Такі сайти, як AppSumo: знайдіть більше пропозицій в альтернативах AppSumo

AppSumo це сайт, який пропонує пропозиції щодо програмного забезпечення. Цей цифровий ринок існує вже давно і пропонує лише поточні угоди. Оскільки продажі будь-якого типу носять тимчасовий характер, можна очікувати, що більшість угод на таких сайтах, як AppSumo, часто змінюватимуться.


Незважаючи на те, що AppSumo – це один із найдавніших подібних сайтів, що не означає, що ви затрималися лише з одним джерелом. Сьогодні існує багато бажання, які намагалися простежити за моделлю AppSumo – деякі більш успішні, ніж інші.

Зі збільшенням кількості ринків програмного забезпечення з’являється, наскільки добре ці веб-сайти підходять до AppSumo? Давайте глибше заглибимось у ці варіанти і подивимося, що ми отримаємо.

* Розкриття інформації: в цій публікації використовуються партнерські посилання. Ми заробляємо комісію (без додаткових витрат для вас), якщо ви купуєте через наші посилання. Це допомагає покрити витрати на роботу наших авторів та роботи на сайті.

Про AppSumo

веб-сайт appsumoДомашня сторінка AppSumo (відвідайте тут)

AppSumo займається бізнесом на ринку програмного забезпечення вже майже десятиліття. Заснована ще в 2011 році, ця платформа допомогла сотням розробників та видавців програмного забезпечення заробити куски грошей.

Програми пожиттєвих пропозицій та знижок

Існує ряд видів угод, що пропонуються через AppSumo, найбільш помітними з яких є довічні угоди. Це означає, що придбання цього програмного забезпечення або послуги через платформу є одноразовим витратом, і ви можете ним користуватися назавжди. Крім цього, є також щорічні угоди і навіть халяви.

Зі зростанням кількості торгових місць, AppSumo, схоже, йде проти жорсткої конкуренції. На момент написання програми AppSumo перерахував 66 угод – все ще досить значну суму.

AppSumo ОглядПоточні пропозиції, доступні в AppSumo (натисніть тут, щоб переглянути ці пропозиції).

Вони поділяють доступне програмне забезпечення на досить широкий спектр категорій, але, мабуть, більш популярні сфери в маркетингу та генерації потенційних клієнтів. Звичайно, є випадкові предмети, такі як електронні книги та інший інформаційний матеріал.

Найкраща частина використання AppSumo полягає в тому, що ви можете в будь-який час отримати надійні пропозиції щодо програмного забезпечення і не потрібно чекати розпродажів у Чорну п’ятницю чи кібер-понеділок..

Хто є AppSumo для: Про блогери, афілійовані маркетологи, малий бізнес.

Відвідайте AppSumo

5 найкращих альтернатив AppSumo

1. StackSocial

Стаксоціальна домашня сторінка

Якщо ви пішли шукати AppSumo на подібний сайт, як StackSocial, ваша перша реакція, ймовірно, буде “WOW”. StackSocial запустився через кілька років після AppSumo і з того часу сильно зростає.

З часу їх запуску Stacksocial стверджує, що вона заробила клієнтів понад 50 мільйонів доларів, заощадила відвідувачів понад 1,5 мільярда доларів та перерахувала понад чотири мільйони угод. За будь-якої міри, яка є досить великим шматком програмного забезпечення та доларів.

На StackSocial доступно буквально сотні угод, і платформа переросла минулий етап “тільки програмного забезпечення”. Зараз це практично повна платформа електронної комерції, яка також пропонує угоди про все, від авто-гаджетів до модних аксесуарів.

Незважаючи на те, що пуристи можуть не надто радіти цьому, насправді нема чого плакати, оскільки StackSocial досі підтримує свої сили в основних програмних пропозиціях. Швидкий пошук лише для “VPN” дозволив вибрати більше 20 варіантів.

StackSocial – це найкраща альтернатива AppSumo, яку я знайшов на сьогодні. Насправді це набагато перевершує AppSumo з точки зору того, що пропонується в будь-який момент.

Хто є StackSocial для: Усі

Відвідайте StackSocial

2. Деалізувати

Відключити домашню сторінку

У порівнянні з перерахованими вище потужними, Dealify, здається, має дещо невтішний набір угод. Насправді, коли я зайшов на сайт, насправді було доступно лише 6 угод. Навіть враховуючи угоди, які приходять і йдуть, маючи менше ніж десять угод на всьому сайті, це здається дещо недорогим.

Окрім своєї досить мізерної пропозиції, сторінка Facebook Dealify також має обмежену експозицію лише кількома сотнями підписників. Деаліфікувати насправді не претендує на те, що це інакше, але власник, який претендує що він створив сайт із «пристрасті до Інтернет-маркетингу та злому росту».

Їх маркетинговий крок орієнтований на маркетологів та “хакерів росту”, але, дивлячись на першу виставку, я не дуже переконався. Це була пропозиція щодо програми керування паролем.

Хто деліфікується: Хакери росту, маркетологи, малий бізнес

Відвідайте Dealify

3. PitchGround

Домашня сторінка PitchGround

Коли компанія, що працює на ринку, має більше персоналу, ніж кількість угод, яку вона активно дістала, я був би трохи стурбований, якби я був власником. На жаль, така ситуація, як здається, опинилася в PitchGround.

Я вперше знайшов цей сайт, коли я робив деякі основні дослідження щодо AppSumo – оголошення Google PitchGround постійно з’являлося в Google, кажучи: «Ти можеш зробити краще». Це означає, що їх маркетингова команда активно орієнтується на клієнтів AppSumo. Можливо, більше часу слід витратити на пошук угод для власних користувачів.

Швидкий погляд на сайт PitchGround показав загалом 27 угод – лише 5 з яких були активними на час створення цієї статті. Решта позначена як “розпродана”. Окрім цього, відвідувачі сайту постійно підписуються на сповіщення про угоду через серію дуже дратівливих спливаючих вікон.

Хто для PitchGround: Малий бізнес, маркетологи, про блогери

Відвідайте PitchGround

4. DealFuel

Домашня сторінка DealFuelДомашня сторінка DealFuel

Замість того, щоб орієнтуватися лише на власників веб-сайтів чи підприємств, DealFuel пропонує широкий спектр дуже корисного багатоцільового програмного забезпечення та навіть ресурсів. Деякі приклади цього можуть бути Junk Cleaners для персональних комп’ютерів, або навіть пакети флаєрів для ділового використання, деякі з яких видаються безкоштовно.

З 21 сторінок угод на вибір, перегляд сайту може зайняти деякий час. Вони зробили це простіше, хоча за допомогою декількох способів сортування пропозицій за пропозиціями. Особливо слід зазначити, що DealFuel має спеціальні категорії, що охоплюють WordPress та плагіни – чудово підходить для багатьох власників сайтів там.

На перший погляд, це ще одна невелика операція, якою керує основна група людей, якій вдалося створити успішний сайт. Натхненний для будь-яких інших власників сайтів, які використовують свої угоди для вирощування власних сайтів, так?

Для кого DealFuel: Власники сайтів WordPress, малий бізнес, постійні шукачі угод

Відвідайте DealFuel

5. Зробіть дзеркало

Домашня сторінка DealMirrorЗробіть домашню сторінку Mirro

Deal Mirror в значній мірі зосереджений на угодах щодо програмного забезпечення, яке сприяє зростанню веб-сайтів. У них є ряд пропозицій, які охоплюють категорії, починаючи від маркетингу до соціальної аналітики. На жаль, на час написання у них, здається, існує обмежена пропозиція.

Хоча ті, кого я знайшов, були досить корисними, але, здається, є дещо нестача глибини в тому, що тут доступне. І все-таки приємно, що вони розуміють труднощі створення нових веб-сайтів і створили категорію під назвою “Пропозиції менше $ 20”.

Тут також пропонуються пропозиції гарантія задоволення, і вони повернуть будь-яку покупку, яку ви хочете, без запитань.

Хто має справу з дзеркалом для: Про блогери, малий та середній бізнес

Відвідайте DealMirror

Як працюють ринки програмного забезпечення

Робоча модель порівняно проста.

Marketplaces звертаються до розробників, видавців чи постачальників послуг та домовляються про умови “угоди”. Ці угоди часто унікальні для ринку, щоб створити переконливий фактор продажів.

Потім Marketplaces бере на себе завдання зробити угоду максимально привабливою для своїх відвідувачів. Тим часом, за кожну продаж, що проводить людину посередині (на ринку), знижується – іноді значна сума.

Приклади AppSumoПриклад – Величезні заощадження, знайдені в AppSumo, економлять до 96% на маркетинговому програмному забезпеченні, як Boost та інші.

Ця три кутова стратегія приносить користь усім залученим. Джерело програмного забезпечення отримує вільний доступ на ринок до інакше невикористаного сегменту клієнтів, і ринок заробляє частину кожного продажу. Нарешті, покупець отримує велику знижку.

Більшість торгових майданчиків також працюють з філіями, тому ви, швидше за все, натрапите на сайти, які пропонують угоди, що охоплюють більше ніж один ринок. Це також допомагає торговим площам розповсюджуватись в Інтернеті.

Насправді, якщо вам це цікаво, ви самі можете запустити партнерський сайт і скористатися пропозиціями, що пропонуються на цих ринках.

Висновок: чи корисні торгові майданчики?

На сьогодні ви вже, мабуть, зрозуміли, що більшість сайтів, що займаються угодами, насправді спрямовані на власників веб-сайтів, які прагнуть розширити зростання. Вміст та SEO є найважливішим ядром будь-якого веб-сайту чи блогу, але розширення роботи з інформацією про них є іншою справою.

Популярні категорії для угод із програмним забезпеченням включають:

 • Створення веб-сайтів
 • Курси та путівники
 • Управління SEO
 • Продажі та покоління продукції
 • Маркетинг та просвітницька робота

Веб-сайти угод корисні більш ніж одним способом. Перше очевидно – економія витрат. Пропозиції, знайдені на більшості цих сайтів, часто унікальні у своїх пропозиціях. Візьмемо для прикладу можливість придбати довічну ліцензію на додаток, а не сплачувати щорічні періодичні збори.

Друга – трохи більш тонка. Візьмемо випадок власника афілійованого сайту, який хотів, щоб якась програма допомогла у створенні потенційних клієнтів. Окрім пошуку угоди на те, що ви хочете на ринку, ви також можете переглядати альтернативні пропозиції, щоб побачити, чи зможете ви натрапити на щось краще чи корисне для ваших грошей..

Також майте на увазі ще раз, що ці угоди регулярно змінюються, тому ви завжди можете перевірити, щоб отримати нові ідеї щодо того, яке програмне забезпечення може найкраще працювати для вашого бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map