Огляд Canva: найкращий графічний інструмент для некваліфікованого користувача

Що таке Канва?

Canva – це ще один безкоштовний онлайн-графічний інструмент, який надзвичайно простий у використанні та пропонує гірський набір шаблонів, який може допомогти вам. Це має бути швидким та простим способом створення візуальних засобів та допомоги некваліфікованим у магії графічного дизайну.


Зареєструвати Canva швидко і легкоРеєстрація швидка та проста (візит).

Підсумок огляду Canva

Інструмент графіки Freemium для некваліфікованих користувачів

Ім’я: Canva

Опис: Canva чудово створює прості візуальні зображення. Часто це допомагає некваліфікованим в магії графічного дизайну.

Операційна система: Веб-основа

Категорія програми: Графічний дизайн, програмне забезпечення

 • Простота використання

 • Шаблони & Конструкції

 • Особливості

 • Співвідношення ціни та якості

 • Підтримка клієнтів

Загалом

4.5

Підсумок

Canva проста у використанні завдяки дуже інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу перетягування. Крім того, вам не доведеться турбуватися про те, щоб почати з нуля, хоча ви можете це зробити, якщо хочете. Є багато шаблонів, з яких можна вибрати для роботи з декількома категоріями. Сюди входять інфографіка, плакати та навіть візитні картки.

Вивчайте більше:

 • Чи справді Canva безкоштовно?
 • Мій досвід роботи з Canva
 • Для кого призначений Canva?

Плюси

 • Модель передплати Freemium
 • Дуже простий у використанні
 • Інтегрований з банку зображень запасів

Мінуси

 • Обмежена функціональність
 • Спробуйте Canva безкоштовно
 • Дивіться дивовижні шаблони Canva

{
"@context": "http://schema.org",
"@тип": "Огляд",
"itemReviewed": {
"@тип": "Застосування програмного забезпечення",
"назва": "Canva",
"опис": "Canva чудово створює прості візуальні зображення. Часто це допомагає некваліфікованим в магії графічного дизайну.",
"зображення": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/canva-review-home.jpg",
"операційна система": "Веб-основа",
"застосуванняКатегорія": "Графічний дизайн, програмне забезпечення"
},
"оглядРейтинг": {
"@тип": "Рейтинг",
"рейтингValue": 4.5,
"краща оцінка": 5,
"найгірший рейтинг": 0
},
"автор": {
"@тип": "Персона",
"назва": "Тимофій Шим"
},
"огляд": "

Canva проста у використанні завдяки дуже інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу перетягування. Крім того, вам не доведеться турбуватися про те, щоб почати з нуля, хоча ви можете це зробити, якщо хочете. Є багато шаблонів, з яких можна вибрати для роботи з декількома категоріями. Сюди входять інфографіка, плакати та навіть візитні картки.

\ r \ n

Вивчайте більше:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Чи справді Canva безкоштовно?
 • \ r \ n

 • Мій досвід роботи з Canva
 • \ r \ n

 • Для кого призначений Canva?
 • \ r \ n

"
}

Знайомство з Канвою

Загальний потік Canva майже такий же, як і все, що є в його категорії в даний час в Інтернеті. Ви підписуєтесь (за допомогою Google+ або електронної адреси), а потім просто дотримуйтесь сухарів. Canva запропонує вам вибрати тип зображення, який ви намагаєтеся створити, а потім запропонує вам різні візуальні шаблони..

Canva дуже проста у використанні, навіть простіше, ніж Microsoft Paint.

Щойно ви вибрали потрібний вам макет і шаблон, тоді настає налаштування. Все є перетягуванням, а текст можна редагувати так само, як текстові поля в будь-якому іншому програмному забезпеченні для графічного дизайну. Зізнаюся, це дуже просто у використанні.

З бібліотеки Canva можна вибрати багато макетівЄ багато макетів на вибір (дізнайтеся більше шаблонів).

Canva безкоштовна?

Ось де невеликий диференціатор між безкоштовними та платними користувачами.

1 000 000 зображень призначені для платних рахунків. Безкоштовні акаунти обмежені1 000 000 зображень призначені для платних рахунків. Безкоштовні акаунти обмежені.

Для тих, хто використовує безкоштовну версію, Canva має трохи більш обмежені шаблони, які ви можете вибрати, і обмежте свою колективну команду до 10 членів. Що ще важливіше, він взагалі не пропонує вам зображень. Будь-які зображення, які ви хочете використовувати, повинні бути вашими власними або ліцензованими для їх використання. Він продасть вам зображення за 1 долар США за штуку.

Ті, хто вибере платний акаунт Pro, отримають 30-членний обліковий запис команди, а також доступ до того, що Canva стверджує, – це база даних із 300 000 зображень. Це також може допомогти вам змінити розмір дизайну. Інші основні моменти включають прийняття користувацьких шрифтів, палітри кольорів та можливість збереження шаблонів.

О так, із $ 9,95 / користувач / місяць для Canva Pro ви також отримуєте пріоритетну підтримку.

Мій досвід роботи з Canva

Оскільки Canva пропонує можливість створювати брошури, мені стало цікаво і спробував це. Мене зацікавило те, що для друку брошур часто потрібні файли з більшою роздільною здатністю, щоб вони добре вийшли після друку. Було добре зазначити, що після тестування шаблону брошури система пропонує можливість завантажити файл як PDF-файл для друку.

У Canva є підтримка друкованих брошурЄ підтримка друкованих брошур (див. Більше Canva для роботи).

Я погодився з моїм другом-дизайнером, і він погодився, що брошура спрощена (він, зрештою, дизайнер), але, безумовно, корисна для друку. Це важливий момент, який слід зазначити тим, хто думає про використання Canva як бізнес-інструменту.

Крім завантаження копій готового дизайну, ви також можете поділитися ними безпосередньо у Twitter або Facebook. Ви також можете надіслати електронну пошту людям із цього інструменту, щоб запросити їх до співпраці в розробці будь-якого, над чим ви працюєте.

Висновок

Декілька людей, з якими я перевірявся і говорив з Canva, дали мені досить цікаву перспективу. Один з них є вчителем, і вона зазначила, що це чудово використовувати для створення простих візуальних засобів, щоб допомогти навчати дітей. Мій друг дизайнера, з іншого боку, не мав нічого про це сказати, окрім однієї речі – що він не витрачав великих ресурсів, якими користується Photoshop.

Зі свого боку, більшу частину своєї професійної кар’єри я був або письменником чи редактором і маю досить багато досвіду роботи з макетами та графікою, навіть якщо не створюю їх сам. Через це мені швидко стало нудно бігати по крихітним колам.

Хоча це надзвичайно просто у використанні, я виявив, що для типу виводу, який мені потрібен для друку, він виявився занадто спрощеним. З іншого боку, це чудово для створення миттєвих візуальних зображень, якщо ви не заперечуєте, що ви будете ділитися шаблонами, напевно, з тисячами інших людей.

Я відчуваю, що це щось цінне з малого бізнесу чи особистої точки зору, ймовірно, перше більше, ніж друге.

Спробуйте безкоштовно: відвідайте Canva в Інтернеті

Розкриття FTC: BuildThis отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map