15 نکته ساده در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی برای مبتدیان مطلق (و ، نکاتی از کارشناسان)

آیا به روزرسانی های رسانه های اجتماعی سهم ، نظرات و کلیک های زیادی به شما می دهد؟ و آیا این تعداد زیادی ترافیک را به وبلاگ شما هدایت می کند?


شاید نه…

شاید تعامل و مراجعه به سایت از طریق رسانه های اجتماعی بسیار اندک باشد. با این همه بدتر ، شاید پست های اجتماعی شما کاملاً بدون توجه به نظر برسند.

اگر تازه از رسانه های اجتماعی شروع کرده اید یا با عملکرد محتوای اجتماعی خود دست و پنجه نرم کرده اید ، این پست برای شماست.

در اینجا یاد می گیرید که چگونه پروفایل ها و مطالب Facebook ، Twitter ، Instagram ، Pinterest و LinkedIn خود را بهینه کنید تا به نتایج قابل مشاهده برسید. نه تنها این ، شما همچنین می آموزید که چگونه از این شبکه های اجتماعی برتر استفاده کنید ترافیک بیشتری را به وبلاگ خود هدایت کنید.

آماده؟ شروع کنیم!

قسمت اول – نکات بازاریابی در فیس بوک

 • یک پست خوب در فیس بوک بنویسید
 • صفحه خود را تعمیر کنید
 • تست ها را اجرا کنید

قسمت دوم – نکات بازاریابی توییتر

 • یک توییت خوب بنویسید
 • از هشتگ های مناسب استفاده کنید
 • یک بیوگرافی عالی (مانند حرفه ای) تهیه کنید

قسمت سوم – نکات بازاریابی اینستاگرام

 • از هشتگ استفاده کنید (زیاد!)
 • یک راهنمای مارک تجاری ایجاد کنید
 • تقویت ارتباط با مشتریان

قسمت چهارم – نکاتی درباره بازاریابی Pinterest

 • توضیحات عالی را بنویسید
 • یک راهنمای سبک ایجاد کنید
 • پیشنهادات رایگان

قسمت V- نکات بازاریابی لینکدین

 • ایجاد یک پروفایل حرفه ای
 • به گروههای هدفمند بپیوندید
 • انتشار (یا انتشار مجدد)

نکاتی از خبرگان

 • مگان مناگان ، هوشمند پرنده اجتماعی
 • مادی عثمان ، وبلاگ نویس
 • مارینا بارایوا ، MarinaBarayeva.com
 • ایوانا تیلور ، DIYMarketer
 • Dev Sharma ، DesignBombs
 • Andreea Sauciuc ، BrandMentions

برای مبتدیان مطلق نکات مربوط به بازاریابی رسانه های اجتماعی (15 و راهنمایی های کارشناسان) را بخوانید! به دوستت بگو

Contents

15 نکته بازاریابی رسانه های اجتماعی برای مبتدیان

قسمت اول: نکات بازاریابی در فیس بوک

فیس بوک = پادشاه رسانه های اجتماعی؟فیس بوک = پادشاه رسانه های اجتماعی?

فیس بوک دارد 1870 میلیون کاربر فعال, و آن را به محبوب ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی تبدیل کرده است. با تشکر از دسترسی عظیم ، فیس بوک به شما امکان می دهد تا به بخش عظیمی از مخاطبان هدف خود ضربه بزنید.

مهم نیست که یک تجارت ابزار باغبانی انجام دهید یا یک وبلاگ ساده در زمینه باغبانی ، می توانید از فیس بوک برای رانندگی و استفاده از وب سایت خود استفاده کنید.

در اینجا 3 استراتژی عملی برای بازپرداخت بازاریابی فیس بوک شما آورده شده است:

نکته شماره 1. یاد بگیرید که چگونه یک پست خوب در فیس بوک بنویسید

ممکن است این یک نکته بسیار اساسی به نظر برسد ، اما بسیاری از مردم نحوه نوشتن یک پست جذاب در فیس بوک را دریافت نمی کنند. یک پست “عالی” در فیس بوک – as بافر آن را می گذارد – است:

 • پیوند
 • اگر شما می توانید آن را چرخش کنید ، 40 شخصیت یا شخصیت کمتر داشته باشید
 • در زمان های غیر اوج منتشر می شود
 • پست های دیگر را در یک برنامه منظم دنبال می کند
 • به موقع و خبرساز

همانطور که می بینید ، نوشتن یک پست در فیس بوک که به آن پیوند می بخشد ، نیاز به اندیشه و کار در محتوا ، زمان بندی و طول دارد.

اما اگر تلاش کنید ، متوجه خواهید شد که پستهای شما کلیک ، لایک و اشتراک گذاری بیشتری می کنند.

اگر به طور خاص به دنبال ایجاد نظرات بیشتر هستید ، از موارد زیر استفاده کنید قالب های ارسال فیس بوک از HubSpot (به نقل از HubSpot):

 • پرسیدن یک سؤال. این می تواند مربوط به محصول شما ، حرفه مخاطبان شما یا سبک زندگی آنها باشد (مانند “آبی ، سیاه یا سفید یا طلای؟”)
 • عبارات خالی را پر کنید. ارسال بیانیه ای برای درخواست پاسخ خاص (مانند “تنها چیزی که نمی توانم بدون کار در آن زندگی کنم ، ________ است.”)
 • عنوان عکس. ارسال عکس (یا فیلم) و درخواست یک عکس جالب (یا مرتبط) یک راه عالی برای جذب کاربر است. (#captionthis #photocaption)
 • گزینه های A ، B یا C. ارسال بیانیه یا عکس و پرسیدن از مردم با کدام گزینه موافق هستند. (“اگر همكار شما مهلتی را كه در زایمان شما تأثیر می گذارد از دست داد ، آیا ترجیح می دهید: الف) اسلحه را انتخاب كنید) او را در این مورد صدا كنید C) به مادرتان بگویید).

همانطور که مشاهده می کنید ، این پست ها با هدف جلب نظر بیشتر صورت می گیرد.

بنابراین این در مورد نوشتن یک پست عالی در فیس بوک است. اما این همه چیز نیست هنگام ارسال در فیس بوک ، اطمینان حاصل کنید که داستانهای خود را از وبلاگ خود ارسال و دوباره ارسال نمی کنید.

اگر این کار را انجام دهید ، به زودی داستانها تمام نمی شوند ، و هنگامی که کاربر صفحه شما را بررسی می کند ، متوجه محتوای تکراری زیادی می شوند که می تواند آنها را خاموش کند.

برای جلوگیری از این ، شما باید یک جریان تازه از داستان را نه تنها از وبلاگ خود بلکه از وبلاگ های مرتبط دیگر به اشتراک بگذارید.

برای توسعه چنین جریان ایده های تازه:

 • لیستی از سایتهایی را در طاقچه خود ایجاد کنید که محتوای عالی را منتشر می کنند
 • آنها را در فیس بوک دنبال کنید
 • محتوای آنها را با پیروان خود دوباره به اشتراک بگذارید (کسی که می داند حتی ممکن است شروع به اشتراک گذاری برخی از مطالب شما کند)

به این ترتیب ، پیروان فیسبوک شما حتی بیشتر برای جستجو و اشتراک گذاری مفید و جذاب داستان ها از بهترین منابع دوست دارند.

اکنون ، داستان های منبع می توانند مانند کارهای زیادی به نظر برسند ، اما کمکی وجود دارد. می توانید از یک ابزار رایگان مانند استفاده کنید DrumUp داستانهای جالبی را برای شما بسازد. DrumUp از کلمات کلیدی شما برای یافتن داستانهای مرتبط که می توانید به اشتراک بگذارید استفاده می کند.

ولی:

به یاد داشته باشید که داستانهایی که توسط چنین ابزارهایی تهیه شده اند را تعدیل کنید زیرا آنها برای یافتن مقاله به الگوریتم های متکی هستند ، که ممکن است 100٪ دقیق نباشند. در حالی که بسیاری از داستانها مرتبط هستند ، برخی از موارد کامل نیز می توانند پیشنهاد شوند.

نکته شماره 2. صفحه خود را تعمیر کنید

whsr-facebook-check

یک اشتباه تازه کار که مردم با بازاریابی در فیس بوک مرتکب می شوند ، تنظیم درست نبود صفحه فیس بوک آنها نیست.

یک صفحه کسب و کار Facebook دقیقاً مانند صفحه اصلی وب سایت شما در Facebook است. بنابراین ، محتوا را لمس نکنید. از آن برای الهام بخشیدن به مردم استفاده کنید تا از شما پیروی کنند.

برای شروع ، باید:

 • عکس پروفایل عالی و یک عکس جلد
 • فراخوانی برای اقدام
 • درباره بخش جذاب
 • یک پست پین

اگر این موارد را در جایی ندارید ، اکنون آنها را اضافه کنید.

علاوه بر این ، برای تشخیص برخی از مسائل سطح بالا با صفحه فیس بوک خود ، آن را با یک ابزار رایگان مانند آنالیز کنید لایک. Likealyzer یک صفحه فیس بوک را تجزیه و تحلیل کرده و بینش قابل توجهی را برای بهبود ارائه می دهد.

وقتی تحلیل صفحه فیس بوک را اجرا کردم یکی از پروژه های دیگر من (راز میزبانی وب آشکار شد) از طریق Likealyzer ، من پیشنهادات بهینه سازی را همانطور که می توانید در تصویر سمت راست خود مشاهده کنید ، دریافت کردم.

همانطور که می بینید ، این هر دو پیشنهادی هستند که می توانم روی آن کار کنم.

برای دریافت توصیه های بهبود مشابه در صفحه فیس بوک ، آن را از طریق Likealyzer اجرا کنید. و سپس بر روی پیشنهادات عمل کنید.

نکته شماره 3. تست. تست. تست.

بهترین راه برای بهینه سازی نتایج بازاریابی فیس بوک شما ، اجرای تست ها است.

و نه – من از شما نمی خواهم ابزارهای گران قیمت برای این کار بخرید.

فقط تمام مواد تشکیل دهنده پست خود را تست کنید.

به عنوان مثال ، می توانید با کپی کردن پست خود آزمایش کنید و لحن و زمان بندی آن است.

Facebook Insights داده هایی از قبیل صفحه مشاهده ، صفحه لایک ، رسیدن به ارسال و غیره را ارائه می دهد. این معیارها برای اندازه گیری نتایج آزمایش شما مفید هستند.

حتی می توانید یک فرکانس انتشار کاملاً متفاوت را امتحان کنید. بنابراین ، اگر در حال حاضر 3 بار در هفته ارسال می کنید ، می توانید 6 مرتبه آن را مرتباً مرتب کنید و ببینید که آیا لایک ، نظر یا کلیک بیشتری دریافت می کنید؟.

یا سبک دیگری از تصاویر را امتحان کنید.

اگر برای ایده های آزمایشی به الهام نیاز دارید ، این مورد را بررسی کنید آزمایش های مختلفی که بوفر با بازاریابی فیس بوک خود انجام داد.

قسمت دوم: نکات بازاریابی توییتر

با 319 میلیون کاربر فعال ماهانه, توییتر هنگامی که صحبت از رسانه های اجتماعی می شود ، رتبه سوم را به دست می آورد.

ممکن است توییتر عاقلان بزرگی برای ایجاد ترافیک باشد ، اما مطمئناً یک بستر عالی برای شروع مکالمات با خوانندگان و ارتباط با تأثیرگذار است..

نکته شماره 4. یاد بگیرید که چگونه یک توییت خوب بنویسید

موفقیت شما در توییتر بستگی به این دارد که چقدر توییت می کنید ، یعنی اینکه چگونه توییت خود را می نویسید ، چند بار توییت می کنید و زمانهایی که توییت خود را ارسال می کنید.

یک توییت اساسی برای نوشتن ساده است.

[TITLE ARTICLE]: http://url.com #hashtag توسطTwitterHandle

در پست خود که 12 می دهد الگوهای صدای جیر جیر, HubSpot صدای جیر جیر زیر را آسانترین الگوی توییت کردن توصیف می کند:

کاملاً کاملاً واضح است اما ممکن است بخواهید از موارد زیر مراقبت کنید:

 • همیشه به یاد داشته باشید که URL را قبل از اشتراک گذاری کوتاه کنید – این باعث می شود چندین کاراکتر ذخیره شود. از ابزاری مانند استفاده کنید تلخ.
 • به جای 1 از هشتگ استفاده کنید. هشتگ ها را با دقت انتخاب کنید

وقتی اصول نوشتن یک توییت را یاد گرفتید ، باید در مورد گرفتن بازتوییت بیشتر فکر کنید.

متأسفانه ، هیچ الگویی برای نوشتن توییت هایی که بازتوییت می شود وجود ندارد ، اما برخی از ترفندهای ساده وجود دارد که می توانید ایجاد کنید.

به عنوان مثال ، آدویک دریافت که اضافه کردن یک علامت تعجب به یک توییت باعث شده است که آنها به این موضوع برسند دو برابر retweets از مواردی که علامت تعجب ندارند!

و طبق توئیتر, افزودن عکس به توییت منجر به افزایش 35٪ در retweets می شود.

از آنجا که هیچ جواب قطعی وجود ندارد ، لازم است با توییت خود آزمایش کنید و ببینید چگونه پیروان شما پاسخ می دهند. اگر متوجه سبک خاصی از تصاویر یا توییتهای خوبی برای آنها هستید ، تعداد بیشتری از آنها را ارسال کنید. شما فقط می توانید با تلاش.

همچنین برای هر پستی که می نویسید ، حداقل 5 تغییر توییت بنویسید و هر کدام را برای زمانهای مختلف برنامه ریزی کنید. به این ترتیب ، توییت های شما به افراد بیشتری می رسد و ترافیک بیشتری را به سمت وبلاگ شما هدایت می کنند. همچنین در نهایت خواهید آموخت که چه نوع توییتها به خوبی انجام می شود.

نکته شماره 5. از هشتگ های مناسب استفاده کنید

به عنوان کلید واژه های رسانه های اجتماعی به هشتگ فکر کنید.

به طور متوسط ​​، توییت هایی که دارای هشتگ است 2 برابر بیشتر از توییت های بدون هشتگ درگیر می شوند.

بنابراین در تمام توییت های خود از هشتگ استفاده کنید. اما بیش از حد از این مسئله غافل نشوید ، زیرا همان تحقیقات نشان می دهد که استفاده از بیش از 2 هشتگ در توییت ، نرخ تعامل را 17 درصد کاهش می دهد. بنابراین ، به 2 هشتگ / توییت بپیوندید.

اما هنوز هم این سوال را برای ما پیدا می کنیم که هشتگ های مناسبی برای استفاده در یک توییت (یا در هر شبکه اجتماعی دیگر برای این موضوع) پیدا کنیم! اما بن تئو مقاله ای نوشته است راهنمای عالی برای شناسایی هشتگ های مناسب. در اصل ، او پیشنهاد می کند:

 1. هشتگ های Influencers را شناسایی کنید
 2. برای شناسایی هشتگ های مرتبط از لیست مبتدی هشتگ ها استفاده کنید
 3. ارتباط هشتگ های شما را سنج کنید

(راهنمای کامل برای مراحل اجرای دقیق را بخوانید.)

نکته شماره 6. ایجاد یک توییتر بیوگرافی عالی

همانطور که قبلاً گفتم ، توییتر یک بستر عالی برای ارتباط با تأثیرگذار است. بنابراین هنگامی که آنها متوجه می شوند شما دوباره آنها را بازخوانی می کنید یا با آنها درگیر می شوید ، اولین چیزی که مشاهده خواهید کرد مشخصات توییتر شما است. پیروان احتمالی شما قبل از تصمیم گیری برای دنبال کردن شما ، نمایه شما را بررسی می کنند.

بنابراین روی پروفایل توییتر خود کار کنید و آن را شگفت آور کنید.

درست مانند فیس بوک ، حتی در اینجا به دو تصویر عالی نیاز خواهید داشت: یک عکس نمایه و یک عکس روی جلد.

بعد از تصاویر ، مهمترین چیز در نمایه توییتر زندگی نامه نویسنده شما است.

وقتی صحبت از زیست شناختی می شود ، بهترین تاکتیک این است که آن را ساده و به نقطه نگه دارید. به سادگی آنچه را که تجارت یا وبلاگ شما انجام می دهد بیان کنید. و این کار را انجام خواهد داد در صورت احساس استفاده از یک کلمه کلیدی مرتبط به عنوان یک هشتگ راحت باشید.

سید بلخی در توییتر (syedbalkhi)سید بلخی در توییتر (syedbalkhi)

مایکل پوزدنف در توییتر (Mpozdnev)مایکل پوزدنف در توییتر (Mpozdnev)

نکته: از استفاده از رشته های هشتگ خودداری کنید. ممکن است زیبا بنویسد ، اما داستان شما را به کسی که زندگی نامه شما را می خواند نمی گوید.

همچنین ، اگر منبع بسیار مهمی دارید ، سعی کنید آن را در بالای نمایه توییتر خود قرار دهید. این یک روش عالی برای اشاره بازدید کنندگان به بهترین مطالب شما و ایجاد انگیزه در دنبال کردن شماست.

برای به دست آوردن ایده هایی برای استفاده بیشتر از بیو 160 کاراکتر در توییتر ، از این موارد استفاده کنید مثال ها و نکات بیو توییتر که کریستینا Newberry از سهام Hootsuite.

قسمت سوم: نکات بازاریابی اینستاگرام

اینستاگرام دارای پلتفرم رسانه ای به اشتراک گذاری عکس در فیس بوک ، بیش از این است 600 میلیون کاربر فعال.

بازاریابی اینستاگرام به ویژه در فروشگاه های آنلاین و شرکت های B2C بسیار محبوب است زیرا آنها از آن استفاده می کنند تا مشتریان / مصرف کنندگان / دنبال کنندگان خود را برای گرفتن عکس یا عکس های سلفی با محصولات خود به اشتراک بگذارند و به اشتراک بگذارند. این یک روش عالی برای تولید برخی است محتوای ایجاد شده توسط کاربر.

اما حتی می توانید عکس ها و گرافیک های وبلاگ خود را برای ایجاد موارد زیر در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. در اینجا 3 روش برای بالا بردن بازاریابی اینستاگرام خود آورده شده است:

نکته شماره 7. از هشتگ زیادی استفاده کنید

بر خلاف توییتر ، شما مجبور نیستید از هشتگ ها فقط در هر پست استفاده کنید.

تحقیقات نشان می دهد که هرچه هشتگ بیشتری استفاده کنید ، لایک بیشتری خواهید داشت. در واقع ، مهندس نرم افزار QA ، ماکس وولف, یافت که:

“عکسهای اینستاگرامی که حداکثر 30 عکس # دریافت دارند ، به طور متوسط ​​، تقریباً سه برابر تعداد لایک از عکسهایی که فقط با چند برچسب دارند ، دریافت می کنند.”

منبع: Maxtographyمنبع: ماکتوگرافی

TrackMaven نیز از این یافته حمایت می کند. طبق TrackMaven, پست های اینستاگرام با 9 هشتگ بهترین جذابیت را دارند.

اکنون می توانم درک کنم که آیا شما با ایده استفاده از هشتگ های زیادی مخالفت می کنید یا خیر. با این حال ، شما به راحتی می توانید برای هر چیزی بین 5-10 ، درست است.

برای یافتن هشتگ مورد استفاده ، به روش جستجوی هشتگ توییتر برگردید. اکثر تاکتیک ها و ابزارهای کشف هشتگ به طور مشابه برای همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کار می کنند.

نکته شماره 8. یک راهنمای مارک تجاری ایجاد کنید (یا تصاویر ثابت ارسال کنید)

از آنجا که اینستاگرام یک رسانه بصری است ، به شما امکان می دهد تا شخصیت برند خود را با پست های خود بیان کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک پیام ثابت ارسال می کنید.

آریل رول ، متخصص اینستاگرام نکات برجسته ای را برای ایجاد یک راهنمای تصویر عملی برای اینستاگرام در این اکشن ارائه کرده است پست. آن را بررسی کنید و سیستمی مشابه برای وبلاگ خود ایجاد کنید.

شما حتی می توانید از ابزاری استفاده کنید با تأثیرگذارهای اینستاگرام پیدا کرده و ارتباط برقرار کنید در طاقچه شما.

نکته شماره 9. حتی اگر مشاغل B2B دارید ، اینستاگرام خود را اعتصاب نکنید

مارک های B2B که در حال نمایش اینستاگرام هستند.بوئینگ و UBS – دو مارک B2B که در حال نمایش اینستاگرام هستند.

بسیاری از شرکت های B2B اینستاگرام را دور می کشند. آنها فکر می کنند استفاده B2C بیش از حد از آن استفاده شده است. اما Margot da Cunha از WordStream برای شرکت های B2B در اینستاگرام یک پرونده عالی را ایجاد می کند.

او می گوید که بودن در اینستاگرام و ارسال عکس از کار به شما کمک می کند:

“[] … تقویت ارتباط با مشتری خود ، نشان می دهد که مشتری آنها واقعاً مشتری خوشبختی است (گوش دادن به رهبری!) و ایجاد یک تماس شخصی به تجارتشان (بله ، افراد واقعی در پشت دستگاه نرم افزار بازاریابی خود هستند).”

او نمونه ای از یک شرکت SaaS را نقل می کند, HubSpot, و می گوید که با وجود اینکه یک شرکت B2B است ، تعامل در اینستاگرام را ارائه می دهد.

قسمت چهارم: نکات بازاریابی Pinterest

با 150 میلیون کاربر فعال – با اکثریت زنان پیروان ، پینترست یک بستر رسانه ای اجتماعی برای دوستداران رسانه تصویری است.

بسیاری از وبلاگ ها اکنون از ابزاری مانند Canva برای ایجاد گرافیک وبلاگ و پوستر استفاده می کنند و آن را به پست های خود اضافه می کنند. علاوه بر این ، این گرافیک ها قابل برجسته هستند ، بنابراین خوانندگان وبلاگ خود می توانند آن را در Pinterest به اشتراک بگذارند. گرافیک های زیبا و برجسته یک روش عالی برای رشد ردپای Pinterest وبلاگ است. هنگامی که افراد شروع به رشد زیر می کنند ، وقتی افراد به جستجوی کلمات کلیدی هدف شما در Pinterest می پردازند ، نمایه Pinterest شما در بالا نشان داده می شود.

برای به دست آوردن دید بیشتر در Pinterest ، این 3 نکته جالب در مورد بازاریابی Pinterest را امتحان کنید.

نکته شماره 10. بیاموزید که چگونه توصیف پین عالی بنویسید

در حالی که Pinterest در درجه اول یک رسانه بصری است ، شما باید متن را برای توصیف پین خود اضافه کنید تا آنها را به جستجوی دوستانه تبدیل کند.

پینترست حاکی از:

بهترین توصیف ها مثبت است ، به افراد کمک می کند تا ضمن ارائه اطلاعات اضافی ، کاری را که می توانند با پین انجام دهند ، تصور کنند.

خواه نوشتن توضیحی غنی از کلمات کلیدی برای پین های شخصی یا تابلوهای سنجاقک شما باشد ، مدتی وقت بگذارید و کلماتی را که ممکن است افراد برای جستجوی محتوای شما در Pinterest استفاده کنند ، پیدا کنید و استفاده کنید..

همچنین ، به این نکته توجه داشته باشید که چگونه پین ​​ها را دسته بندی می کنید ، یعنی از تخته های پین با تفکر استفاده کنید. متخصص برندسازی لیندسی گلدنر دسته هایش را طبقه بندی می کند به شیوه ای بسیار منظم ، بنابراین پیروان او می توانند نمونه خوبی از آنچه که او در Pinterest به اشتراک می گذارد را مشاهده کنند:

لیندسی

نکته شماره 11. یک راهنمای سبک ایجاد کنید

دقیقاً مانند اینستاگرام ، Pinterest نیز به برند شما کمک می کند تا از طریق تصاویر یا تصاویری که به اشتراک می گذارید بدرخشد. این امر باعث می شود تا طراحی بصری مداوم از اهمیت بیشتری برخوردار شود – یا مارک شما می تواند شخصیت خود را از دست بدهد.

ابزار بازاریابی Pinterest Tailwind موارد زیر را می دهد 4 نکته برای سازگاری بیشتر تصاویر Pinterest:

 • آرم و / مارک تجاری خود را به تصاویر اضافه کنید تا افراد بتوانند پین های شما را بشناسند
 • با یک پالت رنگی محکم و با دو یا سه رنگ اصلی برند بچسبانید
 • هر بار از همان فونت ها استفاده کنید
 • سبکی از عکس ها پیدا کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد

نکته شماره 12. پیشنهاد یک فری بورد (برای هدایت ورود به سیستم از طریق ایمیل)

ملانی دانکن آکادمی کارآفرین از پینترست برای دریافت مشترکین ایمیل استفاده می کند. دانکن روش ساده ای برای ایجاد یک فری بورد ، پین کردن آن و سپس هدایت افراد از آن پین به یک صفحه فشار پیشنهاد می کند.

Duncan همچنین جلوتر می رود و چند ایده آزادکار را پیشنهاد می کند:

کدهای کوپن

کتابهای الکترونیکی

لیست های چک – دانکن می گوید لیست های چک لیست به خصوص در Pinterest موثر است.

راهنماها

سری ویدئویی – اگر دوربین خجالتی هستید ، دانکن می گوید برای رایانه شخصی از ScreenFlow برای Mac یا Camtasia استفاده کنید

آموزش آنلاین

Google Hangouts – لازم نیست برای یک Hangout Google ثبت نام کنید ، اما به هر حال یک صفحه ثبت نام برای آن ایجاد کنید!

وبینارها

بنابراین ، ببینید آیا می توانید یکی از این مجانی ها را ایجاد کنید و آن را به همه افرادی که شما را در Pinterest کشف می کنند نشان دهید. اگر آنها را دوست دارند ، آنها به احتمال زیاد در وبلاگ شما فرود می آیند ، و شانس خوبی برای اشتراک آنها وجود دارد.

خواندن مرتبط: راهنمای بازاریابی Pinterest برای افزایش ترافیک وبلاگ.

قسمت هشتم: نکاتی درباره بازاریابی لینک شده

LinkedIn – بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی B2B (کسب و کار به کسب و کار) رسانه های اجتماعی است 467 میلیون کاربر فعال.

به طور کلی ، شما در زمینه رشد وبلاگ خود در مورد LinkedIn صحبت نخواهید کرد. LinkedIn بیشتر در مورد رشد تجارت شما است (به جای وبلاگ). این امر به این دلیل است که LinkedIn بستر ارتباط مستقیم با چشم انداز خود را به شما می دهد.

بنابراین اگر راه حل های B2B ، خدمات یا یک محصول را ارائه می دهید و خوانندگان هدف شما موقعیت های خاصی در شرکت ها هستند ، به عنوان مثال مدیر بازاریابی یک شرکت یا VP فروش ، بنابراین می توانید از LinkedIn برای دسترسی به آنها استفاده کنید.

Econsultancy گزارش داد که LinkedIn “64٪ از کل بازدیدها از کانالهای رسانه های اجتماعی به وب سایتهای شرکت,”مطالعه آن مبتنی بر ترافیک ارجاع به وب سایت های 2 میلیون شرکت بود.

توجه کنید که ما در مورد “وبلاگ” بلکه یک وب سایت “شرکتی” صحبت نمی کنیم.

بازدید-شرکت-وبلاگ

اگر یک مشاغل یا وبلاگ B2B دارید ، این 3 تاکتیک را برای تقویت بازاریابی LinkedIn خود امتحان کنید:

نکته شماره 13. یک پروفایل عالی LinkedIn ایجاد کنید

وقتی از LinkedIn شروع می کنید ، به پروفایل خود توجه ویژه ای کنید زیرا این مهمترین دارایی شما در سیستم عامل است.

برای جلب توجه بیشتر افراد به وب سایت شما ، بهترین کارها را برای تکمیل نمایه LinkedIn خود دنبال کنید. این اینفوگرافیک از True Conversion یک برگه تقلب عالی برای نوشتن پروفایل LinkedIn برنده است (این بهترین چیزی است که من دیده ام!).

linkin-profile-guideاعتبار: TruConversion

بنابراین آن را بررسی کنید و برای ایجاد نمایه کامل ، هر دستورالعمل را دنبال کنید.

نکته شماره 14. به گروههای هدفمند بپیوندید

گروه های LinkedIn منطق ترافیک ، اکنون چندان مؤثر نیستند. اما حتی اگر شرکت در آنها ترافیک زیادی به همراه نداشته باشد ، بازهم وسیله خوبی برای ارتباط با مخاطبان هدف شما هستند.

به گروه LinkedIn بپیوندیددر اینجا نحوه پیوستن به گروههای LinkedIn آورده شده است – به منوی کار بروید > روی نماد Groups کلیک کنید ، یا می توانید کلمه کلیدی را در نوار جستجو برای گروه های طاقچه خود تایپ کنید (منبع).

بنابراین اگر یک ابزار تحلیلگر / بهینه ساز سرعت وب سایت دارید ، می توانید از گروه های مختلف LinkedIn که به سرعت و بهینه سازی وب سایت اهمیت می دهند ، بازدید کنید. همه اعضای این گروه ها می توانند مشتری بالقوه شما باشند.

پس از ورود به یک گروه ، می توانید پیام های مستقیم را برای (حدود 15) نفر در آن ارسال کنید. چه کسی می داند یکی از این افراد می تواند تبدیل کند!

علاوه بر این ، اگر از طریق یک گروه مشترک با شخصی در ارتباط هستید ، به عنوان اتصال دوم به آن شخص مشاهده می کنید ، که می تواند دید شما را تقویت کند.

Viveka von Rosen (نویسنده “LinkedIn Marketing: Hour A Day”) هک های جستجوی خوبی را برای یافتن چشم انداز در گروه های LinkedIn در این نشان می دهد پست.

نکته شماره 15. انتشار (یا انتشار مجدد) در لینکدین

با بستر نشر LinkedIn ، اکنون می توانید مطالب خود را مستقیماً در LinkedIn ارسال کنید. همچنین می توانید مطالب ارسال شده را در وبلاگ خود در LinkedIn مجدداً منتشر کنید. اگر به تأثیرگذارهای موجود در طاقچه خود نگاه کنید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که آنها در حال حاضر در LinkedIn منتشر می کنند. به این دلیل که LinkedIn به افراد کمک می کند تا خود را به عنوان رهبر فکر در سوله خود قرار دهند.

اما همه پستها به همان اندازه خوب نیستند. در واقع ، بازاریاب جستجوگر ، Paul Shapiro تجزیه و تحلیل 3000 پست برتر لینک شده و ویژگی های یک پست موفق لینکدین را تجزیه و تحلیل کرده است. او متوجه شد که آنها:

 • عناوین بین 40 تا 49 کاراکتر
 • تعداد زیادی تصویر (بیشترین ارسال ها دارای 8 تصویر بودند!)
 • قالب کلاسیک “چگونه به”
 • 1900 تا 2000 کلمه (با حدود 5 بخش)

قبل از شروع به نوشتن ، متن کامل آن را بخوانید یافته های پژوهش یاد بگیرید که چگونه می توانید یک پست LinkedIn بنویسید که با مخاطب هدف شما ارتباط برقرار کند.

آنچه کارشناسان می گویند

Meghan Monaghan ، یک محتوا و مشاور بازاریابی ، کلید اصلی بازاریابی رسانه های اجتماعی را بیان می کند ، “بازاریابی رسانه های اجتماعی در ایجاد روابط آنلاین و پرورش دانش ، مانند و عامل اعتماد با مخاطبان شما مؤثر است.”

مونگان ، همچنین مدیرعامل و بنیانگذار در هوشمند پرنده اجتماعی, نکاتی را که آرزو می کند هنگام شروع کار با او ، با ما به اشتراک بگذارد,

مگان-مونگان

اینها نکاتی است که آرزو می کنم هنگام شروع کار ، می دانستم:

 • سعی نکنید همه جا باشید. برای جلوگیری از غرق شدن از یک سکو شروع کنید.
 • رسانه های اجتماعی واقعاً راه دیگری برای بازاریابی محتوا است. محتوای مرتبط و ارزشمندی را ایجاد کنید که نماد ایده آل شما را به خود جلب کند.
 • مردم اصالت را می خواهند. حالا و بعد کمی شخصی شوید! از این گذشته ، معنای “اجتماعی” بودن است.
 • پیامهای فروش مستقیم ، افراد داغ را دفع می کند. در عوض ، ترافیک را از رسانه های اجتماعی به وب سایت خود و قیف های فروش خود هدایت کنید.
 • بیشترین تأثیر بازاریابی رسانه های اجتماعی ناشی از سازگاری ، محتوای عالی و تعامل است. انجام یکی از این سه کار انجام می شود؛ انجام هر سه نتایج به حداکثر می رسد!

اگر انتظار دارید که رسانه های اجتماعی شغل مقدس شما برای تجارت شما باشد ، موناگان فکرهای خود را با وی در میان می گذارد حقیقت در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی. شما باید نگاه کنید.

مادی عثمان ، بازاریاب محتوای رسانه های اجتماعی ، و وبلاگ نویس نکات خود را در زمینه بازاریابی رسانه های اجتماعی برای مبتدیان با ما به اشتراک می گذارد,

دیوانه اسمان

اگر تازه با بازاریابی رسانه های اجتماعی شروع به کار کرده اید ، موارد زیر می تواند برای پیاده روی با پای راست مفید باشد:

 • 2-3 تا از شبکه های اجتماعی را انتخاب کنید تا در پست بگذارید تا اوضاع به درستی انجام شود. آن را ساده نگه دارید تا بتوانید عادات خوبی برقرار کنید. گفته شد ، پیش بروید و در سایر شبکه هایی که در نهایت می خواهید در آن فعال باشید ، پیش از هر کس دیگری نمایه کنید!
 • ارسال مداوم. یک بار در روز یا چند بار در هفته کافی است تا به مردم نشان دهید که در واقع از پروفایل های انتخابی خود استفاده می کنید. اگر افراد از پروفایل های شما برای برقراری ارتباط با شما استفاده می کنند ، حتماً به طور مداوم پاسخ دهید. یک ابزار برنامه ریزی رسانه های اجتماعی مانند Buffer ، Hootsuite یا Sprout Social می تواند به شما در ایجاد مطالب و کمک به سازگاری کمک کند.
 • اگر وقت و انرژی لازم برای تهیه محتوای اصلی ندارید ، آنرا انتخاب کنید. مقالات مرتبط را با رهبران فکری در صنعت خود به اشتراک بگذارید. اطمینان حاصل کنید که آنها را برچسب بزنید و اگر تصمیم به اشتراک گذاری پست های خود گرفتید ، ممکن است به موارد دیگری برسید!

می توانید مادی را پیدا کنید www.the-blogsmith.com

من به مارینا بارایوا ، بنیانگذار موسسه رسیده ام MarinaBarayeva.com, وی خاطرنشان کرد: “وقتی تازه کار را شروع کرده اید و می خواهید بی درنگ از رسانه های اجتماعی نتیجه بگیرید ، پس تبلیغات را ایجاد کنید. اما پس از آن آنها بیشتر شبیه سرما مردم خواهند بود. “

مارینا ، همچنین یک متخصص در بازاریابی برای کارآفرینان ، افزود: اگر به استفاده طولانی مدت از رسانه های اجتماعی فکر می کنید ، بر ایجاد جامعه متمرکز شوید. هسته اصلی شما این است که منبع اطلاعات مفیدی پیرامون موضوع خود شوید. همچنین ، به دنبال راه هایی برای ارتباط با مردم باشید. ” او پیشنهاد می کند,

مارینا-بارایوا

 • با خلاقیت با آنها درگیر شوید:
  • مکالمات را با طرح سؤال باز شروع کنید.
  • دو گزینه ارائه دهید و از آنها بخواهید که یکی را انتخاب کنید.
  • نظر آنها را بپرسید ، و غیره
 • راه خوب دیگر برای اتصال به افراد ، برچسب زدن آنها هنگام اشتراک گذاری محتوای آنها است. قبل از اینکه بخواهید چیزی بخواهید ، در همکاری باشید و به آنها پیشنهاد دهید.
 • محتوا را بین شبکه های رسانه های اجتماعی مجدداً تکرار کنید و از تصاویر بیشتر استفاده کنید.

این کار را در حساب خود و همچنین در حساب های دیگر که مخاطب یکسانی دارند ، انجام دهید. هرزنامه ای را برای فروش کالاهای خود امتحان نکنید ، به دنبال راه های مفید بودن باشید.

نکته اصلی در رسانه های اجتماعی در واقع اجتماعی بودن و مفید بودن برای افراد آنجا است. این اقتدار و اعتماد شما به شما و تجارت شما را توسعه می دهد.

ایوانا تیلور ، بنیانگذار DIYMarketer ، نکات اساسی را برای شروع بازاریابی رسانه های اجتماعی خود با ما به اشتراک گذاشته است ، “این که آیا شما یک مبتدی رسانه های اجتماعی باشید یا تازه مبتدی بر روی سکویی هستید که هرگز برای شغل خود استفاده نکردید. 30 روز اول حداقل 15 دقیقه در روز برای بازدید از سیستم عامل. “

ایوانا نیز اضافه کرد,

ایوانا-تیلور

 • شرح پروفایل خود را به گونه ای انجام دهید که با مشتری هدف خود به روشی گرم ، جذاب و دوستانه صحبت کند.
 • در حالی که اجازه می دهید شخصیت شما بدرخشد ، حرفه ای باشید.
 • سپس برای “گوش دادن” وقت بگذارید. گوش دادن به معنای خواندن پست ها ، توجه به آنچه دیگران می نویسند و کدام پست ها موفق ترین هستند.
 • به دنبال فرصتهایی برای گفتگو و شروع به جستجوی افراد برای دنبال کردن در طاقچه خود باشید.
 • روی مکالمات متمرکز شوید و روابط دیجیتالی خود را به یک ایمیل ، تماس تلفنی یا جلسه حضوری تبدیل کنید.

می توانید ایوانا تیلور را در اینجا پیدا کنید diymarketers.com

Dev Sharma ، بنیانگذار DesignBombs یک بازاریاب دیجیتال موفق است که به دلیل ایجاد تجارت آنلاین پر رونق شناخته شده است. به گفته وی ، رسانه های اجتماعی در موفقیت های آنلاین خود بسیار استراتژیک بوده اند. اما تعداد زیادی از تازه واردان ناراحت هستند و آن را کاملاً اشتباه می دانند.

در اینجا برخی از پیشنهادات او وجود دارد که ممکن است به مبتدیان در تلاش برای بازاریابی در رسانه های اجتماعی کمک کند:

dev-sharma

ده ها سیستم عامل مختلف رسانه های اجتماعی وجود دارد. یک بار جدید به روز می شوند و این منبع عظیمی از حواس پرتی است. روی چند مورد متمرکز شوید و تأثیر بگذارید.

 • انتظار نتایج فوری را ندارید. برای ساختن و شروع نتیجه کار زمان لازم است. منظور من در اینجا این است که شما باید پایدار و ثابت باشید. زود ترک نشو.
 • آنچه را که مفید است بخوانید و پیاده سازی کنید. آنچه باید بدانید صاحبان پلت فرم رسانه های اجتماعی دائما در حال تغییر هستند. برخی از استراتژی هایی که سالها در فیس بوک کار کرده اند ، امروز شرم آور است. تغییرات مثبت را دنبال کنید و در اسرع وقت بروزرسانی کنید.
 • نقشهای پلتفرم رسانه های اجتماعی را حفظ کنید. برای اینکه تبلیغات و حسابهایتان به حالت تعلیق درآید ، نقشهای سکو را بخوانید و به آنها بچسبید.
 • با دنبال کنندگان خود در رسانه های اجتماعی درگیر شوید. به نظرات ، لایک ها پاسخ مثبت دهید اجازه ندهید که پیروانتان احساس کنند که شما یک ربات یا بازاریاب هستید که به فعالیتهای آنها اهمیتی نمی دهد.
 • فقط به رسانه های اجتماعی اعتماد نکنید. دلیل این امر این است که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی متعلق به افراد تجاری است که ممکن است شرایط خود را تغییر داده و تأثیرات جدی بر کسب و کار شما ایجاد کنند. تعامل را به وبلاگ خود هدایت کنید و دنبال کنندگان خود را در لیست ایمیل خود قرار دهید. به این ترتیب ، اگر فیس بوک (به عنوان مثال) برخی از تغییراتی را انجام دهد که بر مبارزات بازاریابی شما تأثیر منفی بگذارد ، لیست وبلاگ و ایمیل شما شما را ادامه خواهد داد.

می توانید Dev Sharma را پیدا کنید Designbombs.com

مواردی وجود دارد که هر بازاریاب رسانه های اجتماعی بدون توجه به این که مبتدی باشد یا یک متخصص ، باید از آن آگاه باشد. در اینجا بهترین توصیه های بازاریابی رسانه های اجتماعی از Andreea Sauciuc ، مدیر پیشرفته بازاریابی دیجیتال از BrandMentions است:

آندریا سوسیو

ضروری است که هر کسب و کار دارای یک برنامه زمان بندی باشد که در استراتژی رسانه های اجتماعی خود گنجانده شده است. برنامه هفتگی یا ماهانه خود را طراحی کرده و در زمانی که تعامل بیشتری دارید ، پست اضافه کنید.

 • بسترهای مناسب را برای اشتراک محتوای اجتماعی انتخاب کنید. حدس نزنید که مخاطبان کجا می توانند وقت بگذارند ، بلکه آمار و تجزیه و تحلیل وب سایت خود را بررسی کنید. یکی از بزرگترین چالش ها ، ایجاد محتوای مربوط به کانال مناسب است.
 • از ابزارهایی استفاده کنید تا به سادگی تجارت کوچک خود را تقویت کنید. این سس مخفی هر بازاریاب است. از ابزارهای گوش دادن اجتماعی مانند BrandMentions استفاده کنید تا دریابید که مردم درباره شما چه می گویند. تمام ذکرها و پیام های مربوط به نام تجاری خود را در یک جا به دست آورید و بینش های خود را در مورد چه نوع تجربیاتی چه مثبت و چه منفی استخراج کنید.
 • ایجاد یک جامعه. اگر بتوانید اعتماد بالایی به دست آورید ، مردم از شما قدردانی می کنند. با ایجاد رابطه در رسانه های اجتماعی شروع کنید و در کارزارهای اجتماعی و آنچه به شما قول می دهید صادق باشید.
 • همیشه نتایج را پیگیری کنید تا دریابید که چگونه می توانید ROI بالایی را در تلاشهای اجتماعی خود بدست آورید. نظارت بر عملکرد و ارزیابی شغل خود در هر استراتژی بازاریابی آنلاین که اجرا می کنید بسیار مهم است.

Andreea Sauciuc را می توانید پیدا کنید BrandMentions.com

Jacob Whitmore در نکات بازاریابی در رسانه های اجتماعی از دیدگاه ویژه ای برخوردار است ، “بهترین نکته من فقط استفاده از بسیاری از تکنیک های مختلف بازاریابی رسانه های اجتماعی است!”

یعقوب ، همچنین صاحب BloggingTitan و WhitoMedia ، معتقد است,

اگر آزمایش و آزمایش کنید ، بیش از حد احتمالاً تکنیکی را پیدا خواهید کرد که برای شما بسیار مفید باشد. همچنین ، تعداد زیادی را بخوانید و تماشا کنید ، شما همان چیزی هستید که مصرف می کنید.

WhitoMedia – آن بازاریابی تأثیرگذار آژانس تولید فیلم.

این نکات بازاریابی عملی را از طرف کارشناسان رسانه های اجتماعی بررسی کنید! به دوستت بگو

پیچیدن آن

بنابراین در آنجا شما وجود دارد. تمام نکاتی که برای راه اندازی یا گرفتن خود نیاز دارید بازی بازاریابی رسانه های اجتماعی به سطح بعدی.

اما احتمالاً تعجب می کنید …

بستر اجتماعی را که باید از آن شروع کنم چیست؟ ” یا “تنها پلتفرم رسانه اجتماعی که باید روی آن تمرکز کنم چیست?

سوالات عالی.

و پاسخ (به هر دوی آنها) این است:

با (یا روی آن تمرکز کنید) از بستر رسانه های اجتماعی که مخاطبان شما در آن فعال هستند ، شروع کنید.

بنابراین … اگر مشاغل B2B را راه اندازی کرده اید ، با LinkedIn شروع کنید زیرا مشتریان بالقوه مدیران C-suite شما در آنجا معلق هستند. به همین ترتیب ، اگر شما یک تجارت جواهرات دست ساز را اداره می کنید ، به Pinterest بروید ، زیرا Pinterest پیروی از زنان را دنبال می کند..

شناخت جمعیتی مخاطبان شما در اینجا می تواند بسیار مفید باشد. این منبع برخی از اطلاعات جمعیت شناختی مخاطبان رسانه های اجتماعی عالی را لیست می کند و می گوید چه کسی از شبکه های مختلف رسانه های اجتماعی استفاده می کند. فقط نمایه کاربری خود را در برابر پروفایل کاربر رسانه های اجتماعی مطابقت دهید و سکو را با بهترین همپوشانی انتخاب کنید.

اگر فقط یاد بگیرید که پست های اجتماعی بهتر بنویسید ، داستانهای جذاب را با پیروان خود به اشتراک بگذارید ، و فرکانس ارسال / زمان بندی را تنظیم کنید ، می توانید نتایج قابل توجهی را از رسانه های اجتماعی دریافت کنید..

ولی:

فراموش نکنید که مهمترین چیز وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی می شود ، شبکه سازی است. بنابراین به شبکه فکر کنید و نه فروش. سرانجام فروش دنبال خواهد شد.

برای ارسال مطالب خوب به طور مداوم ، تقویم اشتراک گذاری محتوای رسانه های اجتماعی تهیه کنید. HubSpot یکی را به صورت رایگان هدیه می کند اینجا. بعلاوه ، از یک ابزار برنامه ریزی رایگان رسانه های اجتماعی مانند ثبت نام کنید بافر و هوتسوایت. همچنین ، هنگام ورود به سیستم ، یک پسوند مرورگر از اینها اضافه کنید. این به شما کمک می کند داستانهای جالب را با یک کلیک به اشتراک بگذارید.

خب ، همین.

اکنون برای شروع کار با رسانه های اجتماعی تمام نکات ، ابزارها و منابع را دارید. پس برو اگر در مورد هر بستر رسانه اجتماعی سؤالی دارید ، فقط در نظرات به من اطلاع دهید و من خوشحال خواهم شد که کمک کنم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map