Граматичний огляд: чи граматично варто?

Коли Grammarly вперше натрапив на мій радар, це було майже з іншим способом супроводження інформації. Коли я дізнався, для чого це призначено, страх перехрестив мій погляд, коли я уявляв, як драконівська фігура, схожа на шкільну школу, пильнує кожне моє слово.


Однак, будучи і письменником, і редактором, я, безумовно, бачу перевагу, яку вона приносить на стіл у багатьох випадках. Хоча я не зовсім впевнений, що це відповідатиме всім моїм потребам, я відчуваю, що на щось подібне є ринок.

Contents

Резюме граматичного огляду

Функціональний інструмент для письма для професійних працюючих дорослих та студентів.

Ім’я: Граматично

Опис: Grammarly – це корисний інструмент, яким може скористатися будь-хто, щоб легко покращити свій текст. Він доступний як в Інтернеті, так і в інстальованому форматі, працює безперебійно під час введення тексту.

Операційна система: Windows, macOS

Категорія програми: Написання

[Детальніше]

 • Простота використання

 • Особливості

 • Співвідношення ціни та якості

 • Підтримка користувачів

 • Точність / надійність

Загалом

4.7

Підсумок

Grammarly пропонує гнучке рішення для швидкого пошуку та виправлення помилок у написанні. Grammarly Free пропонує основні виправлення в письмовій формі за ціною 0 доларів; Grammarly Premium, який постачається з набагато більшою кількістю функцій, є відносно доступним за ціною 11,66 долара на місяць.

Якщо коротко, то Grammarly дуже універсальний і може підходити до широкого кола аудиторії. Серед ключових з них: керівники бізнесу, блогери, студенти (навіть до аспірантів), молоді письменники, торговий персонал тощо.

Вивчайте більше

 • Плани та ціноутворення
 • Безкоштовно проти Преміум
 • Початок роботи: Як користуватися?

Плюси

 • Граматика доступна скрізь
 • Автокорекція цікава
 • Працює більше, ніж правопис
 • Налаштуйте свій словник
 • Прості пропозиції щодо виправлення
 • Доступна безкоштовна версія

Мінуси

 • Розширення Chrome у бета-версії
 • Не підходить для спеціалізованих робіт
 • Іноді пропускає виправлення
 • Плани & Ціноутворення
 • Спробуйте граматику безкоштовно

{
"@context": "http://schema.org",
"@тип": "Огляд",
"itemReviewed": {
"@тип": "Застосування програмного забезпечення",
"назва": "Граматично",
"опис": "Grammarly – це корисний інструмент, яким може скористатися будь-хто, щоб легко покращити свій текст. Він доступний як в Інтернеті, так і у форматі, який можна встановити, працюючи безперебійно під час введення тексту. \ R \ n",
"зображення": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/grammarly-review-home.jpg",
"URL": "/ йти / граматично",
"операційна система": "Windows, macOS",
"застосуванняКатегорія": "Написання"
},
"оглядРейтинг": {
"@тип": "Рейтинг",
"рейтингValue": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"краща оцінка": 5,
"найгірший рейтинг": 0
},
"автор": {
"@тип": "Персона",
"назва": "Тимофій Шим"
},
"огляд": "

Grammarly пропонує гнучке рішення для швидкого пошуку та виправлення помилок у написанні. Grammarly Free пропонує основні виправлення в письмовій формі за ціною 0 доларів; Grammarly Premium, який постачається з набагато більшою кількістю функцій, є відносно доступним за ціною 11,66 долара на місяць.

\ r \ n

Якщо коротко, то Grammarly дуже універсальний і може підходити до широкого кола аудиторії. Серед ключових з них: керівники бізнесу, блогери, студенти (навіть до аспірантів), молоді письменники, торговий персонал тощо.

\ r \ n

Вивчайте більше

\ r \ n \ r \ n

  \ r \ n
 • Плани та ціноутворення
 • \ r \ n

 • Безкоштовно проти Преміум
 • \ r \ n

 • Початок роботи: Як користуватися?
 • \ r \ n

\ r \ n"
}

Плюси: те, що мені сподобалось граматично

1. Граматика доступна (майже) скрізь

Використання граматики в Chrome Граматично працював із безліччю сторонніх інструментів, до яких можна отримати доступ, наприклад, через Chrome Набір записів

Grammarly – це не лише онлайн-інструмент, який дозволяє завантажувати документ, який потрібно перевірити. Він пропонує велику гнучкість завдяки здатності інтегруватися з іншими програмами. В основі Grammarly лежить оригінальна онлайн-версія. Тут ви можете завантажити документ, який потрібно перевірити, або просто створити його в Інтернеті, щоб він був перевірений під час введення. Окрім цього, є також Grammarly для Windows, Microsoft Office та Chrome.

Версія Windows (або Mac) – це локалізований формат Grammarly в Інтернеті. Це означає, що це по суті те саме, але завантажувані на робочий стіл. Потім ви запускаєте його, як і будь-яку іншу програму на своєму комп’ютері. По суті, це як альтернатива MS Word.

Граматичний плагін Office дозволяє йому працювати в Microsoft Word і Outlook. Я думаю, що це чудовий крок, оскільки є багато з нас, які не можуть розлучатися з цими додатками ні на особистому рівні, ні з причин роботи..

Нарешті, у вас є Граматично розширення Chrome що дозволяє йому працювати на різних сайтах в Інтернеті. Хоча такі, як у Документах Google та інших сторонніх додатках.

Це, безумовно, одна з найширших областей, на яку дивився інструмент для виправлення тексту так далеко, що я натрапив. Більшість матиме додаток, який ви змушені використовувати, і він працюватиме лише в тому обмеженому просторі.

2. Автокорекція цікава

Оскільки програмне забезпечення для корекції тексту вимагає від вас перевірити те, що вони позначено як неправильне, функція автокорекції на Grammarly є освіжаючою. Це на зразок масштабної масштабованої версії автокорекції тексту для мобільних пристроїв.

Незважаючи на те, що в цьому випадку є кілька помилок (через відсутність кращого слова), це все-таки новий порт довготривалої мобільної реалізації.

3. Працює за більш ніж правопис

Виправлення тексту в граматичному відношенні - перегляд інформаційної панелі користувача Під час введення список пропозицій щодо виправлень тексту буде зростати

Однією з головних переваг, яку я бачу в Grammarly, є те, що вона працює не лише для написання правопису, але і для багатьох інших областей. Граматично оцінює ваш письмовий текст на основі кількох областей – Правильність, ясність, взаємодію та доставку.

Правильність & Чіткість

Коректність більше стосується технічної сторони, тобто граматичний опис таких предметів, як правопис, граматика тощо. Чіткість має більше спільного з тим, щоб допомогти вам переконатися, що ви не переймаєтесь звичками, такими як припущення, що ваша аудиторія знає, про що ви маєте на увазі.

Заручини

Займання стосується більше досвіду користувачів. Наприклад, якщо ви часто повторювали б вживання слова, Grammarly, ймовірно, позначить це на увазі відповідно до його застереження. Причина в тому, що для того, щоб зацікавити свою аудиторію, вам потрібно використовувати різноманітні слова, навіть якщо вони мають подібні значення.

Доставка

Доставка допоможе вам з польською. Це і є різницевим фактором між письменниками та хорошими письменниками. Хороший письменник знає, як встановити правильний тон у статтях за інстинктом, а Граматично імітує це у Доставці.

Граматично для плагіату Перевірити

Багато з нас раніше були винні в цьому – ми копіюємо шматки тексту, а потім редагуємо їх власними словами. Однак помилки були допущені в минулому, а іноді ми навіть не маємо уявлення, як змінити текст і в кінцевому підсумку залишити занадто багато оригіналу в.

Захист від плагіату – одна з найважливіших речей, яку має робити кожен письменник – незалежно від вашої реальної роботи. Що робить Grammarly – це сканувати текст на тонни веб-вмісту, а також повідомляти, чи ви занадто багато копіювали.

Вважайте це вбудованою гарантією.

4. Налаштуйте свій словниковий запас

Для тих, кому може знадобитися часто використовувати нестандартні слова у своєму тексті, Grammarly також дає можливість створити додатковий словник. Правду кажучи, ця функція доступна у багатьох дієздатних текстових процесорах MS Word, тому насправді не про що кричати.

І все-таки ця функція є, і я вже чую, як інженери та програмісти серед нас полегшено зітхають.

5. Прості пропозиції щодо виправлення

Якщо ви пам’ятаєте, на початку цієї статті я передбачив службу корекції мови, як суворий шкільний школяр. На щастя, Граматиці це зовсім не так. Насправді я був дуже вражений сильно спрощеними пропозиціями, які він зробив.

Пересічному користувачеві це було б дуже просто простежити і навіть зрозуміти. Це одна з основних причин, чому я вважаю, що граматика може бути корисною для різних застосувань. Якщо ви працювали професіоналом, скажімо, ви могли б використати його для поліпшення свого письма під час руху, скориставшись тими швидко виправними коригуваннями.

Особисто я вважаю, що ступінь коректності та простота її пояснень робить Граматику також придатною як інструмент навчання мови. Подумайте про це для студента, який, можливо, зіткнеться з труднощами в мові;

Використовуючи Grammarly для набору інших завдань (історії, літератури тощо), ви могли б одночасно вдосконалити свої знання англійської мови. Звичайно, це не ідеальне рішення, але це варіант, якщо інші методи виявилися менш успішними.

6. Існує обмежена безкоштовна версія

Граматично для Chrome є певною мірою безкоштовною. Це чудово для тих, хто шукає єдине розширення, яке може обробити основні виправлення на широкому спектрі веб-платформ для редагування тексту. Хоча безкоштовна версія дуже обмежена, функціонал все ще існує за нульових витрат.

Граматичні плани та ціноутворення - доступний безкоштовний планСпробуйте граматично за ціною 0 доларів.

Мінуси: те, що мені не сподобалось у Грамматиці

1. Розширення Chrome все ще знаходиться в бета-версії

Граматично використовуйте в Google doc Граматика не дуже добре грає з Документами Google, але вони обидва намагаються вносити виправлення.

Я мушу визнати, що це справді справа не в самій Граммарі, а більше як в захват для тих, хто зареєструється і повинен зараз за це заплатити. Бета-режим означає, що навколо інструменту Grammarly Chrome вірогідні ще помилки.

Чесно кажучи, працювати з плагіном, як Grammarly, в такому широкому середовищі, як Chrome (ви по суті шукаєте сумісність з усім Інтернетом), непросто. Враховуючи це завдання, Grammarly для Chrome вже працює досить добре.

Під час своєї оцінки розширення Chome я помітив три основні проблеми, які, як я хочу, вже були виправлені. Перший полягає в тому, що він ще не готовий до WordPress. Це означає, що для блогерів ви повинні використовувати нативну програму.

Друга полягає в тому, що у Beta, здається, виникають проблеми, що працюють разом з Google Docs. У GDOC є своя перевірка орфографії, і я вважаю, що вона вступає в корекцію із граматикою під час виправлень. Це не є чимось серйозним, але, безумовно, виявилося дратує.

Нарешті, більшість сторонніх виправлень, щодо яких граматика активна, мають обмежене використання. Він функціонує в дуже базовому режимі, і якщо ви хочете отримати повну потужність пропозицій Grammarly, вам все одно доведеться повернутися до нього в рідній обстановці, наприклад в додатку.

2. Не підходить для спеціалізованої роботи

Коли я кажу про спеціалізовану роботу, я не маю на увазі нішевих ролей, таких як Інженери чи подібні, але більше в контексті реального редактора. Існує більше написання та редагування того, що пропонує Grammarly у цей момент часу.

Так, це правда, що на технічній основі граматика може допомогти, особливо якщо письменник новий і недосвідчений. Однак, коли ви збільшуєте масштаби, Граматика втрачає досвід, а можливість допомагати своїм письменникам обмежена.

Деякі ідеї того, чого не вистачає, можуть полягати у вмінні обрамляти тематику, кут на історію тощо. Це аж ніяк не є серйозним негативом, оскільки, ймовірно, такі сфери не входять у сферу розробників Grammarly, а лише спостереження за відмінностями в ролі.

3. Іноді пропускає виправлення

Бувають випадки, коли Граматика якось пропускає позначку

Мабуть, моя найбільша проблема з Grammarly полягає в тому, що це може бути непослідовний удар при нагоді. У ході моїх тестів на різних платформах я вважаю, що час від часу просто не працює. Хоча ці екземпляри рідкісні з того, що я бачив, але ті, які він пропускає, можуть бути копняками.

Якби ви вкладали свою віру в такий інструмент, як Grammarly, можливі наслідки того, щоб дозволити йому робити це без перевірки. Чи можете ви зобразити електронний лист, надісланий вашому начальнику, щодо важливого проекту, заповненого помилками?

Як граматично використовувати?

Граматично домашня сторінка Ви можете використовувати Grammarly в Chrome. Це безкоштовно! (візит)

Як користуватися Grammarly - додавання інструменту до різних платформGrammarly Addon працює у великих платформах SaaS, соціальних мережах та електронних службах.

Граматично працює двома основними способами – як додавання на або через свій рідний веб-сайт. Усі працюють аналогічно:

 1. Створіть новий документ і почніть додавати текст
 2. Під час подальшої роботи Grammarly підкреслить слова чи фрази, які потребують виправлення
 3. Підкреслення різних кольорів представляють різні категорії виправлень
 4. Посібники щодо зроблених пропозицій з’являться в меню праворуч документа
 5. Щоб внести виправлення, ви можете навести курсор на підкреслену фразу, щоб побачити, що Grammarly хоче змінити.
 6. Якщо ви хочете прийняти зміну, просто натисніть на неї.

Спробуйте безкоштовно: відвідайте Grammarly в Інтернеті

Граматичні плани та ціноутворення

Особливості / плани
Безкоштовно
Преміум
Бізнес
ВикористанняДля фізичних осібДля фізичних осібДля команди
ГраматикаТакТакТак
ПослідовністьТакТак
ЧитабельністьТакТак
ЛексикаТакТак
Виявлення тонівТакТак
Кількість ліцензійТакТак
Панель адміністратораТакТак
Централізоване виставлення рахунківТакТак
ЦінаБезкоштовно$ 11,66 / міс12,50 дол. / Міс

Для щорічних підписок Grammarly є відносно доступним за ціною 11,66 дол. США на місяць. Якби ви підписалися на більш короткі терміни, ціни є дещо вищими. Я б сказав, що якби ви справді використовували його як інструмент, ціна легко виправдана для довгострокового залучення.

Розгляньте це як досвід доданої вартості, який може допомогти вам не лише у вашій роботі, а й на індивідуальній основі для саморозвитку. У цьому контексті щорічна підписка, здається, не все так дорого, чи не так?

Граматично безкоштовно проти преміум-класу

Граматично безкоштовно пропонується основна перевірка орфографії та певна форма правоохоронних органів у таких сферах, як ясність, залучення та доставка. Режим Premium охоплює це, але включає в себе й інші області. Наприклад, у технічній правильності, окрім правопису та граматики, Граматика також буде дивитися на плинність та послідовність пунктуації. Найголовніше, що Grammarly Premium включає перевірку плагіату.

Висновок: Граматично правильно для вас?

Напевно ви вже зрозуміли, що хоч Grammarly – це дуже багато функціональних можливостей, це не обов’язково правильне рішення для всіх. Якщо ви навряд чи спілкуєтесь на роботі, насправді не існує великого сенсу осторонь можливого самовдосконалення.

Але скільки насправді настільки відокремлені, що ми не можемо використати щось на зразок Грамматики? Я б сказав, що це сильна користь не тільки для професійно працюючих дорослих, але, як уже згадувалося раніше, у навчальному контексті.

Хто граматично хороший?

Як посібник для користувачів, які не хочуть витрачати багато часу на удосконалення своїх мовних навичок, Grammarly може виявити неоціненну користь. Крім того, для тих, хто хоче вдосконалити свою мову, граматика досить проста, щоб не бути нав’язливою, даючи прості для розуміння вказівки.

Сказане навіть стосується тих, хто зробив написання своєї кар’єри, особливо молодих письменників. Однак старші письменники, як я, як правило, трохи впертіші, тому ви можете виявити зміни, які Граматика хоче зробити часом дуже прикро.

Якщо коротко, то Grammarly дуже універсальний і може підходити до широкого кола аудиторії. Серед ключових з них: керівники бізнесу, блогери, студенти (навіть до аспірантів), молоді письменники, торговий персонал тощо.

Спробуйте безкоштовно: відвідайте Grammarly в Інтернеті

Розкриття інформації: BuildThis отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map