Najlepsi twórcy sklepów internetowych dla początkujących i małych firm w 2020 roku

* Aktualizacje: zaktualizowane ceny i funkcje zaktualizowane do 2020 r .; dodano sekcję FAQ.


Sprzedaż detaliczna online na całym świecie wynosi w 2017 r. 2,3 bln USD, a przewiduje się, że przychody w 2021 r. Wzrosną do 4,88 bln USD (źródło). W 2019 r. ECommerce stanowi ponad 13% wszystkich przychodów detalicznych na całym świecie.

Handel detaliczny online jest ogromny.

Tracisz (dużo!), Jeśli Twoja firma nie zwiększyła zasięgu online.

Wraz z pojawieniem się twórców sklepów internetowych tworzenie sklepu internetowego nigdy nie było łatwiejsze – nawet jeśli jesteś tylko nowicjuszem bez doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

Istnieje wiele świetnych twórców witryn eCommerce, które są przeznaczone dla początkujących, którzy chcą tylko prostego i funkcjonującego sklepu internetowego. Zawęziliśmy go do pięciu najlepszych, które są idealne dla każdego początkującego lub małego właściciela firmy z ograniczonym budżetem.

W skrócie: Porównaj najlepsze konstruktory sklepów internetowych

Porównaj funkcje i przejrzyj ceny konstruktorów sklepów internetowych w poniższej tabeli.

funkcje
Shopify
BigCommerce
Wola
Wix
Weebly
Zyro
Aplikacje i motywyPonad 1200 aplikacji & Ponad 100 motywówPonad 470 aplikacji & Ponad 110 tematówPonad 70 aplikacji & Ponad 40 tematówPonad 260 aplikacji & Ponad 500 motywówPonad 270 aplikacji & Ponad 50 tematówBrak aplikacji & 11 tematów
WsparcieE-mail, czat na żywo & telefonE-mail & telefonCzat na żywo & telefonE-mailE-mail, czat na żywo & telefonCzat na żywo & e-maile
Opłata transakcyjna0,5 – 2,0%0%0%2,9%++2,9%++0%
Bramy płatniczePonad 100 bramek płatności na całym świeciePonad 60 bramek płatności na całym świecieAuthroize.net, Digital River, FirePay, PayPal Pro, StripeAkceptuj główne karty kredytoweStripe, Square, PayPal Express, Authorize.netNieznany
Najlepszy plan dla małych BizPodstawowy – 29 USD / miesPlus – 29,95 USD / miesOsobiste – 29 USD / miesVIP – 35 USD / miesBiznes – 25 USD / mieseCommerce – 14,99 USD / mies
Co dostałeśNieograniczone produkty i pamięć z zaawansowanymi funkcjami eCommerceNieograniczone produkty i przepustowość. Do 150 000 USD sprzedaży online rocznie10 000 produktów o przepustowości 10 GB. Wsparcie priorytetowe20 GB przestrzeni dyskowej i nieograniczona przepustowość dzięki przydatnym funkcjomNieograniczone produkty z funkcjami do sprzedaży onlineWymień do 100 produktów
Nadaje się doPoważny właściciel firmy eCommerce, który szuka najlepszych transakcji typu jack-of-all-trade.Sklep internetowy wszystkich rozmiarów oparty na przychodach; najlepsze alternatywy dla Shopify.Mały lub indywidualny sprzedawca, który chce sprzedawać produkty fizyczneObecny użytkownik Wix, który chce uaktualnić swoją stronę internetową, aby stała się sklepem internetowym.Użytkownicy, którzy chcą prostego i taniego sklepu internetowego na swojej stronie internetowej.Startowe strony eCommerce
OdwiedzićShopify.comBigCommerce.comVolusion.comWix.comWeebly.comZyro.com

Najwyżej oceniani twórcy sklepów internetowych – Funkcje recenzji & cennik

1. BigCommerce

BigCommerce Online Store Builder - niezbędny planBigCommerce – wypróbuj BigCommerce za darmo przez 15 dni (karta kredytowa nie jest wymagana), kliknij tutaj.

Niezależnie od tego, czy jesteś poważnym właścicielem firmy, czy tylko nowicjuszem, BigCommerce oferuje mnóstwo funkcji, które są bardzo przyjazne dla użytkownika. Należy jednak zauważyć, że ich witryna może być nieco myląca dla nowych użytkowników.

Ze względu na głębokość funkcji BigCommerce może zaspokoić ogromną liczbę użytkowników. Podzielili swoje linie produktów na dwa główne segmenty – Enterprise i Essentials. Chyba że prowadzisz firmę wartą wiele miliardów dolarów, są większe szanse, że będziesz chciał zajrzeć do sekcji Essentials.

BigCommerce Essentials oferuje użytkownikom kompleksową platformę, która pomaga na każdym etapie, od rejestracji do operacji na Twojej stronie. Od darmowych szablonów dla początkujących, aby pomóc Ci w projektowaniu, po inne rozbudowane funkcje, takie jak sprzedaż wielokanałowa, narzędzia marketingowe i inne – BigCommerce Essentials ma to wszystko.

Mają także bardzo szerokie wsparcie, które można wykorzystać na więcej niż jeden sposób. Oprócz zwykłych kanałów pomocy możesz również skorzystać z kursów na żądanie, które pomogą Ci nauczyć się, jak rozwijać witrynę.

Możesz spróbować z 15-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, bez karty kredytowej.

Przeczytaj szczegółowo recenzję BigCommerce tutaj.

Najważniejsze cechy BigCommerce

 • Szeroki wybór motywów – stwórz piękny sklep internetowy z łatwym do dostosowania motywem
 • Sprzedawaj wszędzie – integruj z eBay, Amazon, Facebook, Square, Google Shopping i nie tylko
 • Wsparcie w zakresie wysyłki i opodatkowania – Automatyczne obliczanie stawek wysyłki i podatków
 • Kompleksowe narzędzia analityczne – Wbudowana analiza sklepu i integracja z Google Analytics; eksportować dane sprzedaży i dane produktu w formacie CSV lub XML
 • Możliwości Dropshipping – Różne aplikacje dostępne dla biznesu dropshipping
 • Najlepsze możliwości SEO – Solidne funkcje SEO i wsparcie
 • Brak opłat transakcyjnych we wszystkich planach – sprzedawaj i zarabiaj więcej dzięki BigCommerce

Ceny BigCommerce

 • Standard – 29,95 USD miesięcznie
 • BigCommerce Plus – 79,95 USD miesięcznie
 • Pro – 299,95 USD miesięcznie

2. Shopify

Platforma e-commerce Shopify - buduj i rozwijaj swój biznes onlineShopify – wypróbuj Shopify za darmo przez 14 dni (karta kredytowa nie jest wymagana), kliknij tutaj.

Kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli firm, Shopify, jest rozwiązaniem dla tych, którzy chcą prowadzić sklep eCommerce na swojej stronie internetowej. Shopify daje dostęp do kreatora sklepów internetowych, który pozwala zbudować witrynę dokładnie tak, jak chcesz.

Korzystając z gotowych szablonów Shopify, utworzenie sklepu eCommerce jest dość łatwe. Masz do wyboru ponad sto różnych szablonów. Wszystkie profesjonalnie wyglądające szablony są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Obejmują nawet szereg funkcji, takich jak SEO, zasoby marketingowe, integracja z mediami społecznościowymi, bezpieczne wózki sklepowe, a nawet obsługa ponad 100 bramek płatności. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, aby rozszerzyć swój sklep, możesz wybrać odpowiedni dodatek ze sklepu App Shopify – dostarczany z darmowym i płatnym.

Jeśli Twój sklep internetowy ma siedzibę w USA lub Kanadzie, możesz skorzystać z płatności Shopify i rozwiązania wysyłkowego. Płatność Shopify jest w pełni zintegrowana z Twoim sklepem. Nie musisz płacić żadnej opłaty transakcyjnej. Albo naliczysz do 2% opłat transakcyjnych za każdą sprzedaż.

Dowiedz się więcej – przeczytaj naszą szczegółową recenzję na Shopify.

Shopify Najważniejsze funkcje

 • Skalowalność – potężny kreator sklepów internetowych dla małych i dużych firm
 • Sprzedawaj wszędzie – integruj z Amazon, Facebook, Instagram i nie tylko
 • Wbudowana konstrukcja sklepu – ponad 100 profesjonalnych szablonów stron internetowych eCommerce (bezpłatnie & premia)
 • Shopify Point-of-Sale – Ujednolicenie sprzedaży offline i internetowej
 • Płatność Shopify – Akceptuj płatność kartą kredytową bez kont osób trzecich
 • Obsługa wysyłek – Automatyczne obliczanie kosztów wysyłki i drukowanie etykiet wysyłkowych USPS
 • Shopify Business Name Generator – Wybierz oryginalną nazwę firmy za pomocą zautomatyzowanego narzędzia
 • Giełda wymiany – łatwo kupuj, sprzedawaj lub przenieś swój sklep Shopify
 • Największe aplikacje i wsparcie społeczności – Shopify jest wspierany przez dużą społeczność niezależnych programistów; Shopify App Store zawiera mnóstwo przydatnych dodatków

Ceny Shopify

 • Shopify Lite – 9 USD miesięcznie (ograniczone funkcje)
 • Podstawowy plan Shopify – 29 USD miesięcznie
 • Shopify – 79 USD miesięcznie
 • Advanced Shopify – 299 USD miesięcznie

3. Wola

WolaVolusion – Wypróbuj 14 dni za darmo (karta kredytowa nie jest wymagana), kliknij tutaj.

Dla tych, którzy chcą zbudować sklep internetowy, który wygląda gładko i czysto, Volusion oferuje wszystkie narzędzia, które najlepiej nadają się do stworzenia atrakcyjnego wizualnie eCommerce, który nie jest zbyt obciążający Flash.

Wiele aspektów narzędzi do budowania stron internetowych Volusion można dostosować, aby pomóc Ci sprzedawać każdy rodzaj produktu, jednak ich projekt jest ukierunkowany na sprzedaż dóbr fizycznych.

Strona internetowa eCommerce zbudowana z Volusion umożliwia klientom łatwe poruszanie się po sklepie i przeglądanie dowolnych sprzedawanych produktów.

Najważniejsze cechy Volusion

 • Obsługa płatności – Akceptuj płatności kartą kredytową za pośrednictwem Stripe, Authorize.net i innych.
 • Strona produktu – atrakcyjna strona prezentacji produktu z funkcją powiększenia i galerią zdjęć
 • Opuszczona funkcja koszyka – Odzyskaj więcej sprzedaży
 • Oceny użytkowników – Pozwól użytkownikom oceniać i oceniać twoje produkty
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych – wszystkie witryny i sklepy internetowe są zoptymalizowane dla użytkowników mobilnych

Ceny Volusion

 • Osobiste – 29 USD miesięcznie
 • Profesjonalne – 79 USD miesięcznie
 • Biznes – 299 USD miesięcznie

4. Wix

Strona główna Wix - kreator stron internetowych i e-commerceSklepy Wix – Kliknij tutaj, aby wypróbować za darmo.

Wix się skończył 154 miliony zarejestrowanych użytkowników w 190 krajach i nadal rosną w szybkim tempie. Dla firm, które chcą zacząć od małego w świecie eCommerce, Wix jest świetnym rozwiązaniem do tworzenia stron internetowych, ponieważ możesz przygotować witrynę w kilka minut.

Jedną z wielkich zalet Wix jest to, że zaspokajają potrzeby tych, którzy nie mają wiedzy na temat zakładania strony internetowej. Od dostarczania szablonów po wybór czcionek – dostarczają łyżki wszelkiej pomocy potrzebnej do założenia witryny.

Chociaż Wix jest bardziej znany z ogólnej strony internetowej, ma również solidne narzędzie do tworzenia stron internetowych eCommerce, które jest dość potężne.

Przeczytaj naszą szczegółową recenzję Wix tutaj.

Najważniejsze cechy sklepów Wix

 • Łatwy w użyciu edytor – Zbuduj swój sklep za pomocą narzędzia „przeciągnij i upuść”
 • Wix Logo Maker – Zaprojektuj niestandardowe logo pasujące do Twojej marki
 • Generator nazw firm – wybierz oryginalną i niezapomnianą nazwę swojej firmy
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych – wszystkie witryny i sklepy internetowe są zoptymalizowane dla użytkowników mobilnych
 • Dostępne blogowanie – łatwo dodawaj funkcje blogu do swojej witryny eCommerce
 • Szablony sklepów internetowych – ponad 500 konfigurowalnych szablonów w sklepach Wix

Ceny sklepów Wix

 • Business Unlimited – 17 USD miesięcznie
 • Business Unlimited – 25 USD miesięcznie
 • Business VIP – 35 USD miesięcznie

5. Weebly

Sklep internetowy WeeblySklep internetowy Weebly – kliknij tutaj, aby wypróbować za darmo.

Weebly oferuje potężną platformę do budowy strony internetowej, ale nadal jest przystępny cenowo dla firm, które dopiero zaczynają działalność. Obok Wix, Weebly jest dość podobny pod względem oferowanych funkcji.

Niektóre ze wspaniałych funkcji, jakie oferują, to możliwość umożliwienia klientowi wyszukiwania i filtrowania produktów, które chcą w Twojej witrynie.

Ale oczywiście największą zaletą Weebly jest ich cena. A przy 12 USD za najniższy plan eCommerce, zdecydowanie łatwiej i mniej boli twój portfel, mieć stronę internetową eCommerce.

Przeczytaj naszą szczegółową recenzję Weebly tutaj.

Kluczowe cechy sklepu internetowego Weebly

 • Niedrogie – Najtańszy konstruktor sklepów internetowych na rynku, już od 12 USD miesięcznie
 • Automatyczny kalkulator podatkowy – możliwość ustawienia stawek podatkowych dla lokalizacji klienta
 • Obsługa płatności – akceptuj płatności za pośrednictwem Square lub zewnętrznych dostawców
 • Łatwe zarządzanie sklepem – narzędzie do zarządzania zapasami z odznakami przedmiotów i kwadratowymi kartami upominkowymi
 • Dobre wsparcie SEO Narzędzia SEO w celu poprawy widoczności witryny i produktu

Ceny Weebly

 • Pro – 12 USD miesięcznie
 • Biznes – 25 USD miesięcznie
 • Business Plus – 38 USD miesięcznie

6. Zyro

Zyro Online Store – Zacznij budować swój sklep internetowy za darmo.

Celem Zyro jest ułatwienie masowego budowania stron internetowych, w tym sklepów internetowych. Ich podwójna zdolność oznacza, że ​​nowi użytkownicy mają ścieżkę rozwoju, nawet gdy zaczynają od swoich bezpłatnych planów – i mogą później uaktualnić w celu komercjalizacji swoich stron internetowych. 

Należy jednak zauważyć, że ta bardzo prostota może być mieczem obosiecznym. Dla użytkowników, którzy są doświadczonymi weteranami eCommerce, możesz znaleźć tutaj odrobinę restrykcyjne. Jeśli jednak jesteś nowy, prawdopodobnie łatwo się dostosujesz.

Jako nowa usługa występują problemy z ząbkami, ale zespół Zyro ciężko pracował, aby rozwiązać problemy. Wystarczy się z nimi skontaktować, a ich wsparcie zajmie się resztą.

W każdym razie, z wiecznym kontem próbnym, co może pójść nie tak?

Najważniejsze cechy Zyro:

 • Łatwy w użyciu kreator sklepów internetowych
 • Wstępnie zaprojektowane szablony
 • Dołączone pomocne narzędzia biznesowe, takie jak ekspres do logo
 • Strony zoptymalizowane pod kątem SEO
 • Brak opłat transakcyjnych
 • Wsparcie sprzedaży wielokanałowej

Ceny Zyro:

 • eCommerce – 14,99 USD miesięcznie
 • eCommerce + – 21,99 USD miesięcznie

Jest odpowiednim narzędziem dla Ciebie?

Ponad 40% stron internetowych na hostowanym rozwiązaniu w Top 1 000 000 witryn BuiltWith korzysta z narzędzia do tworzenia sklepów internetowych: Shopify, Shopify Plus i BigCommerce (źródło: Zbudowany).

Kreator eCommerce lub sklepu internetowego to oprogramowanie, które oferuje kompletne rozwiązanie umożliwiające budowę witryny i sprzedaż online.

Oprogramowanie ma duże znaczenie w tworzeniu sklepu internetowego, takiego jak tworzenie strony internetowej, konfiguracja frontonu sklepu, obliczanie zapasów, obliczanie opłat za wysyłkę, zarządzanie zapasami, raportowanie sprzedaży, integracja z bramką płatności, projektowanie sklepu itp .; dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu firmy.

Konstruktor sklepu internetowego jest zwykle odpowiedni dla osób niebędących specjalistami i ekspertów. Wszystko, czego potrzebujesz, to nauczyć się korzystać z tych wstępnie zaprogramowanych funkcji – tak jak przy użyciu MS Words lub edytora internetowego WYSIWYG.

Jednak, podobnie jak wszystkie dobre rzeczy w życiu, twórcy sklepów internetowych mają swój wady.

Rzućmy okiem na zalety i wady korzystania z narzędzia do tworzenia sklepów internetowych:

Zalety Konstruktor sklepu internetowego

Typowe zalety korzystania z narzędzia do tworzenia sklepów internetowych to:

 • Kodowanie nie jest wymagane – łatwo twórz i edytuj swój sklep internetowy za pomocą edytora przeciągnij i upuść. Dla porównania potrzebujesz zaawansowanych umiejętności programowania, aby zbudować sklep internetowy od podstaw przy użyciu rozwiązania typu open source (np. PrestaShop lub Magento)
 • Wsparcie techniczne posprzedażne – platformy takie jak BigCommerce i Shopify są wyposażone w szerokie wsparcie posprzedażne, pomoc jest (zwykle) tylko jeden e-mail.
 • Gotowe, pięknie zaprojektowane witryny sklepowe (zobacz jedne z najlepszych darmowych szablonów tutaj)
 • Zabezpiecz się dzięki wbudowanym funkcjom zabezpieczeń i współdzielonym certyfikatom SSL
 • Łatwo rozwijaj swoją firmę na wielu kanałach i platformach (Facebook, Instagram, Pinterest, Amazon itp.)
 • Łatwo zarabiaj w różnych walutach za pośrednictwem wielu bramek płatności
 • Niektórzy twórcy sklepów umożliwiają zarządzanie sprzedażą online i offline w jednym miejscu (np. Shopify Pos)
 • Bieżąca obsługa witryny (w tym bezpieczeństwo i aktualizacje oprogramowania) bez dodatkowych kosztów

Wady Konstruktora sklepów internetowych

Typowe wady korzystania z narzędzia do tworzenia sklepów internetowych to

 • Obniżenie marży biznesowej – Wielu konstruktorów sklepów internetowych pobiera opłatę transakcyjną za sprzedaż (tj. Opłata Shopify 0,5 – 2,0%)
 • Niektórzy twórcy sklepów internetowych mają problemy z SEO (struktura adresów URL, dostęp .htaccess itp.), Których nie można naprawić
 • Życie i śmierć Twojego sklepu w zależności od platformy. Jeśli platforma przestanie działać, twój sklep również

Jak wybrać: Który kreator witryn internetowych eCommerce jest dla Ciebie odpowiedni??

W Internecie dostępnych jest wiele konstruktorów sklepów internetowych, a wybór odpowiedniej platformy zależy od tego, czego naprawdę potrzebujesz od Ciebie i Twojej firmy..

To trochę jak kupowanie samochodu. Jego głównym celem jest przeniesienie Cię z punktu A do B, ale jest coś więcej, gdy próbujesz wybrać jeden. W przypadku platformy sklepu internetowego głównym celem jest pokazanie sprzedawanego produktu, umieszczenie go w koszyku i przekazanie pieniędzy. Ale tak jak kupowanie samochodu, jest coś więcej.

Jeśli chodzi o wybór najlepszego narzędzia do tworzenia witryn eCommerce dla Twojej firmy, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

1. Jaki jest twój budżet?

Twój budżet decyduje o tym, na co możesz sobie pozwolić. Jeśli masz większy budżet, możesz zdobyć większy samochód. To samo dotyczy sklepów internetowych i opcji eCommerce. Większy budżet z pewnością zapewni Ci więcej interesujących platform, które oferują więcej wbudowanych funkcji. Z drugiej strony niedrogie będą prostsze i bardziej bezpośrednie.

 • Konstruktor sklepu bez opłat transakcyjnych: BigCommerce, Volusion
 • Najtańszy konstruktor sklepu: Weebly

2. Łatwość obsługi?

Szukając konstruktora sklepu internetowego, musisz zrozumieć różnicę między czymś, co działa, a czymś przyjaznym dla użytkownika. Niektórzy budowniczowie skupią się na projektowaniu nad funkcjami i odwrotnie. Jeśli nie masz nic przeciwko przejrzeniu instrukcji i instrukcji obsługi, możesz mieć więcej funkcji i opcji. Niektórzy mogą chcieć prostego i prostego projektu zamiast niejasnych funkcji.

 • Najbardziej przyjazny dla firm konstruktor sklepów: Shopify, BigCommerce

3. Czy potrzebujesz dodatkowego wsparcia?

Posiadanie wsparcia jest zawsze świetne, zwłaszcza gdy możesz wezwać kogoś do pomocy. Niestety może to również kosztować pieniądze. Podczas gdy niektórym może być w porządku posiadanie znormalizowanej pomocy lub robienie wszystkiego samemu, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, możesz rozważyć skorzystanie z pomocy programisty.

 • Kreator sklepów z najlepszą społecznością wsparcia: Shopify

4. Czy potrzebujesz sprzedaży / zapasów offline?

Dzięki platformom eCommerce będziesz mógł zarządzać swoimi zamówieniami i zapasami. Niektóre platformy umożliwiają jednak synchronizację z sprzedażą offline. Możesz nawet użyć niektórych jako systemu zamówień offline, dzięki czemu Twoje zapasy / płatności mogą bezproblemowo współpracować między sklepem online a offline.

 • Kreator sklepów z wbudowanym systemem POS: Shopify

5. Jakie są podstawowe cechy sklepu internetowego?

Dobry konstruktor sklepu internetowego powinien oferować podstawowe funkcje potrzebne do witryny eCommerce, takie jak certyfikaty SSL, funkcje koszyka, funkcje SEO witryny, raportowanie sprzedaży i zapasów, odzyskiwanie karty i wtyczki transakcyjne. Niektóre oferują więcej funkcji i wtyczek, ale kompromis oznacza konieczność radzenia sobie z bardziej skomplikowanym interfejsem.

 • Kreator sklepów internetowych z najlepszymi funkcjami: BigCommerce

Często zadawane pytania na temat konstruktorów witryn internetowych eCommerce

Czy mogę używać własnej domeny z konstruktorem sklepu internetowego??

Tak, możesz to zrobić w większości konstruktorów sklepów internetowych. Wszystkie pięć platform, które zalecamy w tym artykule, umożliwia użytkownikom łatwe połączenie nazwy domeny.

Czy muszę kupić specjalne certyfikaty SSL dla mojego sklepu internetowego?

Większość twórców sklepów internetowych ma bezpłatny wspólny certyfikat SSL – dlatego nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów ani nakładów pracy. Możesz jednak kupić i zainstalować prywatny certyfikat SSL dla swojego sklepu. Posiadanie certyfikatu SSL ma kluczowe znaczenie nie tylko dla bezpieczeństwa online klientów, ale również dla twojego rankingu Google. Google wyraźnie to stwierdził Szyfrowanie HTTPS to sygnał rankingowy w sierpniu 2014 r.

Ile opłat transakcyjnych muszę zapłacić konstruktorowi sklepu internetowego?

Nie wszyscy twórcy sklepów internetowych pobierają opłaty transakcyjne – na przykład BigCommerce nie pobiera opłat transakcyjnych we wszystkich swoich planach. Jeśli jednak tak się stanie, opłaty zwykle wynoszą od 0,5% do 3% – zależą od używanego planu.

Oto dwa przykłady:

Opłaty za transakcje Shopify
Podstawowy Shopify: 0 – 2% dla zewnętrznych bram płatniczych
Shopify: 0–1% dla zewnętrznych bramek płatności
Zaawansowane Shopify: 0 – 0,5% dla zewnętrznych bram płatniczych

Aby korzystać ze wszystkich głównych kart kredytowych (karty debetowe i kredytowe Visa, Mastercard, American Express, JCB, Discover i Diners Club), musisz je skonfigurować, przechodząc do sekcji akceptacji kart kredytowych i wybierając płatności Shopify.

Opłaty za transakcje Weebly
Weebly dodaje opłatę serwisową w wysokości 2,9% + 0,30 USD opłaty transakcyjnej dla Stripe, Authorize.net i PayPal. W swoich planach początkowych i profesjonalnych Weebly pobiera dodatkowe 3%, ale możesz wybrać biznesplan, aby uniknąć dodatkowej opłaty.

Czy zamiast tego powinienem użyć darmowego narzędzia do tworzenia witryn eCommerce?

Nie. Nie zalecamy korzystania z bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn eCommerce, ponieważ jest ono bardzo proste. Jeśli chodzi o budowę witryny eCommerce, dostajesz za co płacisz, a często za to, za co płacisz, to możliwość korzystania z narzędzi i funkcji niezbędnych dla sklepu internetowego.

Co to jest sklep internetowy z wysyłką wysyłkową?

Dropshipping to model biznesowy, w którym możesz sprzedawać produkty fizyczne bez posiadania przy sobie rzeczywistych produktów. W przypadku zamówienia od klientów właściciele sklepów muszą tylko skontaktować się z dostawcą. Zamówienie zostanie następnie wysłane bezpośrednio przez dostawcę do klientów. Sprawdź nasze najnowsze studium przypadku i dowiedz się, jak założyć firmę dropshipping za pomocą Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map