10 geriausių 2020 m. Domenų registratorių [Patarimas: Nr. 2 yra beprotiškai pigu]

4

Pagrindinės būtinybės prisijungti prie interneto yra interneto priegloba ir domeno vardas. Šis geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų sąrašas padeda jums pasirinkti kokybiškas prieglobos paslaugas atsižvelgiant į jūsų reikalavimus neviršijant biudžeto.


Taigi, nusprendėte įkurti tinklaraštį ar svetainę ir ieškote geriausio domenų registratoriaus?
Be abejo, yra daug domenų registratorių, tačiau kuris iš jų yra patikimas ir patikimas? Taigi, mes nusprendžiame sudaryti šį sąrašą atsižvelgdami į toliau nurodytus veiksnius;

Greita naršymas

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš renkantis domeno registratorių

 • ICANN akreditacija: Registratoriai turėtų būti ICANN (Tarptautinė vardų ir skaičių korporacija) akredituota. Ši organizacija valdo visus domenus, kuriuos įsigijote iš įmonės. Taigi, registratorius turi būti akredituotas ICANN.
 • Pagalbos paslaugos: Kitas labai svarbus dalykas, kurį turite patikrinti domenų registratoriuje, ar tai siūlo palaikymo paslaugas visą parą? O kokie jų kanalai, padedantys klientams? (Privaloma patikrinti, ar jie teikia techninę paramą per tiesioginius pokalbius, bilietų įsigijimą, palaikymą el. Paštu ir telefono skambutį)
 • Reputacija: kokią reputaciją jie turi? Ar jie apskritai yra gerai žinoma įmonė? Suktybinė įmonė ne tik eikvoja jūsų pinigus, bet ir daro žalą jūsų verslui / tinklaraščiams. Todėl labai svarbu pasirinkti įmonę, kuri pasižymi gera reputacija ir patikimumu.
 • „Freebies“: nemokamų paslaugų pasiūla yra puikus būdas pritraukti klientus. Mūsų manymu, nemokamos dovanos yra geros, bet turėtų būti vertingos, nes niekas nenori craps, ar ne? Kai kurios įmonės siūlo nemokamą domeno privatumą.
 • Domeno perkėlimas: Kartais dėl kai kurių priežasčių, tokių kaip didelis atnaujinimo procentas, gali reikėti perkelti domeno vardą kitam registratoriui. Taigi, prieš pasirenkant bet kurią domeną parduodančią bendrovę, turite patikrinti jų pervedimo mokesčius. Geriausi domenų registratoriai paprastai neprašo jokių mokesčių, tokių kaip „NameCheap“ ir „GoDaddy“.
 • Saugumas: Registratorius turėtų būti patikimas saugumo ir prieinamumo atžvilgiu. Patikrinkite, ar juo pasitiki esami vartotojai? Galite lengvai rasti naudotojų atsiliepimus apie bet kurį domenų registratorių.
 • Valdymo skydas: Tai yra vienas iš esminių veiksnių renkantis domenų registratorių. Paprastas naudoti valdymo skydelis palengvina domeno sąranką ir sutaupo daug laiko, kurį galite panaudoti kitiems svarbiems dalykams. Skaidrų, sklandų ir greitą valdymo skydelį labai lengva naršyti.
 • Atnaujinimo mokesčiai: internetinės įmonės, tokios kaip interneto prieglobos ir domenų vardų teikėjai, naujiems klientams dažniausiai siūlo didelę nuolaidą pirmi. Ir kai kurie iš jų atnaujinimo metu reikalauja daugiau nei įprasti mokesčiai. Taigi, jūs turite patikrinti pratęsimo sąlygas ir mokesčius, kad išvengtumėte didesnių pratęsimo procentų.

Kai kurios įmonės siūlo tik domenų vardų registraciją, tačiau dauguma bendrovių siūlo ir domenų vardus, ir žiniatinklio prieglobą. Privalumai, kuriuos gausite įsigydami žiniatinklio produktus (domeną ir prieglobą) iš to paties teikėjo, yra tai, kad jums nereikia jų nurodyti (keičiant DNS parametrus) ir dažniausiai gaunant nemokamą domeno vardą užsisakant prieglobos planą. Nesijaudinkite dėl domeno pateikimo žiniatinklio priegloboje nėra sunki užduotis. Tiesiog paprašykite registratoriaus, kad tai padarytų už jus, jie mielai jums padės.

Mūsų manymu, jei pinigai nesvarbūs jūsų atveju, abonementas į abi paslaugas toje pačioje įmonėje yra puikus. Bet jei norite atsikratyti didesnio atnaujinimo, įsigykite domeno vardą ir interneto prieglobą iš skirtingų kompanijų.

Kodėl?

Kadangi, remiantis mūsų patirtimi, interneto prieglobos paslaugų teikėjai reikalauja didesnių domenų vardų atnaujinimo kainų, taip pat ir prieglobos paketo. Pasirinkę įmonę, kurios pagrindinė veikla yra domenų vardų pardavimas, galite sutaupyti nemažai pinigų. Pavyzdžiui; Norėdami atnaujinti savo domeno vardą naudodami „BlueHost“, turite sumokėti maždaug 15 USD per metus, tačiau „NameCheap“ reikalauja tik 10,69 USD / metus.

Dabar pakalbėkime apie patikimiausius ir geriausius domenų vardų registratorius perkant domenų vardus.

10 geriausių 2020 m. Patikimų ir kokybiškų paslaugų domenų registratorių

Išsamiai išanalizavę ir palyginę kainas bei ypatybes, mes pateiksime šį aukščiausių domenų vardų registratorių sąrašą?

1. „NameCheap“

„namecheap“ populiariausių domenų registratorius

„NameCheap“ yra vienas pigiausių domenų ir prieglobos paslaugų teikėjų. Turėti domeną su jais buvo maloni patirtis. 2001 m. Įkurta įmonė sparčiai auga, o dabar jų valdoma daugiau nei 7 milijonai domenų. Anksčiau, kai atsirado SOPA ir PIPA (sąskaitos už vartotojų interneto laisvę), „NameCheap“ palaiko plačiąją visuomenę. Tai tikrai malonu. Visiem, kas noklusina, tacu

Kai dauguma kompanijų pritraukia savo klientus dėl žemos įvadinės kainos, „NameCheap“ taip pat siūlo keletą išskirtinių įvadinių kainų domenų vardų pirkimo ir interneto prieglobos planuose su pigiais atnaujinimais..

Tik už 10,69 USD galite įsigyti .Com domeną su 1 metų NEMOKAMA „WhoisGuard“ prenumerata. Kai baigiasi domeno galiojimo laikas, galite jį atnaujinti, kainuodami tik 10,69 USD. Taip pat galite atnaujinti „WhoisGuard“ nuo 2,88 USD.

Kadangi įsilaužimo atvejų daugėja kiekvieną dieną, kiekvienam internetinį verslą būtina apsaugoti savo kliento duomenis naudojant SSL sertifikatą. Už šį „NameCheap“ pasiūlykite „PositiveSSL“ sertifikatą 9,00 USD per metus.

Kartu su visais šiais „NameCheap“ siūlo ir interneto prieglobos sprendimus. Pats paprasčiausias prieglobos planas kainuoja vos 9,88 USD per metus, čia galite laikyti 3 svetaines. Bendrovė turi kelis duomenų centrus, kad galėtų teikti patikimą interneto prieglobą. Galite pasirinkti JAV duomenų centrą arba JK duomenų centrą. Ne tik tai, jie siūlo įmonės lygio serverius su SSD talpinimo sprendimais. Be to, galite įkurti savo prieglobos įmonę, atidarę perpardavėjo sąskaitą.

„NameCheap“ siūlo techninio palaikymo paslaugas per tokius įprastus kanalus kaip bilietai, el. Laiškai ir tiesioginiai pokalbiai. Mes nedvejodami sakome, kad jie yra prieinami kiekvieną kartą, kai mes susisiekiame su jais per tiesioginį pokalbį. Taip pat galite rasti sprendimų per didžiulę žinių bazę. Nėra palaikymo telefonu. Nesvarbu, ar norite įsigyti prieglobą, ar ne, tačiau pagal mūsų patirtį „NameCheap“ yra geriausias domenų vardų registratorius. Mes rekomenduojame tai be jokių abejonių.

Apsilankykite „NameCheap“

2. „iPage“

ipage

Čia yra dar vienas domenų vardų registratorius, kuris klientams tarnauja nuo 1998 m. Be to, jų serveriuose buvo daugiau nei 1 mln. Svetainių. Mūsų nuomone, jie siūlo nemažas prieglobos paslaugas vartotojams, kuriems reikia prieglobos už labai nebrangią kainą. Dažniausiai tai būna gausu nuolaidų, kurios labai mažina kainas. „iPage“ valdo EIG; įtakingos verslo grupės.

Taigi, jei norite įsigyti tik domeno vardą, tai kainuos 8,99 USD per metus. Be to, jei norite įgalinti domeno privatumą, turite mokėti atskirai 9,99 USD per metus.

Įsigiję žiniatinklio prieglobos planą gausite NEMOKAMĄ domeno vardą ir jis jums kainuos tik 24 USD / metus. Ar ne super pigiau? Ir jums leidžiama įdiegti neribotą skaičių svetainių. Be to, jei jūs nepatenkinti jų paslaugų kokybe, nedvejodami paprašykite grąžinti pinigus per 30 dienų. Jie grąžins jūsų pinigus atgal be jokių klausimų.

Kompanija siūlo daugybę nemokamų paslaugų, tokių kaip „Sitelock“, saugos įrankius, 1 GB debesies talpyklos saugyklą ir svetainių kūrimo įrangą ir tt. Bendrovė taip pat suteikia 200 USD reklamos kreditą, o tai yra puiku reklamuoti jūsų naujai įsteigtas svetaines „Google“ ir „Bing“ reklamoms..

Domenų vardai pateikiami naudojant švarų valdymo pultą, kurį galima lengvai valdyti. Taigi nesijaudinkite, jei turite skirtingus prieglobos ir domenų teikėjus. Galite lengvai juos dauginti. Bendrovė taip pat siūlo keičiamąsias parinktis, tokias kaip VPS, ir specialius prieglobos planus. Tai puikus pasirinkimas, kai norite surengti nedidelį projektą ir turėtumėte mažą biudžetą.

Kai reikia pagalbos klientams, nedvejodami kreipkitės pagalbos. Nesvarbu, kokia diena ir iš kur jūs priklausote. Paskambinkite jiems arba atidarykite tiesioginį pokalbį, kad gautumėte greitą pagalbą. Jūs taip pat pateikiate bilietą, jei neskubate. „iPage“ palaiko pagalbos centrą, kuriame gausu naudingos informacijos, susijusios su interneto priegloba, domenais, interneto svetainių kūrimu ir abonemento tvarkymo vadovais.

Apsilankykite „iPage“

3. P a g y d ė j

„godaddy“ didžiausias domenų vardų registratorius

Ši įmonė buvo įkurta 1997 m., O 1999 m. Sugalvojo pavadinimą „GoDaddy“. Turėdami daugiau nei 5000 darbuotojų ir daugiau nei 14 milijonų klientų galite atspėti, kokie jie dideli ir profesionalūs? „GoDaddy“ žinomas kaip didžiausias domenų registratorius. Taip, jie yra, nes apie 63 milijonai domenų yra jų valdomi. Jie siūlo daugybę internetinių produktų, susijusių su domenais, priegloba, el. Laiškais, sauga ir internetine rinkodara ir kt.

„GoDaddy“ turi labai plačią domenų plėtinių įvairovę. .Com domeną galima įsigyti vos už 2,99 USD pirmus metus. Ir jei norite, kad privatumo apsauga paslėptų jūsų svarbią informaciją, pvz., Vardą, el. Pašto adresus, fizinį adresą ir telefono numerį ir kt., Tada turite sumokėti 7,99 USD per metus. Kalbant apie atnaujinimą, galite būti šokiruoti pamatę, kad turite sumokėti 14,99 USD. Tai didesnis nei „NameCheap“.

Dėl saugumo jie siūlo SSL sertifikatus, kurių kaina prasideda nuo 55,99 USD per metus. Tai tikrai daugiau nei daugelyje kitų kompanijų. Galite nusipirkti pigų SSL iš kitų kompiuterių. Kita vertus, jie taip pat siūlo prieglobos paslaugas nuo 3,99 USD / mėn.

Pačiame pagrindiniame plane (Ekonomika) gausite 1 nemokamą domeną. Jis gali talpinti 1 svetainę ir saugoti didelį kiekį duomenų (100 GB atminties). Be to, neribojamas lankytojų skaičius per mėnesį. Be jokios abejonės, „GoDaddy“ yra vienas geriausių domenų registratorių, tačiau žiniatinklio prieglobai mes niekada to nerekomenduojame dėl jų žemos kokybės paslaugų. Mes rekomenduojame sekti 10 geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų.

Nesvarbu, ar tai domenas, ar žiniatinklio priegloba, klientų aptarnavimas visada yra svarbiausias veiksnys, į kurį turėtumėte atsižvelgti. Nors domeno atveju jums nereikėjo daug registratoriaus pagalbos, tačiau vis dėlto tai yra labai svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Kai kurie palaikymo kanalai yra prieinami visą parą, pavyzdžiui, telefonas ir el. Pašto adresai. Tiesioginis pokalbis galimas tik tam tikromis valandomis. Kaip ir domenų atveju, klientui nebuvo dažnai reikalingos palaikymo paslaugos, todėl bus gerai. Arba siūloma, kad jų paslaugos yra nemažos norint įsigyti domeno vardą.

Apsilankykite „GoDaddy“

4. „BlueHost“

„bluehost“ pigių domenų registratorius

„BlueHost“ nereikia įžangos, beveik visi žino savo vardą. Nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, ar kūrėjas, ar jums reikia jų paslaugų el. Prekybos svetainėms, kurios tenkina visų tipų vartotojus. Jie pradeda aptarnauti klientus nuo 2003 m. Ne tik rekomenduojame mes ir populiariausi tinklaraštininkai, bet ir WordPress.org. Taigi, jei norite sukurti svetainę naudodami „WordPress“ platformą, tada „BlueHost“ būtų puikus pasirinkimas patikimoms prieglobos paslaugoms.

„BlueHost“ siūlo nemokamą domeno vardą, kai perkate iš jų žiniatinklio prieglobą. Taigi, jei ieškote aukščiausio lygio domenų registratoriaus, žinoma, jums reikės prieglobos, kad prisijungtumėte internete. Todėl kam išleisti papildomą centą už domeno registravimą, kai galite gauti NEMOKAMĄ. Taigi, nepraleiskite progos patraukti nemokamą domeną su nebrangia hostingu vienoje vietoje. Bendrovė siūlo įvairias prieglobos paslaugas, tokias kaip bendro naudojimo, „debesies“, „dedikuotos“, „WooCommerce“ ir „Managed WordPress“ ir kt.

Jų valdomos daugiau nei 2 milijonai svetainių, kurios kasdien auga. Įsigiję pagrindinį planą, galite priglobti 1 svetainę ir saugoti iki 50 GB duomenų ir 5 el. Pašto paskyras. Jie siūlo „cPanel“ valdymui, kuris yra tradicinė pramonės programinė įranga, skirta valdyti jūsų prieglobos sąskaitą.

Jei galite sau leisti, pabandykite pasirinkti „Plus“ planą, kuris yra gerai matomas paketas ir leidžia neribotą skaičių svetainių. Į planą taip pat įeina neribota saugykla, pralaidumas, el. Pašto sąskaitos ir nemokami kreditai 200 USD.

Visuose planuose yra įmontuota CDN parinktis, kuriai suaktyvinti reikia kelių erkių. CDN yra puiki paslauga norint greitai įkelti svetainę. „BlueHost“ suteikia galimybę nedelsiant padėti klientams. Dėl to visada galima naudotis tiesioginiais pokalbiais. Bendrovė taip pat prižiūri bilietų pardavimo sistemą ir telefono numerį. Taigi, jei norite pradėti dirbti profesionaliai, tada „BlueHost“ yra patikimas tiek domenų vardų, tiek prieglobos paslaugų teikėjas.

Apsilankykite „BlueHost“

5. „InMotion“

geriausias priegloba ir domenas

„InMotion“ yra viena didžiausių prieglobos paslaugų teikėjų dėl išskirtinių palaikymo paslaugų ir turtingų planų. Jūs dažnai matote, kad dauguma prieglobos įmonių teikia tiesioginius pokalbius, telefoną, bilietus ir el. Laiškus, kad padėtų savo klientui. Tačiau „InMotion“ atsidavusi komanda eina į priekį ir palaiko „Skype“ liniją. Kad ir kokį kanalą norite naudoti, jis yra prieinamas visą parą. Jūs taip pat galite išmokti patys, ieškodami informacijos iš jų tinklalapyje esančios žinių bazės.

Kalbant apie domenų paslaugas, jie siūlo domenus po 14,99 USD per metus. Jei norite paslėpti savo asmeninę informaciją, turėtumėte užsisakyti WHOIS privatumą, kuris kainuoja tik 9,99 USD. Taip, yra keletas kompanijų, siūlančių domeną žemomis kainomis, tačiau „InMotion“ yra labai patikima ir gerai žinoma „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja. Jie taip pat turi A + reitingą pagal BBB.

Bendrovė taip pat siūlo platų prieglobos galimybių spektrą. „InMotion“ prieglobos planuose dažnai galima rasti nuolaidų. Naudodamiesi mūsų IŠSKYRIMO nuoroda galite sutaupyti iki 43% nuolaidą verslo plane..

Pats pagrindinis planas, pavadintas „Pradėti“, kuriame galite laikyti 2 domenus, kuris puikiai tinka riboto biudžeto vartotojams. Šis sandoris apima visas pagrindines savybes, tokias kaip vieno paspaudimo CMS diegimo programa, didžiausio greičio zona, laisvo atviro kodo platformų ir duomenų atsarginę kopiją suteikimo laisvė ir kt. Be to, visiems jų siūlomiems svetainių reklamos planams yra 250 USD reklamos kreditų.

Kita įspūdinga savybė yra saugus riedėjimas atgal. Jei naujesnė programos versija neatsakė tinkamai ir parodė nestabilų elgesį, ši funkcija suteikia galimybę saugiai grįžti į ankstesnę versiją.

„InMotion“ taip pat sudarė specialų planą „WordPress“ vartotojams. Taigi, jei jums patinka naudoti „WordPress“ kaip mes, tuomet puiku pasirinkti „WordPress“ prieglobą, į kurią įeina iš anksto įdiegta „WordPress“. Be to, ją galima įsigyti už tokią pačią kainą kaip ir bendrai naudojamą prieglobą. Bendrovė labai pasitiki savo paslaugų kokybe, todėl teikia 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai atrodo kaip visiškai nerizikinga investicija. Žinoma, jų paslaugos yra nemažos, todėl nusipirk hostingo planą ir gauk vieną nemokamą domeną.

Apsilankykite „InMotion Hostingas“

6. 1 a n1

1 ir 1 žemi įvadiniai domenai

Ieškai pigių „WordPress“ prieglobos ir domenų registratorių su žemomis įvadinėmis kainomis; Čia yra 1and1, puikus domenų registratorius su prieglobos sprendimais. Yra daugybė domenų plėtinių, ir jūs netgi galite pasirinkti pagal savo nišą ar verslą, pvz., .Restaurant.

Jie siūlo nemokamus domenų plėtinius, pvz., „.Info“ ir „.website“ ir kt. Jei jums reikia „.com“ domeno, pirmaisiais metais jie imasi tik 0,99 USD. Bendrovė siūlo daugybę funkcijų kartu su .com domenu, įskaitant 1 nemokamą el. Pašto paskyrą, WhoIs priedą, domeno užraktą ir kt..

Jie ne tik domenus, bet ir plačią produktų kategoriją. Šie produktai yra susiję su interneto priegloba, svetainių kūrėju ir šablonais, el. Komercija, rinkodara ir MS produktais ir tt. Galite pasirinkti prieglobą su svetainės kūrėju, kad sukurtumėte savo šabloną arba „cPanel“ pagrįstą prieglobą. Pagrindinis planas „Neribotas“, siūlantis daugybę išteklių. Vienoje paskyroje galite talpinti neribotus domenus, nes joje yra neribota saugykla. Šis planas taip pat apima SSL sertifikatą.

Ant "Neribota" planą, galite sukurti 20 duomenų bazių. Taip pat į planą įtrauktas 1 nemokamas domenas. Taigi, jei jūs galvojote nusipirkti hostingą iš jų, tada nereikia pirkti domeno, nes jie siūlo nemokamą domeną net ir su pačiu pagrindiniu planu. Sąžiningai, mes nerekomenduojame jų rengti didesniems projektams. Bet jūs galite surengti mažus projektus su mažesniu lankytojų skaičiumi. Be to, jie suteikia 40 dienų grąžinimo laikotarpį.

Bendrovė teigia siūlanti palaikymo paslaugas visą parą. Tačiau nėra jokio kito pagalbos kanalo, išskyrus telefono skambutį. Taip, telefono skambutis yra greitas bendravimo būdas. Žmonėms, kuriems gali būti blogai angliškai ar už JAV ribų, gali būti sunku padėti. Taigi nepamirškite prieš registruodamiesi jų paslaugose. „1and1“ taip pat palaikė daugybę naudingų straipsnių, susijusių su interneto priegloba, domeno pavadinimais, SSL ir el. Pašto paslaugomis ir kt. Visi straipsniai yra gerai paaiškinti naudojant vaizdus.

Aplankykite 1and1

7. „HostGator“

„hostgator“ geriausių domenų registratorius 2019 m

Nuo 2002 m. „HostGator“ neužima per daug laiko ir greitai paskelbė savo vardą kaip vienas geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų. Dabar jie talpina daugiau nei 8000 000 domenų. Domeno registravimas „HostGator“ yra labai paprastas. Užuot bombardavę aukcioną, procedūra yra labai paprasta, o klientas žino, ką ketina pirkti. Savo domeną gausite per 13 USD. Jie taip pat palaiko domeno užraktą, kad būtų išvengta neteisėto perkėlimo. Domeno privatumas yra prieinamas už palyginti žemą kainą, palyginti su daugeliu kitų kompanijų.

Mes patiriame jų bendrą prieglobą ir vis dar naudojame, jie yra nuostabūs. Neseniai prisiregistravome prie „Managed WordPress“ paslaugos, kuri yra stebėtinai greita ir sklandi. Galimi 3 bendrojo prieglobos planai. Gausite neribotą pralaidumą, „MySQL“ duomenų bazes ir el. Pašto abonementus. Taip pat yra daugybė scenarijų, kuriuos galite lengvai įdiegti. „HostGator“ siūlo 100 USD „Google“ ir 100 USD „Bing“ rinkodaros kreditą. Atminkite, kad „Google“ pirmiausia turite išleisti 25 USD, kad galėtumėte panaudoti šiuos 100 USD kreditus.

„HostGator“ siūlo 45 dienų grąžinimo politiką. Tai yra ilgas laikotarpis, kurio pakanka išbandyti paslaugas. Be to, tai taip pat viršija vyraujantį pramonės laikotarpį. Be bendrojo prieglobos, yra ir kitų rūšių prieglobos už palyginti mažas kainas, tokias kaip „Cloud“, VPS ir skirta ir tt.

Be to, norint apsaugoti svetainę, reikia sukurti atsarginę duomenų kopiją, todėl įmonė teikia „CodeGuard“ paslaugas, kainuojančias 1,67 USD / mėn. Apskritai jie siūlo vertingą prieglobą su 99,9% neveiklumo garantija, 45 dienų grąžinimo politika, 1-cick montuotoju, tonų interneto svetainių šablonais. Ar ne tobula tik už 3,95 USD / mėn?

Palaikymą galima gauti 24/7/365 su nemokamu numeriu. Taip pat yra tiesioginių pokalbių ir bilietų pardavimo sistema, kad klientams būtų lengviau. Norėdami suteikti vizualinę pagalbą, jie siūlo nemokamą prieigą prie daugybės vaizdo įrašų vadovėlių. Be to, ši pigi domenų vardų registratorė ir prieglobos įmonė taip pat kuria forumą, kuriame galite bendrauti su kitais nariais. Taigi, jei jums reikia visų sprendimų vienoje vietoje, tada jie yra geriausias pasirinkimas.

Apsilankykite „HostGator“

8. Registruokis

register.com geriausias registratorius 2019 m

Register.com taip pat yra vienas iš seniausių interneto paslaugų teikėjų ir geriausias domenų registratorius. Jie yra pramonėje nuo 1994 m. Dabar jų valdoma apie 2 milijonai domenų ir šimtai tūkstančių patenkintų klientų, naudojančių jį. Štai kodėl mes juos vadinome kaip vieną geriausių domenų vardų registratorių.

Kompanija siūlo beveik 50 skirtingų produktų, įskaitant domeną, prieglobą, el. Pašto rinkodarą, SSL ir kt. Ir tt. Patikros procesas yra toks paprastas, tiesiog įveskite norimą svetainės pavadinimą ir spustelėkite Pridėti į krepšelį, tada užpildykite mokėjimo informaciją. Ir viskas padaryta. Dabar jie iškart paruoš jūsų domeno vardą. Vakarienė lengva.

Šiuo metu .com ir .net plėtiniai galimi tik už 0,50 USD. Gana pigu, ne! Bet jūs būsite sukrėsti pamatę, kad kitais metais už domeno atnaujinimą jie imsis 35 USD. Taigi, jei jums reikia domeno vieneriems metams, tada register.com yra nuostabu. Kitas triukas, kurį galite naudoti, yra nusipirkti domeną ir pasibaigus jo galiojimo laikui, perduokite jį kitam pigių domenų registratoriui, tokiam kaip „NameCheap“. Tokiu būdu galite patraukti jų reklaminę nuolaidą ir taip pat galite išgelbėti save nuo didelio atnaujinimo.

Taip pat galite įjungti WHOIS apsaugą vos už 10 USD. Dabar, jei dėl kokios nors priežasties negalėsite atnaujinti savo domeno, jie saugos jį 1 metams. Be to, jei norite kokio nors „premium“ pavadinimo, tuomet galite naršyti po kategoriją ir pridėti raktinį žodį „premium“ domenų skiltyje.

Taip pat galite įsigyti produktų, susijusių su tinklaraščiais ir elektronine komercija. Jei jums tiesiog reikia el. Pašto prieglobos, tuomet galite tai padaryti ir susikurti savo el. Pašto paskyrą. Register.com siūlo turtingų funkcijų prieglobą, pavyzdžiui, 300 GB saugyklą ir neribotą pralaidumą, tačiau mes nerekomendavome jų prieglobos. Be to, 20 GB taip pat skirta el. Pašto saugojimui jų pagrindiniame plane. Galima pasirinkti tiek „Windows“, tiek „Linux“ pagrįstus hostingo planus. Jie taip pat siūlo įvadinį paketą, kurio kaina siekia 1,96 USD / mėn., Įskaitant domeną ir prieglobą.

Be to, visą parą veikiančios palaikymo paslaugos ir DUK visada yra labai naudingi. Pasirinkite telefoną ir paskambinkite jiems arba tiesiog atsiųskite el. Laišką. Jie palaikė skirtingas prieglobos, pardavimo, sąskaitų išrašymo ir techninės pagalbos linijas. Be to, susisiekti galite su nemokamais numeriais JAV ir Kanadoje. Taip pat galite išmokti daug dalykų iš patarimų ir vadovėlių, kuriais jie dalijasi žinių bazės skyriuje.

 • 10 geriausių 2019 metų žiniatinklio prieglobos paslaugų
 • Geriausias geriausias „WordPress Hostingas 2019“

Apsilankykite registre

9. „DreamHost“

„Dreamhost“ naujausių domenų kainos

„DreamHost“ siūlo ne tik geriausią „WordPress“ prieglobos sprendimą, bet taip pat žinomą kaip geriausią domenų registratorių. Tinklalapio vardas kainuoja tik 13,95 USD ir tas pats atnaujinimo lygis. Pirkdami domeną iš „DreamHost“ taip pat apima nemokamą domeno privatumą, kad apsaugotumėte jus nuo kenkėjiškų veiksmų. Galite sukurti daugybę padomenių.

Šiuo metu jie siūlo daugiau nei 350 domenų plėtinių, įskaitant .com, info ir .org ir tt. Yra trys atnaujinimo parinktys, tokios kaip „auto“, „manual“ ir „ask me“. Norėdami apsaugoti domeną, turite galimybę užrakinti domeną, kad būtų išvengta neteisėto perkėlimo.

„DreamHost“ siūlo bendrą, valdomą „WordPress“, „Dedicated“ ir „VPS“ prieglobą ir teigia, kad turi beveik 1,5 mln. Valdomų svetainių ir tinklaraščių. Pateikiame bendrojo prieglobos už 7,95 USD su diegimo vienu spustelėjimu programa, leidžiančia sklandžiai įdiegti scenarijus. Jie yra šiek tiek brangūs pradedantiesiems, tačiau galite priglausti neribotas svetaines, saugyklą ir pralaidumą. Prieglobos planai palaiko šifravimą ir vienu spustelėjimu galite suaktyvinti SSL / TLS sertifikatą, kuris gali padėti paieškos varikliui reitinguoti.

Duomenys, saugomi SSD kaupikliuose, sumažina puslapio įkėlimo laiką ir pagerina bendrą svetainės našumą. Prieglobos planuose taip pat yra lengva „CloudFlare“ integracija su automatiniu kenkėjiškų programų nuskaitymu. Unikalūs dalykai, kuriuos jie siūlo, yra pinigų grąžinimo garantija. Galite išgirsti apie 15 dienų ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Bet „DreamHost“ ateina su 97 dienų seka. Tai gana didžiulis laikotarpis.

Šiuo metu įmonė turi vidinę klientų aptarnavimo komandą ir teikia pritaikytą valdymo pultą prieglobos funkcijų valdymui. Su jais galite susisiekti naudodamiesi pagrindiniais kanalais (el. Paštu, telefonu ir tiesioginiais pokalbiais ir pan.), Taip pat naudodami „Twitter“.

Vidaus palaikymo komanda reiškia, kad aptarnaujantis personalas samdo save iš pačios įmonės. Komanda aiškiai žino, kaip padėti klientams ir išspręsti jų problemas. Taip pat laisvu metu galite daug ko išmokti iš jų žinių bazės. Jie siūlo tam tikras brangias paslaugas, tačiau, mūsų nuomone, paslaugos yra vertos.

Apsilankykite „DreamHost“

10. Vardas.com

pigus ir geriausias domenų registratorius

Ši ICANN akredituota įmonė pradeda dirbti nuo 2003 m. „Name.com“ tvarko didelį produktų katalogą. Jie siūlo žiniatinklio prieglobą, el. Paštą, domenus, SSL, svetainių kūrimo įrankį ir daug daugiau skaitmeninių produktų. Jie gali nebūti pigių paslaugų teikėjai, tačiau čia, šiame sąraše, mūsų tikslas yra apibūdinti geriausius domenų registratorius. Tačiau jie nėra per daug brangūs, todėl vardą galite įsigyti tik už 12,99 USD. Ne tik tai, jei su jūsų raktiniais žodžiais susijęs domenas negalimas, galite patikrinti jų galiojimo pabaigos domeno duomenis.

Kadangi SSL yra ypač svarbus el. Prekybos svetainėms, tai yra saugos protokolas, skirtas apsaugoti kliento informaciją. Tai galite lengvai įjungti keliais paspaudimais ir tai kainuos 8,49 USD per metus. Norėdami apsaugoti savo asmeninę informaciją, jums gali prireikti „WhoisGuard“, kuri kainuos 4,99 USD. Taigi, išleisdami tik keletą dolerių, jie suteikia jums saugų būdą prisijungti prie interneto. Šis procesas yra gana paprastas ir švarus, tiesiog ieškokite pavadinimo, pridėkite į krepšelį ir užpildykite mokėjimo informaciją.

Apžvelkime jų prieglobos paslaugas. Prieglobos plane pateikiamas nemokamas SSL sertifikatas ir 100 GB pralaidumas. Leiskite jums sukurti 10 „MySQL“ duomenų bazių ir saugoti 10 GB duomenų jų serveriuose už 4,99 USD / mėn. kai prenumeruojate bent vieneriems metams. Be to, galite sukurti neribotas FTP paskyras.

Jie taip pat suteikia galimybę iš anksto įdiegti scenarijus (50+). Kitos funkcijos apima nemokamą atsarginę kopiją, šlamšto nuskaitymą, ekspeditorius ir daugiau nei 100 el. Pašto abonementų. Be to, jūsų investicija yra saugi pagal 30 dienų grąžinimo politiką.

Jie taip pat siūlo SEO ir su priegloba susijusius produktus. Pasitelkę SEO dėstytojus jie pateiks jums konkurentų pagrindinę informaciją ir pasiūlymą padidinti jūsų svetainės matomumą. Deja, nėra tam skirto tiesioginio pokalbio. Bet jūs galite susisiekti su jais naudodamiesi „Facebook“ ir „Twitter“ ir tt. Norėdami daugiau sužinoti, name.com palaikė gerai valdytą žinių bazę. Mes nesame jų prieglobos paslaugų gerbėjai, tačiau norint užregistruoti domeną, name.com yra nemažas pasirinkimas.Visiem, kas noklusina, tacu

Apsilankymo vardas

Greiti patarimai, kaip sugalvoti geriausią domeno vardą

Jei jūs ieškote tik domeno vardo, tada mes rekomenduojame „NameCheap“, nes jų kainos yra daug mažesnės nei kitų, be to, juose yra įvairių naudingų nemokamų programų. Taigi padarykime tai.

Turite omenyje vardą ir norite jį įsigyti, bet kas, jei jo nėra? Taigi niekada nepriklauso nuo vieno vardo. Turėkite omenyje šiuos pasiūlymus.

Niša / tema: kokia yra jūsų niša (tema)? Tada pagalvokite apie žodžius, susijusius su jūsų tema. Pvz., Jei jūsų tema yra susijusi su maistu, tada gerai yra maisto gaminimas, gyvatė ir kt. Tema, pavyzdžiui, ką jūs manote apie foodgeek.com ir receipeshub.com? Atitinkamas domeno vardas yra pirmas geras įspūdis lankytojams. Jei neturite idėjos, tuomet galite naudoti vardų generatorių, pvz Shopify ir „BusinessNameGenerator“.

Išplėstinės parinktys: siūlome pasirinkti pavadinimą, kuris apima lauką. Pvz., Jei perkate domeną recephub.com ir ateityje jis taip pat gali būti naudojamas bendrinti bet kokio tipo receptus.

Įsimintinas: pabandykite pasirinkti vardą, kurį lengva parašyti. Be to, įsimintinas vardas taip pat labai reikalingas. Nenaudokite netinkamų burtų, kaip antai drabužių, nes sunku ką nors pasakyti.

Skaičiai: gali suklaidinti vartotojus ir taip pat atrodyti negražiai. Įsivaizduokite name-012.com. Tai sunku.

Trumpai: nuo 3 iki 4 žodžių ilgio domeno vardo beveik nebėra. Taigi, kas dabar? Jūs tiesiog bandote pasirinkti kuo trumpesnį vardą. Vardas su beveik 10–12 simbolių yra puikus, nes lengva kalbėti ir rašyti.

Plėtinys: Yra daugybė plėtinių, tokių kaip .com, .org, .info. Siūlome pasirinkti .com, nes tai yra labiausiai naudojamas plėtinys. Be to, jei norite nukreipti į tam tikros šalies, tokios kaip Anglija, auditoriją, tada .uk naudoti būtų puiku, nes tai taip pat naudinga kai kurioms paieškos sistemoms..

Patarimas: stenkitės nekontroliuoti internetinių domenų vardų prieinamumo, kai tuo metu nenorite registruotis. Kadangi yra reti atvejai, kai įmonė įsigyja pavadinimą, tada jį jums parduos. Štai kodėl mes pasirenkame geriausias reputaciją turinčias bendroves, tačiau vis tiek norime, kad būtumėte aktyvus šioje perspektyvoje.

Turėdami omenyje aukščiau pateiktas gaires, galite sugalvoti puikų domeno vardą.

Kaip nusipirkti domeną

Iš sąrašo galite pasirinkti bet kurį domenų registratorių, nes mes teikiame pirmenybę „NameCheap“, kad padėtume jums susipažinti su domenų pirkimo procedūra. Jei ketinate pasirinkti kitą įmonę, nesijaudinkite, nes beveik visų domenų registratorių procesas yra panašus.

Eikite į pavadinimą Pigūs ir tada užsirašykite domeno vardą, kurį norite įsigyti

kaip nusipirkti domeną namecheap

Po to jie parodys, ar domenas pasiekiamas, ar ne. Be to, juose rodoma daugybė kitų domenų vardų pasiūlymų su įvairiais plėtiniais. Dabar spustelėkite Pridėti krepšelio piktogramą. Pažvelkite į žemiau pateiktą paveikslėlį, jei norite gauti pagalbos.

įtraukti domeno vardą į krepšelį

Tuo pačiu metu dešinėje ekrano pusėje galite pamatyti išlaidų lentelę. Tiesiog spustelėkite "Peržiūrėti krepšelį" mygtuką. Čia nebūtinai reikia kažko kito.

pasirinkto domeno kaina

Toliau pamatysite trukmę, kurią norite įsigyti domeno vardą. Trukmė yra laikotarpis, kuriam pasibaigus jūsų domeno vardas baigs galioti. Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto ir, jei galite sau leisti, nusipirkite ilgesniam laikui. Pavyzdžiui, mes užsisakome 3 metus. Didesnė trukmė gali sutaupyti nė cento.

Automatinio atnaujinimo parinktis, kurią taip pat suteikė įmonė, automatiškai atnaujins jūsų domeną.

Atkreipkite dėmesį, kad norint sėkmingai atnaujinti sumą reikia laikyti ją prijungtoje banko sąskaitoje; kitaip jie jums atsiųs įvairių įspėjimų.

Mes taip pat įgaliname „WhoisGuard“, kuris pirmaisiais metais yra nemokamas, o kitais metais jie ims labai mažą sumą. Ir jei norite jį atnaujinti po vienerių metų, vėl suteikiama automatinio atnaujinimo galimybė.

WhoisGuard

WhoisGuard yra domeno priedas, saugantis jūsų asmeninę informaciją, tokią kaip vardas, telefono numeris, adresas, el. Pašto adresas ir kt.

Kodėl reikia saugoti informaciją

Nes jei neįjungėte apsaugos lygio, visi mato jūsų asmeninę informaciją. Taigi turėtumėte ją įjungti, kad apsaugotumėte nuo šiukšlintojų ir įsilaužėlių, jei lengvai galite sau leisti. Tačiau atminkite, kad tai nėra būtinas priedas.

Pasirinkę trukmę ir kitas parinktis spustelėkite „Patvirtinti užsakymą".

vardas su Whois Guard privatumu

Dabar jie prašo jūsų susikurti sąskaitą. Tai taip paprasta, tiesiog užpildykite reikiamus laukus, ir viskas. Paskyra padės nepamiršti įvairių veiksnių, tokių kaip domenų sąrašas, pasibaigiantis domenas ir kt.

Sukūrę sąskaitą, priešais jus atsiras kontaktinės informacijos puslapis, kuriame bus prašoma užpildyti tokią informaciją kaip adresas, miestas, provincija, pašto kodas, telefono numeris ir kt..

Užpildę išsamią informaciją, spustelėkite „Tęsti“. Kituose puslapiuose jie parodys įvairią informaciją. Nieko ypatingo tiesiog apžiūrėkite ir tada tęskite.

Kitas pasirinkimas yra mokėjimo būdas. „NameCheap“ siūlo 3 būdus, kaip atsiskaityti už pirkinius. Pasirinkite mokėjimo metodą ir paspauskite mygtuką „Tęsti“.

kaip sumokėti pinigus už domeną

Po to dešinėje pusėje pamatysite mažą dėžutę. Spustelėkite mygtuką „Paypal“ ir ten eisite. Jis nukreips į jūsų „PayPal“ puslapį, kur jums tereiks įvesti prisijungimo duomenis, ir viskas.

atlikti mokėjimą naudojantis paypal

Užsakymo apdorojimas užtruks keletą sekundžių. Ir tai padaryta, jūsų domeno vardas yra jūsų. „Namecheap“ taip pat siūlo tiesioginius pokalbius giedojimo metu. Taigi, jei kyla nepatogumų, nedvejodami kalbėkite su jais. Jie gana greitai.

Kai prisiregistruojate prie domeno, o įsigyjate žiniatinklio prieglobą iš „NameCheap“, jums nereikia susieti domeno ir prieglobos, nes įmonė automatiškai tai padarys už jus. Bet kai perkate domeną ir prieglobą iš skirtingų kompanijų, kad išvengtumėte didelių atnaujinimo procentų.

Kai prisiregistruojate įsigyti domeno, o perkate žiniatinklio prieglobą, jums nereikia susieti domeno ir prieglobos, nes įmonė automatiškai tai padarys už jus. Bet kai perkate domeną ir prieglobą iš skirtingų kompanijų, kad išvengtumėte didelių atnaujinimo procentų, turite juos susieti, tai vadinama domeno nukreipimu.

Kaip nukreipti domeną į prieglobą

 • Tai daug lengviau nei galvojate. Kai perkate domeną, tada įmonė jums suteikia domeno valdymo skydelį. Jei nežinote, kur yra valdymo pultas, turite patikrinti el. Laiškus, kuriuos atsiuntė domeno registratorius. Arba tiesiog eikite į savo domenų registratoriaus svetainę ir dainuokite.
 • Kai prisijungiate prie domeno valdymo skydelio, tada pateksite į skirtuką Domenų / domenų sąrašas.
 • Po to spustelėkite mygtuką Tvarkyti šalia domeno, kurį norite prisijungti prie prieglobos

kaip nukreipti domeną į talpinimą

Dabar slinkite žemyn, kol rasite skyrių „Vardų serveris“. Tada spustelėkite išskleidžiamąją rodyklę ir pasirinkite „Custom“.

Dabar jūs turite įdėti „vardų serverį 1“ ir „vardų serverį 2“.

įklijuokite dns į vardų serverius

Norėdami dar kartą gauti „Name Server 1 and 2“, patikrinkite savo el. Pašto paskyrą. Tačiau šiuo metu atidarykite prieglobos įmonės atsiųstą el. Laišką. Bet jei ten neradote vardo serverio, prisijunkite prie prieglobos valdymo skydelio arba susisiekite su prieglobos įmone.

· Kai prisijungiate prie prieglobos valdymo skydelio / Sąskaitos tvarkymo skydelio, raskite „Sąskaitos informaciją“, kuri dažniausiai pateikiama šoninėje juostoje.

Vardų serveriai atrodo panašiai kaip žemiau

ns1.bluehost.com

Ns2.bluehost.com

Prašome naudoti vardo serverį, kurį nurodė jūsų prieglobos teikėjas.

 • Nukopijuokite vardų serverius ir įklijuokite juos į skyrių „Vardų serveris“, kuris parodytas aukščiau esančiame paveikslėlyje.
 • Po to išsaugokite pakeitimus. Dabar užtruks nuo 4 iki 48 valandų, kol bus visiškai išplatinta jūsų žiniatinklio priegloba ir domeno vardas.
 • Štai ir viskas.

Manome, kad dabar aišku, kaip nusipirkti domeną ir tada susieti jį su žiniatinklio priegloba. Vis dėlto jei kažkas neaiškaus, susisiekite su mumis.

Išvada – koks yra geriausias domenų registratorius?

Tai yra geriausias domenų vardų registratorių sąrašas, tačiau kokios yra mūsų asmeninės rekomendacijos? Mūsų nuomone, jei jums reikia tik domeno, tada „NameCheap“ yra puikus domenų registratorius, nes jie siūlo domenus pigiausiomis kainomis, o atnaujinimo kaina taip pat yra pagrįsta. SSL atnaujinimas ir „WhoisGuard“ taip pat yra labai pigūs.

Bet jei jūs ieškote žiniatinklio prieglobos, įskaitant domeno vardą, eikite į „BlueHost“, nes ją taip pat palaiko „WordPress.org“. Jie yra prieinami, kokybiški „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai ir gausite NEMOKAMĄ domeno vardą.

Taigi tai yra mūsų pasiūlymas, dabar jūsų eilė pasirinkti pagal savo biudžetą ir reikalavimus. Ir jei jau išbandėte bet kurį asmenį, nedvejodami pasidalinkite, kuris yra geriausias domenų registratorius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map