Nejlepší e-mailové marketingové služby pro firmy v roce 2020

Mnozí z nás používají e-mail, ale v našich myslích je odsunut na záda jako něco, co je považováno za samozřejmost a které máme k dispozici. Jak však bude vědět každý digitální obchodník, e-mailový marketing je na samém základu toho, co dělají.


To se však nevztahuje pouze na e-mailové obchodníky, ale téměř na jakoukoli pracovní roli, která integruje funkci digitálního marketingu. To rozšiřuje oblast působnosti tak, aby zahrnovala mnohem více lidí, jako jsou majitelé webových stránek nebo blogů, prodejní personál a další.

Obsah

Průvodce e-mailovým marketingem

 • Potřebujete e-mailový marketing?
 • Nejlepší e-mailové marketingové platformy, které doporučuji
 • Ideální funkce, které by měly mít nejlepší e-mailové marketingové systémy
 • Závěrečné myšlenky: S kým jít?

Poskytovatelé služeb zkontrolovali

 • Neustálý kontakt
 • GetResponse
 • MailChimp
 • Aweber
 • SendinBlue
 • SendPulse

Zveřejnění: BuildThis.io dostává poplatky za doporučení od některých společností, které jsme zmínili na tomto webu. Další informace o tom, jak financujeme operace na našich webových stránkách a zveřejňování informací o úplném výdělku zde.

Pokud si stále nejste jisti, jak tento prvek zapadá do vás, zjednodušíme to jednoduchou otázkou…

Potřebujete e-mailový marketing?

Pokud potřebujete prodejní kontakty, provoz na webu nebo cokoli jiného, ​​co vyžaduje, abyste oslovili co nejvíce lidí, jak můžete rychle, pak musíte udělat e-mailový marketing.

Ať už nemáte přímý přístup k lidem, nebo nejste s nimi v přímém kontaktu, nebo pokud je nemůžete v žádném okamžiku kontaktovat přímo, e-mailový marketing je tím, co vás udržuje v kontaktu s nimi..

Vytvářením jediné pošty vyladěním několika nastavení a jediným kliknutím můžete oslovit někoho a dotknout se ho bez ohledu na čas, rozsah informací nebo dostupnost.

Pojďme se podívat na některé z podrobnějších výhod e-mailového marketingu.

Co pro vás může udělat e-mailový marketing?

E-mailový marketing má odhadovanou návratnost investic (ROI) ve výši 3 800%, což znamená, že v průměru každý dolar investovaný do e-mailových marketingových sítí dosahuje návratnosti 38 $. Kromě finančního výhledu existuje mnoho dalších výhod e-mailového marketingu, jako je;

Rozšířený dosah

Návštěvníci webových stránek přicházejí a odcházejí, ale jakmile odejdou, mnoho se už nikdy nevrátí. Shromážděním e-mailových informací od svých návštěvníků se budete moci v budoucnu na ně znovu obrátit. Se seznamem e-mailů odešlete celému seznamu hodnotný obsah, který by jim jinak mohl uniknout. Další provoz můžete také získat, když se někteří rozhodnou sledovat odkazy na váš web na základě informací, které jim byly zaslány.

Zvýšení prodeje

Byly pozorovány e-mailové konverze, které překonávají provoz ve společenském i organickém vyhledávání. Ve skutečnosti, statistiky ukazují že sociální média mají celkovou míru interakce pouze 0,58% ve srovnání s 3,71% mírou prokliku (CTR) pro e-mail. Prodej se zvýší buď online, nebo v obchodě v důsledku toho, co uživatel v e-mailu přečte, například získáním speciální nabídky nebo exkluzivní ceny.

Dolaďte své operace

Protože e-mailový marketing je založen na statistikách, je možné tato data sbírat a analyzovat. Tyto informace pak mohou být použity k dalšímu zdokonalení vašich e-mailových kampaní ke zvýšení efektivity. Například se dozvíte o lajcích, oblibách a zájmech vaší uživatelské základny a pošlete jim relevantní materiály.

Nejlepší e-mailové marketingové platformy, které doporučuji

V dnešní době je doslova k dispozici lodní e-mailové marketingové systémy a je pro vás těžké nezasáhnout jeden kamenem (pokud je hoden). Stejně jako platformy podnikového hostingu – výběr správné platformy e-mailového marketingu může být fuškou, takže jsem testoval a vybral šest nejlepších e-mailových marketingových služeb.

Mnoho e-mailových marketingových systémů bude mít podobné funkce, ale téměř všechny z nich mají zkušební verzi zdarma. Vřele doporučuji zaregistrovat se a vyzkoušet je před zakoupením, abyste zjistili, zda je systém vhodný pro vás.

1. Stálý kontakt

Software pro e-mailový marketing ConstantContact - kliknutím sem můžete vyzkoušet zdarma

Web: https://www.constantcontact.com

Konstantní kontakt je jedním z nejuznávanějších jmen v oboru e-mailového marketingu. Na trhu více než deset let se časem vyvíjel a dnes obsluhuje více než 650 000 zákazníků. Na základě své hlavní kompetence v e-mailovém marketingu si vedli dobře na frontě funkcí.

Kromě toho, že mají účinný a snadno použitelný systém, přidali mnoho funkcí, které jsou neocenitelné, jako je správa událostí, schopnost sociálních kampaní a dokonce i nástroje pro průzkum uživatelů. Pokud jde o špičkové řešení typu vše v jednom, jedná se o chlapce, kteří jdou na cestu.

Podpora je také komplexní v podobě živého chatu, e-mailu a fóra s velkou komunitou. Nejlepší ze všeho je, že se s nimi můžete zaregistrovat na měsíční bezplatnou zkušební verzi a vyzkoušet si své služby. Po zkušební době se ceny liší v závislosti na počtu e-mailových kontaktů, které máte.

Také – číst Podrobná recenze Timothyho konstantního kontaktu na WHSR.

Vyvolávací cena: Zkušební verze zdarma začíná od $ 20 / mo

Nejlepší pro: Malé a velké podniky a společnosti s nika požadavky, jako je řízení událostí

2. GetResponse

Software pro e-mailový marketing GetResponse - kliknutím sem můžete vyzkoušet zdarma

Web: https://www.getresponse.com

GetResponse zkontroluje všechna správná pole pro e-mailový marketingový systém. Můžete nahrát seznam e-mailů na jejich servery a poté vytvořit své marketingové e-maily, které mají být odeslány do seznamu. Postaráno je i o automatizaci a existuje komplexní analytická sada pro vaše potřeby sběru dat.

V současné době mají asi 350 000 odběratelů v 183 zemích po celém světě a prodávají se jako jeden z nejjednodušších způsobů použití na trhu. Dostupnost je velmi vysoká, díky lokalizaci do 27 jazyků, takže ji může používat kdokoli odkudkoli. Pokud máte problémy, podpora je k dispozici prostřednictvím živého chatu, telefonu a e-mailu (samozřejmě!).

Jejich plány jsou odděleny podle počtu e-mailů v databázi, ale všechny hlavní výhody systémů GetResponse jsou dostupné pro všechny plány. To zahrnuje bezplatné šablony, responzivní e-maily (takže postaráno bude i prohlížení na mobilu!) A segmentace e-mailů pro efektivnější marketing.

Vyvolávací cena: 30denní zkušební verze zdarma, následovaná 15 $ / měsíc pro 1 000 odběratelů

Nejlepší pro: Malé a velké podniky

3. MailChimp

Software pro e-mailový marketing Mailchimp - kliknutím sem můžete vyzkoušet zdarma

Web: https://mailchimp.com/

Pamatuji si MailChimp velmi dobře, protože je to první nástroj pro e-mailový marketing, který jsem kdy použil. Používání je velmi jednoduché a existuje zhruba od přelomu století (ano, tak dlouho!). Dnes to kleslo z radaru pro většinu hardcore e-mail marketingu, ale zůstává velmi populární mezi majiteli webových stránek a malých podniků.

Jedním z hlavních důvodů je, že MailChimp má plán zdarma, jako je model, který někteří mají tvůrci webových stránek následovat. To samo o sobě dělá to mimořádně lákavé pro nízkorozpočtové podniky, které se stále snaží využívat sílu e-mailového marketingu.

Přestože existuje bezplatný plán, služba MailChimp se nedotýká funkcí a má rozsáhlé možnosti vykazování spolu s výkonným editorem vizuální šablony pro vaše e-maily. Existuje také nespočet integračních možností pro MailChimp a nabízí slušné řešení all-in-one.

Vyvolávací cena: VOLNÝ, UVOLNIT

Nejlepší pro: Blogy, podnikatelé a malé firmy

4. AWeber

Aweber software pro e-mailový marketing - kliknutím sem vyzkoušejte zdarma

Web: https://www.aweber.com

Společnost AWeber, založená společností Tom Kulzer v roce 1998, může být považována za průkopníka v oboru a dnes poskytuje služby přibližně 100 000 klientům. Funguje dobře ve svých primárních funkcích jako e-mailový marketingový systém a nabízí dobrou integraci se slušným počtem dalších programů.

Je to stále solidní řešení, zejména pokud máte základní potřeby a nechcete, aby vás nepořádek přemohl, než systém, který „máme všechno!“, Který systém nabízí. Do své databáze můžete importovat více formátů souborů a sledovat své marketingové kampaně v průběhu, což je velmi užitečné.

Silnou stránkou AWeber je rozsáhlý výběr e-mailových šablon, což je skvělé, pokud jste ve hře nováčkem. Má také velmi komplexní možnosti zákaznické podpory, která získala v posledních třech letech ocenění v Stevie Awards americké národní zákaznické asociace..

Vyvolávací cena: 30denní bezplatná zkušební verze, poté 19 $ / měsíc

Nejlepší pro: Blogy, malé podniky a podnikatelé

5. Sendinblue

Software pro e-mailový marketing SendinBlue - kliknutím sem můžete vyzkoušet zdarma

Web: https://www.sendinblue.com

Když jsem se poprvé pokusil o přístup k SendinBlue, trochu jsem se divil, že jsem musel překonat reCaptcha, jen abych se dostal na web. Jediný důvod, proč jsem na to mohl myslet, bylo to, že používám ultraširoký monitor, který by mohl být označen pro netradiční velikosti displeje.

Stejně jako MailChimp, SendinBlue také nabízí balíček předplatného zdarma, ale to, co můžete poslat, je omezené. Bezplatná dohoda je pouze pro až 300 e-mailů denně, což je pro mě spíš prodloužená zkušební doba než jakákoli skutečná bezplatná služba. Jakmile se dostanete přes to, že jejich předplatné plány, počet odesílání roste hodně (stejně jako jejich ceny).

Kontroluje většinu tradičních možností e-mailového marketingu, ale má také funkci transakčních zpráv. To vám poskytuje další funkce, jako je odesílání potvrzení objednávky, potvrzení a další podobné e-maily s vaší značkou. To je něco na vědomí, protože ne všechny systémy e-mailového marketingu jej podporují.

Vyvolávací cena: VOLNÝ, UVOLNIT

Nejlepší pro: Blogy, podnikatelé, malé firmy

6. SendPulse

Software pro e-mailový marketing SendPulse - kliknutím sem můžete vyzkoušet zdarma

Web: https://sendpulse.com/

Společnost byla spuštěna jako startup zaměřený na doručování hromadných e-mailů a brzy si zasloužila popularitu mezi obchodníky. V současné době se společnost stala platformou pro automatizaci marketingu, která má co nabídnout v oblasti online propagace.

Uživatelé mohou nyní posílat hromadné e-maily, SMS, oznámení Web Push.

Tým SendPulse tvrdě pracuje na tom, aby zůstal na vrcholu trendů digitálního marketingu a vydal chatbot na Facebooku. Chatbot může být navržen tak, aby sloužil jako první řádek zákaznické podpory a také si vyžádal kontaktní informace pro další péči o potenciální zákazníky.

Pokud jde o e-mailové marketingové služby, SendPulse nabízí kromě mnoha dalších funkcí editor e-mailových šablon, vlastní formuláře předplatného, ​​transakční e-maily a statistické údaje o e-mailových marketingových kampaních..

Vyvolávací cena: VOLNÝ, UVOLNIT

Nejlepší pro: Blogy, malé firmy, obchodníci

Přejít na SendPulse

Ideální funkce Nejlepší e-mailový marketingový systém by měl mít

1. Schopnost návrhu

Protože marketingové e-maily mají upoutat pozornost příjemců, je vizuální aspekt poněkud důležitý. To znamená, že atraktivní kopie, která je stručná a užitečná, by se na ně musela odvolat.

Podívejte se na e-mailovou marketingovou službu, která vám umožní mít dobrou kontrolu nad vizuálními aspekty vašich e-mailových marketingových kampaní. To zahrnuje dobré šíření šablon, sadu silných součástí a výkonné pluginy pro rozšířenou funkčnost.

Předem vytvořené e-mailové šablony v knihovně MailChimpPříklad – MailChimp: Předem navržené e-mailové šablony uspokojí různé potřeby.

2. Integrace CRM

Prodej a marketing jsou symbiotické, takže vaše platforma CRM by měla dobře fungovat s jakýmkoli e-mailovým marketingovým systémem, který si vyberete. Tím se oběma týmům ušetří hodně potu a slz a pomůže se vytvořit mnohem lepší analytický potenciál.

Například dobře integrovaná data z vašeho e-mailového marketingu mohou pomoci vytvořit automatické prodejní kampaně a naopak. Ještě lépe, protože jsou integrovány a počítačově zpracovávány, lze tyto funkce zpracovávat v reálném čase, což dává podniku přidanou výhodu v obratnosti.

Integrace v neustálém kontaktuPříklad – neustálý kontakt: Intergrate s populárním CRM, staviteli obchodů a sociálními médii za účelem získání detailů zákazníků a vytvoření segmentů.

3. Analýza dat

Poté, co jsme právě zmínili analytické výhody právě výše, je důležité, aby jakýkoli e-mailový marketingový systém byl vybaven analytickými nástroji. To je neocenitelné pro všechny obchodníky, protože vám to pomůže pochopit informace, které jsou přijímány na základě vašich marketingových kampaní.

Nepopulární e-maily mohou potenciální zákazníky odvést, takže je velmi důležité, abyste měli prst na pulzu svých zákazníků. Způsob, jak toho dosáhnout, je analyzovat údaje a optimalizovat kampaně na základě těchto informací.

Vaše marketingová data vám mohou říct;

 • Co je nebo nefunguje
 • Obsah, který odešlete, je zajímavější
 • Jaká zařízení mají vaši zákazníci tendenci používat
 • Jaké demografie mají jaké zájmy

… a více.

Analytics & Reporting ve společnosti Constant ContactPříklad – neustálý kontakt: Vizuální grafy a tabulky, které uživatelům ukazují, jak kampaně ve srovnání s ostatními probíhaly, a hlouběji do jednotlivých přehledů zobrazují otevřené sazby a míry kliknutí.

4. Soulad

Díky předpisům, jako je GDPR a Zákon o ochraně údajů, mnoho obchodníků s e-mailem skončilo označením jejich obsahu jako spam. To je zjevně kontraproduktivní, takže budete chtít e-mailový marketingový systém, který dokáže analyzovat váš obsah. To má pomoci ověřit, zda je v souladu s předpisy a zda jsou vaše odkazy (důležité!) V pořádku.

GDPR na MailChimpPříklad – MailChimp: Vestavěné pole GDRP ve Form Builderu ke shromažďování souhlasu uživatelů.

5. Automatizace

Podniky mají tendenci pracovat předem a systémy e-mailového marketingu, které mají funkce automatizace, mohou být velmi užitečné. Řekněme například, že provozujete online maloobchod, ale během prázdnin jsou vaši zaměstnanci mimo provoz.

Naplánujte a automatizujte kampaně, abyste mohli využít období nejvyššího prodeje, i když vaši lidé nejsou v okolí. Mezi další funkce automatizace patří hlášení, distribuce kupónů, e-mailové odpovědi a podobně.

6. Škálovatelnost a náklady

Dnes odesíláte 1 000 e-mailů, ale co když se vaše firma rozrůstá a vysílá 50 000? Jak škálovatelný je e-mailový marketingový systém, na který se díváte, a kolik to bude stát, abyste se s nimi mohli rozšířit?

Pokud je to možné, vyberte si řešení, které se může rozšiřovat podle vašeho podnikání, a využívat tak, aby se vaše potřeby mohly časem měnit. Poskytuje systém, který hledáte, flexibilitu pro zvládnutí tohoto druhu změn? Tyto dodatečné funkce nemusí přímo nabízet, ale může dobře fungovat s jinými systémy třetích stran?

7. Zákaznický servis

Jako majitel firmy víte, že v srdci každé firmy je váš zákaznický servis. To platí i při nákupu do služby. Zjistěte, jakou úroveň podpory získáte od společnosti nabízející e-mailový marketingový systém a zda existuje dostatečně velká komunita, která by ji také podporovala.

Závěrečné myšlenky: Nejlepší e-mailový marketing

Znovu – téměř všechny systémy e-mailového marketingu na trhu mají zkušební verzi zdarma. Doporučuji se zaregistrovat a vyzkoušet je před nákupem.

Vzhledem k tomu, že se jedná o moje doporučení, navrhuji, abyste v případě, že jste velká firma, bylo dobré se blíže podívat na neustálý kontakt a GetResponse. Pokud provozujete blog, malý web nebo cokoli jiného, ​​neváhejte a vyzkoušejte některý z nejlepších šesti e-mailových marketingových systémů, které jsem doporučil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map