Kaip sukurti internetinę svetainę: vadovas nuo pradžios iki Ž

Šiame straipsnyje aš jums parodysiu esminius interneto svetainės kūrimo veiksmus.


 1. Užregistruokite domeno vardą
 2. Užsiregistruokite žiniatinklio prieglobai
 3. Sukurkite savo tinklalapį
 4. Patikrinkite ir išbandykite savo svetainę
 5. Finetune ir augti

Nesunku susikurti pagrindinę svetainę. Pats darbo darbas neturėtų užtrukti ilgiau nei valandą. Suprasti savo pasirinkimą ir pritaikyti jį prie savo situacijos vis dėlto nėra lengva.

Kadangi kai kuriems veiksmams gali reikėti papildomų žinių, nepatenkančių į šio straipsnio taikymo sritį, prireikus įtraukiau nuorodas į išsamius išteklius.

Kodėl kuriate svetainę?

Prieš pradėdami, svarbu pirmiausia apibrėžti savo tikslą.

Visi žinome, kad svetainė gali būti svarbi jūsų buvimo internete dalis – kaip verslo subjektui ar asmeniui. Asmeniui tai gali būti kažkas tokio paprasto kaip pagrindinis profilis arba toks pat išsamus, kaip ir visas jūsų aplankas. Verslo įmonėms jis turėtų būti laikomas jūsų turto dalimi ir susijęs su jūsų profiliu, produktais ar jūsų daromais dalykais.

Turėdami omenyje aiškų tikslą, galite priimti geresnį sprendimą pakeliui – t.y., kokias platformas naudoti, kokius rinkodaros kanalus naudoti ir pan..

Kelios tipiškos svetainės kūrimo priežastys:

 • Norėdami parduoti produktus – Jei jūsų pagrindinis tikslas yra parduoti produktus, jūsų svetainėje turėtų būti produktų vitrinos, internetinis pirkinių krepšelis, apsaugotas mokėjimo šliuzas ir, pageidautina, pardavimo vietos sistema..
 • Kam rodyti informaciją – Jei jūsų tikslas yra pateikti įmonės ar asmeninę informaciją, apsvarstykite galimybę sukurti paprastą vieno puslapio svetainę prieinamoje platformoje.
 • Dalytis dabartinėmis idėjomis ir patirtimi – Tinklaraštis dažniausiai yra geriausias tiems vartotojams, kurie mėgsta rašyti ir dalintis savo idėjomis su pasauliu.

Šios priežastys nebūtinai turi viena kitą paneigti. Pvz., Galite turėti svetainę, kurioje yra du ar daugiau aukščiau išvardytų elementų.

Esminiai žingsniai kuriant savo svetainę

Kai išsiaiškinsite savo svetainės tikslus, laikas kurti! Norėdami pradėti, pirmiausia turite…

1. Užregistruokite domeno vardą

Kas yra domeno vardas?

Norėdami sukurti svetainę, pirmiausia jums reikia domeno vardo.

Domeno vardas yra adresas, kuris identifikuoja jūsų svetainę internete. Kai kurie pavyzdžiai yra „Yahoo.com“, „Google.com“ arba „BuildThis.io“ (svetainė, kurią dabar skaitote).

Kur užregistruoti domeno vardą?

Jei norite turėti domeną, turėsite jį užregistruoti domenų registratoriuje.

Domenų registratorius padės jums patikrinti, ar domeno vardas yra unikalus, prieš leisdamas jums tęsti registraciją. „GoDaddy“ ir „NameCheap“ yra du populiarūs domenų registratoriai. Aš juos naudoju savo domenams valdyti labai ilgą laiką.

Kaip pasirinkti domeno vardą?

Domeno vardo pasirinkimas dažnai yra sunkiausia, nes jis ne tik turi atspindėti jūsų prekės ženklą, bet ir turi būti lengvas, paprastas ir įsimenamas..

Jūsų domeno vardas turi būti unikalus – vardas neturi priklausyti kitam asmeniui ar organizacijai visame pasaulyje. Bendra nykščio taisyklė, kurios turėtumėte atsiminti kurdami domenų pavadinimus:

 • Laikykite jį trumpai ir lengvai įsimenamą
 • Nenaudokite prekių ženklų pavadinimų
 • Jei įmanoma, eikite į .com arba .net
 • Būkite kūrybingi ir vartokite sudėtinius ar sudarytus žodžius
 • Pabandykite padaryti jį tinkamu raktiniu žodžiu

Vykdomi patarimai

 • Jei jums sunku išsiaiškinti domeno vardą, idėjoms visada galite naudoti domenų vardų generatorius. Kai kurie iš jų yra populiaresni „Wordroid“ ir Lean domeno paieška.
 • Jei esate pradedantysis, rekomenduojame apsilankyti „GoDaddy“ ar „Namecheap“ ir rasti domeno vardą. Abu šie būdai leidžia pradedantiesiems lengvai nusipirkti ir užregistruoti domeno vardą.

2. Prisiregistruokite prie žiniatinklio prieglobos paskyros

Kas yra žiniatinklio priegloba?

Žiniatinklio priegloba yra didelis kompiuteris (dar žinomas kaip serveris), naudojamas failams, reikalingiems kaip jūsų svetainės daliai, laikyti.

Pagalvokite apie tai kaip apie namą, kuriame kaupiami baldai ir buitinė technika – namas yra jūsų žiniatinklio priegloba ir viskas, kas tinka į namas yra jūsų svetainės turinys. Svetainės turinį paprastai sudaro tekstas, vaizdai, vaizdo įrašai ir visi kiti elementai, kurie, jūsų manymu, yra būtini.

Kokie jūsų pasirinkimai talpinant??

Šiandien žiniatinklio priegloba yra įvairių paketų. Tradiciškai žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas užsiima tik serverių išnuomojimu su pagrindine programine įranga ir technine pagalba. Svetainės priegloba pas tradicinį prieglobos paslaugų teikėją paprastai yra pigesnė ir lankstesnė; bet jums reikia šiek tiek papildomo darbo, kad nustatytumėte svetainę.

Šiais laikais įmonės susieja skirtingas paslaugas ir leidžia vartotojams kurti, priglobti ir valdyti svetaines iš vieno paslaugų teikėjo. Paprastai šias įmones vadiname internetinių svetainių statytojais arba internetinių parduotuvių statytojais. Svetainės priegloba šiose „paketų“ platformose paprastai yra brangu ir mažiau lankstumas; bet jūs lengvai turėsite sukurti svetainę ar internetinę parduotuvę.

Pradedančiųjų prieglobos platforma

Jei dar tik pradedate – paprastai pasidalijamasis priegloba yra pakankamai gera. Tam aš rekomenduoju „Hostinger Single Plan“ – tai leidžia jums priglobti vieną svetainę už mažą kainą, tik 0,80 USD / mėn..

„Hostinger“ talpinimas„Hostinger Single Plan“ – priglobkite vieną svetainę, kurioje yra 10 GB SSD atminties ir 100 GB pralaidumo (daugiau nei pakanka pradedantiesiems) – 0,80 USD / mėn..

El. Prekybos / internetinių parduotuvių prieglobos platforma

Jei ketinote parduoti produktus tiesiai iš savo svetainės (el. Prekybos parduotuvės), tuomet turėtumėte patikrinti „Shopify Basic“ (pradinė kaina 29 USD / mėn.).

Pirkite platformas800 000 el. Prekybos parduotuvių naudojasi „Shopify“, įskaitant „NBA Lakers Store“ ir „Tattly.com“. „Shopify Basic“ prasideda nuo 29 USD / mėn.

Prieglobos platforma lengvai pagaminamoms svetainėms / smulkiajam verslui

Jei viskas, ko jums reikia, yra paprasta svetainė, kurioje galite parodyti savo verslo portfelį ir kontaktinę informaciją, gali būti tinkama rinkinio prieglobos parinktis. „Wix“ ir „Weebly“ yra du svetainių kūrėjai, kurie man patinka – mes plačiai rašome apie abu ir galite peržiūrėti mūsų apžvalgas čia – „Wix“ apžvalga / „Weebly“ apžvalga.

„Wix“ kaip rinkiniaiSiūloma kaip internetinė paslauga „Wix“ suteikia galimybę dirbti su „drag and drop“ vaizdo redagavimo priemone kuriant savo svetainę, net jei jūs neturite jokių žinių apie kodavimą. „Wix Unlimited“ planas prasideda nuo 12,50 USD / mėn.

Vykdomi patarimai

 • Galimos įvairios prieglobos rūšys: bendrasis priegloba, dedikuoto serverio priegloba ir debesies / VPS priegloba.
 • Jei esate maža svetainė, pigiau yra pasidalyti bendro naudojimo prieglobos planus. Didesnėms svetainėms rekomenduojama naudoti debesį arba specialųjį prieglobą.
 • Kai kurios pagrindinės savybės, į kurias reikia atsižvelgti renkantis žiniatinklio prieglobą, yra jų kainos, serverio greitis ir veikimo laikas. „Hostinger“ (pradedantiesiems), taip pat „InMotion Hostingas“ ir „SiteGround“ (didesnėms svetainėms) yra vieni populiariausių vardų.
 • Apsvarstykite galimybę naudoti parduotuvių statytoją, pvz., „Shopify“ ar „BigCommerce“, jei ketinate parduoti produktus tiesiai iš savo svetainės.

3. Suprojektuokite savo tinklalapius

Kai tik pasirinksite savo domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą, laikas ką nors paskelbti internete. Norėdami suprojektuoti savo tinklalapius, galite išsinuomoti interneto programuotoją arba patys tai padaryti.

Čia išsamiai aptariame, kaip perduoti interneto svetainių kūrimo užduotis. Turėtumėte praleisti šiuos veiksmus ir pereiti į tą puslapį, jei planuojate pasamdyti ką nors, kas sukurtų jūsų svetainę jums.

„Pasidaryk pats“ tinklalapiui sukurti yra trys paprasti būdai:

1- Ką jūs matote, ką gausite (WYSIWYG) žiniatinklio rengyklė

WYSIWYG redaktorius suteikia jums galimybę nustatyti svetainę ir kurti tinklalapius nuo nulio nereikia koduoti. Tai veikia taip pat, kaip įprasta tekstų rengyklė – jūs pradedate šablonu ar tuščiu puslapiu, tada sukuriate savo svetainės puslapius. Kai tai padarysite, užpildysite juos turiniu ir įkelsite visą aplanką į savo žiniatinklio kompiuterį naudodami failų perdavimo protokolo (FTP) programą..

Geriausia naudoti šį metodą, jei turite pagrindinių HTML / CSS įgūdžių ir bendrų žinių apie tai, kaip veikia internetas.

Yra keletas „WYSIWYG“ žiniatinklio redaktorių – kai kurie gali būti nemokamai naudojami nekomerciniais tikslais, o kiti gali reikalauti mokamos licencijos. „Microsoft Expression“ žiniatinklis, „Google Web Designer“, „BlueGriffon“, ir Atviras elementas yra keletas gerų patikrinti.

FTP programai – „FileZilla“ ir „WinSCP“ yra dvi geriausios galimybės.

„Microsoft Expression“ - WYSIWYG redaktoriusPavyzdys – čia yra „Microsoft Expression“ žiniatinklio rengyklės ekrano kopija. Aplankų sąrašas (kairėje) – struktūruokite savo svetainę naudodami aplankus. Redaktorius (centras) – parašykite ir suformatuokite tekstą čia. Stiliai / įrankių dėžė (dešinėje) – formatuokite ir formuokite savo puslapį naudodami CSS (pasirenkama). Atminkite, kad turėsite sukurti puslapio pavadinimo rodyklę (.html / .htm / .php / .asp) – jis veiks kaip jūsų svetainės pagrindinis puslapis.

Ši parinktis įmanoma tik tuo atveju, jei naudojate tradicinį prieglobą (t. Y. „Hostinger“). WYSIWYG rengyklės naudojimas yra lankstus ir įdomus, jei jums patinka mokytis kodavimo internete … tačiau tai nėra įmanoma galimybė pradedantiesiems, norintiems iš karto sukurti svetainę..

2- Turinio valdymo sistemos (CMS) naudojimas

Šiandien dauguma svetainių yra kuriamos ir valdomos naudojant CMS. Svetainės savininko požiūriu CMS teikia daug privalumų. Juos lengva valdyti, jie yra lankstūs kuriant ir plėtojant bei ekonomiškai (nemokamai!) – trys pagrindiniai privalumai.

Jei dar negirdėjote apie tai – „WordPress“ teikia daugiau kaip 33% visų interneto svetainių populiariausias CMS pasaulyje.

Tiems, kurie pasirenka įprastą prieglobos parinktį 2 žingsnyje, galite įdiegti „WordPress“ vos keliais paspaudimais.

„WordPress“ diegimas „Hostinger“Štai kaip galite nustatyti „WordPress“ „Hostinger“. Prisijunkite prie „Hostinger“ paskyros, eikite į svetainę > Automatinis montuotojas > „WordPress“ > Nustatykite slaptažodį ir svetainės pavadinimą > Diegti.

Įdiegę „WordPress“ gausite pagrindinę svetainės struktūrą. Tada galite suprojektuoti savo tinklalapius naudodami „WordPress“ šabloną. Iš anksto sukurti „WordPress“ šablonai yra galima nemokamai rasti WordPress.org (oficialus temų katalogas). Arba galite nusipirkti geriausius šablonus iš profesionalių kūrėjų, tokių kaip „Elegant Themes“ ar „Artisan“.

Čia Disha paaiškino, kaip sukurti tinklaraštį ar svetainę naudojant „WordPress“. Jei jums reikia daugiau informacijos, vadovaukitės instrukcijomis.

Pastaba – negalite naudoti CMS, jei 2 žingsnyje pasirinkote eiti su „Bundle“ platforma, pavyzdžiui, „Wix“ ar „Weebly“..

3. Naudodamiesi nuvilkimo svetainės / parduotuvės kūrimo priemone

Paprasčiausias ir greičiausias būdas sukurti svetainę yra „drag and drop“ svetainės / parduotuvės kūrėjas.

Jums nereikia jokių interneto kūrimo įgūdžių – tereikia išsirinkti iš anksto sukurtą šabloną, paimti reikalingus žiniatinklio elementus iš kūrėjo (ty kontaktinę formą, išskleidžiamuosius meniu, „Google Map“, mokėjimo mygtukus, pirkinių krepšelį ir t. T.) Ir yra parengta visavertė svetainė.

Yra daug svetainių kūrėjų, išsibarsčiusių internete – „Wix“ ir „Weebly“ yra dvi populiariausios. Ir kaip minėta aukščiau, „Shopify“ būtų puikus pasirinkimas, jei kuriate internetinę parduotuvę.

„Wix“ demonstracinė versija

Svetainės kūrimas ir redagavimas naudojant „Wix Editor“Projektuokite savo tinklalapį „Wix“ svetainėje: Svetainės meniu (kairėje) – tvarkykite puslapius, pasirinkite svetainės foną, nustatykite svetainės naršymą, pridėkite tekstus ir nuorodą, įkelkite vaizdus ir tt čia; Lygiavimas (centras / kairė) – čia išdėstykite ir suderinkite svetainės elementus; Peržiūra (viršuje dešinėje) – išsaugokite, peržiūrėkite ir paskelbkite savo svetainę.

„Wix“ iš anksto sukurtų šablonų svetainės kūrimas„Wix“ šablonai – „Wix“ yra šimtai iš anksto paruoštų šablonų (žr. Visus).

„Shopify“ demonstracija

Svetainės kūrimas ir redagavimas naudojant „Shopify“ redaktoriųSuprojektuokite savo internetinę parduotuvę su iš anksto sukurta tema „Shopify“. Meniu (kairėje) – pasirinkite temas ir čia pridėkite parduotuvių elementus (skaidres, antraštes, vaizdus, ​​poraštes ir kt.); Peržiūra (centre / dešinėje) – peržiūrėkite parduotuvę čia.

Shopify šablonai„Shopify“ siūlo platų nemokamų ir aukščiausios kokybės temų pasirinkimą (žiūrėkite pavyzdžius).

„Hostgator“ svetainių kūrėjų demonstracinė versija

„Gator“ internetinių svetainių kūrėjas„Gator“ svetainių kūrimo priemonės naudojimas – meniu (kairėje) – pasirinkite temas, pridėkite puslapius ir čia pridėkite puslapio skyrių; Peržiūra (viduryje / dešinėje) – pereiti iš vieno puslapio į kitą viršutinėje naršymo juostoje; išsaugokite, peržiūrėkite ir paskelbkite savo svetainę.

Nemokamos temos „Gator Website Builder“Visiškai pritaikomi ir reaguojantys svetainių šablonai, siūlomi „Hostgator“ svetainių kūrimo priemonėje.

Vykdomi patarimai

 • Viename puslapyje naršykite nemokamus el. Prekybos svetainių šablonus, kuriuos pateikia „Shopify“, „BigCommerce“, „Wix“ ir „Weebly“
 • Žingsnis po žingsnio kurkite svetainę naudodami „Wix“
 • Peržiūrėkite svetainių, sukurtų naudojant „Wix“, pavyzdžius
 • Žingsnis po žingsnio kurkite svetainę naudodami „Shopify“
 • Peržiūrėkite svetainių, sukurtų naudojant „Shopify“, pavyzdžius

4. Tinklalapio įteisinimas ir testavimas

Kai jūsų svetainė bus paruošta – laikas patvirtinti ir išbandyti, kaip ji veikia pagrindinėse naršyklėse („Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Microsoft Edge“, „IE 11“ ir kt.), Taip pat skirtinguose ekrano dydžiuose..

Šiuos testus galime atlikti naudodamiesi nemokamais įrankiais internete.

Žymėjimo patvirtinimas

W3C - patvirtinkite savo svetainę, kai tik baigsite ją kurtiLengvai patikrinkite savo svetainės žymėjimą W3C žymėjimo tikrinimo tarnyba.

Kas yra žymėjimo patvirtinimas? Kodavimo kalbos ar scenarijai, tokie kaip HTML, PHP ir kt., Turi savo formatus, žodyną ir sintaksę. Žymėjimo patvirtinimas yra procesas, kurio metu tikrinama, ar jūsų svetainė laikosi šių taisyklių.

Naršyklės testas

Išbandykite savo svetainę skirtingose ​​naršyklėseKryžmingai išbandykite savo svetainę, naudodami net 115 skirtingų naršyklių vienu vaizdu „Naršyklės nuotraukos“.

Ekrano testas

Išbandykite savo svetainę skirtingais ekrano dydžiaisNaudokite Ekrano skraistė norėdami peržiūrėti savo tinklalapį monitoriuose, planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir kituose skirtinguose ekrano dydžiuose.

5. Patikslinkite ir patobulinkite savo svetainę

Pirmasis etapas yra jūsų svetainės paskelbimas internete. Vis dar yra daug kitų dalykų, kuriuos reikia padaryti norint užtikrinti jūsų svetainės sėkmę. Čia yra keletas užduočių, kurias reikia pradėti nuo…

Puikiai suderinkite svetainės greitį

„Google“ aiškiai pareiškė, kad svetainės greitis yra vienas iš jos reitingo veiksnių. Tai reiškia, kad jūsų svetainė gali būti aukštesnė, jei greitai įkeliama.

Taip pat – kuo greičiau įkeliama jūsų svetainė, tuo laimingesni bus jūsų svetainės lankytojai. Nesuskaičiuojamų atvejų analizėje ir eksperimentuose įrodyta, kad lėtas svetainės įkėlimas sugadins vartotojo patirtį ir turės įtakos svetainės pajamoms. „Amazon“ būtų praradusi maždaug 1,6 milijardo JAV dolerių pajamų, jei jos svetainė sulėtėtų net viena sekunde.

Jei jūsų dabartinis svetainės greitis yra lėtas, išmokti ją patobulinti.

Pagerinkite svetainių paieškos matomumą

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų pastebima, jums nereikia būti paieškos sistemų optimizavimo (SEO) meistru. Tačiau kai kuriuos pagrindinius paieškos sistemų optimizavimo įgūdžius visada yra gera turėti.

Sukurkite žiniatinklio valdytojo paskyrą „Google“ paieškos pultas pateikti savo svetainę „Google“ ir nustatyti bet kokias SEO problemas. Atlikite pagrindinius raktinių žodžių tyrimus ir tada optimizuokite savo puslapio pavadinimą ir pagrindinių raktinių žodžių antraštes. Įdiekite schemos žymėjimą savo svetainėje, kad išsiskirtumėte iš paieškos rezultatų puslapių.

Norėdami gauti daugiau SEO patarimų, perskaitykite mūsų SEO manekenų vadovą.

Įdiekite HTTPS

Nuo to laiko, kai „Google Chrome“ pradėjo HTTP svetainių žymėjimą „Neapsaugota“, SSL sertifikatas tapo dideliu dalyku. Norėdami įsitikinti, kad vartotojai „pasitiki“ jūsų svetaine, būtina turėti HTTPS ryšį.

Pridėkite esminių puslapių

Nei viena svetainė nėra ta pati, nes jos gali tarnauti skirtingam tikslui ir (arba) funkcijai. Tačiau yra trys standartiniai puslapiai, kuriuos turėtų turėti kiekviena svetainė: Rodyklė (pagrindinis puslapis), Apie puslapį ir Kontaktų puslapis.

Pradinis puslapis

Pagrindinis puslapis dažnai yra pirmoji vieta, kurioje dauguma lankytojų pamatys po to, kai jie nusileis į jūsų svetainę. Jūsų pagrindinis puslapis turėtų pateikti reikiamą žingsnį ir pritraukti lankytojus giliau į jūsų svetainę.

Svetainės pavyzdys - „Haus“Pavyzdys – „Haus“ pagrindiniame puslapyje yra aiškus naršymo meniu ir galerijos stiliaus dizainas (kuris puikiai tinka gaminio vitrinai)..

Apie puslapį

„About Page“ tikslas – užmegzti ryšius su savo lankytojais. Tai leidžia jums prisistatyti ir suteikti išsamios informacijos (gerai?) Apie savo svetainę. Paprastai rekomenduojama įtraukti žmonių, kuriems priklauso ir kurie tvarko svetainę, nuotraukas.

Svetainės pavyzdys - „Bulldog“ odos priežiūraPavyzdys – „Bulldog Skincare“ „About“ puslapis siunčia meilų ir įsimenamą pranešimą.

Kontaktinis puslapis

Svarbu bendrauti su savo vartotojais ir potencialiais klientais. Vadinasi – kontaktinis puslapis. Įtraukite visus įmanomus komunikacijos kanalus (socialinės žiniasklaidos profilius, kontaktų formas, el. Pašto adresą ir kt.), Kad įsitikintumėte, jog lankytojai gali jus pasiekti.

Svetainės pavyzdys - SurveyatePavyzdys – „Survicate“ kontaktinis puslapis yra gražiai suprojektuotas su dideliais formos laukais, aiškiais raginimais veikti; ir susideda iš visos reikalingos informacijos.

Išplėskite savo pasiekiamumą socialinės žiniasklaidos platformose

Jūsų svetainė taip pat turėtų būti rodoma socialinės žiniasklaidos platformose, kur daugiausia jūsų tikslinės auditorijos yra „Hangout“. „BuildThis.io“ reiškia „Facebook“ ir „Twitter“. Kitiems tai gali būti „LinkedIn“, „Tumblr“ ar „Pinterest“.

Čia yra keletas socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimų pradedantiesiems.

Pridėti favicon

Ar matėte laišką „BGeltoname apskritime, kuris atsirado naršyklės skirtuko kairėje? Tai vadinama „faviconu“. Kaip ir logotipas, „favicon“ yra mažesnis vaizdinis elementas, vaizduojantis svetainę.

„Favicon“ yra madinga maža prekės ženklo naudojimo technika, į kurią dažnai nepastebi svetainių savininkai. Jei tai skamba kaip jūs – pasinaudokite šiuo nemokamu „favicon“ generatoriumi, kuris jums padės.

Sukurkite tinklalapio DUK

Ar galite sukurti savo svetainę nemokamai??

Galite sukurti nemokamą svetainę naudodami nemokamas interneto priegloba pvz., „000Webhost“ pasiūlymai arba naudojant nemokamą planą, kurį siūlo kai kurie svetainių kūrėjai. Pavyzdžiui, „Wix“ siūlo nemokamą planą su ribotais ištekliais, tinkantį mažoms, nedidelės apimties svetainėms.

Kaip sukurti savo verslo svetainę?

Tinklalapių kūrėjai yra idealus būdas mažoms įmonėms susikurti savo svetaines nereikia perduoti paslaugų. Šioms parinktims nereikia techninių žinių ir dažnai siūlomi iš anksto sukurti šablonai, kurie gali būti naudingi > Norėdami pradėti, spustelėkite čia.

Koks yra geriausias svetainių kūrėjas?

„Geriausias“ yra subjektyvus terminas – kas geriausia mums, gali netikti jums. Kalbant apie populiarumą – „Squarespace“ yra populiariausias svetainių kūrėjas, užimantis 22% rinkos. Juos seka atitinkamai Wix ir GoDaddy „GoCentral“ atitinkamai antroje ir trečioje vietose.

Ar galiu sukurti svetainę „Google“?

„Google“ siūlo svetainių kūrėją kaip „G Suite“ produktų asortimento dalį. Kainos prasideda nuo 5,40 USD / vartotojui / mėn.

Kaip sukurti PDF iš svetainės?

Jei kompiuteryje turite įdiegtą „Adobe Reader“, galite sukurti PDF iš tinklalapio, paspausdami CTRL-P. Atsidariusiame spausdinimo meniu pasirinkite išvestį į PDF ir išsaugokite failą.

Gaukite tai dabar!

Dabar jūs žinote daugiau nei pakankamai, kad galėtumėte sukurti ir sukurti sėkmingą svetainę. Laikas pritaikyti savo žinias darbui. Pradėkite dabar ir naršykite internete!

* Vertimas: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map