10 بهترین تولیدکننده نام دامنه برای وب سایت شما

آیا به فکر ایجاد وبلاگ مسافرتی هستید یا می خواهید یک فروشگاه آنلاین برای تجارت خود ایجاد کنید ، به یک وب سایت نیاز دارید. مهمتر از همه ، شما باید یک نام (یا نام دامنه) را برای نام تجاری خود ثبت کنید و لازم است جذاب باشد!


شما احتمالاً با خودتان فکر می کنید ، “چرا باید به یک نام دامنه فکر کنم؟ آیا نمی توانم فقط با آنچه دارم بروم؟ “

شما می توانید ، اما پس از آن ، احتمالاً این یک نام دامنه خوب نخواهد بود. و اگر می خواهید وبلاگ یا وب سایت شما موفق شود ، باید با یک نام دامنه خوب همراه باشید تا با آن همراه شوید.

نام دامنه چیست?

نام دامنه به راحتی می توان کلمات (های) را که برای برقراری ارتباط با یک استفاده می کنند آسان است سرور DNS وب سایتی که می خواهیم از آنها بازدید کنیم. Domain Name Server همان چیزی است که نام دوستانه را به یک آدرس IP یا بالعکس ترجمه می کند. (منبع)

اگر در یافتن دامنه به کمی کمک نیاز دارید ، ما به شما پوشیده ایم! لیست تولید کنندگان نام دامنه ما را که می توانید از آنها استفاده کنید برای صرفه جویی در سردرد نیاز به کشف نام دامنه جدید ، بررسی کنید..

توجه: اگر نام دامنه را انتخاب نکرده اید ، می توانید دامنه رایگان با این میزبان وب دریافت کنید:

 • میزبانی InMotion 
 • میزبان
 • GreenGeeks

1. جستجوی دامنه ناب

جستجوی تصادفیجستجوی دامنه ناب

ایجاد شده توسط Automattic, Lean Domain Search کاملاً احتمالاً پرکاربردترین تولیدکننده نام دامنه در حال حاضر است..

استفاده از آن به اندازه کافی ساده است فقط با یک کلمه کلیدی شروع کنید ، سپس گزینه های دامنه خود را انتخاب کنید و آنها صدها ایده نام دامنه را که در حال حاضر موجود هستند به شما ارائه می دهند. جالب اینجاست که آنها حتی بررسی می کنند که آیا این نام در توییتر نیز موجود است یا خیر!

2. NameMesh

نامداریNameMesh

NameMesh به شما امکان می دهد جستجوهای نام دامنه خود را به هشت دسته مختلف تقسیم کنید: مشترک ، مشابه ، جدید ، SEO ، کوتاه ، سرگرم کننده ، اضافی و مخلوط. این امر باعث می شود اسامی تجربی بیشتری که احتمالاً در نظر نگرفته اید ، باشد.

همچنین می توانید نام ها را بر اساس پسوند دامنه ، در دسترس بودن دامنه و همچنین حداکثر فیلتر کنید. اگر به دنبال نام جدیدی برای راه اندازی خود هستید ، NameMesh می تواند همین کار را برای شما انجام دهید.

3. NameStall

نامستالNameStall

در NameStall ، یک ابزار واحد وجود ندارد ، درعوض آنها مجموعه ای از ژنراتورهای دامنه را برای شما فراهم می کنند که می توانید از آنها استفاده کنید. سه مورد مفید که می توانید از آنها استفاده کنید ژنراتور اصلی نام دامنه ، ژنراتور نام دامنه سه کلمه ای و تولید کننده نام دامنه قافیه است.

اگرچه ممکن است در ابتدا بسیار پراهمیت به نظر برسد ، اما پس از قطع این کار ، می توانید نام دامنه ای را بی نظیر ایجاد کنید. با “گروه های کلمه ای” مانند “500 کلمه اول محبوب” ، “کلمات اصلی انگلیسی” یا حتی “1500 کلمه محبوب” اخیر آزمایش کنید تا با نام های سفارشی برای وبلاگ خود امکاناتی بی پایان به دست آورید..

4. Bust A Name

Bustaname-1Bust A Name

با استفاده از Bust A Name ، می توانید از ابزار فیلتر بیشماری برای یافتن نام دامنه متناسب با نیازها و نیازهای خاص خود استفاده کنید. شما با فیلتر کردن کلمات کلیدی خود شروع می کنید و سپس کلید واژه “شروع” یا “پایان” را انتخاب می کنید. سپس لیستی به شما می دهد که بسته به میزان طبیعی بودن این نام و محدودیت شخصیت آن ، می توانید فیلتر کنید.

آنها همچنین گزینه ای برای بررسی نام های دامنه گرفته شده و همچنین قابلیت فیلتر کردن توسط پسوند ها ، مانند .com ، .net و .org دارند..

کلمه کلیدی خاصی را در ذهن ندارید؟ می توانید از گزینه “ایجاد یک دامنه تصادفی” استفاده کنید تا اسامی را در دسترس قرار دهید. اگر موردی را پیدا کردید که دوست دارید ، می توانید آن را ذخیره یا از طریق پیوندهایی به بهترین رجیستر دامنه مانند GoDaddy و NameCheap آن را خریداری کنید..

5. نام خانوادگی

نام پسراسم پسر

Nameboy به شما امکان می دهد تا بر اساس کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید ، نام دامنه پیدا کنید. شما بر روی کلمات کلیدی قرار داده اید ، که سپس نام Nameboy لیستی از نامهای دامنه پیشنهادی را که می توانید استفاده کنید گردآوری می کند.

نتایج جستجوی آنها همچنین به شما نشان می دهد که پسوندهایی که گرفته می شوند و هنوز هم در دسترس هستند. به عنوان مثال ، در حالی که ممکن است webhostingsecretrevealed.com گرفته شود ، شما هنوز می توانید به جای آن ، webhostingsecretrevealed.net را خریداری کنید.

همچنین می توانید نام دامنه هایی را برای فروش مجدد و همچنین پیشنهادات hyphenated یا کلمات کلیدی قافیه را بررسی کنید.

6. Wordroid

فرسودهWordroid

اگر می خواهید شفافیت و خلاقیت بیشتری برای نام دامنه خود داشته باشید ، پس حتماً باید از Wordroid ، تولیدکننده نام دامنه استفاده کنید که در اصل کلماتی را تشکیل می دهد که به نظر خوب می رسد و برای نامگذاری بلاگ ها ، محصولات ، شرکت ها و حتی نام دامنه ها عالی است..

ابزار نامگذاری رایگان و هوشمند یکی از خلاق ترین تولید کنندگان نام در آنجا است زیرا در اصل کلمات جدیدی را به زبان های مختلف ایجاد می کند. آنها این کار را با ابزار ویژه تولید نام خود انجام می دهند که ضمن ایجاد نام هایی که زبان را خاموش می کنند ، از قوانین آوایی پیروی می کنند.

حتی می توانید پارامترهای خاصی را در سایت تنظیم کنید مانند الگوی ، طول کلمه کلیدی ، زبان ، سطح کیفیت و حتی اینکه شامل پسوند دامنه باشد یا نه.

7. دامنه گیج

دامپزشکدامنه پازلر

دامنه پازلر با بسیاری از تولید کنندگان نام دامنه متفاوت است زیرا می توانید از چندین کلمه کلیدی به عنوان بلوک ساخت برای تولید نام دامنه کامل خود استفاده کنید. بر اساس کلمات کلیدی شما انتخاب کرده اید ، دامنه پازلر تمام ترکیب های مختلفی را که می توانید انجام دهید طی می کند و در عین حال ، بررسی کنید که کدام یک برای ثبت نام در دسترس است.

برای استفاده از آن ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که فقط مجموعه ای از کلمات کلیدی را که می خواهید در دامنه خود داشته باشید ، پسوندهایی را که می خواهید انتخاب کنید و سپس ابزار تمام کارها را انجام می دهد.

8. DomainHole

دامنهDomainHole

DomainHole با وجود سایر تولیدکنندگان نام دامنه گسترده نیست ، اما هنوز ابزارهای متنوعی را ارائه می دهد (دقیقاً چندین مورد دقیق) که می توانید از آنها برای ایجاد و نام دامنه استفاده کنید..

گذشته از ابزارهای معمول طوفان مغزی ، می توانید نام دامنه های اخیراً منقضی شده را نیز جستجو کنید و با تولید کنندگان نام آنها دامنه های تصادفی ایجاد کنید. اگر می خواهید ، حتی می توانید تمام پسوندهای دامنه را مشخص کنید و بررسی کنید تا نام دامنه کامل را جستجو کنید.

9. Domains Bot

دامنهدامنه Bot

Domains Bot نه تنها کار تولید نامهای دامنه جالب را انجام می دهد بلکه به شما امکان می دهد مترادف هایی را که می خواهید با کلمات کلیدی اصلی خود انتخاب کنید انتخاب کنید. ترکیب این فاکتورها می تواند منجر به نامهای بسیار جالبی شود که احتمالاً فکرش را نمی کرده اید.

برای استفاده از آن ، ابتدا باید یک یا چند کلمه کلیدی بذر را وارد کنید. پس از آن می توانید از طریق نتایج اولیه ، TLD های مورد نظر خود را سفارشی کنید ، مترادف ها را اضافه یا تغییر دهید و حتی در پیشوندها و پسوندهای مورد نظر خود اضافه کنید.

در ابتدا ، بسیاری از نتایج Domains Bot بسیار سر راست هستند اما بیشتر به پایین می روند و برخی ترکیبات بسیار جالب را پیدا خواهید کرد.

10. پنابی

پانابیپانابی

برای تولیدکننده نام دامنه ، تولیدکننده نام تجاری و ابزار جستجوی نام دامنه که استفاده از آن آسان است ، نمی توانید با Panabee اشتباه کنید. جالب اینجاست که آنها می خواستند به نام Pandabee بنامند – متأسفانه نام دامنه قبلاً گرفته شده بود.

با Panabee ، می توانید با وارد کردن دو کلمه کلیدی به جستجوی نام دامنه بپردازید ، که آنها سپس بر اساس آن موارد ، پیشنهادات نام را ذکر می کنند. اگر نام دامنه مورد نظر شما گرفته شد ، می توانید به سایت ثبت دامنه بروید و سایر پسوندهای موجود را بررسی کنید.

علاوه بر نام دامنه های پیشنهادی ، Panabee می تواند بررسی کند که آیا نام دامنه مورد نظر شما به عنوان نام کاربری رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر..

نتیجه

نامگذاری شغلی جالب و به یاد ماندنی آسان نیست. به خصوص اگر مجبور باشید آن را با تجارت خود نگه دارید. امیدوارم با بهترین تولید کننده دامنه ای که در بالا به آنها اشاره کردیم ، می توانید نام دامنه ای را پیدا کنید که در دسترس باشد و تجارت و مارکت شما را به خوبی توصیف کند.

آیا هنوز نامی برای وبلاگ خود ایجاد کرده اید؟ اگر قبلاً یک نام عالی دارید ، احتمالاً برای ایجاد وب سایت خود به یک سازنده وب عالی نیاز دارید. ما شما را با این راهنمای وب سایت مفید پوشانده ایم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map