Najlepší stavitelia internetového obchodu pre nováčikov a malé firmy v roku 2020

* Aktualizácie: Aktualizované ceny a funkcie aktualizované na rok 2020; pridaná sekcia FAQ.


Maloobchodný predaj online na celom svete v roku 2017 dosiahol 2,3 bilióna dolárov a predpokladá sa, že tržby v roku 2021 vzrastú na 4,88 bilióna dolárov (zdroj). V roku 2019 eCommerce predstavuje viac ako 13% všetkých maloobchodných tržieb na celom svete.

Maloobchod online je obrovský.

Chýba vám (veľa!), Ak vaša firma nerozšírila svoj dosah online.

S príchodom tvorcov internetového obchodu nebolo nikdy jednoduchšie vytvoriť internetový obchod – aj keď ste len nováčik bez skúsenosti s vývojom webu..

Existuje množstvo skvelých tvorcov webových stránok elektronického obchodu, ktoré sú určené začiatočníkom, ktorí chcú jednoduchý a funkčný internetový obchod. Zúžili sme ju na päť najlepších, ktoré sú skvelé pre všetkých začínajúcich alebo malých podnikateľov s obmedzeným rozpočtom.

Stručný prehľad: Porovnajte najlepšie staviteľov internetového obchodu

Porovnajte funkcie a pozrite si ceny nástroja na tvorbu obchodov online v nasledujúcej tabuľke.

Vlastnosti
Shopify
BigCommerce
Volusion
Wix
Weebly
ZYRO
Aplikácie a motívy1 200+ aplikácií & 100+ tém470+ aplikácií & 110+ tém70+ aplikácií & 40+ tém260+ aplikácií & 500+ tém270+ aplikácií & 50+ témŽiadne aplikácie & 11 tém
podporaE-mail, live chat & telefóne-mail & telefónLive chat & telefóne-mailE-mail, live chat & telefónLive chat & e-maily
Poplatok za transakciu0,5 – 2,0%0%0%2,9%++2,9%++0%
Platobné brány100+ platobných brán po celom svete60+ platobných brán WorldWideAuthroize.net, Digital River, FirePay, PayPal Pro, StripePrijímajte hlavné kreditné kartyStripe, Square, PayPal Express, Authorize.netnevedno
Najlepší plán pre malé podnikyZákladné – 29 USD / mesiacPlus – 29,95 USD / mesiacOsobné – 29 USD / mesiacVIP – 35 USD / mesiacObchodné – 25 USD / mesiacElektronický obchod – 14,99 dolárov / mesiac
Čo si dostalNeobmedzené produkty a úložisko s pokročilými funkciami elektronického obchoduNeobmedzené produkty a šírka pásma. Až 150 000 dolárov online predaj ročne10 000 produktov so šírkou pásma 10 GB. Prioritná podporaÚložný priestor s kapacitou 20 GB a neobmedzená šírka pásma s užitočnými funkciamiNeobmedzené produkty s funkciami na predaj onlineZoznam až 100 produktov
Vhodné preVážny majiteľ firmy v oblasti elektronického obchodu, ktorý hľadá najlepšie obchody.Internetový obchod všetkých veľkostí založený na výnosoch; najlepšie alternatívy k službe Shopify.Malý alebo individuálny predajca, ktorý chce predávať fyzické výrobkyExistujúci užívateľ Wix, ktorý chce aktualizovať svoje webové stránky, aby sa stal internetovým obchodom.Používatelia, ktorí chcú na svojom webe jednoduchý a lacný internetový obchod.Štartovacie stránky elektronického obchodu
návštevaShopify.comBigCommerce.comVolusion.comWix.comWeebly.comZyro.com

Tvorcovia obchodu s najlepším hodnotením – funkcie kontroly & stanovenie ceny

1. BigCommerce

BigCommerce Online Store Builder - základný plánBigCommerce – Vyskúšajte zadarmo BigCommerce po dobu 15 dní (nie je potrebná žiadna kreditná karta), kliknite sem.

Či už ste skutočným vlastníkom firmy alebo iba nováčikom, spoločnosť BigCommerce ponúka veľa funkcií, ktoré sú mimoriadne užívateľsky príjemné. Dôležité však je poznamenať, že ich webové stránky môžu byť pre nových návštevníkov trochu mätúce.

Vzhľadom na hĺbku funkcií, ktoré má BigCommerce, sa môže postarať o obrovskú škálu používateľov. Svoje produktové rady rozdelili do dvoch hlavných segmentov – Enterprise a Essentials. Pokiaľ prevádzkujete spoločnosť s miliardami dolárov, je vyššia pravdepodobnosť, že sa budete chcieť pozrieť do sekcie Essentials..

Aplikácia BigCommerce Essentials ponúka používateľom platformu all-in-one, ktorá vám pomáha v každej fáze od registrácie až po prevádzku vášho webu. Od bezplatných šablón, ktoré vám pomôžu s návrhom, až po ďalšie rozsiahle funkcie, ako sú viackanálové predaje, marketingové nástroje a ďalšie – BigCommerce Essentials má všetko.

Majú tiež veľmi rozsiahlu podporu, a to sa dá dosiahnuť viacerými spôsobmi. Okrem bežných kanálov pomoci môžete využívať aj ich kurzy na požiadanie, ktoré vám pomôžu naučiť sa základy rozvoja vašej stránky..

Môžete im vyskúšať pomocou 15-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie, nie je potrebná žiadna kreditná karta.

Prečítajte si podrobnosti Recenzia BigCommerce tu.

Kľúčové vlastnosti BigCommerce

 • Široký výber tém – Vytvorte krásny internetový obchod s ľahko prispôsobiteľným motívom
 • Predávajte všade – integrujte sa s eBay, Amazon, Facebook, Square, Google Shopping a ďalšími
 • Podpora pri dodaní a zdanení – Automaticky vypočítava sadzby za dodanie a dane
 • Komplexné analytické nástroje – vstavaná analýza obchodu a integrácia so službou Google Analytics; exportujte údaje o predaji a údaje o produkte vo formáte CSV alebo XML
 • Schopnosti dropshipping – Rôzne aplikácie dostupné pre podnikanie dropshipping
 • Najlepšie možnosti SEO – solídne funkcie a podpora SEO
 • Žiadne transakčné poplatky vo všetkých programoch – predávajte a zarábajte viac s BigCommerce

Cena veľkého obchodu

 • Standard – 29,95 dolárov mesačne
 • BigCommerce Plus – 79,95 dolárov mesačne
 • Pro – 299,95 dolárov mesačne

2. Nakupujte

Nakupujte platformu elektronického obchodu - budujte a rozvíjajte svoje podnikanie onlineShopify – Vyskúšajte službu Shopify zadarmo po dobu 14 dní (nevyžaduje sa žiadna kreditná karta), kliknite sem.

Komplexné riešenie pre všetkých podnikateľov, spoločnosť Shopify, je riešením pre tých, ktorí chcú na svojom webe prevádzkovať obchod s elektronickým obchodom. Služba Shopify vám poskytuje prístup k jej nástroju na vytváranie obchodov online, vďaka ktorému môžete svoje stránky zostaviť presne podľa svojich predstáv.

Pomocou preddefinovaných šablón Shopify je celkom jednoduché vytvoriť obchod s elektronickým obchodom. Môžete si vybrať z viac ako stovky rôznych šablón. Všetky šablóny s profesionálnym vzhľadom sú prístupné pre mobilné zariadenia.

Zahŕňajú aj množstvo funkcií, ako sú SEO, marketingové zdroje, integrácia sociálnych médií, bezpečné nákupné vozíky a dokonca podpora viac ako 100 platobných brán. Ak potrebujete ďalšie funkcie na rozšírenie obchodu, môžete si vybrať vhodný doplnok z obchodu Appify Shopify – dostanete zadarmo aj platené.

Ak váš internetový obchod sídli v USA alebo Kanade, môžete využiť platbu Shopify a riešenie prepravy. Platba Shopify je plne integrovaná do vášho obchodu. Nemusíte platiť žiadny transakčný poplatok. Alebo za každý predaj účtujete až 2% transakčné poplatky.

Viac informácií – prečítajte si našu podrobnú recenziu na stránkach Shopify.

Nakupujte kľúčové funkcie

 • Škálovateľnosť – výkonný internetový obchod pre malé a veľké podniky
 • Predávajte všade – integrujte sa s Amazon, Facebook, Instagram a ďalšími
 • Vstavaný dizajn prednej časti obchodu – 100+ profesionálnych šablón pre webové stránky elektronického obchodu (zadarmo) & premium)
 • Predajné miesto Shopify – zjednotte predaj v obchode offline a online predaj
 • Shopify Payment – Prijímajte platby kreditnou kartou bez účtov tretích strán
 • Podpora pri preprave – Automaticky vypočítava prepravné sadzby a tlačí prepravné štítky USPS
 • Generátor obchodného názvu firmy – Vyberte si svoje originálne obchodné meno pomocou automatizovaného nástroja
 • Exchange Marketplace – Nakupujte, predávajte alebo prevádzajte obchod Shopify ľahko
 • Najväčšie aplikácie a podpora komunity – Shopify podporuje veľká komunita nezávislých vývojárov; Shopify App Store je nabitý množstvom užitočných doplnkov

Nakupujte ceny

 • Shopify Lite – 9 dolárov mesačne (obmedzené funkcie)
 • Základný obchodný plán – 29 dolárov mesačne
 • Shopify – 79 dolárov mesačne
 • Rozšírené Shopify – 299 dolárov mesačne

3. Volúcia

VolusionVolusion – Vyskúšajte 14 dní zadarmo (nevyžaduje sa žiadna kreditná karta), kliknite sem.

Pre tých, ktorí chcú vybudovať internetový obchod, ktorý vyzerá hladko a čisto, ponúka spoločnosť Volusion všetky nástroje, ktoré sa najlepšie hodia na vytvorenie vizuálne atraktívneho elektronického obchodu, ktorý nie je príliš ťažký na Flash..

Mnoho aspektov nástrojov na vytváranie webových stránok spoločnosti Volusion je možné vyladiť, aby vám pomohli predať akýkoľvek produkt, avšak ich dizajn je zameraný na predaj fyzického tovaru..

Webová stránka elektronického obchodu postavená na platforme Volusion umožňuje zákazníkom ľahkú orientáciu vo vašom obchode a prehľadávanie všetkých produktov, ktoré predávate, s ľahkosťou.

Kľúčové vlastnosti volúcie

 • Podpora platieb – Prijímajte platby kreditnou kartou prostredníctvom služby Stripe, Authorize.net a ďalších.
 • Stránka produktu – atraktívna stránka prezentácie produktu s funkciou priblíženia a obrázkovou galériou
 • Funkcia opusteného košíka – Získajte viac predaja
 • Hodnotenia používateľov – nechajte svojich používateľov kontrolovať a hodnotiť vaše produkty
 • Prispôsobené pre mobilné zariadenia – všetky webové stránky a internetové obchody sú optimalizované pre mobilných používateľov

Volus Pricing

 • Osobné – 29 dolárov mesačne
 • Profesionálny – 79 dolárov mesačne
 • Obchod – 299 dolárov mesačne

4. Wix

Domovská stránka Wix - webová stránka a tvorca elektronického obchoduObchody Wix – kliknutím tu vyskúšajte zadarmo.

Wix skončil 154 miliónov registrovaných užívateľov v 190 krajinách a naďalej rýchlo rastú. Pre podniky, ktoré sa usilujú o malý podnik v elektronickom obchode, je Wix skvelým riešením pre budovanie webu, pretože stránky môžete mať pripravené už za pár minút..

Jednou z veľkých vecí na Wixe je to, že sa starajú o tých, ktorí nemajú žiadne znalosti o spustení webovej stránky. Od poskytovania šablón až po výber písiem vám lyžiari poskytnú všetku pomoc, ktorú potrebujete, aby ste mali webovú stránku.

Aj keď je spoločnosť Wix známa pre všeobecnú webovú stránku, má tiež robustný nástroj na vytváranie webových stránok v elektronickom obchode, ktorý je pomerne silný.

Prečítajte si našu podrobnú recenziu Wix tu.

Wix ukladá kľúčové funkcie

 • Ľahko použiteľný editor – Zostavte svoj obchod pomocou nástroja drag-and-drop
 • Wix Logo Maker – Navrhnite vlastné logo, ktoré zodpovedá vašej značke
 • Generátor obchodného názvu – Vyberte si originálne a nezabudnuteľné meno svojej firmy
 • Prispôsobené pre mobilné zariadenia – všetky webové stránky a internetové obchody sú optimalizované pre mobilných používateľov
 • Dostupné blogovanie – pridajte funkcie blogu na svoju stránku elektronického obchodu ľahko
 • Šablóny internetového obchodu – viac ako 500+ prispôsobiteľných šablón v obchodoch Wix

Ceny obchodov Wix

 • Neobmedzený obchod – 17 dolárov mesačne
 • Neobmedzený obchod – 25 dolárov mesačne
 • Obchodné VIP – 35 dolárov mesačne

5. Weebly

Weebly internetový obchodWeebly Online Store – Kliknutím sem vyskúšajte zadarmo.

Weebly ponúka výkonnú platformu na vytváranie webových stránok, ale stále zostáva dostupná pre podniky, ktoré len začínajú. Vedľa Wix je Weebly dosť podobný z hľadiska funkcií, ktoré ponúkajú.

Medzi skvelé funkcie, ktoré ponúkajú, je možnosť nechať zákazníka vyhľadávať a filtrovať produkty, ktoré na vašom webe požadujú.

Najväčšou výhodou Weebly je samozrejme ich cena. A za 12 dolárov za ich najnižší plán elektronického obchodu je určite jednoduchšie a menej bolestivé mať v peňaženke webovú stránku elektronického obchodu..

Prečítajte si našu podrobnú recenziu Weebly tu.

Hlavné funkcie internetového obchodu Weebly

 • Cenovo dostupné – Najlacnejší internetový obchod na trhu, začnite už od 12 dolárov mesačne
 • Automatická kalkulačka daní – Možnosť nastaviť daňové sadzby pre miesta vášho zákazníka
 • Podpora platieb – Prijímajte platby prostredníctvom poskytovateľov služieb Square alebo Third Party
 • Ľahké riadenie obchodu – nástroj na správu zásob s odznakmi položiek a darčekovými kartami so štvorčekmi
 • Dobrá podpora SEO nástrojov SEO na zlepšenie viditeľnosti vašich stránok a produktov

Weebly Pricing

 • Pro – 12 dolárov mesačne
 • Obchod – 25 dolárov mesačne
 • Business Plus – 38 dolárov mesačne

6. Zyro

Internetový obchod Zyro – začnite zadarmo budovať svoj internetový obchod.

Cieľom spoločnosti Zyro je sprístupniť budovanie webových stránok masám, a to vrátane online obchodov. Ich dvojaká schopnosť znamená, že noví používatelia majú k dispozícii progresívny postup, aj keď začínajú so svojimi bezplatnými plánmi – a neskôr môžu upgradovať, aby komercializovali svoje webové stránky.. 

Je však potrebné poznamenať, že táto jednoduchosť môže byť dvojsečný meč. Pre používateľov, ktorí sú skúsenými veteránmi elektronického obchodu, môžete nájsť tu obmedzený počet dostupných informácií. Ak ste však nový, pravdepodobne sa s ľahkosťou prispôsobíte.

Keďže ide o novú službu, vyskytujú sa problémy so zubami, ale tím Zyro tvrdo pracoval na riešení problémov. Všetko, čo potrebujete, je dostať sa do kontaktu s nimi a ich podpora sa postará o zvyšok.

V každom prípade, čo sa môže pokaziť, máte účet na večný chod?

Kľúčové vlastnosti Zyro:

 • Ľahko použiteľný internetový obchod
 • Vopred navrhnuté šablóny
 • Vrátane užitočných obchodných nástrojov, ako je tvorca loga
 • SEO optimalizované weby
 • Nie sú účtované žiadne transakčné poplatky
 • Viackanálová podpora predaja

Ceny za Zyro:

 • Elektronický obchod – 14,99 dolárov mesačne
 • Elektronický obchod + – 21,99 dolárov mesačne

Je pre vás online Tvorca obchodov online?

Viac ako 40% webových stránok na hostovanom riešení na serveroch BuiltWith s najvyšším počtom 1 000 000 používa program na vytváranie obchodov online: Shopify, Shopify Plus a BigCommerce (zdroj: BuiltWith).

Tvorca elektronického obchodu alebo internetového obchodu je softvér, ktorý je navrhnutý tak, aby vám ponúkol kompletné riešenie na vytvorenie webovej stránky a predaj online.

Softvér robí ťažkú ​​úlohu pri nastavovaní internetového obchodu, ako je tvorba webových stránok, nastavenie obchodu, výpočet zásob, výpočet prepravných poplatkov, správa zásob, výkazníctvo predaja, integrácia platobných brán, návrh výkladov atď .; aby ste sa mohli zamerať na podnikanie.

Tvorca internetového obchodu je zvyčajne vhodný pre netechnikov a odborníkov. Všetko, čo potrebujete, je naučiť sa používať tieto predprogramované funkcie – rovnako ako pri používaní MS Words alebo webového editora WYSIWYG..

Avšak, rovnako ako všetky dobré veci v živote, aj stavitelia internetového obchodu majú spravodlivý podiel na nevýhodách.

Pozrime sa na výhody a nevýhody použitia nástroja na tvorbu obchodov online:

Klady Tvorca internetového obchodu

Medzi bežné výhody použitia nástroja na tvorbu obchodov online patria:

 • Nie je potrebné kódovanie – Vytvorte a upravte svoj internetový obchod pomocou editora drag-and-drop. Na porovnanie potrebujete pokročilé zručnosti pre vývoj webových aplikácií na vybudovanie online obchodu od začiatku pomocou open-source riešenia (napr. Webová stránka PrestaShop alebo Magento).
 • Technická podpora po predaji – Platformy ako BigCommerce a Shopify sú dodávané s rozsiahlou popredajnou podporou, pomoc je (zvyčajne) iba o jeden e-mail ďalej.
 • Hotová, krásne navrhnutá výkladná skrinka (pozrite si niektoré z najlepších bezplatných šablón tu)
 • Chráňte sa pomocou vstavaných bezpečnostných funkcií a zdieľaných certifikátov SSL
 • Ľahko rozvíjajte svoje podnikanie na viacerých kanáloch a platformách (Facebook, Instagram, Pinterest, Amazon atď.)
 • Ľahko dostanete platené v rôznych menách prostredníctvom viacerých platobných brán
 • Niektorí stavitelia obchodov vám umožňujú spravovať predaj online aj offline na jednom mieste (napr. Shopify Pos)
 • Prebiehajúca podpora webových stránok (vrátane zabezpečenia a aktualizácií softvéru) bez ďalších nákladov

Nevýhody Builder online obchodu

Medzi bežné nevýhody použitia nástroja na tvorbu obchodov online patrí

 • Zníženie obchodného rozpätia – Mnoho výrobcov internetového obchodu účtuje transakčný poplatok za predaj (tj. Poplatok za obchod 0,5 – 2,0%)
 • Niektorí stavitelia internetových obchodov prichádzajú s problémami so SEO (štruktúra adresy URL, prístup .htaccess atď.), Ktoré nemôžete vyriešiť
 • Život a smrť vášho obchodu v závislosti od platformy. Ak platforma prestane fungovať, platí to aj pre váš obchod

Ako si vybrať: Ktorý tvorca webových stránok elektronického obchodu je pre vás ten pravý?

Na internete je k dispozícii celý rad staviteľov internetového obchodu a výber správnej platformy pre vás závisí od toho, čo od vás a vašej firmy skutočne potrebujete.

Je to niečo ako nakupovať auto. Hlavným účelom je dostať vás z bodu A do bodu B, ale ak sa pokúsite vybrať jednu, je toho viac. S platformou internetového obchodu je hlavným cieľom predstaviť produkt, ktorý predávate, vložiť ho do nákupného košíka a dať vám peniaze. Ale rovnako ako kúpa automobilu, je toho viac.

Pokiaľ ide o výber najlepšieho tvorcu webových stránok elektronického obchodu pre vaše podnikanie, mali by ste zvážiť nasledujúce faktory:

1. Aký je váš rozpočet?

Váš rozpočet rozhodne, čo si môžete dovoliť. Ak máte väčší rozpočet, môžete získať väčšie auto. To isté platí pre internetové obchody a možnosti elektronického obchodu. Vyšší rozpočet vám určite poskytne ďalšie zaujímavé platformy, ktoré ponúkajú viac vstavaných funkcií. Na druhej strane cenovo dostupné budú jednoduchšie a priamejšie.

 • Tvorca obchodu bez poplatkov za transakcie: BigCommerce, Volusion
 • Najlacnejší staviteľ obchodu: Weebly

2. Zrozumiteľnosť pre používateľa?

Pri hľadaní online obchodníka musíte pochopiť rozdiel medzi niečím, čo funguje, a niečím, čo je užívateľsky prívetivé. Niektorí stavitelia sa zamerajú na dizajn nad prvkami alebo naopak. Ak vám nevadí prejsť sprievodcami a užívateľskými príručkami, mali by ste radšej viac funkcií a možností. Niektorí by mohli chcieť jednoduchý a priamy návrh na nejasné prvky.

 • Staviteľ obchodu, ktorý najviac vyhovuje podnikania: Shopify, BigCommerce

3. Potrebujete ďalšiu podporu?

Podpora je vždy skvelá, najmä keď môžete niekoho zavolať o pomoc. Nanešťastie to môže stáť peniaze. Aj keď niektorí môžu byť v poriadku, ak majú štandardizovanú pomoc alebo robia všetko sami, ak potrebujete ďalšiu pomoc, mali by ste zvážiť, či nemáte vývojára v zálohe..

 • Tvorca obchodov s najlepšou komunitou podpory: Shopify

4. Potrebujete offline predaj / inventár?

Vďaka platformám elektronického obchodu budete môcť spravovať svoje objednávky a zásoby. Niektoré platformy vám však umožnia synchronizáciu aj s predajom offline. Niektoré môžete dokonca použiť ako offline objednávkový systém, aby váš inventár / platba mohli bez problémov fungovať medzi online a offline obchodom.

 • Skladovateľ so vstavaným POS systémom: Shopify

5. Aké sú základné vlastnosti internetového obchodu?

Dobrý tvorca internetového obchodu by mal ponúkať základné funkcie, ktoré by ste potrebovali pre web eCommerce, ako sú certifikáty SSL, funkcie vozíka, funkcie SEO na webe, hlásenia o predaji a inventári, obnova karty a transakčné doplnky. Niektoré budú ponúkať viac funkcií a doplnkov, ale kompromisné prostriedky musia riešiť zložitejšie rozhranie.

 • Tvorca internetového obchodu s najlepšími funkciami: BigCommerce

Najčastejšie kladené otázky na tvorcov webových stránok elektronického obchodu

Môžem pomocou nástroja na tvorbu obchodov online použiť svoju vlastnú doménu?

Áno, môžete to urobiť u väčšiny staviteľov internetového obchodu. Všetkých päť platforiem, ktoré odporúčame v tomto článku, umožňuje používateľom ľahko sa pripojiť k názvu svojej domény.

Musím si kúpiť špeciálny certifikát SSL pre svoj internetový obchod?

Väčšina staviteľov internetového obchodu prichádza s bezplatným zdieľaným certifikátom SSL – z tohto dôvodu nie sú potrebné žiadne ďalšie náklady ani práca. Môžete si však kúpiť a nainštalovať súkromný certifikát SSL pre svoj obchod. Mať certifikát SSL je nevyhnutný nielen pre online bezpečnosť vašich zákazníkov, ale aj pre vaše hodnotenie Google. Google to jasne uviedol Šifrovanie HTTPS je hodnotiaci signál v auguste 2014.

Koľko transakčných poplatkov musím zaplatiť výrobcovi online obchodu?

Nie všetci stavitelia internetového obchodu účtujú transakčné poplatky – napríklad BigCommerce neúčtujú transakčné poplatky vo všetkých svojich plánoch. Ak áno, poplatky sa zvyčajne pohybujú od 0,5% – 3% – záleží od plánu, ktorý používate.

Tu sú dva príklady:

Shopify Transakčné poplatky
Základné Shopify: 0 – 2% pre externé platobné brány
Shopify: 0 – 1% pre externé platobné brány
Rozšírené Shopify: 0 – 0,5% pre externé platobné brány

Ak chcete používať všetky hlavné kreditné karty (debetné a kreditné karty Visa, Mastercard, American Express, JCB, Discover a Diners Club), musíte si ich nastaviť tak, že prejdete do časti Prijať kreditné karty a vyberiete možnosť Zakúpiť platby..

Poplatky za transakciu Weebly
Weebly pridáva 2,9% servisný poplatok + 0,30 $ transakčný poplatok za Stripe, Authorize.net a PayPal. Za ich štartovacie a pro plány, Weebly účtuje ďalšie 3%, ale môžete si zvoliť podnikateľský plán, aby ste sa vyhli dodatočnému poplatku..

Mal by som namiesto toho použiť bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok v elektronickom obchode?

Nie. Neodporúčame používať bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok v elektronickom obchode, pretože sú zvyčajne veľmi základné. Pokiaľ ide o budovanie webovej stránky elektronického obchodu, za to, čo platíte, dostanete často to, za čo platíte, je schopnosť používať nástroje a funkcie, ktoré sú potrebné pre internetový obchod..

Čo je to internetový obchod, ktorý umožňuje prepravu zásielok?

Dropshipping je obchodný model, v ktorom môžete predávať fyzické produkty bez toho, aby ste mali so sebou skutočné položky. Keď dôjde k objednávke od zákazníkov, majitelia obchodu musia jednoducho kontaktovať dodávateľa. Objednávka potom bude dodávaná dodávateľom priamo zákazníkom. Pozrite si našu nedávnu prípadovú štúdiu a zistite, ako môžete začať obchodovať s dropshippingom pomocou služby Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map