Erdvės peržiūra

Erdvės reitingai & Apžvalgos santrauka


Vardas: Kvadratas

Apibūdinimas: „Square“ erdvę gali naudoti beveik visi, kuriems reikalinga svetainė, kad ją būtų galima greitai ir lengvai susikurti. Ji siūlo iš anksto sukurtus šablonus, patogią naudoti aplinkoje. Dėl dizainerių šablonų „Squarespace“ nusveria konkurentus.

Operacinė sistema: Žiniatinklyje

Programos kategorija: Tinklalapių kūrėjas, internetinių parduotuvių kūrėjas, el. Prekybos sprendimas

 • Lengvas naudojimas

 • Šablonai & Dizainai

 • Funkcijos & Lankstumas

 • Kainos ir kokybės santykis

 • Pagalba klientams

Apskritai

4.2

Santrauka

Erdvė kvadratu siekia tobulinti dizainą. Dėl dizainerių koncepcijų šablonų „Squarespace“ išsiskiria iš kitų konkurentų. Dėl naujos redaktoriaus dimensijos tinkinimo procesas tampa sklandesnis ir natūraliai visi šablonai puikiai atrodys visuose įrenginiuose. Nepaisant visų trūkumų, „Squarespace“ yra labai patogi platforma, tinkanti pradedantiesiems ir tinkama tiems, kurie ieško „be dėžutės“ šablonų.

Sužinokite daugiau

 • „Square“ – paprasčiausias kol kas statytojas?
 • Apdovanojimų šablonai
 • DUK apie kvadratą
 • Mūsų verdiktas

Argumentai už

 • „LayoutEngine 2“ – naujas redaktoriaus aspektas
 • Prieiga prie „Getty Images“ ir „Unsplash“ paveikslėlių
 • Puikiai atrodantys šablonai, optimizuoti mobiliesiems
 • Internetiniai dienoraščiai tapo lengvi
 • Pagrindinės prieglobos funkcijos

Minusai

 • Nėra jokio nemokamo plano
 • Neleidžiami jokie trečiųjų šalių įrankiai / priedų programa
 • El. prekybos planas yra brangus
 • Ribotos interneto svetainių augimo galimybės
 • Išbandykite „Squarespace“ nemokamai
 • Žr. Kvadratų erdvės šablonus

{
"@kontekstas": "http://schema.org",
"@ tipas": "Apžvalga",
"itemPeržiūrėta": {
"@ tipas": "Programinės įrangos taikymas",
"vardas": "Kvadratas",
"apibūdinimas": "„Square“ erdvę gali naudoti beveik visi, kuriems reikalinga svetainė, kad ją būtų galima greitai ir lengvai susikurti. Ji siūlo iš anksto sukurtus šablonus, patogią naudoti aplinkoje. Dėl dizainerių šablonų „Squarespace“ nusveria konkurentus.",
"vaizdas": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"Operacinė sistema": "Žiniatinklyje",
"taikymo kategorija": "Tinklalapių kūrėjas, internetinių parduotuvių kūrėjas, el. Prekybos sprendimas"
},
"peržiūra": {
"@ tipas": "Įvertinimas",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"blogiausias įvertinimas": 0
},
"autorius": {
"@ tipas": "Asmuo",
"vardas": "Jasonas Chow"
},
"peržiūraKūnas": "

Erdvė kvadratu siekia tobulinti dizainą. Dėl dizainerių koncepcijų šablonų „Squarespace“ išsiskiria iš kitų konkurentų. Dėl naujos redaktoriaus dimensijos tinkinimo procesas tampa sklandesnis ir natūraliai visi šablonai puikiai atrodys visuose įrenginiuose. Nepaisant visų trūkumų, „Squarespace“ yra labai patogi platforma, tinkanti pradedantiesiems ir tinkama tiems, kurie ieško „be dėžutės“ šablonų.

\ r \ n

Sužinokite daugiau

\ r \ n

  \ r \ n
 • „Square“ – paprasčiausias kol kas statytojas?
 • \ r \ n

 • Apdovanojimų šablonai
 • \ r \ n

 • DUK apie kvadratą
 • \ r \ n

 • Mūsų verdiktas
 • \ r \ n

"
}

Ar tai lengviausias svetainių kūrėjas?

Per pastaruosius kelerius metus matėme nemažą dalį vaizdinių svetainių kūrėjų, kurie palengvina kūrėjų darbą. Jie visada vadovaujasi modeliu, kai kalbama apie funkcionalumą, dizainą ir patogumą.

Praleidęs keletą valandų „Squarespace“, esu įsitikinęs, kad tai vienas iš puikiausių pavyzdžių, kokie turėtų būti svetainių kūrėjai..

Tai padės jums pradėti viską nuo nulio – nuo naujo domeno registravimo ir temos integravimo į savo svetainę..

Trumpai apžvelgiame „Squarespace“ funkcijas:

1. Nesunku valdyti vaizdinius išteklius

Kadangi dizainas yra vienas iš aukščiausių „Squarespace“ taškų, jis pateikiamas kartu su „drag-and-drop“ paveikslėlių tvarkytuve. Tai gali padėti be vargo sutvarkyti, išplėsti ir optimizuoti savo vaizdo įrašų biblioteką.

Žemiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti naudodamiesi „Squarespace“ vaizdų tvarkytuve:

 • Prieiga prie 40 milijonų vaizdų
  Jei jums reikia unikalaus matomo vaizdo, skirto visiškai naujam tinklaraščio įrašui, galite pasitelkti „Squarespace“ „Getty Images“ integraciją. Tai suteikia jums prieigą prie daugiau nei 40 milijonų vaizdų, kuriuos galite naudoti už teisingą kainą.
 • Greitesnis svetainės veikimas
  Norėdami užtikrinti maksimalų jūsų svetainės našumą, „Squarespace“ pateikia nemokamą CDN – trumpą turinio pateikimo tinklui. Tai veikia paskirstant turinio perdavimo apkrovą visame pasaulyje paskirstytų duomenų centrų tinkle.
 • Reaktyvus vaizdų krautuvas
  Kai įkeliate vaizdo failą, „SquareSpace“ automatiškai sugeneruoja įvairaus mastelio vaizdo rinkinį. Tada įkeliamas tinkamo dydžio vaizdas, atsižvelgiant į vartotojo ekraną.
 • Parodykite savo vaizdinius išteklius
  Norėdami parodyti savo vaizdo išteklius, galite sukurti „Galerijos blokus“, kuriuos galite patalpinti bet kurioje savo svetainės vietoje. Taip pat galite įtraukti vaizdo įrašus, taip pat pritaikyti vaizdo rodymo elementus, kad galerija išsiskirtų.

2. Nauji valdymo matmenys

„Squarespace“ svetainės redaktorius vartotojams suteikia naują ir lengvą pritaikymo valdymą.

Su “„LayoutEngine“ 2“, Jums visada pateikiami kairiajame skydelyje esantys nustatymai, o dešinėje – tiesioginė peržiūra. Skirtingai nuo platformų, tokių kaip WordPress.org, kurios pasikliauja bandymais ir klaidomis, „Squarespace“ leidžia lengvai pasiekti tikslų norimą dizainą..

Tinkinkite norimą svetainės dizainą naudodamiesi nauja valdymo dimensijaTurėdami naujus valdymo aspektus, galite tinkinti norimą svetainės dizainą.

Taip pat galite tiesiogiai modifikuoti kiekvieną puslapio elementą, pasirinkdami juos peržiūros lange.

Redaguodami turinį, galite greitai pridėti puslapio elementų, tokių kaip mygtukai, skaidrių demonstracija, kalendoriai ir kodo fragmentai. Tiesiog spustelėkite pliuso (+) mygtuką, esantį apatiniame dešiniajame įrašų redagavimo priemonės kampe.

kvadrato erdvės redaktoriusErdvės redaktorius.

Žinoma, kiekvienas elementas turi savo išsamių nustatymų puslapį. Tai yra naudinga vartotojams, kurie turi didelių idėjų, bet jiems trūksta reikiamų techninių įgūdžių, kad jos įgyvendintų.

Pvz., Jei spustelėsite naujai pridėtą mygtuką, galėsite lengvai pakeisti jo išvaizdą, sąveiką ir išdėstymą.

kvadrato erdvės redagavimasRedaguoti kvadrato plotą.

3. Internetinis dienoraštis tapo lengvas

Nepriklausomai nuo jūsų nišos ir tikslų, tinklaraščio skiltis neabejotinai yra viena iš svarbiausių jūsų svetainės ypatybių. Tai gali padėti vairuoti pasikartojantį srautą, nustatyti jūsų, kaip eksperto, patikimumą ir pagerinti SEO.

„Squarespace“ tinklaraščio įrašai yra svetainės struktūros elementai. Galite juos modifikuoti naudodamiesi plūduriuojančia redagavimo priemone, kuri primena pirminę teksto apdorojimo programą.

Naudodami „Squarespace“ galite lengvai rašyti tinklaraštįNaudodami „Squarespace“ galite lengvai rašyti tinklaraštį.

Tai gali atrodyti paprasta, tačiau „Squarespace“ redaktorius pateikia tik būtiniausius dalykus, kai reikia publikuoti tinklaraščio įrašus. Galite juos suskirstyti į kategorijas, pritaikyti žymas, įgalinti komentarus ir dar daugiau. Naršymas prie „Parinkčių“ taip pat gali padėti optimizuoti svarbiausius jūsų įrašo aspektus, pradedant ištrauka ir baigiant miniatiūros atvaizdu.

Galite juos suskirstyti į kategorijas, pritaikyti žymas, įgalinti komentarus ir dar daugiau. Naršymas prie „Parinkčių“ taip pat gali padėti optimizuoti svarbiausius jūsų įrašo aspektus, pradedant ištrauka ir baigiant miniatiūros atvaizdu.

Kitos pagrindinės „Squarespace“ tinklaraščių sistemos savybės yra šios:

 • Podcast’as
  Galite sukurti „garso blokus“, kad publikuotumėte interviu, įrašytus internetinius seminarus ir kitas podcast’ų formas. Tai palaiko „iTunes“ žymėjimą, kuris leidžia reklamuoti savo transliacijos kanalą daugiau vartotojų.
 • Keli autoriai
  Erdvė leidžia dirbti su turinio kūrėjais. Kaip svetainės savininkas, galite modifikuoti jų prieigos teises, pvz., Pridėti naujų pranešimų ir pakeisti svetainės temą.
 • Socialinis pasidalinimas
  Naudodami „Squarespace“, galite lengvai įterpti socialinio bendrinimo mygtukus į savo tinklaraščio įrašus. Kai kurie palaikomi tinklai yra „Reddit“, „Facebook“, „Twitter“ ir „Tumblr“.

4. Parduokite produktus iš savo svetainės

Jei norite parduoti produktus tiesiai iš savo svetainės, galite naudoti „Squarespace“ įmontuotas el. Prekybos funkcijas. Bendroje skiltyje „Komercija“ galite sekti užsakymus, tvarkyti atsargas ir sekti klientus.

Bendroje skiltyje „Komercija“ galite sekti užsakymus, tvarkyti atsargas ir sekti klientus.

parduoti produktus iš kvadratinės erdvės tinklalapioSu „Squarespace“ el. Komercija nesunku valdyti savo pardavimus.

„Squarespace“ taip pat leidžia kurti nuolaidų reklamas, kurios gali skatinti daugiau pardavimų. Jos gali būti siūlomos kaip automatinės nuolaidos, galiojančios tam tikrą laikotarpį, arba naudojant išskirtinius reklaminius kodus.

kvadratinių erdvių nuolaidų pasiūlymai„Squarespace“ lengva valdyti nuolaidą.

Erdvės šablonai ir programos

Gali būti, kad yra daugybė svetainių kūrėjų, siūlančių dešimtis profesionaliai atrodančių temų, tačiau „Squarespace“ kolekcija tiesiog vizualiai pritrenkia.

Šiuo metu „Squarespace“ yra daugiau nei 40 dizainerių šablonų, suskirstytų į įvairias kategorijas, įskaitant internetines parduotuves, sveikatą, muziką ir fotografiją, bet tuo neapsiribojant..

Tik naršydami oficialioje „Squarespace“ šablonų kolekcijoje kurį laiką galite užsikabinti:

profesionaliai sukurti šablonai ir temosErdvės erdvės temos yra skirtos didelėms nuotraukoms ir stipriai spausdinti.

Nepaisant didelės skiriamosios gebos vaizdų, šiose temose visur kitur naudojamas minimalistinis ir plokščias požiūris. Tai reiškia, kad būsima svetainė greitai bus įkelta ir veiks sklandžiai, kai tik ji pradės veikti.

Visi „Squarespace“ šablonai taip pat sukurti taip, kad reaguotų į mobiliuosius iš karto, užtikrindami, kad vartotojo patirtis visose platformose išliktų vienoda. Tai taip pat leidžia pakeisti CSS, kad dar labiau pakeistų jūsų šablonus.

Norėdami išplėsti savo svetainės galią visame žiniatinklyje, „Squarespace“ palaiko keletą programų integracijų.

Šios integracijos gali padėti išplėsti jūsų svetainės funkcionalumą. Tarp populiarių programų yra „G Suite“, „Xero“, „Facebook“, „Disqus“, „Google Analytics“ ir el. Pašto rinkodaros platformos.

Lauko erdvės SEO

„Squarespace“ siūlo išsamią svetainės analizę, kuri padės jums priimti SEO sprendimus.

Galite pasikliauti integruota „Squarespace“ analizė pagerinti savo svetainės našumą laikui bėgant. Tai apima metriką, pvz., Srauto šaltinius, svetainių paieškos užklausas, populiarų turinį ir bendrą unikalių lankytojų skaičių.

Daugiau apie „Squarespace“ (DUK)

Ar „Square“ erdvė nemokama?

Ne. „Squarespace“ nesiūlo nemokamo plano, skirtingai nei kiti, tokie kaip „Wix“ ir „Weebly“. Tačiau „Squarespace“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti „Squarespace“ be jokių išlaidų.

Ar gausite nemokamą domeną naudodami „Squarespace“?

Prisiregistruodami su metiniu atsiskaitymo planu galite nemokamai užregistruoti vieną domeną. Nemokamas domenas galioja vienerius metus. Tai reiškia, kad po pirmųjų metų turite mokėti standartinį 20 USD per metus domeno pratęsimo mokestį.

Kiek kainuoja „Squarespace“ už operaciją?

El. Prekybos srityje „Squarespace“ apima 2 rūšių operacijų mokesčius – mokėjimo šliuzo mokestį (0,30 USD + 2,9%) ir „Squarespace“ operacijos mokestį už verslo planą (3%). Į elektroninės komercijos planus neįtraukti „Squarespace“ operacijų mokesčiai.

Kiek kainuoja „Squarespace“ svetainės?

„Squarespace“ turi 4 planus – 2 tinklalapiui ir 2 elektroninei prekybai: 1) Asmeninis planas – 12 USD per mėnesį, 2) Verslo planas – 18 USD per mėnesį, 3) Pagrindinis prekybos planas – 26 USD per mėnesį, 4) Išplėstinis komercijos planas – 40 USD per mėnesį.

Ar jums reikia „Squarespace“ prieglobos?

Ne. Norint naudotis „Squarespace“, jums nereikia prieglobos. Jūsų svetainė bus priglobta visiškai valdomame debesies priegloboje. Nors „Squarespace“ nenustato išteklių apribojimų pakuotėms, turite laikytis jų naudojimo politikos.

Erdvės peržiūra: mūsų verdiktas

Grįžtant prie klausimo, ar „Squarespace“ yra lengviausias iki šiol svetainių kūrėjas? Tikriausiai taip, bet ne per daug, palyginti su kitomis lengvai naudojamomis platformomis, tokiomis kaip Weebly ir Wix.

Apskritai, „Squarespace“ yra labai pradedančiųjų draugiška platforma. Savo funkcijų rinkiniu jis gali padėti sukurti mažiau nei valandą konkurencingą svetainę. Nors mokymosi kreivė yra, bet kas gali gana greitai išmokti savo kelią.

Kaip pradėti?

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs turinio pardavėjas, „Squarespace“ yra viskas, ko jums kada nors prireiks. Jame net yra 14 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis – tai suteikia galimybę platformai suteikti nedidelį bandomąjį važiavimą.

FPK atskleidimas

„BuildThis.io“ gauna komisinius už lankytojų nukreipimą į produktus, paslaugas ir programinę įrangą per dukterinę partnerystę.

Mūsų svetainė yra skirta padėti mažoms įmonėms ir asmenims, norintiems sukurti nuostabius dalykus internete. Palaikykite mus įsigydami pirkinį naudodami filialų nuorodas, kad galėtume ir toliau gaminti nemokamą, naudingą vadovą, kaip šis.

Alternatyvos kvadratu

Ieškai alternatyvos? Čia yra ir kiti populiarūs svetainių kūrėjai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map