Kaip perduoti savo svetainių kūrimo darbus

Gali būti, kad tiesiog pradėjote lankytis internete ir jums reikia naujos svetainės. O galbūt esate esamas svetainės savininkas, norėdamas, kad jūsų svetainė būtų geresnė. Yra daugybė situacijų, kuriose, esu įsitikinęs, jūs kalbėjotės su mintimi visiškai arba iš dalies perduoti savo interneto svetainių kūrimą..


Prieš skaitydami toliau, turiu jums pranešti, kad esu tos mokyklos mintis, jog verslas visada turėtų sutelkti dėmesį į savo pagrindines galimybes. Tai reiškia, kad jei jūsų pagrindinės pajamos yra susijusios su veikla, išskyrus interneto svetainių kūrimą, tada užsakykite savo interneto svetainių kūrimą!

Tiesiog atminkite, kad interneto svetainių kūrimo užsakomosios paslaugos nėra visos našta, o tik reikalingos dalys..

Kaip veikia užsakomosios paslaugos

Apskritai, kaip veikia interneto svetainių kūrimo užsakomosios paslaugos,

1- Pasirinkite tinkamą užsakomųjų paslaugų partnerį

2 – Pradinis kontaktas ir sąranka

3 – Suplanuokite ir nustatykite gaires

4 – Sudarykite sutartis

5- Kūrimas ir paleidimas

Įvadas: interneto dizainas ir interneto kūrimas

Nors daugelis žmonių gali sakyti, kad tai tiesiog terminų rinkimas, interneto svetainių kūrimas ir kūrimas nėra tas pats dalykas. Dizainas susijęs su svetainės estetika – kaip gražiai atrodo. Kūrimas gali apimti svetainės projektavimą, tačiau taip pat apima variklį, kuris valdo svetainę.

PSD į HTML / PSD į WordPress nebeveikia

Prieš kurį laiką verslo savininkai dizaineriui apibūdino, kaip jie nori atrodyti savo tinklalapyje. Dizaineris nubraižys svetainės išvaizdą naudodamas kažką panašaus į „Photoshop“, o tada perduos kūrėjui, kuris pavers PSD failą HTML kodu.

Dėl didžiulio įvairaus ekrano dydžio įrenginių antplūdžio dabar tai dažniausiai pasenusi. Dizainas „vienas dydis tinka visiems“ yra nebeįmanomas, ir nebent norėtumėte praleisti laiką ir pinigus atskirai kurdami ir plėtodami kiekvieno tipo įrenginius – PSD į HTML nebeįmanoma..

PSD į HTML vis dar yra masinė tema žiniatinklyje (pamatyti paiešką) – nors dizainas „vienas dydis tinka visiems“ šiandien nebeįmanomas.

Tiesiog pažvelkite į „WordPress“, pavyzdžiui, ir apsvarstykite šį faktą. Šablonų naudojimas gali palengvinti didelę projektavimo naštą ir daugelis jų reaguoja, vadinasi, šablonai prisitaiko prie įvairių ekrano formatų..

Nesupraskite manęs neteisingai, vis tiek galite tai padaryti, iš tikrųjų net galite paversti savo PSD failus į „WordPress“ šablonus, tačiau ar verta dėl to jaudintis?

Kaip veikia interneto svetainių kūrimas

Pirmas dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, kad net būdami svetainių kūrimo paslaugų užsakovai, kaip būsimasis svetainės savininkas jūs vis tiek dalyvausite kūrimo procese. Nuo tinkamo partnerio pasirinkimo iki tikslios jūsų internetinės veiklos apimties nustatymo, jūsų indėlis yra gyvybiškai svarbus, jei tikitės, kad neliksite nusivylę tuo, ką paaiškina jūsų internetiniai kūrėjai.

Atminkite: internetinių svetainių kūrėjai yra tokie patys kaip kitų verslo savininkų – jie yra savo srities ekspertai. Jums reikia sugebėti perduoti jiems savo srities kompetenciją ir leisti jiems perduoti tas žinias į savo techninį projektą. Įsitikinkite, kad viskas išdėstyta kuo paprasčiau, kad neliktų galimybių klaidingai interpretuoti.

Indijos skundasŽiniatinklis užpildytas skundais dėl internetinių svetainių kūrimo

Ko tikėtis 

 • Projekto grafiko vėlavimai
 • Siūlomi jūsų dizaino pakeitimai
 • Vidaus darbuotojams reikės skirti laiko palaikyti ryšį su kūrėju
 • Bent jau nedideli išlaidų viršijimai

Ko nesitikėti būti įtrauktam:

 • Svetainės turinys
 • Bet kokie specialūs vaizdai / vaizdo įrašai
 • Paieškos variklis & socialinės žiniasklaidos rinkodara
 • Žiniatinklio priegloba ir domeno vardas

1. Pasirinkite tinkamą užsakomųjų paslaugų partnerį

Dabar, kai mes tai supratome, kaip pasakyti, ar žiniatinklio kūrėjas jums tinka? Tai nėra taip lengva, kaip atrodo.

Be įprasto šlamšto, gauto iš Nigerijos princų ir IRS, prašoma man kažkaip susigrąžinti milijonus, kurie man priskiriami, tačiau per pastaruosius metus aš pradėjau gauti šlamštą ir iš interneto svetainių kūrėjų. Paprastai tai yra asmenys, o šlamštas netgi išaugo į šaltuosius skambučius, kuriais bandoma parduoti savo paslaugas.

Šiandien pažodžiui yra tūkstančiai interneto svetainių kūrimo kompanijų ir dar daugiau laisvai samdomų žiniatinklio kūrėjų. Problema yra tinkamo darbo su jumis paieška jūsų svetainėje.

Čia yra keletas patarimų, kaip vieną pasirinkti;

 • Klauskite jų nuorodų – Visos internetinių svetainių kūrimo kompanijos gali sugalvoti sau tinkančią svetainę ir ja naudotis, tačiau tai įrodo turėjimas laimingų klientų. Peržiūrėkite šias nuorodas ir atkreipkite dėmesį į jų komentarus.
 • Įvertinkite komunikacijos srautą – Paklauskite, koks yra darbo komunikacijos srautas. Kažkada dirbau su kūrėju, kurio požiūris buvo labai nuolaidus – bendravau su jų aptarnaujančiu personalu, kuris bendravo su jų techniniu personalu ir atskirais kitais žmonėmis, tvarkė atsiskaitymus, skundus ir panašiai. Procesas buvo skausmingai lėtas ir daug kartų painus.
 • Sutvarkykite savo biudžetą – Dažnai bus pagunda vykti su mažesniu kūrėju, kuris jums žada mėnulį ir žvaigždes už malonumą. Palyginti, didesnė, labiau patikima kompanija gali pasielgti dėl kai kurių dalykų, kurių jums reikia – realiai ir nešališkai išklausykite abi puses prieš priimdami sprendimą dėl rizikos lygio, kurį norite prisiimti..

Puikios darbo užsakomųjų paslaugų galimybės

Užsako platforma Nr. 1-

Padengtas pagrindinis puslapis (apsilankykite internete)

Įkurta 2012 m., „Codeable“ pradėjo samdyti talentingus asmenis, paskui juos išnuomodama tiems, kuriems reikėjo ad-hoc palaikymo svetainėje. Šiandien jie tapo vienu iš geriausių išteklių, reikalingų tiems, kuriems reikia „WordPress“ įgūdžių.

Jie supaprastino laisvai samdomų vertėjų sistemą, kad sumažėtų laiko ir pastangų, reikalingų tinkamiems įgūdžiams surasti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasakyti jiems tai, ko norite, ir jie padės surasti reikiamus talentus bei pasiūlyti bendrą kainą su garantija..

* Pastaba: mes bendradarbiaujame su „Codeable“ ir čia turime įmontuotą citatos formą. Pateikite savo projekto informaciją ir paprašykite 1) nemokamos kainos ir 2) kūrėjo rekomendacijos; naudojant šią formą. 

Pliusai

 • Protingi valandiniai įkainiai nuo 70 USD iki 120 USD
 • Vienos kainos įvertinimas padeda atsikratyti išlaidų
 • Ekspertai, laisvai samdomi daugiau nei 60 šalių
 • 28 dienų klaidų taisymo garantija

MINUSAI

 • 17,5% aptarnavimo mokestis nustatomas atsižvelgiant į valandinius įkainius
 • Paslaugų mokesčiai negrąžinami
 • Galimi tik „WordPress“ įgūdžiai

Eikite į „Codeable“

Perduokite platformą # 2 – „Stack Overflow“

Stackoverflow (apsilankykite darbo lentoje čia).

Kaip laisvai samdomas tinklas, kurio specializacija yra kodų guru, „Stack Overflow“ pradėjo veikti dar 2008 m. Jų skaičius išaugo tiek, kad jie išgyveno keturis finansavimo etapus ir sudarė 70 mln. USD. Šiandien jie gali pasigirti daugiau nei 50 000 kūrėjų tinklu.

Kas daro juos išskirtiniais laisvai samdomų tinklo erdvėje, yra jų Q&Modelis, leidžiantis jums tiesiog užduoti klausimus ir dalytis žiniomis. Ši svetainė yra kvalifikuotų kūrėjų, norinčių dalyvauti „Q“, susirinkimo vieta&Užsiėmimai.

Pliusai

 • Jokių papildomų mokesčių – mokėkite tik tai, ką imasi laisvai samdomas vertėjas
 • Didelės bendruomenės pastangomis Q&Duomenų bazė
 • Leidžia skelbti darbus

MINUSAI

 • Tradicinė darbo sąrašų struktūra norint rasti laisvai samdomus darbuotojus

Eikite į „StackOverflow“

Užsako platforma Nr. 3 – „Fiverr“

„Fiverr“ talentai programavimo ir technikos srityse (apsilankykite internete).

„Fiverr“ yra dar vienas šaltinis, leidžiantis naršyti laisvai samdomų specialistų telkiniuose, pradedant nuo turinio kūrimo ir palaikant socialinę žiniasklaidą. Jie leidžia laisvai samdomiems darbuotojams kurti pasiūlymus, kuriuos vėliau galite pasirinkti jūs. Arba galite sukurti specialiai jums reikalingą darbą (paskelbti užklausą) ir leisti „Fiverr“ laisvai samdomiems darbuotojams siūlyti kainą..

Už kiekvieną operaciją „Fiverr“ sumažins sumą, sumokėtą iki galutinės kainos. Mokestis skiriasi priklausomai nuo operacijos vertės. Dėl reputacijos sistemos „Fiverr“ laisvai samdomi darbuotojai gali būti agresyvūs bandydami įvykdyti darbo reikalavimus.

Pliusai

 • Platus įgūdžių tipų ir lygių pasirinkimas
 • Darbo naršymas gali būti idėjų šaltinis to, ko jums reikia
 • „Fiverr“ sulaiko mokėjimus, kol sakysite, kad esate patenkinti atliktu darbu

MINUSAI

 • Kai kurių pasenusių pranešimų buvimas
 • Platus nereguliuojamų kainų asortimentas
 • Kai kurie pardavėjai gali būti nekvalifikuoti

Eikite į „Fiverr“

„Outtal“ platforma # 4 – „Toptal“

„Toptal“ pagrindinis puslapis (apsilankykite internete)

Šis tinklas tvirtina, kad jis padeda jums perduoti darbą laisvai samdomų žiniatinklio kūrėjų derliui. Jie sugebėjo suburti talentus, apimančius visus įgūdžius, kurių gali prireikti internetinei svetainei, net ir dizaineriams.

Nesvarbu, ar jūs ieškote bendrųjų kūrėjų, ar tų, kurie turi specifinių įgūdžių, pavyzdžiui, „Node.js“ ar „Unity“ variklį, greičiausiai rasite čia pagalbos.

Pliusai

 • Didelis talentingų kūrėjų ir dizainerių šaltinis
 • Tinka visų dydžių įmonėms
 • Pasirengimo ekranai laisvai samdomiems darbuotojams keliais lygiais – įgūdžiais, kalba, darbo etika ir dar daugiau
 • Nemokamas bandomasis laikotarpis su visais laisvai samdomais specialistais

MINUSAI

 • Gali brangti, jei valandos įkainiai yra nuo 60 USD iki 210 USD
 • Norint naršyti talentus, reikėjo prisiregistruoti

Eikite į „Toptal“

Užsakomųjų paslaugų platforma # 5 – Gun.io

„Gun.io“ pagrindinis puslapis (apsilankykite internete)

Pridėdamas savo įgūdžius laisvai samdomų darbuotojų įdarbinimo procesui, „Gun.io“ bando atsikratyti tradicinių skausmingų įgūdžių, susijusių su įlaipinimo procesu. Jie telkia labai patyrusius talentus (čia nėra naujokų), kurie nori dirbti pagal sutartį, ir juos vetuoja, tada padeda rasti tinkamus variantus tiek laisvai samdomiems, tiek jums..

Jie neturi laisvai samdomų vertėjų sąrašų, su kuriais galite susipažinti, tačiau dirba su tais, kurie nori samdyti tiesiogiai. Vieno skambučio pagalba jiems gali padėti išsiaiškinti misijos metu jie suras tikslią asmenį, reikalingą darbui atlikti.

Pliusai

 • Tik labai patyrę laisvai samdomi darbuotojai
 • Iš anksto patikrinti ir įvertinti kandidatai
 • Nereikia naršyti po sąrašus, kad surastumėte tai, ko norite
 • Talentų mačas per 48 valandas

MINUSAI

 • Išlaidos apskaičiuojamos atsižvelgiant į nuomos ilgį – trumpa nuoma gali būti brangi

Eikite į Gun.io

Užsako platforma # 6 – Upwork

„Upwork“ pagrindinis puslapis (apsilankykite internete)

„Upwork“ yra daugiau įvairių sričių laisvai samdomų tinklų svetainė, o ne žiniatinklio kūrimo guru specialistas. Jie siūlo viską, pradedant interneto svetainių kūrimu ir baigiant buhalterija, specializuojasi nuotolinio darbo darbuotojams, kurie yra prieinami iš bet kurio pasaulio krašto.

Tai, kaip ji veikia, labai primena tradicinį darbo skelbimų lentos formatą, kai visų rūšių talentai yra kaupiami ir suskirstomi į kategorijas. Be laisvai samdomų specialistų, čia taip pat išvardytos agentūros, kurios talentų ieškotojams taip pat suteikia papildomą pasirinkimą.

Pliusai

 • Galimi kelių įgūdžių lygiai
 • Galimas platus įgūdžių rinkinys

MINUSAI

 • Norint naršyti laisvai samdomus darbuotojus, reikia prisijungti
 • Tai, ką galite pamatyti, riboja registracijos paketas (kaina svyruoja nuo nemokamo iki 499 USD per mėnesį)
 • Iki 13% pridėtinės išlaidos apdorojimo mokesčiams

Eikite į „Upwork“

2. Žinokite, ko norite (ir aiškiai pasakykite)

Aš turiu galvoje, kad turite turėti savo svetainės viziją. Kokie tavo ketinimai? Ar norite, kad jūsų svetainė būtų tik informacinė ir palaikytų jūsų pagrindinę verslo vietą, ar norite naudoti ją kaip virtualų jūsų verslo plėtinį?

Čia yra pagrindiniai taikymo srities skirtumai, kuriuos turi žinoti žiniatinklio kūrėjas.

Kai nuspręsite, kas turi būti jūsų svetainėje, būtinai perduokite jo informaciją žiniatinklio kūrėjui. Nors išvaizda yra svarbi, nesinervinkite ir per daug nesikoncentruokite į savo svetainės dizainą.

Pavyzdžiai: vieliniai rėmeliai ir skaitmeniniai eskizai, kuriuos naudojame atnaujindami šią svetainę 2018 m. Vaizdo įrašai, pokalbiai, vaizdai ir rankų eskizai buvo naudojami aiškiai bendrauti..

3. Nustatykite projekto gaires

Dirbkite su savo kūrėju ir sugalvokite laiko grafiką, kuris jums priimtinas. Kiekviename etape turėtų būti vertinimo punktas, įsitikinantis, kad galite paskambinti laiką, jei manote, kad kažkas vyksta ne taip, kaip turėtų..

Laiko juosta taip pat leidžia geriau jausti, kada bus pasiektas jūsų galutinis produktas (svetainė), kad galėtumėte suplanuoti palaikomąją veiklą, pavyzdžiui, minkštą paleidimą, kai kurias reklamas ar kitą rinkodaros veiklą maždaug paleidimo dieną..

Standartiniai interneto svetainių kūrimo etapai. Kiekvienas interneto dizaino projektas yra unikalus, tačiau tai yra gera nuoroda vartotojams, kurie pirmą kartą nustato savo projekto gaires (šaltinis).

4. Sudarykite sutartį

Iki šiol tikriausiai suprantate, kad jūsų svetainė gali būti neįkainojama priemonė, kuria galite sukurti dar daugiau verslo veiklų. Dėl to jūs būsite įsipareigoję tam skirtingais būdais. Sutarties sudarymas apsaugo tiek jūsų investicijas, tiek interneto kūrėjo interesus.

Tačiau atminkite, kad nusprendus perduoti paslaugas trečiajai šaliai, tarkime, Indijoje, tada taip pat turite išmokti vykdyti bet kokią su jomis sudarytą sutartį..

5. Užmegzkite gerus santykius su savo kūrėju

Kai turite savo svetainę, paprastai yra įprasta, kad kartais kai kurie dalykai gali suklysti. Geri santykiai su kūrėju padės užtikrinti, kad visos iškilusios klaidos ar kitos problemos bus greitai išspręstos.

Tai taip pat stiprina pasitikėjimą ir suteikia jums gerą pasirinkimą, jei kada nors nuspręsite pridėti „2 etapą“ į savo svetainę. Vaikinai, kurie ją pastatė, paprastai galės ją tobulinti sutrumpindami laiką ir su mažiau išteklių.

Sėkmės istorija: Credo

Šaltinis: Verslininkas plečia verslą naudodamasis užsakomosiomis paslaugomis

Kaip rinkodaros konsultantas Credo, Jonas sunkiai galėjo konkuruoti su kitomis įmonėmis, kurios suteikė klientams „dydžio“ garantiją. Buvo ribos, kiek jis galėjo pasiekti kiekvieną dieną savarankiškai, ir nusprendė perduoti „WordPress“ kūrėjui.

Bendradarbiaudamas Johnas pasiekė tašką, kuriame konsultuodamasis nebejaučia plėtros problemų ir gali susitelkti ties savo pagrindiniais verslo tikslais.

Venkite šių 5 klaidų, kai perkate paslaugas

 1. Netinkamo partnerio pasirinkimas
 2. Sudarykite nerealų biudžetą
 3. Neturi aiškiai apibrėžtų pagrindinių tikslų
 4. Kūrybos procese yra per daug „rankų“
 5. Nesukurkite rinkodaros plano aplink savo svetainę

Išvada: ar teisingas jūsų užsakomųjų paslaugų perdavimas?

Kiekvienas verslas yra skirtingas tiek to, ką jie daro, tiek to, kokia ta padėtis. Jei jums įdomu, ar užsakomosios paslaugos yra tinkamas pasirinkimas jums, greičiausiai taip yra. Tai, ką turėtumėte atkreipti, yra daug to, ką aptariau šiame straipsnyje.

Nesupraskite manęs neteisingai – užsakomųjų paslaugų kelias nėra rožėmis klotas ir jame yra daugiau nei tik nemaža erškėčių dalis. Tačiau dienos pabaigoje, jei tai bus padaryta teisingai, jūs įgysite ypač profesionalų turtą savo pagrindinei verslo veiklai..

Pagrindinis skirtumas tarp užsakomųjų paslaugų ar ne, yra keli pagrindai. Jei perkate užsakomuosius darbus, užuot sutelkę dėmesį į technines kompetencijas, kurių jums daugiau niekada nebereikės, remkitės kitomis geromis vadybos savybėmis – komunikacija ir projekto planavimu.

Jie bus naudingi jūsų naudai, nesvarbu, kokia verslo linija esate, net ir atlikus interneto plėtros projektą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map