Постійний огляд контактів: Особливості, ціни та порівняння

Сьогодні в Інтернеті так багато веб-сайтів, що якщо ви були продавцем електронної комерції або навіть хтось сподівався зв’язатися і надати безкоштовну інформацію, ви, мабуть, матимете рацію хвилюватися. У світі наштовхнутих сповіщень та агресивного маркетингу надзвичайно важливим є можливість звернутися до електронної пошти. Маркетинг по електронній пошті може бути фантастичним способом залучення трафіку на ваш сайт, якщо це зроблено правильно.


Серед безлічі інших найкращих послуг електронного маркетингу, ConstantContact – це ім’я, яке постійно з’являється (каламбур не призначений). Крім основної компетенції в маркетингу електронною поштою, сайт також розширився, включаючи інші маркетингові послуги, які є плюсом.

Сьогодні ми розглянемо, що пропонує постійний контакт і досвід, який ви можете очікувати, якщо ви вирішите дати йому відгук.

Резюме постійного огляду контактів

Інструмент маркетингу електронної пошти для малого бізнесу

Ім’я: Постійний контакт

Опис: Постійний контакт – це автоматизоване рішення щодо цифрового маркетингу, яке допомагає підприємствам (і деяким особам) розширити сферу їх охоплення. Він оснащений всіма можливостями, від створення інформаційного контенту до аналізу результатів.

Операційна система: Веб-основа

Категорія програми: Програмне забезпечення для електронного маркетингу

 • Простота використання

 • Шаблони & Дизайн

 • Особливості

 • Співвідношення ціни та якості

 • Підтримка клієнтів

Загалом

4.1

Підсумок

Цей дуже простий, але при цьому надзвичайно спритний інструмент є ідеальним рішенням для малого та середнього бізнесу, щоб посилити свої маркетингові можливості. Його легко навігаційний інтерфейс – це ідеальний баланс простоти плюс набір функцій. Не тримайтеся подалі від надто складних процесів і працюйте в приємних, обтічних робочих процесах.

Вивчайте більше:

 • Вітрина шаблонів електронної пошти
 • Постійний контакт проти MailChimp
 • Історії успішного контакту
 • Примітка Джеррі Лоу

Плюси

 • Безкоштовний пробний період 60 днів
 • Легкий список контактів importin
 • Вражаючий список доповнень

Мінуси

 • Дивна система автоматичного реагування

{
"@context": "http://schema.org",
"@тип": "Огляд",
"itemReviewed": {
"@тип": "Застосування програмного забезпечення",
"назва": "Постійний контакт",
"опис": "Постійний контакт – це автоматизоване рішення щодо цифрового маркетингу, яке допомагає підприємствам (і деяким особам) розширити сферу їх охоплення. Він оснащений всіма можливостями, від створення інформаційного контенту до аналізу результатів.",
"зображення": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"операційна система": "Веб-основа",
"застосуванняКатегорія": "Програмне забезпечення для електронного маркетингу"
},
"оглядРейтинг": {
"@тип": "Рейтинг",
"рейтингValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"краща оцінка": 5,
"найгірший рейтинг": 0
},
"автор": {
"@тип": "Персона",
"назва": "Тимофій Шим"
},
"огляд": "

Цей дуже простий, але при цьому надзвичайно спритний інструмент є ідеальним рішенням для малого та середнього бізнесу, щоб посилити свої маркетингові можливості. Його легко навігаційний інтерфейс – це ідеальний баланс простоти плюс набір функцій. Не тримайтеся подалі від надто складних процесів і працюйте в приємних, обтічних робочих процесах.

\ r \ n

Вивчайте більше:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Вітрина шаблонів електронної пошти
 • \ r \ n

 • Постійний контакт проти MailChimp
 • \ r \ n

 • Історії успішного контакту
 • \ r \ n

 • Примітка Джеррі Лоу
 • \ r \ n

"
}

Особливості постійного контакту

Маючи на увазі, що основний фокус постійного контакту – маркетинг електронною поштою, коли ви зареєструєте обліковий запис, ви зможете створити список електронних листів, ввести свою контактну інформацію та створити свій перший електронний лист.

Контактна інформація є обов’язковою, і для тих, хто вас не цікавить маркетингу електронною поштою, це область, яку потрібно взяти до відома. Сьогодні багато країн мають суворі закони щодо конфіденційності даних та персональних даних. Будьте в курсі цих законів і переконайтеся, що ви дотримуєтесь їх, перш ніж надсилати будь-які маркетингові електронні листи!

1. Створення списку

Ваш список підписників є основою вашої маркетингової кампанії електронною поштою та складається з усіх електронних адрес, до яких ви хочете звернутися. Введення їх по черзі було б новою формою неосудності, тому Постійний контакт має кілька простих способів заповнити свій список.

Найшвидший і найпростіший спосіб – це завантажити їх у вигляді файлу, безпосередньо імпортувати їх зі списку контактів Gmail або навіть витягнути їх з Microsoft Outlook. Якщо ви завантажуєте список у файл, зауважте, що постійний контакт розпізнає значення, розділені комами (CSV), формати Excel та звичайний текст..

Кожен запис можна редагувати, і ви можете призначити ТегиЩойно ви зробите, ви можете отримати доступ до своїх записів контактів за допомогою диспетчера контактів. Це дозволяє вам редагувати інформацію там, але також дозволяє додавати те, що система називає “Теги”. Я припускаю, що це може бути корисним для групування контактів у списках, але редагування записів по черзі є надзвичайно стомлюючим.

2. Запуск ваших електронних маркетингових кампаній

Візуальний редактор постійного контакту простий у використанніВізуальний редактор простий у використанні, а шаблонів – у великій кількості.

Після того, як ви впорядкуєте свій список електронних листів, ви будете готові розпочати маркетингову кампанію електронної пошти.

Щоб допомогти вам у цьому постійному контакті, є дуже великий сховище шаблонів для початку роботи. Ще краще, є візуальний редактор, за допомогою якого ви можете змінити будь-який із цих шаблонів відповідно до ваших потреб. Насправді ви можете отримати попередній перегляд деяких із цих шаблонів, перш ніж зареєструватись у постійному контакті.

3. Постійні контактні шаблони електронної пошти

* Клацніть зображення, щоб збільшити.

Основний шаблон інформаційного бюлетеня постійних контактівОсновний шаблон інформаційного бюлетеня.

Шаблони постійної контактної пошти для маркетингової кампанії «Чорна п’ятниця»Шаблони електронної пошти для маркетингової кампанії “Чорна п’ятниця”.

Постійні контактні шаблони електронної пошти для фітнес-центрів / тренажерних залів.Шаблони електронної пошти для фітнес-центрів / спортзалів.

Шаблони електронної пошти для ресторанів та барів.

Шаблони електронної пошти для підприємств із власністю.

Шаблони електронної пошти для різдвяних розпродажів.

Шаблони електронної пошти для конференцій.

Шаблони електронної пошти для мод / бутіків.

Дізнайтеся більше: Перегляньте всі шаблони електронної пошти на постійному контакті.

Кожен із шаблонів містить всю основну інформацію, необхідну для того, щоб ваш електронний лист відповідав більшості стандартних норм. Сюди входить включення фізичної адреси для вашого бізнесу, обов’язкового посилання на підписку, а також іншої корисної інформації.

Якщо у вас є власні засоби масової інформації, такі як логотипи або власні зображення, вони можуть бути завантажені в систему, а також використані у ваших інформаційних бюлетенях. Вам дозволено до 2 Гб пам’яті, тому навряд чи ви закінчитеся незабаром.

Сплануйте свої електронні листи для автоматизованого випуску.

Після того, як ви призначили, відредагували та будете задоволені створеною вами електронною поштою, ви можете зберегти її та надіслати негайно або запланувати на наступний, автоматизований час доставки та дату. Постійний контакт слід за австралійським західним стандартним часом (AWST), тому вам доведеться конвертувати ваш місцевий час слідуючи цьому, щоб правильно запланувати електронні листи.

Єдиним незначним недоліком, який я вважав важливим, є те, що, здається, не існує жодного способу, яким система могла б бути налаштована на автоматичне реагування на відповіді користувачів. Те, що постійний контакт вважають автовідповіддю, більше нагадує ефект запуску, який відбувається у встановлені часи, щоб випустити серію електронних листів.

4. Перевірка результатів ваших кампаній

Постійні зв’язки з постачальниками негайних оновлень щодо ваших маркетингових кампанійОтримуйте негайні оновлення щодо ваших маркетингових кампаній.

Після будь-якої кампанії результати її можна побачити на вкладці “Звітність”.

Постійний контакт має простий для читання графік ваших результатів і включає життєву статистику, таку як частота кліків і відкриті показники. Якщо ви вирішите інтегрувати Google Analytics, більше інформації буде доступно. Окрім результатів однієї кампанії, ви також можете підбирати результати в різних кампаніях.

5. Постійні контактні програми та інтеграції

На ринку постійних контактів доступні сотні додатків.На ринку доступні сотні надбудов.

Постійний контакт має відкритий список із понад 300 додатків та інших модулів, які ви можете інтегрувати у свій основний обліковий запис. Вони варіюються від простих програм імпорту електронної пошти, таких як ваші облікові записи Google або Outlook, аж до роботи з Zoho та Azureplus для управління взаємовідносинами з клієнтами та автоматизованого управління потенційними клієнтами та прогнозування продажів..

Програми перераховані на Marketplace, де їх можна сортувати аналогічно плагінам WordPress за назвою, рейтингами, оглядами чи навіть коли вони були додані. Ці програми пропонують безпрецедентну можливість надзвичайно масштабувати ваш маркетинг електронної пошти.

6. Управління подіями

Це те, що більшість інструментів маркетингу електронної пошти ще не включено. Як додатковий модуль до вашого облікового запису, ви можете зареєструватися для управління подіями в постійному контакті. Це дозволяє вам надіслати електронну пошту запрошення на подію, і користувач заповнить свої відповіді. Ці відповіді подаються в систему, і ви можете відстежувати реєстрацію прямо з комфорту на приладовій панелі.

Це дуже проста функція, яка може бути такою корисною для багатьох підприємств. Насправді ви навіть можете вимагати пожертви на певну подію електронною поштою, яка може посилатися на користувацьку сторінку пожертвувань. На жаль, за це є додаткова щомісячна плата.

7. Додаткові ресурси та підтримка

Констант Контакт, як одне з найпопулярніших ігор у грі з маркетинговою електронною поштою, хоче, щоб ви мали успіх у своїх кампаніях. З цією метою у нього є великий сховище інтернет-ресурсів, до якого можна звернутися за допомогою. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати галузь, в якій ви працюєте, і отримаєте ідеї кампанії та навіть пропозиції щодо того, які шаблони будуть відповідні вашим потребам..

Крім цього, система також має базу знань, яка містить відповіді на багато поширених питань, з якими стикалися минулі користувачі. Сюди входять як статті, так і відеоуроки. Якщо це все ще не вирішило жодних проблем, з якими ви стикаєтесь, існує також розгалужена система підтримки.

Постійний контакт надається допомогою допомоги чатів, підтримки електронної пошти, активного співтовариства користувачів, а також прямих телефонних ліній із США, Канади, Мексики та Великобританії. Є ще одна лінія, яка підтримує дзвінки з інших міжнародних районів. Підтримка телефону не є цілодобовою, але підтримуваний час є щедрим.

Тим, хто по-справжньому відчаюється від допомоги, Констант Контакт також пропонує обмежену допомогу у вихідні через свій акаунт у Twitter.

Постійні ціни на контакт

Постійний контакт пропонує два основні варіанти; Електронна пошта та електронна пошта Plus. Електронна пошта є базовою версією для одного користувача та не дозволяє автоматизувати електронну пошту, маркетинг подій, Інтернет-пожертви, опитування та опитування або використання купонів.

Крім цього, все інше оцінюється за рівнем, залежно від розміру списку електронної пошти. Ціни варіюються від низького кінця 500 абонентів від 20 доларів на місяць до 50 000 абонентів при $ 335 на місяць. Ті, хто має ще більші списки, повинні мати справу з ними безпосередньо для ціноутворення.

Якщо ви вибрали функцію управління подіями над додатком, будьте готові платити додаткові 45 доларів на місяць принаймні, залежно від розміру вашого маркетингового списку.

Для нових користувачів постійний контакт має 60-денний пробний період, протягом якого ви зможете користуватися всіма перевагами облікового запису Email Plus. Єдина відмінність полягає в тому, що ви обмежені розміром списку 100 у пробному періоді.

Постійний контакт проти шимпанзе з пошти

Особливості / Ціни
CTCT Basic
CTCT Plus
MailChimp Basic
Безкоштовні плани?НіНіТак
0 – 500 абонентів$ 17,00 / міс$ 38,25 / місБезкоштовно
Для 2000 абонентів$ 38,25 / міс$ 59,50 / міс$ 50,00 / міс
Для 10000 абонентів80,75 дол. / Міс106,25 дол. / Міс$ 75,00 / міс
Для 25 000 підписників$ 191,25 / міс$ 191,25 / міс$ 150,00 / міс
Кілька адміністраторівНіТакТак
Теплова карта відстеження кліківТакТакНі
SMS-маркетингТакТакНі
Легка сегментація користувачівТакТакНі
Організація заходівТакТакНі
Facebook / Інстраграм МаркетингНіНіТак
Рахунок-фактураТакТакНі
Знижка на некомерційні організації20 – знижка 30%20 – знижка 30%Ні
Безкоштовний період випробовування60 днів60 днівНі
Відвідайте ІнтернетПостійний контактMailChimp

* Примітка. Безкоштовний план MailChimp доступний для менш ніж 2000 підписників та 12000 електронних листів на місяць

Відвідайте постійний контакт

Історії успіху

Впродовж останнього десятиліття Vin Bin доводив свою експертизу, пропонуючи клієнтам вишукану різноманітність вин, крафтового пива, спиртних напоїв, ремісничих сирів та гурманів. Це дітище Ріка Ломбарді, цей спеціалізований магазин, виріс із міцності в силу і зробив свою пристрасть процвітаючим бізнесом.

Постійний контакт був одним із інструментів, якими користується Рік, і він вважає це великою частиною його успіху. Система запропонувала йому доступний спосіб побудувати відносини з клієнтами та привести їх до Він Бін. Рік та багато інших, як він, використовували електронний маркетинг, щоб розширити свій бізнес та збільшити зростання.

Дізнайтеся більше: читайте історії успіху на постійному контакті.

Висновок

Маючи понад 650 000 клієнтів, що обслуговуються протягом 15 років, Констант Контакт став лідером у маркетингу малого бізнесу. Вони пропонують спеціальну суміш експертних знань, ефективної базової компетенції, а також потужну систему підтримки.

Особисто, використовуючи кілька платформ електронного маркетингу раніше, Constant Contact почуває себе досить добре. У ньому є всі можливості (і більше), які пропонував би професійний сайт, в той же час має спрощений інтерфейс користувача, який не буде надто залякувати. Після того, як ви будете брати участь у цій надійній системі підтримки, я б сказав, що це справжній переможець.

Примітка Джеррі Лоу

Я використовую MailChimp для інформаційного бюлетеня WHSR. Близько року тому Constant Contact пропонує мені безкоштовний рахунок. Я не перемикався через кілька причин:

 1. Дешевша вартість в довгостроковій перспективі – MailChimp на 5 – 10% дешевше, ніж у конкурентів.
 2. Я задоволений майстром електронної пошти MailChimp – отже, я не в змозі випробувати інших (навіщо щось виправляти, коли це не порушено?).
 3. І найбільше, я витратив величезні зусилля та гроші, щоб освоїти використання MailChimp та налаштувати свою поточну систему автоматизації електронної пошти. Витрати на перерахування ваги грошей я можу заощадити з безкоштовного рахунку.

Однак, на мою думку, постійний контакт легко входить у трійку найкращих претендентів на інструменти маркетингу електронної пошти.

Вони схожі на вдосконалену версію MailChimp.

Ціни на постійні контакти трохи вище, але ви отримаєте те, за що платите. Деякі особливості маркетингу, такі як марекція SMS, сповіщення про продаж у режимі реального часу, соціальна CRM, легка сегментація користувачів та виставлення рахунків (яких ви не можете отримати у MailChimp), можуть стати життєво важливими для організації великого бізнесу. Для початку я рекомендую прочитати історії успіху на веб-сайті постійних контактів, щоб дізнатися більше.

Дізнайтеся більше: відвідайте постійний контакт в Інтернеті

Примітка. Цей огляд вперше був опублікований на нашому сестринському сайті Розкрито секрет веб-хостингу.

Розкриття FTC: BuildThis отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map