Najlepšie e-mailové marketingové služby pre firmy v roku 2020

Mnohí z nás používajú e-mail, ale v našich mysliach je odsunutý dozadu ako niečo, čo sa považuje za samozrejmosť a ktoré máme k dispozícii. Ako však bude vedieť každý digitálny obchodník, e-mailový marketing je na samom základe toho, čo robia.


To sa však netýka iba obchodníkov s e-mailom, ale takmer každej úlohy, ktorá integruje funkciu digitálneho marketingu. Tým sa rozširuje rozsah pôsobnosti tak, aby sa doňho zapojilo omnoho viac ľudí, ako sú vlastníci webových stránok alebo blogov, predajcovia a ďalšie.

Obsah

Sprievodca e-mailovým marketingom

 • Potrebujete e-mailový marketing?
 • Najlepšie e-mailové marketingové platformy, ktoré odporúčam
 • Ideálne funkcie, ktoré by najlepšie systémy e-mailového marketingu mali mať
 • Záverečné myšlienky: S kým ísť?

Poskytovatelia služieb boli skontrolovaní

 • Neustály kontakt
 • GetResponse
 • MailChimp
 • Aweber
 • SendinBlue
 • SendPulse

Zverejnenie: BuildThis.io dostáva poplatky za sprostredkovanie od niektorých spoločností, ktoré sme spomenuli na tejto webovej stránke. Viac informácií o tom, ako financujeme operácie na našich webových stránkach a zverejňovanie informácií o úplnom zárobku nájdete tu.

Ak si stále nie ste istí, ako sa tento prvok zmestí do vás, zjednodušíme to jednoduchou otázkou …

Potrebujete e-mailový marketing?

Ak potrebujete predajných kontaktov, návštevnosť webových stránok alebo čokoľvek iné, čo si vyžaduje, aby ste oslovili čo najviac ľudí, ako môžete rýchlo, musíte urobiť e-mailový marketing..

Či už nemáte priamy prístup k ľuďom alebo nie ste s nimi v priamom kontakte, alebo ak sa k nim jednoducho nemôžete kedykoľvek dostať priamo, e-mailový marketing vám pomáha udržiavať kontakt s nimi..

Vytvorením jedinej pošty vylepšením niekoľkých nastavení a jediným kliknutím môžete osloviť niekoho a dotknúť sa ho bez ohľadu na čas, rozsah informácií alebo dostupnosť..

Pozrime sa na niektoré z podrobnejších výhod e-mailového marketingu.

Čo pre vás môže urobiť e-mailový marketing?

E-mailový marketing má odhadovanú návratnosť investícií (ROI) vo výške 3 800%, čo znamená, že v priemere každý dolár investovaný do e-mailových marketingových sietí dosahuje návratnosť 38 dolárov. Okrem finančného výhľadu existuje mnoho ďalších užitočných aspektov e-mailového marketingu, ako napríklad;

Rozšírený dosah

Návštevníci webových stránok prichádzajú a odchádzajú, ale keď už sú preč, mnohí sa už nikdy nevrátia. Zhromažďovaním e-mailových informácií od svojich návštevníkov sa budete môcť v budúcnosti opäť na ne obrátiť. Pomocou e-mailového zoznamu odošlete celému zoznamu hodnotný obsah, ktorý by im inak mohol uniknúť. Ďalšiu návštevnosť môžete získať aj vtedy, keď sa niektorí rozhodnú sledovať odkazy na vaše stránky na základe informácií, ktoré im boli zaslané.

Zvýšenie predaja

Boli zaznamenané e-mailové konverzie, ktoré prekonali návštevnosť zo sociálneho aj organického vyhľadávania. v skutočnosti, štatistiky ukazujú že sociálne médiá majú celkovú mieru zapojenia iba 0,58% v porovnaní s 3,71% mierou prekliknutia (MP) pre e-mail. Predaj sa zvýši buď online, alebo v obchode v dôsledku toho, čo si používateľ prečíta v e-maile, napríklad získaním špeciálnej ponuky alebo exkluzívnej ceny..

Dolaďte svoje operácie

Keďže e-mailový marketing je založený na štatistikách, je možné tieto údaje zbierať a analyzovať. Tieto informácie potom môžu byť použité na ďalšie vylepšenie vašich e-mailových kampaní na zvýšenie efektívnosti. Dozviete sa napríklad o hodnotení „Páči sa mi“, „Nepáči sa mi“ a o záujmoch vašej používateľskej základne a pošlete im príslušné materiály.

Najlepšie platformy pre e-mailový marketing, ktoré odporúčam

V týchto dňoch je doslova k dispozícii lodná doprava systémov e-mailového marketingu a bude pre vás ťažké nezasiahnuť jeden kameňom (ak je hodený). Rovnako ako obchodné hostiteľské platformy – výber správnej platformy pre e-mailový marketing môže byť fuškou, takže som otestoval a vybral šesť najlepších služieb pre e-mailový marketing..

Mnoho e-mailových marketingových systémov bude mať podobné funkcie, ale takmer všetky majú bezplatnú skúšobnú verziu. Dôrazne odporúčam zaregistrovať sa a otestovať ich pred zakúpením, aby ste zistili, či je systém vhodný pre vás.

1. Neustály kontakt

Softvér pre e-mailový marketing ConstantContact - kliknutím tu vyskúšajte zadarmo

Webové stránky: https://www.constantcontact.com

Konštantný kontakt je jedným z najuznávanejších mien v podnikovom e-mailovom marketingovom systéme. Na trhu sa vyvíja už viac ako desať rokov a dnes slúži viac ako 650 000 zákazníkom. Na základe svojich základných schopností v oblasti e-mailového marketingu sa im darilo dobre.

Okrem toho, že majú účinný a ľahko použiteľný systém, pridali mnoho funkcií, ktoré sú neoceniteľné, ako je správa udalostí, schopnosť sociálnych kampaní a dokonca aj nástroje na zisťovanie používateľov. Pokiaľ ide o špičkové riešenie typu všetko v jednom, sú to chlapci, ktorí idú do toho.

Podpora je komplexná aj vo forme živého chatu, e-mailu a fóra s rozsiahlou komunitou. Najlepšie zo všetkého je, že sa s nimi môžete zaregistrovať na mesačnú bezplatnú skúšobnú verziu na vyskúšanie svojich služieb. Po skúšobnom období sa ceny líšia v závislosti od počtu e-mailových kontaktov, ktoré máte.

Prečítajte si tiež Hĺbková kontrola kontaktov spoločnosti Timothy na WHSR.

Vyvolávacia cena: Skúšobná verzia zdarma potom začína od $ 20 / mesiac

Najlepšie pre: Malé a veľké podniky a spoločnosti s nika požiadavkami, ako je správa udalostí

2. GetResponse

Softvér pre e-mailový marketing GetResponse - kliknutím tu vyskúšajte zadarmo

Webové stránky: https://www.getresponse.com

GetResponse kontroluje všetky správne políčka pre e-mailový marketingový systém. Môžete nahrať zoznam adries na ich servery a potom vytvoriť svoje marketingové e-maily, ktoré sa majú odoslať do zoznamu. Postará sa aj o automatizáciu a pre potreby zhromažďovania údajov je k dispozícii komplexná analytická súprava.

V súčasnosti má okolo 350 000 účastníkov v 183 krajinách po celom svete a predáva sa ako jeden z najjednoduchších spôsobov použitia na trhu. Dostupnosť je veľmi vysoká, vďaka lokalizácii do 27 jazykov, takže ju môže používať ktokoľvek a odkiaľkoľvek. Ak máte problémy, podpora je k dispozícii prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu (samozrejme!).

Ich plány sú oddelené podľa počtu e-mailov v databáze, ale všetky základné výhody systémov GetResponse sú dostupné pre všetky plány. To zahŕňa bezplatné šablóny, responzívne e-maily (takže sa bude starať aj o prezeranie na mobile!) A segmentáciu e-mailov pre efektívnejší marketing..

Počiatočná cena: 30-dňová bezplatná skúšobná verzia nasledovaná 15 $ / mesiac pre 1 000 odberateľov

Najlepšie pre: Malé a veľké podniky

3. MailChimp

Softvér pre e-mailový marketing Mailchimp - kliknutím tu vyskúšajte zadarmo

Webové stránky: https://mailchimp.com/

MailChimp si veľmi dobre pamätám, pretože patrí medzi prvé nástroje e-mailového marketingu, ktoré som kedy použil. Jeho použitie je mimoriadne jednoduché a existuje už od prelomu storočia (áno, tak dlho!). Dnes to kleslo z radaru pre väčšinu hardcore e-mail marketingu, ale zostáva veľmi populárny medzi majiteľmi webových stránok a malých podnikov.

Jedným z hlavných dôvodov je, že program MailChimp má bezplatný plán, napríklad model, ktorý niektorí používajú Tvorcovia webových stránok nasledovať. To samo o sebe robí to mimoriadne atraktívnym pre nízkorozpočtové podniky, ktoré sa stále snažia využívať silu e-mailového marketingu.

Aj keď existuje bezplatný plán, služba MailChimp nešetrí funkciami a má rozsiahle možnosti vytvárania prehľadov spolu s výkonným editorom vizuálnych šablón pre vaše e-maily. Existuje tiež nespočetné množstvo integračných možností pre MailChimp a ponúka slušné riešenie typu všetko v jednom.

Počiatočná cena: ZADARMO

Najlepšie pre: Blogy, podnikatelia a malé podniky

4. AWeber

Softvér na e-mailový marketing Aweber - kliknutím tu vyskúšajte zadarmo

Webové stránky: https://www.aweber.com

Spoločnosť AWeber, ktorú založil Tom Kulzer v roku 1998, možno považovať za priekopníka v odvetví a dnes poskytuje služby približne 100 000 klientom. Funguje dobre vo svojich primárnych funkciách ako systém e-mailového marketingu a ponúka dobrú integráciu so slušným počtom iného softvéru.

Je to stále solídne riešenie, najmä ak máte základné potreby a nechcete, aby vás neporiadok premohol, ako systém, ktorý máme! Do svojej databázy môžete importovať viac formátov súborov a sledovať svoje marketingové kampane v priebehu ich prebiehania, čo je veľmi užitočné.

Silnou stránkou AWeber je rozsiahly výber šablón e-mailov, čo je skvelé, ak ste v hre nováčikom. Má tiež veľmi komplexné možnosti podpory zákazníkov, ktorá získala ocenenie za posledné tri roky v ocenení Stevie Awards Národnej zákazníckej asociácie USA..

Počiatočná cena: 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, potom 19 USD / mesiac

Najlepšie pre: Blogy, malé podniky a podnikatelia

5. Sendinblue

Softvér pre e-mailový marketing SendinBlue - kliknutím tu vyskúšajte zadarmo

Webové stránky: https://www.sendinblue.com

Keď som sa prvýkrát pokúsil získať prístup k SendinBlue, trochu som sa čudoval, že som musel prekonať reCaptcha len kvôli prístupu na stránku. Jediným dôvodom, prečo som na to mohol myslieť, bolo to, že používam ultraširoký monitor, ktorý mohol byť označený za netradičné veľkosti displeja..

Rovnako ako MailChimp, aj SendinBlue ponúka bezplatný balík predplatného, ​​ale to, čo môžete poslať, je obmedzené. Bezplatná dohoda je iba pre 300 e-mailov za deň, čo je pre mňa skôr predĺženou skúškou ako akákoľvek skutočná bezplatná služba. Akonáhle sa dostanete cez to, že ich predplatné plány, počet odoslaných stúpa veľa (rovnako ako ich ceny).

Kontroluje väčšinu tradičných možností e-mailového marketingu, ale má aj funkciu transakčných správ. Získate tak ďalšie možnosti, ako je odosielanie potvrdení objednávky, potvrdenky a ďalšie podobné e-maily s vašou značkou. Toto je potrebné poznamenať, pretože nie všetky systémy e-mailového marketingu ho podporujú.

Počiatočná cena: ZADARMO

Najlepšie pre: Blogy, podnikatelia, malé podniky

6. SendPulse

Softvér pre e-mailový marketing SendPulse - kliknutím tu vyskúšajte zadarmo

Webové stránky: https://sendpulse.com/

Spoločnosť bola spustená ako startup zameraný na doručovanie hromadných e-mailových útokov a čoskoro si zaslúžila popularitu medzi obchodníkmi. V súčasnosti sa spoločnosť zmenila na platformu automatizácie marketingu, ktorá má čo ponúknuť v oblasti online propagácie.

Užívatelia môžu teraz posielať hromadné e-maily, SMS, Web Push Oznámenia.

Tím SendPulse tvrdo pracuje na tom, aby zostal na vrchole trendov digitálneho marketingu a vydal chatbot na Facebooku. Chatbot môže byť navrhnutý tak, aby slúžil ako prvý riadok zákazníckej podpory, ako aj na vyžiadanie kontaktných informácií pre ďalšie vedenie olova.

Pokiaľ ide o e-mailové marketingové služby, SendPulse ponúka okrem mnohých ďalších funkcií editor e-mailových šablón, vlastné formuláre predplatného, ​​transakčné e-maily a štatistické údaje o vašich e-mailových marketingových kampaniach..

Počiatočná cena: ZADARMO

Najlepšie pre: Blogy, malé firmy, obchodníci

Prejdite na SendPulse

Ideálne funkcie Najlepšie e-mailový marketingové systémy by mali mať

1. Konštrukčná spôsobilosť

Keďže marketingové e-maily slúžia na upútanie pozornosti príjemcov, je vizuálny aspekt dosť dôležitý. To znamená, že atraktívna kópia, ktorá je stručná a užitočná, by sa na ne musela odvolať.

Dajte si pozor na e-mailovú marketingovú službu, ktorá vám umožní mať dobrú kontrolu nad vizuálnymi aspektmi vašich e-mailových marketingových kampaní. To zahŕňa dobré šírenie šablón, silnú súpravu komponentov a výkonné doplnky pre rozšírené funkcie.

Preddefinované e-mailové šablóny v knižnici MailChimpPríklad – MailChimp: Vopred navrhnuté e-mailové šablóny vyhovujúce rôznym potrebám.

2. Integrácia CRM

Predaj a marketing sú symbiotické, takže vaša platforma CRM by mala dobre fungovať s ktorýmkoľvek systémom e-mailového marketingu, ktorý si vyberiete. To šetrí veľa potu a sĺz na strane oboch tímov a pomáha vytvárať oveľa lepší analytický potenciál.

Napríklad, ak sú vaše e-mailové marketingové údaje správne integrované, môžu vám pomôcť pri vytváraní automatických predajných kampaní a naopak. Ešte lepšie, pretože sú integrované a počítačovo spracované, môžu byť tieto funkcie spracovávané v reálnom čase, čo dáva podniku ďalšiu výhodu v agilite.

Integrácia pri stálom kontaktePríklad – Neustály kontakt: Intergrate s populárnym CRM, staviteľmi obchodov a sociálnymi médiami s cieľom získať podrobnosti o zákazníkoch a vytvoriť segmenty.

3. Analýza údajov

Keď sme práve uviedli analytické výhody práve vyššie, je dôležité, aby bol akýkoľvek systém e-mailového marketingu vybavený analytickými nástrojmi. Toto je neoceniteľné pre každého obchodníka, pretože vám to pomôže pochopiť informácie, ktoré sa prijímajú na základe vašich marketingových kampaní.

Nepopulárne e-maily môžu odvádzať potenciálnych zákazníkov, takže je veľmi dôležité, aby ste mali prst na pulze vašich zákazníkov. Spôsob, ako to dosiahnuť, je analýza údajov a optimalizácia kampaní na základe týchto informácií.

Vaše marketingové údaje vám môžu povedať;

 • Čo funguje alebo nefunguje
 • Obsah, ktorý odošlete, je pútavejší
 • Aké zariadenia majú vaši zákazníci tendenciu používať
 • Aké demografické údaje majú aké záujmy

… a viac.

Analýza a podávanie správ pri konštantnom kontaktePríklad – Nepretržitý kontakt: Vizuálne grafy a tabuľky, ktoré ukazujú používateľom, aké kampane viedli v porovnaní s ostatnými, a hĺbkovo prehľadávajú jednotlivé prehľady, pokiaľ ide o otvorené sadzby a miery kliknutí.

4. Súlad

Vďaka nariadeniam ako je GDPR a Zákon o ochrane údajov, Mnoho e-mailových obchodníkov skončilo označovaním ich obsahu ako spam. Toto je samozrejme kontraproduktívne, takže budete potrebovať e-mailový marketingový systém, ktorý dokáže analyzovať váš obsah. Pomôže to overiť, či je v súlade s nariadeniami a či sú vaše odkazy (dôležité!) V poriadku.

GDPR na MailChimpPríklad – MailChimp: Vstavané pole GDRP v nástroji Form Builder na získanie súhlasu používateľov.

5. Automatizácia

Firmy majú tendenciu pracovať vopred a systémy e-mailového marketingu, ktoré majú funkcie automatizácie, môžu byť veľmi užitočné. Napríklad povedzme, že prevádzkujete internetový maloobchod, ale počas prázdnin sú vaši zamestnanci mimo pracoviska.

Naplánujte a automatizujte kampane tak, aby ste mohli využívať najlepšie predajné obdobia, aj keď vaši ľudia nie sú v okolí. Medzi ďalšie funkcie automatizácie patrí podávanie správ, distribúcia kupónov, e-mailové odpovede a podobne.

6. Škálovateľnosť a náklady

Dnes posielate 1 000 e-mailov, ale čo keď rastie vaše podnikanie a odosiela 50 000? Aká škálovateľnosť je systém e-mailového marketingu, na ktorý sa pozeráte, a koľko to bude stáť, aby ste s nimi mohli rozšíriť?

Pokiaľ je to možné, vyberte si riešenie, ktoré sa môže rozširovať podľa vášho podnikania a využite výhody, ktoré sa môžu v priebehu času meniť. Poskytuje systém, ktorý hľadáte, flexibilitu na zvládnutie tohto druhu zmeny? Tieto ďalšie možnosti nemusí ponúkať priamo, ale môže dobre fungovať aj s inými systémami tretích strán?

7. Zákaznícky servis

Ako majiteľ firmy viete, že v centre každého podnikania je váš zákaznícky servis. To platí aj pri nákupe do služby. Zistite, akú úroveň podpory získate od spoločnosti ponúkajúcej systém e-mailového marketingu a či existuje dostatočne veľká komunita na jej podporu..

Záverečné myšlienky: najlepšia e-mailová marketingová služba

Znova – takmer všetky systémy e-mailového marketingu na trhu majú bezplatnú skúšobnú verziu. Dôrazne odporúčam zaregistrovať sa a otestovať ich pred nákupom.

Keďže však ide o moje odporúčania, navrhujem vám, aby ste v prípade veľkej firmy dobre preskúmali možnosti Neustále kontakty a GetResponse. Ak prevádzkujete blog, malú stránku alebo čokoľvek iné, môžete vyskúšať niektorý zo šiestich najlepších e-mailových marketingových systémov, ktoré som odporučil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map