12 واقعیت جامد و آمار درباره بازاریابی ایمیل شما باید بدانید

علیرغم وضعیت شغلی ، سن یا جنسیت ، شانس شما در روزهای هفته وجود دارد که قبل از خارج شدن از رختخواب یک ایمیل بخوانید. شما احتمالاً این کار را امروز صبح انجام داده اید.


در حال حاضر ، بازاریابان محتوا باید بدانند که داشتن یک استراتژی بازاریابی ایمیل برای همه برندها ضروری است. بنابراین اگر به نوعی تمایلی به انجام این کار ندارید ، در اینجا چندین واقعیت و شماره جدید وجود دارد که به شما کمک می کند تا شما و تیم خود را برای کار در کمپین های ایمیل و کار خود در مسیر درست نگه دارید..

قبل از این ، در اینجا برخی از حقایق و مقالات آماری که قبلاً انجام دادیم آورده شده است:

  • خرید آنلاین ، تجارت الکترونیک و آمار بین المللی
  • وردپرس چقدر از اینترنت است

اگر علاقه دارید آنها را علامت گذاری کنید. حالا بیایید به جاده برویم!

آمار و آمار بازاریابی از طریق ایمیل

1. ایمیل بیشترین دسترسی را دارد

تعداد ایمیل های ارسالی و دریافت شده در روز از سال 2017 تا 2023 (به صورت میلیاردی) در سراسر جهان..

آیا می دانید ایمیل وسیع ترین کانال بازاریابی تا کنون است؟ در سال 2018 ، تعداد بیشتری از آن وجود دارد 3.8 میلیارد کاربر ایمیل پیش بینی می شود این تعداد در سال 2023 به 4.4 میلیارد کاربر افزایش یابد.

اگر این به اندازه کافی جالب نیست که بتوانید از طریق ایمیل برنامه ریزی برای دستیابی به مشتریان خود را شروع کنید, تحلیلگران HTF تخمین می زنیم که تا سال 2022 ، بازاریابی ایمیل ادامه خواهد یافت و اندازه بازار به 694 میلیون دلار خواهد رسید.

اندازه بازار برای بازاریابی ایمیل تا سال 2022 از طریقplaceitapp به یک دوست به 694 میلیون دلار خواهد رسید

2. بازاریابی ایمیل دارای بالاترین میزان ROI است

تحقیقات اشاره کرده اند که یک کمپین بازاریابی ایمیلی نسبت به سایر کانال های دیجیتال مارکتینگ بازده بیشتری در سرمایه گذاری (ROI) دارد.

گزارشی توسط انجمن داده و بازاریابی اظهار داشت که ROI بازاریابی از طریق ایمیل برای هر پوندی که خرج می کنید بیش از 42 پوند است ، عددی که در مقایسه با گزارش قبلی در سال 2017 رشد داشته است. ایمیل ROI از 32 پوند (2017) به 42 پوند (2018) افزایش یافته است..

علاوه بر این ، یک سرشماری econsultancy از سال 2018 نشان می دهد که 74٪ از شرکت ها کانال بازاریابی ایمیل را ارزیابی می کنند و تصدیق می کنند که این استراتژی تجارت خود را به یک ROI خوب یا عالی تبدیل می کند.

3. ژنرال Z باعث افزایش استفاده از ایمیل برای تجارت می شود

Millennials و Generation X از اشباع ایمیل اشباع شده اند ، همه این را می دانند ، اما نسلی وجود دارد که انتظار می رود با افزایش سن ، این استراتژی بازاریابی را برای چند سال آینده افزایش دهد. برندها اکنون در حال شرط بندی روی Generation Z هستند.

این فقط یک تله تصادفی نیست. طبق مطالعهای انجام شده توسط استراتژی SendGrid و Egg 85٪ Gen Z حداقل از ماهانه از نامه الكترونیكی استفاده می كنند ، این تعداد با افزایش سن به هزاره سال افزایش می یابد و ژنرال X حداقل حداقل یك بار در ماه در 89٪ و 92٪ از ایمیل استفاده می كند..

اگرچه ژنرال Z کمتر از ایمیل برای کار استفاده می کند (بیشتر آنها هنوز جزء نیروی کار نیستند) اما تقریباً مانند هزاره در حال حاضر عادت به ایمیل دارند. انتظار می رود که 68٪ آنها از طریق شرکت هایی که تبلیغات ، کوپن یا رسید دریافت می کنند ، نامه های الکترونیکی خوانده می شود.

68٪ ژنرال Z از طریق شرکت های ارسال تبلیغات ، کوپن یا رسید از طریق آدرسplaceitapp ایمیل می خوانند

4- مردم برای برقراری ارتباط مستقیم به ایمیل خود تکیه می کنند

یکی از دلایلی که استراتژی های بازاریابی ایمیل برای سالهای متمادی موفقیت آمیز بوده است این است که هنوز هم مصرف کنندگان می خواهند ارتباط مستقیمی با مارک ها برقرار و اعتماد کنند و در بهترین حالت ، آنها به طور داوطلبانه مشترک می شوند تا از طریق این کانال محتوای ارزشمندی کسب کنند..

روند بازار حاکی از آن است که خدمات بانکی ، مالی و بیمه ای و همچنین کالاهای خرده فروشی و مصرفی و مسافرت و مهمان نوازی برترترین صنعت تصویب راه حل های بازاریابی ایمیل است..

5- بالاترین نرخ نگهداری مشتری را دارد

سالهاست که بازاریابان ایمیل را به عنوان مؤثرترین کانال برای آگاهی ، کسب ، تبدیل و حفظ رتبه بندی کرده اند. اکنون ، ایمیل دارای بالاترین میزان نگهداری مشتری است. مطابق با امارسی, 81٪ SMB ها هنوز به عنوان کانال اصلی خرید مشتری خود به ایمیل اعتماد دارند. و ، ایمیل دارای میزان نگهداری مشتری در 80٪.

برای چند سال آینده ، با توجه به روند فروش Salesforce در اعتماد مشتری, 75٪ هزاره ها و ژنرال زرز انتظار می رود که نام تجاری خود را بر اساس تعامل های قبلی حفظ کنند.

فکر کنید که شما نه تنها می توانید مشتریان خود را حفظ کنید بلکه می توانید اگر به دلایلی کمپین بازاریابی خود را ترک کنید ، آنها را پس بگیرید.

در تعطیلات و به ویژه در جمعه سیاه تلاش کنید تا محتوای ایمیل را افزایش داده و ارزش افزوده خود را اضافه کنید. بیان شده است که معاملات جمعه سیاه بالاترین نرخ بازپرداخت را دارند که به آن تجدید فعالیت مشتری نیز می گویند. اعداد نشان می دهد که سفارشات winback در این تاریخ 106٪ افزایش می یابد, در مقایسه با بقیه سال.

ایمیل به عنوان اصلی ترین عامل حفظ مشتری (80٪) و کسب (81٪) برای SMB ها است.

6. ایمیل فروش آنلاین را افزایش می دهد

ایمیل های Omnisendهمچنین از Omnisend – بهترین روز مطلوب (برای نرخ های باز و کلیک) برای ارسال ایمیل اولین ماه ماه است.

ارسال 3 ایمیل خودکار می تواند منجر به 90٪ سفارش آنلاین می شود در مقایسه با ایمیل های مجرد ، مطابق ادعای Omnisend ، یک سکوی اتوماسیون بازاریابی تجارت الکترونیکی.

تخمین زده می شود که 81٪ از خریداران آنلاین آمریکایی احتمال بیشتری برای خرید دارند -به صورت آنلاین یا فروشگاه ها – به عنوان نتیجه آنچه در یک ایمیل می خوانند. مشتریانی مانند پاداش نامه الکترونیکی مانند دریافت پیشنهاد ویژه ، کوپنی که می توانند آن را بازخرید کنند یا قیمت انحصاری آنلاین دارند ، دوست دارند.

7. ایمیل امکان تماس فوری با بازار آمریکا را فراهم می کند

آمار نشان می دهد که 28٪ از بزرگسالان آمریکایی بپذیرید که مرتباً آنلاین هستند.

بر اساس این اطلاعیه مطبوعاتی بازار دیده بان, آمریکا بیشترین سهم بازار را در بازار جهانی بازاریابی ایمیل دارد. این برای استراتژی های موفقیت آمیز در بازاریابی ایمیل مهم است.

در واقع ، داده های پیش بینی eMarketer 2019 این موضوع را نشان می دهد 37.2٪ از بازار تبلیغات دیجیتال ایالات متحده متعلق به Google است, 22.1٪ به فیس بوک و 8٪ به آمازون تا پایان سال 2019.

پیش بینی می شود که آمریکای شمالی بیشترین سهم بازار را در بازار جهانی بازاریابی ایمیل داشته باشد ، هر MarketWatch به یک دوست بگویید

8- بازاریابی ایمیل متنوع و موبایل است

هنگامی که به خوبی انجام شد و برای پاسخگویی بهینه شد ، یک کمپین بازاریابی از طریق ایمیل جذاب و چشم نواز است و واکنش های مثبتی دارد که در نهایت به فروش تبدیل می شود.

بسته به محتوایی که شما مدیریت می کنید و نیازهای برند شما است, 53٪ از ایمیل ها در دستگاه های تلفن همراه باز می شوند. شما می توانید با استفاده از ابزارهایی مانند ، تصاویر ، فیلم های برجسته یا فیلم های ایجاد شده در بازاریابی ایمیل خود را درج کنید نمایش پرده نمایشگر.

توجه ویژه ای به پاسخگویی و اینکه فیلم ها بهینه شده اند برای نمایش صحیح در دستگاه های تلفن همراه توجه کنید ، زیرا. اگر اینطور نباشد ، بازدیدکنندگان در جای دیگری به دنبال خواهند بود. طبق دانش Scienceia Mobile و Google Study, 53٪ از مصرف کنندگان محتوا را نمایش نمی دهند که به اندازه کافی سریع نمایش داده شود, و تمام تلاشهای قبلی شما محکوم خواهد شد.

گفتنی است ، تطبیق پذیری گرافیکی باید با خطوط کپی و سوژه نوشته شده همگام باشد. پیج آرنوف فن ، مالک شرکت بازاریابی ماساچوست مونز & مغول ، اشاره می کند خطوط موضوع برای ایمیل ها باید کوتاه باشد زیرا بسیاری از افراد در تلفن یا رایانه لوحی خود می خوانند.

9- پست الکترونیکی بهترین بستر برای بازاریابی دیجیتال است

مطابق با eTargetMedia, بازاریابی ایمیل به سمت شخصی سازی و ایجاد محتوای تعاملی پیش می رود.

این بدان معناست که اطلاعات فقط به یک صورت نمی روند بلکه در زمان مناسب به دست شما می رسد و مصرف کنندگان این فرصت را دارند که چیزی را رزرو کنند ، نظرسنجی کنند ، فیلم تماشا کنند یا مارک هایی را در رسانه های اجتماعی دنبال کنند. تحقیقات لهجه نشان می دهد که 91٪ از مصرف کنندگان ترجیح می دهند مارک هایی را بخاطر بیاورند که چه کسانی هستند ، علایق خود را بشناسند و توصیه هایی را ارائه دهند که شخصاً برایشان مهم است.

از طرف دیگر ، شما باید آگاه باشید ، همانطور که اخیراً بیان کرده است بررسی محتوای مارک Adobe 2019, 25٪ از مصرف کنندگان از محتوا شخصی که بسیار شخصی است ناراحت می شوند ، بنابراین برای رسیدن به یک هدف خاص باید بین آنها واقعاً خوب فکر کرد..

10. ایمیل دارای کمترین میزان CPA است

پست الکترونیک کمترین هزینه را برای کسب کسب کرده استایمیلها کمترین میزان متوسط ​​CPA را دارند. از طرف دیگر ایمیل مستقیم دارای بالاترین CPA با میانگین 26.40 دلار است.

ایمیل ها کمترین هزینه متوسط ​​کسب (CPA) را دارند حدود 10 دلار, در مقایسه با رسانه های اجتماعی – 20 دلار ، پست مستقیم – 31 دلار ، جستجوی پرداخت شده – 16 دلار و تبلیغات نمایشگر آنلاین – 25 دلار.

چرا این موضوع برای استراتژی شما مهم است؟ خوب ، این یک امر آسان است ، بیشتر مارک ها می خواهند با استفاده از کمترین منابع ممکن به بیشترین تعداد برسند.

ایمیل ها کمترین هزینه متوسط ​​کسب (CPA) را در حدود 10 دلار از طریقplaceitapp به یک دوست می دهند

11. مردم در واقع ایمیل های خود را می خوانند

مطابق با لیست های اینترنتی, هر 9 ثانیه حدود 936،740 ایمیل مشروط در سراسر جهان ارسال می شود.

برای موفقیت ، باید روی یک طراحی بازاریابی ایمیل خوب اجرا شده تمرکز کنید. اگر هنوز روی آن کار می کنید و به آرم های رایگان یا سریع نیاز دارید طراحی آرم, همراه با سایر تصاویر تجاری ، به الگوهای و ابزارهای طراحی ارائه دهنده خدمات بازاریابی از طریق ایمیل نگاهی بیندازید ، یا از خالقان آنلاین مانند موارد استفاده در مکان. به این ترتیب می توانید زمان زیادی را صرف کنید که می تواند در عوض برای تحقیقات استفاده شود.

گفته می شود که مردم ایمیل های خود را می خوانند ، اما این بدان معنا نیست که آنها همه چیز را می خوانند یا اینکه وقت دارند یک روزنامه به اندازه جدید بخوانند.

با توجه به مطالب نوشتاری خود ، باید آن را مکالمه و بین 300 تا 500 کلمه نگه دارید تا افراد بتوانند پیام خود را به جای اینکه فقط به پایین بپیوندند بخوانند تا به آنچه که مهم است برسند.

اگر نامه های الکترونیکی طولانی بنویسید ، آنها احتمالاً در سطل زباله به پایان می رسند.

12. روزنامه ها باعث افزایش اشتغال مشتری می شوند

اگر یاد بگیرید که به ابزارهای بازاریابی الکترونیکی تسلط داشته باشید ، نرخ فروش و تبدیل را افزایش می دهید ، و اعداد نشان می دهد که باید روی ایجاد یک خبرنامه عالی تمرکز کنید ، به خصوص اگر یک مارک جدید را شروع می کنید.

همانطور که نویسنده دیو پل اظهار می کند ، حتی اگر آنها در دهه های گذشته فوت کرده اند و چند بار برمی گردند, خبرنامه ها جاودانه هستند. چرا؟ او به چند دلیل اشاره می کند و مهمترین آنها این است که ایمیل شخصی است ، شما به فضای محدود شخص دیگری وارد می شوید: صندوق ورودی شخصی آنها.

واقعاً مهم است که هر ایمیل منعکس کننده انجام کارهای خانه خود باشد ، این بدان معنی است که شما برای نوشتن مطالب متفکر وقت صرف می کنید ، و مزایای خرید محصولات خود را به طور خلاصه توضیح دهید و در صورت امکان مزایای اضافی را برای مشترکین ایمیل ارائه دهید.

بازاریابی ایمیل به دور از مردن نیست! در اینجا 12 واقعیت و آمار در مورد بازاریابی ایمیل از طریقplaceitapp به یک دوست ارائه می شود

نتیجه گیری

به خاطر داشته باشید که صندوق ورودی ایمیل شخصی است که کاربران می توانند 100٪ آن را کنترل کنند و پس از اینکه مشترک شوند و یا ایمیل های شما را به عنوان هرزنامه علامت گذاری کنند ، خارج نیستید.

عناوین با “ایمیل مرده است” وقتی کاربران از فناوریهای جدید یا سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی مد روز هیجان زده می شوند ، می آیند ، اما به یاد داشته باشید که ایمیل نیز در بسیاری از آنها زنده مانده است. در مورد ایجاد اولین آدرس ایمیل شخصی خود به این فکر کنید. بعد از گذشت این همه سال ، شما هنوز هم آن را بررسی می کنید ، در خدمات جدید مشترک شوید و این کار را برای سالهای آینده ادامه خواهید داد.

به عنوان متخصصان بازاریابی ، این چالش اکنون بستگی به تطبیق یک کمپین بازاریابی ایمیل با روندهای جاری و کاربران جدید دارد.

کارینا راموس نماینده ای از Placeit است. سکویی که هرکسی بدون در نظر گرفتن مهارت های فنی یا هنری می تواند دارایی بصری خود را برای برند خود بسازد. با Placeit روشن شوید فیس بوک و لینکدین.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map