19 سکوی عالی برای ساخت وب سایت شخصی و برنامه موبایل

این 2019 است و اگر هنوز سایتی برای تجارت یا مارک تجاری خود ندارید ، وقت آن رسیده است که این مشکل را حل کنید. این که آیا شما یک مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ یا یک صاحب مشاغل کوچک هستید ، به منظور ایجاد اطلاعات دیجیتالی خود به یک وب سایت نیاز دارید.


شما ممکن است خودتان بگویید ، “من یک چیز واحد درباره برنامه نویسی نمی دانم ، چگونه قرار است یک وب سایت بسازم!”

نگران نباش! امروزه بسیاری از سیستم عامل های ساخت وب سایت بسیار ساده هستند ، شما نیازی به یک متخصص IT ندارید تا یک وب سایت شگفت انگیز به وجود آورید.

برای کسانی که از برنامه نویسی نمی ترسند ، ما چند CMS دریافت کرده ایم که می توانید دندان های خود را درون آن غرق کنید.

وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود را می خواهید؟ در اینجا 19 سیستم عامل خوب برای انجام کار بر روی Click To Tweet کلیک می کنید

سیستم عامل های فوق العاده آسان

سکو
چه چیزی ارائه می دهد?
مثال ها
درمورد منصفحه فرود سریع و سریع. انتخاب عالی برای کارت ویزیت دیجیتال.کاوش
Weeblyساده ترین بستر عالی برای ایجاد اولین وب سایت آنلاین. (بررسی را بخوانید)کاوش
جیمدوپلت فرم متمرکز تجارت الکترونیکی ساده. قالب های محدود.کاوش
WordPress.comبهترین پلتفرم برای وبلاگ نویسی و انتشار را در اختیار دارد.کاوش
شبکه وببرای ایجاد وب سایت چند زبانه مناسب است و از نمایش تبلیغات آگاه نیست.کاوش
ویکسیکی از بهترین بسترهای مورد علاقه ما. بالای کلاس. (بررسی را بخوانید)کاوش
فضای مربعتعداد زیادی قالب زیبا و خوش ساخت. (بررسی را بخوانید)کاوش
خریدنسازنده فروشگاه آنلاین که دوست داشتیم. فروش را با سهولت در فروش اجتماعی شروع کنید. (بررسی را بخوانید)کاوش
فرو رفتگیمتمایل به مدیریت فروشگاه آنلاین است.کاوش
تجارت بزرگجامع و آسان برای استفاده از فروشگاه ساز آنلاین. (بررسی را بخوانید)کاوش

سکوهای سطح کارشناسی

سکو
چه چیزی ارائه می دهد?
مثال ها
جوملاپلت فرم پیشرفته CMS با ابزارهای قدرتمند برای ساختن از زمین به بالا.کاوش
WordPress.orgCMS بسیار قابل تنظیم با تعداد زیادی افزونه و مضمون.کاوش
دروپالاسکریپت منبع باز و محبوب در بین برنامه نویسان.کاوش
PrestaShopتجارت الکترونیکی CMS را برای فروشگاههای دیجیتال جامع متمرکز کرده است.کاوش
WooCommerceافزونه بی نظیری که وردپرس را به راحتی به فروشگاه قدرتمند آنلاین تبدیل می کند.کاوش
مگنتوپلت فرم تجارت الکترونیکی با ویژگی های گسترده اما منحنی یادگیری شیب دار.کاوش

بسترهای نرم افزاری سازنده برنامه تلفن همراه

سکو
چه چیزی ارائه می دهد?
مثال ها
نصبپلت فرم سازنده برنامه DIY برای آیفون و برنامه Android.کاوش
سوئیفتسازنده برنامه تلفن همراه با ویژگی های کارت وفاداری برای تقویت فروشگاه اینترنتی.کاوش
شوتمبا سیستم عامل سریعتر برنامه ایجاد کنید. یا می توانید تیم خود را برای انجام این کار استخدام کنید.کاوش
خودتپلت فرم کاربر پسند برای مبتدیان به برنامه سازی.کاوش

بنابراین ، آیا شما آماده برای شروع ساخت وب سایت خود هستید؟ در اینجا 16 سیستم عامل عالی و 4 سازنده برنامه برای ساخت یک وب سایت ارائه شده است!

10 سکوی فوق العاده آسان برای ایجاد یک وب سایت

ایجاد یک وب سایت لازم نیست تجربه دردناکی باشد. با استفاده از این سیستم های مدیریت محتوا (یا سیستم عامل های ساخت وب سایت) ، لازم نیست هنگام ایجاد وب سایت خود به یک خط کد نگاه کنید.

این که آیا این یک صفحه نمونه کارها ساده ، یک فروشگاه دیجیتالی برای تجارت شما است یا حتی یک وبلاگ سرگرمی سرگرمی ، تا زمانی که می دانید چگونه از پردازنده های متن (یعنی MS Word) یا ایمیل استفاده کنید ، یک سایت عالی خواهید داشت. در حال اجرا در هیچ زمان.

بهترین قسمت؟ بسیاری از این سیستم عامل ها بسیار ارزان هستند! شما می توانید کمتر از 5 دلار در هر ماه یک نام دامنه شخصی و ارائه دهنده وب سایت معتبر داشته باشید.

1- Weebly

وزنه برداریاز Weebly بازدید کنید

Weebly یکی از آسانترین سازندگان وب سایت در اطراف ، برای افرادی که اولین وب سایت خود را ایجاد می کنند ، فوق العاده است. با استفاده از یک سیستم ساده “کشیدن و رها کردن” ، می توانید وب سایت های زیبا Weebly بسازید که نسبتاً سریع و بدون درد باشند.

Weebly رده های مختلفی را از نظر قیمت گذاری ارائه می دهد اما حساب رایگان آنها هنوز هم ارائه بسیاری دارد ، از جمله مقدار نامحدودی از ذخیره آنلاین..

توجه – همچنین ممکن است بخواهید شرکت میزبان سنتی SiteGround را بررسی کنید. SiteGround یکی از بهترین انتخاب های میزبانی مشاغل ما است. برنامه میزبانی مشترک مشترک آن با قیمتی اندک پایین ، از Weebly Basics پشتیبانی می کند و سایر ویژگی های کاربر پسند (مانند نصب SSL با یک کلیک ، مهاجرت رایگان سایت و نظارت بر بدافزار ارزان).

2- خرید

خریدناز Shopify بازدید کنید

Shopify سازنده تجارت الکترونیکی معادل Wix و Squarespace است. از نظر طرح ها و سهولت استفاده ، Shopify یکی از بهترین ها برای راه اندازی فروشگاه آنلاین شما است.

Shopify با دارا بودن همه ابزارها و خدمات در سایت خود ، همه چیز در ساخت پلتفرم آنها به صورت یک مرحله ای برای فروشگاه های آنلاین و خرده فروشان است..

در اینجا چگونگی شروع یک فروشگاه dropshipping با استفاده از Shopify آورده شده است.

3- WordPress.com

وردپرساز WordPress دیدن کنید

WordPress (دارای قدرت 31.9٪ از اینترنت) همواره مورد علاقه وبلاگ نویسان برای ابزارهای کاربر پسند و رابط وبلاگ نویسی محور است که امکان سفارشی سازی بالا را فراهم می آورد.

با سایر سازندگان وب سایت مقایسه کنید ، وردپرس کمی از مهارت یادگیری دارد اما اگر زمانی را برای یادگیری پیام های ناخوشایند سیستم خود اختصاص می دهید ، متوجه خواهید شد که وردپرس کنترل کافی در ایجاد وب سایت وبلاگ ارائه می دهد.

4- ویکس

ویکسبازدید از Wix

Wix که به عنوان یکی از بهترین سازندگان وب سایت رایگان در نظر گرفته می شود ، Wix برای کسب و کارها و مارک هایی که تازه شروع به کار کرده اند و بودجه سختی را ارائه می دهد ، می تواند ارائه دهد..

با داشتن یک فهرست چشمگیر از طرح ها و مضامین ، ابزارهای بسیار انعطاف پذیر Wix به شما امکان می دهند وب سایت هایی ایجاد کنید که “پیکسل کامل” و حرفه ای هستند.

با نحوه ایجاد یک وب سایت Wix با استفاده از این راهنمای گام به گام آشنا شوید.

5- About.me

درمورد منبازدید از About.me

آیا نیاز به یک صفحه فرود سریع و ساده برای خود دارید؟ About.me گزینه مناسبی برای ایجاد کارت ویزیت دیجیتال یا صفحه توپی است که به همه سایت های نمایه آنلاین شما (مانند Facebook ، Linkedin ، Twitter ، Google+ و غیره پیوند می یابد).

تنظیم یک صفحه about.me به اندازه کافی ساده است. فقط نام و نشانی اینترنتی خود را ادعا کنید ، یک تصویر پس زمینه را همراه با توضیحی قرار دهید و انجام شده است!

6- جیمدو

جیمدواز جیمدو دیدن کنید

برای یک سازنده وب سایت با تمرکز بیشتر در تجارت الکترونیک ، نمی توانید با جیمدو اشتباه کنید. جیمدو مشابه با Weebly ، ابزارهایی با کاربرد آسان ارائه می دهد که به راحتی به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه یک فروشگاه آنلاین نرم و صاف ایجاد کنید.

می توانید روی سکوی آزاد جیمدو (که محدودیت زمانی ندارد) بمانید اما ارتقاء آنها به Jimdo Pro و JimdoBusiness بسته های عالی همه در یک را ارائه می دهد.

7- شبکه وب

شبکه وباز وب نود دیدن کنید

ممکن است Webnode از نظر ویژگی ها و ابزارها در اختیار سایر سازندگان وب سایت نباشد ، اما از نظر پشتیبانی از چندین زبان ، Webnode آنها را به صورت لکه دار قرار داده است.

با امکان ایجاد وب سایت های چند زبانه برای بیش از 20 زبان ، سکوی Webnode بیشتر به مخاطبان بین المللی منتقل می شود.

8- مربع

فضای مربعاز مربع بازدید کنید

یک رقیب مستقیم برای Wix در طراحی های زیبا ، Squarespace همه چیز در مورد ایجاد یک وب سایت زیبا برای برند شما است.

با استفاده از برچسب “ساخت آن زیبا” ، می توانید از الگوهای طراحی زیادی برای سایت خود انتظار داشته باشید که بسیار زیبا هستند.

در مورد نحوه استفاده از Squarespace برای ساخت وب سایت ، راهنمای مبتدی را دنبال کنید.

9- سردرگمی

فرو رفتگیبازدید از Volusion

ولوس گرایش بیشتری به سمت عملیاتی (به عنوان مثال مدیریت موجودی ، مدیریت مشتری و غیره) سمت ساختمان وب طیف دارد.

مشابه با Shopify ، Volusion یک راه حل همه در یک برای مشاغل برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین فراهم می کند.

10- تجارت بزرگ

تجارت بزرگاز Bigcommerce دیدن کنید

جامع ترین سازنده فروشگاه آنلاین ، Bigcommerce تمام ابزارهایی را که برای راه اندازی یک فروشگاه دیجیتال برای تجارت خود نیاز دارید به شما می دهد.

پرداخت برنامه استاندارد آنها به شما امکان دسترسی به پلت فرم غنی از ویژگی های آنها را می دهد که شامل محصولات نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، ذخیره سازی نامحدود و یک فروشگاه کاملاً کاربردی است.

توجه: اگر محدودیت بودجه دارید ، در اینجا لیستی از برنامه های رایگان سازنده وب سایت وجود دارد که می توانید هنگام ایجاد وب سایت خود در نظر بگیرید.

6 پلتفرم سطح کارشناسی برای ایجاد یک وب سایت

سیستم عامل های سطح متخصص در جایی هستند که شما می توانید با ساختن وب سایت خود به صورت فنی بتوانید. به سکوی آسان فکر کنید زیرا بازپرداخت یک آپارتمان یا آپارتمان در حالی که استفاده از سکوی متخصص شبیه ساخت خانه شما است.

کنترل بیشتری بر آنچه می توانید با این سیستم مدیریت محتوا (CMS) بسازید وجود دارد ، اما این نیاز را دارد که شما با مواردی مانند HTML ، CSS ، PHP و سایر زبان های برنامه نویسی وب آشنا شوید.

با استفاده از این سیستم عامل ها می توانید هزینه بالایی داشته باشید اما می توانید سایت خود را مستقیم تر ایجاد کرده و آن را حفظ کنید و از نظر اضافه کردن ویژگی ها انعطاف پذیری بهتری داشته باشید.

1- جوملا

جوملااز جوملا دیدن کنید

جوملا با برنده شدن در جوایز ، جوملا یکی از پرکاربردترین سازندگان وب منبع باز است که دارای برنامه های آنلاین قدرتمند ، نرم افزار سهولت استفاده و قابلیت انعطاف پذیری است.

با پشتیبانی بومی از ویژگی های اجتماعی ، شبکه ای و تجارت الکترونیکی ، ابزارهای پیشرفته CMS جوملا به این معنی است که می توانید یک سایت به دنبال شگفت انگیز داشته باشید ، ساخته شده از زمین به بالا.

2- WordPress.org

وردپرساز WordPress.org دیدن کنید

اگر ویژگی ها و ابزارهای WordPress را دوست داشتید اما می خواستید سایت خود را با نام دامنه خود میزبانی کنید ، می توانید به WordPress.org ، پلت فرم متمرکز CMS آنها برای ساخت وب تغییر دهید..

بسیاری از ویژگی ها در WordPress.org حفظ شده اند ، با این حال ، از آنجا که شما میزبان دامنه خود هستید ، به دلیل دسترسی مستقیم به کد نویسی ، قابلیت انعطاف پذیری بیشتری از نظر اضافه کردن برنامه های افزودنی و ویژگی ها نیز دارید..

در اینجا چگونه می توانید وبلاگ را شروع کنید یا با استفاده از WordPress یک وب سایت خبری ایجاد کنید.

3- دروپال

دروپالبازدید دروپال

دروپال با ارائه بستری مناسب برای برنامه نویسان و برنامه نویسان ، رویکرد پیشرفته ای را برای CMS خود در نظر می گیرد..

اسکریپت منبع باز به دلیل داشتن کنترل کامل و شخصی سازی سایت شما ، در بین برنامه نویسان بسیار رواج دارد ، به این معنی که شما می توانید از وبلاگ های ساده تا تابلوهای بحث و گفتگوی جامع ایجاد کنید..

4- PrestaShop

پرستاشوپاز PrestaShop دیدن کنید

PrestaShop راه حلی است که بیشتر خرده فروشان آنلاین در صورت دستیابی به ساخت یک فروشگاه جامع دیجیتالی به دنبال آن هستند.

تجارت الکترونیکی با محوریت CMS برای شروع مشاغل كوچك و كارآفرینان یك انتخاب عالی برای شروع كار است زیرا ویژگی های قوی و ادغام گسترده آنها برای شروع كار با ساده و تحول آن در چیزهای فراتر از آن عالی است..

5- وردپرس + WooCommerce

ووکامرسبازدید از WooCommerce

WooCommerce در مقایسه با CMS های دیگر بی نظیر است زیرا اساساً افزونه ای است که وب سایت وردپرس شما را به یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند تبدیل می کند..

آنها اغلب با وردپرس به عنوان یک بسته توسط وب سایت های میزبانی وب مانند Bluehost همراه می شوند تا بتوانید هم یک سازنده وب قدرتمند داشته باشید و هم تجارت الکترونیکی برای تجارت خود داشته باشید..

با نحوه ساخت فروشگاه اینترنتی WooCommerce با وردپرس آشنا شوید.

6- مگنتو

مگنتواز Magento دیدن کنید

Magento دارای مجموعه ای از ویژگی های گسترده است و امکان سفارشی سازی سایت های خود را فراهم می کند ، و این باعث می شود آنها بهترین انتخاب برای بازرگانانی که دارای منابع هستند و می خواهند پیشرفته ترین فناوری را در فروشگاه وب خود پیاده کنند ، انجام دهند..

سکوی قوی و قابلیت های قدرتمند آن برای برنامه نویسان پیشرفته و توسعه دهندگان که می دانند چگونه به طور کامل از عملکردهای خود استفاده کنند ، مناسب است.

4 سیستم عامل سازنده برنامه های تلفن همراه

امروزه اکثریت مردم به احتمال زیاد از تلفن های هوشمند و تبلت های خود برای بازدید از سایت شما استفاده می کنند ، بنابراین پرداخت یک وب سایت با بهینه سازی موبایل را پرداخت می کند..

ایجاد وب سایت HTML5 بهینه سازی شده همراه با استفاده از برنامه هایی که می توانند سایت شما را هم برای اندروید و هم برای iOS بهینه کنند ، به راحتی انجام می شود. هیچ تجربه کد نویسی لازم نیست!

1- نصب

از AppInstitute دیدن کنید

برای شرکت های نوپا و مشاغل کوچک ، تلاش برای سودآوری از محبوبیت بازاریابی موبایل می تواند یک چالش بزرگ باشد.

نصب روشی ساده برای مشاغل کوچک برای ایجاد ، انتشار و مدیریت برنامه iPhone و Android خود با استفاده از یک پلتفرم سازنده برنامه DIY ایجاد کرده و ورود به بازار برنامه را حتی برای حداقل صاحبان کسب و کار کوچک با فناوری کم کار آسان می کند..

با استفاده از رابط کاربری ساده ، شما به سادگی یک الگوی انتخاب کرده و ویژگی های خالق برنامه را با هم مخلوط کرده و مطابقت می دهید تا برنامه خود را به سرعت و بدون نوشتن یک خط کد تنها با استفاده از سازنده برنامه های بصری ، قدرتمند ، بسازید..

2- سوئیفت

سریعاز Swiftic بازدید کنید

Swiftic که قبلاً به عنوان Como شناخته می شد ، به شما امکان می دهد تا با استفاده از برنامه آنها ، سایت موبایل با درجه حرفه ای بسیار شخصی خود را ایجاد کنید.

عالی برای مشاغل کوچک ، این برنامه به شما امکان می دهد سایتی موبایل ایجاد کنید که دارای بسیاری از ویژگی های تجارت الکترونیکی مانند برنامه های وفاداری و رزرو میز برای رستوران ها باشد..

3- شوتم

فریاداز Shoutem دیدن کنید

Shoutem با ایجاد یک برنامه کاربردی صیقلی و با کاربرد آسان ، ایجاد یک سایت موبایل را به یک تجربه سرگرم کننده تبدیل می کند.

برنامه اصلی فقط به شما امکان می دهد تا یک برنامه بومی HTML5 ایجاد کنید ، در حالی که دسترسی به بهترین ویژگی های آنها و امکان ایجاد برنامه های سازگار با iOS و Android در برنامه پیشرفته آنهاست.

4- خودتان

خود رااز برنامه خود بازدید کنید

AppYourself به سمت مشاغل کوچک و کارآفرینانی که می خواهند یک برنامه بدون حاشیه استفاده و ایجاد آسان داشته باشند متناسب است.

فروشگاه اینترنتی آنها دارای تعدادی ماژول و قالب است که می تواند برای صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار گیرد.

سؤالات متداول درباره بسترهای نرم افزاری در مورد ساخت وب سایت

کدام وب سایت سازنده را باید انتخاب کنم?

این بستگی به هدف وب سایت شما و آنچه شما دنبال آن هستید بستگی دارد.

برای اهداف وب سایت: Weebly و Wix بسیار توصیه می شوند. آنها با داشتن آخرین روند و ابزارهای خاص در صنعت نوآورانه ترین شرکت هستند.

برای فروشگاه آنلاین: Shopify امروزه سازنده همه جانبه تجارت الکترونیک است. این همه چیز را برای شما آماده کرده است. می توانید کانال فروش خود را به سیستم عامل های دیگر گسترش دهید.

اگر فردی DIY هستید ، می توانید CMS خود میزبان مانند وردپرس را انتخاب کنید.

کدام سازنده فروشگاه آنلاین را به من توصیه می کنید?

اگرچه در بیشتر سازندگان وب سایت گزینه ای برای ایجاد فروشگاه وجود دارد ، اما ما هنوز فکر می کنیم Shopify صحیح است. مدیریت محصولات ، اطلاعات مشتری ، ادغام با سایر کانال های فروش و غیره بسیار آسان است.

در اینجا نحوه ایجاد فروشگاه اینترنتی با استفاده از Shopify آورده شده است.

هزینه ساخت وب سایت چقدر است?

پیدا کردن هزینه واقعی ساخت یک وب سایت دشوار است. اغلب فراتر از پول است. به خاطر داشته باشید که هنگام ساختن وب سایت به وقت و تلاش نیاز دارید. اگر صاحب مشاغل هستید ، باید هزینه های ماهانه خود را به عنوان بخشی از هزینه درج کنید?

اما ، اگر هزینه اولیه را می پرسیدید ، رقم ناچیز را شامل می شود
1- نام دامنه (حدود 10 تا 15 دلار)
2- سازنده وب سایت (حدود 8 تا 12 دلار) یا میزبان وب (یعنی SiteGround – کمتر از 5 دلار)

بهترین وب سایت سازنده سئو چیست؟?

سازندگان وب سایت مانند Wix و Weebly راحتی بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو را ارائه می دهند. با این حال ، دشوار است که بفهمیم کدام وب سایت بهترین سرویس SEO را ارائه می دهد.

وب سایت شما با استفاده از سازنده وب سایت خاص در صفحه 1 نتایج جستجو ظاهر نمی شود.

معنی ندارد متغیرهای زیادی وجود دارد که به سئو می روند که بر رتبه بندی تأثیر می گذارد. این ممکن است بسته به نوع وب سایت ها و طاقچه هایی که درگیر آن هستید ، متفاوت باشد.

در اینجا اساسی است که SEO چگونه کار می کند.

آیا باید یک نام دامنه از طریق یک شرکت ثبت دامنه یا یک سازنده وب سایت خریداری کنم?

در صورت خرید نام دامنه از طریق سازندگان وب سایت ، کار را آسانتر می کند. اتصال دامنه به وب سایت خود برای شما آسان است.

برخی از سازندگان وب سایت حتی اگر ثبت نام کنید با آنها 1 سال رایگان ارائه می دهید. به نظر می رسد انتخاب مناسب برای خرید نام دامنه به همراه سازنده وب سایت است.

اما ، ممکن است همه چیز در طول سال ها متفاوت به نظر برسد. هزینه نگهداری دامنه بیشتر خواهد بود (حدود 20 دلار با یک سازنده وب سایت). اگر دامنه شما در حال حاضر با یک شرکت ثبت نام دامنه باشد ، قیمت ارزان تر است. (GoDaddy یا NameCheap – حدود 10 تا 15 دلار).

برای اتصال نام دامنه (از یک شرکت ثبت نام دامنه) به سازنده وب سایت خود باید کمی کار کنید. این فقط یک بار تلاش است.

علاوه بر این ، اگر در حال تغییر به وب سایت سازنده دیگری هستید ، می توانید نام دامنه را مدیریت کنید.

آیا می توانم بدون هیچگونه طراحی و مهارت برنامه نویسی ، یک وب سایت بسازم?

آره. همه سازندگان وب سایت با استفاده از درگ آسان دارند & ویژگی های رها کردن این ویژگی به شما امکان می دهد حتی اگر حرفه ای نباشید ، وب سایت ایجاد کنید.

اولین قدم انتخاب الگوی مناسب برای صنعت شماست. سپس می توانید ویرایش و پر کردن آن را با محتوای خود شروع کنید.

لازم است یک طراح وب سایت یا یک توسعه دهنده استخدام کنید?

تصمیم به شماست. شما قطعاً می توانید کارهای توسعه وب را برون سپاری کنید یا یک حرفه ای را استخدام کنید تا در صورت گم شدن در نیمه راه ، به شما کمک کند.

مطمئناً قبل از اینکه به آن عادت کنید باید منحنی یادگیری هر سازنده وب سایت را طی کنید. جای نگرانی نیست ، بیشتر سازندگان وب سایت آموزش جامع ارائه می دهند.

همه سازندگان وب سایت یک روش بدون کد برای ساخت وب سایت شما ارائه می دهند. شما فقط باید در مورد موضوع تصمیم بگیرید و شروع به وارد کردن محتوای خود کنید. با نشان و فاویکون خود جایگزین شوید و وب سایت شما آماده راه اندازی است.

آیا می توانم وب سایت خود را از سازنده وب سایت به میزبان خود منتقل کنم?

نه. متاسفانه ، شما نمی توانید این کار را انجام دهید.

اگر یک وب سایت با سازنده وب سایت ایجاد کردید ، چندین جنبه نیز با آن جمع می کند. مثلا. طراحی وب ، بانک اطلاعاتی ، هاستینگ و زبان برنامه نویسی مواردی هستند که شامل آن می شوند.

شاید فقط صادرات و واردات کار ساده ای به نظر برسد اما غیر واقعی است. جنبه های اختصاصی زیادی وجود دارد. مگر اینکه از CMS مانند وردپرس استفاده کنید ، می توانید وب سایت خود را به هر میزبان مورد نظر خود منتقل کنید.

مواردی که باید هنگام انتخاب یک سکوی ساخت وب سایت به آنها توجه کنم?

هر سازنده وب سایت نقطه فروش منحصر به فرد خود را دارد. این می تواند خوب یا بد باشد. هر شرکتی می خواهد متفاوت باشد و چیزی منحصر به فرد برای جذب بازار ارائه دهد. این امر تغییرات بسیاری را در انتخاب کاربران ایجاد می کند. ما چند تفاوت اساسی را برجسته کردیم که فکر می کنیم مهم هستند.

قابلیت استفاده: این شامل رابط کاربری ، مدیریت باطن و ویرایشگر وب سایت است. برخی به خوبی طراحی شده اند تا کاربرپسند باشند ، برخی کمی فنی و برخی نیز بین. بیشتر سازندگان وب سایت از رابط drag and drop استفاده می کنند که می توانید اشیاء را به موقعیت مورد نظر خود اضافه کنید. دیگران برای استفاده از آن باید چند خط کدگذاری را انجام دهند.

امکانات: ممکن است نیاز به ثبت نام در جلسه آزمایشی رایگان داشته باشید تا به ویژگی های هر سازنده وب سایت نگاهی بیندازید. به مرحله اولیه هدف وب سایت خود برگردید. با دقت فکر کنید که می خواهید با وب سایت خود چه کاری انجام دهید. سازنده وب سایت را جستجو کنید که مهمترین ویژگی مورد نظر را به شما ارائه دهد.

هزینه کردن: هزینه کمترین عامل است. اگر سازنده وب سایت به مواردی مجهز است که وب سایت شما را افزایش می دهد ، ارزش این قیمت را دارد.

نتیجه

پیدا کردن بستر مناسب برای نام تجاری شما می تواند مورد ارعاب باشد ، به خصوص اگر شما یک تجارت کوچک یا یک کارآفرین انفرادی هستید.

خوشبختانه ، بسیاری از سازندگان وب سایت یادگیری آسان هستند ، بنابراین می توانید بلافاصله شروع به کار کنید. پس از آماده شدن برای رسیدن به سطح بعدی ، می توانید راهنمای رایگان ما را بررسی کنید که به شما امکان می دهد شروع به ساختن چیزهای جذاب برای نام تجاری خود کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map