Огляд FreshBooks: функціональний хмарний облік

Як власник малого бізнесу, я відчуваю, що такі інструменти, як FreshBooks, пропонують багатьом людям потрібний життєвий шлях. Хоча може бути сумнівом, що базовий облік та виставлення рахунків можна проводити самостійно, ціною, яку починає FreshBooks – з чого робити це вручну?


Проте, як і у будь-якого інструменту, є плюси і мінуси, тому давайте глибше зануримось у FreshBooks, щоб побачити, що воно насправді приносить до столу, крім простого числа.

Підсумок огляду FreshBooks

Інструмент онлайн-бухгалтерського обліку для всіх великих і малих підприємств

Ім’я: FreshBooks

Опис: FreshBooks – ще одна довга лінійка хмарних облікових систем, яка спрямована на заміну традиційних методів бухгалтерського обліку. Його зручність та потужність роблять це надзвичайно привабливою пропозицією для сучасних підприємств, які хочуть за рахунок автоматизації скоротити накладні витрати та кількість працівників.

Операційна система: Веб-основа

Категорія програми: Програмне забезпечення для бухгалтерського обліку

 • Простота використання

 • Особливості

 • Точність & Надійність

 • Співвідношення ціни та якості

 • Підтримка клієнтів

Загалом

4.6

Підсумок

FreshBooks – це дуже чітко розроблений, але функціональний інструмент обліку хмар. Незважаючи на те, що він призначений для ведення бухгалтерського обліку, його спрощений користувальницький інтерфейс та чіткі категоризації дозволяють легко користуватися практично будь-яким.

Я можу з легкістю сказати, що це може бути використане широкою аудиторією користувачів і що воно може легко підходити до підприємств малого та середнього розміру. Якщо ви зацікавлені, вони можуть навіть створити спеціальні плани для великих компаній на вимогу.

Вивчайте більше

 • Плани та ціни на FreshBooks
 • Особливості, завдяки яким FreshBooks виділяються
 • Вердикт: є FreshBooks для вас?

Плюси

 • Відмінний процес на борту
 • Простий інтерфейс, керований графічним інтерфейсом
 • Рішення для облікового запису
 • Високий ступінь автоматизації
 • Високо сумісна система
 • Добре інтегрується з банківськими рахунками
 • Велика кількість доповнень
 • Жива підтримка клієнтів

Мінуси

 • Можна швидко дорожче
 • Спосіб надсилання рахунків-фактур
 • Члени команди коштують додатково
 • Плани та ціни
 • Спробуйте FreshBooks безкоштовно

{
"@context": "http://schema.org",
"@тип": "Огляд",
"itemReviewed": {
"@тип": "Застосування програмного забезпечення",
"назва": "FreshBooks",
"опис": "FreshBooks – ще одна довга лінійка хмарних облікових систем, яка спрямована на заміну традиційних методів бухгалтерського обліку. Його зручність та потужність роблять це надзвичайно привабливою пропозицією для сучасних підприємств, які хочуть за рахунок автоматизації скоротити накладні витрати та кількість працівників.",
"зображення": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/freshbooks-review-home.jpg",
"операційна система": "Веб-основа",
"застосуванняКатегорія": "Програмне забезпечення для бухгалтерського обліку"
},
"оглядРейтинг": {
"@тип": "Рейтинг",
"рейтингValue": 4.59999999999999947476321199499070644378662109375,
"краща оцінка": 5,
"найгірший рейтинг": 0
},
"автор": {
"@тип": "Персона",
"назва": "Тимофій Шим"
},
"огляд": "

FreshBooks – це дуже чітко розроблений, але функціональний інструмент обліку хмар. Незважаючи на те, що він призначений для ведення бухгалтерського обліку, його спрощений користувальницький інтерфейс та чіткі категоризації дозволяють легко користуватися практично будь-яким.

\ r \ n

Я можу з легкістю сказати, що це може бути використане широкою аудиторією користувачів і що воно може легко підходити до підприємств малого та середнього розміру. Якщо ви зацікавлені, вони можуть навіть створити спеціальні плани для великих компаній на вимогу.

\ r \ n

Вивчайте більше

\ r \ n

  \ r \ n
 • Плани та ціни на FreshBooks
 • \ r \ n

 • Особливості, завдяки яким FreshBooks виділяються
 • \ r \ n

 • Вердикт: є FreshBooks для вас?
 • \ r \ n

"
}

Плюси: що мені сподобалось у FreshBooks

1. Відмінний процес на борту

Процес на борту на борту простийНа борту так само просто, як 1, 2, 3.

Коли ви вперше підписуєтесь на FreshBooks, перше, що ви помітите, – наскільки безпроблемний досвід. Коли ви надасте їм свою електронну пошту, вам потрібно буде її підтвердити, і звідти вас негайно приведуть до процесу їх вбудування..

Відповідаючи на низку запитань, ви зможете налаштувати свій обліковий запис і готовий до використання. Це допомагає FreshBooks встановити деякі основи, такі як валюта, в якій ви здійснюєте транзакцію, які частини системи ви будете використовувати (виставлення рахунків, облік тощо), або навіть основний макет форм.

Цей досвід є освіжаючим, і вам не здається, що вам задають купу питань, які не бачать кінцевої мети. Це, безумовно, потік, через який потрібно пройти новий користувач.

2. Простий інтерфейс, керований графічним інтерфейсом

FreshBooks має дружній та легкий для читання макет.Як бачите, макет дружній і легкий для читання.

Якщо ви щось схоже на мене і тремтіли, коли згадується термін “бухгалтерський облік”, то це ще один позитивний момент на користь FreshBook. Весь інтерфейс, звичайно, дуже простий і зрозумілий.

Найкраще, що він створений для того, щоб розслабити людей. Замість жорсткого, м’якого вигляду, яким відома більшість програмного забезпечення бухгалтерського обліку, FreshBooks набуває, ну, свіжий дизайн. Її пастельні кольори та легко розбірливі типи та розміри шрифту настільки зручні у користуванні.

3. Вирішення облікових записів

Для багатьох власників нових підприємств бухгалтерський облік може бути складним завданням, навіть якщо ви мали короткий досвід роботи з ним. На щастя, його можна розділити на окремі сфери, які певним чином пов’язані між собою.

Що робить FreshBooks, це допомогти користувачам чітко бачити ті сфери, над якими їм потрібно працювати, тоді це буде робити автоматичну інтеграцію. Це допомагає користувачам бути простими, одночасно забезпечуючи комплексний пакет обліку.

4. Високий ступінь автоматизації

Завдяки системі, орієнтованій на сервіс, FreshBooks допомагає набагато більше з автоматизацією, ніж можна подумати. Наприклад, розгляньте можливість використання однієї з форм його виставлення рахунків. Це дає змогу виставляти рахунки клієнтам, і вам потрібно буде лише заповнити позиції.

FreshBooks підсумує все, допоможе надіслати рахунок-фактуру, підрахувати дебіторську заборгованість тощо. Що стосується витрат, це в основному те саме. Заповніть позиції та завантажте необхідну документацію, як-от квитанції. Все інше автоматично відстежується для вас.

Зрештою, щоб отримати короткий огляд того, що відбувається з фінансами вашої компанії, все, що вам потрібно зробити, – перейти до розділу “Звіти” та вибрати те, що ви хочете переглянути.

5. FreshBooks – це система з високою сумісністю

У бізнес-фінансах одним із найстрашніших слів є відповідність. Завдяки тонкощам бізнесу та влади, значна частина обох цілей присвячена тому, щоб переконатися, що все законно – що означає дотримання.

Ви будете раді дізнатися, що FreshBooks створений таким чином, щоб він відповідав багатьом нормам, в тому числі Створення податкового цифрового (MTD), PCI, PSD2, GDPR, і більше. Це означає, що незалежно від того, в якій країні ви проживаєте, ви будете добре використовувати FreshBooks для обробки своїх облікових записів.

6. Добре інтегрується з банківськими рахунками

FreshBooks добре поєднується з банківськими рахунками.Додавання вашого банківського рахунку так само просто, як пошук та вибір.

Мабуть, одна з найкращих особливостей FreshBooks – це те, що він може підключатися безпосередньо до банківського рахунку вашої компанії. Це допомагає значно легше перевірити (а також автоматизувати) більшість своїх облікових записів самостійно.

Вам не доведеться витрачати будь-який час на оновлення цифр, коли гроші надходять або виходять. Це знову повертається до своєї автоматизації – що можуть зробити багато хмарних сервісів. Однак не так багато людей, які можуть інтегруватися з такою великою кількістю фінансових установ.

Як хороший приклад цього я спробував додати банківський рахунок в Малайзії (від домашнього банку тут) і був здивований, що вони насправді були у своїй базі даних.

7. Широка кількість доповнень

Велика кількість доповненьFreshBooks дозволяє підключати та синхронізувати інформацію на різних платформах.

Якщо ви коли-небудь використовували будь-які веб-сервіси, ви зрозумієте, що багато з них пропонують “основну послугу” разом із можливостями інтеграції, що сприяють розширенню функціональності. FreshBooks робить це також добре, і ви можете додати ще багато додаткових функцій.

Як уявлення про те, як це працює, ви можете додати можливість приймати платежі кредитною карткою, налаштовувати і планувати зустрічі та багато іншого. Все, що вам потрібно зробити – це знайти правильний додаток із 100 або близько того, що пропонує FreshBooks.

Це легко і може виявитись дуже корисним у відповідності до потреб вашого бізнесу.

8. Жива підтримка клієнтів

Оскільки FreshBooks – хмарний сервіс, вони мають центральний контроль над багатьма речами. Це дозволяє їм пропонувати дуже ефективне обслуговування клієнтів, як і інші хмарні продукти. Наприклад, ви можете почати читати їхню базу знань про допомогу.

Якщо це не працює, натисніть на значок чату прямо з вашого акаунта FreshBooks, і ви зможете відкрити меню чату в прямому ефірі. Попросіть допомоги, і ви отримаєте! Хоча це правда, що це може зайняти деякий час, залежно від завантаження їх клієнтів у той момент, ви, зрештою, зможете поговорити з тим, хто може вам безпосередньо допомогти.

Мінуси: те, що мені не подобалося в FreshBooks

1. Можна отримати дороге швидко

Завдяки такому чудовому переліку функцій і речей, які мені подобаються в ньому, не дивно, що FreshBooks коштує ціною. Я порівнював їх із кількома іншими хмарними програмами бухгалтерського обліку, і вони, здається, дещо вищі.

Це стає експоненціально гіршим у міру зростання вашого бізнесу, оскільки їх ціна базується на вашій кількості клієнтів, що підлягають оплаті. Я вважаю, що це не зовсім справедливий спосіб поводження з речами, оскільки не всі підприємства працюють однаково.

Наприклад, ви можете вести бізнес, якому потрібен постійний потік нових клієнтів, за допомогою цього заходу ви будете пропускати повз їхній план Lite з легкою швидкістю, оскільки це дозволяє лише 5 клієнтів, що підлягають оплаті.

З іншого боку, деякі підприємства процвітають у постійних клієнтів, і саме вони отримають максимальну вигоду. Насправді, деякі з них навіть зможуть здійснити узбережжя за планом Lite на століття, не потребуючи оновлення.

2. Надіслані рахунки-фактури

Приклад рахунку-фактури FreshBooks.Сьогодні люди просто натискають на посилання.

Чомусь надсилання рахунку в FreshBooks насправді не надсилає рахунок-фактуру. Це означає, що електронний лист від FreshBooks надсилається вашому клієнту – повідомляючи їм, що у них є рахунок, готовий до перегляду.

Хоча це не найгірший спосіб вчинити, я можу бачити, як деякі клієнти здивовано натискають на посилання, що надходять електронною поштою. Кібербезпека є справжньою болю в ці дні, і вам не хочеться телефонувати своїм клієнтам один за одним, щоб переконатись, що нормально натиснути це посилання!

3. Вартість членів команди додатково

Більшість планів бухгалтерського обліку в Інтернеті матимуть надбавку до основного користувача плюс хоча б одного бухгалтера. Це принаймні дозволяє власнику бізнесу та особі, відповідальній за управління фінансами, отримати доступ до системи.

Так, ви можете це зробити і в FreshBooks, але будьте готові доплатити. Ціна, яку ви платите за реєстрацію, призначена лише вам. Усі, кому ви хочете надати доступ до своїх облікових записів, є членами команди – і коштує додаткові 10 доларів на місяць.

Плани та ціни на FreshBooks

Структура ціноутворення в FreshBooks дуже чітка. Майже всі важливі основні особливості включені у всі плани, з кількома додатковими перевагами, які є разом із більш дорогими планами. Lite починається від 15 доларів на місяць, і це тягнеться до Премію від 50 доларів на місяць. Також є можливість створити спеціальний план.

Особливості
Литература
Плюс
Преміум
Клієнти, що підлягають оплаті550500
Нараховані рахунки-фактуриНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Записи витратНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
ПропозиціїНіНеобмеженийНеобмежений
Автоматизований імпорт банкуТакТакТак
Звіти про подвійну реєстрацію рахунківНіТакТак
Клієнтські утримувачіНіТакТак
Автоматизовані нагадування про пізні платежіНіТакТак
Авансові платежіНі$ 20 / міс$ 20 / міс
Члени команди$ 10 / особа$ 10 / особа$ 10 / особа
Ціна$ 15 / міс$ 25 / міс$ 50 / міс

*Примітка: FreshBooks має знижку до 70%. Для найкращої точності в ціноутворенні звертайтесь на офіційний веб-сайт: https://www.freshbooks.com/

Якщо ви плануєте використовувати FreshBooks для тривалого розтягування, вибір на оплату щорічно дасть вам трохи знижки. Це становить приблизно 10% від того, яке було б ваше первісне ціноутворення – звичайно, все сплачене.

Найважливіше, що потрібно розуміти щодо цін на FreshBooks, – це те, що кожен план встановлює кількість клієнтів, які підлягають оплаті, якими можна керувати в системі. Це означає, що навіть якщо ви заряджаєте 20 клієнтів без грошей, вам доведеться перейти з плану Lite до Plus.

Це те, що варто серйозно розглянути, оскільки те, скільки ви платите, сильно залежатиме від того, як працює ваш бізнес.

Вердикт: FreshBooks для мене?

Настав час жорстокої чесності FreshBooks – це один із найкращих хмарних інструментів бухгалтерського обліку, з якими я стикався вже давно. Він розроблений і працює дуже добре для малого бізнесу, як у мене.

На жаль, це важкий заклик зробити, оскільки їх цінові ціни також відносно високі. Я також відчуваю, як вони стягують плату за клієнтів, що підлягають оплаті, – це трохи складна таблетка, яку можна проковтнути, особливо, якщо план Lite дозволяє лише 5 клієнтам.

Для кого призначені FreshBooks?

Спробуйте FreshBooks безкоштовно. Ви можете мати необмежений доступ до FreshBooks протягом 30 днів.Спробуйте FreshBooks безкоштовно. Ви можете мати необмежений доступ до FreshBooks протягом 30 днів. (візит)

Тому, хоча FreshBooks може не бути для мене, я легко бачу, що малий та середній бізнес отримує велику користь від цієї системи. Особливо це стосується їх широкого діапазону сумісності банків, а також високого ступеня відповідності.

Спробуйте безкоштовно: Відвідайте Інтернет-книги FreshBooks

Розкриття інформації: BuildThis отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map