Labākie e-pasta mārketinga pakalpojumi uzņēmējdarbībai 2020. gadā

Daudzi no mums izmanto e-pastu, bet, mūsuprāt, tas tiek uztverts aizmugurē kā kaut kas pats par sevi saprotams, kas mums ir pieejams. Tomēr, kā katrs digitālais mārketinga speciālists uzzinās, e-pasta mārketings ir viņu darbības pamatā.


Tomēr tas attiecas ne tikai uz e-pasta tirgotājiem, bet arī gandrīz uz jebkuru darba lomu, kurā ir integrēta digitālā mārketinga funkcija. Tas paplašina darbības jomu, iekļaujot daudz vairāk cilvēku, piemēram, vietņu vai emuāru īpašniekus, tirdzniecības darbiniekus un daudz ko citu.

Satura rādītājs

E-pasta mārketinga rokasgrāmata

 • Vai jums ir nepieciešams e-pasta mārketings?
 • Labākās e-pasta mārketinga platformas, kuras es iesaku
 • Ideālas iespējas, kas vajadzētu būt labākajām e-pasta mārketinga sistēmām
 • Noslēguma domas: Kam iet kopā?

Pakalpojumu sniedzēji ir pārskatījuši

 • Pastāvīgs kontakts
 • GetResponse
 • MailChimp
 • Aweber
 • SendinBlue
 • SendPulse

Informācijas atklāšana: BuildThis.io saņem nodošanas maksu no dažiem uzņēmumiem, kurus mēs pieminējām šajā vietnē. Uzziniet par to, kā mēs finansējam mūsu vietnes darbību un pilnīgu nopelnīšanu šeit.

Ja tagad jūs joprojām neesat pārliecināts par to, kā šis elements jums der, tad mēs vienkāršosim lietas ar vienu jautājumu …

Vai jums ir nepieciešams e-pasta mārketings?

Ja jums nepieciešami pārdošanas potenciāli, vietņu trafiks vai kas cits, kas prasa ātri sazināties ar pēc iespējas vairāk cilvēku, jums jāveic mārketings pa e-pastu..

Neatkarīgi no tā, vai jums nav tiešas piekļuves cilvēkiem vai arī jūs tajā laikā neesat tiešā kontaktā ar viņiem, vai arī ja jūs vienkārši nevarat viņus tieši sasniegt jebkurā brīdī, e-pasta mārketings ir tas, kas palīdz uzturēt jums kontaktus ar viņiem..

Izstrādājot vienu pastu, pielāgojot dažus iestatījumus un veicot vienu klikšķi, jūs varat sazināties un pieskarties kādam neatkarīgi no laika, informācijas apjoma vai pieejamības.

Apskatīsim dažus no detalizētākiem e-pasta mārketinga ieguvumiem.

Ko e-pasta mārketings var darīt jūsu labā?

E-pasta mārketingam ir aprēķināta ieguldījumu atdeve (IA) no 3800%, kas nozīmē, ka vidēji katrs e-pasta mārketingā ieguldītais dolārs atdod 38 USD. Papildus finanšu perspektīvai, ir arī daudz citu labvēlīgu e-pasta mārketinga aspektu, piemēram;

Paplašināta pieeja

Vietņu apmeklētāji nāk un iet, bet, kad viņi ir aizgājuši, daudzi nekad neatgriežas. Apkopojot e-pasta informāciju no apmeklētājiem, jūs nākotnē varēsit sazināties ar viņiem vēlreiz. Izmantojot e-pasta sarakstu, jūs sūtāt visu sarakstu ar vērtīgu saturu, kas viņiem citādi varētu pietrūkt. Jūs varat arī iegūt papildu trafiku, ja daži izvēlas sekot saitēm uz jūsu vietni, pamatojoties uz viņiem nosūtīto informāciju.

Pārdošanas pieaugums

Tika novērots, ka e-pasta reklāmguvumi pārspēj gan sociālās, gan dabiskās meklēšanas trafiku. Patiesībā, statistika rāda ka sociālo mediju kopējais piesaistes līmenis ir tikai 0,58%, salīdzinot ar 3,71% vidējo klikšķu skaitu (VKS) e-pastam. Pārdošana palielināsies gan tiešsaistē, gan veikalā, jo lietotājs lasīs e-pastā, piemēram, saņemot īpašu piedāvājumu vai ekskluzīvu cenu..

Precizējiet operācijas

Tā kā e-pasta mārketings ir balstīts uz statistiku, šos datus ir iespējams savākt un analizēt. Pēc tam šo informāciju var izmantot, lai vēl vairāk uzlabotu jūsu e-pasta kampaņas, lai palielinātu efektivitāti. Piemēram, uzziniet par savas lietotāju grupas patiku, nepatiku un interesēm un nosūtiet viņiem atbilstošus materiālus.

Labākās e-pasta mārketinga platformas, kuras es iesaku

Šajās dienās burtiski ir pieejama daudz e-pasta mārketinga sistēmu, un jums būs grūti to neaiztikt ar akmeni (ja to izmetīsit). Tāpat kā biznesa mitināšanas platformas, pareizas e-pasta mārketinga platformas izvēle var būt sīksts darbs, tāpēc esmu pārbaudījis un izvēlējies sešus labākos e-pasta mārketinga pakalpojumus..

Daudzām e-pasta mārketinga sistēmām būs līdzīgas funkcijas, taču gandrīz visām no tām ir bezmaksas izmēģinājuma versija. Es ļoti iesakām reģistrēties un izmēģināt tos pirms pirkšanas, lai tikai noskaidrotu, vai sistēma ir piemērota tieši jums.

1. Pastāvīgs kontakts

ConstantContact e-pasta mārketinga programmatūra - noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu bez maksas

Vietne: https://www.constantcontact.com

Pastāvīgais kontakts ir viens no atzītākajiem vārdiem e-pasta mārketinga sistēmu biznesā. Tirgū vairāk nekā desmit gadu laikā tas ir attīstījies laika gaitā un šodien apkalpo vairāk nekā 650 000 klientu. Balstoties uz savu galveno kompetenci e-pasta mārketingā, viņi ir lieliski paveikuši funkciju priekšā.

Papildus efektīvai un ērti lietojamajai sistēmai viņi ir pievienojuši daudzas funkcijas, kas ir nenovērtējamas, piemēram, pasākumu vadība, sociālās kampaņas iespējas un pat lietotāju aptaujas rīki. Visi-vienā top-of-the-line risinājumu, šie ir go-to puiši.

Atbalsts ir visaptverošs arī tiešraides tērzēšanas, e-pasta un foruma veidā ar lielu kopienu. Pats labākais, ka varat pierakstīties ar viņiem uz viena mēneša bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus. Pēc izmēģinājuma perioda cenas mainās atkarībā no jūsu e-pasta kontaktu skaita.

Arī – lasīt Timoteja padziļinātā pastāvīgā kontakta apskats WHSR.

Sākumcena: Bezmaksas izmēģinājuma versija sākas ar USD 20 mēnesī

Vislabāk: No maziem līdz lieliem uzņēmumiem un uzņēmumiem ar nišas prasībām, piemēram, pasākumu vadību

2. GetResponse

GetResponse e-pasta mārketinga programmatūra - noklikšķiniet šeit, lai izmēģinātu bez maksas

Vietne: https://www.getresponse.com

GetResponse pārbauda visas pareizās e-pasta mārketinga sistēmas rūtiņas. Jūs varat augšupielādēt adresātu sarakstu uz viņu serveriem, pēc tam izstrādājot savus mārketinga pastus, lai tos nosūtītu uz sarakstu. Tiek rūpēta pat par automatizāciju, un jūsu datu vākšanas vajadzībām ir pieejams visaptverošs analītikas komplekts.

Viņiem pašlaik ir aptuveni 350 000 abonentu 183 pasaules valstīs, un viņi sevi pārdod kā vienu no vienkāršākajiem tirgū izmantojamiem. Pieejamība ir ļoti augsta, pateicoties lokalizācijai 27 valodās, tāpēc to var izmantot gandrīz ikviens no jebkuras vietas. Ja rodas problēmas, atbalsts ir pieejams tiešajā tērzēšanā, pa tālruni un e-pastu (protams!).

Viņu plāni ir atdalīti pēc e-pastu skaita jūsu datu bāzē, bet visi galvenie GetResponse sistēmu ieguvumi ir pieejami visiem plāniem. Tas ietver bezmaksas veidnes, reaģējošus e-pastus (tāpēc par to arī parūpēsimies par skatīšanos mobilajās ierīcēs!) Un e-pasta segmentēšanu efektīvākai mārketingam.

Sākumcena: Bezmaksas 30 dienu izmēģinājums, kam seko USD 15 mēnesī par abonentiem

Vislabāk: Mazi un lieli uzņēmumi

3. MailChimp

Mailchimp e-pasta mārketinga programmatūra - noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu bez maksas

Vietne: https://mailchimp.com/

Es ļoti labi atceros MailChimp, jo tas ir viens no pirmajiem e-pasta mārketinga rīkiem, ko jebkad esmu izmantojis. Tas ir ārkārtīgi vienkārši lietojams un pastāv jau kopš gadsimtu mijas (jā, tik ilgi!). Mūsdienās tas ir nedaudz samazinājies no radara lielākajai daļai smago e-pasta tirgotāju, bet joprojām ir ārkārtīgi populārs vietņu īpašnieku un mazu uzņēmumu vidū.

Viens no galvenajiem iemesliem tam ir tas, ka MailChimp ir bezmaksas plāns, piemēram, modelis, kuru daži vietņu veidotāji sekot. Tas vien padara to ļoti pievilcīgu mazbudžeta uzņēmumiem, kuri joprojām cenšas izmantot e-pasta mārketinga iespējas.

Kaut arī pastāv bezmaksas plāns, MailChimp neizmanto funkcijas, un tai ir plašas atskaišu iespējas, kā arī jaudīgs vizuālo veidņu redaktors jūsu e-pastiem. Pastāv arī neskaitāmas MailChimp integrācijas iespējas, un tas patiešām piedāvā pienācīgu all-in-one risinājumu.

Sākumcena: BEZMAKSAS

Vislabāk: Emuāri, uzņēmēji un mazie uzņēmumi

4. AWeber

Aweber e-pasta mārketinga programmatūra - noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu bez maksas

Vietne: https://www.aweber.com

Toms Kulzers dibināja 1998. gadā, AWeber var uzskatīt par nozares pionieri un šodien apkalpo aptuveni 100 000 klientu. Tas labi darbojas savās primārajās funkcijās kā e-pasta mārketinga sistēma un piedāvā labu integrāciju ar pienācīgu skaitu citas programmatūras.

Tas joprojām ir stabils risinājums, it īpaši, ja jums ir pamatvajadzības un jūs nevēlaties satraukt jucekli, nekā var piedāvāt sistēma “mums ir viss!”. Jūs varat importēt vairākus failu formātus viņu datu bāzē un uzraudzīt savas mārketinga kampaņas, kā tās notiek, kas ir ļoti noderīgi.

Viena no spēcīgajām lietām par AWeber ir plašā e-pasta veidņu izvēle, kas ir lieliski, ja esat jauns spēles dalībnieks. Tam ir arī ļoti plašas klientu atbalsta iespējas, kas pēdējos trīs gadus ir bijis ASV Nacionālās klientu asociācijas Stevie Awards balvas ieguvējs..

Sākumcena: 30 dienu bezmaksas izmēģinājums, tad USD 19 mēnesī

Vislabāk: Emuāri, mazie uzņēmumi un uzņēmēji

5. Sendinblue

SendinBlue e-pasta mārketinga programmatūra - noklikšķiniet šeit, lai izmēģinātu bez maksas

Vietne: https://www.sendinblue.com

Kad es pirmo reizi mēģināju piekļūt SendinBlue, es mazliet brīnījos, ka man bija jāpārvar reCaptcha, lai piekļūtu vietnei. Vienīgais iemesls, par ko es tādam varēju domāt, bija tas, ka es izmantoju ļoti plašu monitoru, kas, iespējams, ir kļuvis atzīmēts kā netradicionāli displeja izmēri.

Tāpat kā MailChimp, arī SendinBlue piedāvā bezmaksas abonēšanas paketi, taču to nosūtīšana ir ierobežota. Bezmaksas darījums ir paredzēts tikai līdz 300 e-pastiem dienā, kas man vairāk atgādina pagarinātu izmēģinājumu nekā jebkurš reāls bezmaksas pakalpojums. Tiklīdz jūs viņu abonēšanas plānos pārsniedzat, sūtījumu skaits palielinās daudz (tāpat kā viņu cenas).

Tas pārbauda lielāko daļu tradicionālās e-pasta mārketinga sistēmas opciju, bet tai ir arī darījumu ziņojumapmaiņas funkcija. Tas dod jums papildu iespējas, piemēram, pasūtījuma apstiprinājumu, kvīšu un citu līdzīgu e-pasta ziņojumu nosūtīšanu ar jūsu firmas zīmi. Tas ir kaut kas, kas jāņem vērā, jo ne visas e-pasta mārketinga sistēmas to atbalsta.

Sākumcena: BEZMAKSAS

Vislabāk: Emuāri, uzņēmēji, mazie uzņēmumi

6. SendPulse

SendPulse e-pasta mārketinga programmatūra - noklikšķiniet šeit, lai izmēģinātu bez maksas

Vietne: https://sendpulse.com/

Uzņēmums uzsāka darbību kā darbības sākšanas mērķis ar lielapjoma e-pasta ziņojumu piegādi un drīz ieguva pelnītu popularitāti tirgotāju vidū. Šobrīd uzņēmums ir pārvērties par mārketinga automatizācijas platformu, kurai ir daudz ko piedāvāt tiešsaistes reklāmas jomā.

Tagad lietotāji to var sūtīt lielapjoma e-pastus, SMS, Web Push paziņojumi.

SendPulse komanda smagi strādā, lai paliktu virs digitālā mārketinga tendencēm, un ir izlaidusi Facebook kurjera tērzētavu. Tērzētavu var izveidot kā pirmo klientu atbalsta līniju, kā arī pieprasīt kontaktinformāciju turpmākai svina audzināšanai.

Runājot par e-pasta mārketinga pakalpojumiem, starp daudzām citām funkcijām, SendPulse piedāvā e-pasta veidņu redaktoru, pielāgotas abonēšanas formas, darījumu e-pastus un statistikas datus par jūsu e-pasta mārketinga kampaņām..

Sākumcena: BEZMAKSAS

Labākais: Emuāri, mazie uzņēmumi, tirgotāji

Dodieties uz SendPulse

Ideālas iespējas Labākajām e-pasta mārketinga sistēmām

1. Projektēšanas iespējas

Tā kā mārketinga e-pasti ir domāti, lai piesaistītu saņēmēju uzmanību, vizuālais aspekts ir diezgan svarīgs. Tas nozīmē, ka pievilcīgajam eksemplāram, kas ir kodolīgs un noderīgs, būtu jāpiesakās viņiem.

Pievērsiet uzmanību e-pasta mārketinga pakalpojumam, kas ļauj jums labi kontrolēt e-pasta mārketinga kampaņu vizuālos aspektus. Tas ietver labu veidņu izplatību, spēcīgu komponentu komplektu un jaudīgus spraudņus paplašinātai funkcionalitātei.

Iepriekš izveidotas e-pasta veidnes MailChimp bibliotēkāPiemērs – MailChimp: iepriekš izstrādātas e-pasta veidnes dažādu vajadzību apmierināšanai.

2. CRM integrācija

Pārdošana un mārketings ir simbiotiski, tāpēc jūsu CRM platformai vajadzētu labi darboties ar jebkuru izvēlēto e-pasta mārketinga sistēmu. Tas abām komandām ietaupīs daudz sviedru un asaras un palīdzēs radīt daudz labāku analītisko potenciālu.

Piemēram, labi integrēti, jūsu e-pasta mārketinga dati var palīdzēt izveidot automātiskas pārdošanas kampaņas un otrādi. Vēl labāk, jo šīs funkcijas ir integrētas un datorizētas, un šīs funkcijas var apstrādāt reāllaikā, kas biznesam piešķir papildu iespējas veiklībā.

Integrācija pastāvīgā kontaktāPiemērs – pastāvīga saziņa: mijiedarbojieties ar populārajiem CRM, veikalu veidotājiem un sociālajiem medijiem, lai iegūtu klientu informāciju un izveidotu segmentus.

3. Datu analīze

Tikko pieminējot analītikas priekšrocības tieši virs, ir svarīgi, lai jebkura e-pasta mārketinga sistēma būtu aprīkota ar analītikas rīkiem. Tas ir nenovērtējams jebkuram tirgotājam, jo ​​tas palīdz jums saprast informāciju, kas tiek saņemta, pamatojoties uz jūsu mārketinga kampaņām.

Nepopulāri e-pasta ziņojumi var atbaidīt potenciālos klientus, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jūs pirkstu paustu uz jūsu klientu pulsa. To var izdarīt, analizējot datus un optimizējot kampaņas, pamatojoties uz šo informāciju.

Jūsu mārketinga dati var jums pateikt;

 • Kas darbojas vai nedarbojas
 • Tas, ko jūs sūtāt, ir saistošāks
 • Kādas ierīces mēdz izmantot jūsu klienti
 • Kādai demogrāfijai ir kāda interese

… un vēl.

Analītika un pārskati pastāvīgā kontaktāPiemērs – pastāvīga saziņa: vizuāli grafiki un tabulas, lai parādītu lietotājiem, kā kampaņas ir paveikušās salīdzinājumā ar otru, un padziļināti izpētītu katru pārskatu par atvērtām likmēm un klikšķu likmēm.

4. Atbilstība

Pateicoties tādiem noteikumiem kā GDPR un Datu aizsardzības likums, daudzi e-pasta tirgotāji ir secinājuši, ka viņu saturs tiek atzīmēts kā mēstule. Tas acīmredzami neproduktīvi, tāpēc jūs vēlaties e-pasta mārketinga sistēmu, kas var analizēt jūsu saturu. Tas ir nepieciešams, lai palīdzētu pārbaudīt, vai tas atbilst noteikumiem, un vai arī jūsu saites (svarīgas!) Ir arī labas.

GDPR vietnē MailChimpPiemērs – MailChimp: iebūvēts GDRP lauks veidlapu veidotājā, lai apkopotu lietotāju piekrišanu.

5. Automatizācija

Uzņēmumiem ir tendence strādāt iepriekš, un e-pasta mārketinga sistēmas, kurām ir automatizācijas funkcijas, var būt ļoti noderīgas. Piemēram, pieņemsim, ka jūs vadāt tiešsaistes mazumtirdzniecības biznesu, bet jūsu darbinieki brīvdienās nav darba kārtībā.

Iepriekš plānojiet un automatizējiet kampaņas, lai izmantotu pārdošanas sezonu priekšrocības, pat ja jūsu cilvēki nav klāt. Citas automatizācijas funkcijas var ietvert ziņošanu, kuponu izplatīšanu, atbildes uz e-pastu un tamlīdzīgi.

6. Mērogojamība un izmaksas

Šodien jūs sūtāt 1000 e-pastus, bet kā būtu, ja jūsu bizness augtu un izsūtītu 50 000? Cik mērogojama ir jūsu apskatītā e-pasta mārketinga sistēma un cik jums maksās, ja jūs izvērsīsit tos?

Vēlams izvēlēties risinājumu, kas var atbilst jūsu biznesam, paplašinoties un izmantojot priekšrocības, kuras laika gaitā var mainīties jūsu vajadzības. Vai jūsu meklētā sistēma nodrošina elastīgumu, lai rīkotos ar šāda veida izmaiņām? Tam nav tieši jāpiedāvā šīs papildu iespējas, bet, iespējams, vai tas var labi darboties ar citām trešo pušu sistēmām?

7. Klientu apkalpošana

Kā uzņēmuma īpašnieks jūs zināt, ka katra biznesa centrā ir jūsu klientu apkalpošana. Iegādājoties pakalpojumu, tā ir arī taisnība. Uzziniet, kāda līmeņa atbalstu jūs iegūsit no uzņēmuma, kas piedāvā e-pasta mārketinga sistēmu, un vai ir pietiekami liela kopiena, kas to atbalsta arī.

Noslēguma domas: labākais e-pasta mārketinga pakalpojums

Atkal – gandrīz visām e-pasta mārketinga sistēmām tirgū ir bezmaksas izmēģinājuma versija. Es ļoti iesakām reģistrēties un pārbaudīt tos pirms pirkšanas.

Tā kā šie ir mani ieteikumi, es ieteiktu, ka, ja jūs esat liels uzņēmums, tad būtu ieteicams tuvāk izpētīt Constant Contact un GetResponse. Ja jums ir emuārs, maza vietne vai kaut kas cits, tad droši pārbaudiet kādu no sešām populārākajām e-pasta mārketinga sistēmām, kuras es ieteiktu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map