12 ایده کسب و کار آنلاین برای مبتدیان

شروع یک تجارت آنلاین هرگز به خصوص در سال 2018 برای شما آسانتر نبوده است. در طول روز ، یک مشاغل تجاری خطرات زیادی را برای تحمل شما خواهد داشت ، مانند نیاز به سرمایه گذاری در یک فروشگاه فیزیکی یا پیدا کردن فضای اداری..


با لیست ما از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین ، می توانید بسیاری از آن خطرات را از بین ببرید و انعطاف پذیری بیشتری با شیوه کار خود داشته باشید. بعلاوه ، با داشتن برخی دانش بنیان و ایجاد دانش در وب سایت و درک مشتاقانه از نگهداری وب سایت ، می توانید وب سایتی بسازید که با استفاده از آن بتوانید به مشتری های بالقوه بیشتری برسید..

افشای FTC: BuildThis هزینه ارجاع را از ابزارهای ذکر شده در این وب سایت دریافت می کند. اما ، نظرات بر اساس تجربه ما است و نه مبلغ پرداختی آنها. ما روی کمک به مشاغل کوچک و افراد برای ایجاد وب سایت به عنوان یک تجارت متمرکز شده ایم. لطفاً از کارهای ما پشتیبانی کرده و اطلاعات بیشتری در مورد افشای درآمد خود کسب کنید.

Contents

بهترین ایده های کسب و کار آنلاین و چگونگی شروع کار

ممکن است از خود بپرسید ، “اما ، چه نوع ایده های کسب و کار آنلاین وجود دارد؟ و چگونه شروع کنم؟ “

خوب ، اگر به کمی راهنمایی نیاز دارید ، ما پیشنهاداتی را ارائه می دهیم که می توانید برای شروع به دست آوردن آن درآمد منفعلانه سرمایه گذاری کنید!

اصولاً شروع یک تجارت آنلاین همانند شروع یک تجارت آفلاین است. یک چیز مشترک وجود دارد که شما باید تهیه کنید – حضور آنلاین (وب سایت a.k.a.).

اگر می خواهید وب سایت خود را مانند یک تجارت رشد دهید ، یک وب سایت اولین چیزی است که باید در نظر بگیرید. و در اینجا چند ابزار وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند:

 • ثبت دامنه – نام دامنه خود را با ثبت نام دامنه مورد اعتماد ثبت كنيد
 • میزبانی وب برای مشاغل کوچک شما – شرکت میزبانی با کارایی بالا و قابل اعتماد را برای وب سایت خود انتخاب کنید
 • بهترین سازندگان وب سایت – اگر ویرایشگر drag and drop را ترجیح می دهید ، سازنده وب سایت گزینه های دیگری است.
 • خرید گواهینامه SSL – محافظت از داده های مشتری با اجرای SSL بسیار مهم است
 • الگوهای فاکتور – مشتریان خود را با الگوی ساده و رایگان فاکتور تنظیم کنید

ایده شماره 1. یک وبلاگ شروع کنید

روش آزمایش شده و واقعی برای شروع یک تجارت آنلاین از طریق وبلاگ نویسی است.

فقط برای اینکه ایده ای در مورد درآمد یک وبلاگ به شما ارائه دهم ، Pinch of Yum یک وبلاگ غذایی موفق است این سایت 802،144.55 دلار درآمد کسب کرده است در طی یک دوره 12 ماهه.

اگر علاقه مند به نوشتن هستید یا توانایی نوشتن فوق العاده خوبی دارید ، وب سایت وبلاگ نویسی بهترین تجارت آنلاین است که می توانید با آن کار کنید.

خرج کردن یوم

نکته جالب این است که شما حتی به مهارت های فنی و رایانه ای زیادی احتیاج ندارید. بسترهای نرم افزاری مانند وردپرس به شما امکان می دهد تا در هیچ زمان وب سایت وبلاگ ایجاد و ایجاد نکنید.

شما حتی می توانید وب سایت خود را با SiteGround یا iPage میزبان کنید یا به دنبال سازندگان مناسب وب سایت باشید که برای وبلاگ نویسی بهینه شده اند (که اگر می خواهید تجربه کاربر خود را به طور کامل حفظ کنید بسیار مهم است).

با استفاده از یک وبلاگ ، می توانید موارد زیر را برای نام تجاری خود ایجاد کنید که به شما امکان می دهد با همکاری با تبلیغ کنندگان یا دریافت کمیسیون از محتوای حمایت شده از برند ، سود کسب کنید..

در اینجا چند گام عمده برای کمک به شما برای شروع وبلاگ خود آورده شده است:

مرحله 1: یک طاقچه را انتخاب کنید

افراد فقط به یک دلیل در اینترنت جستجو می کنند: برای حل یک مشکل. به دنبال این باشد که به دنبال مکانی برای تعطیل شدن ، رفع لوله نشت یا دستور العمل های جدید شام باشید ، وبلاگ شما باید راه حل ارائه دهد.

مرحله 2: ساختار وبلاگ خود را برنامه ریزی کنید

در مرحله بعد ، شما باید ساختار وبلاگ خوبی داشته باشید. برای ناوبری کاربر و هدف جستجوگرها ضروری است. همچنین ، می تواند در مورد استراتژی محتوا و گسترش وبلاگ آینده ایده هایی به شما بدهد.

مرحله 3: محتوای عالی ایجاد کنید

اگر می دانید یک راه سریع و عالی برای رفع لوله نشت ، در مورد آن بنویسید! اگر یک متخصص در طاقچه خود هستید ، تولید محتوای عالی آسان است ، در غیر این صورت ، شما باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید.

مرحله 4: محتوای خود را تبلیغ کنید

وقتی مقاله خوبی دارید ، زمان آن رسیده که آن را تبلیغ کنید! از آنجا که بیشتر مردم در یک بستر رسانه اجتماعی قرار دارند ، می توانید محتوای خود را در جایی که مخاطبان شما هستند به اشتراک بگذارید.

مرحله 5: کسب درآمد از یک وبلاگ

اگر می خواهید وبلاگ خود را جدی بگیرید ، نحوه کسب درآمد از یک وبلاگ یک عامل مهم است. به دنبال محتوای حمایت شده ، ایجاد کتاب الکترونیکی شخصی خود یا تأیید محصولات تبلیغ کنندگان چند روش محبوب هستید.

نمونه هایی از شروع یک تجارت آنلاین با راهنمای گام به گام:

 • نحوه شروع یک وبلاگ مسافرتی با وردپرس و کسب درآمد
 • نحوه شروع یک وبلاگ غذایی با وردپرس
 • نحوه شروع یک بلاگ عکاسی با استفاده از WordPress (و 4 راه برای کسب درآمد)

ایده شماره 2. به بازاریابی وابسته بپیوندید

بازاریابی شرکت های وابسته مدت زمان طولانی بوده است و این یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد اینترنتی است.

در اصل ، شما با دریافت کمیسیونی در مورد محصولاتی که از شرکتهای دیگر فروخته اید ، یا از طریق سایت خودشان یا از طریق سیستم عامل هایی مانند آمازون یا ای بی.

برنامه وابسته آمازون

همچنین ، شبکه های وابسته مانند محل اتصال کمیسیون, یا ShareASale ارائه محصولات و خدمات متنوعی. برای گسترده تر کردن انتخاب های خود می توانید به این شبکه های وابسته بپیوندید.

علاوه بر این ، بسیاری از مارک های بزرگ برنامه های وابسته ارائه می دهند و شروع کار بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی به عنوان یک شرکت وابسته ثبت نام کنید و محصول یا خدمات شرکت را با استفاده از یک لینک ارجاع ویژه بفروشید ، که پس از آن برای هر محصول یا خدمات فروخته شده ، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

بهترین قسمت؟ شما می توانید این کار را حتی بدون بلند کردن انگشت انجام دهید!

در اینجا چند نکته برای شما قبل از شروع بازاریابی شرکت های تجاری آنلاین وجود دارد:

1. برنامه های وابسته تحقیق کنید

مدتی را صرف تحقیق در مورد برنامه های مناسب وابسته کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که این برنامه ها قابل اعتماد هستند و از اعتبار خوبی در پرداخت کمیسیون برخوردار هستند.

2. نحوه دریافت حقوق شما

روشهای مختلفی برای پرداخت هزینه در بازاریابی وابسته مانند CPS ، CPL ، CPC و CPA وجود دارد. قبل از شروع کار ، با دقت بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که این برنامه سودآور است و قادر به تولید بازده کافی از سرمایه گذاری است.

3. روز پرداخت

این به هر برنامه وابسته بستگی دارد ، برخی از آنها می توانید در همان روز پرداخت خود را دریافت کنید و برخی ممکن است بسته به کشور خود به 1 – 13 روز کاری نیاز داشته باشند. همچنین با برنامه وابسته بررسی کنید که چگونه پرداخت را دریافت می کنید؟ از طریق PayPal یا بررسی است.

4- انواع پشتیبانی

در صورت پیوستن به برنامه وابسته ، بدانید که چه نوع پشتیبانی مشتری را می توانید بدست آورید. آیا می توانید از طریق تلفن یا گپ با کسی صحبت کنید یا مجبورید 24 ساعت پاسخ ایمیل را منتظر بمانید?

بازار برنامه های وابسته می تواند کاملاً پیچیده باشد و یافتن برنامه مناسب برای شما کمی تحقیق خواهد کرد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بازاریابی شرکت های وابسته کسب کنید ، در اینجا سؤال مفیدی است که می توانید از آن استفاده کنید.

ایده شماره 3. فروشگاه تجارت الکترونیک را باز کنید

ایده محبوب دیگر برای شروع یک تجارت آنلاین ، افتتاح فروشگاه تجارت الکترونیک است.

در سال 2017 ، کل فروش خرده فروشی تجارت الکترونیک در سرتاسر جهان 2.3 تریلیون دلار بوده و پیش بینی می شود درآمدها در سال 2021 به 4.88 تریلیون دلار برسد..

آمار فروش تجارت الکترونیکخرده فروشی تجارت الکترونیکی از سال 2014 تا 2021 در سراسر جهان. (منبع)

با سیستم عامل هایی مانند Shopify ، BigCommerce یا WooCommerce, شروع یک فروشگاه آنلاین برای شما ساده تر نبوده است.

استقرار آنها نه تنها آسان نیست ، بلکه افتتاح فروشگاه الکترونیکی تجارت نیز بسیار ارزان تر است زیرا لازم نیست نگران هزینه بالای یک فروشگاه فیزیکی باشید. فقط باید اطمینان حاصل کنید که عملیات فروشگاه آنلاین در حال اجرا است ، فروشگاه شما به تدریج رشد خواهد کرد.

اگر نگران مواردی از جمله تحویل یا انبارداری هستید ، می توانید از روشهایی مانند dropshipping (بیشتر در مورد آن بعدا) برای مدیریت موجودی خود استفاده کنید.

به عنوان نمونه از فروشگاه اینترنتی WooCommerce استفاده کنید ، برخی نکات مهم اما مهم که باید برای اداره یک فروشگاه تجارت الکترونیک بدانید وجود دارد. این نکات نه تنها در مورد WooCommerce اعمال می شود بلکه در سیستم عامل های دیگر نیز کار می کند.

نکات مهم برای افتتاح تجارت آنلاین تجارت الکترونیک:

1. بستر مناسب تجارت الکترونیک را انتخاب کنید

بستر مناسب فروشگاه آنلاین شما مهم است.

چرا?

از آنجا که در مقایسه با اجرای یک وبلاگ ، موارد زیادی وجود دارد که باید برای یک فروشگاه تجارت الکترونیک در نظر بگیرید ، مانند دروازه پرداخت ، پیکربندی محصولات ، افزونه های افزایشی ، هزینه معاملات و غیره..

این مواردی است که در طولانی مدت عملکرد فروشگاه شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

2. یک نام دامنه و بستر میزبان دریافت کنید

اگر می خواهید یک فروشگاه در WooCommerce ایجاد کنید ، باید میزبان تجارت الکترونیکی خود را داشته باشید (مانند InMotion Hosting و SiteGround). این به شما امکان می دهد تا نسبت به سایر سیستم عامل ها کنترل بیشتری بر فروشگاه خود داشته باشید.

مورد دیگری که شما نیاز دارید یک نام دامنه است.

در حالی که برخی از شرکت های هاستینگ در صورت میزبانی از آنها ، ثبت دامنه رایگان را ارائه می دهند ، می توانید به راحتی نام دامنه مورد نظر خود را در NameCheap یا GoDaddy ثبت کنید و به سیستم عامل های تجارت الکترونیکی خود متصل شوید..

3. نصب و راه اندازی سیستم عامل

ساخت یک فروشگاه تجارت الکترونیک با WooCommerce بسیار آسان است.

شما باید افزونه را بارگیری کنید در داشبورد سرور وردپرس با افزودن آن به عنوان افزونه جدید. افزونه را فعال کنید و سپس باید صفحه تنظیمات را مشاهده کنید.

و همین! شما آماده برای شروع ساختن یک فروشگاه تجارت الکترونیک هستید.

در حالی که WooCommerce شما را ملزم به تنظیم دستی پلت فرم خود می کند ، آنها برای استفاده رایگان هستند. وسایل آماده مانند Shopify یا BigCommerce برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه ای دارند.

4- محصولات را پیکربندی و اضافه کنید

بسته به نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین خود ، ممکن است یک منحنی یادگیری برای استفاده و آشنایی با هر سیستم عامل وجود داشته باشد.

فروش محصولات ساده?

شاید برای افزودن جزئیاتی از جمله قیمت ، کد SKU ، مقدار ، روش حمل و نقل و در دسترس بودن سهام ، فقط کافی بدانید.

فروش چیزهای پیچیده تر ممکن است شما را مجبور به تنظیم انواع محصول یا ویژگی ها کند و مواردی مانند محصولات مرتبط را برای به روزرسانی یا فروش متقابل یا اتصال دروازه های پرداخت به فروشگاه اینترنتی خود در نظر بگیرد..

خوشبختانه ، اکثر سیستم عامل ها با یک آزمایش رایگان ارائه می شوند ، بنابراین می توانید یک تجربه دستی را با آنها داشته باشید.

5- افزونه ها را نصب کنید

همه سیستم عامل های تجارت الکترونیک دارای افزودنی هایی هستند که می توانند به شما در رشد فروشگاه آنلاین خود و بهبود فروش کمک کنند.

BigCommerce دارای یک نرم افزار omnichannel است که به شما امکان می دهد محصولات خود را یکپارچه در بازارهایی مانند آمازون ، eBay ، Etsy و کانال های دیگر تبلیغ و فروش کنید..

Shopify به شما امکان می دهد تا در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند پینترست ، فیس بوک ، اینستاگرام و مسنجر بفروشید ، در حالی که WooCommerce بیشترین افزونه هایی را که می توانید از آنها استفاده کنید و بسیاری از آنها رایگان هستند.

اگر محصولات خوبی دارید یا به دنبال گسترش فروش خود هستید ، راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک بهترین ایده تجارت آنلاین است. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، با افزایش فروش جهانی تجارت الکترونیک ، نباید این مسئله را از دست بدهید!

ایده شماره 4. ساخت یک برنامه

سن تلفن های هوشمند است و تقاضا برای برنامه های جدید و نوآورانه از همیشه بیشتر است. هر روز برنامه های بی شماری در بازار Android و iOS بارگیری و استفاده می شوند. با داشتن این مشتریان بسیار بالقوه ، ایجاد یک برنامه می تواند یک بازار سودآور باشد.

کسانی از شما که برنامه نویس هستید یا برنامه نویس هستید ، وقت می گیرید برای توسعه و فروش یک برنامه دستگاه هوشمند اگر می خواهید بصورت آنلاین درآمد کسب کنید ، ارزش وقت خود را خواهید داشت. هزینه سربار ایجاد یک برنامه بسیار کم است زیرا دیگر لازم نیست نگران چیزهایی مانند هزینه حمل و نقل یا ذخیره سازی باشید.

چه چیز دیگری ، اگر برنامه شما عملکرد خوبی داشته باشد ، حتی می توانید مارک های دیگر را به تبلیغ در برنامه خود برای داشتن منبع عالی درآمد منفعل ترغیب کنید.

بسترهای نرم افزاری برای ساخت برنامه های تلفن همراه برای شروع کار:

اگر تجربه کد نویسی ندارید ، در اینجا سازندگان برنامه ها در بازار برای کمک به توسعه برنامه های تلفن همراه هستند:

1. Appery.io

Appery.ioبرای شروع یک تجارت آنلاین از سازنده برنامه تلفن همراه Appery.io استفاده کنید

سازنده برنامه تلفن همراه مبتنی بر Cloud برای Android ، IOS و Windows Phone. Appery.io با استفاده از ویرایشگر تصویری برای کشیدن و رها کردن قطعات برای ساخت UI. می توانید فوراً به هر API REST متصل شوید و از آن در برنامه استفاده کنید.

2. AppMakr

این یک پلت فرم DIY است که به هر کسی امکان ایجاد برنامه های IOS ، Android و HTML5 را می دهد. هیچ دانش برنامه نویسی لازم نیست. می توانید برنامه های زیادی را که می خواهید بسازید AppMakr برای به روز رسانی های نامحدود و تعداد ویژگی ها.

علاوه بر ساخت یک برنامه ، می توانید برای مشتری ها وب سایت های دیگری نیز بسازید. به عنوان ساختن یک برنامه ، لازم نیست که برای ایجاد وب سایت برای مشتری ها ، متخصص HTML یا PHP باشید. در اینجا لیستی از سیستم عامل های ساخت وب سایت که می توانید استفاده کنید ، آورده شده است.

ایده شماره 5. یک مشاور رسانه اجتماعی باشید

در حالی که شرکت های بزرگ و مارک های بزرگ می توانند برای هماهنگی حساب های رسانه های اجتماعی خود (توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام و …) توانایی استخدام کارمندان تمام وقت را داشته باشند ، اکثر مشاغل کوچک تمایل دارند که خودشان آن را مدیریت کنند..

با این حال ، بیشتر صاحبان مشاغل زمان و ظرفیت لازم برای اداره رسانه های اجتماعی خود را ندارند در حالی که هنوز مسئولیت های بیشتری را برای شرکت به عهده دارند.

این جایی است که شما با ارائه به آن وارد می شوید یک مشاور رسانه اجتماعی باشید برای مشاغل کوچکتر.

متوسط ​​نرخ برای مدیر / بازاریاب رسانه های اجتماعی آزاد حدود 25.25 دلار در ساعت است که بیشترین میزان آن 150 دلار در ساعت و کمترین آن 4 دلار در هر ماه است. هرچه بهتر باشید ، می توانید در این سیستم عامل های آزاد هزینه خود را بالاتر ببرید. (منبع)

به عنوان یک مشاور رسانه های اجتماعی ، می توانید به آنها کمک کنید تا برنامه های بازاریابی خود را برنامه ریزی کنند ، محتوا را که مربوط به مخاطب مورد نظرشان است ، استراتژی کنند و برنامه ریزی کلی رسانه های اجتماعی خود را بهبود بخشند.

در اینجا چند نکته برای شروع کار شما به عنوان مشاور رسانه های اجتماعی ذکر شده است:

 1. یک فرد واقعی باشید و برای دیگران مفید باشد
 2. داده ها را برای جستجوی محتوای مناسب برای هر سیستم عامل تجزیه و تحلیل کنید
 3. از ابزارهایی مانند IFTTT ، Bufferapp ، Hootsuite و غیره استفاده کنید تا در انجام خودکار و برنامه زمانبندی به شما کمک کنند
 4. انواع مختلفی از فرصت های رسانه های اجتماعی را کاوش کرده و جستجو کنید
 5. مهارت های خود را برای ایستادن از جمعیت شاخ و برگ بکشید – نوشتن ، طراحی و ویرایش عکس

در واقع ، اگر وب سایت یا وبلاگ خود را دارید ، باید این راهنمای ساده بازاریابی رسانه های اجتماعی را برای مبتدیان یاد بگیرید تا حساب های رسانه های اجتماعی خود را مدیریت کنید.

ایده شماره 6. فریلنسر برای استخدام

کار آزاد هیچ چیز جدیدی برای دنیای آنلاین ندارد و این یک راه عالی برای کسب درآمد منفعل است اگر شما یک متخصص در یک زمینه خاص باشید. مشاغل کوچکتر تمایل دارند که به آزادکارها کمک کنند تا بتوانند در پروژه های یک بار به آنها کمک کنند زیرا این بسیار مقرون به صرفه تر از استخدام کارمندان تمام وقت است.

نکته مهم در مورد کار آزاد این است که شما نیازی به اتصال به هیچ زمینه ای ندارید. سیستم عامل هایی مانند Fiverr کارهای آزاد را برای همه زمینه ها از جمله محتوای نوشتاری ، طراحی گرافیکی ، برنامه نویسی ، حتی ورود اطلاعات ارائه می دهد.

با این حال ، این مهم است که شما گردش کار خود را به درستی مدیریت کنید زیرا گرفتن چندین پروژه به طور همزمان می تواند برای بعضی ها بسیار زیاد باشد.

ایده شماره 7. یک طراح تم وردپرس باشید

با افزایش تعداد بیشتری وب سایت وردپرس خود ، تقاضا برای مضامین با کیفیت وردپرس نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. برای کسانی که استعداد طراحی و کد نویسی HTML دارند ، تقاضای زیادی برای افرادی وجود دارد که می توانند مضامین وب سایت وردپرس موردعلاقه و جذاب ایجاد کنند.

سایت هایی مانند TemplateMonster نمونه ای عالی از چگونگی ایجاد درآمد منفعل خوب برای خود با فروش کردن مضامین خاص و منحصر به فرد برای افراد است. اگر نمی خواهید یک وب سایت ایجاد کنید ، حتی می توانید از یک بازارچه مانند ThemeForest برای فروش طرح های تم وردپرس خود استفاده کنید.

ایده شماره 8. از تبلیغات استفاده کنید یا کار کنید

اگر از قبل وب سایت یا وبلاگ خود دارید ، در حال حاضر یک بستر عالی دارید که می توانید برای تولید درآمد منفعل از آن استفاده کنید. با فروش بخشی از فضای صفحه خود به تبلیغ کنندگان ، می توانید وقتی مخاطبان یا بازدید کننده خود روی تبلیغات موجود در وب سایت خود کلیک می کنند ، منفعلانه درآمد کسب کنید..

با استفاده از تبلیغ کنندگان ، درآمد شما با استفاده از روش هر بار کلیک (CPC) و روش کلیک از طریق نرخ (CTR) با سطح درآمد شما محاسبه می شود و بر اساس ترافیک وب سایت شما صورت می گیرد. اصولاً هرچه تعداد افراد بیشتری روی تبلیغات روی صفحه شما کلیک کنند ، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

یكی از روشهای پر طرفدار برای كسب درآمد از طریق كلیك تبلیغات ، استفاده از Google Adsense یا هرگونه تبلیغ مشابه مشابه مانند فیدهای RSS و مستقیم بنرها است..

ایده شماره 9. ارائه وبینارها و دوره های آنلاین

تقاضای مدرسان ، چه آنلاین و چه آفلاین ، همیشه بسیار عالی بوده است. اگر در یک منطقه تخصصی متخصص یا دانشی هستید ، ارائه دوره های آنلاین یا دوره های الکترونیکی می تواند راهی عالی برای تولید درآمد اضافی در اوقات فراغت باشد.

Tutor.com یا TutorVista سایتهایی هستند که شما می توانید خدمات آموزش آنلاین ارائه دهید. اودمی و قابل یادگیری, از طرف دیگر ، بسترهای عالی برای ایجاد دوره های ویدیویی و کسب درآمد با آموزش افراد در سراسر جهان وجود دارد. بازاریابی دیجیتال ، نوشتن وب ، اکسل ، تجزیه و تحلیل مالی و آموزش حیوانات اهلی از موضوعات پر کاربرد هستند.

ایده شماره 10. خدمات سئو را ارائه دهید

موارد ناچیز موتورهای جستجو و سیستم عامل هایی مانند Google Analytics می تواند برای اکثر افراد گیج کننده باشد. بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​اغلب از مزایای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و چگونگی بهبود عملکرد وب سایت آنها غافل می شوند..

اگر راه خود را در مورد سئو و شیوه های آنها می دانید ، راه اندازی یک آژانس مشاور سئو می تواند راهی عالی برای استفاده از مجموعه مهارت های شما باشد. شما می توانید خدماتی از قبیل تفسیر و خواندن داده های تحلیلی آنها را به روشی مناسب ، ساختن محتوا برای به دست آوردن ترافیک بهتر یا استفاده صحیح از کلمات کلیدی برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو ارائه دهید..

شما می توانید به افرادی مانند نگاه کنید ای جی گرگیچ برای مثال در مورد چگونگی راه اندازی آژانس مشاور SEO بسیار شخصی خود.

ایده شماره 11. Dropshipping تجارت

یکی دیگر از راههای مهم برای کارآفرینان برای شروع فعالیت خود ، ایجاد یک تجارت حرفه ای است.

با اصطلاح آشنایی ندارید؟ خوب ، این اساساً نوعی تجارت است که شما محصولات را به مشتریان می فروشید ، اما تمام موجودی ها و حمل و نقل توسط تولید کننده از طرف شما انجام می شود.

کیت یک dropshipper موفق است. او از کسب و کار dropshipping Anime خود 32000 دلار درآمد + ماهانه کسب کرد. منطق کیت می گوید بسیاری از dropshippers می توانند با جمع کردن اقلام مختلف از انواع dropshippers بر اساس یک موضوع مشترک ، درآمد کسب کنند و از این طریق یک پایگاه خرید اختصاصی ایجاد کنند. – Crazylister

Dropshipping تجارتفروشگاه آنلاین تجارت آنلاین Kate’s Anime dropshipping.

از آنجا که مدل کسب و کار با یک فروشگاه تجارت الکترونیکی متفاوت است ، هزینه آن در شروع یک کار تجاری Dropshipping نیز متفاوت است.

سایت هایی مانند خریدن روشی آسان و ساده برای شروع کار در زمینه فعالیت های dropshipping ارائه می دهد ، اما اگر به کمی راهنمایی نیاز دارید ، در اینجا چند نکته وجود دارد:

نکاتی برای شروع یک کار تجارت آنلاین:

1. تحقیق برای یک طاقچه سودآور

شما نمی توانید محصولات تصادفی را برای فروش انتخاب کنید. برای به حداکثر رساندن عملکرد ، باید طاقچه سودآور فروشگاه خود را مشخص کنید.

از ابزارهایی مانند Google Keyword Planner یا SEMrush استفاده کنید تا با تحقیق در مورد تقاضای بازار ، مشکل در کلمات کلیدی و رقبا ، انتخاب خود را توجیه کنید..

2. تأمین کننده را انتخاب کنید

وقتی نوبت تهیه کنندگان را پیدا می کنید ، نمی توانید با AliExpress اشتباه بگیرید. استفاده از AliExpress با فروشگاه dropshipping خود بسیار آسان و راحت است.

برای شروع ، Shopify در واقع AliExpress را به عنوان منبع اصلی شما توصیه می کند مقاله آنها برای تمام نیازهای شما.

3. یک بستر مناسب را انتخاب کنید

بسیاری از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برای کسب و کار dropshipping شما وجود دارد. اما ، Shopify یکی از بهترین سیستم عامل هایی است که می توانید به سرعت شروع به کار کنید.

Shopify با مکانهایی مانند AliExpress و Oberlo برای وارد کردن محصولات به طور مستقیم به فروشگاه شما ادغام می کند و آنها را برای مشتریان خود سفارش می دهد.

4- نصب و پیکربندی کنید

متفاوت از WooCommerce است ، شما می توانید هنگام ورود به سیستم با Shopify ، فروشگاه dropshipping خود را پیکربندی کنید.

برای شروع فقط یک موضوع فروشگاه زیبا را انتخاب کنید. اگرچه نصب لازم وجود ندارد ، اما هنوز هم باید از منحنی یادگیری استفاده کنید تا از این سیستم عامل استفاده کنید.

5- فروشگاه خود را راه اندازی و تبلیغ کنید

هنگامی که راه اندازی اولیه انجام شده است ، زمان آن رسیده که تجارت dropshipping خود را راه اندازی و ارتقا دهید.

مخاطبان خود را تجزیه و تحلیل کنید ، فروشگاه خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید و نوشتن مطالب اصلی مربوط به محصولاتتان چند روش برای تبلیغ فروشگاه شماست.

کسانی که می خواهند یک مدل مشاغل کم ریسک داشته باشند ، باید حتماً به فکر ورود به تجارت باشند ، زیرا هزینه ای که باید با آن بپردازید ، پرداخت محصولات (که شما به مشتریان خود می فروشید) و راه اندازی فروشگاه است..

هزینه های دیگر مانند حمل و نقل ، مدیریت موجودی و تولید محصول به جای آن توسط سازنده انجام می شود.

در اینجا یک راهنمای گام به گام برای شروع یک فعالیت اینترنتی آنلاین dropshipping وجود دارد:

 • نحوه راه اندازی فروشگاه اینترنتی Shopify dropshipping

ایده شماره 12. تبدیل به یک Vlogger / YouTuber شوید

در طی چند سال گذشته میزان مصرف محتوا به طرز چشمگیری تغییر کرده است و یکی از سریعترین سیستم عامل در حال رشد سایتهای ویدیویی محور مانند YouTube و Snapchat هستند. در حالی که مکانهایی برای مقالات متن غنی در اینترنت وجود دارد ، بیشتر از اینها ، کاربران بیشتر به سمت رسانه های ثروتمند مانند فیلم ها سوق می یابند.

این امر امکان افزایش Vloggers و YouTubers را فراهم می کند که قادر به ایجاد میلیون ها دلار در سال از مخاطبان خود با ایجاد محتوای مبتنی بر ویدیو هستند.

یکی از YouTubers – توبی ترنر یکی از بالاترین ستاره های دارای درآمد است کانال های YouTube. از vlogs ، انیمیشن گرفته تا پادکست ، Toby برای محتوائی که ایجاد می کند 3.3 میلیون دلار درآمد کسب می کند. – NewMediaRockstars

توبی ترنرکانال YouTube توبی ترنر – بیش از 6.2 میلیون مشترک

و ، شروع به ایجاد یک vlog یا کانال YouTube می تواند بسیار ارزان باشد ، زیرا تنها یک دوربین (یا iPhone یا دوربین اصلی SLR) است و شما آماده هستید!

به علاوه ، لازم نیست فقط در YouTube فیلم بسازید. سیستم عامل محتوای ویدیویی مؤثر دیگری مانند اینستاگرام ، Snapchat Stories و Facebook Live video وجود دارند که می توانید از آنها برای ایجاد مخاطب و تبلیغ برند خود استفاده کنید.

سؤالات متداول در زمینه تجارت آنلاین

کدام تجارت آنلاین بهترین است?

مواردی که من در این مقاله در اینجا ذکر کردم – وبلاگ نویسی ، بازاریابی وابسته ، فروشگاه اینترنتی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، برنامه ها یا طراحان موضوع وب سایت – این مشاغل آنلاین بالاترین میزان موفقیت در تحقیقات من.

چگونه یک تجارت اینترنتی شروع کنم?

همان کار شروع یک تجارت آفلاین – نیازهای مصرف کننده را پیدا کرده و آن را پر می کنید. تنها تفاوت بین یک تجارت اینترنتی با یک تجارت آفلاین – این است که شما با مشتریان خود به صورت متفاوتی ارتباط برقرار می کنید (آنلاین در مقابل حضوری).

در اینجا راهنمای ایجاد وب سایت ما برای شروع کار آمده است.

آیا یک وب سایت برای تجارت آنلاین ضروری است?

خیر ، یک وب سایت برای شروع فروش آنلاین ضروری نیست. اما سرانجام به اهداف دیگری برای بازاریابی و ارتباطات نیاز خواهید داشت.

چگونه می توانم یک کسب و کار Shopify موفق را شروع کنم?

ما چندین راهنمای جامع درباره تجارت Shopify منتشر کرده ایم ، می خوانید: نحوه ایجاد یک فروشگاه آنلاین با استفاده از Shopify و چگونگی شروع یک کار موفق dropshipping با Shopify.

با کمتر از 20 دلار چه شغلی می توانم شروع کنم?

کلیه مشاغلی که من در اینجا ذکر کردم با کمتر از 20،000 دلار قابل شروع است.

چرا اکثر مشاغل آنلاین شکست می خورند?

سه دلیل اصلی عدم موفقیت بسیاری از مشاغل آنلاین:
1- آنها قادر به ترافیک هدفمند کافی به وب سایت / پورتال آنلاین خود نیستند,
2- آنها محصولات با کیفیت و منحصر به فردی را با یک تجربه برند ارائه نمی دهند ، و
3- آنها به اندازه کافی سریع با تغییرات سازگار نیستند و در برابر رقبا جدید گم می شوند.

مردم بیشترین خرید آنلاین را دارند?

در این زمان از نوشتن ، بهترین فروشندگان در آمازون محصولات در دسته های زیر هستند: 1- اسباب بازی & بازی ها ، 2- الکترونیک ، 3- دوربین & عکس ، 4- بازی های ویدئویی ، و 5- کتاب. مطابق با تحقیق توسط Startup Bros, محصولات آسان برای حمل و نقل با 21 تا 200 دلار فروش آسان در آمازون است.

برای شروع تجارت آنلاین خود از کدام بستر باید استفاده کنم?

وردپرس خود را برای افرادی که وب سایت یا وبلاگ خود را راه اندازی می کنند توصیه می کنم؛ اگر تمایل دارید محصولات خود را بفروشید ، BigCommerce و Shopify بهترین هستند.

اولین وب سایت کسب و کار آنلاین خود را کجا می توانم برگزار کنم?

برای تازه کارها ، InMotion Hosting و Hostinger را توصیه می کنیم.

نتیجه

ما فقط برای چند ایده کسب و کار آنلاین سطح آن را خراش داده ایم ، اما مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم ، برخی از روش های آزمایش شده و آزمایش شده است که می توانید شروع کنید.

اگر به دنبال الهام بخشیدن بیشتر هستید ، بررسی کنید:

نکته مهمی که باید توجه داشته باشید اینست كه ، بیشتر از اینها ، این مشاغل آنلاین می توانند برای بدست آوردن پول اضافی از طرف طرف بسیار مناسب باشند ، اما نه به عنوان یك منبع درآمد ثابت..

این به معنای این نیست که شما نمی توانید همانطور که برخی کارآفرینان انجام داده اند ، آن را به تجارت اصلی خود تبدیل کنید. می توان این کار را انجام داد ، اما چندی پیش طول می کشد تا بتوانید سود قابل توجهی از تجارت آنلاین خود را ببینید که توجیه آن انتقال را توجیه می کند.

مانند هر مشاغل ، اگر می خواهید نتیجه بگیرید ، فقط باید زمان و تلاش خود را به کار بگیرید. قبل از اطلاع از آن ، یک تجارت آنلاین موفق در دستان خود خواهید داشت!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map