13 آسان ترین راه برای افزایش آگاهی از برند (و چرا اهمیت دارد)

آگاهی از برند را می توان تعریف کرد که چگونه یک برند قابل تشخیص است – به راحتی مصرف کنندگان می توانند آن را از رقبا متمایز کنند. این مهم است که نام تجاری شما باعث افزایش آگاهی از برند شود ، زیرا افراد نمی دانند اگر نمی دانند چه چیزی شما را از هم جدا می کند ، مارک شما را به جای رقیب خریداری نمی کنند. اما اگر آنها چیزی را که شما را متفاوت می داند تشخیص دهند و از شما برای آن قدردانی می کنند ، پس می توانید از رقابت کنار بیایید.


مطمئناً Google پادشاه آگاهی از نام تجاری است. آن چنان مارک مشهور است که ما از آن به عنوان فعل استفاده می کنیم: وقتی به دنبال آنلاین چیزی می گوییم ، معمولاً می گوییم که می خواهیم به “Google آن” برویم.

اما مرعوب نشو. اگرچه تبدیل شدن به یک نام خانوادگی به عنوان یک کتاب مقدس ، آگاهی از مارک تجاری است ، اما برای افزایش آگاهی از مارک خود مجبور نیستید به سطح Google برسید.

در حقیقت ، افراد حتی برای رسیدن به سطح اساسی آگاهی از نام تجاری حتی لازم نیست نام تجاری شما را به خاطر بیاورند. تا زمانی که آنها برخی از عواملی را که برند شما از قبیل بسته بندی ، رنگ های شما ، شعار یا بخشی از داستان شما را به خاطر می آورد ، به خاطر می آورند ، آنها از برند شما آگاهی دارند. آنها می دانند که چه چیزی باعث ایستادگی شما می شود و این به آنها دلیلی برای انتخاب شما می دهد.

بخوانید – 13 آسان ترین راه برای افزایش آگاهی از برند (و چرا اهمیت دارد) توسط جسیکا از طریقReferralRock #brandawareness به یک دوست بگویید

کلیدهای افزایش آگاهی از برند

بسیاری از استراتژی های ساده آگاهی از برند وجود دارد که هر برند می تواند آن را پیاده سازی کند. طبق آمار ، 91 درصد مارک های خرده فروشی از 2 یا چند کانال رسانه اجتماعی استفاده می کنند. امروز ، ما ساده ترین راه های افزایش آگاهی از نام تجاری شما را پوشش خواهیم داد.

1. فرهنگ ورد از دهان

نام تجاری شما می تواند آگاهی از برند را به دو روش اساسی پرورش دهد: از طریق اقدامات مستقیم که برای تبلیغ برند خود انجام می دهید ، و از طریق حرف مثبت.

بازاریابی دهان به دهان در هر زمان اتفاق می افتد که مردم مارک شما را با دوستان ، خانواده یا همسالان خود به اشتراک بگذارند. این اشتراک گذاری برای موفقیت نام تجاری شما بسیار مهم است. مردم به نظرات و توصیه های همسالان خود بسیار بیشتر از اعتماد به تبلیغات و پیام های دیگر که مستقیم از مارک شما اعتماد دارد اعتماد دارند. بنابراین ، اگر کسی از یک دوست در مورد شما بشنود ، به احتمال زیاد شما را به یاد می آورد و درنهایت محصولات یا خدمات شما را خریداری می کند.

تقریباً تمام استراتژی های آگاهی از مارک های دیگر که ما به آنها خواهیم پرداخت وابسته است یا به آسانی توسط نیروگاهی که لفظ از آن است ، افزوده می شود. بنابراین ، تشویق افراد دیگر برای به اشتراک گذاشتن نام تجاری شما موثرترین روش برای افزایش آگاهی از برند است.

2. از رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید

مردم وقت زیادی را در رسانه های اجتماعی می گذرانند ، جایی که آنها به طور طبیعی یکباره محتوا را با بسیاری از همسالان به اشتراک می گذارند. بنابراین ، ایجاد پست های مارک تجاری که افراد نمی توانند به آنها کمک کنند اما به اشتراک می گذارند ، راهی محکم برای تقویت آگاهی از برند شما است. ترفند این است که پست های شما را به نظر برسد و احساس کند مانند افرادی که به طور طبیعی با آنها به اشتراک می گذارند ، و نه مانند تبلیغات.

وندی یک نیروگاه در ایجاد پست های نمادین و اشتراکی است. توییتهای آنها چندین بار ویروس شده است و باعث شده تا آگاهی از نام تجاری آنها به سرعت افزایش یابد. اگرچه شما نمی توانید تضمین کنید که یک پست ویروسی خواهد شد (اینترنت بسیار غیرقابل پیش بینی است) ، اما هنوز هم می توانید به راحتی چندین نشانه از وندی را برای ایجاد پست های مارک دار با ارزش اشتراک گذاری کنید.

الف- می دانید مخاطبان شما چه می خواهند ، سپس تحویل دهید

وندی می داند که مخاطبانش عاشق محتوای شوخ طبع ، شوخ طبع و پسر هستند ، آن را تحویل داده اند. تک تک پستهایی که آنها می نویسند بیشتر روی سرگرمی تمرکز دارد. یک مثال اصلی؟ “کباب” آنها ، یا تند و زننده است پاسخ به توییت ذکر نام تجاری و یا رقبای خود و همچنین توییت از مارک های دیگر. این مثال را در زیر مشاهده کنید:

نمونه ای از صدای جیر جیر توسط وندی

حال مخاطبان خود را در نظر بگیرید. آیا آنها می خواهند مطالب طنز ، سرگرم کننده یا اطلاعات جدی تری داشته باشند؟ آیا آنها می خواهند تحصیل کنند ، الهام بگیرند یا چیز دیگری؟ هر آنچه که آنها می خواهند – و هر آنچه را که به طور طبیعی به اشتراک می گذارند – باید نوع پست های رسانه های اجتماعی را منتشر کنید.

ب – لحن مارک دار و مداوم را حفظ کنید

وندی با شوخ طبع و شوخ طبعی مارک را به هر پست تزریق می کند – خواه این کباب ، ممتاز باشد ، یا بازی نقش آفرینی با تعداد زیادی مراجع در داخل ، همیشه آن صدای امضا را در محتوای آنها پیدا خواهید کرد.

صدای مارک شخصی خود را پیدا کنید ، چه فوق العاده جالب ، جدی باشد یا در جایی بین آن باشد و با هر پستی که می کنید به آن بچسبید. این قوام برای ایجاد آگاهی از برند مهم است زیرا باعث می شود که بخشی دیگر از مارک تجاری شما را به خاطر بسپارد.

ج – روی سیستم عامل های مورد علاقه مخاطبان خود متمرکز شوید

وندی می داند که در توییتر (و در مرحله دوم) تمرکز دارد, اینستاگرام) زیرا این جایی است که مخاطبان آنها بیشترین وقت را می گذرانند. تلاش برای حضور در هر شبکه اجتماعی بسیار وقت گیر است و معمولاً به هدر رفتن منجر می شود ، زیرا پست های شما را در مقابل افرادی که نامزد نیستند برای خرید محصول شما قرار می دهند. درعوض ، بیشتر روی سکوهایی متمرکز شوید که مخاطبان شما بیشتر از آن فرکانس دارند.

D. توجه به روندها

وندی به طور مداوم با توجه به روندها توییت می کند. در این توئیت اخیر ، آنها بازیگر نقش Emma Watson از “self-partnered” را به عنوان گزینه جایگزین تر برای “مجرد” بازی می کنند.

نکاتی درباره آگاهی از برند - توجه به روندها

تا زمانی که سعی نکنید از مبحث بحث برانگیز استفاده کنید ، بازی کردن از روند موجود می تواند به شما در افزایش آگاهی از برند کمک کند. و حتی اگر لحن شما جدی تر است ، می توانید با برجسته سازی روندهای صنعت خود ، آگاهی از برند را افزایش دهید.

درباره نکات بازاریابی رسانه های اجتماعی برای مبتدیان بیشتر بدانید.

3. تبلیغ و تجدید محتوا تولید شده توسط کاربر

استراتژی رسانه های اجتماعی شما فقط نباید شامل تولید محتوای با کیفیت شما باشد.

تشویق و بهره گیری از محتوای تولید شده توسط کاربر – ارسال پیام رسانه های اجتماعی در مورد نام تجاری شما ، و تصاویر و فیلم هایی که مشتریانی از محصولات شما در زندگی روزمره خود استفاده می کنند – برای تولید آگاهی از برند بسیار مهم است..

مانند همه بازاریابی های دهان به دهان ، محتوای تولید شده توسط کاربر قدرتمند است زیرا دوستان و دنبال کنندگان مشتریان شما به آنچه مشتریان شما برای به اشتراک گذاشتن انتخاب می کنند اعتماد دارند. در نتیجه ، افراد احتمالاً نام تجاری شما را وقتی از محتوای اصلی دوستانشان درج می کنند ، به خاطر می آورند. محتوای ایجاد شده توسط کاربر را با این راهکارها تشویق کنید:

 • یک هشتگ مارک تجاری ایجاد کنید تا مشتریان هنگام ارسال درباره محصول شما از آن استفاده کنند. به عنوان مثال ، برند کفش جک راجرز هشتگ #lovemyjacks را ایجاد کرده است که از آن برای بسیج هواداران استفاده می کند.

آگاهی از برند - ایجاد یک تبلیغ ناخوشایند مارک برای مشتریان@ thecarolinagirl67 در اینستاگرام

 • غالباً بهترین مطالب تولید شده توسط کاربر را در صفحه خود نشان دهید (همیشه به یاد داشته باشید که به خالقان محتوائی که مجدداً ارسال می کنید ، آنها را تگ کنید و به آنها اعتبار دهید ، بنابراین آنها شناختی را که شایسته آنها هستند دریافت می کنند. Aerie American Eagle این کار را به عنوان بخشی از تعهد خود برای نشان دادن اجساد معتبر ، بدون تغییر توسط Photoshop انجام می دهد. مشتریان نشانگر ظاهر Aerie خود را با #aeriereal نشان می دهند ، و این ظاهرها جزئی از خوراک اینستاگرام خود برند است.

lagros შედეგიifaitdesvideos, از طریق aerie, در اینستاگرام

 • مسابقه ای را شروع کنید که افراد برای ورود به آن ، باید محتوای تولید شده توسط کاربر مارک را ارسال کنند و جوایز جذاب را برای برندگان ارائه دهند.
 • یک “چالش” مارک ایجاد کنید که در آن افراد یک کار خاص را با مارک شما انجام دهند ، از هشتگ خاصی استفاده کنند و حساب خود را برچسب گذاری کنند. (حتی می توانید این مسابقه را به یک مسابقه تبدیل کنید و یا حتی برای هر یک از شرکت کنندگان اهداء خیرخواهانه ای انجام دهید.) حتی اگر افراد در این چالش شرکت نکنند ، اگر دوست دارند آنچه را که می بینند دوست دارند ، اما اگر دوست دارند آنچه را که می بینند ، دوست خود را برچسب بزنند. آگاهی برای شما.

4- برنامه سفیر برند را شروع کنید

در بین افرادی که محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد می کنند ، شما ناگزیر هستید چندین مشتری مستقل را پیدا کنید که پست های درخشان و نظرات خود را درباره مارک شما به اشتراک بگذارند بدون آنکه هشدار دهند.

به فکر جذب این مشتریان برای خدمت باشید سفیران برند– نمایندگان بلند مدت برند شما ، که مرتباً شما را در سیستم عامل های خود و با صدای واقعی خود تبلیغ می کنند. آنها انگیزه دارند این کلمه را در مورد برند شما پخش کنند ، زیرا به شما شور و شوق دارند و می خواهند ببینند که شما موفق هستید ، و به این دلیل که فکر می کنند مخاطبان آنها از محصولات یا خدمات شما سود می برند.

شاید در رابطه با نماینده مشهور یک برند ، اصطلاح “سفیر برند” را شنیده باشید. با این حال ، سفیران لازم نیست افراد مشهور یا افرادی با تبعیت از افراد بزرگ باشند ، مادامی که در طاقچه شما یا در بین اعضای مخاطب هدف شما اقتدار داشته باشند. این همه انتخاب نماینده هایی است که مخاطبان شما به آنها اعتماد دارند ، که از مکالمات یک به یک در مورد برند شما و محصولات آن راحت هستند.

به عنوان مثال ، بسیاری از مارک های مورد نظر دانشجویان کالج برنامه های سفیر دانشگاه را اجرا می کنند ، تا بتوانند ارتباطاتی را که دانش آموزان قبلاً با همسالان خود برقرار کرده اند ، به دست آورد. برنامه Bumble یک نمونه است – آنها برنامه مفصلی “عسل” سفیران دانشجویی را اجرا می کنند.

لوئیزا (louisavons) به عنوان مدیر خدمات پردیس Bumble Honey در دانشگاه Loyola شیکاگو خدمت می کند.

5- به دلایل معنی دار کمک کنید

اگر دلیلی وجود داشته باشد که علاقه شما به برند شما علاقه مند باشد ، انجام یک کمک مالی همدلی شما را نشان می دهد و جایگاه شما را در چشم مردم افزایش می دهد.

کمک های مالی پولی سودمند هستند ، اما این راه های به یاد ماندنی تر برای پس گرفتن نیز در نظر بگیرید.

 • شما می توانید با محصولات خاصی ، مانند TOMS ، یک کراوات خیریه ایجاد کنید (برای هر جفت کفش فروخته شده ، یک جفت به یک کودک نیازمند اهدا می شود).
 • یا ، می توانید یک کمپین اشتراکی اجتماعی ایجاد کنید ، که در آن هر پست با یک هشتگ مارک دار ، یک اهداء خیریه مورد علاقه را تحریک می کند. این امر به سرعت با هر سهم آگاهی – از علت و نام تجاری شما را افزایش می دهد!

#shareyourears دیزنی یکی از نمونه های یک فعالیت هشتگ خیریه است. برای هر پستی که گوش های میکی و هشتگ را در یک بازه زمانی مشخص به اشتراک گذاشت ، دیزنی به بنیاد Make-A-Wish اهدا کرد.

 • کارمندان شما می توانند وقت خود را در یک رویداد اجتماعی یا غیرانتفاعی داوطلبانه انجام دهند ، یا نام تجاری شما می تواند روز داوطلب سازی در سطح شرکت خود را شروع کند.
 • حتی بهتر ، اگر محصولات شما مستقیماً به سود یک سازمان جامعه باشد ، چرا آنها را اهدا نمی کنید؟ به عنوان مثال ، یک شرکت بطری آب ممکن است آب را به مسابقات فوتبال یا مسابقات گروهی اهدا کند ، یا یک فروشگاه بهسازی منزل ممکن است مواد لازم را به Habitat برای بشریت اهدا کند..

البته ، هر بشردوستانه باید انجام شود ، زیرا شما واقعاً می خواهید به یک امر کمک کنید. اگر پس انداز دادن فقط برای تبلیغات انجام می شود ، مخاطبان شما می توانند بگویند ، و این باعث آتش سوزی می شود.

6. داستان های پشت نام تجاری خود بگویید

به اشتراک گذاشتن داستانهای معتبر در مورد نام تجاری شما باعث می شود که افراد به یاد شما بیایند و شما را با دیگران به اشتراک بگذارند. بنابراین ، حتماً در قصه گویی متفکرانه مارک شرکت کنید.

آیا برند خود را برای برآورده کردن نیازهایی که هیچ کس دیگری برآورده نمی کند ، شروع کرده اید؟ آیا محصولات شما برای حل یک مشکل خاص ساخته شده اند؟ به دنیا بگویید ، زیرا داستانهایی از این دست بسیار مشترک هستند.

اما اگر جزء این دسته ها نیستید نگران نباشید. برند شما هنوز می تواند “داستان امضاء” را با صدای و لحن بی نظیر شما بنویسد. این داستان معتبر و به یاد ماندنی نشان از رسالت و ارزش های تجاری شما ، چگونگی و چرا آنها سرچشمه می گیرد ، و اینکه چگونه در هر کاری که نام تجاری شما انجام می دهد و می گوید ، از جمله روابط شما با مشتریان به این ارزش ها متعهد هستید..

صورت شمالی داستان امضای آنها را به اشتراک می گذارد.

داستانهای مشتریان بخش مهمی از داستان برند شخصی شما است ، بنابراین در نظر داشته باشید که تجربیات آنها را در وبلاگ خود ، در صفحه “توصیفات” یا به صورت ویدیویی به اشتراک بگذارید. اگر به مشتریان خود اجازه دهید داستان های خودشان را بیان کنند ، این حتی موثرتر خواهد بود!

توضیحات مشتری فوق در مورد Zendesk را ببینید بزرگنمایی, جایی که آنها به اشتراک می گذارند که چرا عاشق سکوی کنفرانس ویدیویی هستند.

7. بسته بندی ، شعار و برندهای دیگر را با دقت انتخاب کنید

در این عصر دیجیتال ، تجربه “unboxing” برجسته تر می شود. در رسانه های اجتماعی (به خصوص سیستم عامل های ویدئویی دیجیتال) ، مردم با شروع بسته بندی ، به همه جوانب کشف یک محصول توجه می کنند. این ثابت می کند که اگر بسته بندی شما به یاد ماندنی باشد ، افراد حتی به احتمال زیاد از برند شما یاد می کنند. بنابراین ، در نظر بگیرید مارک خود را روی جعبه های حمل و نقل قرار دهید ، مجدداً بسته بندی خود را برای ایستادگی و یا حتی ایجاد تجربه باز کردن محصول خود طراحی کنید..

خط اسباب بازی های ویروسی LOL Surprise این تجربه را به دست آورده است: با باز کردن لایه های “اسباب بازی” برای کشف اینکه چه چیزهای غافلگیر کننده ای در داخل وجود دارند ، به همان اندازه خود اسباب بازی حاصل مهم است ، و این “unboxing” منحصر به فرد همان چیزی است که باعث شده این اسباب بازی محبوب شود..

ساده ترین

شما لازم نیست به اندازه توپ LOL بروید ، اما با دقت استفاده مجدد از بسته بندی شما راهی آسان برای تقویت آگاهی از برند است. اما اگر نرم افزار ، سرویس یا کالای دیگری را بفروشید که هیچ “بسته” واقعی نداشته باشد ، چه می کنید؟ صرف نظر از آنچه شما می فروشید ، بسیاری از عناصر مارک تجاری دیگر نیز وجود دارد که می توانید روی آن به یاد ماندنی مانند شعار ، رنگ ها و رسالت خود توجه کنید..

در صورتی که به دنبال اهداف مارک تجاری به دنبال آرم هستید ، در اینجا آرم های رایگان شما می توانید بارگیری کنید – ثبت نام لازم نیست.

8- پست های وبلاگی آموزنده ایجاد کنید

ساخت پست های آگاهانه وبلاگ یک استراتژی است که بدون توجه به آنچه شما می فروشید ، برای همه مارک ها به خوبی کار خواهد کرد. اگر درمورد موضوعاتی در طاقچه خود بنویسید که نیاز مخاطبان شما را برآورده سازد ، این امر باعث افزایش اقتدار شما در نظر مشتریان بالقوه شما خواهد شد. و هنگامی که به مردم کمک کردید ، فراموش کردن آنها برای آنها دشوار خواهد بود ، به ویژه اگر آنها از مزایای محصولات شما استفاده کنند. آنها به احتمال زیاد به خرید باز می گردند ، زیرا آنها به محتوای شما اعتماد دارند ، بنابراین ، سؤالاتی را که افراد در طاقچه شما مطرح می کنند ، کشف کنید و پست های وبلاگ بنویسید که به آن سوالات پاسخ می دهند.

در اینجا چگونگی ایجاد عادات مناسب برای موفقیت در بلاگ نویسی آورده شده است.

9. وبلاگ مهمان در سایت های دیگر

وبلاگ نویسی خود را به وب سایت خود محدود نکنید. ارسال پست های مهمان با کیفیت بالا به وب سایت های دیگر مرتبط با طاقچه شما ، اما به طور مستقیم با وب سایت شما رقابت نمی کند ، یک راه محکم برای قرار دادن نام تجاری شما در مقابل مخاطبان جدید و مرتبط است. در حالت ایده آل ، سایتی که میهمان خود در آن پست می کنید به شما امکان می دهد یک شرح حال نویسنده با یک لینک و توضیحات یک جمله ای از نام تجاری خود بگنجانید. اگر اینگونه نباشند ، شما حداقل می توانید چند لینک به محتوای سایت خود وارد کنید ، که امیدوارم به افزایش ترافیک شما کمک کند.

همچنین ، در مورد وبلاگ نویسی فکر کنید لینکدین یا متوسط. این سایت ها از قبل مخاطبان بزرگی ساخته شده اند ، و شما همیشه می توانید در پایان این پست ها یک افزونه کوتاه برای شرکت خود در نظر بگیرید. محتوای خود را برچسب گذاری کنید تا با سایر پست های موجود در طاقچه شما گروه بندی شود.

10. تصاویر و فیلم های قانع کننده را به اشتراک بگذارید

مطابق با McKnight Kurland, مردم فقط بین 10-20٪ از آنچه می خوانند یا می شنوند به یاد می آورند ، اما 65٪ آنچه را می بینند به خاطر می آورند. بدیهی است ، اگر شما فقط وبلاگ ها و سایر متن های متنی را ایجاد می کنید ، همیشه برای تقویت آگاهی از برند کافی نیست. در صورت ایجاد محتوای دیداری قانع کننده – اینفوگرافیک و سایر تصاویر و فیلم های مارک دار ، شانس یادآوری خود را افزایش می دهید..

اینفوگرافیک ها برای برقراری ارتباط آمار و نیش های اطلاعاتی بسیار جذاب هستند. برای اینکه دریابید که چقدر مفید و قدرتمند هستند ، اینفوگرافیک زیر را از visual.ly بررسی کنید.

همچنین می توانید محتوا را از پست های محبوب وبلاگ به فیلم های کوتاه تبدیل کنید ، بنابراین هضم محتوا راحت تر است. مانند تصاویر ، فیلم ها به راحتی به اشتراک گذاشته می شوند ، آنها به سرعت در افزایش آگاهی از نام تجاری شما کمک می کنند.

11. از پادکست ها استفاده کنید

اگر قبلاً پادکست در طاقچه خاص شما وجود ندارد ، ایجاد یکی برای پاسخ به سؤالات و توجه دیگران به صنعت شما ، یک استراتژی عالی برای آگاهی از برند است. با این حال ، به احتمال زیاد طاقچه شما از قبل در پادکست ها شلوغ است ، به خصوص اگر نوعی از آن را بفروشید نرم افزار چند فروشنده B2B. در این حالت ، باید بنیانگذار ، مدیرعامل یا شخص برجسته دیگری را در شرکت خود در پادکست های مربوط به دیگران نشان دهید. مانند پست های مهمان ، این یک روش مفید برای به دست آوردن نام تجاری خود در مقابل مخاطبان جدید و مرتبط است.

12. سئو خود را محکم کنید

وقتی مشتریان یک موضوع را به Google می دهند ، معمولاً به صفحه اول نتایج جستجو نگاه نمی کنند. اما اگر نام تجاری شما در این صفحه اول بسیار بالاتر از رقبای شما قرار بگیرد ، مارک شما معتبرتر به نظر می رسد – و مردم قبل از مسابقه به طور طبیعی در مورد برند شما یاد می گیرند.

و SEO گزینه ای مناسب برای ایجاد آگاهی از برند است. براساس 59٪ بازاریابان در این نظرسنجی شرکت کردند یک نظرسنجی Referral Rock, SEO یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای ایجاد آگاهی از برند است.

بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را برای کلمات کلیدی نزدیک به مارک خود مرتبط کنید ، که مخاطبان شما در جستجوی آن هستند. در حالت ایده آل ، شما به سه نوع کلمات کلیدی بهینه خواهید شد: کلمات کلیدی کلی که دسته بندی محصولات یا خدمات شما را توصیف می کنند ، کلمات کلیدی خاصی که بیشتر روی نوع محصول شما متمرکز است و کلمات کلیدی خاصی که سوالات مربوط به طاقچه شما را ایجاد می کنند.

همچنین ، در مورد رقابت خود در Google— سایتهایی که می خواهید در مقابل صفحه خود با آن مبارزه کنید ، تحقیق کنید تا بدانید که برای مبارزه با رتبه های مورد نظر خود باید چه کاری انجام دهید. معمولاً خواهید فهمید که کلمات کلیدی خاص و طولانی تری از رقابت کم برخوردارند و افرادی را که احتمال خرید بیشتر از شما را دارند ، جلب می کنند ، حتی اگر به طور کلی جستجو نمی کنند.

13. به فری بورس بدهید

چه کسی عاشق گرفتن چیزی نیست؟ تقلید رایگان از نام تجاری خود بر روی آنها یا کوپن های ارزشمند می تواند جلوه ای ماندگار ایجاد کند. بنابراین ، رویدادی را در جامعه خود پیدا کنید ، مانند یک بازی ورزشی ، کنسرت ، نمایشگاه ، کنفرانس یا روز اجتماع ، که احتمالاً با افراد زیادی در مخاطبان مورد نظر خود خواهید دید. یک فضا را رزرو کنید ، و مجانی ها را توزیع کنید!

سالی گوجه فرنگی ، یک شرکت الگوی خیاطی ، قلم هایی را چاپ کرد که با آرم آنها چاپ شده است.

اگر تصمیم دارید که تعویض کنید ، بهترین انتخاب شما وسایلی است که افراد می توانند با آنها پوشیده یا با خود حمل کنند (فکر کنید پیراهن ، کلاه ، بطری های آب یا کیف های دیگر). این باعث می شود افرادی که از Swag استفاده می کنند به تابلوهای تبلیغاتی پیاده روی تبدیل شده و باعث افزایش آگاهی از نام تجاری شما می شود!

فراموش نکنید که تجارب “اندازه نیش” را با محصول یا خدمات خود ارائه دهید. اگر افرادی که آن را امتحان می کنند از تجربه خود لذت ببرند ، احتمالاً شما را به یاد می آورند و به خرید باز می گردند و ممکن است به دوستان خود نیز بگویند. اگر مارک شما اجازه این کار را می دهد ، ارائه نسخه های آزمایشی از محصولات شما یا نمونه رایگان ، انتخاب خوبی است.

اما اگر محصول شما فیزیکی نباشد ، چه می کنید؟ شما هنوز گزینه هایی دارید. اگر شما یک نرم افزار یا اشتراک دیجیتالی را می فروشید ، نسخه آزمایشی یا آزمایشی رایگان “freebie” محکم دیگری است که می توانید آن را صادر کنید. و اگر یک سرویس مکرر ارائه می دهید ، می توانید اولین سرویس رایگان یا اعتبار مربوط به آن سرویس را ارائه دهید.

13. یک برنامه ارجاع را شروع کنید

ما نمی توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم که دهان به دهان در ایجاد آگاهی از برند مهم است. اما کلمه به زبان برای ردیابی و کنترل دشوار است. نگران نباشید ، هرچند که – شروع یک برنامه ارجاع به شما امکان می دهد تا به راحتی کلمات شفاهی را تبلیغ کرده و ردیابی کنید ، و قدرت را دوباره به دست کار خود برگردانید.

برنامه های ارجاع به شما امکان می دهد جوایز هیجان انگیز برای مشتریان موجود که به طور مستقیم نام تجاری شما را با دوستان خود به اشتراک می گذارند ، ارائه دهید. شما می توانید مشوق هایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه باعث ایجاد انگیزه در مصرف کنندگان شما می شود ، مانند محصولات رایگان ، اعتبار فروشگاه ، تخفیف ، ارتقاء خدمات یا مارپیچ مارک.

همچنین ، برنامه های ارجاع با استفاده از روش هایی که ترجیح می دهند ، تنها با چند کلیک ، سهولت در اختیار مشتریان قرار می دهد. و اگر یک مورد را انتخاب کنید نرم افزار برنامه ارجاع, پیگیری این ارجاعات ساده است.

برنامه ارجاع Lime Crime یک کوپن تخفیف 20٪ برای مشتریانی که به دوستانشان مراجعه می کنند و اجازه می دهد تا مشتریان به راحتی از طریق ایمیل ، فیس بوک ، مسنجر یا با کپی کردن و چسباندن پیوند ارجاع به اشتراک بگذارند ، ارائه می دهد..

هنگامی که دوستان یا اعضای خانواده آنها شخصاً آنها را به شغل شما رجوع می کنند ، مشتریان بالقوه توجه زیادی را نشان می دهند ، زیرا آنها به آنچه همسالان خود برای گفتن اعتماد دارند اعتماد دارند. در نتیجه ، این پیوندهای ذکر شده به احتمال زیاد مشتری شما خواهند شد و احتمال بیشتری وجود دارد وفادار بمان برای دوره های طولانی تر به نام تجاری شما.

در نتیجه

آگاهی از مارک تجاری همه چیز را به یاد ماندنی تر از نام تجاری شما نشان می دهد و به مخاطبان خود نشان می دهد که چه تفاوتی با رقبا دارد.

شما می توانید آگاهی از نام تجاری را از دو طریق اساسی افزایش دهید – از طریق اقدامات مستقیم برند شما ، و از طریق اشتراک کلمه دیگران. حتماً هردوی این رویکردها را با هم ترکیب کنید ، زیرا مردم نظرات همسالان خود را به خاطر می آورند و به آنها اعتماد دارند.

به نظر شما کدام یک از استراتژی های فوق برای رشد و توسعه تجارت خود به بهترین وجه کار خواهد کرد؟ شروع به استفاده از آنها کنید و آگاهی از نام تجاری خود را تقویت کنید.

جسیکا هون یک نویسنده محتوای بازاریابی در Referral Rock است ، جایی که آنها بر این باورند که هر مشاغل این پتانسیل را دارد که بازاریابی خود را با کلمات افزایش دهد. وقتی جسیکا در حال نوشتن نیست ، این احتمال وجود دارد که او در حال خواندن ، تنظیم آهنگ ها یا به اشتراک گذاری و لذت بردن از مطالب در رسانه های اجتماعی باشد. با جسیکا ارتباط برقرار کنید لینکدین.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map