Kā izveidot vietni: rokasgrāmata iesācējiem

Šajā rakstā es jums parādīšu būtiskus vietnes izveidošanas soļus.


 1. Reģistrējiet domēna vārdu
 2. Reģistrējieties tīmekļa mitināšanai
 3. Izveidojiet savu tīmekļa lapu
 4. Pārbaudiet un pārbaudiet savu vietni
 5. Finetune un augt

Pamata vietnes izveidošana ir vienkārša. Pats darbaspēks nedrīkstētu ilgt vairāk kā stundu. Izpratne par jūsu izvēli un pielāgošana jūsu situācijai tomēr nav viegls varoņdarbs.

Sakarā ar to, ka dažām darbībām var būt vajadzīgas papildu zināšanas, kuras neietilpst šī raksta darbības jomā, vajadzības gadījumā esmu iekļāvis saites uz detalizētiem resursiem.

Kāpēc jūs veidojat vietni?

Pirms mēs sākam, ir svarīgi vispirms definēt savu mērķi.

Mēs visi zinām, ka vietne var būt nozīmīga jūsu klātbūtnes daļa tiešsaistē – kā biznesa vienībai vai privātpersonai. Personai tas var būt kaut kas tik vienkāršs kā pamata profils vai tik detalizēts kā viss jūsu portfelis. Uzņēmumiem tas ir jāuzskata par daļu no jūsu aktīviem, un tas ir saistīts ar jūsu profilu, produktiem vai lietām, kuras jūs darāt.

Paturot prātā skaidru mērķi, jūs varat labāk pieņemt lēmumu ceļā – t.i., kuras platformas izmantot, kādus mārketinga kanālus iesaistīt utt..

Daži tipiski vietnes veidošanas iemesli:

 • Pārdot produktus – Ja jūsu galvenais mērķis ir produktu pārdošana, jūsu vietnei jāietver preču vitrīnas, tiešsaistes iepirkumu grozs, droša maksājuma vārteja un vēlams pārdošanas vietas sistēma..
 • Uz parādīt informāciju – Ja jūsu mērķis ir parādīt uzņēmuma vai personisko informāciju, apsveriet iespēju izveidot vienkāršu vienas lapas vietni uz pieejamu platformu.
 • Dalīties aktuālajās idejās un pieredzē – Emuārs parasti ir vislabākais lietotājiem, kuriem patīk rakstīt un dalīties savās idejās ar pasauli.

Šie iemesli nav savstarpēji izslēdzoši. Piemēram, jums var būt vietne, kurā ir apvienoti divi vai vairāki iepriekš minētie elementi.

Svarīgākie pasākumi, lai izveidotu savu vietni

Kad esat sakārtojis savas vietnes mērķus, ir laiks to izveidot! Lai sāktu, vispirms ir jāveic…

1. Reģistrējiet domēna vārdu

Kas ir domēna vārds??

Lai izveidotu vietni, vispirms jums ir nepieciešams domēna vārds.

Domēna vārds ir adrese, kas identificē jūsu vietni internetā. Daži piemēri ir Yahoo.com, Google.com vai BuildThis.io (vietne, kuru šobrīd lasāt).

Kur reģistrēt domēna vārdu?

Lai jums piederētu domēns, jums tas būs jāreģistrē domēna reģistratūrā.

Domēna reģistrators palīdzēs jums pārbaudīt, vai domēna vārds ir unikāls, pirms atļaujat turpināt reģistrāciju. GoDaddy un NameCheap ir divi populāri domēnu reģistrētāji. Es tos ļoti ilgi izmantoju savu domēnu pārvaldīšanai.

Kā izvēlēties domēna vārdu?

Domēna vārda izvēle bieži ir visgrūtākā sastāvdaļa, jo tai ne tikai jāatspoguļo jūsu zīmols, bet tai jābūt vieglai, vienkāršai un neaizmirstamai..

Jūsu domēna vārdam jābūt unikālam – vārdam nedrīkst piederēt cita persona vai organizācija visā pasaulē. Vispārīgs īkšķa noteikums, kas jums jāpatur prātā, veidojot domēna vārdus, ir:

 • Glabājiet to īsi un viegli atcerieties
 • Nelietojiet preču zīmes
 • Kad iespējams, dodieties uz .com vai .net
 • Esiet radošs un lietojiet saliktus vai veidotus vārdus
 • Mēģiniet padarīt to atslēgvārdu atbilstošu

Padomi, par kuriem var rīkoties

 • Ja jums ir grūti izdomāt domēna vārdu, idejām vienmēr varat izmantot domēna vārdu ģeneratorus. Daži no populārākajiem ir Wordroid un Lean domēna meklēšana.
 • Ja esat iesācējs, iesakām doties uz GoDaddy vai Namecheap, lai atrastu domēna vārdu. Abas lietas iesācējiem ļauj ērti iegādāties un reģistrēt domēna vārdu.

2. Reģistrējieties tīmekļa mitināšanas kontam

Kas ir tīmekļa mitinātājs?

Tīmekļa resursdators ir liels dators (pazīstams arī kā serveris), ko izmanto, lai saglabātu failus, kas nepieciešami kā jūsu vietnes daļa.

Padomājiet par to kā māju, kurā glabājas mēbeles un sadzīves tehnika – māja ir jūsu tīmekļa mitinātāja un jebkas cits iekšā māja ir jūsu vietnes saturs. Vietnes saturā parasti ietilpst teksts, attēli, video un visi citi elementi, kurus jūs uzskatāt par nepieciešamiem.

Kādas ir jūsu izvēles mitināšanas laikā??

Web hostings šodien ir pieejams dažādos komplektos. Tradicionāli tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nodarbojas tikai ar serveru iznomāšanu ar pamata programmatūru un tehnisko atbalstu. Vietnes mitināšana ar tradicionālo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju parasti ir lētāka un elastīgāka; taču vietnes iestatīšanai ir nepieciešams mazliet papildu darbs.

Mūsdienās uzņēmumi apvieno dažādus pakalpojumus kopā un ļauj lietotājiem izveidot, mitināt un pārvaldīt vietnes no viena pakalpojumu sniedzēja. Parasti šos uzņēmumus saucam par vietņu veidotājiem vai tiešsaistes veikalu veidotājiem. Vietnes mitināšana šajās “saišķa” platformās parasti ir dārgas un mazāk elastīgas; bet jums būs viegli izveidot vietni vai tiešsaistes veikalu.

Hostinga platforma iesācējiem

Ja jūs tikko sākat darbu – pamata dalītā hostings parasti ir pietiekami labs. Šim nolūkam es iesaku Hostinger Single Plan – kas ļauj jums mitināt vienu vietni par zemu cenu – tikai USD 0.80 mēnesī.

Hostinger hostingsHostinger Single Plan – mitiniet vienu vietni ar 10 GB SSD krātuvi un 100 GB joslas platumu (vairāk nekā pietiekami, lai sāktu) par USD 0,80 mēnesī.

Hostinga platforma e-komercijai / tiešsaistes veikaliem

Ja jūs plānojāt pārdot produktus tieši no savas vietnes (e-komercijas veikals), jums vajadzētu apskatīt Shopify Basic (sākuma cena USD 29 mēnesī).

Tirdzniecības platformas800 000 e-komercijas veikalu izmanto Shopify, ieskaitot NBA Lakers Store un Tattly.com. Shopify Basic sākas ar USD 29 mēnesī.

Hostinga platforma viegli izveidojamām vietnēm / maziem uzņēmumiem

Ja viss, kas jums nepieciešams, ir vienkārša vietne, lai parādītu savu biznesa portfeli un kontaktinformāciju, komplektētā mitināšanas opcija var būt piemērota. Wix un Weebly ir divi vietņu veidotāji, kas man patīk – mēs plaši rakstām par diviem, un šeit varat apskatīt mūsu pārskatus – Wix pārskats / Weebly pārskats.

Wix kā komplektētas opcijasPiedāvāts kā tiešsaistes pakalpojums, Wix ļauj strādāt ar vilkšanas un nomešanas vizuālo redaktoru, lai izveidotu savu vietni, pat ja jums ir nulles kodēšanas zināšanas. Wix Unlimited plāna cena ir USD 12,50 mēnesī.

Padomi, par kuriem var rīkoties

 • Ir pieejami dažādi mitināšanas veidi: dalīta mitināšana, īpaša servera mitināšana un mākoņa / VPS mitināšana.
 • Ja esat maza vietne, lētāk ir meklēt koplietojamos mitināšanas plānus. Lielākām vietnēm ieteicams izmantot mākoņa vai speciālu mitināšanu.
 • Dažas galvenās īpašības, kas jums jāņem vērā pirms tīmekļa mitinātāja izvēles, ir to cenas, servera ātrums un darbības laiks. Daži no populārākajiem nosaukumiem ir Hostinger (iesācējiem), kā arī InMotion Hostings un SiteGround (lielākām vietnēm)..
 • Ja plānojat pārdot produktus tieši no savas vietnes, apsveriet iespēju izmantot veikalu veidotāju, piemēram, Shopify vai BigCommerce.

3. Izstrādājiet savas tīmekļa lapas

Kad esat saņēmis savu domēna vārdu un tīmekļa mitinātāju, ir pienācis laiks kaut ko ievietot internetā. Lai izstrādātu savas tīmekļa lapas, varat nolīgt tīmekļa izstrādātāju vai pats to izdarīt.

Šeit sīki apspriežam, kā ārpakalpojumus uzticēt Web izstrādes uzdevumam. Ja plānojat nolīgt kādu personu, kas izstrādātu jūsu vietni, jums vajadzētu izlaist šīs darbības un pāriet uz šo lapu.

DIYers, šeit ir trīs vienkārši veidi, kā noformēt vietni:

1- Web-redaktors, ko jūs redzat, tas ir, ko jūs saņemat (WYSIWYG)

WYSIWYG redaktors ļauj iestatīt vietni un noformēt tīmekļa lapas no jauna, bez kodēšanas nepieciešamības. Tas darbojas tāpat kā parasts vārdu procesors – jūs sākat ar veidni vai tukšu lapu, pēc tam izveidojat savas vietnes lapas. Kad tas ir izdarīts, jūs piepildāt tos ar saturu un augšupielādējat visu mapi savā tīmekļa mitinātājā, izmantojot failu pārsūtīšanas protokola (FTP) programmu.

Lai izmantotu šo metodi, vislabāk ir, ja jums ir HTML / CSS pamatprasmes un dažas vispārīgas zināšanas par interneta darbību.

Ir pieejami vairāki WYSIWYG tīmekļa redaktori – daži ir bez maksas nekomerciālai lietošanai, bet citi var pieprasīt apmaksātu licenci. Microsoft Expression Web, Google Web Designer, BlueGriffon, un Atvērtais elements ir daži labi, lai pārbaudītu.

FTP programmai – FileZilla un WinSCP ir divas labākās bezmaksas iespējas.

Microsoft Expression - WYSIWYG redaktorsPiemērs – šeit ir Microsoft Expression tīmekļa redaktora ekrānuzņēmums. Mapju saraksts (pa kreisi) – strukturējiet vietni, izmantojot mapes. Redaktors (centrā) – šeit ierakstiet un formatējiet tekstu. Stili / rīklodziņš (labajā pusē) – veidojiet un noformējiet savu lapu, izmantojot CSS (pēc izvēles). Ņemiet vērā, ka jums būs jāizveido lapas nosaukuma indekss (.html / .htm / .php / .asp) – tas darbosies kā jūsu vietnes sākumlapa.

Šī opcija ir iespējama tikai tad, ja izmantojat tradicionālo mitināšanu (t.i., Hostinger). WYSIWYG redaktora izmantošana ir elastīga un jautra, ja jums patīk apgūt tīmekļa kodēšanu…, taču tā nav iespejams iesācējiem, kuri tūlīt vēlas izveidot vietni..

2- Satura pārvaldības sistēmas (CMS) izmantošana

Mūsdienās lielāko daļu vietņu izveido un pārvalda, izmantojot CMS. CMS nāk ar daudzām priekšrocībām no vietnes īpašnieka viedokļa. Tos ir viegli pārvaldīt, tie ir elastīgi dizaina un attīstības jomā, kā arī rentabli (bez maksas!) – trīs galvenās priekšrocības.

Ja jūs par to vēl neesat dzirdējis – WordPress nodrošina ~ 33% no visām tīmekļa vietnēm internetā populārākais CMS pasaulē.

Tiem, kas izvēlas parasto mitināšanas opciju 2. darbībā, WordPress var instalēt tikai ar dažiem klikšķiem.

WordPress instalēšana HostingerLūk, kā WordPress var iestatīt vietnē Hostinger. Piesakieties savā Hostinger kontā, dodieties uz vietni > Auto uzstādītājs > WordPress > Iestatiet paroli un vietnes nosaukumu > Uzstādīt.

Kad WordPress būs instalēts, jūs iegūsit pamata vietnes ietvaru. Pēc tam jūs varat noformēt savas tīmekļa lapas, izmantojot WordPress veidni. Iepriekš izveidotas WordPress veidnes ir pieejams bez maksas vietnē WordPress.org (oficiālais tēmu katalogs). Vai arī jūs varat iegādāties piemaksu veidnes no profesionāliem izstrādātājiem, piemēram, Elegant Themes vai Artisan.

Disha šeit paskaidroja, kā izveidot emuāru vai vietni, izmantojot WordPress. Lūdzu, izpildiet norādījumus, ja jums nepieciešama papildu informācija.

Piezīme. CMS nevar izmantot, ja 2. solī izvēlējāties iet kopā ar “Paketes” platformu, piemēram, Wix vai Weebly..

3. Vietnes / veikala veidotāja izmantošana, velkot un nometot

Vietnes / veikala izveidotājs, velkot un nometot, ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā izveidot vietni.

Jums nav vajadzīgas nekādas tīmekļa attīstības prasmes – vienkārši izvēlieties iepriekš izveidotu veidni, paņemiet no izstrādātāja nepieciešamos tīmekļa elementus (ti, kontaktformu, nolaižamās izvēlnes, Google Map, maksāšanas pogas, iepirkumu grozu utt.) Un ir pieejama visa vietne.

Ir daudz vietņu veidotāju, kas izkaisīti pa internetu – Wix un Weebly ir divi no populārākajiem. Un kā minēts iepriekš, Shopify būtu lieliska izvēle, ja veidojat tiešsaistes veikalu.

Wix demonstrācija

Vietnes izveidošana un rediģēšana, izmantojot Wix EditorVietnes izveidošana vietnē Wix: Vietnes izvēlne (pa kreisi) – pārvaldiet lapas, izvēlieties vietnes fonu, iestatiet vietnes navigāciju, pievienojiet tekstus un saites, augšupielādējiet attēlus utt.; Izlīdzināšana (centrā / pa kreisi) – šeit sakārtojiet un izlīdziniet vietnes elementus; Priekšskatījums (augšējā labajā stūrī) – saglabājiet, priekšskatiet un publicējiet savu vietni.

Vietnes izveidošana Wix sākotnēji veidotajās veidnēsWix veidnes – Wix ir simtiem iepriekš izveidotu veidņu (skatīt visus).

Shopify demonstrācija

Vietnes izveidošana un rediģēšana, izmantojot Shopify redaktoruNoformējiet savu tiešsaistes veikalu ar iepriekš izveidotu motīvu veikalā Shopify. Izvēlne (pa kreisi) – izvēlieties motīvus un pievienojiet šeit veikala elementus (slaidus, virsrakstus, attēlus, kājenes utt.); Priekšskatījums (centrā / labajā pusē) – priekšskatiet savu veikalu šeit.

Shopify veidnesShopify piedāvā plašu bezmaksas un premium tēmu klāstu (skat. Paraugus).

Hostgator vietņu veidotāja demonstrācija

Gator vietņu veidotājsGator Website Builder lietošana – izvēlne (pa kreisi) – izvēlieties motīvus, pievienojiet lapas un pievienojiet šeit sadaļu; Priekšskatījums (centrā / labajā pusē) – pārvietojieties starp lappusēm augšējā navigācijas joslā; saglabājiet, priekšskatiet un publicējiet savu vietni.

Bezmaksas tēmas vietnē Gator Website BuilderPilnībā pielāgojamas un reaģējošas vietņu veidnes, ko piedāvā Hostgator vietņu veidotājs.

Padomi, par kuriem var rīkoties

 • Vienā lappusē pārlūkojiet bezmaksas e-komercijas vietņu veidnes, izmantojot vietni Shopify, BigCommerce, Wix un Weebly
 • Soli pa solim izveidojiet vietni, izmantojot Wix
 • Skatiet vietņu piemērus, kas izveidoti, izmantojot Wix
 • Soli pa solim izveidojiet vietni, izmantojot Shopify
 • Skatiet vietņu piemērus, kas izveidoti, izmantojot Shopify

4. Vietnes pārbaude un pārbaude

Kad jūsu vietne ir gatava – ir pienācis laiks pārbaudīt un pārbaudīt, kā tā darbojas lielākajos pārlūkos (Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge, IE 11 utt.), Kā arī dažādos ekrāna izmēros..

Mēs varam palaist šos testus tiešsaistē, izmantojot bezmaksas rīkus.

Marķējuma pārbaude

W3C - apstipriniet savu vietni, kad esat pabeidzis darbuIzmantojot vietni, viegli pārbaudiet savas vietnes atzīmi W3C marķējuma validācijas pakalpojums.

Kas ir iezīmēšanas validācija? Kodēšanas valodām vai skriptiem, piemēram, HTML, PHP un tamlīdzīgi, katram ir savs formāts, vārdu krājums un sintakse. Atzīmēšanas pārbaude ir process, kurā tiek pārbaudīts, vai jūsu vietne ievēro šos noteikumus.

Pārlūka pārbaude

Pārbaudiet savu vietni dažādos pārlūkosPārbaudiet savu vietni līdz 115 dažādiem pārlūkiem vienā kadrā Pārlūkprogrammas attēli.

Ekrāna pārbaude

Pārbaudiet savu vietni dažādos ekrāna izmērosIzmantojiet Ekrāns lai priekšskatītu savu tīmekļa lapu monitoros, planšetdatoros, viedtālruņos un citos dažādos ekrāna izmēros.

5. Vietnes uzlabošana un uzlabošana

Pirmās pakāpes ir jūsu vietnes publicēšana internetā. Joprojām ir jāveic daudzas citas lietas, lai nodrošinātu jūsu vietnes panākumus. Šeit ir daži uzdevumi, kas jāsāk ar…

Precīzi pielāgojiet vietnes ātrumu

Google ir skaidri norādījis, ka vietnes ātrums ir viens no tā ranžēšanas faktoriem. Tas nozīmē, ka jūsu vietne var pakāpties augstāk, ja tā tiek ātri ielādēta.

Arī – jo ātrāk tiek ielādēta jūsu vietne, jo laimīgāki būs jūsu vietnes apmeklētāji. Neskaitāmos gadījumu pētījumos un eksperimentos ir pierādīts, ka lēna vietnes ielāde sabojā lietotāju pieredzi un ietekmē vietnes ieņēmumus. Amazon būtu zaudējis aptuveni 1,6 miljardu ASV dolāru ieņēmumus, ja tā vietne palēninātos pat par vienu sekundi.

Ja jūsu pašreizējais vietnes ātrums ir lēns, iemācieties to uzlabot.

Uzlabojiet vietņu meklēšanas redzamību

Lai jūsu vietne tiktu pamanīta, jums nav jābūt meistaram meklētājprogrammu optimizācijā (SEO). Bet dažas meklētājprogrammu optimizācijas pamatprasmes vienmēr ir labas.

Izveidojiet tīmekļa pārziņa kontu vietnē Google meklēšanas konsole iesniegt savu vietni Google un identificēt visas SEO problēmas. Veiciet pamata atslēgvārdu izpēti un pēc tam optimizējiet lapas nosaukumu un galveno atslēgvārdu virsrakstus. Ievietojiet shēmas marķējumu savā vietnē, lai izceltos no meklēšanas rezultātu lapām.

Lai iegūtu vairāk SEO padomu, izlasiet mūsu SEO manekenu ceļvedi.

Ieviesiet HTTPS

Kopš Google Chrome sāka HTTP vietnes marķēt kā “Nav drošas”, SSL sertifikāts ir kļuvis par lielu lietu. Lai pārliecinātos, ka lietotāji jūsu vietnei ir uzticami, ir nepieciešams HTTPS savienojums.

Pievienojiet būtiskas lapas

Neviena no divām vietnēm nekad nav viena un tā pati, jo tām var būt atšķirīgs mērķis un / vai funkcija. Tomēr ir trīs standarta lappuses, kurām vajadzētu būt katrai vietnei: Indekss (mājas lapa), Par lapu un Kontaktu lapa.

Mājas lapa

Mājaslapa bieži ir pirmā vieta, kur lielākā daļa apmeklētāju redzēsies pēc tam, kad viņi nolaidīsies jūsu vietnē. Jūsu mājas lapai vajadzētu sasniegt pareizo soli un piesaistīt apmeklētājus dziļāk jūsu vietnē.

Vietnes piemērs - HausPiemērs – Haus mājas lapā ir skaidra navigācijas izvēlne un galerijas stila dizains (kas ir lieliski piemērots produktu demonstrēšanai).

Par lapu

About Page ir domāts par kontakta veidošanu ar jūsu apmeklētājiem. Tas ļauj jums iepazīstināt sevi un sniegt sīku informāciju (labi?) Par jūsu vietni. Parasti ieteicams iekļaut to cilvēku fotoattēlus, kuriem pieder un kuri pārvalda vietni.

Vietnes piemērs - Bulldog SkincarePiemērs – Bulldog Skincare’s About About sūta mīļu un neaizmirstamu ziņojumu.

Kontaktu lapa

Ir svarīgi sazināties ar lietotājiem un potenciālajiem klientiem. Tātad – kontaktu lapa. Iekļaujiet visus iespējamos saziņas kanālus (sociālo mediju profilus, kontaktinformācijas veidlapas, e-pasta adresi utt.), Lai pārliecinātos, ka apmeklētāji var ar jums sazināties.

Vietnes piemērs - SurveyatePiemērs – Survicate kontaktu lapa ir skaisti noformēta ar lieliem formas laukiem, skaidru aicinājumu uz darbību; un sastāv no visas nepieciešamās informācijas.

Paplašiniet savu pieejamību sociālo mediju platformās

Jūsu vietnei vajadzētu būt arī klātbūtnei sociālo mediju platformās, kur lielāko daļu jūsu mērķauditorijas pavada Hangout. Vietnei BuildThis.io tas nozīmē Facebook un Twitter. Citiem tas var būt LinkedIn, Tumblr vai Pinterest.

Šeit ir daži sociālo mediju mārketinga padomi iesācējiem.

Pievienojiet faviconu

Vai jūs redzējāt burtu “B”Dzeltenā aplī, kas parādījās jūsu pārlūkprogrammas cilnes kreisajā pusē? Tas ir pazīstams kā “favicon”. Tāpat kā logotips, faviks ir mazāks vizuālais elements, kas attēlo vietni.

Favicon ir lielisks zīmolrades paņēmiens, ko vietņu īpašnieki bieži aizmirst. Ja tas izklausās kā jūs, izmantojiet šo bezmaksas favicon ģeneratoru.

Izveidojiet vietnes FAQ

Vai jūs varat izveidot savu vietni bez maksas??

Izmantojot vietni, varat izveidot bezmaksas vietni bezmaksas tīmekļa mitināšana piemēram, 000Webhost piedāvājumi vai izmantojot bezmaksas plānu, ko piedāvā daži vietņu veidotāji. Piemēram, Wix piedāvā bezmaksas plānu ar ierobežotiem resursiem, kas ir piemērots mazām, maza apjoma vietnēm.

Kā izveidot sava biznesa vietni??

Vietņu veidotāji ir ideāls veids, kā mazajiem uzņēmumiem izveidot savas tīmekļa vietnes, bez nepieciešamības izmantot ārpakalpojumus. Šīs iespējas neprasa tehniskas zināšanas un bieži piedāvā iepriekš izstrādātas veidnes, kas var būt noderīgas > Noklikšķiniet šeit, lai sāktu.

Kāds ir labākais vietņu veidotājs?

“Labākais” ir subjektīvs termins – tas, kas mums ir vislabākais, iespējams, jums nav piemērots. Runājot par popularitāti – Squarespace ir vispopulārākais vietņu veidotājs ar 22% tirgus daļu. Viņiem seko attiecīgi Wix un GoDaddy’s GoCentral otrajā un trešajā vietā.

Vai es varu izveidot vietni Google?

Google piedāvā vietņu veidotāju kā daļu no sava G Suite produktu klāsta. Cenas sākas no USD 5,40 mēnesī / mēnesī.

Kā izveidot PDF no vietnes?

Ja datorā ir instalēts Adobe Reader, varat izveidot PDF failu no Web lapas bt, nospiežot CTRL-P. Atvērtajā drukas izvēlnē atlasiet izvadi uz PDF un pēc tam saglabājiet failu.

Paveiciet to tūlīt!

Tagad jūs zināt vairāk nekā pietiekami, lai izveidotu un izveidotu veiksmīgu vietni. Ir pienācis laiks savas zināšanas izmantot. Sāciet tagad un šūpojiet internetu!

* Tulkojums: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map