עשרת רשם הדומיינים הטובים ביותר 2020 [רמז: # 2 זול בטירוף]

4

הצרכים הבסיסיים בכדי להיכנס לרשת הם אירוח אתרים ושם תחום. רשימה זו של מיטב ספקי אירוח אתרים עוזרת לכם לבחור את שירותי אירוח איכותיים לפי דרישותיכם במסגרת התקציב.


לכן, החלטתם להקים בלוג או אתר ולחפש את רשם הדומיינים הטוב ביותר?
אין ספק, ישנם מספר רשמי דומיינים זמינים אך איזה מהם אמין ואמין? לכן, אנו מחליטים להכין רשימה זו על ידי התחשבות בגורמים שלהלן;

ניווט מהיר

גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שתבחר ברשם הדומיינים שלך

 • הסמכת ICANN: על הרשמים להיות ICANN (התאגיד הבינלאומי לשמות ומספרים שהוקצו) הוסמכו. ארגון זה מנהל את כל התחומים שרכשת מהחברה. לכן, חובה שהרשם אמור להיות מוסמך על ידי ICANN.
 • שירותי תמיכה: דבר נוסף מאוד קריטי שאתה צריך לבדוק אצל רשם הדומיינים, האם הוא מציע שירותי תמיכה 24/7? ומה הערוצים שלהם לסייע ללקוחות? (עליך לבדוק האם הם מציעים תמיכה טכנית באמצעות צ’אט חי, כרטוס, תמיכה בדוא”ל ושיחת טלפון)
 • מוניטין: איזה מין מוניטין יש להם? האם הם חברה ידועה באופן כללי? חברת הונאה לא רק מבזבזת את כספך אלא גם פוגעת בעסק / בבלוגים שלך. לכן זה די חשוב לבחור חברה שמציעה מוניטין טוב ואמינות.
 • חינונים חופשיים: הצעת חינונים חינם היא דרך נהדרת למשוך לקוחות. לדעתנו, freebies זה טוב אבל צריך להיות בעל ערך כי אף אחד לא רוצה שטויות, נכון? ישנן חברות המציעות פרטיות מתחום בחינם.
 • העברת דומיין: לפעמים מסיבות מסוימות כמו שיעורי התחדשות גבוהים ייתכן שתרצה להעביר את שם הדומיין שלך לרשם אחר. לכן, לפני שבוחרים כל חברה שמוכרת תחום חייבת לבדוק את דמי ההעברה שלהם. רושמי הדומיין הטובים ביותר בדרך כלל אינם מבקשים עמלות כגון NameCheap ו- GoDaddy.
 • אבטחה: על הרשם להיות אמין מבחינת אבטחה וזמינות. האם המשתמשים סומכים על אמון זה? תוכלו למצוא ביקורות בקלות על כל רשם דומיינים.
 • לוח בקרה: זהו אחד הגורמים הבסיסיים ביותר בבחירת רשם הדומיינים. לוח בקרה קל לשימוש מקל על התקנת הדומיין ובכך חוסך הרבה זמן שאתה יכול לנצל בדברים חשובים אחרים. קל מאוד לניווט בלוח בקרה ברור, חלק ומהיר.
 • דמי חידוש: חברות מקוונות כמו ספקי אירוח אתרים ושמות דומיין מציעים בדרך כלל הנחה גדולה עבור הלקוחות החדשים ברכישתם הראשונה. וחלקם מבקשים יותר משכר טרחה רגיל בעת ההתחדשות. לכן עליכם לאמת תנאי חידוש ודמי חידוש בכדי להימנע מכל שיעורי חידוש גבוהים יותר.

חברות מסוימות מציעות אך ורק רישום של שמות דומיין, אך מרבית החברות מציעות גם שם תחום וגם אירוח אתרים. היתרונות שתקבלו ברכישת מוצרי אינטרנט (דומיין ואירוח) מאותו ספק הם שאינכם צריכים להצביע עליהם (שינוי הגדרות DNS) ורוב הזמן תקבלו שם דומיין בחינם עם המינוי לתכנית אירוח. אל תדאג להפנות את התחום באמצעות אירוח אתרים זו לא משימה קשה. רק בקש מהרשם שלך לעשות את זה בשבילך, הם יסייעו לך בשמחה.

לדעתנו, אם כסף לא משנה במקרה שלך, הרי שמינוי לשני השירותים מאותה חברה זה בסדר. אבל אם אתה רוצה להיפטר מחידושים גבוהים יותר אז רכוש שם תחום ואירוח אתרים מחברות שונות.

למה?

מכיוון שבניסיון שלנו, ספקי אירוח אתרים דורשים מחיר חידוש שמות מתחם גבוה יותר וכן חבילת אירוח. על ידי בחירת החברה שעסקיה הבסיסי מוכר שמות דומיינים, תוכלו לחסוך כסף משמעותי. לדוגמה; כדי לחדש את שם הדומיין שלך עם BlueHost, אתה צריך לשלם כ 15 $ לשנה אך NameCheap דורש רק $ 10.69 לשנה.

כעת, בואו נדבר על רשמי שמות הדומיין האמינים והטובים ביותר לרכישת שמות דומיינים.

עשרת רשם הדומיינים הטובים ביותר 2020 לשירותים אמינים ואיכותיים

לאחר ניתוח מעמיק והשוואת מחירים כמו גם תכונות, אנו מציגים את הרשימה הבאה של רשמי שמות הדומיין המובילים?

1. NameCheap

רשם התחומים העליון

NameCheap הוא בין ספקי הדומיין הזולים ביותר ושירותי אירוח. להיות איתם דומיין הייתה חוויה נעימה. החברה שהוקמה בשנת 2001 צומחת במהירות, וכעת למעלה מ- 7 מיליון תחומים נמצאים תחת ניהולם. בעבר כאשר SOPA ו- PIPA (הצעות חוק נגד חופש באינטרנט למשתמשים) נוצרות NameCheap בעד הציבור הרחב. זה מאוד נחמד. Deen

במקום בו מרבית החברות מושכות את לקוחותיהן עם מחיר היכרות נמוך, NameCheap מציעה גם כמה מחירי היכרות בלעדיים על קניית שמות דומיין ותוכניות אירוח אתרים עם חידושים זולים..

רק במחיר של 10.69 $ אתה יכול לרכוש דומיין .Com עם מנוי “WhoisGuard” לשנה בחינם. כאשר התחום מגיע לתוקף, אתה יכול לחדש אותו שעולה רק 10.69 דולר. אתה יכול גם לחדש את ה- WhoisGuard עד 2.88 $.

ככל שמקרי הפריצה הולכים וגדלים מיום ליום, יש צורך בכל עסק שיש לו קיום מקוון לאבטח את נתוני הלקוחות שלהם באמצעות אישור SSL. עבור NameCheap זה מציעים אישור חיובי SSL במחיר של $ 9.00 לשנה.

יחד עם כל אלה מציעה NameCheap גם פתרונות אירוח אתרים. תוכנית האירוח הבסיסית ביותר עולה 9.88 $ לשנה בלבד, בה תוכלו לארח 3 אתרים. לחברה מרכזי נתונים מרובים המספקים אירוח אתרים אמין. אתה יכול לבחור במרכז הנתונים בארה”ב או במרכז הנתונים בבריטניה. לא רק זה, הם מציעים שרתי אירוח ברמה ארגונית עם פתרון אירוח SSD. יתר על כן, אתה יכול גם להקים חברת אירוח משלך על ידי פתיחת חשבון משווק איתם.

NameCheap מציעה שירותי תמיכה טכנית בערוצים הנפוצים כמו כרטיסים, מיילים וצ’אט חי. ואין אנו מהססים לומר שהם זמינים בכל פעם שאנו פונים אליהם באמצעות צ’אט חי. תוכלו גם למצוא פתרונות דרך מלאי הידע העצום. אין תמיכה טלפונית. בין אם ברצונך לרכוש את האירוח ובין אם לא, אך לפי הניסיון שלנו, NameCheap הוא רשם השמות הטוב ביותר בתחום. אנו ממליצים עליו ללא ספק.

בקר ב- NameCheap

2. iPage

ipage

להלן רשם שמות תחום נוסף, המשרת את הלקוחות מאז 1998. יתרה מזאת, יותר ממיליון אתרים מתארחים בשרתיהם. לדעתנו הם מציעים שירותי אירוח משמעותיים למשתמשים הזקוקים לאירוח במחירים מאוד לא יקרים. לרוב זה זמין בהנחות בשפע שמורידות את המחירים בצורה אדירה. iPage מנוהלת על ידי EIG; הקבוצה העסקית המשפיעת.

אז אם אתה רק רוצה לרכוש את שם הדומיין, זה יעלה 8.99 $ לשנה. בנוסף, אם ברצונך לאפשר את פרטיות התחום, עליך לשלם $ 9.99 לשנה בנפרד.

ברכישת תוכנית אירוח אתרים, אתה מקבל שם תחום בחינם וזה עולה לך רק 24 $ לשנה. האין סופר זול יותר? ואתה רשאי להתקין אתרים ללא הגבלה. יתר על כן, אם אינך מסתפק באיכות השירות שלהם, אל תהסס לבקש את ההחזר תוך 30 יום. הם ישלחו את הכסף שלך ללא כל שאלה.

החברה מציעה המון freebies כמו Sitelock, כלי אבטחה, אחסון אירוח בענן של 1 ג’יגה-בייט ובונה אתרים וכו ‘. 200 דולר אשראי פרסום ניתנים גם בחינם, וזה נהדר לפרסם את האתרים החדשים שלך שהוקמו ב- Google ובפרסום בינג..

שמות מתחם מגיעים עם לוח בקרה נקי המאפשר ניהול קל. אז אל תדאג למקרה שיש לך ספקי אירוח ודומיינים שונים. אתה יכול בקלות להפיץ אותם. החברה מציעה גם אפשרויות מדרגיות כמו VPS ותוכניות אירוח ייעודיות. זו בחירה נהדרת כשאתה רוצה לארח פרויקט קטן וצפוף בתקציב.

כשמדובר בתמיכת לקוחות, אז אל תהסס לספק עזרה. לא משנה מה היום ומהיכן אתה שייך. התקשר אליהם או פתח צ’אט חי לקבלת עזרה מהירה. אתה מגיש כרטיס גם אם לא ממהרים. iPage מתחזקת את מרכז העזרה עם מידע שימושי עצום הקשור לאירוח אתרים, דומיינים, עיצוב מדריכי ניהול אתרים וחשבונות.

בקר ב- iPage

3. G oDadd y

רשם שמות הדומיינים הגדול ביותר

חברה זו הוקמה בשנת 1997 וגאה את השם GoDaddy בשנת 1999. עם יותר מ 5000 עובדים ו 14- מיליון לקוחות, אתה יכול לנחש כמה הם גדולים ומקצועיים? GoDaddy הידוע כרשם הדומיינים הגדול ביותר. וכן, הם כן, מכיוון שכ- 63 מיליון דומיינים נמצאים תחת ניהולם. הם מציעים מגוון עצום של מוצרי אינטרנט הקשורים לתחומים, אירוח, מיילים, אבטחה ושיווק מקוון וכו ‘.

ל- GoDaddy מגוון רחב מאוד של הרחבות תחום. תחום .com זמין רק במחיר של $ 2.99 לשנה הראשונה. ואם אתה רוצה שההגנה על הפרטיות תסתיר את המידע החשוב שלך כמו שם, כתובות דוא”ל, כתובת פיזית ומספר טלפון וכו ‘, עליך לשלם 7.99 דולר לשנה. כשמדובר בחידוש, יתכן שאתה נדהם לראות שעליך לשלם $ 14.99. זה גבוה יותר מ- NameCheap.

למען האבטחה, הם מציעים תעודות SSL, החל מ- $ 55.99 לשנה. זה באמת יותר מהרבה חברות אחרות, אתה יכול לקנות SSL זול ממארחים אחרים. מצד שני, הם מציעים גם שירותי אירוח החל מ- $ 3.99 לחודש.

בתוכנית הבסיסית מאוד (כלכלה) תקבלו תחום אחד בחינם. זה יכול לארח אתר אינטרנט אחד ולאחסן כמות גדולה של נתונים (100 GB אחסון). יתר על כן, אין הגבלה על מספר המבקרים / יום המותר. אין ספק, GoDaddy הוא אחד מרשמי הדומיין המובילים, אך לגבי אירוח אתרים, אנו אף פעם לא ממליצים עליו, בגלל השירותים האיכותיים שלהם. אנו ממליצים לעקוב אחר עשרת ספקי האירוח הטובים ביותר.

בין אם זה תחום או אירוח אתרים, תמיכת לקוחות היא תמיד גורם חשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון. למרות שבמקרה של דומיין לא היית זקוק לסיוע רב מהרשם, אך עדיין זה גורם מכריע ביותר שיש לקחת בחשבון. חלק מערוצי התמיכה זמינים 24/7 כמו טלפון ודוא”ל. הצ’אט החי זמין רק בשעות ספציפיות. כמו במקרה של דומיינים, הלקוח לא היה זקוק לשירותי תמיכה לעתים קרובות מאוד, כך שזה יהיה בסדר. או שההצעה היא ששירותיהם ניכרים לרכישת שם הדומיין.

בקר ב- GoDaddy

4. BlueHost

רשם התחומים הזול

BlueHost לא זקוק להכרה כמעט וכולם יודעים את שמם. לא משנה שאתה בלוגר או מפתח או שאתה זקוק לשירותים שלהם עבור אתר מסחר אלקטרוני שהם מספקים את כל סוג המשתמשים. הם מתחילים לשרת את הלקוחות מאז 2003. לא רק ממליצים על ידינו ועל ידי הבלוגרים המובילים, אלא שגם WordPress.org ממליץ עליו. אז אם אתם רוצים לבנות אתר באמצעות פלטפורמת וורדפרס, BlueHost יהיה בחירה מצוינת עבור שירותי אירוח אמינים.

BlueHost מציע שם תחום בחינם כשאתה קונה מהם אירוח אתרים. אז אם אתם מחפשים את רשם הדומיינים המובילים אז כמובן שתזדקקו לאירוח כדי להיכנס לרשת. לכן, מדוע לבזבז אגורה נוספת על רישום הדומיין כשתוכלו לקבל בחינם. אז אל תבזבזו את ההזדמנות לתפוס דומיין בחינם עם אירוח בעלות נמוכה במקום אחד. החברה מציעה מגוון שירותי אירוח כגון שיתוף, ענן, ייעודי, WooCommerce ו- WordPress מנוהלת וכו ‘.

יותר משני מיליון אתרים מתארחים תחת ניהולם ומתגברים מיום ליום. אתה יכול לארח אתר אחד ולאחסן נתונים של עד 50 ג’יגה-בתים, וחמישה חשבונות דוא”ל על ידי רכישת תוכנית בסיסית. הם מציעים cPanel לניהול שהיא תוכנה מסורתית בענף לניהול חשבון האירוח שלך.

אם אתה יכול להרשות לעצמך, נסה לבחור בתוכנית “פלוס” שהיא חבילה בעלת תכונות טובות ולאפשר אתרים ללא הגבלה. התוכנית כוללת גם אחסון בלתי מוגבל, רוחב פס, חשבונות דוא”ל ונקודות זיכוי חינם במנועי חיפוש בסך 200 $.

כל התוכניות מובנות באפשרות CDN המחייבת מספר סימנים כדי להפעיל את השירות. CDN הוא שירות מצוין לטעון את האתר במהירות. BlueHost מאפשר לעזור ללקוחות באופן מיידי. לשם כך, צ’אט חי זמין תמיד. בנוסף, מערכת הכרטוס ומספר הטלפון מתחזקים גם על ידי החברה. אז אם אתה רוצה להתחיל לעבוד בצורה מקצועית, אז BlueHost היא ספק אמין הן עבור שמות מתחם והן עבור אירוח.

בקרו ב- BlueHost

5. InMotion

הכי טוב אירוח ותחום לפי רגש

InMotion הוא אחד מספקי האירוח הגדולים בזכות שירותי התמיכה המצטיינים שלהם ותוכניות עשירות בתכונות. לעתים קרובות אתה רואה שרוב חברות האירוח מספקות צ’אט חי, טלפון, כרטיסים והודעות דוא”ל כדי לסייע ללקוחות שלהם. אולם צוות המחויבים של InMotion ממשיך לתחזק את קו Skype. לא משנה מה הערוץ בו תרצו להשתמש הוא זמין מסביב לשעון. אתה יכול גם ללמוד בכוחות עצמך על ידי חיפוש במידע מהבסיס הידע המופיע באתר שלהם.

כשמדובר בשירותי דומיינים הם מציעים דומיין במחיר של $ 14.99 לשנה. אם ברצונך להסתיר את המידע האישי שלך, עליך להירשם לפרטיות WHOIS שעולה רק 9.99 $. כן, יש חברות המציעות תחום במחירים נמוכים, אך InMotion היא ספקית אירוח וורדפרס אמינה מאוד וידועה. יש להם גם דירוג A + לפי BBB.

מגוון רחב של אפשרויות אירוח המציעות גם החברה. תכניות אירוח של InMotion זמינות לעתים קרובות בהנחות ובאמצעות קישור בלעדי שלנו תוכלו לחסוך עד 43% הנחה על התוכנית העסקית.

התוכנית הבסיסית מאוד המכונה “השקה” בה תוכלו לארח 2 דומיינים, והיא מושלמת למשתמשים בתקציב מוגבל. עסקה זו כוללת את כל התכונות החיוניות כמו מתקין CMS בלחיצה אחת, אזור מהירות מקסימלי, חופש של פלטפורמות קוד פתוח וגיבוי נתונים וכו ‘. יתר על כן, לפרסום באתר הם מציעים את כל התוכניות כולל אשראי פרסום בסך 250 $.

מאפיין מרשים נוסף הוא ההחזרה הבטוחה. אם הגרסה החדשה יותר של היישום לא הגיבה כראוי והציגה התנהגות לא יציבה, תכונה זו מאפשרת לך לעבור בחזרה לגירסה הקודמת בבטחה.

InMotion עשתה גם תוכנית מיוחדת למשתמשים בוורדפרס. אז אם אתם אוהבים להשתמש בוורדפרס כמונו אז בחירת אירוח וורדפרס זה נהדר שכולל וורדפרס המותקנת מראש. יתר על כן, הוא זמין באותו מחיר כמו האירוח המשותף. החברה מאוד בטוחה באשר לשירות השירות שלהם, וזו הסיבה שהם מעניקים אחריות של 90 יום כסף בחזרה. זה מרגיש כמו השקעה כוללת ללא סיכונים, בטח שהשירותים שלהם משמעותיים, אז קנו תוכנית אירוח וקבלו תחום אחד בחינם.

בקר ב- InMotion Hosting

6. 1 a nd1

תחומי מבוא נמוכים ו -1

מחפש איזה אירוח וורדפרס זול ורשם דומיינים במחירי היכרות נמוכים; להלן 1and1, רשם הדומיינים הגדול עם פתרונות אירוח. ישנם טונות של תוספי דומיין זמינים, ואתה יכול אפילו לבחור לפי הגומחה שלך או עסק כגון. מסעדה.

הם מציעים תוספי דומיין בחינם כמו “.info” ו- “.website” וכו ‘. אם אתה זקוק לתחום “.com” הם גובים $ 0.99 בלבד עבור השנה הראשונה. החברה מציעה מספר רב של תכונות יחד עם תחום .com כולל חשבון דוא”ל חינם 1, תוסף WhoIs ונעילת דומיין וכו ‘.

לא רק דומיינים הם מציעים גם את קטגוריית המוצרים הרחבה. מוצרים אלה קשורים לאירוח אתרים, בונה אתרים ותבניות, מסחר אלקטרוני, שיווק ומוצרי MS וכו ‘. אתה יכול לבחור אירוח עם בונה אתרים כדי לעצב תבנית משלך או אירוח מבוסס cPanel. התוכנית הבסיסית “ללא הגבלה” המציעה משאבים רבים. אתה יכול לארח דומיינים ללא הגבלה בחשבון הבודד מכיוון שהוא כולל אחסון בלתי מוגבל. תוכנית זו כוללת גם תעודת SSL.

על "ללא הגבלה" אתה יכול ליצור 20 מסדי נתונים. כמו כן, 1 דומיין בחינם כלול בתוכנית. אז אם החלטתם לקנות מהם אירוח, אז אין צורך לרכוש את הדומיין מכיוון שהם מציעים דומיין בחינם אפילו עם התוכנית הבסיסית ביותר. בכנות, אנו לא ממליצים על האירוח שלהם לפרויקטים גדולים יותר. אבל אתה יכול לארח פרויקטים קטנים עם מספר המבקרים הקטן יותר. יתר על כן, הם מספקים 40 יום תקופת החזר.

החברה טוענת להציע שירותי תמיכה 24/7. אבל אין ערוץ תמיכה מלבד שיחת הטלפון. כן, שיחת הטלפון היא דרך מהירה לאינטראקציה. אבל האנשים שאולי לא טובים בדברים באנגלית או מחוץ לארה”ב עשויים להתקשות בסיוע. אז יש לזכור לפני שתירשמו לשירותיהם. 1and1 שמרה גם על טונות של מאמרים מועילים הקשורים לאירוח אתרים, שם תחום, שירותי SSL ודוא”ל וכו ‘. כל המאמרים מוסברים היטב באמצעות התמונות.

בקר ב- 1and1

7. HostGator

רשם הדומיינים הטוב ביותר של hostgator 2019

החל משנת 2002, HostGator לא לוקח יותר מדי זמן ובמהרה הפך את שמו לאחד מספקי אירוח אתרים הטובים ביותר. כעת הם מארחים יותר מ- 8000 דומיינים. רישום תחום באמצעות HostGator הוא פשוט מאוד. במקום להפציץ את הצעות המחיר המוצעות, הנוהל פשוט מאוד, והלקוח יודע מה הוא הולך לקנות. תקבל דומיין משלך בתוך $ 13. הם תומכים גם במנעול תחום כדי למנוע העברה בלתי מורשית. פרטיות הדומיין זמינה במחיר הנמוך יחסית בהשוואה לחברות רבות אחרות.

אנו חווים את האירוח המשותף שלהם ועדיין משתמשים, הם מדהימים. לאחרונה נרשמנו לשירות WordPress מנוהל שהוא מהיר וחלק להפליא. קיימות 3 תוכניות אירוח משותפות. תקבלו רוחב פס בלתי מוגבל, מסדי נתונים של MySQL וחשבונות דוא”ל. כמו כן, ישנם טונות סקריפטים זמינים אותם תוכלו להתקין ללא מאמץ. HostGator מציעה 100 $ גוגל ו- 100 $ אשראי שיווק בינג. כאן זכור כי ל- Google תחילה עליך להוציא $ 25 כדי להועיל ל- $ 100 זיכויים.

HostGator מציעים מדיניות החזר של 45 יום. זו תקופה ארוכה ומספיקה כדי לבדוק את השירותים. יתר על כן, זה גם מעל התקופה השוררת בענף. מלבד האירוח המשותף, ישנם גם סוגים אחרים של אירוח במחירים נמוכים יחסית כמו ענן, VPS וייעודי וכו ‘.

יתר על כן, כדי לאבטח את האתר אתה צריך לגבות את הנתונים, כך שהחברה מספקת שירותי CodeGuard שעולים $ 1.67 לחודש. בסך הכל הם מציעים אירוח יקר ערך עם אחריות לזמן ההפעלה של 99.9%, מדיניות החזר של 45 יום, מתקין לבחירה, טונות תבניות אתר. האם זה לא מושלם רק $ 3.95 לחודש?

התמיכה זמינה 24/7/365 עם המספר ללא תשלום. יש גם מערכת צ’אט חי וכרטיסים לקלים של הלקוחות. לקבלת עזרה חזותית הם מציעים גישה חופשית לטונות של הדרכות הווידיאו. יתר על כן, רשם שמות הדומיינים הזול וחברת האירוח בונים גם פורום בו תוכלו ליצור אינטראקציה עם חברים אחרים. אז אם אתם זקוקים לכל הפתרונות במקום אחד, אז הם האפשרות הטובה ביותר.

בקר ב- HostGator

8. הירשם

הרשם הטוב ביותר של register.com 2019

Register.com הוא גם אחד מספקי שירותי האינטרנט הוותיקים ורשם הדומיינים הטוב ביותר. הם בענף מאז 1994. כעת כ -2 מיליון דומיינים שבניהולם ומאות אלפי לקוחות מרוצים משתמשים בה. זו הסיבה שכינהנו אותם כאחד מהרשמים הטובים ביותר לדומיין.

החברה מציעה כמעט 50 מוצרים שונים כולל דומיין, אירוח, שיווק במייל ו- SSL וכו ‘וכו’. תהליך הקופה פשוט כל כך פשוט הזן את שם האתר הרצוי ולחץ על הוסף לעגלה ואז מלא את פרטי התשלום. וזה נעשה. עכשיו הם מוכנים מייד את שם התחום שלך. זה ארוחת ערב קלה.

נכון לעכשיו, תוספי ה-. Com וה .net זמינים אך ורק במחיר של $ 0.50. די זול הא! אך תדהמו לראות שהם גובים $ 35 בשנה הבאה עבור חידוש התחום. אז אם אתה זקוק לדומיין למשך שנה, register.com הוא מדהים. טריק נוסף בו תוכלו להשתמש הוא לקנות את הדומיין וכאשר הוא עומד לפוג תעבירו אותו לרשם דומיינים זול אחר כמו NameCheap. באופן זה תוכלו לתפוס את הנחות הפרסום שלהם וגם לחסוך מעצמכם חידושים גבוהים.

אתה יכול גם להפעיל את ההגנה של WHOIS תמורת 10 דולר בלבד. כעת אם מסיבה כלשהי אינך יכול לחדש את הדומיין שלך, הם יאבטחו אותו למשך שנה. בנוסף, אם אתה רוצה שם פרימיום כלשהו, ​​אתה יכול לגלוש בו לפי קטגוריות ולהוסיף מילת מפתח תחת הקטע של דומיינים פרימיום.

אתה יכול גם לרכוש את המוצרים הקשורים לבלוגים ומסחר אלקטרוני. אם אתה רק זקוק לאירוח דוא”ל, אתה יכול לעשות זאת ולבצע חשבון דוא”ל בהתאמה אישית משלך. Register.com מציעים אירוח עם תכונות עשירות כמו אחסון של 300 ג’יגה-רוחב ורוחב פס בלתי מוגבל, אך לא המלצנו על האירוח שלהם. יתר על כן, 20 ג’יגה-בתים הוקצו גם לאחסון בדואר אלקטרוני בתוכנית הבסיסית ביותר שלהם. ניתן לבחור בתוכניות אירוח מבוססות Windows וגם על Linux. הם מציעים גם חבילת היכרות במחיר של 1.96 $ לחודש בלבד, כולל דומיין וגם אירוח.

יתר על כן, שירותי תמיכה 24 שעות ביממה ושאלות נפוצות עוזרים תמיד מאוד. בחר טלפון והתקשר אליו או פשוט שלח דוא”ל. הם שמרו על קווים שונים לאירוח, מכירות, חיובים ותמיכה טכנית. בנוסף, ניתן להשתמש במספרים בחיוג חינם בארה”ב ובקנדה כדי ליצור קשר. אתה יכול גם ללמוד הרבה דברים מטיפים ומדריכים המשותפים להם בסעיף בסיס הידע.

 • 10 שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר של 2019
 • מיטב אירוח וורדפרס הזול הטוב ביותר 2019

בקר הרשמה

9. DreamHost

מחירי הדומיינים האחרונים של Dreamhost

DreamHost לא רק מציע את הפיתרון הטוב ביותר לאירוח וורדפרס, אלא ידוע גם כרשם הדומיינים הטוב ביותר. שם האתר מגיע ב 13.95 $ בלבד ואותו שיעור חידוש זהה. קניית דומיין מ- DreamHost כוללת גם פרטיות בחינם של דומיינים כדי להגן עליך מפני מעשים זדוניים. אתה יכול ליצור תת-דומיינים רבים.

נכון לעכשיו הם מציעים יותר מ -350 תוספות תחום הכוללות .com, info ו- .org וכו ‘. קיימות שלוש אפשרויות חידוש כמו “auto”, “manual” ו- “ask me”. כמו כן לאבטחת הדומיין יש לך אפשרות לנעול את הדומיין שלך אשר נמנע מכל העברה בלתי מורשית.

DreamHost מציעה אירוח משותף, מנוהל וורדפרס, ייעודי ו- VPS אירוח וטוען כי הוא מארח כמעט 1.5 מיליון בלוגים באתר ובניהול. קיימים אירוח משותף במחיר של $ 7.95 עם מתקין הלחיצה האחת המאפשר לך להתקין את התסריטים באופן שוטף. הם מעט יקרים בתור התחלה, אך תוכלו לארח אתרים, אחסון ורוחב פס ללא הגבלה. תוכניות האירוח תומכות בהצפנה ובלחיצה אחת תוכלו להפעיל את אישור ה- SSL / TLS שעשוי לעזור בדירוג מנועי החיפוש..

הנתונים המאוחסנים בכונני ה- SSD מקטינים את זמן טעינת העמוד ומשפרים את ביצועי האתר הכוללים. תוכניות אירוח כוללות גם שילוב קל של CloudFlare עם סריקת תוכנות זדוניות אוטומטיות. הדברים הייחודיים שהם מציעים הם ערבות להחזר הכסף. אתה עשוי לשמוע בערבות 15 יום ו -30 יום הכסף להחזר הכסף. אבל DreamHost מגיע עם 97 ימי תקופת מסלול. זו תקופה די ענקית.

לחברה יש כיום צוות תמיכת לקוחות פנים-יומיים ומספקים לוח בקרה בהתאמה אישית לניהול תכונות אירוח. ניתן ליצור איתם קשר דרך הערוצים הראשיים (מיילים, טלפון וצ’אט חי וכו ‘) וגם באמצעות הטוויטר.

צוות התמיכה הפנימי אומר שאנשי התמיכה שוכרים מהחברה עצמה. והצוות יודע בבירור לסייע ללקוחות ולתקן את הבעיות שלהם. כמו כן אתה יכול ללמוד הרבה מבסיס הידע שלהם בזמנך הפנוי. הם מציעים סוג של שירותים יקרים, אך לדעתנו השירותים ראויים.

בקרו ב- DreamHost

10. Name.com

רשם דומיינים זול והכי טוב

החברה המוסמכת על ידי ICANN מתחילה לעבוד מאז 2003. Name.com מחזיקה בקטלוג מוצרים גדול. הם מציעים אירוח אתרים, דוא”ל, דומיינים, SSL, כלי לבניית אתרים ועוד מוצרים דיגיטליים רבים יותר. יתכן שהם אינם ספקי עלות נמוכה, אך כאן ברשימה זו מטרתנו לתאר את רושמי הדומיין הטובים ביותר. אבל הם לא יקרים מדי, תוכלו לרכוש את השם ב -12.99 דולר בלבד. לא רק זאת אם התחום הקשור למילות המפתח שלך אינו זמין, אתה יכול לבדוק את נתוני התחום שפג תוקפם.

מכיוון ש- SSL חיוני במיוחד עבור אתרי המסחר האלקטרוני המהווים פרוטוקול אבטחה להגנה על פרטי הלקוח. אתה יכול להפעיל אותו בקלות באמצעות כמה קליקים וזה יעלה 8.49 דולר לשנה. כדי להגן על המידע האישי שלך ייתכן שתצטרך להחזיק ב- WhoisGuard שיעלה 4.99 $. אז על ידי הוצאות של כמה דולרים בלבד, הם מספקים לך את הדרך הבטוחה להיכנס לרשת. התהליך די פשוט ונקי פשוט חפש את השם, הוסף לעגלה ומלא את פרטי התשלום שהם זה.

בואו נסקור קצת את שירותי האירוח שלהם. תוכנית האירוח מגיעה עם תעודת SSL בחינם ורוחב פס של 100 ג’יגה-בתים. מאפשר לך ליצור 10 מסדי נתונים של MySQL ולאחסן נתונים של 10GB בשרתיהם תמורת 4.99 $ לחודש. כשאתה מנוי לפחות לשנה. יתר על כן, אתה יכול להקים חשבונות FTP ללא הגבלה.

הם גם מספקים אפשרות של סקריפטים המותקנים מראש (50+). תכונות אחרות כוללות גיבוי בחינם, סריקת ספאם, משלחים ולמעלה ממאה חשבונות דוא”ל. כמו כן, ההשקעה שלך בטוחה במסגרת מדיניות ההחזר של 30 יום.

הם מציעים גם קידום אתרים ואירוח מוצרים קשורים. באמצעות מורה לקידום אתרים הם יספקו לך מידע חשוב על המתחרים ואת ההצעה להגדיל את נראות האתר שלך. לרוע המזל אין צ’אט חי ייעודי זמין. אבל אתה יכול ליצור איתם קשר באמצעות פייסבוק וטוויטר וכו ‘. לקבלת מידע נוסף name.com שמר על בסיס ידע מנוהל היטב. אנו לא אוהבים את שירותי האירוח שלהם, אך לרישום דומיין, name.com הוא אפשרות לא מבוטלת.Deen

בקר שם

טיפים מהירים לעלות על שם התחום הטוב ביותר

אם אתם מחפשים אך ורק שם תחום, אנו ממליצים על NameCheap מכיוון שהמחירים שלהם נמוכים בהרבה מהאחרים וגם הם כוללים freebies שימושי שונים. אז בואו נעשה זאת.

יש לך שם בראש שאתה רוצה לרכוש אבל מה אם הוא לא זמין? כך שלעולם לא תלוי בשם אחד. כאן זכור את ההצעות הבאות.

נישה / נושא: מה הנישה שלך (נושא)? ואז חשוב על מילים הקשורות לנושא שלך. לדוגמה, אם הנושא שלך קשור לאוכל אז כולל בישול, נחש וכו ‘זה טוב. נושא למשל, מה אתה חושב על foodgeek.com ו- receipeshub.com? שם תחום רלוונטי הוא רושם טוב ראשון למבקרים. אם אין לך מושג, אתה יכול להשתמש במחולל שמות כמו Shopify ו BusinessNameGenerator.

אפשרויות הרחבה: אנו ממליצים לבחור שם המכסה שדה. לדוגמה, אם אתה קונה recepthub.com דומיין ובעתיד ניתן להשתמש בו גם כדי לשתף כל סוג של מתכון.

בלתי נשכח: נסה לבחור שם שקל לכתוב. יתר על כן, שם בלתי נשכח הוא גם הכרחי מאוד. אל תשתמש בכישופים שגויים כמו גרמנטים לבגדים כי קשה לספר למישהו.

מספרים: עלול לבלבל משתמשים וגם לגרום להם להיראות מכוערים. רק דמיין את השם-012.com. זה קשה.

קצר: שם התחום באורך של 3 עד 4 מילים כמעט נעלם. אז מה עכשיו? אתה פשוט מנסה לבחור את השם הקצר ככל האפשר. שם עם כמעט 10 עד 12 תווים הוא נהדר ככל שקל לדבר ולכתוב.

הרחבה: ישנן הרבה תוספות זמינות כמו. Com, .org, .info. אנו ממליצים לך לבחור .com כיוון שהוא התוסף המשמש ביותר. יתר על כן, אם אתה רוצה למקד לקהל של מדינה מסוימת כמו אנגליה אז השימוש ב- .uk יהיה נהדר מכיוון שזה גם כמה מנועי חיפוש שידורגו..

טיפ: נסה להימנע מבדיקת הזמינות המקוונת של שמות דומיינים כשאינך רוצה להירשם באותה שעה. מכיוון שיש מקרים נדירים שבהם חברה רוכשת את השם, אז תמכור לך אותו. זו הסיבה שאנו בוחרים בחברות בעלות המוניטין הטוב ביותר, אך עדיין, אנו רוצים שתהיו פעילים בתחום זה.

על ידי התחשבות בהנחיות לעיל, אתה יכול לקבל שם תחום נהדר.

כיצד לקנות דומיין

אתה יכול לבחור כל רשם דומיינים מהרשימה כפי שאנחנו מעדיפים את NameCheap כדי לעזור לך להתמצא ברכישת נוהל תחום. אם אתה מתכוון לבחור בחברה אחרת, אל תדאג מכיוון שכמעט לכל רשם הדומיינים יש תהליך דומה.

עבור אל שם זול ואז רשום את שם הדומיין שאתה רוצה לרכוש

כיצד לקנות דומיין ב- namecheap - -

לאחר מכן הם יראו לך אם הדומיין זמין או לא. יתר על כן, הם מציגים גם טונות של הצעות לשמות תחום אחרים עם תוספים שונים. כעת לחץ על סמל הוספה לעגלה. עיין בתמונה למטה לקבלת עזרה חזותית.

הוסף את שם הדומיין לעגלה

במקביל, תוכלו לראות את טבלת ההוצאות בצד ימין של המסך. פשוט לחץ על "צפה בסל" כפתור. כאן אינך צריך בהכרח שום דבר אחר.

מחיר הדומיין שנבחר

בשלב הבא תראה את משך הזמן בו ברצונך לרכוש את שם הדומיין. משך הזמן הוא התקופה שלאחריה יפוג שם הדומיין שלך. הכל עד התקציב שלך ואם אתה יכול להרשות לעצמך, קנה לתקופה ארוכה יותר. לדוגמה, אנו נרשמים לשלוש שנים. משך הזמן הגדול יותר יכול לחסוך פרוטה.

אפשרות חידוש אוטומטי שניתנה על ידי החברה גם לחידוש התחום שלך באופן אוטומטי.

כאן שימו לב כי עליכם לשמור את הסכום בחשבון בנק מחובר לצורך חידוש מוצלח; אחרת הם שולחים לך התראות שונות.

כמו כן אנו מאפשרים חיסכון בחינם עבור שנה ראשונה ובשנה הבאה הם גובים מעט מאוד סכום. ואם תרצו לחדש אותו לאחר שנה אז שוב ניתנת אפשרות לחידוש אוטומטי.

חו”ל

WhoisGuard הוא תוסף לדומיין המגן על המידע הפרטי שלך כגון שם, מספר טלפון, כתובת, מזהה דוא”ל וכו ‘.

מדוע להגן על מידע

כי אם לא הפעלת את שכבת ההגנה, אז כולם רואים את המידע האישי שלך. לכן עליך לאפשר לו להגן מפני דואר זבל והאקרים אם אתה יכול בקלות להרשות לעצמך. אבל שים לב שזה לא תוסף הכרחי.

לאחר בחירת המשך ואפשרויות אחרות לחץ על “אישור הזמנה".

שם עם מי שומר על פרטיות

עכשיו הם מבקשים מכם ליצור חשבון. זה כל כך קל פשוט למלא את השדות הנדרשים וזהו. החשבון יעזור לפקוח על הגורמים השונים כמו רשימת תחומים ותחום פג וכו ‘.

לאחר יצירת החשבון, יופיע מולך דף פרטי קשר המבקש למלא את הפרטים כמו כתובת, עיר, מחוז, מיקוד ומספר טלפון וכו ‘..

לאחר מילוי הפרטים לחץ על “המשך”. בעמודים הבאים הם יציגו מידע שונה. אין שום דבר מיוחד פשוט תסתכל על זה ואז המשך.

הבא הוא לבחור את אמצעי התשלום. NameCheap מציעה שלוש דרכים לביצוע תשלום רכישות. בחר את אמצעי התשלום ואז לחץ על כפתור “המשך”.

כיצד לשלם כסף עבור דומיין - -

לאחר מכן תראה קופסה קטנה בצד ימין. לחץ על כפתור “Paypal” ושם אתה הולך. הוא ינותב לדף PayPal שלך שם אתה רק צריך להכניס את פרטי הכניסה וזהו.

לבצע תשלום באמצעות PayPal

נדרשים מספר שניות לעיבוד ההזמנה. וזה נעשה ששם הדומיין הוא שלך. Namecheap מציעה גם צ’אט חי בזמן ההפעלה. אז במקרה של אי נוחות אל תהסס לדבר איתם. הם די מהירים.

כשאתה נרשם לדומיין בעת ​​רכישת אירוח אתרים מ- NameCheap, אינך צריך לקשר דומיין ואירוח מכיוון שהחברה תעשה זאת באופן אוטומטי בשבילך. אך כשאתה קונה דומיין ואירוח מהחברה השונה על מנת להימנע משיעורי התחדשות גבוהים.

כשאתה נרשם לדומיין בעת ​​רכישת אירוח אתרים, אינך צריך לקשר את הדומיין ולאירוח מכיוון שהחברה תעשה זאת באופן אוטומטי בשבילך. אבל כשאתה קונה דומיין ואירוח מהחברות השונות בכדי להימנע משיעורי ההתחדשות הגבוהים, אתה צריך לקשר אותם זה נקרא pointing domain.

כיצד להפנות דומיין לאירוח

 • זה הרבה יותר קל מהחשיבה שלך. כשאתה רוכש דומיין, החברה נותנת לך לוח בקרה לניהול התחום. אם אינך יודע היכן לוח הבקרה, עליך לבדוק את הדוא”ל שלך שנשלח על ידי רשם הדומיינים. או פשוט גש לאתר רשם הדומיינים שלך ושיר פנימה.
 • כשאתה מתחבר ללוח הבקרה של התחום ואז נכנס לכרטיסייה רשימת תחומים / תחום.
 • לאחר מכן לחץ על כפתור הניהול סמוך לתחום שאליו ברצונך להתחבר לאירוח

כיצד להצביע על תחום לאירוח - -

כעת גלול מטה עד שתמצא את הקטע “שרת שם”. לאחר מכן לחץ על החץ הנפתח ובחר “מותאם אישית”.

עכשיו אתה צריך לשים את “שרת שם 1” ו “שם שרת 2”.

הדבק DS בשרתים

לקבלת שוב את “שרת השם 1 ו -2” בדוק את חשבון הדוא”ל שלך. אך כרגע פתח את הדוא”ל שנשלח על ידי חברת האירוח. אך אם לא מצאת שם את שרת השם, התחבר ללוח הבקרה של האירוח שלך או צור קשר עם חברת האירוח.

כשאתם נכנסים ללוח הבקרה של אירוח / לוח ניהול החשבונות, מצא את “מידע על החשבון” שמוצג לרוב בסרגל הצד..

שרתי השמות נראים כמו למטה

ns1.bluehost.com

Ns2.bluehost.com

אנא השתמש בשרת השם כפי שניתן על ידי ספק האירוח שלך.

 • כעת העתק את שרתי השמות והדבק אותם בקטע “שרת שם” שמוצג בתמונה לעיל.
 • לאחר מכן שמור את השינויים. כעת ייקח 4 עד 48 שעות עד להפצתם לחלוטין של אירוח אתרים ושם הדומיין.
 • וזה הכל.

אנו חושבים שעכשיו ברור שכיצד לקנות את הדומיין ואז לחבר אותו לאירוח אתרים. עדיין אם משהו לא ברור לך אל תהסס לפנות אלינו.

מסקנה – אז מה רשם הדומיינים הטוב ביותר?

אז זוהי רשימת רשמי שמות הדומיינים הטובים ביותר אך מהן ההמלצות האישיות שלנו? לדעתנו, אם אתה זקוק רק לתחום אז NameCheap הוא רשם דומיינים נהדר מכיוון שהם מציעים דומיינים במחירים זולים וגם מחיר החידוש סביר. חידוש SSL ו- WhoisGuard הם גם בעלות נמוכה מאוד.

אבל אם אתם מחפשים אירוח אתרים כולל שם דומיין, לכו עבור BlueHost שכן הוא מגובה גם על ידי WordPress.org. הם מספקים אירוח וורדפרס במחירים נוחים ואיכותיים ומקבלים שם תחום בחינם.

אז אלה ההצעה שלנו עכשיו תורכם לבחור לפי התקציב והדרישות שלכם. ואם כבר ניסית מישהו אז אל תהסס לשתף איזה מהם הוא רשם הדומיינים הטוב ביותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map