BigCommerce vs Shopify: Ціни та характеристики порівняно

Кожна платформа електронної комерції створена на відміну від наступної. На рівні вашого досвіду та комфорту в Інтернеті, можливо, вам знадобиться параметр, який може змінити кодування або той, який готовий запустити прямо з коробки. Shopify та BigCommerce входять у два найкращих варіанти для платформи розвитку електронної комерції.


Більше 1 мільйона магазинів використовують Shopify для створення свого сайту; поки BigCommerce тримається четверте місце у категорії «Найпопулярніші 1 мільйон сайтів у розміщеному рішенні» статистика з BuiltWith.

Якщо у вас є хтось із малого бізнесу, Shopify може виглядати привабливіше, але якщо у вас також є довгострокові плани на розвиток, BigCommerce може бути кориснішою, тому давайте подивимось на обидві платформи та порівняємо їх функції та переваги.

Швидкий стрибок

Порівняйте Shopify та BigCommerce у:

 • Зберігайте шаблонні дизайни
 • Конструктор інтернет-магазинів
 • Підтримка клієнтів
 • Басейн талантів
 • Вибір програми
 • Популярність
 • Ціноутворення

Як працюють BigCommerce та Shopify?

Shopify та BigCommerce – це платформи електронної комерції, які дозволяють продавати продукти (фізичні чи цифрові) в Інтернеті. Обидва виробники інтернет-магазинів працюють у веб-переглядачі, що означає, що для придбання немає програмного забезпечення для завантаження на комп’ютер чи веб-хостингу, ви можете підтримувати свій магазин з будь-якої точки світу, якщо у вас є з’єднання з Інтернетом..

BigCommerce та редактор магазинів Shopify

Основна концепція обох розробників полягає в тому, що кожен може використовувати їх для створення інтернет-магазину без необхідності кодувати або розробляти дизайн – ви вибираєте шаблон із запропонованого вибору, завантажуєте продукти, які хочете продати, виправляєте процес, і ви є, теоретично, добре йти.

Shopify редактор магазинуРедактор магазину Shopify – у розділі теми ліворуч ви можете налаштувати налаштування для своєї теми. Для кожної різних сторінок у вас є інший розділ теми, де ви можете змінювати вміст та макет.
Редактор магазину BigCommerceРедактор магазину BigCommerce – зліва – головна панель навігації для налаштувань теми. Більшу частину дизайну магазину можна виконати, використовуючи сам цей розділ налаштувань.

Однак корисно сказати, що навіть не потрібно наймати Послуги з розвитку електронної комерції розробляючи магазин BigCommerce або Shopify, гарна ідея щодо дизайну, а також окремі фотографії, які зроблені професійно, все ж є вирішальним ігноруванням обраної вами платформи..

Як BigCommerce, так і Shopify – це інструменти SaaS (програмне забезпечення як сервіс). Це означає, що для їх використання є постійні витрати, які можуть бути щорічними або щомісячними.

BigCommerce vs Shopify: яку платформу електронної комерції слід вибрати?

Тепер порівняємо Shopify та BigCommerce – яка з них є кращою платформою, дивлячись і порівнюючи їх дизайн магазину, інструменти електронної комерції, підтримку клієнтів, професійний ринок, програми та ціни.

1. На якій платформі краще зберігати шаблони?

Оскільки люди швидко судять, наявність привабливої ​​вітрини має вирішальне значення, оскільки це забезпечує надійність вашого інтернет-магазину.

Розкрийте тематику магазину

У цьому випадку в Shopify є теми, які можливі деякі з найбільш привабливих тем на вітрині зараз на ринку. Вони професійні, елегантні, сучасні та свіжі. Однією з головних причин того, що продукти на Shopify виглядають так чудово, – це те, що вони використовують автономних дизайнерів для розробки дизайну.

Shopify тема - безмежнаShopify тема – безмежна
Shopify тема - Дебют за замовчуваннямShopify тема – Дебют за замовчуванням

Тож, поки Shopify створює платформу чи інструмент, вони дозволяють професійним дизайнерам робити свої плани. Це також означає, що хоча ви отримуєте деякі теми безкоштовно, багато хто є преміум-класом, який ви можете купити від 100 до 180 доларів.

Дивіться більше шаблонів інтернет-магазину від Shopify

Теми для магазинів BigCommerce

З іншого боку, BigCommerce значно покращився останнім часом, оскільки вони зосереджуються більше на розробці професійних та привабливих вітрин для своїх клієнтів. Раніше недолік якості їх дизайнів був недоліком, але вони починають наздоганяти теми Shopify. BigCommerce також пропонує вам безкоштовні та преміальні теми, які варіюються від $ 145 до $ 235.

Тема Bigcommerce - Cornerstone BoldТема Bigcommerce – Cornerstone Bold
Тема BigCommerce - виділення FortuneТема BigCommerce – виділення Fortune

Як Shopify, так і BigCommerce пропонують вам безкоштовні теми та оплачувані теми, які реагують на мобільні пристрої. Shopify пропонує вам 10 безкоштовних номерів та 62 преміум-версії, тоді як BigCommerce пропонує 10 безкоштовних тем та 127 преміальних тем.

Дивіться більше шаблонів інтернет-магазинів від BigCommerce

Вердикт: Shopify перемагає

Хоча BigCommerce має більше тем порівняно з Shopify, дизайн теми робить Shopify надрізом вище. Теми Shopify дуже настроюються. Завдяки унікальному набору параметрів, ви можете налаштувати свою тему за допомогою набору параметрів.

2. Яка платформа пропонує кращого будівельника магазинів?

Shopify будівельник магазину

Shopify надає всі основні інструменти для створення діючого інтернет-магазину. Однак, у ваш магазин через App Store потрібно буде додати передові інструменти, такі як огляди товарів, список бажань, пропозиції товарів тощо. Деякі інструменти є безкоштовними, а деякі – платними, і ці інструменти оплачуються, оскільки розробники, що їх продають сторонні, створюють.

Shopify пропонує розробникам консолідувати свої інструменти в платформу, щоб їхні клієнти також могли використовувати ці інструменти, не виконуючи жодної роботи з кодом. Отже, додаткові гроші, які ви платите, переважно йдуть цим зовнішнім розробникам. Не всі ці інструменти потрібні, але якщо ви хочете виростити свій магазин, вони можуть вам знадобитися.

Shopify store store – це місце, де ви керуєте та відстежуєте свій інтернет-магазин. З пробного магазину, наведеного вище, ви можете побачити, Shopify постачає список функцій, за допомогою яких можна швидко запустити свій інтернет-магазин.

Будівельник магазину BigCommerce

Можлива BigCommerce є однією з найбільш вичерпних колекції інструментів серед усіх провідних розробників веб-сайтів для магазину електронної комерції. Вони пропонують вам нестандартні інструменти, які вже додані у щомісячний план.

Якщо вам потрібно більше інструментів, BigCommerce App Store – це місце, де ви можете знайти ті вдосконалені інструменти, зроблені зовнішніми розробниками, як Shopify. Це корисно, оскільки ви не знаєте, які додаткові інструменти можуть знадобитися, коли ваш бізнес починається.

Будівельник магазину BigCommerceКонструктор магазинів BigCommerce – Ви можете отримати доступ до більшості функцій BigCommerce, навіть якщо ви перебуваєте на пробному плані. Клацніть на кожному розділі, щоб піти на крок далі в налаштуваннях.

Вердикт: Краватка

Це дійсно залежить від того, як ви хочете розвивати свій бізнес. У обох розробників сайтів є інструменти, які корисні на різних етапах бізнесу, тому вирок тут трохи заплутаний.

3. Хто має кращу підтримку клієнтів?

Як BigCommerce, так і Shopify пропонує вам цілодобову підтримку клієнтів за допомогою різних каналів – чату, телефону та електронної пошти. В основному, якщо у вас є запити або проблеми, навіть опівночі, ви завжди можете скористатися допомогою технічної підтримки обох платформ.

Також існує форум спільноти Shopify та BigCommerce, на якому можна розміщувати питання та рішення для інших користувачів. Ви навіть можете використовувати цей метод, щоб зв’язатися зі своїми командами підтримки. Оскільки це загальнодоступний канал, час виконання від членів підтримки зазвичай швидше.

скопіюйте довідковий центрShopify довідковий центр (візит)
Довідковий центр BigCommerce (візит)

Основна перевага форуму полягає в тому, що ви можете побачити, що роблять інші клієнти (власники бізнесу, як ви), проблеми чи запити, які вони мають, а також деякі корисні рішення, які вони могли б мати. Ви навіть можете підібрати корисні поради, якщо витратите достатньо часу на таких форумах.

Вердикт: Краватка

Незважаючи на те, що це краватка, я більше схиляюсь до Shopify тут через громаду, яку вона накопичила роками. Для початківців Shopify може бути кращим місцем для початку, оскільки вони пропонують вичерпну документацію самодопомоги порівняно з BigCommerce. Мені вдалося знайти рішення своїх проблем, відвідавши їхній Інтернет-довідковий центр.

4. Хто має більший пул талантів?

У Shopify є майновий майданчик для найму (необов’язково). Ці професіонали можуть допомогти вам підняти ваш магазин на інший рівень, надаючи вам свободу звертати увагу на інші особливості вашого бізнесу. До таких професіоналів належать розробники, дизайнери, маркетологи, налаштування магазину та фотографи. Shopify навіть перераховує їхніх експертів географічно, щоб ви найняли допомогу легко.

Хоча ви все ще можете знайти експертів, які допоможуть вам створити свій магазин на BigCommerce, експертів менше в порівнянні з Shopify. Тож найменше складніше знайти потрібного експерта з BigCommerce, особливо якщо ви хочете, щоб хтось, хто живе поруч з вами.

У Shopify є більший пул професіоналів, і екосистема виглядає більш досконалою.

З цього погляду екосистема підтримки Shopify виглядає більш досконалою, але допомога з наймом не викликає негайних проблем, коли ви все ще починаєте. Допомога з найму – це лише те, що слід враховувати, коли надто багато для вас дбає.

Вердикт: Shopify перемагає

Переможець їде в Shopify. Просто простіше знайти експертів у Shopify в будь-якій країні, ніж BigCommerce.

5. На якій платформі є більше додатків, які ви можете додати?

У міру розширення вашого бізнесу, швидше за все, вбудовані функції не можуть відповідати вашим потребам. Вам потрібно більше інструментів для розвитку вашого бізнесу. Для розширення функціональності вашого магазину є вдосконалені інструменти як в магазині додатків Shopify, так і в Bigcommerce.

Shopify Apps

Shopify додаток для доставкиРозкрийте додатки для доставки та виконання

Shopify зараз надає вам більше 1500 додатків у їхньому магазині. Ці програми можуть допомогти вам у маркетингу та продажах, інтеграції соціальних медіа, автоматизувати або підтримувати управлінські завдання, пов’язані з звітуванням, бухгалтерією, підтримкою клієнтів, доставкою, виконанням, інвентарем тощо.

Ринок програм BigCommerce

Програми BigcommerceРинок програм BigCommerce

Що стосується BigCommerce, то в порівнянні з Shopify 1500 є лише 250 додатків. Однак це не означає, що BigCommerce є другорядним для Shopify, оскільки BigCommerce вже додає багато основних інструментів у свій базовий план (наприклад, котирування доставки в режимі реального часу, професійні інструменти звітності, рейтинг товару та огляди тощо). Але це означає, що екосистема розробників в Shopify є більш обширною, ніж BigCommerce.

Як сказано у вищезгаданому сегменті, мати більше додатків зручно, коли ви думаєте довгостроково.

Вердикт: Shopify перемагає

Вердикт, очевидно, знову Shopify. Я вибираю Shopify не лише через кількість додатків, але і завдяки створеній ним екосистемі великих розробників. Ви знаєте, що там завжди є розробники, щоб створити наступну функцію, яка вам потрібна.

6. Яка платформа більш популярна?

Зараз Shopify має понад 2,4 мільйона користувачів, включаючи історичні дані, та обробив транзакції вартістю більше 41 мільярд доларів. Вони пропонують понад 70 привабливих тем для вітрин, з яких вибирати 1500 програм, а також широке співтовариство. Тільки за цією статистикою ви бачите, що Shopify є найпопулярнішою.

Якщо ви перевірите Google Trends для будівельників магазинів електронної комерції, Shopify шукають люди багато в пошукових системах порівняно з BigCommerce.

За статистикою, BigCommerce зафіксували понад 159 000 клієнтів з включеними історичними даними та обробляє транзакції вартістю $ 17 млрд. Вони пропонують 130 тем і 250 додатків і мають меншу кількість експертів.

Зауважте, що ця статистика лежить в основі надзвичайно високого рівня, і це не означає напевно, що Shopify є вигіднішим, ніж BigCommerce.

Вердикт: Shopify перемагає

Хоча це може здатися несправедливим вердиктом, особливо коли BigCommerce мав пізніший початок, ніж Shopify, я все ж вибираю останнє, тому що, коли справа стосується прийняття рішень, ми зазвичай обираємо більш популярні варіанти, правильно?

7. BigCommerce vs Shopify: Ціноутворення

В технічній галузі норма, що ви отримуєте більше ресурсів щоразу, коли ви переходите на більш високий план. Ця практика стосується і BigCommerce, і Shopify. З більш високим планом ви отримаєте більш розширені функції та меншу плату.

Огляньте плани з першого погляду

 • Базовий Shopify – $ 29 / місяць
 • Shopify – $ 79 / міс
 • Advance Shopify – $ 299 / місяць
 • Shopify Lite – $ 9 / місяць (продати в соціальних мережах або на веб-сайті)
Оцініть плани / ціни
Основний Shopify
Шопіруйте
Розширений Shopify
Щомісячна ціна$ 29 / міс$ 79 / міс$ 299 / міс
Рахунки персоналу2515
ПродукціяНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Комісії за кредитні картки2,9% + 0,30 дол2,6% + 0,30 дол2,4% + 0,30 дол
Плата за транзакції / шлюз третьої сторони2%1%0,5%
Оплачуйте платежі0%0%0%
Кілька каналів збутуТакТакТак
Подарункові картиТакТак
Відмова від відновлення кошикаТакТакТак
Безкоштовний сертифікат SSLТакТакТак
Shopify POS додатокТакТакТак
Аналіз шахрайстваТакТакТак
Професійні звітиТакТак
Цілодобова підтримкаТакТакТак

Відвідайте Shopify

BigCommerce планує з першого погляду

 • Стандарт – 29,95 дол. / Міс
 • Плюс – $ 79,95 / міс
 • Про – 249,95 дол. / Міс
Плани / ціни BigCommerce
Стандартний
Плюс
Про
Щомісячна ціна29,95 дол. / Міс$ 79,95 / міс$ 249,95 / міс
Рахунки персоналуНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
ПродукціяНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Поріг продажів на рікДо $ 50 тисДо $ 150 тисДо 400 000 доларів
Комісії за кредитні картки2,9% + 0,30 дол2,5% + 0,30 дол2,2% + 0,30 дол
Без плати за трансакцію0%0%0%
Кілька каналів збутуТакТакТак
Покупки GoogleТакТакТак
Подарункові картиТакТакТак
Покинутий заставку кошикаТакТак
Безкоштовні HTTP та виділені SSLТакТакТак
Групи клієнтів та сегментаціяТакТакТак
Професійні засоби звітностіТакТакТак
Цілодобова підтримкаТакТакТак

Відвідайте BigCommerce

Одне, що варто зазначити, BigCommerce не стягує плату за будь-які транзакції в усіх планах. Це означає, що вам не потрібно буде платити комісію або комісію BigCommerce, коли ваш клієнт платить через PayPal. З іншого боку, якщо ви хочете платити 0% за трансакцію в Shopify, вам доведеться скористатися платежем Shopify.

Вердикт: Shopify перемагає

Хоча в обох були ціни, які можна пристосувати до бюджетів, я віддаю перевагу Shopify тут. З точки зору співвідношення ціни та якості, ви отримуєте більше від Shopify за таку ж суму грошей.

BigCommerce vs Shopify: що підходить саме вам?

Shopify пропонує вам більш привабливі теми, готові до мобільних пристроїв. У них також є великий магазин додатків, який ви можете використовувати для покращення функціональності магазину, і вони мають більше експертів у громаді, ніж де-небудь ще. Платні користувачі Shopify в 15 разів більше, ніж у BigCommerce, що говорить про те, що вони популярніші. Очевидно також, що Shopify більше розробників додатків, розробників тем та професіоналів, які допоможуть вам, якщо ви виберете Shopify.

Інструменти від BigCommerce трохи вичерпніші, ніж Shopify. Хоча BigCommerce має чудову колекцію тем, дизайн Shopify є кращим. Крім того, не всі теми BigCommerce готові до мобільних пристроїв. У магазині додатків BigCommerce ви можете вибрати 250 додатків і має обмежений набір експертів. Хоча у них менше користувачів, важливо помітити, що Shopify почався раніше (2004), ніж BigCommerce (2009). Загалом ми розуміємо, що Shopify розширює свою базу користувачів швидше, ніж BigCommerce.

Вивчайте більше

 • Клацніть тут, щоб вивчити BigCommerce в Інтернеті
 • Клацніть тут, щоб вивчити Інтернет-магазин Shopify

Висновок

Щоб узагальнити це, обидві платформи є популярними постачальниками рішень електронної комерції. Обидва є компетентними та мають широкий спектр інструментів, які допоможуть вам розширити свій бізнес. Хоча Shopify виглядає привабливіше, ніж BigCommerce, і оскільки немає остаточного відповіді, радимо випробувати їх обидва..

Як почати з Shopify?

Добре мати розумовий менталітет. Ніхто не готовий інвестувати в щось, перш ніж спробувати. Ось чому Shopify пропонує 14-денний випробування. Це абсолютно безкоштовно у використанні, і вам навіть не потрібно заповнювати дані своєї кредитної картки.

Клацніть тут, щоб зареєструватися на безкоштовний рахунок в Shopify.

Shopify Сторінка реєстраціїКрок №1 – Введіть електронну адресу та ім’я магазину, щоб розпочати безкоштовну пробну версію Shopify.
Shopify ЗареєструйтесьКрок №2 – Введіть особисті дані та збережіть дані.

Як почати з BigCommerce?

BigCommerce пропонує 15-денний проб без ризиків, щоб самостійно випробувати платформу. Не потрібно реквізитів кредитної картки. Отже, ви можете бути дуже впевнені, що це не стягне плату, якщо ви вирішили не продовжувати через 15 днів.

Клацніть тут, щоб зареєструватися на безкоштовний рахунок у BigCommerce.

bigcommerce-реєстраціяКрок №1 – Введіть електронну адресу, щоб розпочати пробну версію BigCommerce.
bigcommerce-storeКрок №2 – Введіть назву магазину (ви можете змінити це пізніше) та інші дані для входу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map