10 نمونه از وب سایت Wix که مطلقاً آن را دوست داریم

ایجاد وب سایت شخصی خود می تواند سخت باشد. به خصوص اگر از نوع خلاق نیستید. خوشبختانه ، سازندگان وب سایت مانند Wix مجموعه ای از قالب ها را ارائه می دهند که می توانید از آنها برای ایجاد برخی از طراحی های وب بسیار دیدنی استفاده کنید.


اگر هنگام طراحی وب سایت یک مبتدی مطلق هستید ، نگران نباشید! ویکس صدها قالب زیبا برای انتخاب و با کمی کار دارد. این وب سایت شما به دنبال فوق العاده نرم و نرم خواهد بود.

Wix چه پیشنهادی دارد?

 • قیمت گذاری از: 8.50 دلار در ماه
 • برنامه ها: اتصال ، دسته کوچک موسیقی جاز ، نامحدود ، تجارت الکترونیک ، VIP
 • تست سرعت ما: تست A / Uptime: 99.96٪
 • PRO: از ابتدا درست کنید ، ویرایشگر وب عالی.

قالب های wixبیش از 500 قالب Wix آماده وجود دارد (تمام الگوهای موجود را در اینجا مشاهده کنید).

Wix Review آنلاین بازدید کنید

البته ، اگر این الهام بخش شما به دنبال آن هستید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! این پست از پست قبلی وب سایت های Weebly من دنبال می شود.

ما 10 نمونه از عالی ترین وب سایت های Wix را گردآوری کرده ایم که با استفاده از همان ابزارهایی که در اختیار شما قرار دارد طراحی و ساخته شده است.

توجه: ما یک راهنمای محبوب در مورد نحوه استفاده از Wix داریم ، برای ایجاد اولین وب سایت Wix خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این نمونه های عالی وب سایت های با زندگی واقعی را که با Wix ساخته شده است ، بررسی کنید! به دوستت بگو

وب سایت های مواد غذایی ساخته شده با Wix

1. هفت گرم کافه

مثال وب سایت Wix - کافه هفت گرممنبع: هفت گرم کافه

با استفاده از سایت یک صفحه ای پهن ، هفت گرم کافه بازدید کنندگان را با کالاهای خانگی پخته شده خود و قهوه مصنوعی در یک عکس با دهان و دندان تنها بطور مداوم تیز می کند..

هفت گرام کافه با استفاده از یک طراحی وب ساده و زیبا ، غذاهای خود را در اولویت قرار می دهد با توصیفات ، پیام های رسانه های اجتماعی ، مخاطبین و گالری تصاویر که در چند پیمایش در زیر قرار دارد..

2. کرستز

وب سایت غذایی با Wix - Crustz ساخته شده استمنبع: کرستز

این پستاندار مستقر در کوالالامپور می داند که چگونه می توانید با طراحی وب سایت خود مقابله کنید. به محض بارگذاری این صفحه ، از تصویری از مغازه و ترکیب آنها از شیرینی های آب دهان در معرض دید شما استقبال می شود.

با طرح وب سایت ساده و تمیز ، بازدید کنندگان می توانند به راحتی با یک منوی ساده در بالا به گالری ، اطلاعات تماس ، لیست شیرینی و سایر موارد دسترسی پیدا کنند.

وب سایت تجارت الکترونیکی با Wix ساخته شده است

3. MAAPILIM

وب سایت تجارت الکترونیک با Wix - MAAPILIM ساخته شده استمنبع: MAAPILIM

MAAPILIM محصولات نظافتی مردانه دست ساز را ارائه می دهد که مینیمالیستی و زیبا هستند. فروشگاه وب سایت آنها با استفاده از یک تصویر ساده که محصولات خود را نمایش می دهد و یک دکمه “Shop Now” که همان بازدید کنندگان را ترغیب می کند موجودی خود را بررسی کنند ، از همان فلسفه تکرار می کنند..

منوی طراحی تمیز و پاپ آپ به این معنی است که بازدید کنندگان می توانند به راحتی و بدون هیچ زحمتی راه خود را در اطراف سایت پیدا کنند.

وب سایت های نمونه کارها ساخته شده با Wix

4. لیندا Franzosi

وب سایت های نمونه کارها ساخته شده با wix - لیندا Franzosiمنبع: لیندا Franzosi

اگر به دنبال ساختن یک سایت شبیه رزومه یا به نمایش گذاشتن نمونه کارها هستید ، سایت Linda Franzosi نشان می دهد که چگونه می توانید با استفاده از الگوهای و ابزارهای Wix ، سایتی زیبا و حرفه ای تهیه کنید.

با استفاده از یک طرح اختلاف منظر ، بازدید کنندگان می توانند مهارت ها و مهارت های وی ، مشتریانی که با او کار کرده است و حتی نمونه کارها را نیز جستجو کنند. این سایت همچنین استعدادی از وی را در مدیریت محتوا و طراحی بصری با طرح هایی که از نظر بصری جذاب است و در عین حال بسیار آسان به حرکت می کند ، نشان می دهد.

5. استودیوی گره فرانسه

وب سایت عروسی با Wix ساخته شده است - استودیوی Knot فرانسهمنبع: استودیوی گره فرانسه

French Knot Studios می داند که چگونه با استفاده هوشمندانه از رنگ و نمایش پرده ای پر از تصاویر خیره کننده ، توجه شما را جلب کند. برنامه ریز رویداد بوتیک ، طراحی عروسی و استودیو یک ظاهر طراحی استراتژیک دکمه های اجتماعی را در بالای سایت قرار داده است تا بازدید کنندگان بتوانند با یک کلیک صفحه اینستاگرام و پینترست خود را چک کنند..

حتی صفحه نمونه کارها آنها به گونه ای ساخته شده است که جزئیاتی در مورد عکس های موجود در زیر عکس کوچک آن ارائه می دهد.

6. موسیقی حیوانات

وب سایت نمونه کارها ساخته شده با Wix - Animal Musicمنبع: موسیقی حیوانات

یکی از سایتهای پرتفوی چشمگیر ، Animal Music همه در طراحی های چشمگیر با کل صفحه اصلی استفاده می شود به عنوان یک ویترین بزرگ برای قطعات بزرگ نمونه کارها خود.

بازدیدکنندگان با تقریباً هر نوشتاری در اطراف ، با فیلم ، تصاویر و موارد دیگر بمباران می کنند و وب سایتی را ایجاد می کنند که به راستی برای برندشان بی نظیر است. آنها حتی اطمینان حاصل کرده اند که دکمه های رسانه های اجتماعی را در طرفین بچسبانید تا افراد بتوانند در هر زمان صفحه خود را دنبال کنند.

7. لیام رینات

لیام ریناتمنبع: لیام رینات

تعداد زیادی از طراحان از الگوی Wix برای ایجاد صفحات بسیار زیبا و زیبا استفاده کرده اند. لیام رینات را با یک سایت شخصی بسیار منحصر به فرد طراحی شده که متناسب با “داستان ویژوال داستان” است ، به لیست اضافه کنید..

فقط با سه دکمه برای پیمایش ، افراد می توانند نمونه کارها را بررسی کنند یا با او تماس بگیرند ، یا به صفحه اصلی برگردند. دکمه های حداقل به این معنی است که تمرکز سایت فقط روی Rinat و چیز دیگری نیست.

8. سونجا وان دوئلمن

سونجا وان دوئلمنمنبع: سونجا وان دوئلمن

سونجا وان دوئلمن از سایت خود برای بیان اظهارات استفاده می کند و آن جمله است: من مدیر هنری هستم. کل سایت وی فقط یک صفحه بزرگ نمونه کارها است که با استفاده از سبک های مختلف قالب شبکه ، آژاکس ، سنگ تراشی ، چرخ فلک و لغزنده ، کارنامه درخشان خود را به نمایش می گذارد..

طراحی وب هوشمندانه و استفاده موثر از اثر اختلاف منظر باعث می شود که سایت از عمق و فضای بیشتری نسبت به آنچه ظاهر می شود ، باشد.

وب سایت طراحی وب ساخته شده با Wix

9. خلاق بوف قهوه ای

وب سایت طراحی وب ساخته شده با Wix - Brown Owl Creativeمنبع: خلاق بوف قهوه ای

Brown Owl Creative کارهایی را که می توانید با Wix انجام دهید در دست طراحان بسیار جذاب نشان می دهد. سایت تمام صفحه شفافیت آژانس طراحی وب را برای خلاقیت با استفاده از طرح هایی که با الهام از قلم ها و دکمه های یکپارچهسازی با سیستمعامل نشان می دهد.

آنها حتی وقتی روی بخش قابل کلیک کلیک کنید ، جزئیات دیگری از نماد ماوس را به یک نشانگر ویندوز 98 تغییر می دهند.

وب سایت های عکاسی ساخته شده با Wix

10. هیلاری OLeary

وب سایت عکاسی با Wix - Hilary O’Leary ساخته شده استمنبع: هیلاری OLeary

یک عکاس مستقر در آفریقای جنوبی ، هیلاری O’Leary از طراحی الگوهای Wix نهایت استفاده را می کند تا یک وب سایت خیره کننده ایجاد کند که تصاویر به همان اندازه خیره کننده او از حیات وحش آفریقا را نشان دهد.

با استفاده از اثر پیمایش منظر ، او می تواند توجه بازدید کننده خود را با طرح های ساده (در عین حال زیبا) به همراه تصاویر قدرتمند خود از حیات وحش آفریقا جلب کند.

11. تام تام

تام تاممنبع: تام تام

بسیاری از طراحان تمایل دارند که با طراحی وب سایت خود وارد بازار شوند اما تایلندی فام با استفاده از یک گالری ساده Wix Pro برای ایجاد وب سایت خود کاملاً برعکس می شود. او هوشمندانه تأکید خود را بر روی عکس های خود نشان می دهد که توانایی وی در گرفتن لحظات زیبا را نشان می دهد.

باز هم ، این نشان می دهد که در دست خلاقان خوب ، می توانید وب سایت های خیره کننده ای را با ساده ترین طراحی در ویکس ایجاد کنید.

وب سایت های شخصی ساخته شده با Wix

12. کارلی کلوس

وب سایت شخصی ساخته شده با Wix - Karlie Klossمنبع: کارلی کلوس

شما Karlie Kloss را زیاد تبلیغ کرده است که Wix را تبلیغ می کند و به راحتی می توان دلیل آن را دید. وب سایت وی نمونه خوبی از قالبها و ابزارهایی است که Wix برای ارائه دارد.

طراحی سایت به طور کامل توسط Kloss ، این سایت با آخرین کارهایی که در صفحه اصلی به همراه دکمه ها ، پروژه ها و کمپین های رسانه های اجتماعی وی منتشر شده است ، و کلیه جزئیات را با ابتکار Klossy برجسته می کند..

13. سرخیو آگوئرو

سرجیو آگوئرومنبع: سرجیو آگوئرو

وب سایت رسمی سرمربی منچسترسیتی ، سرخیو “کون” آگوئرو به اندازه مهارت های فوتبال وی قابل توجه است. وب سایت Aguero با استفاده از یک الگوی خیره کننده Wix ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد سوپر ستاره فوتبال را شامل می شود که شامل داستان ، آمار و حضور رسانه های اجتماعی وی است..

به علاوه ، وب سایت وی همچنین به دو زبان انگلیسی یا اسپانیول بومی وی قابل مشاهده است. به این ترتیب ، هواداران وی از آرژانتین و سراسر جهان می توانند مقدمات حضور وی در جام جهانی یا لیگ قهرمانان اروپا را مطالعه کنند

کار با قالب های Wix

نکته مهمی که باید هنگام استفاده از الگوی Wix توجه داشته باشید این است که نمی توانید الگوی جدیدی را برای سایت Wix که ایجاد کرده اید تغییر دهید. وقتی الگویی را انتخاب کردید و محتوای آن را اضافه کردید ، نمی توانید به یک الگوی دیگر تغییر دهید.

اگر می خواهید از یک الگوی متفاوت استفاده کنید ، باید یک الگوی جدید با الگوی جدید ایجاد کنید. پس از ایجاد سایت جدید ، لازم است برنامه و دامنه خود را منتقل کنید به سایت تازه ایجاد شده اگر نام دامنه شما با رجیستر دامنه شخص ثالث ثبت شده است ، باید اطمینان حاصل کنید که ضبط DNS به درستی در سایت جدید به روز شده است.

سوالات متداول در وب سایت های Wix

چه وب سایت هایی از Wix استفاده می کنند?

قدرت های مختلفی در تمام انواع وب سایت در سراسر جهان اعم از پرتفوی حرفه ای مانند کارلی کلوس گرفته تا سایت های تجاری مانند Real Graphene USA. Wix دومین سازنده وب سایت در جهان با سهم بازار است و کاربران مدیریت بیش از 300،000 دامنه را دارند.

Wix چقدر هزینه دارد?

قیمت برای Wix از 4.50 $ / ماه تا 24.50 دلار در ماه برای وب سایت های استاندارد است. سایت های تجارت الکترونیک هزینه بیشتری دارند و از قیمت پایین 17 دلار / ماه تا 35 دلار در ماه متغیر هستند. طرح های سفارشی نیز در صورت درخواست موجود است.

درباره برنامه ها و قیمت گذاری Wix بیشتر بدانید.

مضرات Wix چیست؟?

بسته به نیاز شما ، برنامه های Wix می توانند به مرور زمان گران شوند و شما فقط به حمایت از منابع فقط از داخل اکوسیستم Wix محدود می شوید. Wix همچنین اجازه صادرات وب سایت ها را نمی دهد ، بنابراین اگر تصمیم دارید در آینده تصمیم بگیرید انتقال به میزبان دیگر دشوار خواهد بود.

آیا Wix بهتر از وردپرس است?

Wix یک سازنده وب سایت است و وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است. استفاده از Wix آسان تر است ، اما پتانسیل طولانی مدت WordPress را ندارد.

آیا Wix محتوای شما را دارد?

Wix محتوای شما را ندارد اما به دلیل طراحی اختصاصی آن ، به کاربران اجازه نمی دهد وب سایت های خود را صادر کنند.

بسته بندی کردن

اینها فقط معدود هزاران وب سایت Wix شگفت انگیز و حرفه ای ساخته شده در طبیعت است. میزان مجنون طرح ها و قالب هایی که در Wix موجود است به معنای عدم وجود هر دو سایت یکسان است.

اگر از طراحی های شگفت انگیز وب الهام گرفته اید ، چرا امروز شروع به ساختن آن نکنید?

* ترجمه: شناسه EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map