15 (رایگان) مولد فاویکون که ما کاملاً توصیه می کنیم

بنابراین شما در حال راه اندازی وبلاگ یا سایتی هستید. شما تحقیق خود را در مورد استفاده از وب سایت سازنده وب انجام داده اید. شما تصمیم گرفتید یک نام واقعاً جالب برای سایت خود بگیرید. هک ، شما حتی ممکن است به پایان رسیده باشید و فقط بخواهید از کسب درآمد از وبلاگ خود شروع کنید.


اما صبر کنید ، قبل از انجام این کار. در اینجا یک آزمایش کوچک است. وبلاگ خود را در یک مرورگر بارگیری کنید و سپس وب سایت های دیگر را بارگیری کنید.

به چیزهای مختلف توجه کنید?

گذشته از اینکه دو سایت مختلف هستند (بدیهی است) ، متوجه خواهید شد که اکثر سایت ها این نمادهای کوچک را در برگه خود دارند. این موارد دلخواه هستند – برای نماد مورد علاقه های کوتاه – و باور کنید یا نه ، داشتن یکی از آنها برای برند شما بسیار مهم است.

Favicon چیست و از کجا می توانم آنها را بدست آورم

Favicons در واقع چیست؟ آنها نمادهای کوچکی هستند که قبل از یک صفحه URL ، لیست نشانک ها ، نوار آدرس وب سایت ، مرورگرهای زبانه ها و سایر عناصر رابط ظاهر می شوند.

Favicons معمولاً اندازه های زیر را دارد: 16 × 16 ، 32 × 32 ، 48 × 48 ، 64 64 64 ، 128 128. اکثر مرورگرها از قالب .ICO استفاده می کنند اما برخی نیز از * .GIF و * .PNG استفاده می کنند.

ایجاد یک فاویکون کار سختی نیست و با وجود این 15 ژنراتور رایگان Favicon که مطلقاً توصیه می کنیم ، هیچ وقت علاقه مندی حرفه ای به دنبال سایت خود ندارید!

1. ژنراتور فاویکون

favicon_genژنراتور فاویکون

Favicon Generator که احتمالاً ساده ترین تولید کننده آن است ، به شما امکان می دهد تا با بارگذاری تصویر در سایت خود ، یک مورد علاقه را تهیه کنید که آماده استفاده باشد. این مولد رایگان favicon قادر است فرمت های تصویر GIF ، JPEG و PNG را مستقیماً از رایانه خود وارد کرده و آن را به یک فرمت .ICO تبدیل کند. پس از اتمام ، فقط پرونده favicon را در پوشه اصلی وب سایت خود بارگذاری کنید.

از ژنراتور Favicon دیدن کنید

2. Favicon.cc

favicon_ccFavicon.cc

برای داشتن خلاقیت بیشتر ، می توانید Favicon را با استفاده از Favicon.cc ایجاد کنید. یک سایت سازنده و ایجادکننده رایگان favicon ، سایت فوق العاده است برای ایجاد یک فاویکون در نقطه ای که شما می توانید آن را زنده کنید. می توانید تصاویر را وارد کنید و همچنین سایت از فرمت های تصویر JPG ، JPEG ، GIF ، PNG ، BMP ، ICO و CUR پشتیبانی می کند..

به Favicon.cc مراجعه کنید

3. پویا درایو – ژنراتور فاویکون

پویادرایو پویا – ژنراتور فاویکون

بخشی از ابزارهای وب Dynamic Drive ، Dynamic Drive – Favicon Generator یکی دیگر از تولید مستقیم و آسان برای استفاده رایگان favicon است. برای تولید یک نماد مورد علاقه ، می توانید تصاویری را در GIF ، JPG ، PNG و BMP بارگذاری کنید. آنها همچنین گزینه دیگری برای ایجاد یک نماد رومیزی 32 × 32 و یک آیکون 48 × 48 XP دارند.

از دینامیک درایو – ژنراتور فاویکون بازدید کنید

4. Genfavicon

genfaviconGenfavicon

Genfavicon به شما امکان می دهد تا فقط در سه مرحله ساده یک مورد علاقه خود را ایجاد کنید. آنچه در مورد Genfavicon جالب است این است که می توانید هنگام ایجاد ، اندازه نماد خود را انتخاب کنید. پس از بارگذاری تصویر خود در JPEG ، GIF یا PNG ، می توانید اندازه (16 × 16 ، 32 × 32 ، 48 48 48 ، 48 128 128 ، 128 128 128) مورد علاقه خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی “Capture” مورد علاقه خود را پیش نمایش دهید & دکمه پیش نمایش “.

از Genfavicon بازدید کنید

5. Favicongenerator

علاقه مندیFavicongenerator

Favicongenerator یک تولیدکننده آیکون بدون frills است که از یک رابط کاربری بسیار ابتدایی استفاده می کند و آن را برای کاربران ساده نگه می دارد. این مولد favicon رایگان همان چیزی است که برای تبدیل تصاویر PNG ، JPG یا GIF به فرمت .ico نیاز دارید. این سایت گزینه های زیادی ندارد و به تصویر کاملاً مربعی احتیاج دارد (100 پیکسل x 100 پیکسل) ، اما اگر تنبل هستید که به فکر ایجاد یک فاویکون هستید ، استفاده از آن بسیار آسان است..

از Favicongenerator بازدید کنید

6. محصول سازی

عقب نشینیمحصول کردن

در حالی که بیشتر ژنراتورهای مورد علاقه از فایلهای تصویری رایج پشتیبانی می کنند ، تعداد بسیار کمی به شما امکان می دهد از فایل های عکس استفاده کنید. Prodraw نه تنها از فایلهای معمول JPG ، GIF ، PNG و BMP پشتیبانی می کند ، بلکه از فرمت های فایل TIF نیز پشتیبانی می کند. ابزار favicon رایگان می تواند یک نماد را در اندازه های مختلف ایجاد کند (16 × 16 ، 32 × 32 ، 48 × 48 ، 128 128) و همچنین می تواند آنها را در سطوح مختلف تیزتری تولید کند تا بتوانید مقایسه کنید که به نظر می رسد سایت شما بهتر است.

به Prodraw مراجعه کنید

7. Logaster.com

تجارت کنندهLogaster.com

با بیش از 500000 آرم مختلف که در زیر کمربندهای خود ایجاد شده اند ، Logaster یک تولیدکننده مورد علاقه رایگان برای کسانی است که می خواهند هنگام ایجاد یک علاقه مندی ، “لمس شخصی” را به آنها اضافه کنند. شروع کار با Logaster به اندازه کافی آسان است. فقط بر روی دکمه “ایجاد لوگو” کلیک کنید ، نام شرکت خود را بنویسید و نوع فعالیت را انتخاب کنید. سپس به شما انتخاب می شود قالب های آرم را انتخاب کنید که می توانید آنها را انتخاب کنید.

به Logaster.com مراجعه کنید

8. Favicon.pro

Favicon.proFavicon.pro

Favicon.pro یکی دیگر از ژنراتورهای محبوب رایگان favicon است که می توانید با استفاده از آن ، سریع و به راحتی سایت مورد علاقه خود ایجاد کنید. آنها وظایف اصلی سازنده نماد را دارند که به شما امکان می دهد تصاویر خود را با فرمت PNG ، JPG یا GIF بارگذاری کنید و آن را به آیکون تبدیل کنید. نکته عالی دیگر در مورد Favicon.pro این است که آنها همچنین یک راهنمای گام به گام برای ایجاد یک آیکون و بارگذاری آن در وب سایت خود دارند. چقدر عالی است!

از Favicon.pro بازدید کنید

9. آنتیفویکون

antifaviconAntifavicon

Antifavicon کمی متفاوت از سایر تولید کنندگان آیکون است زیرا به هیچ وجه از تصاویر برای ایجاد فاویکون استفاده نمی کند. در عوض ، کاملاً از طریق متن مورد علاقه تولید می کند. این ابزار دارای دو جعبه متن است که می توانید برای ایجاد نماد خود وارد آن شوید. گذشته از آن ، می توانید رنگ متن و پیش زمینه آن را سفارشی کنید. اگرچه گزینه ها محدود هستند ، اما این ژنراتور مورد علاقه رایگان برای افرادی که مهارت طراحی ندارند ، گزینه مناسبی است.

از Antifavicon دیدن کنید

10. RealFaviconGenerator.net

realfavicongenRealFaviconGenerator.net

RealFaviconGenerator یک ابزار شگفت آور قدرتمند در مقایسه با سایر تولید کنندگان فاویکون است. با استفاده از این ابزار ، شما می توانید علاقه مندی را در تمام سیستم عامل های موجود ایجاد کنید. بعلاوه ، شما همچنین می توانید از خود آیکون تست کنید. کافیست وب سایت خود را تایپ کنید ، روی دکمه “Check Favicon” کلیک کنید و بازخورد خود را در مورد علاقه خود به شما ارائه می دهد. می توانید بررسی کنید که چگونه علاقه شما به مرورگرها یا سیستم عاملهای مختلف به نظر می رسد و هر چه مفقود شده را برطرف کنید.

به RealFaviconGenerator.net مراجعه کنید

11. فاویک-او-ماتیک

ترسناکفاویک-او-ماتیک

Favic-o-Matic ادعا می کند که “تولید کننده فاویکون نهایی” است و این کار را با ارائه دو گزینه ساده انجام می دهد. تصویر خود را بارگذاری کرده و آن را به یک فایل .ICO تبدیل کنید یا یک مورد علاقه برای همه سیستم عامل های موجود از جمله برنامه های iOS و Android ایجاد کنید. حتی می توانید اندازه ها ، رنگ پس زمینه و موارد دیگر را برای علاقه مندی خود در تنظیمات پیشرفته تنظیم کنید.

از Favicomatic.com بازدید کنید

12. فاویکون

فاویکونفاویکون

به یک ژنراتور فاویکون ساده احتیاج دارید؟ پاسخ شما Favikon است. این ژنراتور ساده آیکون به شما امکان می دهد تصویر را به عنوان یک پرونده .ICO برش داده و بارگیری کنید. غیر از این ، کارهای زیادی با Favikon ندارید. اگر نیاز به یک دلخواه ساده دارید ، این ابزار رایگان قطعاً برای شما مناسب است.

از Favikon دیدن کنید

13. فاویکونیت

فاویکونیتفاویکونیت

Faviconit یکی دیگر از ابزارهای آسان برای ایجاد یک فاویکون ، نمادهای لمسی سیب و همچنین هدرهای HTML برای چندین سیستم عامل و دستگاه است. مراحل به اندازه کافی آسان است ، کافیست تصویر خود را بارگذاری کنید و بقیه کارها را انجام می دهند. این مولد رایگان favicon همچنین باعث تغییر نام آیکون شما می شود. برای دسترسی به گزینه های سفارشی سازی بیشتر ، می توانید بر روی دکمه “Advanced” کلیک کنید.

از Faviconit دیدن کنید

14. Xiconeditor

xiconeditorXiconeditor

آیا می خواهید نماد خود را از ابتدا ایجاد کنید؟ Xiconeditor اگر می خواهید یک مورد علاقه و کاملاً سفارشی درست کنید ، عالی است. این سایت دارای یک ابزار نوع ، ابزار قلم مو ، ابزار مداد ، پاک کن و موارد دیگر می باشد که به شما امکان می دهد یک مورد علاقه واقعاً منحصر به فرد را به صورت رایگان ایجاد کنید. همچنین می توانید با استفاده از ابزارهای موجود ، نماد خود را وارد کرده و مستقیماً آنرا برداشت کرده و قبل از بارگیری favicon آن را پیش نمایش کنید.

از Xiconeditor دیدن کنید

15. فاویکنر

faviconrفاویکونر

Faviconr می تواند با استفاده از فایلهای JPG ، GIF و PNG ، مشابه سایر ابزارهای موجود در این لیست ، نمادهایی تولید کند. مورد دیگر که می تواند ایجاد کند ایجاد یک مورد علاقه با پس زمینه شفاف با استفاده از یک فایل تصویری GIF شفاف یا PNG است. هیچ وسیله ای با Faviconr در دسترس نیست و همین امر باعث می شود تا favicons یک رابطه مستقیم با این ابزار باشد.

به Faviconr.com مراجعه کنید

بسته بندی کردن

برای ایجاد یک علاقه مندی نیازی به تلاش زیادی نیست اما داشتن یکی از آنها کمک می کند. داشتن علاقه شخصی منحصر به فرد و سفارشی شما نشان می دهد که نسبت به نام تجاری و سایت خود جدی هستید. بعلاوه ، این ژنراتورهای مورد علاقه Favicon رایگان هستند و استفاده از آنها ساده نیست!

اگر فکر می کنید چیزی عالی را از دست داده ایم ، خوب ، فقط به ما اطلاع دهید. ما به لیست اضافه خواهیم کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map