Pārskats par kvadrātu

Kvadrāta reitings & Pārskata kopsavilkums


Vārds: Kvadrāts

Apraksts: Kvadrātu var izmantot gandrīz ikviens, kam nepieciešama vietne, lai to ātri un ērti izveidotu. Tas piedāvā iepriekš izstrādātas veidnes vidē, kas ir ļoti draudzīga lietotājam. Dizaineru veidnes liek Squarespace pārspēt konkurentus.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikalu veidotājs, e-komercijas risinājums

 • Lietošanas ērtums

 • Veidnes & Dizaini

 • Funkcijas & Elastība

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.2

Kopsavilkums

Laukums kvadrātā ir paredzēts dizaina pilnveidošanai. Dizaineru koncepciju veidnes padara Squarespace izceļas no citiem konkurentiem. Ar jauno redaktora dimensiju tas pielāgošanas procesu padara vienmērīgāku un dabiski, ka visas veidnes visās ierīcēs izskatīsies lieliski. Neskatoties uz visiem trūkumiem, Squarespace ir ļoti iesācējiem draudzīga platforma un piemērota tiem, kas meklē veidnes, kas nav pieejamas.

Uzzināt vairāk

 • Kvadrāts – vienkāršākais celtnieks pagaidām?
 • Godalgotās veidnes
 • Bieži uzdotie jautājumi par laukumu
 • Mūsu spriedums

Plusi

 • LayoutEngine 2 – jaunā redaktora dimensija
 • Piekļuve krājumu attēliem no Getty Images un Unsplash
 • Lieliski izskatītas veidnes, kas optimizētas mobilajām ierīcēm
 • Emuāru veidošana ir vienkārša
 • Būtiskas mitināšanas iespējas

Mīnusi

 • Nav pieejams neviens bezmaksas plāns
 • Nav atļauti trešo personu rīki / pievienojumprogramma
 • e-komercijas plāns ir dārgs
 • Ierobežotas iespējas vietņu izaugsmei
 • Izmēģiniet Squarespace bez maksas
 • Skatiet laukuma kvadrāta veidnes

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "Kvadrāts",
"apraksts": "Kvadrātu var izmantot gandrīz ikviens, kam nepieciešama vietne, lai to ātri un ērti izveidotu. Tas piedāvā iepriekš izstrādātas veidnes vidē, kas ir ļoti draudzīga lietotājam. Dizaineru veidnes liek Squarespace pārspēt konkurentus.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikalu veidotājs, e-komercijas risinājums"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Džeisons Ču"
},
"pārskatsĶermenis": "

Laukums kvadrātā ir paredzēts dizaina pilnveidošanai. Dizaineru koncepciju veidnes padara Squarespace izceļas no citiem konkurentiem. Ar jauno redaktora dimensiju tas pielāgošanas procesu padara vienmērīgāku un dabiski, ka visas veidnes visās ierīcēs izskatīsies lieliski. Neskatoties uz visiem trūkumiem, Squarespace ir ļoti iesācējiem draudzīga platforma un piemērota tiem, kas meklē veidnes, kas nav pieejamas.

\ r \ n

Uzzināt vairāk

\ r \ n

  \ r \ n
 • Kvadrāts – vienkāršākais celtnieks pagaidām?
 • \ r \ n

 • Godalgotās veidnes
 • \ r \ n

 • Bieži uzdotie jautājumi par laukumu
 • \ r \ n

 • Mūsu spriedums
 • \ r \ n

"
}

Vai tas vēl ir vienkāršākais vietņu veidotājs?

Dažos pēdējos gados mēs esam redzējuši ievērojamu daļu vizuālo vietņu veidotāju, kas to atvieglo izstrādātājiem. Viņi vienmēr ievēro modeli, kad runa ir par funkcionalitāti, dizainu un lietojamību.

Pēc dažu stundu pavadīšanas laukumā Squarespace, es esmu diezgan pārliecināts, ka tas ir viens no lieliskajiem piemēriem tam, kādai jābūt vietņu veidotājiem..

Tieši pie nūjas tas palīdzēs jums sākt visu no nulles – sākot no jauna domēna reģistrēšanas un tēmas integrēšanas jūsu vietnē.

Šeit ir īss ieskats Squarespace funkcijās:

1. Pārvaldīt vizuālos aktīvus ir viegli

Tā kā dizains ir viens no Squarespace augstākajiem punktiem, tam ir pievienots vilkšanas un nomešanas attēlu pārvaldnieks. Tas var palīdzēt jums bez problēmām sakārtot, paplašināt un optimizēt vizuālo līdzekļu bibliotēku.

Zemāk ir dažas lietas, kuras varat darīt ar Squarespace attēlu pārvaldnieku:

 • Piekļuve 40 miljoniem attēlu
  Ja jums ir nepieciešams unikāls Featured attēls pavisam jaunai emuāra ziņai, varat izmantot Squarespace Getty Images integrāciju. Tas dod jums piekļuvi vairāk nekā 40 miljoniem attēlu, kurus varat izmantot par godīgu cenu.
 • Ātrāka vietnes darbība
  Lai nodrošinātu vislabāko jūsu vietnes veiktspēju, Squarespace nodrošina bezmaksas CDN – saīsni satura piegādes tīklam. Tas darbojas, sadalot satura pārsūtīšanas slodzi globāli izplatītu datu centru tīklā.
 • Adaptīvs attēlu ielādētājs
  Kad augšupielādējat attēla failu, SquareSpace automātiski ģenerē attēla kopu dažādos mērogos. Pēc tam atkarībā no lietotāja displeja tiek ielādēts atbilstoša izmēra attēls.
 • Demonstrējiet savus vizuālos īpašumus
  Lai parādītu savus vizuālos resursus, varat izveidot “Galerijas blokus”, kurus var izvietot jebkur jūsu vietnē. Varat arī iekļaut videoklipus, kā arī lietot displeja atgriezenisko saiti, lai galerija izceltos.

2. Jaunas vadības dimensijas

Vietnes redaktors Squarespace lietotājiem nodrošina jaunu un ērtu pielāgošanas kontroli.

Ar “2. izkārtojums“, Jums vienmēr tiek parādīti iestatījumi kreisajā panelī un tiešais priekšskatījums labajā pusē. Atšķirībā no tādām platformām kā WordPress.org, kuras paļaujas uz izmēģinājumiem un kļūdām, Squarespace ļauj viegli sasniegt precīzu vēlamo dizainu..

Pielāgojiet vēlamo vietnes dizainu, izmantojot jauno vadības dimensijuIzmantojot jaunas vadības dimensijas, jūs varat pielāgot vēlamo vietnes dizainu.

Varat arī tieši modificēt katru elementu lapā, atlasot tos priekšskatījuma logā.

Runājot par satura rediģēšanu, jūs varat ātri pievienot lapas elementus, piemēram, pogas, slaidrādes, kalendārus un koda fragmentus. Vienkārši noklikšķiniet uz plusa (+) pogas ziņu redaktora apakšējā labajā stūrī.

laukuma redaktorsKvadrāta redaktors.

Protams, katram elementam ir sava visaptverošā iestatījumu lapa. Tas ir noderīgi lietotājiem, kuriem ir lielas idejas, bet trūkst nepieciešamo tehnisko iemaņu, lai tos realizētu.

Piemēram, ja jūs noklikšķiniet uz tikko pievienotās pogas, jūs varat viegli mainīt tās izskatu, mijiedarbību un izvietojumu.

laukuma rediģēšanaKvadrāta rediģēšana.

3. Emuāru veidošana ir padarīta vienkārša

Neatkarīgi no jūsu nišas un mērķiem emuāra sadaļa nenoliedzami ir viena no vissvarīgākajām jūsu vietnes iezīmēm. Tas var palīdzēt vadīt atkārtotu trafiku, noteikt jūsu kā ekspertu uzticamību un uzlabot SEO.

Squarespace emuāra ziņas ir vietnes struktūras pamatelementi. Tos var modificēt, izmantojot peldošo redaktoru, kas atgādina primāro tekstapstrādes lietojumprogrammu.

Emuāru veidošana ir vienkārša, izmantojot SquarespaceEmuāru veidošana ir vienkārša, izmantojot Squarespace.

Tas var šķist vienkāršs, bet Squarespace redaktors bloķēšanas publicēšanai satur tikai neaizstājamos pamatus. Jūs varat tos sakārtot kategorijās, lietot tagus, iespējot komentārus un daudz ko citu. Pāreja uz “Opcijas” var arī palīdzēt jums optimizēt svarīgākos jūsu ziņas aspektus, sākot ar fragmentu un beidzot ar sīktēlu.

Jūs varat tos sakārtot kategorijās, lietot tagus, iespējot komentārus un daudz ko citu. Pāreja uz “Opcijas” var arī palīdzēt jums optimizēt svarīgākos jūsu ziņas aspektus, sākot ar fragmentu un beidzot ar sīktēlu.

Citas Squarespace emuāru veidošanas sistēmas galvenās iezīmes ir šādas:

 • Apraide
  Varat izveidot “Audio Blocks”, lai publicētu intervijas, reģistrētus tīmekļa seminārus un citus Podcast epizožu veidus. Tas atbalsta iTunes marķēšanu, kas ļauj reklamēt savu aplādes kanālu vairāk lietotājiem.
 • Vairāki autori
  Kvadrāts ļauj strādāt ar satura veidotājiem. Kā vietnes īpašnieks jūs varat mainīt viņu piekļuves privilēģijas, piemēram, pievienot jaunas ziņas un mainīt vietnes motīvu.
 • Sociālā koplietošana
  Izmantojot Squarespace, emuāra ziņās ir viegli ievietot sociālās koplietošanas pogas. Daži no atbalstītajiem tīkliem ir Reddit, Facebook, Twitter un Tumblr.

4. Pārdodiet produktus no savas vietnes

Ja vēlaties pārdot produktus tieši no savas vietnes, varat izmantot Squarespace iebūvētās e-komercijas funkcijas. Vienotajā sadaļā “Tirdzniecība” varat izsekot pasūtījumiem, pārvaldīt savus krājumus un sekot klientiem.

Vienotajā sadaļā “Tirdzniecība” varat izsekot pasūtījumiem, pārvaldīt savus krājumus un sekot klientiem.

pārdot produktus kvadrātveida vietnēIzmantojot Squarespace e-komerciju, ir viegli pārvaldīt pārdošanas apjomus.

Squarespace arī ļauj jums izveidot atlaides, kas var stimulēt lielāku pārdošanas apjomu. Tās var piedāvāt kā automātiskas atlaides, kas darbojas noteiktā laika posmā, vai izmantojot ekskluzīvus reklāmas kodus.

kvadrātveida atlaižu piedāvājumiSquarespace ir viegli pārvaldīt atlaidi.

Kvadrāta veidnes un lietotnes

Var būt daudz vietņu veidotāju, kas piedāvā desmitiem profesionāla izskata tēmu, taču Squarespace kolekcija ir vienkārši vizuāli satriecoša.

Pašlaik Squarespace ir vairāk nekā 40 dizaineru veidnes, kas ir sadalītas dažādās kategorijās, ieskaitot, bet ne tikai, tiešsaistes veikalus, veselību, mūziku un fotogrāfiju..

Tikai pārlūkojot Squarespace oficiālo veidņu kolekciju, jūs kādu laiku varat būt saliekts:

profesionāli izstrādātas veidnes un tēmasLaukuma laukuma motīvi ir paredzēti lieliem fotoattēliem un spēcīgai tipogrāfijai.

Neskatoties uz augstas izšķirtspējas attēliem, šīs tēmas visur citur izmanto minimālistisku un plakanu pieeju. Tas nozīmē, ka jūsu potenciālā vietne ātri ielādēsies un darbosies nevainojami, tiklīdz tā būs aktivizēta.

Visas Squarespace veidnes ir izveidotas arī tā, lai tās varētu reaģēt uz mobilajām ierīcēm uzreiz, pārliecinoties, ka lietotāju pieredze daudzās platformās ir nemainīga. Tas arī ļauj mainīt CSS, lai vēl vairāk uzlabotu jūsu veidnes.

Lai paplašinātu jūsu vietnes jaudu visā tīmeklī, Squarespace atbalsta nedaudz lietotņu integrācijas.

Šīs integrācijas var palīdzēt paplašināt jūsu vietnes funkcionalitāti. Dažas no populārajām lietotnēm ietver G Suite, Xero, Facebook, Disqus, Google Analytics un e-pasta mārketinga platformas.

Kvadrāta SEO

Squarespace piedāvā pilnīgu vietņu analīzi, kas jums palīdzēs pieņemt SEO lēmumus.

Jūs varat paļauties uz iebūvēta Squarespace analītika laika gaitā uzlabot jūsu vietnes veiktspēju. Tas ietver metriku, piemēram, trafika avotus, vietņu meklēšanas vaicājumus, populāro saturu un unikālo apmeklētāju kopskaitu.

Vairāk par laukumu (FAQ)

Vai kvadrāts ir bezmaksas?

Nē. Atšķirībā no citiem, piemēram, Wix un Weebly, Squarespace nepiedāvā bezmaksas plānu. Bet Squarespace piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu bez maksas izmēģināt Squarespace..

Vai ar Squarespace jūs saņemat bezmaksas domēnu??

Pierakstoties gada norēķinu plānā, jūs varat bez maksas reģistrēt vienu domēnu. Bezmaksas domēns ir derīgs vienu gadu. Kas nozīmē, ka pēc pirmā gada jums jāmaksā standarta domēna atjaunošanas maksa 20 USD gadā.

Cik maksā Squarespace par darījumu??

E-komercijai Squarespace ietver 2 veidu darījumu maksu – maksu par vārteju (0,30 USD + 2,9%) un Squarespace darījumu maksu par biznesa plānu (3%). Par e-komercijas plāniem nav iekļauta maksa par Squarespace darījumu.

Cik daudz ir Squarespace vietnes?

Kvadrāta telpā ir 4 plāni – 2 vietnei un 2 e-komercijai: 1) Personīgais plāns – 12 USD mēnesī, 2) Biznesa plāns – 18 USD mēnesī, 3) Tirdzniecības pamatplāns – 26 USD mēnesī, 4) Advanced Commerce plāns – 40 USD mēnesī.

Vai jums ir nepieciešams Squarespace mitināšana?

Nē. Lai izmantotu laukumu Squarespace, jums nav nepieciešama mitināšana. Jūsu vietne tiks mitināta viņu pilnībā pārvaldītajā mākoņa mitināšanā. Lai gan Squarespace neparedz pakešu resursu ierobežojumus, jums jāievēro to lietošanas politika.

Pārskats par laukumu: mūsu spriedums

Atgriežoties pie jautājuma, vai Squarespace ir līdz šim vienkāršākais vietņu veidotājs? Droši vien jā, bet ne pārāk daudz, salīdzinot ar citām viegli lietojamām platformām, piemēram, Weebly un Wix.

Kopumā Squarespace ir ļoti iesācējiem draudzīga platforma. Izmantojot tās funkciju kopumu, tas var palīdzēt jums izveidot konkurētspējīgu vietni mazāk nekā stundas laikā. Lai arī pastāv mācīšanās līkne, jebkurš var diezgan ātri iemācīties ceļu.

Kā sākt?

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis satura tirgotājs, Squarespace ir viss nepieciešamais. Tajā ir pat 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija – tas ļauj jums dot platformai nelielu testa braucienu.

FTC atklāšana

BuildThis.io nopelna komisiju no apmeklētāju norādīšanas uz produktiem, pakalpojumiem un programmatūru, izmantojot filiāles partnerību.

Mūsu vietne koncentrējas uz palīdzību maziem uzņēmumiem un privātpersonām, kuras vēlas tiešsaistē izveidot satriecošas lietas. Atbalstiet mūs, veicot pirkumu, izmantojot mūsu saistītās saites, lai mēs varētu turpināt ražot bezmaksas, noderīgu ceļvedi, piemēram, šo.

Alternatīvas kvadrātā

Vai meklējat alternatīvu? Šeit ir citi populāri vietņu veidotāji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map