Kā uzticēt vietņu izstrādes darbu ārpakalpojumiem

Iespējams, ka jūs vienkārši sākat darboties tīmeklī, un jums ir nepieciešama jauna vietne. Vai varbūt jūs esat esošs vietnes īpašnieks, kurš vēlas, lai jūsu vietne varētu būt labāka. Pastāv daudzas situācijas, kurās es esmu pārliecināts, ka esat rīkojies ar ideju pilnībā vai daļēji pārdot savu tīmekļa attīstību..


Pirms lasāt tālāk, man jums jāinformē, ka esmu domu skolā, ka biznesam vienmēr jākoncentrējas uz savām galvenajām iespējām. Tas nozīmē, ka, ja jūsu galvenie ienākumi ir gūti no darbībām, kas nav tīmekļa izstrāde, tad tīmekļa izstrādi uzticiet ārpakalpojumiem!

Vienkārši paturiet prātā, ka tīmekļa attīstības ārpakalpojumi nenozīmē visu slodzi, tikai nepieciešamās daļas..

Kā darbojas ārpakalpojumi

Kopumā šeit aprakstīts, kā darbojas tīmekļa izstrādes ārpakalpojumi –

1- Izvēlieties pareizo ārpakalpojumu partneri

2 – Sākotnējais kontakts un iestatīšana

3 – Plānojiet un uzstādiet atskaites punktus

4 – sastādīt līgumus

5- Izstrāde un palaišana

Ievads: Web dizains vs Web izstrāde

Lai gan daudzi cilvēki varētu teikt, ka tas ir tikai terminoloģijas skaidrojums, tīmekļa dizains un izstrāde nav tas pats. Dizains attiecas uz vietnes estētiku – cik tas izskatās jauki. Izstrāde var ietvert vietnes dizainu, bet tajā skaitā arī motora, kas darbina vietni, būvēšanu.

PSD uz HTML / PSD uz WordPress vairs nedarbojas

Pirms kāda laika uzņēmumu īpašnieki dizaineram aprakstīja, kā viņi vēlas, lai viņu vietne izskatās. Projektētājs izstrādā vietnes izskatu un izskatu, izmantojot kaut ko līdzīgu Photoshop, un pēc tam nodod to izstrādātājam, kurš pārveido PSD failu HTML kodā.

Tagad tas galvenokārt ir novecojis, pateicoties lielam ierīču pieplūdumam ar dažādu ekrāna izmēru. Dizains “viens izmērs der visiem” vairs nav realizējams, un ja vien jūs nevēlaties tērēt laiku un naudu, veicot katra ierīces veida atsevišķu projektēšanu un izstrādi – PSD uz HTML vairs nav reāls.

PSD uz HTML joprojām ir masīva tēma tīmeklī (skatīt meklēšanu) – kaut arī dizains “viens izmērs der visiem” mūsdienās vairs nav realizējams.

Vienkārši apskatiet WordPress, piemēram, un apsveriet šo faktu. Veidņu izmantošana var atvieglot lielu daļu dizaina apgrūtinājumu, un daudzi no tiem ir reaģējoši, kas nozīmē, ka veidnes pielāgojas dažādiem ekrāna formātiem..

Nekļūdieties man, jūs to joprojām varat darīt, patiesībā pat varat pārvērst savus PSD failus WordPress veidnēs, bet vai tas ir vērts?

Kā darbojas Web attīstības ārpakalpojumi

Pirmais, kas jums jāzina, ir tas, ka pat ar ārpakalpojumu izmantošanu jūsu tīmekļa izstrādei kā nākotnes vietnes īpašniekam jūs joprojām ļoti iesaistīsities izstrādes procesā. Sākot ar pareizā partnera izvēli un precīza tiešsaistes aktivitāšu apjoma noteikšanu, jūsu ieguldījums ir ļoti svarīgs, ja domājat, ka nebūsit vīlušies tajā, ko izrādās jūsu tīmekļa izstrādātāji.

Atcerieties: Web izstrādātāji ir tādi paši kā citi uzņēmumu īpašnieki – viņi ir savas jomas eksperti. Jums ir nepieciešams, lai viņi varētu nodot viņiem savas zināšanas savā jomā un ļaut viņiem šīs zināšanas nodot viņu tehniskajā projektā. Pārliecinieties, ka lietas tiek uzrakstītas pēc iespējas vienkāršāk, lai nebūtu vietas nepareizai interpretācijai.

Indijas sūdzībaTīmeklis ir piepildīts ar sūdzībām par tīmekļa attīstības ārpakalpojumiem

Ko sagaidīt 

 • Projekta laika grafika kavēšanās
 • Ieteicamās izmaiņas jūsu dizainā
 • Iekšējiem darbiniekiem būs jāpiešķir laiks sadarbībai ar izstrādātāju
 • Vismaz nelielas izmaksu pārsniegšanas

Ko negaidīt, ka tiks iekļauts:

 • Vietnes saturs
 • Jebkuri īpaši attēli / video
 • Meklētājs & sociālo mediju mārketings
 • Web mitināšana un domēna vārds

1. Izvēlieties pareizo ārpakalpojumu partneri

Tagad, kad mēs to esam ieguvuši, kā jūs varat uzzināt, vai tīmekļa izstrādātājs ir piemērots jums? Tas nav tik vienkārši, kā šķiet.

Neskaitot parasto surogātpastu no Nigērijas Princes un IRS, kas man prasa kaut kā atgūt miljonus, kas man piedēvēti, pēdējos gados es esmu sācis saņemt surogātpastu arī no tīmekļa izstrādātājiem. Parasti tie ir indivīdi, un surogātpasts ir kļuvis pat par aukstajiem zvaniem, mēģinot pārdot savus pakalpojumus.

Mūsdienās burtiski ir tūkstošiem tīmekļa attīstības uzņēmumu un vēl vairāk ārštata tīmekļa izstrādātāju. Problēma ir atrast pareizo, lai sadarbotos ar jums savā vietnē.

Šeit ir daži padomi, kā to izvēlēties;

 • Lūdziet viņiem atsauces – Visi tīmekļa izstrādes uzņēmumi var nākt klajā ar pienācīgu vietni un to izmantot, taču pierādījums tam ir laimīgu klientu esamība. Pārbaudiet šīs atsauces un ņemiet vērā viņu komentārus.
 • Novērtējiet komunikācijas plūsmu – pajautājiet, kāda ir darba komunikācijas plūsma. Es kādreiz strādāju ar izstrādātāju, kuram bija ļoti saudzīga pieeja – es sazinājos ar viņu atbalsta personālu, kurš sazinājās ar viņu tehnisko personālu un atsevišķiem citiem cilvēkiem, kas apstrādāja rēķinus, sūdzības un tā tālāk. Process bija sāpīgi lēns un daudzkārt mulsinošs.
 • Pielāgojiet budžetu – Bieži vien būs kārdinājums doties kopā ar mazāku izstrādātāju, kurš jums sola mēness un zvaigznes par piemaksu. Salīdzinot, lielāks, cienījamāks uzņēmums varētu būt dažu nepieciešamo lietu izveicība – pirms izlemjat par riska līmeni, kuru vēlaties uzņemties, reāli un objektīvi klausieties abas puses..

Lieliskas darba ārpakalpojumu iespējas

Ārpakalpojumu platforma # 1- Covable

Kodējama mājaslapa (apmeklējiet tiešsaistē)

Codeable, kas dibināts 2012. gadā, sāka ar talantīgu personu pieņemšanu darbā, pēc tam iznomājot viņus tiem, kuriem bija nepieciešams ad-hoc vietnes atbalsts. Šodien viņi ir kļuvuši par vienu no labākajiem pieejamajiem resursiem tiem, kam nepieciešamas WordPress prasmes.

Viņi ir vienkāršojuši ārštata sistēmu, lai samazinātu laiku un pūles, kas vajadzīgas pareizo prasmju atrašanai. Viss, kas jums jādara, ir pateikt viņiem to, ko vēlaties, un viņi palīdzēs jums atrast pareizos talantus un norādīt vienu cenu – ar garantiju.

* Piezīme. Mēs sadarbojamies ar Codeable, un šeit ir iebūvēta cenu piedāvājuma forma. Iesniedziet informāciju par projektu un pieprasiet 1) bezmaksas cenu un 2) izstrādātāja ieteikumu; izmantojot šo veidlapu. 

Pros

 • Saprātīgas stundas likmes no USD 70 līdz USD 120
 • Vienota cenu noteikšana palīdz koncentrēties uz izmaksām
 • Eksperti ārštata darbinieki vairāk nekā 60 valstīs
 • 28 dienu garantija kļūdu novēršanai

CONS

 • Pakalpojumu maksa 17,5% tiek aprēķināta papildus stundas likmēm
 • Pakalpojumu maksas netiek atgrieztas
 • Pieejamas tikai WordPress specifiskās prasmes

Dodieties uz Codeable

Ārpakalpojumu sniedzējs # 2 – kaudzes pārpilde

Stackoverflow (apmeklējiet darba valdi šeit).

Būdams brīvdomātāju tīkls, kas specializējas kodu guru izveidē, Stack Overflow sāka darbu jau 2008. gadā. Viņu skaits ir pieaudzis līdz tādam līmenim, ka tie ir izgājuši četras finansēšanas kārtas 70 miljonu USD apjomā. Mūsdienās viņi lepojas ar vairāk nekā 50 000 izstrādātāju tīklu.

Kas viņus padara unikālus brīvdomātāju tīkla telpā, ir viņu Q&Modelis, kas ļauj vienkārši uzdot jautājumus un piedalīties zināšanu apmaiņā. Vietne ir pulcēšanās vieta kvalificētiem izstrādātājiem, kuri labprāt piedalās Q&Sesijas.

Pros

 • Bez papildu maksas – maksā tikai to, ko iekasē brīvmākslinieks
 • Liela sabiedrības daļa Q&Datu bāze
 • Ļauj darba sludinājumus

CONS

 • Tradicionālā darba vietu struktūra ārštata darbinieku atrašanai

Dodieties uz StackOverflow

Ārpakalpojumu platforma # 3 – Fiverr

Fiverr talanti programmēšanā un tehnoloģijās (apmeklējiet tiešsaistē).

Fiverr ir vēl viens resurss, kas ļauj pārlūkot ārštata darbiniekus, lai atrastu jebko, sākot no satura radīšanas un beidzot ar sociālo mediju atbalstu. Tie ļauj ārštata darbiniekiem izveidot piedāvājumus, kurus pēc tam jūs varat izvēlēties. Alternatīvi, jūs varat izveidot speciāli nepieciešamo darbu (publicēt “pieprasījumu”) un ļaut Fiverr ārštata darbiniekiem par to solīt..

Par katru darījumu Fiverr veiks samazinājumu maksājuma veidā, kas piestiprināts līdz galīgajai cenai. Maksa mainās atkarībā no darījuma vērtības. Reputācijas sistēmas dēļ Fiverr ārštata darbinieki var būt agresīvi, cenšoties izpildīt darba prasības.

Pros

 • Pieejams plašs prasmju veidu un līmeņu klāsts
 • Darba pārlūkošana var būt ideju avots tam, kas jums nepieciešams
 • Fiverr aiztur maksājumus, līdz jūs sakāt, ka esat apmierināts ar paveikto darbu

CONS

 • Dažu novecojušu sludinājumu esamība
 • Plašs neregulējamo cenu diapazons
 • Daži pārdevēji var būt nekvalificēti

Dodieties uz Fiverr

Ārpakalpojumu platforma # 4 – Toptal

Toptal mājas lapa (apmeklējiet tiešsaistē)

Šī tīkla apgalvojums par slavu ir tas, ka tas palīdz jums nodot darbu ārštata tīmekļa izstrādātāju kopas krējumam. Viņiem ir izdevies apvienot talantus, aptverot visas prasmes, kas varētu būt vajadzīgas vietnei, pat dizaineriem.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat vispārīgus izstrādātājus vai tos, kuriem ir īpašas prasmju jomas, piemēram, Node.js vai Unity dzinējs, iespējams, jūs atradīsit palīdzību šeit.

Pros

 • Liels talantīgu izstrādātāju un dizaineru avots
 • Piemērots jebkura lieluma uzņēmumiem
 • Pirms ekrāna ārštata darbinieki vairākos līmeņos – prasmes, valoda, darba ētika un daudz kas cits
 • Bezmaksas izmēģinājuma laiks visiem ārštata darbiniekiem

CONS

 • Var kļūt dārgi, ja stundas likme ir no 60 līdz 210 USD
 • Pierakstīšanās nepieciešama talantu pārlūkošanai

Iet uz Toptal

Ārpakalpojumu platforma # 5 – Gun.io

Gun.io mājas lapa (apmeklējiet tiešsaistē)

Gun.io mēģina izjaukt tradicionālās sāpīgās prasmes iekāpšanas procesā, sniedzot savas prasmes ārštata darbā. Viņi apvieno ļoti pieredzējušus talantus (šeit nav nekādu iesācēju), kuri vēlas strādāt uz līguma pamata, un viņus veterinārārsti palīdz atrast pareizos variantus gan ārštata darbiniekiem, gan jums..

Viņiem nav tādu ārštata darbinieku sarakstu, kurus varat izmantot, bet strādājat ar tiem, kuri vēlas pieņemt darbā tieši. Pēc viena zvana, lai palīdzētu viņiem faktu vākšanas misijā, viņi atradīs darbam īsto personu.

Pros

 • Tikai ļoti pieredzējuši ārštata darbinieki
 • Iepriekš pārbaudīti un novērtēti kandidāti
 • Lai atrastu vēlamo, nav nepieciešams pārlūkot sarakstus
 • Talantu mačs 48 stundu laikā

CONS

 • Izmaksas, kas pielāgotas nomas ilgumam – īsa īre var būt dārga

Dodieties uz vietni Gun.io

Ārpakalpojumu sniedzējs # 6 – Upwork

Upwork mājas lapa (apmeklējiet tiešsaistē)

Upwork drīzāk ir vairāku sajaukumu freelancing tīkla vietne, nevis tīmekļa izstrādes guru speciālists. Viņi piedāvā visu, sākot no tīmekļa izstrādes līdz grāmatvedībai, specializējoties attālinātos darbiniekos, kuri ir pieejami no jebkuras vietas pasaulē.

Darbības veids ir līdzīgs tradicionālajam darba sludinājumu saraksta formātam, kurā tiek apkopoti visa veida talanti un pēc tam tiek klasificēti kategorijās, lai jūs varētu atrast. Papildus ārštata darbiniekiem šeit ir uzskaitītas arī aģentūras, kas arī talanta meklētājiem dod papildu iespēju.

Pros

 • Pieejami vairāku prasmju līmeņi
 • Pieejams plašs prasmju klāsts

CONS

 • Lai pārlūkotu ārštata darbiniekus, ir jāpierakstās
 • Tas, ko jūs varat redzēt, ir ierobežots ar reģistrēšanās paketi (cena svārstās no bezmaksas līdz USD 499 mēnesī)
 • Apstrādes maksās līdz 13% pieskaitāmās izmaksas

Dodieties uz Upwork

2. Ziniet, ko vēlaties (un skaidri sakiet)

Tas, ko es domāju, ir tas, ka jums ir nepieciešams savas vietnes redzējums. Kādi ir tavi nodomi? Vai vēlaties, lai jūsu vietne būtu tikai informatīva un atbalstītu jūsu galveno uzņēmējdarbības vietu, vai arī vēlaties to izmantot kā sava biznesa virtuālu paplašinājumu?

Šeit ir galvenās atšķirības darbības jomā, kas jāzina tīmekļa izstrādātājam.

Kad esat izlēmis, kādai jābūt jūsu vietnei, noteikti skaidri nododiet viņa informāciju savam tīmekļa izstrādātājam. Lai arī izskats ir svarīgs, neaizraujieties un pārāk nedomājiet par savas vietnes dizainu.

Piemēri: stiepļu ietvars un digitālās skices, kuras mēs izmantojam, kad mēs no jauna izstrādājam šo vietni 2018. gadā. Lai skaidri sazinātos, tika izmantoti video ieraksti, tērzēšana, attēli un roku skices..

3. Izveidojiet projekta atskaites punktus

Sadarbojieties ar izstrādātāju, lai izstrādātu laika grafiku, kas ir pieņemams jums abiem. Katrā posmā ir jābūt novērtēšanas punktam, lai pārliecinātos, ka varat piezvanīt uz taimautu, ja jums liekas, ka kaut kas neiet tā, kā vajadzētu.

Laika skala ļauj arī labāk izjust, kad būs pieejams jūsu galaprodukts (vietne), lai ap izlaišanas datumu varētu plānot atbalsta aktivitātes, piemēram, mīkstu palaišanu, dažas reklāmas vai citas mārketinga aktivitātes..

Standarta vietņu izstrādes atskaites punkti. Katrs tīmekļa dizaina projekts ir unikāls, taču tā ir laba atsauce lietotājiem, kuri pirmo reizi izveido sava projekta atskaites punktus (avots).

4. Sastādiet līgumu

Tagad jūs droši vien saprotat, ka jūsu vietne var būt nenovērtējams rīks, ar kuru jūs varat izveidot vēl vairāk biznesa darbību. Tāpēc jūs to daudzējādā ziņā apņemsities. Noslēdzot līgumu, tiek aizsargātas gan jūsu investīcijas, gan tīmekļa izstrādātāja intereses.

Tomēr ņemiet vērā, ka, ja jūs nolemjat izmantot trešās puses, piemēram, Indijā, tad jums arī jāapgūst, cik izpildāmi ir visi līgumi, kas jums varētu būt ar viņiem..

5. Izveidojiet labas attiecības ar savu izstrādātāju

Kad esat izveidojis savu vietni, parasti tā ir norma, ka reizēm dažas lietas var noiet greizi. Labu attiecību uzturēšana ar izstrādātāju palīdzēs nodrošināt, ka visas kļūdas vai citas problēmas tiek ātri novērstas.

Tas arī turpina balstīties uz uzticēšanos un sniedz jums labu iespēju gadījumā, ja kādreiz nolemjat savai vietnei pievienot 2. fāzi. Puiši, kas to uzcēla, parasti varēs to attīstīt īsākā laika posmā un ar mazākiem resursiem.

Veiksmes stāsts: Credo

Avots: Uzņēmējs palielina uzņēmējdarbību, izmantojot ārpakalpojumus

Kā mārketinga konsultants Credo, Džonam bija grūti patstāvīgi konkurēt ar citiem uzņēmumiem, kuri klientiem sniedza pārliecību par “lielumu”. Bija ierobežojumi tam, cik daudz viņš katru dienu varēja sasniegt pats un nolēma izmantot ārpakalpojumus WordPress izstrādātājam.

Izmantojot darba attiecības, Jānis sasniedza punktu, kurā konsultēšanās darbā vairs nejutās uzspiests attīstības problēmu dēļ un spēj koncentrēties uz saviem biznesa pamatmērķiem.

Izmantojot ārpakalpojumus, izvairieties no šīm 5 kļūdām

 1. Nepareiza partnera izvēle
 2. Izveidojiet nereālu budžetu
 3. Nav skaidri definētu galveno mērķu
 4. Esat pārāk “atmetis” attīstības procesu
 5. Neizveido mārketinga plānu ap jūsu vietni

Secinājums: vai ārpakalpojumi ir piemēroti jums?

Katrs bizness ir atšķirīgs gan tajā, ko viņi dara, gan tajā, kāda jēga tam ir. Ja jums rodas jautājums, vai ārpakalpojumi ir jums piemērota izvēle, iespējams, tā ir. Tas, kas jums vajadzētu aplūkot, ir daudz no tā, ko es apskatīju šajā rakstā.

Nekļūdieties man – ārpakalpojumu ceļš nav izklāts ar rozēm, un tajā ir vairāk nekā taisnība. Tomēr dienas beigās, ja tas tiks izdarīts pareizi, jūs savā pamatdarbībā būsit ieguvis ārkārtīgi profesionālu vērtību.

Galvenā atšķirība starp ārpakalpojumu sniegšanu vai nē slēpjas dažos pamatos. Ja jūs izmantojat ārpakalpojumus, tā vietā, lai koncentrētos uz tehniskām kompetencēm, kuras jums nekad vairs nevajadzēs, tā vietā jūs izmantojat citas labas pārvaldības īpašības – komunikāciju un projekta plānošanu.

Tie noderēs jūsu labā neatkarīgi no tā, kādā biznesa jomā jūs darbojaties, pat pēc tīmekļa attīstības projekta pabeigšanas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map