Shopify vs Volusion: неупереджений огляд та порівняння

З часом Shopify і Volusion, здавалося, націлені на різні сегменти ринку. У відповідності зірок (або, можливо, менеджерів з маркетингу), ці два розробники сайтів електронної комерції тепер мають ціну майже безпосередньо..


У минулому Volusion був орієнтований на середину кінця ринку, але часи змінилися. Цифрова революція спричинила зростання в невеликих електронних ремеслах. З Shopify, який вже є здоровим лідером у цьому високо конкурентному ринку, компанія Volusion оснащена правильним набором функцій?

Shopify vs Volusion: одним поглядом

Ось таблиця порівняння Shopify vs Volusion;

Особливості
Шопіруйте
Волюзія
ПланОсновніОсобисті
Ціна (річна база)26,10 дол. / Міс26,10 дол. / Міс
Безкоштовний план доступнийНіНі
Онлайн-магазинТакТак
БагатоканальнийТакТак
POS-підтримкаОбмеженийТак
Кількість продуктівНеобмежений100
Плата за базову транзакціюНіНі
Відвідайте ІнтернетВідвідайте ShopifyВідвідайте Volusion

Порівняйте Shopify та Volusion в

 • Простота використання
 • Додавання продуктів
 • Контроль інвентаризації
 • Поводження з цифровими продуктами
 • Місце продажу (POS)
 • Обробка платежів
 • Підтримка клієнтів
 • Інші особливості

Shopify vs Volusion: ключове порівняння

1. Простота використання

Інформаційна панель користувача Volusion Volusion не є простим у використанні і в багатьох випадках неможливий для нових користувачів без сторонньої допомоги.

У минулому багато разів використовував Shopify, я завжди вважав, що доступна там система є всеосяжною. Що ще важливіше, все з нуля надзвичайно зручно та інтуїтивно зрозуміло.

Насправді, у нових користувачів не повинно виникнути жодних труднощів при обходженні Shopify, якщо вони, можливо, раніше ніколи не використовували графічний інтерфейс користувача (GUI). Зважаючи на малу ймовірність цього, макет Shopify майже близький до ідеального.

З іншого боку, Volusion нагадує мені сучасний дизайн, що ляпав у дуже стару шкільну систему навігації. Це саме по собі не є основною проблемою. На жаль, макет також трохи погано продуманий.

Volusion також значно відстає від Shopify у можливостях своїх можливостей для створення сайтів, пропонуючи шаблони, але мало можливостей у плані налаштування. Навіть намагаючись змінити ваш логотип, потрібно перейти на іншу сторінку.

Зважаючи на те, що це в основному порівняння будівельників інтернет-магазинів між Shopify та Volusion, я не буду більше деталізувати про простоту використання. Однак я закликаю всіх, хто розглядає Volusion, зареєструватися на 14-денний пробний термін і перевірити систему для себе, перш ніж приймати рішення про покупку..

Який краще?

Я не відчуваю, що Volusion є простим у використанні взагалі, а також не підходить для використання без великого часу, витраченого на читання їх документації та прохання про допомогу. Shopify – явний переможець з точки зору простоти використання.

Перегляньте наш детальний огляд Shopify тут.

2. Менеджмент продукту

Керування предметами для вашого інтернет-магазину є одним із найважливіших аспектів розробників сайтів електронної комерції. Для потенційних власників магазину саме тут ви, ймовірно, витратите значну кількість часу.

2а. Додавання продуктів

Додавання категорій продуктів у формі Спливаючі меню додають зайві рівні до того, що має бути простим вправою для додавання продукту.

Shopify має дуже обтічний процес додавання продуктів, майже все, що вам потрібно додати, щоб перелічити щось під рукою. Кожен набір пов’язаних даних організовано акуратно у власні зони на одній сторінці.

Обробка продукту Volusion трохи схожа, за винятком того, що вона вводить спадні мітки для окремих наборів пов’язаних даних (наприклад, Основна інформація, управління зображеннями, контроль запасів). Однак якщо ви приділите більш пильну увагу, деякі вибрані змінні створять спливаючі меню для більш детальної інформації. Це, як правило, уповільнює процес і часом може бути трохи дратує.

Коли я експериментував із додаванням продуктів та зміною налаштувань, я зіткнувся з не менше ніж 3 спливаючими вікнами та ще двома створеними додатковими вкладками меню браузера! Shopify тим часом передавав мене без проблем у межах сегментів залежно від того, що я редагував.

Він також має незвичайні етикетки, з якими не всі можуть бути знайомі (вимагаючи ще раз повернутися до їхньої бази знань для допомоги). Деякі з цих міток включають правила постачальника та сітку контролю запасів.

Який краще?

Управління продуктами набагато простіше і спрощено в Shopify порівняно з Volusion. Як не дивно, остання також дозволяє лише зображення GIF використовувати на сайті, що потенційно призводить до використання зображень низької якості.

2б. Контроль інвентаризації

Контроль інвентаризації у волі

У роздрібній торгівлі взаємозв’язок між товаром і запасами чіткий і чітко визначений. Продукція – це товари, які ви продаєте, а товарно-матеріальними запасами керується на основі продажів. Процес управління повинен бути безпроблемним.

Кожен з цих розділів добре визначений у Shopify та Volusion, але останній додав те, що його називає Ревізія управління запасами, в межах сегмента на сторінці продукту. Це додає зовсім іншого рівня складності замість зручності.

Я, безумовно, бачу потенціал ідеї, але, як це робиться з багатьма речами, Volusion реалізував її в занадто важкому для більшості людей, які не знають технологій..

Який краще?

Хоча система Volusion є більш складною, сітка для інвентаризації може бути корисною для великих магазинів, що займаються великими обсягами. Але цікавість залишається цілою складністю завдань, які повинні бути безпроблемними.

2в. Поводження з цифровими продуктами

Опишіть опис товару Додавання цифрового завантаження для продукту в Shopify легко.

Шопіфічно Shopify не обробляє цифрові продукти, але є додатки, якими ви можете безкоштовно керувати цим. Після його встановлення додавання цифрового продукту майже те саме, що і фізичне – з кількома додатковими кроками. Вам потрібно фактично завантажити цифровий продукт для продажу на сторінці продукту.

Чи потрібно вам звертатися до цього фрагмента довідкової сторінки щоразу, коли ви додаєте цифровий продукт до Volusion?

Знову ж таки, Volusion створив вражаючий складний спосіб управління тим, що не повинно відрізнятися від норми. Замість того, щоб просто мати можливість додавати його, Volusion вимагає запам’ятати складну мережу налаштувань, якими потрібно керувати, щоб класифікувати продукт як цифровий.

Який краще?

Я поняття не маю, чому Volusion управляє цифровими завантаженнями таким чином і не маю бажання запитувати. Досить сказати, я досить просто просто натиснути, щоб додати, ніж запам’ятати купу полів, до яких слід додати “0”.

3. Місце продажу (POS)

Volusion POS POS-система Volusion проста у використанні і працює майже прямо.

Система POS – це, мабуть, одна з найбільших граціозних грацій Volusion. Він дуже щільно інтегрований і вимагає лише одноразових налаштувань для того, щоб ви могли працювати. Налаштування включають або включення чистого POS-режиму, або гібридного.

Після цього ви можете скористатися POS-сканером у роздрібній точці для введення замовлення, або там також можна мати інтерфейс вітрини з тією ж метою. Так чи інакше, він зв’язується у ваш магазин Volusion та інвентар.

Навіть у цій галузі, але Shopify POS дає можливість Volusion запускати гроші. На додаток до стандартної POS-інтеграції між фізичним та цифровим, Shopify додає додатковий елемент – мобільний.

Це дозволяє власникам магазинів використовувати мобільний додаток як для записів про покупку, так і для отримання платежів. Хоча загальна реалізація трохи відстає від Volusion, мобільний елемент є більш актуальним у цей день та вік.

Який краще?

Я б назвав це нічиєю між Shopify та Volusion з точки зору підтримки POS.

4. Обробка платежів

У розділі налаштувань керують платежами Shopify; доцільно, оскільки ця зона, ймовірно, не часто змінюється. За замовчуванням доступний PayPal, а також ви можете скористатись сторонніми постачальниками платежів, такими як Смуга. Також є варіанти, якими можна скористатися ручні способи оплати як банківські депозити та грошові перекази.

Однак якщо ви вирішите використовувати сторонній процесор платежів, вам стягуватиметься плата за трансакцію залежно від того, яку ви вирішите використовувати.

Volusion не стягує плату за базову транзакцію, але вам потрібно зареєструватися у власному процесорі платежів, щоб використовувати її. Це стягує плату за транзакцію починаючи з 2,15% щоразу, коли робиться замовлення. За бажанням ви також можете скористатися стороннім процесором платежів, таким як Stripe або Skrill.

Який краще?

Що стосується зручності використання, Shopify знову робить реальним стрес для користувачів, але якщо стосуються платежів, вони стягують цю пільгу. Якщо у вас великий обсяг продажів на вашому сайті, витрати можуть швидко скластися через Shopify платежі. У цьому напрямку, я б сказав, власники інтернет-магазинів повинні дивитись на значно кращий підсумок із Volusion.

5. Підтримка клієнтів

Shopify і Volusion мають комплексні канали підтримки клієнтів. Ви можете зв’язатися з ними через різні канали, і вони обидва мають дуже великий обсяг Інтернет-бази знань та посібники щоб допомогти вам разом.

Насправді у Volusion навіть є Стаття бази знань про те, як зв’язатися з ними, якщо вам потрібна підтримка.

Який краще?

Це рівномірний перестріл між ними в плані підтримки.

6. Інші особливості

З волею може бути важко впоратися, але, безумовно, всебічно. Існує ряд додаткових можливостей, які відрізняють його від порівняння з Shopify, наприклад, можливість обробляти телефонні замовлення та повернення продуктів (RMA).

Якщо ваш сайт достатньо великий, щоб розглянути ці області, то Volusion – це крок попереду Shopify. Однак я вважаю, що ці засоби не є чимось найновішим або дрібним інтернет-магазинами, які були б дуже зацікавлені через потенційно менші обсяги.

Висновок: чи все-таки варте залягання?

Напевно ви вже напевно вирішили, що я ненавиджу Volusion і бовтаюся по них. Можу запевнити, що це неправда. Насправді в багатьох областях я вважаю, що Volusion призначений для роботи в інтернет-магазинах, які мають значно більший обсяг трафіку завдяки тому, як вони налаштовують свої параметри..

Однак, дивлячись на плани початкового рівня цих двох сторін і розглядаючи сегмент ринку на цих рівнях, на які обидва націлені, я повинен розглянути аудиторію. На початковому рівні Volusion пропонує занадто багато складності та мало зручності в користуванні для підтримки нового власника інтернет-магазину.

Створення їхніх інтернет-магазинів має бути те, на що витрачають мало зусиль, – і лише вичерпна база даних просто не скоротить її. З точки зору початкового рівня, я б пішов із Shopify, зовсім не вагаючись.

Безкоштовні випробування

 • Shopify – натисніть тут, щоб спробувати Shopify безкоштовно протягом 14 днів (без кредитної картки)
 • Volusion – Клацніть тут, щоб спробувати Volusion безкоштовно протягом 14 днів (кредитна картка не потрібна)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map