Сайти, як Fiverr (для фрілансерів та наймачів)

Фіверр це сайт, який дозволяє фрілансерам продавати свої послуги. За останні кілька років спостерігається неабияке зростання в галузі вільної торгівлі. Нові бізнес-моделі та можливості породили економіку концертів.


Через таке зростання як у фрілансерів, так і у власників бізнесу, які шукають послуги, зараз є набагато більше вибору. Але вибір означає, що рішення повинні бути прийняті. Незалежно від того, чи є ви фрілансером того, хто шукає послуги – яку платформу вибрати?

Що таке Фіверр і як це працює?

Домашня сторінка FiverrДомашня сторінка Fiverr (відвідайте тут)

Fiverr.com перетворився на одне з найбільших у світі ринку цифрових послуг. Він з’єднує покупців і продавців за все, від кодування до мистецтва. Продавці пропонують різні навички та рівень знань.

Фрілансери, які використовують платформу Fiverr, можуть запропонувати майже все, що можна уявити, якщо це доступно через Інтернет. Їх портфелі, ціни та відгуки колишніх клієнтів допомагають продати їх новим.

Реєстрація тут безкоштовна, але вам потрібно зареєструватися у них, щоб шукати роботу або залучати до роботи фрілансерів. Сайт розташований за категоріями роботи, і ви можете переглядати його, як онлайн-каталог.

Для продавців (фрілансерів)

Якщо ви хочете перерахувати свої послуги на Fiverr, переконайтеся, що профіль вашого продавця заповнений. Добре написана концертна пропозиція, що описує ваші послуги, не лише допоможе вам продати концерт, але й уникне потенційних суперечок.

Отримання хороших оцінок після наданих послуг є плюсом, як це видно у вашому профілі. Fiverr оплачує оперативні концерти, але знімає суму гонорару. Не забудьте врахувати це, перераховуючи ціни. Платформа платить вам 80% (що означає Fiverr роблять 20% -ний розріз) того, за що продається ваш концерт.

До переваг належать:

 • Безкоштовний перелік ваших послуг
 • Не потрібно виставляти торги на робочі місця
 • Поради щодо цін на концерти

Для покупців (наймачів)

З десятками тисяч концертів, перелічених на Fiverr, це справді ринок покупця. Вони також мають дуже широкий асортимент концертів, тому ви можете знайти майже все, що тут. Ціни прозорі, і те, що ви бачите, це в основному те, що ви будете платити без прихованих витрат.

Що слід пам’ятати:

 • Дешеві концерти можуть поставитись за вартістю
 • Популярні концерти можуть мати божевільні тривалі терміни
 • Випадкова робота

5 альтернатив Fiverr для фрілансерів та наймачів

Однак, як я вже згадував раніше, економіка концерту означає ще більший вибір. Фрілансування не починається і не закінчується Fiverr, навколо є безліч альтернатив Fiverr. Ось 5 сайтів, таких як Fiverr, які слід розглянути:

1. Обробка

Обробка - альтернатива FiverrДомашня сторінка

Upwork – це схожий ринок, як Fiverr, але більш орієнтований на деякі сфери. Тут ви знайдете пропозиції, такі як графічний дизайн, література та веб-розробка. Таким же чином цей сайт пропонує професіоналам, які шукають додаткову роботу, кошти для пошуку проектів, спілкування з потенційними клієнтами та безпечний спосіб отримати зарплату..

Ваш профіль служить тією ж метою, що і загальний портфель для майбутніх роботодавців, тому важливо створити відповідний. Найбільше рекламуйте себе та свою роботу належним чином.

Як працює Upwork?

Заповніть категорію вакансій, яку ви хочете вписати, і обов’язково вкажіть, які у вас є навички та рівень вашого знання. Також важливо, щоб ваша робота була зроблена якнайкраще, так як якщо ви не можете доставити на роботу, ваш рахунок потенційно може бути закритий.

Будьте в курсі, що тут є деякі високі витрати, пов’язані з робочими місцями. Оплата за роботу складає близько 25% від ваших гонорарів, а вартість – 2,75% + ПДВ + ставки валюти. Іншими словами, через ці комісії може бути важко заробляти на життя.

Якщо ви хочете дізнатися більше, ось порівняння головою до голови між Upwork та Fiverr.

Переваги роботи, замість Fiverr

Для фрілансера:

 • Безкоштовне членство
 • Побічні перспективи доходу
 • Платіть менше комісій за довгострокових клієнтів

Для наймача:

 • Ефективний пошук та огляди
 • Інтегровані інструменти для співпраці
 • Справедливі рахунки

2. Топтал

ТопталДомашня сторінка Toptal

Toptal – це ексклюзивна мережа топ-фрілансерських розробників програмного забезпечення, дизайнерів, фінансових експертів, менеджерів із продуктів. Топ-компанії наймають фрілансерів Toptal як ідеальний варіант для багатьох важливих проектів.

Просто перейдіть на їхній веб-сайт і натисніть «Наймайте найкращі таланти», і підпишіться на ваші дані, ви почнете роботу. Додаючи свої навички та послуги, команда Toptal переглядає ваш профіль роботи та потім підбирає вас до найкращих кандидатів. Після того, як ваш огляд зроблений, ви можете розпочати роботу.

Як Топтал заробляє гроші?

Toptal заробляє гроші, стягуючи з них тих, хто прагне залучати своїх фрілансерів. Самі фрілансери нічого не платять за послугу. Сума, яку ви стягуєте, – саме те, що ви отримаєте (можливо менші комісії з банківського переказу).

Клієнти платять погодинну ставку, яка приблизно вдвічі більша, ніж просять фрілансери. Це може закінчитися досить жорсткими рахунками залежно від плати. Наприклад, якщо фрілансери вимагають 20 доларів на годину, наймачі стягуються 40 доларів на годину.

Переваги Toptal замість Fiverr

Для фрілансера:

 • Індивідуальне профілювання роботи
 • Простий користувальницький інтерфейс
 • Робота для глобальної аудиторії

Для наймача:

 • Обмежений пул набору навичок
 • Зазвичай дорожчі фрілансери

3. Freelancer.com

Freelancer.comДомашня сторінка Freelancer.com

Freelancer.com – це веб-сайт для краудсорсингу, який допомагає мільйонам підприємств знаходити фрілансерів. Якщо ви хочете якісної роботи в розумному бюджеті (як для покупців, так і для продавців), тоді Freelancer.com – це для вас.

Що пропонує Freelancer.com?

Веб-сайт пропонує широкий спектр можливостей для роботи, таких як проекти з копірайтинг веб-дизайну тощо. Фрілансери, розпочніть роботу зі створення власних профілів. Перелічіть свої вміння та досвід та поділіться своїм досвідом із широкою громадськістю. Потім знайдіть роботу, яка найкраще відповідає вашим навичкам та досвід. Напишіть свою кращу ставку, отримайте нагороду та заробіть.

Переваги Freelancer.com замість Fiverr

Для фрілансера:

 • Незліченна кількість проектів
 • Взаємодія в реальному часі з клієнтами
 • Дешевий план передплати

Для наймача:

 • Чуйна технічна підтримка
 • Легка взаємодія з фрілансерами

4. PeoplePerHour

ЛюдипергодиниДомашня сторінка PeoplePerHour

PeoplePerHour – це ще одна веб-робота на ринку позаштатних робочих місць, яка відповідає потребам бізнесу та талантам. Це ідеальна платформа для малого бізнесу та приватних осіб. Хоча платформа надає вам глобальний пул талантів на місці, вона також допомагає визначити пріоритетні місцеві таланти відповідно до ваших характеристик.

Як працює PeoplePerHour?

Ця платформа також забезпечує гнучкість бюджету, що дозволяє встановлювати фіксовану ціну або ставку оплати за годину, з урахуванням ваших потреб та потреб.

Переваги PeoplePerHour замість Fiverr

Для фрілансера:

 • Безпечні способи оплати
 • Легка взаємодія з клієнтами
 • Ділитися файлами та документами

Для наймача:

 • Легко знайти талант
 • Багато кваліфікованих кандидатів
 • Простий у користуванні інтерфейс

5. Guru.com

Guru.comДомашня сторінка Guru.com

Guru.com – це платформа для фрілансерів та роботодавців для співпраці над проектами. Завдяки глобальному охопленню роботодавець може отримати доступ до широкого спектру портфелів із широкого кола кандидатів. Це все можна зробити за допомогою простої інформаційної панелі та чистого інтерфейсу, що полегшує і фрілансерам, і роботодавцям.

Що пропонує Guru.com?

Гуру пропонує завдання з програмування & розвиток до писемності & послуги перекладу. Сфера роботи також пропонує безліч різних наборів навичок – від юридичних послуг до інженерії та архітектури. Просто приєднуйтесь безкоштовно, публікуйте завдання та починайте отримувати цитати.

Переваги Guru.com замість Fiverr

Для фрілансера:

 • Гарна команда підтримки
 • Легка система оплати

Для наймача:

 • Глобальна група талантів
 • Простий користувальницький інтерфейс
 • Виберіть один із кількох способів оплати

Навіщо використовувати робочі портали, як Fiverr?

Це питання, яке мені задають багато, як фрілансери, так і підприємства. Мотивація для кожного може бути різною, але є вагомі причини для вибору таких порталів, як Fiverr або будь-якого з перерахованих вище конкурентів Fiverr..

Для тих, хто шукає роботу, тільки те, що це економіка концертів, не означає, що це ринок продавця. Пам’ятайте, що ви конкуруєте з рештою шукачів роботи, а також в економіці концертів.

Ви також повинні врахувати, чи будете мати час самостійно вимагати клієнтів. Якщо ви тільки починаєте фрілансування, ви можете навіть не знати, де знайти свою наступну роботу! (Якщо вам потрібна допомога, ми перерахували 10 місць, де ви можете знайти законну роботу в Інтернеті.) Хоча досвідчені фрілансери часто можуть виживати самостійно, на початку це не так просто.

Для бізнесу мова йде головним чином про те, що має грошовий сенс. На сьогоднішній день існує стільки малих підприємств, які працюють на певний бюджет. Найбільшою проблемою, як правило, є розпластована заробітна плата, тому зосередьтеся на основному бізнесі та передайте інші роботи з веб-розробки або підтримуючи робочі місця.

Це може допомогти вам вирішити проблеми, в той же час легше керувати своєю сумою.

Альтернативи Fiverr – фінальні думки

Економіка концерту дає можливість, але це не ліжко з троянд. Фрілансери в основному ведуть важку битву, навіть якщо вони готові запропонувати відмінні послуги за розумними цінами. Найбільшою проблемою між покупцями та продавцями є довіра – і саме там заходять веб-сайти на зразок Fiverr.

Виступаючи посередником, робочі платформи допомагають підживити економіку концерну, забезпечуючи виплату фрілансерам, відкриваючи при цьому спір для бізнесу. І все-таки все це часто буває ціною – іноді дуже крутою.

Моя порада фрілансерам – це наполегливо працювати над своїми концертами, але спробуйте створити власний веб-сайт із портфоліо. Подумайте про це як про планування майбутнього. Вчіться на таких сайтах, як Fiverr, і скористайтеся своїм досвідом роботи з клієнтами там, щоб керувати своїми силами в майбутньому.

Для бізнесу платформи для роботи переважно безпечні для використання, але досвідчені фрілансери часто ухиляються від того, скільки платять ці платформи. Враховуйте цей факт, тому якщо ви шукаєте справжнього експерта, незалежні підрядники можуть стати ключем до вашої проблеми.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map