10 وب سایت Weebly که شما را واجب می کنند

وقتی صحبت از سازندگان وب سایت ها می شود ، بدون تردید Weebly یکی از بهترین راه حل ها برای شروع کار است. این پلتفرم بیش از 40 میلیون وب سایت دارد و شما نمی توانید با آن اشتباه بگیرید.


این که آیا می خواهید یک وب سایت بسازید یا یک سایت تجارت الکترونیکی کامل ایجاد کنید ، سیستم کشیدن و رها کردن Weebly آن را به یک سکوی فوق العاده آسان برای ساختن یک وب سایت عالی بدل می کند.

در اینجا یک بررسی سریع در مورد آنچه می توانید دریافت کنید ، آورده شده است.

وبلی چه پیشنهادی دارد?

قیمت گذاری از: 8 دلار در ماه
برنامه ها: Starter، Pro، Business، Performance

تست سرعت: آزمون A / Uptime: 99.96٪

PRO: استفاده آسان ، مناسب برای تازه ها.

Weebly 50+ قالب وب سایت را در مخزن خود ارائه می دهد (آنها را در اینجا ببینید).Weebly 50+ قالب وب سایت را در مخزن خود ارائه می دهد (همه الگوهای موجود در اینجا را ببینید).

Weebly Review آنلاین بازدید کنید

در این مقاله می خواهیم بهترین وب سایت های Weebly را با شما به اشتراک بگذاریم که الهام بخش و انگیزه شما را برای ایجاد یک مورد دیگر به شما معرفی می کنند..

فقط کلمات ما را برای این کار به کار نبرید ، این 10 وب سایت Weebly را که با استفاده از تم ها و ویرایشگر سکوی طراحی شده بسیار جذاب است ، بررسی کنید..

وب سایت های Weebly: نمونه هایی از سایت های تجارت الکترونیک

1. Bros Box

Box BrosBox Bros

ایجاد وب سایت تجارت الکترونیکی بسیار زیبا با Weebly قطعاً امکان پذیر است و The Box Bros نیز نمونه ای از این دست است. صفحه اصلی آنها از یک طرح ساده استفاده می کند اما آن را با عکس های زیبا از محصولات خود و یک فیلم در بالای صفحه جمع می کند.

نوار پیمایش در بالا قرار گرفته است تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی به فروشگاه آنلاین خود دسترسی پیدا کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرند.

2. اندی پلو

ایندی پلوایندی پلو

ایندی پلوش از یک الگوی شبکه برای نشان دادن گل های کوچک طراحی شده خود استفاده می کند. بازدید کنندگان می توانند در صفحه اول به کلیه دسته بندی محصولات دسترسی پیدا کنند در حالی که محصولات برجسته به سبک شبکه زیر ذکر شده است. ایندی پلوش از استفاده از طرح های پیچیده خودداری کرد تا کاربران بتوانند فوراً محصولات را مشاهده کنند.

شما به راحتی می توانید طراحی ایندی پلاس را با سیستم کشیدن و رها کردن Weebly ، از نوآوری دوباره ایجاد کنید ، این نشان می دهد که سکوی آنها چقدر شهودی است.

وب سایت های Weebly: نمونه هایی از سایت های مسافرتی

3. تعطیلات کاستو

تعطیلات کاستوتعطیلات کاستو

Casto Vacations یک آژانس مسافرتی لوکس و برنده جایزه است و مشابه با The Box Bros ، آنها از سکوی کاربردی آسان Weebly برای ایجاد یک سایت مسافرتی خیره کننده استفاده کردند. بازدید کنندگان با یک فیلم خیره کننده برخورد می کنند که تلفیقی از تمام مقصدی است که شرکت مسافرتی ارائه می دهد.

بیشتر به پایین بروید و می توانید خدمات آنها ، پست وبلاگ و موارد دیگر را که در یک الگوی زیبا از شبکه ارائه شده است ، بررسی کنید.

4. C شهرهای من

C شهرهای منC شهرهای من

با گذراندن تعطیلات خود ، مسافران محلی را برای مسافران خود راهنمایی های تور شخصی را با افراد محلی که با افراد داخلی و خارجی صمیمی هستند ارائه می دهد. خود این سایت از کلیه اطلاعات موجود در صفحه اول ، از طرحی تمیز استفاده می کند.

بازدید کنندگان می توانند برای دیدن خدمات خود ، کشورهایی که در آن حضور دارند و حتی تور خودشان را راهنمایی می کنند ، به پایین حرکت کنند. این یک وب سایت ساده و حرفه ای است که با استفاده از ابزار طراحی وب Weebly به دست آمده است

وب سایت های Weebly: نمونه هایی از سایت های طراحی و آژانس خلاق

5- وصل کنید & بازی

طراحی پلاگین و بازیپلاگین & طراحی بازی

آژانس های خلاق که می دانند چگونه از الگوی قدرتمند Weebly استفاده کنند ، می توانند به برخی از خلاقیت های بسیار زیبا منجر شوند. Plug آژانس طراحی وب مستقر در انگلستان & بازی به طور قطع از چشم مشتاق آنها در طراحی استفاده کرده است تا صفحه ای را ایجاد کند که بازدید کنندگان را ترغیب کند.

صفحه اصلی آنها پرتفوی آنها را برای تعدادی از مشتریانشان برجسته می کند. آنها حتی یک بخش “اجازه دهید صحبت کنیم” را در پایین قرار دهید تا مشتریان بالقوه بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

6. صفحه هشتاد پور

صفحه هشتادصفحه هشتاد

Page Eightyfour یک آژانس خلاق یک زن به سرپرستی جگ ناگرا است که از الگوی نمایش پرده ای ویلی برای نمایش نمونه کارها و حس عجیب و غریب خود استفاده می کند. نتیجه یک سایت واقعاً زیبا است که هم منحصر به فرد است و هم چشم نواز.

این سایت از عناصر طراحی چندگانه مانند اثر پیمایش اختلاف منظر و شبکه های متحرک بهره می برد. این نشان می دهد که اگر جهت هنری عالی را با الگوهای Weebly جفت کنید ، نتیجه می تواند واقعاً شگفت انگیز باشد.

وب سایت های Weebly: نمونه هایی از سایت های غذا و رستوران

7. کافه صبحانه Keke

کافه صبحانه Kekeکافه صبحانه Keke

کافه صبحانه Keke را بارگیری کنید و با تصویری از پیشنهادات خوشمزه آنها رفتار کنید. با استفاده از روشهای صبحانه (پنکیک ، کیک ، وافل و غیره) از آنجایی که پس زمینه تمرکز خود را روی تخصص آنها حفظ می کند.

دکمه های رسانه های اجتماعی در پایین قرار داده شده است تا بتوانید به راحتی منوی خوشمزه آنها را بررسی کرده و در صفحات رسانه های اجتماعی خود دنبال کنید.

8. جدول ما

جدول ماجدول ما

یک آرم عالی ، یک نام دامنه عالی و تصاویر زیبا با وضوح بالا می توانند وب سایت شما را کاملاً جلا و حرفه ای به نظر بیاورند. جدول ما هنگام ساخت سایت خود تمامی صندوق ها را بررسی می کند و نتیجه آن یک سایت عالی است که کشاورزان و تولید کنندگان را به جوامعی که می خواهند محصولات تازه و خوشمزه وصل کنند متصل می کند..

طراحی مسطح قدیمی به این سایت می دهد که در عین حال جدی و جذاب برای بازدید کنندگان باشد.

وب سایت های Weebly: نمونه هایی از سایت های وبلاگ

9- زین و سویده

زین و سویدهزین و سویده

یک سایت وبلاگ لازم نیست بسیار پیچیده و سخت باشد. زین و سوده نشان می دهند که با Weebly ، می توانید یک وبلاگ جلا ایجاد کنید که به راحتی قابل مشاهده و خیره کننده باشد. زوج خانوادگی جاناتان و ریچل وبلاگ را به عنوان محلی برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی که با شور و اشتیاق در اختیار دارند ، آغاز کردند.

10. اتومبیل های پروژه

پروژه های اتومبیلپروژه های اتومبیل

Project Cars به ​​عنوان یک وبلاگ ساده توسط Mad Studios مستقر در لندن شروع به کار کرد تا به روزرسانی های مربوط به بازی مسابقه ای را ارسال کند. با موفقیت در بازی ، آنها وبلاگ را کاملاً با استفاده از ابزارهای Weebly برای ایجاد یک وبلاگ جلا زده تر و بصری خیره کننده ترمیم کردند ، جایی که طرفداران می توانند به روزرسانی ها را بررسی کنند یا خود بازی را بخرند.

این وبلاگ نشان می دهد که شما می توانید با یک وبلاگ اساسی و “barebones” شروع کنید و آن را به چیزی که بعداً جلا داده تر است تبدیل کنید..

نمونه های بیشتر از مضامین Weebly

در نتیجه

طراحی سایت یا وبلاگ از ابتدا می تواند یک تجربه دلهره آور باشد. لازم نیست با Weebly باشد! با استفاده از Weebly ، می توانید بخش سختی از طراحی وب را از معادله خارج کرده و روی کار خود تمرکز کنید.

اگر به دنبال گزینه های جایگزین هستید ، در اینجا برخی از بهترین سازندگان وب سایت وجود دارد که ممکن است مناسب شما باشد.

با این حال ، بر اساس سایت های Weebly که در بالا به آنها ذکر شده ایم ، می توانید در هیچ زمان دیگری سایتی خیره کننده به دنبال نداشته باشید!

آیا می خواهید نمونه های بیشتری از وب سایت های ساخته شده در سازندگان وب سایت خاص را ببینید؟ می توانید پست نمونه های وب سایت Wix ما را ببینید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map