Labākie 2019. gada melnās piektdienas piedāvājumi maziem uzņēmumiem

Melnā piektdiena ir tepat aiz stūra, un tas ir labākais gada laiks, kad uzņēmumu īpašnieki var gūt labākos piedāvājumus. Sākot ar tīmekļa mitināšanu un beidzot ar biznesa rīkiem, ir tik daudz lietu, kas var palīdzēt uzņēmumiem attīstīties šajā digitālajā laikmetā. Uzņēmējdarbības vadīšana šodien nozīmē, ka jums ir jāveic vairāk darbību tiešsaistē, nevis vienkārši turiet vietni, kas tajā atrodas.


Dažas no šīm lietām var būt izaicinošas, piemēram, atrast pareizos rīkus, kas jums palīdzētu. Apskatīsim dažus no labākajiem, kas šogad tiek piedāvāti, un kā jūs tos varat izmantot, lai kāpt uz augšu uz konkursu.

HandPicked melnās piektdienas piedāvājumi mazo uzņēmumu īpašniekiem

1. NameCheap

Namecheap melnās piektdienas atlaides 2019. gadam

NameCheap ir atzīts vārds, kas ir tīmekļa mitināšanas un domēna vārdu nodrošināšanas nozare. Tas piedāvā klientiem vairākas darījumu izvēles iespējas šajā Melnajā piektdienā. Pirmais ir milzīgs izpārdošana – līdz 97% atlaide – top domēnu reģistrācijai un 27% – domēnu vārdu pārsūtīšanai. Varat arī ietaupīt 60% no privātajiem e-pasta plāniem un līdz 85% no SSL sertifikātiem.

Mūsdienās klātbūtne tīmeklī vairs nav tikai laba iespēja, kas ir kļuvusi būtiska visu līmeņu uzņēmumiem. Pat ja jūs tieši neizmantojat internetu tirdzniecībai, bez digitālās klātbūtnes jūs varētu zaudēt zīmolu un potenciālo pircēju izveidi.

Tomēr daudzi cilvēki neapzinās, ka jums nav jāpērk visi produkti, kas jums nepieciešami tiešsaistes darbībām, vienuviet. Piemēram, jūs varat izvēlēties iegādāties savu tīmekļa mitināšanu no viena uzņēmuma, bet savu domēna vārdu – no cita.

Iemesls to darīt ir tas, ka visiem šiem produktiem ir elastīga cena. Namecheap ir viens no labākajiem resursiem labu domēnu vārdu darījumu veikšanai, un 97% ietaupīšana no tā cenas var būt nozīmīga mazam biznesam..

Lai gan daudzām tīmekļa mitināšanas paketēm ir zināma pielaide e-pasta apstrādei, tās ne vienmēr ir piemērotas biznesa vajadzībām. Piemēram, ja vēlaties nosūtīt lielu mārketinga e-pasta ziņojumu daudzumu, iespējams, jums būtu labāk ar atsevišķu privātā e-pasta mitināšanu.

Visbeidzot, ir SSL sertifikācija. Tas ir nepieciešams šodien, jo daudzi interneta pārlūku uzņēmumi ir sākuši pievērsties drošībai. Google arī soda to vietņu meklēšanas rangu, kurām nav SSL sertifikāta.

Kāds ir NameCheap darījums??

 • 97% atlaide top domēnu reģistrācijai
 • 27% atlaide domēna vārda nodošanai
 • 60% atlaide privātiem e-pasta plāniem
 • Līdz 85% atlaide SSL sertifikātiem

Apmeklējiet vietni NameCheap

2. Envato elementi

Envato Melnās piektdienas Promo 2019

Envato Elements piedāvā lietotājiem piekļuvi milzīgai grafiku kolekcijai, kuru var izmantot jebkuram mērķim. Tas padara tos gandrīz par nepieciešamību uzņēmumiem, it īpaši tiem, kuri vēlas ar digitālo mārketingu sasniegt plašu auditoriju.

Problēma, meklējot attēlu, kuru izmantot jūsu mārketinga aktivitātēs, ir tā, ka bieži vien tiešsaistē atrastie priekšmeti pieder kādam. Lai tos izmantotu savām vajadzībām, jums jācenšas iegūt tiesības uz tām, kas var būt diezgan rūpīgas un izmaksām atšķirīgas..

Atrisiniet šo problēmu, reģistrējoties Envato un piekļūstot viņu datu bāzei, kurā ir miljoniem failu. Tos var atkārtoti izmantot jums vēlamā veidā, ātri un ērti. Viss, kas jums nepieciešams, ir viens abonements, par kuru jūs maksājat katru mēnesi.

Šajā Melnajā piektdienā viņi piedāvā atlaides gan gada, gan mēneša abonementiem. Mēneša abonēšanas cenas tiek pazeminātas no USD 33 mēnesī līdz USD 19 mēnesī, savukārt, ja jūs maksājat katru gadu, jūs ietaupāt vēl vairāk, maksājot tikai USD 14 mēnesī..

Salīdziniet to ar krājuma attēlu datu bāzēm, piemēram, iStock fotoattēliem, kur maksa par vienu kredītu ir USD 12 (daži attēli maksā vairāk nekā 1 kredīts), un jūs varat redzēt, kāda var būt Envato abonēšanas nozagšana..

Viņu Melnās piektdienas piedāvājumi sākas no 2019. gada 2. decembra plkst. 12:00 pēc AEDT un ilgst līdz 17:00. AEDT 2019. gada 3. decembrī.

Kāds ir Envato darījums?

 • 50% atlaide visiem abonēšanas plāniem

Apmeklējiet Envato

3. A2 hostinga koplietojamais hostings

A2 hostings Melnā piektdiena Promo 2019

Kur Namecheap šajā Melnajā piektdienā piedāvā lieliskus piedāvājumus domēnu nosaukumos un citos aksesuāros, A2 Hostings ir ļāvis jums segties, ja atrodaties dalīta mitināšanas tirgū. A2 mitināšana ir viens no populārākajiem uzņēmumiem biznesā, un, ja jūs neesat apmierināts ar pašreizējo mitināšanu, šī ir lieliska vieta, kur pārcelties uz tagad.

Viņi ir pazeminājuši koplietošanas hostinga cenas līdz kauliem, un šie plāni sākas no USD 1,98 tagad. Tas viņiem padara ārkārtīgi pieņemamu cenu. Vislabākais ir tas, ka 67% diskonta likme dalītam mitināšanai tiek piemērota visam koplietojamo mitināšanas diapazonam, kas nozīmē, ka, ja meklējat vairāk resursu dalītajā mitināšanā, jūs ietaupīsit vēl vairāk.

Ja jūs uztraucaties par tīmekļa resursdatoriem, kuru veiktspēja ir slikta, pārvietošanās šeit tagad var ne tikai ietaupīt naudu, bet arī jūsu vietņu migrāciju. Tā vietā ļaujiet viņiem uztraukties par tehniskajām detaļām!

Izbaudiet šīs īpašās atlaides no A2 Hostinga no 2019. gada 26. novembra plkst. 9:00 līdz plkst. 11.59. 2019. gada 3. decembrī.

Kas nodarbojas ar A2 mitināšanu?

 • 67% atlaide visiem dalītajiem hostinga plāniem

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

4. KnownHost VPS mitināšana

KnownHost Melnās piektdienas piedāvājumi 2019. gadā

KnownHost ir pilna spektra tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču tas ir arī pazīstams (piedodiet pun) par lieliskajiem VPS plāniem. Šīs ir parasta veida parastā dalītā hostinga forma, un bieži varat izvēlēties, cik daudz tieši vēlaties resursu izteiksmē. Šie resursi ir arī viegli pielāgojami.

Ja jūsu vietne ir bijusi veiksmīga, noteikti ievērojiet savu resursu izmantošanu un plānojiet paplašināšanu. Dalīta mitināšana, ja tā bieži ir nepiedodama, ja pārsniedzat resursa izmantošanu un to darot, var izraisīt pakalpojumu pārtraukumus, kas ietekmē jūsu biznesu.

Jau laicīgi meklējiet VPS plānus, īpaši tagad, kad KnownHost piedāvā īpašos piedāvājumus šajā Melnajā piektdienā. Par jebkuru VPS plānu, par kuru jūs pierakstāties, jūs ne tikai saņemat cenu atlaides, bet arī citas priekšrocības.

Izmantojot kupona kodu KHBLKFRI5030 izvēloties pārvaldītās VPS vai pārvaldītās KVM mākoņa paketes, jūs iegūsit ne tikai 50% atlaidi, bet arī baudīsit atkārtotas 30% atlaides, kad būs laiks atjaunošanai. Viņi arī dubulto jūsu VPS mitināšanas resursus, tāpēc jūs iegūstat visu vairāk. Kombinācija ir ievērojams ilgtermiņa ieguvums, lai jūsu uzņēmuma vietne darbotos.

Saņemiet šos KnownHost piedāvājumus šajā Melnajā piektdienā, kas ir spēkā no 2019. gada 22. novembra plkst. 18:00 līdz 2019. gada 1. decembra pusnaktij..

Kāds ir KnownHost darījums?

 • 50% atlaide pārvaldītajam VPS vai pārvaldītajam KVM mākonim
 • 30% atlaide periodiskajiem rēķiniem

Apmeklējiet vietni KnownHost

5. Pastāvīgs kontakts

Kontaktinformācija Melnā piektdiena Promo 2019

Pastāvīgais kontakts ir viens no populārākajiem vārdiem, kad runa ir par digitālo mārketingu. Viņiem ir plašs funkciju klāsts jebkura lieluma biznesam, kas aptver vairākas digitālā mārketinga jomas. Tas svārstās no e-pasta mārketinga līdz mārketinga automatizācijai. Tie ir jūsu vienas pieturas digitālā mārketinga aktīvs.

Digitālais mārketings var palīdzēt uzņēmumiem tik daudzos veidos, un tas ir spēcīgs rīks, ko izmantot. Pastāvīga saziņa var palīdzēt ne tikai sazināties ar klientiem, bet arī vajadzīgajā laikā un ar pareizajiem piedāvājumiem. Viegli un ātri palieliniet potenciālo pircēju skaitu.

Lietotājiem, kuriem ir pastāvīgs kontakts, jūs varat saņemt 50% atlaidi abonementa pirmajos trīs mēnešos. Jūsu abonēšanas cena ir atkarīga no e-pasta adrešu skaita, kas jums ir e-pasta sarakstā.

Darījums attiecas arī uz lietotājiem, kuri izmanto bezmaksas izmēģinājuma versiju, tāpēc neuztraucieties, tie no jums, kuri joprojām esat, var saņemt šo 50% atlaidi pirmajos trīs mēnešos.

Šis darījums ir spēkā no 2019. gada 25. novembra līdz 2019. gada 1. decembrim. Ja nokavējat, reģistrējoties no 2019. gada 2. decembra līdz 2019. gada 4. decembrim, jūs joprojām ietaupīsit 40% no pirmajiem trim mēnešiem..

Kas ir jautājums par pastāvīgu kontaktu??

 • 50% atlaide abonementa pirmajiem trim mēnešiem

Apmeklējiet pastāvīgo kontaktu

6. WP raķete

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket ir WordPress spraudnis, kas paredzēts jūsu vietnes paātrināšanai. Tā kā šodien ir tik daudz vietņu, kurās darbojas WordPress, tā ir populāra izvēle, kas ir ne tikai jaudīga, bet arī kā spraudnis un viegli lietojama. Vienkārši instalējiet no sava WordPress spraudņa un iestatiet, lai tas darbotos tā, kā vēlaties.

WordPress ir fantastiska platforma, taču, ņemot vērā tās izturēšanos, dažkārt tā ir arī resursa ķērca. Tas vairāk ietekmē biznesa vietnes, jo viņu vietnes ne tikai neveic pārdošanu vai nerada potenciālos pirkumus, bet ir arī viņu zīmola digitālā seja.

Jums ir nepieciešama vietne, kas var darboties vislabākajā veidā, lai parādītu jūsu biznesu vislabākajā veidā, un tieši tur noder rīks, piemēram, WP Rocket. Jums tas ir jākonfigurē arī tikai vienu reizi, un jūsu vietne ilgu laiku darbosies tip-top stāvoklī.

Šajā Melnajā piektdienā jūs varat saņemt WP Rocket ar 30% atlaidi neatkarīgi no tā, kuru licenci izvēlaties. Darījums ilgst no 2019. gada 26. novembra līdz 2019. gada 3. decembrim.

Kāds ir WP Rocket darījums??

 • 30% atlaide visām licencēm

Apmeklējiet WP Rocket

Izbraukšana – ar rokām atlasītie Melnās piektdienas piedāvājumi mazo uzņēmumu īpašniekiem, izmantojot @BuildThis_io, pastāstiet draugam

Secinājums: saglabājiet lielo un palieliniet savu biznesu

Melnā piektdiena bieži ir labākais laiks, lai nodrošinātu lielu darījumu, bet tas jo īpaši attiecas uz mazajiem uzņēmumiem, kuriem rūpīgi jāseko līdzi izdevumiem. Šī gada melnās piektdienas darījumu kolekcija, ko esam apkopojuši šeit, aptver daudzas digitālā biznesa daļas jums.

Uzņēmumiem digitāla klātbūtne ir vairāk nekā tikai “redzēšana tiešsaistē”, taču ir tik daudz veidu, kā varat izmantot tiešsaistes resursus, lai jūsu bizness tiktu stimulēts.

Uztveriet daudzus no šiem rīkiem nevis kā izvēles, bet potenciāli noderīgus kā uzņēmējdarbības veicināšanas veidus. Jebkurā gadījumā tas ir labi, bet ar lielām atlaidēm kļūst vēl labāk. Izmantojiet zemāko cenu priekšrocības tūlīt un uzlabojiet savu digitālo veiktspēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map