Nejlepší stavitelé internetového obchodu pro nováčky a malé firmy v roce 2020

* Aktualizace: Aktualizováno ceny a funkce aktualizovány pro rok 2020; přidána sekce FAQ.


Maloobchodní tržby online na celém světě v roce 2017 dosáhly 2,3 bilionu USD a tržby v roce 2021 by měly vzrůst na 4,88 bilionu USD (zdroj). V roce 2019 tvoří eCommerce více než 13% všech maloobchodních příjmů po celém světě.

Online maloobchod je obrovský.

Chybí vám (hodně!), Pokud vaše firma nerozšíří svůj dosah online.

S příchodem tvůrců internetového obchodu nebylo nikdy snazší vytvořit internetový obchod – i když jste jen nováček bez zkušeností s vývojem webu.

Existuje celá řada skvělých tvůrců webových stránek pro eCommerce, které jsou zajištěny pro začátečníky, kteří chtějí pouze jednoduchý a funkční internetový obchod. Zúžili jsme ji na pět nejlepších, které jsou skvělé pro všechny začínající nebo malé firmy s omezeným rozpočtem.

Stručný přehled: Porovnejte nejlepší stavitele online obchodu

Porovnejte funkce a podívejte se na ceny výrobce online obchodu v následující tabulce.

Funkce
Nakupujte
BigCommerce
Volúze
Wix
Weebly
Zyro
Aplikace a motivy1 200+ aplikací & 100+ témat470+ aplikací & 110+ témat70+ aplikací & Témata 40+260+ aplikací & 500+ témat270+ aplikací & 50+ tématŽádné aplikace & 11 témat
Podpěra, podporaE-mail, live chat & telefonE-mailem & telefonŽivý chat & telefonE-mailemE-mail, live chat & telefonŽivý chat & e-maily
Transakční poplatek0,5 – 2,0%0%0%2,9%++2,9%++0%
Platební brány100+ platebních bran WorldWide60+ platebních bran WorldWideAuthroize.net, Digital River, FirePay, PayPal Pro, StripePřijímejte hlavní kreditní kartyStripe, Square, PayPal Express, Authorize.netNeznámý
Nejlepší plán pro malé podnikyZákladní – 29 $ / měsícPlus – 29,95 $ / měsícOsobní – 29 $ / měsícVIP – 35 $ / měsícObchod – 25 $ / měsíceCommerce – 14,99 $ / měsíc
Co dostanešNeomezené produkty a úložiště s pokročilými funkcemi eCommerceNeomezené produkty a šířka pásma. Až 150 000 dolarů online prodeje ročně10 000 produktů s šířkou pásma 10 GB. Prioritní podporaÚložiště 20 GB a neomezená šířka pásma s užitečnými funkcemiNeomezené produkty s funkcemi pro online prodejSeznam až 100 produktů
Vhodné proVážný vlastník obchodu s elektronickým obchodem, který hledá nejlepší jack-of-all-obchody.Internetový obchod všech velikostí založený na výnosech; nejlepší alternativy k Shopify.Malý nebo individuální prodejce, který chce prodávat fyzické produktyStávající uživatel Wix, který chce upgradovat své webové stránky, aby se stal internetovým obchodem.Uživatelé, kteří na svém webu chtějí jednoduchý a levný internetový obchod.Startovací stránky elektronického obchodu
NávštěvaShopify.comBigCommerce.comVolusion.comWix.comWeebly.comZyro.com

Stavitelé online obchodů s nejlepším hodnocením – funkce kontroly & Ceny

1. BigCommerce

BigCommerce Online Store Builder - základní plánBigCommerce – Vyzkoušejte zdarma BigCommerce po dobu 15 dnů (není potřeba žádná kreditní karta), klikněte zde.

Ať už jste skutečný vlastník firmy nebo jen nováček, BigCommerce nabízí spoustu funkcí, které jsou uživatelsky přívětivé. Důležité je však poznamenat, že jejich webové stránky mohou být pro nové návštěvníky trochu matoucí.

Díky hloubce funkcí, které má BigCommerce, se může postarat o obrovskou škálu uživatelů. Rozdělili své produktové řady do dvou hlavních segmentů – Enterprise a Essentials. Pokud provozujete společnost s více miliardami dolarů, je šance, že se budete chtít podívat na sekci Essentials.

BigCommerce Essentials nabízí uživatelům platformu all-in-one, která vám pomůže v každé fázi od registrace po provozování vašeho webu. Od předloh bezplatných šablon, které vám pomohou s designem, až po další rozsáhlé funkce, jako je vícekanálový prodej, marketingové nástroje a další – BigCommerce Essentials má vše.

Mají také velmi rozsáhlou podporu, a to lze využít více způsoby než jedním. Kromě obvyklých kanálů nápovědy můžete také těžit z jejich kurzů na vyžádání, které vám pomohou naučit vás základy toho, jak vaše stránky rozšířit..

Můžete si vyzkoušet 15denní bezplatnou zkušební verzí, není nutná žádná kreditní karta.

Přečtěte si detail BigCommerce recenzi zde.

Klíčové funkce BigCommerce

 • Široký výběr témat – Vytvořte krásný internetový obchod s snadno přizpůsobitelným tématem
 • Prodávejte všude – integrujte se s eBay, Amazon, Facebook, Square, Google Shopping a dalšími
 • Podpora při přepravě a zdanění – Automaticky vypočítává sazby za dopravu a daně
 • Komplexní analytické nástroje – integrovaná analytika obchodu a intergrace s Google Analytics; exportovat prodejní data a data produktů ve formátu CSV nebo XML
 • Možnosti dropshippingu – Různé aplikace dostupné pro dropshipping podnikání
 • Nejlepší SEO funkce – solidní SEO funkce a podpora
 • Žádné transakční poplatky ve všech plánech – Prodávejte a vydělávejte více s BigCommerce

Cena velkého obchodu

 • Standard – 29,95 $ měsíčně
 • BigCommerce Plus – 79,95 $ měsíčně
 • Pro – 299,95 $ měsíčně

2. Nakupujte

Nakupujte platformu elektronického obchodování - budujte a rozvíjejte své podnikání onlineShopify – Vyzkoušejte Shopify zdarma po dobu 14 dní (není nutná žádná kreditní karta), klikněte zde.

Řešení One-stop pro všechny vlastníky podniků, Shopify je řešení pro ty, kteří chtějí na svém webu provozovat obchod s eCommerce. Služba Shopify vám poskytuje přístup k jejímu tvůrci internetového obchodu, díky kterému můžete svůj web vytvořit přesně tak, jak chcete.

Pomocí předem vytvořených šablon Shopify je poměrně snadné vytvořit obchod s eCommerce. Můžete si vybrat z více než stovky různých šablon. Všechny šablony, které vypadají profesionálně, jsou mobilní.

Zahrnují také řadu funkcí, jako je SEO, marketingové zdroje, integrace sociálních médií, bezpečné nákupní vozíky a dokonce podporu více než 100 platebních bran. Pokud potřebujete rozšířit svůj obchod o další funkce, můžete si vybrat vhodný doplněk z obchodu Appify Shopify – přicházejte s bezplatnými i placenými.

Pokud váš internetový obchod sídlí v USA nebo Kanadě, můžete využít platby Shopify a řešení přepravy. Platba ve službě Shopify je plně integrována do vašeho obchodu. Nemusíte platit žádný transakční poplatek. Nebo budete účtovat až 2% transakční poplatky za každý prodej.

Další informace – přečtěte si naši podrobnou recenzi na webu Shopify.

Nakupujte klíčové funkce

 • Škálovatelnost – Výkonný tvůrce internetového obchodu pro malé a velké firmy
 • Prodávejte všude – integrujte se s Amazonem, Facebookem, Instagramem a dalšími
 • Vestavěný design v přední části obchodu – 100+ profesionálních šablon pro webové stránky elektronického obchodu (zdarma) & pojistné)
 • Shopify Point-of-Sale – Sjednocte offline prodej v obchodě a online prodej
 • Shopify Payment – Přijímejte platby kreditní kartou bez účtů třetích stran
 • Podpora při přepravě – Automaticky vypočítat přepravní sazby a tisknout přepravní štítky USPS
 • Generátor obchodního názvu Shopify – Vyberte si své původní obchodní jméno pomocí automatizovaného nástroje
 • Exchange Marketplace – Nakupujte, prodávejte nebo převeďte obchod Shopify snadno
 • Největší podpora aplikací a komunit – Shopify podporuje velká komunita nezávislých vývojářů; Shopify App Store je nabitý spoustou užitečných doplňků

Nakupujte ceny

 • Shopify Lite – 9 $ měsíčně (omezené funkce)
 • Základní plán Shopify – 29 $ měsíčně
 • Shopify – 79 $ měsíčně
 • Pokročilé Shopify – 299 $ měsíčně

3. Volúze

VolúzeVolusion – Vyzkoušejte 14 dní zdarma (není nutná žádná kreditní karta), klikněte zde.

Pro ty, kteří chtějí vybudovat internetový obchod, který vypadá hladce a čistě, nabízí Volusion všechny nástroje, které jsou nejvhodnější pro vytváření vizuálně atraktivního elektronického obchodu, který není příliš těžký Flash.

Mnoho aspektů nástrojů pro budování webu Volusion může být vylepšeno, aby vám pomohlo prodat jakýkoli druh produktu, ale jejich design je zaměřen na prodej fyzického zboží.

Webové stránky elektronického obchodu postavené na systému Volusion umožňují zákazníkům snadno procházet váš obchod a procházet snadno všechny produkty, které prodáváte.

Klíčové funkce Volusion

 • Podpora plateb – přijímejte platby kreditní kartou přes Stripe, Authorize.net a další.
 • Stránka produktu – atraktivní prezentace produktu s funkcí zoomu a obrázkovou galerií
 • Funkce opuštěného košíku – získejte více prodejů
 • Hodnocení uživatelů – Umožněte uživatelům kontrolovat a hodnotit vaše produkty
 • Přizpůsobeno pro mobilní zařízení – Všechny webové stránky a internetové obchody jsou optimalizovány pro mobilní uživatele

Volus Pricing

 • Osobní – 29 $ měsíčně
 • Profesionální – 79 $ měsíčně
 • Obchod – 299 $ měsíčně

4. Wix

Domovská stránka Wix - web a tvůrce elektronického obchoduObchody Wix – Klikněte zde a vyzkoušejte zdarma.

Wix skončil 154 milionů registrovaných uživatelů ve 190 zemích a rychle rostou. Pro firmy, které chtějí začít v malém světě elektronického obchodování, je Wix skvělým řešením pro vytváření webových stránek, protože můžete mít web připraven během několika minut..

Jednou z velkých věcí na Wixu je to, že se starají o ty, kteří nemají žádné znalosti o spuštění webové stránky. Od poskytování šablon až po výběr písem, lžíce vám podají veškerou pomoc, kterou budete potřebovat pro web.

Přestože je Wix známější pro obecný web, má také robustní nástroj pro tvorbu webových stránek v eCommerce, který je poměrně silný.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi Wix zde.

Wix ukládá klíčové funkce

 • Snadno použitelný editor – Vytvořte si svůj obchod pomocí nástroje drag-and-drop
 • Wix Logo Maker – Navrhněte vlastní logo, které odpovídá vaší značce
 • Generátor obchodního názvu – Vyberte si originální a nezapomenutelné jméno pro svou firmu
 • Přátelský pro mobily – Všechny webové stránky a internetové obchody jsou optimalizovány pro mobilní uživatele
 • Dostupné blogování – Snadno přidejte funkce blogu na svůj web eCommerce
 • Šablony internetového obchodu – Více než 500+ přizpůsobitelných šablon v obchodech Wix

Ceny obchodů Wix

 • Business Unlimited – 17 $ měsíčně
 • Business Unlimited – 25 $ měsíčně
 • Business VIP – 35 $ měsíčně

5. Weebly

Weebly internetový obchodWeebly Online Store – Klikněte zde pro vyzkoušení zdarma.

Weebly nabízí výkonnou platformu pro vytváření webových stránek, ale stále zůstává dostupná pro podniky, které teprve začínají. Vedle Wixe je Weebly docela podobný, pokud jde o funkce, které nabízejí.

Mezi skvělé funkce, které nabízejí, patří možnost nechat zákazníka vyhledávat a filtrovat produkty, které na vašem webu chtějí.

Největší výhodou Weebly je ovšem jejich cena. A za 12 USD za jejich nejnižší plán elektronického obchodování je pro web eCommerce rozhodně snazší a méně bolestivé na vaší peněžence..

Přečtěte si naši podrobnou recenzi Weebly zde.

Klíčové funkce internetového obchodu Weebly

 • Cenově dostupný – nejlevnější tvůrce online obchodu na trhu, začněte již za 12 $ / měsíc
 • Automatická kalkulačka daní – Možnost nastavit daňové sazby pro umístění zákazníka
 • Podpora plateb – přijímejte platby prostřednictvím poskytovatelů služby Square nebo třetích stran
 • Snadná správa obchodů – nástroj pro správu zásob s odznaky a čtvercovými dárkovými kartami
 • Dobrá podpora SEO nástrojů SEO ke zlepšení viditelnosti vašich stránek a produktů

Weebly Pricing

 • Pro – 12 $ měsíčně
 • Obchod – 25 $ měsíčně
 • Business Plus – 38 $ měsíčně

6. Zyro

Internetový obchod Zyro – Začněte budovat svůj internetový obchod zdarma.

Cílem společnosti Zyro je umožnit masově dostupné budování webových stránek, a to včetně online obchodů. Jejich dvojí schopnost znamená, že noví uživatelé mají cestu postupu i při zahájení svých bezplatných plánů – a později mohou upgradovat, aby své webové stránky komercializovali.. 

Je však třeba poznamenat, že touto velmi jednoduchostí může být dvouhranný meč. Pro uživatele, kteří jsou zkušenými veterány eCommerce, možná najdete tu, co je k dispozici, omezující. Pokud jste však nový, pravděpodobně se přizpůsobíte snadno.

Vzhledem k tomu, že se jedná o novou službu, existují problémy se zoubkováním, ale tým Zyro tvrdě pracoval na vyřešení problémů. Vše, co potřebujete, je dostat se do kontaktu s nimi a jejich podpora se postará o zbytek.

V každém případě, s navždy zkušebním účtem, co se může pokazit?

Klíčové vlastnosti Zyro:

 • Snadno použitelný online obchod tvůrce
 • Předem navržené šablony
 • Včetně užitečných obchodních nástrojů, jako je výrobce log
 • SEO optimalizované weby
 • Žádné transakční poplatky nejsou účtovány
 • Podpora vícekanálového prodeje

Ceny Zyro:

 • eCommerce – 14,99 $ měsíčně
 • eCommerce + – 21,99 $ měsíčně

Je pro vás online Tvůrce obchodu?

Více než 40% webů na hostovaném řešení v Top 1 000 000 webech BuiltWith používá tvůrce online obchodu: Shopify, Shopify Plus a BigCommerce (zdroj: Vestavěný).

Tvůrce elektronického obchodu nebo internetového obchodu je software, který je navržen tak, aby vám nabídl kompletní řešení pro tvorbu webových stránek a prodej online.

Software provádí těžké zvedání při nastavování internetového obchodu, jako je tvorba webových stránek, nastavení obchodu, výpočet zásob, výpočet přepravních poplatků, správa zásob, hlášení o prodeji, integrace platebních bran, návrh výkladních skříní atd .; abyste se mohli soustředit na provoz svého podnikání.

Tvůrce internetového obchodu je obvykle vhodný pro netechnické a odborníky. Vše, co potřebujete, je naučit se používat tyto předprogramované funkce – stejně jako pomocí MS Words nebo webového editoru WYSIWYG..

Stejně jako všechny dobré věci v životě však mají tvůrci internetového obchodu spravedlivý podíl na jejich negativních stránkách.

Pojďme se podívat na výhody a nevýhody používání nástroje pro tvorbu online obchodu:

Klady Tvůrce online obchodu

Mezi běžné výhody použití nástroje pro tvorbu online obchodu patří:

 • Není nutné žádné kódování – Vytvořte a upravte svůj internetový obchod pomocí editoru drag-and-drop. Ve srovnání s tím potřebujete pokročilé dovednosti pro vývoj webových aplikací, abyste vytvořili online obchod od nuly pomocí open-source řešení (tj. Webové stránky PrestaShop nebo Magento)
 • Poprodejní technická podpora – Platformy jako BigCommerce a Shopify přicházejí s rozsáhlou poprodejní podporou, pomoc je (obvykle) jen jeden e-mail pryč.
 • Ready-made, krásně navržený výkladní skříň (viz některé z nejlepších bezplatných šablon zde)
 • Chraňte se pomocí integrovaných bezpečnostních funkcí a sdílených SSL certifikátů
 • Snadno rozvíjejte své podnikání na několika kanálech a platformách (Facebook, Instagram, Pinterest, Amazon atd.)
 • Snadno dostanete zaplaceno v různých měnách prostřednictvím více platebních bran
 • Někteří stavitelé obchodů vám umožňují spravovat prodej online i offline na jednom místě (tj. Shopify Pos)
 • Průběžná podpora webových stránek (včetně zabezpečení a upgradů softwaru) bez dalších nákladů

Nevýhody Builder online obchodu

Mezi běžné nevýhody používání nástroje pro tvorbu online obchodu patří

 • Snížení obchodní marže – Mnoho obchodníků v internetovém obchodě účtuje transakční poplatek za prodej (tj. Shopify poplatek 0,5 – 2,0%)
 • Někteří stavitelé internetového obchodu přicházejí s problémy se SEO (struktura URL, přístup .htaccess atd.), Které nemůžete vyřešit
 • Život a smrt vašeho obchodu v závislosti na platformě. Pokud platforma přestane fungovat, i váš obchod

Jak si vybrat: Který webový tvůrce eCommerce je pro vás ten pravý?

Na internetu je k dispozici celá řada tvůrců internetového obchodu a výběr správné platformy pro vás závisí na tom, co od vás a vaší firmy opravdu potřebujete.

Je to jako nakupovat auto. Hlavním účelem je dostat vás z bodu A do bodu B, ale je toho více, když se snažíte vybrat jeden. S platformou internetového obchodu je hlavním účelem ukázat produkt, který prodáváte, vložit jej do nákupního košíku a dát vám peníze. Ale stejně jako koupě auta je toho víc.

Pokud jde o výběr nejlepšího výrobce webových stránek elektronického obchodu pro vaši firmu, je třeba předem zvážit následující faktory:

1. Jaký je váš rozpočet??

Váš rozpočet rozhodne, co si můžete dovolit. Pokud máte větší rozpočet, můžete získat větší auto. Totéž platí pro internetové obchody a možnosti elektronického obchodu. Vyšší rozpočet vám určitě poskytne zajímavější platformy, které nabízejí více vestavěných funkcí. Na druhé straně cenově dostupnější budou jednodušší a přímočarější.

 • Tvůrce obchodu bez transakčních poplatků: BigCommerce, Volusion
 • Nejlevnější stavitel obchodu: Weebly

2. Uživatelská přívětivost?

Při hledání tvůrce internetového obchodu musíte pochopit rozdíl mezi něčím, co funguje, a něčím, co je uživatelsky přívětivé. Někteří stavitelé se zaměří na design přes funkce nebo naopak. Pokud vám nevadí projít průchody a uživatelské příručky, můžete raději mít více funkcí a možností. Někteří by mohli chtít jednoduchý a přímý design přes nejasné funkce.

 • Stavitel obchodu nejpříjemnější pro obchod: Shopify, BigCommerce

3. Potřebujete zvláštní podporu?

Mít podporu je vždy skvělé, zvláště když můžete někoho zavolat o pomoc. Bohužel to také může stát peníze. I když některé by mohly být v pořádku s normalizovanou pomocí nebo s tím, že budou dělat všechno samy, pokud potřebujete další pomoc, možná budete chtít zvážit vývojáře na zádržném.

 • Tvůrce obchodu s nejlepší komunitou podpory: Shopify

4. Potřebujete offline prodej / inventář?

Díky platformám elektronického obchodu budete moci spravovat své objednávky a inventář. Některé platformy vám však umožní synchronizaci s prodejem offline. Některé můžete dokonce použít jako offline objednávkový systém, takže váš inventář / platba může bez problémů fungovat mezi online a offline obchodem.

 • Tvůrce obchodu se zabudovaným POS systémem: Shopify

5. Jaké jsou základní vlastnosti internetového obchodu?

Dobrý tvůrce internetového obchodu by měl nabízet základní funkce, které byste potřebovali pro web eCommerce, jako jsou certifikáty SSL, funkce košíku, funkce SEO na webu, hlášení o prodeji a inventáři, obnova karty a transakční pluginy. Některé z nich nabídnou více funkcí a pluginů, ale kompromisní prostředky musí řešit složitější rozhraní.

 • Tvůrce online obchodu s nejlepšími funkcemi: BigCommerce

Nejčastější dotazy týkající se tvůrců webových stránek elektronického obchodu

Mohu použít vlastní doménu s nástrojem pro tvorbu obchodů online?

Ano, můžete to udělat u většiny stavitelů internetového obchodu. Všech pět platforem, které doporučujeme v tomto článku, umožňuje uživatelům snadné připojení názvu domény.

Musím si koupit speciální SSL certifikáty pro můj internetový obchod?

Většina stavitelů internetového obchodu přichází s bezplatným sdíleným certifikátem SSL – od vašeho konce tedy nejsou nutné žádné další náklady ani práce. Můžete si však zakoupit a nainstalovat soukromý certifikát SSL pro svůj obchod. Mít certifikát SSL je zásadní nejen pro online bezpečnost vašich zákazníků, ale také pro vaše hodnocení Google. Google to jasně uvedl Šifrování HTTPS je hodnotící signál v srpnu 2014.

Kolik transakčních poplatků musím zaplatit tvůrci internetového obchodu?

Ne všichni stavitelé internetového obchodu účtují transakční poplatky – například BigCommerce neúčtují transakční poplatky ve všech svých plánech. Pokud ano, poplatky se obvykle pohybují od 0,5% – 3% – záleží na plánu, který používáte.

Zde jsou dva příklady:

Nakupujte transakční poplatky
Základní Shopify: 0 – 2% pro externí platební brány
Shopify: 0 – 1% pro externí platební brány
Rozšířené Shopify: 0 – 0,5% pro externí platební brány

Chcete-li používat všechny hlavní kreditní karty (debetní a kreditní karty Visa, Mastercard, American Express, JCB, Discover a Diners Club), musíte je nastavit tak, že přejdete do části Přijmout kreditní karty a vyberete možnost Nakupovat platby..

Weebly transakční poplatky
Weebly přidává 2,9% servisní poplatek + 0,30 $ transakční poplatek za Stripe, Authorize.net a PayPal. Na jejich startovací a pro plány, Weebly účtuje další 3%, ale můžete si zvolit obchodní plán, abyste se vyhnuli dodatečnému poplatku.

Měl bych místo toho použít bezplatný tvůrce webových stránek elektronického obchodu?

Ne. Nedoporučujeme používat bezplatný tvůrce webových stránek elektronického obchodu, protože jsou obvykle velmi základní. Pokud jde o vytváření webových stránek elektronického obchodu, dostanete to, za co platíte, a často čas, za co platíte, je schopnost používat nástroje a funkce, které jsou nezbytné pro internetový obchod..

Co je to internetový obchod se zasíláním zásilek?

Dropshipping je obchodní model, ve kterém můžete prodávat fyzické produkty, aniž byste s sebou měli skutečné položky. V případě objednávky od zákazníků musí vlastníci obchodu kontaktovat dodavatele. Objednávka pak bude dodavatelem expedována přímo zákazníkům. Podívejte se na naši nedávnou případovou studii a zjistěte, jak můžete začít obchodovat s dropshippingem pomocí služby Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map