کند که می تواند بدون در نظر گرفتن طاقچه شما ، احساس کند که در آنجا برای معالجه هستید..

پست الکترونیکی

پست الکترونیکی به شما کمک می کند تا ارتباطات انسانی را از طریق اتوماسیون بازاریابی ایمیل ایجاد کنید. تیم پشت ابزار می داند که چشم انسان زیبایی و سادگی را دوست دارد. به همین دلیل است که ایمیل های طراحی شده زیبایی شناسی Mailigen باز می شوند و به شما کمک می کنند تا اثری ماندگار بمانید.

از تجزیه و تحلیل داده های ایمیل و قابلیت تست A / B گرفته تا یک تن از ادغام های مختلف – Mailigen همه این موارد را دارد.

اومدنند

وقتی خرده فروشان آنلاین از کمپین های ایمیل ساده به یک تجربه کامل omnichannel فارغ می شوند ، روی می آورند اومدنند. بر خلاف سایر سیستم عامل های اتوماسیون بازاریابی که در حال حاضر در بازار وجود دارد ، Omnisend به شما امکان می دهد چندین کانال بازاریابی را در همان گردش کار اتوماسیون اضافه کنید. بازاریابی ایمیل ، پیامک ، پیام رسان فیس بوک و اعلان های فشار وب – همه چیز را در این پلت فرم اتوماسیون بازاریابی همه در یک به دست خواهید آورد.

ادغام عمیق با سیستم عامل های تجارت الکترونیک به این معنی است که می توانید بدون هیچ گونه مهارت توسعه ، گردش کار را برای اتوماسیون ، صفحات فرود ، صفحه های خروجی با هدف تنظیم کنید. این ادغام همچنین به شما امکان می دهد تا اطلاعات ارزشمندی را در مورد رفتار خرید مشتریان خود جمع آوری کرده و از آن برای شخصی سازی بهتر و تقسیم بندی بهتر استفاده کنید و در نهایت فروش و درآمد بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. برای ابزاری آنلاین که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و به شما در درآمد بیشتر کمک می کند ، قطعاً Omnisend ارزش دیدن دارد.

دوستان پانچ

دوست پسر

هنگامی که نوبت به کار یک شغل می رسد ، ردیابی دقیق زمان کارمندانتان بسیار مهم است. اگر به دنبال یک نرم افزار ردیابی زمان هستید که ساده و در عین حال قدرتمند است و تمام وزنه برداری را برای شما انجام می دهد ، پس از آن دوستان پانچ می تواند راه حل شما باشد.

آنها ویژگی های گسترده ای از جمله ردیابی PTO و تعهدی ، محاسبات اضافه کاری و ویژگی های پیشرفته تر مانند تشخیص چهره را برای جلوگیری از مشت زدن دوستان ارائه می دهند. آنها دارای ابزارهای گسترده ای برای گزارش دستمزد هستند که متناسب با نیازهای شغلی شما قابل تنظیم است.

Buddy Punch ادغام آسان با نرم افزارهای حسابداری برتر مانند Quickbooks و Paychex را به همراه سایر سیستمهای صورتحساب یا صورتحساب سفارشی فراهم می کند – مدیریت را با امکان همگام سازی ساعت کارمندان در صورت تقاضا فراهم می کند..

در کنار همه این موارد ، Buddy Punch به صورت آنلاین مستقر است ، بنابراین هرکسی که دارای اتصال اینترنتی باشد ، قادر به دسترسی به آن خواهد بود. چه از مرورگر برنامه آسان و چه در مرورگر وب ، به مدیران و کارمندان گزینه انتخاب انتخاب اولویت برای آنها بهترین گزینه ارائه می شود.

خودکار

خودکار

من به دوستان ما در Automizy رسیده ام که ابزار خود را در این مقاله درج کنند ، مور مستر با موارد زیر به ما پاسخ داد,

خودکار در مورد آسانتر کردن زندگی شما به عنوان بازاریاب یا صاحب مشاغل کوچک است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به طور موثر بازاریابی ایمیل خود را مدیریت کنید. شما می توانید راه حل ما را به راحتی پیاده سازی کنید و ویژگی ها به شما کمک می کنند با تلاش کمتری به نتیجه مطلوب خود برسید. در سیستم ما ، نیازی به استفاده از چندین لیست ایمیل نیست زیرا بر اساس برچسب زدن مخاطبین و استفاده از Segmentation است. در نتیجه ، هیچ تکراری در بانک اطلاعاتی ایمیل شما وجود نخواهد داشت و این بدان معنی است که مبلغ کمتری پرداخت می کنید.

شما می توانید بر اساس داده های خود از بخش ها برای ارسال ایمیل های عمده به صورت عمده به مشترکان خود استفاده کنید. کشیدن ما & ویرایشگر drop به شما امکان می دهد تا ایمیل های زیبا و با پاسخگویی بسازید که مشترکان شما دوست دارند. شما می توانید مشترکین خود را با تجربه کاملاً شخصی در زمینه Automizy در اختیار مشتریان خود قرار دهید. فقط کافیست کمپین قطره ای خود را در ویرایشگر گردش کار بصری ما طراحی کنید که به شما کمک می کند مخاطبان خود را بر اساس تعامل آنها با ایمیل های خود تقسیم کنید.

عملکرد را پیگیری کنید و گزارشهای مربوط به کمپین های فله و خودکار را با تجزیه و تحلیل پیشرفته ما ایجاد کنید.

همچنین ، ما حدود شش ماه یک نسخه به روز شده از هوش مصنوعی خود را منتشر خواهیم کرد. به شما اجازه می دهد:

 • وقتی مشترکان شما در صندوق ورودی خود هستند ، ایمیل ارسال کنید,
 • خطوط موضوع بهتر (برای افزایش نرخ باز خود) بنویسید,
 • ایمیل های آزمایشی تقسیم شده در کمپین های خودکار (برای افزایش تبدیل).

توگل

توگل

وقت شما گرانبهاست و توگل به شما کمک می کند تا چه مدت برای هر کار هزینه کنید. Toggl هر دو گزینه رایگان و پولی را ارائه می دهد. به سادگی ابزار را به صورت آنلاین بکشید ، وارد شوید و زمان خود را توسط مشتری ، پروژه یا کار انجام شده ردیابی کنید. اگر مشتری دارید که ساعتی به شما پرداخت می کنند ، استفاده از Toggl برای ردیابی زمان صرف شده در هر کار می تواند صورتحساب را نیز آسان تر کند.

دکتر وقت

دکتر وقت

دکتر وقت ، نظارت بر کارگران را آسان می کند. این می تواند نحوه کار کردن کارگران شما را دنبال کند – آیا آنها روی کار کار می کنند یا وقت خود را برای چیز دیگری تلف می کنند?

Tope Longe ، متخصص بازاریابی محتوا در زمان پزشک ، با ما به اشتراک گذاشته است که چگونه دکتر زمان قادر به بهبود بهره وری از orgranization شما است,

دکتر وقت یک نرم افزار ردیابی زمان برای ردیابی و افزایش بهره وری در محل کار است. هم برای افراد و هم برای شرکتها مفید است که زمان کار و بهره وری کلی را به طور دقیق ردیابی کنند. این امکان را به شما می دهد تا داده های مربوط به ردیابی عادات کاری کارمندان خود را جمع آوری کرده و تجزیه و تحلیل ساده ای را ارائه دهید که چگونه می تواند مناطق کلیدی در مورد پیشرفت بهره وری را ایجاد کند.

این نرم افزار دارای چندین ویژگی برای بهبود بهره وری تیم شما از جمله نظارت بر وب سایت و برنامه ها ، کنترل پریشانی پراکنده برای کمک به کاربران در کار ، قابلیت های حقوق و دستمزد و ادغام بی شمار با برنامه های شخص ثالث.

دکتر زمان همچنین گزارشهای غایب و دیررس برای کمک به کارکنان در ساعات اوج خود دارد و ارتباط برقرار کردن با نیازهای خود را برای آنها آسان می کند. به عنوان یک ویژگی اختیاری ، می تواند هر چند دقیقه یکبار عکس را به عنوان راهی برای تأیید کار کارمندان بگیرد.

نوک کوه یخ

اینها فقط چند ابزار مورد علاقه برای مشاغل کوچک آنلاین است. وقتی نوبت به کارآمدتر کردن مشاغل کوچک می رسد ، امکاناتی بی حد و حصر برای ابزارهایی وجود دارد که بتوان از آنها استفاده کرد.

مقاله اصلی برای اولین بار در تاریخ منتشر می شود وبلاگ WHSR؛ اکنون توسط کارمندان BuildThis.io مدیریت و به روز شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map