Geriausi 2019 m. Juodojo penktadienio pasiūlymai mažoms įmonėms

Juodasis penktadienis yra visai šalia, ir tai yra geriausias metų laikas, kai verslo savininkai gali patraukti geriausius pasiūlymus. Nuo interneto prieglobos iki verslo įrankių yra tiek daug dalykų, kurie gali padėti verslui klestėti šiame skaitmeniniame amžiuje. Vykdyti verslą šiandien reiškia, kad turite vykdyti daugiau internetinės veiklos nei tiesiog turėti sustingusią svetainę.


Kai kurie iš šių dalykų gali sukelti sunkumų, pavyzdžiui, rasti tinkamas jums padėti padedančias priemones. Pažvelkime į geriausius, kurie yra siūlomi šiais metais, ir kaip galite jais pasinaudoti, kad kiltų koja kojon su konkurencija.

„HandPicked“ juodojo penktadienio pasiūlymai smulkiojo verslo savininkams

1. „NameCheap“

„Namecheap“ juodųjų penktadienių nuolaidos 2019 m

„NameCheap“ yra pripažintas vardas, kuris yra žiniatinklio prieglobos ir domenų vardų teikimo pramonė. Šį juodąjį penktadienį klientams siūlo kelis pasirinkimo sandorius. Pirmasis yra didžiulis išpardavimas – iki 97 proc. Nuolaidų – registruojant aukščiausius domenus ir 27 proc. Nuolaidų perkėlimas. Taip pat galite sutaupyti 60% nuo privačių el. Pašto planų ir iki 85% – naudodami SSL sertifikatus.

Šiandien buvimas žiniatinklyje nebėra tik tinkama galimybė, kuri tapo būtina visų lygių įmonėms. Net jei nenaudojate interneto tiesiogiai pardavimui, be skaitmeninio buvimo galite prarasti prekės ženklą ir potencialų klientą.

Tačiau daugelis žmonių nesuvokia, kad nereikia pirkti visų produktų, reikalingų internetinei veiklai, vienoje vietoje. Pvz., Galite nusipirkti žiniatinklio prieglobą iš vienos įmonės, bet savo domeno vardą iš kitos.

To priežastis yra ta, kad visų šių produktų kainos yra elastingos. „Namecheap“ yra vienas iš geriausių šaltinių geriems domenų vardų sandoriams, o smulkioms įmonėms gali būti labai svarbu sutaupyti 97% kainos..

Nors daugelyje žiniatinklio prieglobos paketų yra el. Pašto tvarkymo sąlygų, jie ne visada tinka verslo reikmėms. Pvz., Jei norite išsiųsti daug rinkodaros el. Laiškų, jums geriau būtų su atskiru privataus el. Pašto priegloba.

Galiausiai yra SSL sertifikavimas. Tai būtina šiandien, nes daugelis interneto naršyklių kompanijų pradėjo skirti dėmesį saugumui. „Google“ taip pat nubaudžia svetainių, kurios neturi SSL pažymėjimo, paieškos reitingą.

Koks „NameCheap“ pasiūlymas??

 • 97% nuolaida geriausių domenų registracijai
 • 27% nuolaida domeno vardo perkėlimui
 • 60% nuolaida asmeniniams el. Pašto planams
 • Iki 85% nuolaidų SSL sertifikatams

Apsilankykite „NameCheap“

2. Envato elementai

„Envato“ juodojo penktadienio „Promo 2019“

„Envato Elements“ vartotojams suteikia prieigą prie didžiulės grafikos kolekcijos, kurią galima naudoti bet kokiems tikslams. Tai daro juos beveik būtinu įmonėms, ypač toms, kurios nori pasiekti plačią auditoriją per skaitmeninę rinkodarą.

Ieškant vaizdo, kurį būtų galima naudoti jūsų rinkodaros veikloje, problema yra ta, kad dažnai internete rasti daiktai priklauso kažkam. Norėdami jas naudoti savo reikmėms, turite išbandyti teises, kurios gali būti labai kruopščios ir kainuojančios skirtingomis sumomis..

Išspręskite šią problemą prisiregistruodami „Envato“ ir pasiekite jų duomenų bazę, kurioje yra milijonai failų. Jas galima greitai ir lengvai panaudoti bet kokiu jums patogiu būdu. Viskas, ko jums reikia vienoje prenumeratoje, kurią mokate už mėnesį.

Šį Juodąjį penktadienį jie siūlo nuolaidas tiek metinėms, tiek mėnesinėms prenumeratoms. Mėnesio prenumeratos kainos sumažėja nuo 33 USD per mėnesį iki 19 USD per mėnesį, o jei mokate kasmet, sutaupysite dar daugiau, tik 14 USD per mėnesį..

Palyginkite tai su vertybinių popierių vaizdų duomenų bazėmis, tokiomis kaip „iStock“ nuotraukos, kurios už vieną kreditą imasi 12 USD (kai kurie vaizdai kainuoja daugiau nei 1 kreditą) ir pamatysite, kokia gali būti pavogti „Envato“ prenumerata..

Jų Juodojo penktadienio pasiūlymai prasideda nuo 2019 m. Gruodžio 2 d. 12 val. AEDT ir tęsiasi iki 17 val. AEDT 2019 m. Gruodžio 3 d.

Koks „Envato“ pasiūlymas?

 • 50% nuolaida visiems prenumeratos planams

Apsilankykite Envato mieste

3. Bendrasis „A2 Hosting“ priegloba

A2 priegloba „Juodojo penktadienio promo“ 2019 m

Kai „Namecheap“ šį juodąjį penktadienį siūlo puikius domenų vardų ir kitų priedų pasiūlymus, „A2 Hosting“ pritraukė jus, jei esate bendrojo prieglobos rinkoje. A2 priegloba yra vienas populiariausių verslų vardų ir, jei jūs nepatenkinti dabartiniu priegloba, tai puiki vieta persikelti į dabar.

Jie sumažino bendro prieglobos kainas iki pat kaulų ir šie planai prasideda nuo 1,98 USD. Tai daro juos ypač prieinamus. Geriausia yra tai, kad 67% nuolaida bendrojo prieglobai taikoma visam jų bendrojo prieglobos diapazonui, o tai reiškia, kad jei ieškote daugiau išteklių bendram prieglobai, sutaupysite dar daugiau.

Jei jus jaudina dėl prastai veikiančio žiniatinklio prieglobos, dabar persikėlę čia galite ne tik sutaupyti pinigų, bet ir jie padės tvarkyti jūsų svetainių perkėlimą už jus. Leiskite jiems nerimauti dėl techninių detalių!

Mėgaukitės šiomis specialiomis nuolaidomis nuo „A2 Hosting“ nuo 2019 m. Lapkričio 26 d. 9.00 iki 23.59. 2019 m. gruodžio 3 d.

Koks yra „A2“ prieglobos sprendimas??

 • 67% nuolaida visiems bendrai naudojamiems hostingo planams

Apsilankykite „A2 Hosting“

4. „KnownHost“ VPS talpinimas

„KnownHost“ juodojo penktadienio pasiūlymai 2019 m

„KnownHost“ yra plataus asortimento žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau jis taip pat žinomas (maloninkite bausmę) dėl puikių jo turimų VPS planų. Tai yra įprasto bendrojo prieglobos patobulinta forma ir dažnai galite pasirinkti, kiek tiksliai norite pagal išteklius. Tie ištekliai taip pat lengvai keičiami.

Jei jūsų svetainė buvo sėkminga, būtinai atkreipkite dėmesį į išteklių naudojimą ir išplėtimo planą. Bendras priegloba, jei dažnai neatleidžiama, jei viršijate išteklių naudojimą ir tai padarius, gali trikdyti jūsų verslą.

Iš anksto pažvelkite į VPS planus, ypač dabar, kai „KnownHost“ šį Juodąjį penktadienį siūlo specialius pasiūlymus. Už bet kurį VPS planą, prie kurio prisijungiate, ne tik gaunate kainų nuolaidas, bet ir kitas lengvatas.

Naudojant kupono kodą KHBLKFRI5030 pasirinkę „Tvarkomo VPS“ arba „Tvarkomo“ „KVM Cloud“ paketus, gausite ne tik 50% nuolaidą, bet ir mėgaukitės pasikartojančiomis 30% nuolaidomis, kai ateis laikas atnaujinti. Jie taip pat padvigubina jūsų VPS prieglobos išteklius, taigi jūs gausite daugiau visko. Derinys yra tvirta ilgalaikė nauda jūsų verslo svetainės valdymui.

Paimkite šiuos „KnownHost“ pasiūlymus šį juodąjį penktadienį, galiojantį nuo 2019 m. Lapkričio 22 d. 18:00 iki 2019 m. Gruodžio 1 d..

Koks yra „KnownHost“ pasiūlymas?

 • 50% nuolaida valdomai VPS arba valdomai KVM debesijai
 • 30% nuolaida periodinėms sąskaitoms

Apsilankykite „KnownHost“

5. Nuolatinis kontaktas

Kontaktinis kontaktas „Juodojo penktadienio Promo 2019“

Pastovus kontaktas yra vienas populiariausių skaitmeninės rinkodaros vardų. Jie siūlo platų asortimentą funkcijų, siūlančių bet kokio dydžio verslą, apimantį kelias skaitmeninės rinkodaros sritis. Tai apima el. Pašto rinkodarą ir rinkodaros automatizavimą. Jie yra jūsų vieno langelio skaitmeninės rinkodaros turtas.

Skaitmeninė rinkodara gali padėti verslui labai įvairiais būdais ir yra galinga priemonė, kuria galima pasinaudoti. Nuolatinis kontaktas gali padėti ne tik susisiekti su klientais, bet ir tinkamu metu bei naudojant tinkamus pasiūlymus. Padidinkite savo potencialų klientą lengvai ir greitai.

Vartotojams, pradedantiems nuolatinius kontaktus, galite mėgautis 50% nuolaida per pirmuosius tris prenumeratos mėnesius. Prenumeratos kaina priklauso nuo to, kiek el. Pašto adresų turite savo el. Pašto adresų sąraše.

Susitarimas taip pat taikomas vartotojams, kurie naudojasi nemokama bandomąja versija, todėl nesijaudinkite, tie iš jūsų, kurie vis dar gali gauti tą 50% nuolaidą per pirmuosius tris mėnesius.

Šis sandoris galioja nuo 2019 m. Lapkričio 25 d. Iki 2019 m. Gruodžio 1 d. Jei to nepataikysite, prisiregistruodami nuo 2019 m. Gruodžio 2 d. Iki 2019 m. Gruodžio 4 d., Vis tiek sutaupysite 40% nuo pirmųjų trijų mėnesių..

Ko reikia nuolatiniam kontaktui??

 • 50% nuolaida pirmuosius tris prenumeratos mėnesius

Apsilankykite nuolatiniame kontakte

6. WP raketa

„WP Rocket Black Friday Promo 2019“

„WP Rocket“ yra „WordPress“ papildinys, skirtas jūsų svetainei pagreitinti. Šiandien tiek daug svetainių, kuriose veikia „WordPress“, yra populiarus pasirinkimas, kuris yra ne tik galingas, bet ir kaip papildinys, taip pat lengvai naudojamas. Tiesiog įdiekite iš savo „WordPress“ papildinio ir nustatykite, kad jis veiktų taip, kaip norite.

„WordPress“ yra fantastiška platforma, tačiau dėl savo elgesio kartais tai taip pat yra išteklių šaltinis. Tai daro įtaką verslo svetainėms labiau todėl, kad jų svetainės ne tik parduoda ar generuoja potencialius klientus, bet ir yra jų prekės ženklo skaitmeninis veidas.

Jums reikia svetainės, kuri galėtų veikti geriausiai, kad galėtų parodyti savo verslą geriausiu atveju, ir čia naudinga tokia priemonė kaip „WP Rocket“. Tai taip pat turėsite sukonfigūruoti tik vieną kartą, o jūsų svetainė ilgą laiką veiks kaip patarimai.

Šį juodąjį penktadienį galite gauti 30% nuolaidą „WP Rocket“, nesvarbu, kurią licenciją pasirinkote. Sandoris galioja nuo 2019 m. Lapkričio 26 d. Iki 2019 m. Gruodžio 3 d.

Ko verta „WP Rocket“?

 • 30% nuolaida visoms licencijoms

Apsilankykite „WP Rocket“

Patikrinkite – rankomis pasirinkti juodojo penktadienio pasiūlymai mažų įmonių savininkams per @BuildThis_io pasakykite draugui

Išvada: išsaugokite didelę sumą ir sustiprinkite savo verslą

Juodasis penktadienis dažnai yra geriausias laikas užsitikrinti didelę sumą, bet ypač tai pasakytina apie mažas įmones, kurios privalo atidžiai stebėti išlaidas. Šių metų juodojo penktadienio pasiūlymų kolekcija, kurią čia surinkome, apima daugelį skaitmeninio verslo dalių jums.

Verslo įmonėms skaitmeninis buvimas yra ne tik „matomas internete“, bet yra tiek daug būdų, kaip galite naudoti savo internetinius išteklius, kad jūsų verslas paspartėtų..

Apsvarstykite daugelį šių įrankių ne kaip pasirenkamus, bet potencialiai naudingus būdus, kaip padidinti verslą. Bet kokiu atveju tai yra gerai, bet esant didelėms nuolaidoms dar labiau padidėja. Pasinaudokite mažesnėmis kainomis dabar ir iškart padidinkite savo skaitmeninį našumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map