10 بهترین تولیدکننده Dropshipping موجود در سال 2020

Dropshipping اگر درست انجام شود می تواند یک تجارت بسیار پر سود باشد. ساخت فروشگاه dropshipping خود را به درستی ، انتخاب سلیقه های مناسب محصول و پیدا کردن آن بهترین تامین کننده های dropshipping همه عوامل به شدت در موفقیت شما هستند. این روش تحقق سفارش بسیار جذاب است تقریباً یک سوم فروشگاه های آنلاین.


مطابقت با بهترین محصولات dropshipping با طاقچه شما از طریق تحقیق و آزمایش صورت می گیرد ، اما چگونه تصمیم خواهید گرفت که بهترین تأمین کننده تجارت dropshipping شما است؟ خوشبختانه ، این خطی است که لزوماً مجبور به انتخاب آن نیستید – می توانید با بیش از یک تأمین کننده کار کنید.

محبوب ترین شرکت های Dropshipping

1. AliExpress

AliExpress - بهترین تولید کننده dropshippingبا بیش از 100 میلیون محصول ، AliExpress یکی از بزرگترین تامین کننده های dropshipping است (آن را در اینجا امتحان کنید!)

قیمت: رایگان

AliExpress نیازی به مقدمه در آسیا ندارد زیرا این مرکز مشاوره علی بابا ، شرکت تجارت الکترونیکی مستقر در چین است. تفاوت اصلی این است که علی بابا معمولاً عمده فروشی انجام می دهد ، در حالی که AliExpress به مشتریان خرده فروشی می پردازد. آن را آمازون شرق در نظر بگیرید.

از سال 2010 در دسترس است ، این مزیت متمایز از مستقر بودن در منطقه ای دارد که بسیاری کارخانه جهان را آن می دانند. این بدان معنی است که دسترسی سریع تقریباً به کلیه کالاهای مصرفی با قیمت مناسب. اگر بازدید کنندگان شما در مناطق ایالات متحده یا اتحادیه اروپا باشند ، حمل و نقل ممکن است مدتی طول بکشد و کمی بیشتر به سفارشات اضافه شود.

Dropshipping با AliExpress می تواند یکی از دو روش باشد. روش اول روش سنتی است ، بدین معنی که به محض دریافت سفارش ، باید جزئیات خریدار و تراکنش را به صورت دستی وارد سیستم AliExpress کنید.

راه بعدی با استفاده است اوبرلو, برنامه ای که در بازار برنامه سازنده وب سایت Shopify یافت می شود. این به شما امکان می دهد فروشگاه Shopify خود را مستقیماً به سیستم AliExpress متصل کنید تا همه چیز به صورت خودکار باشد.

به AliExpress مراجعه کنید

2. DHgate

DHgate - بازار آنلایندفتر مرکزی DHgate با استقرار در پکن ، چین یک بازار آنلاین برای خرده فروشی و عمده فروشی محصولات مصرفی است.

قیمت: رایگان

DHgate یکی دیگر از بازارهای آنلاین مستقر در چین است اما به اندازه علی بابا نیست. به همین دلیل سایت به صورت عمده و خرده فروشی بر روی یک پلتفرم واحد انجام می شود. امروز ، این نه تنها مردم را به تامین کنندگان چین متصل می کند بلکه منابع ویتنام ، ژاپن و ترکیه را نیز متصل می کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد DHgate این است که دارای مراکز تجارت دیجیتال (DTC) در چندین کشور در سراسر جهان است. اینها رسانه های فیزیکی هستند که فروشندگان می توانند محصولات را قبل از تصمیم گیری در مورد مشارکت بازرسی کنند. در حال حاضر DTC در ایالات متحده ، مجارستان ، استرالیا ، اسپانیا ، روسیه ، ترکیه ، امارات و پرو.

اگر در سیستم عامل Shopify هستید ، می توانید مستقیماً با DHgate کار کنید یا از یک برنامه استفاده کنید. آنها برنامه خاص خود را ندارند ، اما کار می کنند هر چند که یکی از آنها نامیده می شود ShopMaster.

3. اوبرلو

اوبرلو - تهیه کننده dropshipOberlo یک برنامه Shopify است که به شما کمک می کند یکپارچه با تامین کننده های dropshipping ادغام شوید (آن را بررسی کنید!)

قیمت: طرح شروع رایگان است

اوبرلو به جای اینکه یک بازار آنلاین مانند AliExpress یا DHgate باشد ، یک مجتمع اینترنتی در بازار است که مخصوص استفاده از dropshippers برای استفاده در Shopify است. این نرم افزار بسیار عالی به شما امکان می دهد تا از چندین سیستم عامل محصولات را تهیه کنید و به عنوان داشبورد مرکزی عمل کنید.

این امر باعث می شود کل فرآیند رها کردن نسیم ، از پیدا کردن محصولات گرفته تا لیست آنها در سایت Shopify شما. اگرچه AliExpress منبع اصلی Oberlo است ، اما با گروهی از تأمین کنندگان از ماركهای تجاری هماهنگ نیز كار می كند بازار عرضه اوبرلو. اینها بیشتر از اروپا ، آمریکای شمالی و چین است.

Oberlo همچنین ویژگی های مفید دیگری مانند تحلیل روند فروش ، پشتیبانی چند زبانه و حتی یک پسوند Chrome را ارائه می دهد. طرح اولیه رایگان است ، اما با افزایش تعداد کالاهایی که می فروشید ممکن است در نهایت برای تهیه یک برنامه پرداخت شده (که از 29.90 دلار در هر ماه شروع می شود) ثبت نام کنید..

4. اسپیک

Spocket - dropshipping ایالات متحده آمریکااسپیک به شما کمک می کند تا تأمین کننده های dropshipping مستقر در منطقه ایالات متحده / اتحادیه اروپا را پیدا کنید (اطلاعات بیشتری کسب کنید)

قیمت: از 12 دلار در ماه

در حالی که Spocket ممکن است تعداد محدودتری از محصولات و تأمین کنندگان را در دسترس داشته باشد ، این امر از اتکا به تأمین کنندگان مستقر در چین فاصله می گیرد. از نظر فنی ، تأمین کنندگان Spocket در 28 کشور جهان در دسترس هستند اما تمرکز پذیرش آنها بر تعداد معدودی از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، استرالیا و آلمان همچنان ادامه دارد..

این باعث می شود تا آنها برای بسیاری از dropshippers که ممکن است به یک هدف جهانی امیدوار باشند ، ضربه زده و دلپذیر باشند. با این حال ، اگر قصد شما انتخاب و ارائه خدمات به بازارهای خاص باشد ، ممکن است Spocket انتخاب خوبی برای شما باشد.

Spocket دارای یک برنامه استارت بسیار محدود است که می توانید در مدت زمان 14 روز بطور رایگان امتحان کنید. پس از آن شما باید 12 دلار در ماه بپردازید تا در همان برنامه بمانید – یا بیشتر برای یک برنامه بهتر برای فروش محصولات بیشتر. این پلت فرم برای استفاده با WooCommerce طراحی شده است.

اطلاعات بیشتری درباره مطالعه مورد Spocket ما در اینجا کسب کنید.

5. SaleHoo

Saleshoo - فروشندگان عمده فروشان و dropshippingSalesHoo سکویی است که در آن می توانید هم عمده فروشان و هم عرضه کننده های dropshipping را پیدا کنید.

قیمت: از 67 دلار در سال

SaleHoo یکی از ارائه دهنده های منحصر به فرد در این لیست است زیرا این برنامه به ویژه توسط یک dropshipper سابق برای dropshippers طراحی شده است. این بازار دارای عرضه کننده های خاص خود است که هم از dropshipping و هم عمده فروشان پشتیبانی می کنند. هرکدام از اینها مستقیماً توسط کارمندان خود SaleHoo مورد بررسی قرار می گیرند ، بنابراین به احتمال زیاد قابل اعتمادتر از آنهایی هستند که روی سیستم عامل هایی هستند که تعداد زیادی از خرده فروشان را اداره می کنند.

سکوی SaleHoo مانند یک موتور جستجو کار می کند و به شما امکان می دهد سریع جستجوی های عمومی را در دسته بندی های خاص انجام دهید و سپس محصولاتی را انتخاب کنید. همچنین می توانید مستقیماً از طریق سایت آنها با تهیه کنندگان صحبت کنید – روشی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر و ایجاد اعتماد.

متأسفانه ، SaleHoo نسخه رایگان ندارد و فقط دو برنامه در دسترس است – سالانه یا طول عمر. برای dropshipper جدی ، برنامه طول عمر پیشنهاد خوبی برای پول ارائه می دهد. هر دو طرح با ضمانت برگشت پول پشتیبانی می شوند.

6. دوبا

قیمت: از 29 دلار در ماه

Doba یکی دیگر از محصولات موجود در بازار است و ادعا می کند میزبان عرضه کنندگان با تعداد بیش از دو میلیون محصول در دسترس است. سیستم در اینجا به شما امکان می دهد تا محصولات خود را تهیه کرده و سپس آنها را برای لیست در فروشگاه خود با هم صادر کنید.

این منبع آشکارا به اندازه AliExpress یا حتی DHgate گسترده نیست و از برنامه هایی مانند Oberlo کمتر یکپارچه است. ویژگی های موجود مفید هستند ، اما در نهایت بیشتر به عنوان راحتی برای dropshippers خدمت می کنند که هنوز هم باید اقدامات قابل توجهی را در مورد اهداف خود انجام دهند..

اشتراک های Doba از نظر حجم متفاوت نیستند اما برنامه های گرانتر از ویژگی های پیشرفته تری برخوردارند. در حالی که ممکن است این یک هنجار باشد ، حتی تعداد محصولات موجود در برنامه های شروع آنها محدودتر است – که از 29 دلار در ماه می رود.

7. قطره

قیمت گذاری: از 47 دلار در ماه

Dropified یک بستر مجتمع است که به شما امکان می دهد به محصولات dropshipping در AliExpress و eBay دسترسی پیدا کنید. این ترکیب خوبی از شرق با غرب است و به محصولات dropshippers طیف خوبی از محصولات از سراسر جهان را ارائه می دهد.

ویژگی های موجود در اینجا به سمت عملیات های یکپارچه هستند و شامل انتخاب و بارگیری کالا ، مدیریت سفارش و اتوماسیون مربوط به نگهداری محصول می شوند (به عنوان مثال به روزرسانی قیمت ، موجودی و غیره). علاوه بر سایت های تجارت الکترونیک ، می توانید با Dropified در فیس بوک نیز همکاری کنید ، بنابراین در واقع نیازی به ایجاد فروشگاه dropshipping برای شروع فروش نیست.

Dropified برنامه های خود را هم از نظر حجم محصول و هم از نظر ویژگی های مختلف تفکیک می کند ، بنابراین تازگی ها در برنامه پایین خود می توانند قبل از حرکت به سمت چیزهای بهتر عادت به ویژگی های اساسی عادت کنند. قیمت ها ارزان نیستند و از 47 دلار در هر ماه تا 167 دلار در ماه متغیر هستند.

8. مارک های جهانی

قیمت گذاری: 299 دلار در سال

برندهای جهانی ادعا می کنند نه تنها به بزرگترین انتخاب محصولات عمده فروشی ، بلکه به ارائه بهترین کیفیت از عرضه کنندگان دسترسی دارند. در حالی که دومی ممکن است ، مورد قبلی یک ادعای بسیار مشکوک است. با این وجود ، از سال 1999 در بازار حضور کاملاً ممکن است.

این سایت کاملاً به سمت یک گالری محصول و عرضه کننده در نظر گرفته شده است ، بنابراین در اینجا زنگ ها و سوت های زیادی وجود ندارد. این یک منبع منبع عظیم است که می توانید برای یافتن مواردی که می توانید به سبد محصولات dropship خود اضافه کنید ، استفاده کنید.

برندهای جهانی می گویند که برای فروشگاه های eBay و Amazon بسیار مناسب است ، اما از آنجا که یک فهرست است ، با هر رسانه ای که از سایت های تجارت الکترونیکی شما استفاده می کند ، کار خواهد کرد. برای دسترسی به پایگاه تأمین کننده خود ، هزینه یک بار 299 دلار را پرداخت می کنند.

9. عمده فروشی2b

Wholesale2b - بازار برای اتصال تأمین کنندگان با dropshippers

قیمت گذاری: از 29.99 دلار در ماه

Wholesale2b جانوری متفاوت از بسیاری از مارک های ذکر شده در اینجا است. در حالی که به عنوان یک بازار برای اتصال تأمین کنندگان با dropshippers عمل می کند ، در صورت تمایل به پرداخت قیمت ، کاربران بیشتری را ارائه می دهد.

کاربران اصلی که به سادگی می خواهند به یک پایگاه داده ارائه دهنده dropshipping دسترسی پیدا کنند ، می توانند در اینجا انجام دهند و کالاهای مورد نظر خود را به سادگی به کانالهای فروش خود انتقال دهند. با این حال ، Wholesale2b به لطف امکانات ادغام برای طیف گسترده ای از سیستم عامل ها مانند Shopify ، BigCommerce ، ECWID و WooCommerce ، پایگاه داده خود را در دسترس قرار داده است..

این برنامه همچنین برای کسانی که قصد فروش در eBay ، Amazon یا سایتهای خود را دارند ، در دست اقدام است. هر یک از این طرح ها خاموش هستند ، بنابراین اگر قصد استفاده از بیش از یک کانال فروش را دارید ، باید برای برنامه های متعدد در Wholesale2b ثبت نام کنید – که می تواند در هزینه قابل توجهی جمع کند..

10. MegaGoods

قیمت گذاری: از 14.99 دلار در ماه

از بین منابعی که ما در اینجا ذکر کردیم ، MegaGoods تنها موجودی است که به جای اینکه همه چیز را در زیر نور خورشید قرار دهد ، تمرکز محصولات بیشتری دارد. مناطق مهم مورد علاقه در الکترونیک مصرفی است و شما قادر خواهید بود همه چیز مربوط به صدا از ماشین گرفته تا تجهیزات بازی را بیابید.

همچنین ، به جای اینکه به عنوان واسطه عمل کند ، MegaGoods تمام کالاهایی را که در لیست قرار دارد دارای مالکیت واقعی است ، بنابراین همه چیز از همان منبع تهیه می شود. Dropshipping با آنها مانند کار با یک شرکت واحد و عظیم است که به گونه‌ای طراحی شده است که بتواند به تنهایی برای dropshippers ارسال شود.

در اینجا شما می توانید یک آزمایش آزمایشی 30 روزه به پایگاه داده آنها بدست آورید ، و پس از آن هزینه خدمات ماهانه 14.99 دلار پرداخت می شود. این یکی از پر سر و صدا ترین سیستم های dropshipping بدون سر و صدا است ، اما مطمئناً در راه ابزارهای اتوماسیون چیزهای زیادی در اختیار شما قرار نمی دهد.

از MegaGoods دیدن کنید

نتیجه گیری: تعداد زیادی برای Dropshippers انتخاب کنید

همانطور که احتمالاً می توانید از این لیست بگویید ، هیچ راه حلی با اندازه یکسان برای dropshippers وجود ندارد. در این حالت ، این یک چیز خوب است زیرا شما می توانید تأمین کننده های dropshipping مورد نظر خود را انتخاب کنید که به بهترین وجهی مطابق با نحوه انجام کار شما باشد.

قیمت ها نیز بسیار متفاوت است و اگر شما یک تجارت شلوغ با ارزش و سودمند را دارید ، در بیشتر موارد هزینه ها ناچیز می شوند. برخی از این تأمین کنندگان نیز کاملاً کاملاً مستقر هستند ، بنابراین هیچ نگرانی در مورد کار با هیچ یک از آنها وجود ندارد.

به نظر می رسد که مواردی که با Shopify کار می کنند گرایش بسیار بالاتری به سمت اتوماسیون نشان می دهند و آنچه را که ارائه می دهند ، هزینه بسیار کمی دارند. با این وجود ، نکته این است که شما گزینه هایی خواهید داشت – گزینه های بسیاری.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map