بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای تجارت در سال 2020

بسیاری از ما از ایمیل استفاده می کنیم اما در ذهن ما ، این قسمت از پشت به عنوان چیزی که تازه مورد استفاده قرار گرفته است برای استفاده ما در نظر گرفته شده است. با این وجود همانطور که هر بازاریاب دیجیتال می داند ، بازاریابی از طریق ایمیل اساس کارهایی است که انجام می دهند.


با این حال ، این فقط مربوط به بازاریاب های ایمیل نمی شود بلکه تقریباً هر نقش شغلی که عملکرد بازاریابی دیجیتال را یکپارچه می کند. این امر دامنه حضور افراد بیشتری مانند صاحبان وب سایت یا وبلاگ ، کارکنان فروش و موارد دیگر را گسترده تر می کند.

جدول محتویات

راهنمای بازاریابی ایمیل

 • آیا به بازاریابی ایمیل نیاز دارید؟?
 • بهترین سیستم عامل های بازاریابی ایمیل توصیه می کنم
 • ویژگی های ایده آل بهترین سیستم های بازاریابی ایمیل باید داشته باشد
 • افکار نهایی: با چه کسی باید با آنها برویم?

ارائه دهندگان خدمات بررسی شده است

 • تماس مداوم
 • GetResponse
 • MailChimp
 • هراس
 • SendinBlue
 • SendPulse

افشای اطلاعات: BuildThis.io هزینه ارجاع را از برخی شرکت هایی که در این وب سایت ذکر کردیم دریافت می کند. در مورد نحوه تأمین بودجه عملیات وب سایت و افشای درآمد کامل در اینجا اطلاعات کسب کنید.

اگر تاکنون هنوز مطمئن نیستید که چگونه این عنصر در کنار شما قرار می گیرد ، ما با یک سؤال ساده موارد را ساده می کنیم …

آیا به بازاریابی ایمیل نیاز دارید؟?

اگر به راهنمای فروش ، ترافیک وب سایت یا هر کار دیگری نیاز دارید که می توانید به سرعت به هرچه بیشتر مردم دسترسی پیدا کنید ، باید بازاریابی از طریق ایمیل انجام دهید..

این که آیا شما به مردم دسترسی مستقیمی ندارید یا در آن زمان با آنها ارتباط مستقیمی ندارید یا اگر فقط در هر مقطعی از زمان نمی توانید به طور مستقیم به آنها دسترسی پیدا کنید ، بازاریابی از طریق ایمیل به شما کمک می کند تا با آنها در ارتباط باشید..

با ساخت یک نامه پستی تک تنظیم چند تنظیمات و یک کلیک ، می توانید بدون در نظر گرفتن زمان ، دامنه اطلاعات یا در دسترس بودن ، به کسی دسترسی پیدا کرده و تماس بگیرید..

بیایید به برخی از مزایای دقیق تر بازاریابی ایمیل بپردازیم.

بازاریابی ایمیل چه کاری برای شما انجام می دهد?

بازاریابی پست الکترونیکی بازده برآورد شده از سرمایه گذاری دارد (ROIاز 3800٪ یعنی به طور متوسط ​​، هر دلار که برای بازاریابی از طریق ایمیل به بازپرداخت 38 دلار سرمایه گذاری می کند. گذشته از دیدگاه مالی ، جنبه های مفید دیگری در زمینه بازاریابی ایمیل وجود دارد ، مانند:

دسترسی گسترده

بازدید کنندگان وب سایت می آیند و می روند ، اما یک بار بسیاری از آنها هرگز برنگشته اند. با جمع آوری اطلاعات ایمیل از بازدید کنندگان خود می توانید در آینده دوباره به آنها دسترسی پیدا کنید. شما با یک لیست ایمیل ، کل لیست را برای محتوای ارزشمند ارسال می کنید که در غیر این صورت ممکن است از دست دهند. همچنین ممکن است برخی از افرادی که تصمیم دارند پیوندهای برگشتی به سایت خود را براساس اطلاعاتی که برای آنها ارسال شده است ، دنبال کنند ، ترافیک بیشتری کسب کنند.

افزایش فروش

برای بهتر از ترافیک جستجوی اجتماعی و ارگانیک ، تبدیل ایمیل مشاهده شده است. در حقیقت, آمار نشان می دهد در رسانه های اجتماعی میزان مشارکت کلی فقط 0.58٪ نسبت به نرخ کلیک از طریق سرعت (CTR) 3.71٪ برای ایمیل وجود دارد. به عنوان نتیجه آنچه کاربر از طریق ایمیل می خواند ، به صورت آنلاین یا فروشگاهی افزایش می یابد ، به عنوان مثال دریافت یک پیشنهاد ویژه یا قیمت انحصاری.

عملیات خود را تنظیم کنید

از آنجا که بازاریابی ایمیل مبتنی بر آمار است ، می توان این داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل کرد. سپس می توان از این اطلاعات برای تقویت فعالیتهای ایمیل خود برای افزایش اثربخشی استفاده کرد. به عنوان مثال ، در مورد لایک ، دوست نداشتن و علاقه های پایگاه کاربر خود بیاموزید و مطالب مربوط را برای آنها ارسال کنید.

بهترین پلتفرم های بازاریابی ایمیل توصیه می کنم

این روزها به معنای واقعی کلمه ای از سیستم های بازاریابی ایمیل وجود دارد و دشوار خواهید بود که با سنگی به آن ضربه نخورید (اگر پرتاب شود). درست مانند سیستم عامل های میزبانی مشاغل – انتخاب بستر مناسب برای بازاریابی ایمیل می تواند یک کار سخت باشد ، بنابراین من شش سرویس بازاریابی ایمیل را آزمایش و انتخاب کرده ام..

بسیاری از سیستم های بازاریابی ایمیل دارای ویژگی های مشابه هستند ، اما تقریباً همه آنها یک آزمایش رایگان دارند. من اکیداً توصیه می کنم قبل از خرید وارد سیستم شوید و آنها را امتحان کنید ، تا ببینید سیستم آیا مناسب شماست یا خیر.

1. تماس ثابت

ConstantContact نرم افزار بازاریابی ایمیل - برای امتحان رایگان اینجا را کلیک کنید

وب سایت: https://www.constantcontact.com

ثابت تماس یکی از شناخته شده ترین نام ها در تجارت سیستم بازاریابی ایمیل است. در بازار بیش از یک دهه با گذشت زمان تکامل یافته و امروزه به بیش از 650،000 مشتری خدمت می کند. با توجه به شایستگی اصلی آنها در بازاریابی ایمیل ، آنها در جلوی ویژگی ها به خوبی عمل کرده اند.

گذشته از داشتن یک سیستم مؤثر و آسان برای استفاده ، آنها بسیاری از ویژگی های قابل توجهی را اضافه کرده اند که از جمله آنها می توان به عنوان مدیریت رویداد ، قابلیت تبلیغات اجتماعی و حتی ابزارهای نظرسنجی توسط کاربر استفاده کرد. برای یک راه حل برتر همه در یک ، اینها بچه ها هستند.

این پشتیبانی همچنین به صورت چت زنده ، ایمیل و یک انجمن با جامعه قابل ملاحظه فراگیر است. بهتر از همه شما می توانید برای آزمایش یک ماهه رایگان با آنها ثبت نام کنید تا خدمات آنها را امتحان کنید. بعد از دوره آزمایشی ، قیمت ها بسته به تعداد مخاطبین ایمیلی که دارید ، متفاوت است.

همچنین – بخوانید بررسی عمیق ثابت تماس تیموتی در WHSR.

قیمت شروع: محاکمه رایگان و سپس از 20 دلار در ماه شروع می شود

بهترین برای: مشاغل کوچک و بزرگ و شرکتهای دارای الزامات طاقچه مانند مدیریت رویداد

2. GetResponse

GetResponse نرم افزار بازاریابی ایمیل - برای امتحان رایگان اینجا را کلیک کنید

وب سایت: https://www.getresponse.com

GetResponse تمام جعبه های مناسب برای یک سیستم بازاریابی ایمیل را بررسی می کند. می توانید لیست پستی را در سرورهای خود بارگذاری کرده و از طریق آن ایمیل های بازاریابی خود را تهیه کنید تا به این لیست ارسال شود. حتی از اتوماسیون مراقبت می شود و یک مجموعه جامع تجزیه و تحلیل برای نیازهای شما به جمع آوری داده ها وجود دارد.

آنها در حال حاضر حدود 350،000 مشترک در 183 کشور جهان دارند و خود را به عنوان یكی از ساده ترین موارد استفاده در بازار به فروش می رسانند. در دسترس بودن به لطف محلی سازی به 27 زبان بسیار زیاد است ، بنابراین تقریباً هرکسی از هرجایی می تواند از آن استفاده کند. اگر مشکل دارید ، پشتیبانی از طریق چت زنده ، تلفن و ایمیل (البته!) در دسترس است.

برنامه های آنها براساس تعداد ایمیل در بانک اطلاعاتی شما تفکیک شده است ، اما تمام مزایای اصلی سیستم های GetResponse برای همه برنامه ها در دسترس است. این شامل قالب های رایگان ، ایمیل های پاسخگو (بنابراین مشاهده از طریق تلفن همراه نیز خواهد بود!) و تقسیم ایمیل برای بازاریابی موثرتر.

قیمت شروع: آزمایشی 30 روزه رایگان و به دنبال آن 15 دلار در هر ماه برای 1000 مشترک

بهترین برای: مشاغل کوچک و بزرگ

3. MailChimp

نرم افزار بازاریابی ایمیل Mailchimp - برای امتحان رایگان اینجا را کلیک کنید

وب سایت: https://mailchimp.com/

من MailChimp را خیلی خوب به خاطر می آورم ، زیرا این اولین ابزار بازاریابی ایمیل است که من تاکنون استفاده کرده ام. استفاده از آن بسیار ساده است و از اواخر قرن گذشته وجود داشته است (بله ، آن طولانی!). امروز آن را برای بسیاری از بازاریابان ایمیل سخت است کمی از رادار کاهش یافته است اما در میان صاحبان وب سایت و کسب و کارهای کوچک بسیار محبوب است.

یکی از دلایل اصلی این امر این است که MailChimp یک برنامه رایگان دارد ، مانند الگویی که برخی از آنها سازندگان وب سایت دنبال کردن. این امر تنها برای مشاغل کم بودجه که هنوز درصدد استفاده از قدرت بازاریابی ایمیل هستند ، بسیار جذاب است.

حتی اگر یک برنامه رایگان وجود دارد ، MailChimp از ویژگی های کمتری استفاده نمی کند و از قابلیت گزارش های گسترده به همراه ویرایشگر قدرتمند قالب بصری برای ایمیل های شما برخوردار است. همچنین امکان های ادغام بی شماری برای MailChimp وجود دارد و این یک راه حل همه جانبه مناسب را ارائه می دهد.

قیمت شروع: رایگان

بهترین برای: وبلاگها ، کارآفرینان و مشاغل کوچک

4. آببر

نرم افزار بازاریابی ایمیل Aweber - اینجا را کلیک کنید تا به صورت رایگان امتحان کنید

وب سایت: https://www.aweber.com

AWeber در سال 1998 توسط تام كولزر تأسیس شد و می تواند پیشگام صنعت باشد و امروزه حدود 100000 مشتری را ارائه می دهد. این کار در عملکردهای اصلی خود به عنوان یک سیستم بازاریابی ایمیل خوب عمل می کند و با تعداد مناسب نرم افزارهای دیگر ادغام خوبی را ارائه می دهد.

این هنوز یک راه حل محکم است ، به ویژه اگر نیازهای اساسی داشته باشید و نمی خواهید بیش از اندازه “سیستم همه چیز را در اختیار داشته باشیم” برهم بزنیم. شما می توانید چندین فرمت فایل را به پایگاه داده آنها وارد کنید و بر اساس روند کار ، بازاریابی های بازاریابی خود را نیز نظارت کنید ، که بسیار مفید است.

یک نکته مهم در مورد AWeber ، انتخاب گسترده الگوی ایمیل آن است که اگر تازه وارد بازی باشید ، بسیار عالی است. همچنین دارای قابلیت های پشتیبانی کاملی از مشتری است که در سه سال گذشته در جوایز استیوی انجمن ملی مشتریان ایالات متحده برنده جوایز شده است.

قیمت شروع: آزمایش 30 روزه رایگان و سپس 19 دلار در ماه

بهترین برای: وبلاگها ، مشاغل کوچک و کارآفرینان

5- Sendinblue

SendinBlue نرم افزار بازاریابی ایمیل - برای امتحان رایگان اینجا را کلیک کنید

وب سایت: https://www.sendinblue.com

وقتی برای اولین بار سعی کردم به SendinBlue دسترسی پیدا کنم ، کمی تعجب کردم که فقط برای دسترسی به سایت باید بر یک reCaptcha غلبه کنم. تنها دلیلی که برای آن فکر می کردم این بود که من از مانیتور ultrawide استفاده می کنم ، که ممکن است برای اندازه های نمایش غیر سنتی پرچمدار شود.

SendinBlue مانند MailChimp ، یک بسته اشتراک رایگان نیز ارائه می دهد اما در آنچه می توانید ارسال کنید محدود است. معامله رایگان فقط برای 300 ایمیل در روز است که از نظر من بیشتر از هر سرویس رایگان واقعی یک آزمایش طولانی است. هنگامی که شما از برنامه های اشتراک آنها مطلع شدید ، تعداد ارسال کنندگان بسیار بالا می رود (مانند قیمت آنها).

این گزینه اکثر گزینه های سیستم سنتی بازاریابی ایمیل را بررسی می کند اما از ویژگی های پیام رسانی معامله ای نیز برخوردار است. با این کار قابلیت های اضافی از جمله ارسال تأییدیه سفارش ، رسید و سایر ایمیل های مشابه با مارک تجاری شما فراهم می شود. این نکته ای است که همه سیستم های بازاریابی ایمیل از آن پشتیبانی نمی کنند.

قیمت شروع: رایگان

بهترین برای: وبلاگها ، کارآفرینان ، مشاغل کوچک

6. SendPulse

SendPulse نرم افزار بازاریابی ایمیل - برای امتحان رایگان اینجا را کلیک کنید

وب سایت: https://sendpulse.com/

این شرکت به عنوان یک استارتاپ با هدف تحویل انفجارهای انبوه ایمیل راه اندازی شد و به زودی محبوبیت مطلوبی در بین بازاریابان کسب کرد. در حال حاضر ، این شرکت به یک بستر اتوماسیون بازاریابی تبدیل شده است که از نظر ارتقاء آنلاین ، چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

کاربران اکنون می توانند ایمیل های فله ای ارسال کنید, پیامک ، اعلان های وب فشار.

تیم SendPulse به سختی کار می کند تا در صدر روندهای بازاریابی دیجیتال باقی بماند و یک چت بوت پیام رسان فیس بوک منتشر کرده است. chatbot می تواند به عنوان اولین خط پشتیبانی مشتری و همچنین درخواست اطلاعات تماس جهت پرورش بیشتر سرب ، طراحی شود.

هنگامی که صحبت از خدمات بازاریابی ایمیل است ، از بین بسیاری از ویژگی های دیگر ، SendPulse یک ویرایشگر قالب ایمیل ، فرم های اشتراک سفارشی ، ایمیل های معامله گر و داده های آماری را در کمپین های بازاریابی ایمیل شما ارائه می دهد..

قیمت شروع: رایگان

بهترین برای: وبلاگ ها ، مشاغل کوچک ، بازاریاب ها

به SendPulse بروید

ویژگی های ایده آل بهترین سیستم های بازاریابی ایمیل باید داشته باشد

1. قابلیت طراحی

از آنجا که ایمیل های بازاریابی به معنای جلب توجه گیرندگان است ، جنبه بصری از اهمیت بالایی برخوردار است. این بدان معنی است که نسخه جذاب و مختصر و مفید می تواند برای آنها جذاب باشد.

به دنبال یک سرویس بازاریابی ایمیلی باشید که به شما امکان می دهد بر جنبه های بصری کمپین های بازاریابی ایمیل خود کنترل خوبی داشته باشید. این شامل گسترش خوب قالبها ، یک مجموعه کامپوننت قوی و افزونه های قدرتمند برای قابلیت های گسترده است.

الگوهای ایمیل از پیش ساخته در کتابخانه MailChimpمثال – MailChimp: قالب های ایمیل از پیش طراحی شده برای رفع نیازهای مختلف.

2. ادغام CRM

فروش و بازاریابی همزیستی هستند ، بنابراین بستر CRM شما باید با هر سیستم بازاریابی ایمیلی که شما انتخاب می کنید ، به خوبی کار کند. این باعث می شود عرق و اشک زیادی از طرف هر دو تیم حفظ شود و به ایجاد پتانسیل تحلیلی بسیار بهتر کمک کند.

به عنوان مثال ، به خوبی یکپارچه ، داده های بازاریابی ایمیل شما می تواند به ایجاد کمپین های فروش اتوماتیک کمک کند و بالعکس. حتی بهتر ، از آنجا که آنها یکپارچه و رایانه ای هستند ، این توابع را می توان در زمان واقعی پردازش کرد که به کسب و کار لبه افزودنی در چابکی می دهد..

ادغام در تماس ثابتمثال – تماس مداوم: برای جلب جزئیات مشتریان و ایجاد بخش ها با CRM محبوب ، سازندگان فروشگاه و رسانه های اجتماعی همکاری کنید..

3. تجزیه و تحلیل داده ها

با ذکر مزایای تحلیلی که در بالا ذکر شد ، مهم است که هر سیستم بازاریابی ایمیلی به ابزارهای تحلیلی مجهز باشد. این برای هر بازاریاب بسیار ارزشمند است زیرا به شما کمک می کند تا اطلاعاتی را که بر اساس کمپین های بازاریابی دریافت می کنید ، بشناسید.

ایمیل های غیرمجاز ممکن است مشتریان بالقوه را از بین ببرد ، بنابراین بسیار مهم است که انگشت خود را روی نبض مشتریان خود بکشید. روش انجام این کار با تجزیه و تحلیل داده ها و بهینه سازی کمپین های شما بر اساس آن اطلاعات است.

اطلاعات بازاریابی شما می تواند به شما بگوید؛

 • چه چیزی کار می کند یا نیست
 • چه محتوایی ارسال می کنید جذاب تر است
 • مشتریانی که تمایل دارند از چه دستگاههایی استفاده کنند
 • چه جمعیتی چه منافع دارند

… و بیشتر.

تجزیه و تحلیل و گزارش در تماس ثابتبه عنوان مثال – تماس مداوم: نمودارها و جداول بصری برای نشان دادن چگونگی فعالیتهای کمپین ها در مقایسه با یکدیگر و حفر هر گزارش برای نرخ های باز و نرخ کلیک عمیق تر.

4- انطباق

با تشکر از مقررات مانند GDPR و قانون حمایت از داده ها, بسیاری از بازاریابان ایمیل به دلیل پرچم گذاری هرزنامه به پایان رسیدند. این کاملاً واضح است ، بنابراین می خواهید یک سیستم بازاریابی ایمیلی که قادر به تحلیل محتوای شما باشد ، بخواهید. این به منظور تأیید صحت عدم مطابقت با مقررات و پیوندهای شما (مهم!) است.

GDPR در MailChimpمثال – MailChimp: زمینه GDRP داخلی در فرم ساز برای جمع آوری رضایت کاربران.

5- اتوماسیون

مشاغل تمایل دارند که از قبل کار کنند و سیستم های بازاریابی از طریق ایمیل که دارای ویژگی های اتوماسیون هستند می توانند بسیار مفید باشند. به عنوان مثال ، بگویید که مشاغل خرده فروشی آنلاین را اداره می کنید ، اما کارکنان شما در طول تعطیلات خاموش هستند.

از قبل برنامه ریزی کنید و به طور خودکار اقداماتی را انجام دهید تا از اوج فروش اوج حتی در زمانی که افراد شما در آنجا نیستند استفاده کنید. سایر ویژگی های اتوماسیون می تواند شامل گزارش ، توزیع کوپن ، پاسخ های ایمیل و موارد مشابه باشد.

6. مقیاس پذیری و هزینه

امروز شما 1000 ایمیل ارسال می کنید ، اما وقتی کسب و کار شما رشد می کند و 50،000 ارسال می کنید ، چه می کنید؟ سیستم بازاریابی ایمیل که در حال مشاهده آن هستید مقرون به صرفه است و برای مقیاس بندی با آنها چقدر هزینه خواهد داشت?

ترجیحاً ، راه حلی را انتخاب کنید که بتواند با گسترش مشاغل خود در مقیاس باشد و از این مزیت استفاده کنید که ممکن است نیازهای شما با گذشت زمان تغییر کند. آیا سیستمی که می خواهید انعطاف پذیری لازم برای انجام آن نوع تغییر را ارائه دهد؟ لازم نیست این قابلیت های اضافی را به طور مستقیم ارائه دهیم ، اما آیا می تواند با سایر سیستم های شخص ثالث به خوبی کار کند?

7. خدمات به مشتری

به عنوان یک صاحب مشاغل ، می دانید که در قلب هر مشاغل خدمات مشتری شما قرار دارد. هنگام خرید سرویس ، این موضوع نیز صادق است. از شرکتی که سیستم بازاریابی ایمیل را ارائه می دهد و اگر یک جامعه به اندازه کافی بزرگ برای پشتیبانی از آن وجود دارد ، دریافت کنید چه سطح پشتیبانی می کنید..

افکار نهایی: بهترین سرویس بازاریابی ایمیل

باز هم – تقریباً تمام سیستم های بازاریابی ایمیل در بازار یک آزمایش رایگان دارند. من توصیه می کنم قبل از خرید ، ثبت نام کنید و آنها را امتحان کنید.

با این حال ، از آنجا که این توصیه های من است ، من پیشنهاد می کنم که اگر شما یک تجارت بزرگ هستید ، این ایده خوبی است که با دقت بیشتری به سمت ثابت تماس و GetResponse نگاه کنید. اگر شما یک وبلاگ ، سایت کوچک یا هر چیز دیگر را اجرا می کنید ، در صورت تمایل به بررسی هر یک از شش سیستم بازاریابی الکترونیکی برتر که به شما توصیه کردم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map