Labākie tiešsaistes veikalu veidotāji iesācējiem un maziem uzņēmumiem 2020. gadā

* Atjauninājumi: atjaunināta cenu noteikšana un funkcijas atjauninātas 2020. gadam; pievienota FAQ sadaļa.


Tiešsaistes mazumtirdzniecības apjomi visā pasaulē 2017. gadā būs 2,3 triljoni USD, un tiek prognozēts, ka ieņēmumi 2021. gadā pieaugs līdz USD 4,88 triljoniem (avots). 2019. gadā e-komercija veido vairāk nekā 13% no visiem mazumtirdzniecības ieņēmumiem visā pasaulē.

Tiešsaistes mazumtirdzniecības bizness ir milzīgs.

Jūs nokavējat (daudz!), Ja jūsu bizness nav paplašinājis savu sasniedzamību tiešsaistē.

Ieceļot tiešsaistes veikalu veidotājus, nekad nav bijis tik vienkārši izveidot tiešsaistes veikalu – pat ja jūs esat tikai iesācējs bez tīmekļa attīstības pieredzes.

Ir vairāki lieliski e-komercijas vietņu veidotāji, kas tiek nodrošināti iesācējiem, kuri vēlas tikai vienkāršu un funkcionējošu tiešsaistes veikalu. Mēs esam to samazinājuši līdz pieciem labākajiem, kas ir lieliski piemēroti ikvienam iesācējam vai mazo uzņēmumu īpašniekam ar ierobežotu budžetu.

Īsumā: salīdziniet labākos tiešsaistes veikalu veidotājus

Salīdziniet funkcijas un pārskatiet tiešsaistes veikala celtnieku cenas šajā tabulā.

Iespējas
Shopify
BigCommerce
Volusija
Wix
Weebly
Zyro
Lietotnes un motīviVairāk nekā 1200 lietotņu & 100+ motīvi470 un vairāk lietotņu & 110+ motīvi70 un vairāk lietotņu & 40+ motīviVairāk nekā 260 lietotņu & 500 un vairāk motīvuVairāk nekā 270 lietotņu & 50+ motīviNav nevienas lietotnes & 11 tēmas
AtbalstsE-pasts, tiešraide & tālrunisE-pasts & tālrunisTiešraides Čats & tālrunisE-pastsE-pasts, tiešraide & tālrunisTiešraides Čats & e-pastus
Darījuma maksa0,5–2,0%0%0%2,9%++2,9%++0%
Maksājumu vārtejas100+ norēķinu vārtejas visā pasaulē60+ norēķinu vārtejas visā pasaulēAuthroize.net, Digital River, FirePay, PayPal Pro, StripePieņemiet galvenās kredītkartesSvītra, kvadrāts, PayPal Express, Authorize.netNezināms
Labākais plāns mazajiem bizPamats – USD 29 mēnesīPlus – USD 29,95 mēnesīPersonīgais – USD 29 mēnesīVIP – USD 35 mēnesīBizness – USD 25 mēnesīe-komercija – USD 14,99 mēnesī
Ko jūs saņematNeierobežots produktu klāsts un uzglabāšana ar iepriekšējām e-komercijas funkcijāmNeierobežots produktu un joslas platums. Tiešsaistes pārdošanas apjomi līdz USD 150 000 gadā10 000 produktu ar 10 GB joslas platumu. Prioritārs atbalsts20 GB krātuve un neierobežots joslas platums ar noderīgām funkcijāmNeierobežots produktu skaits ar iespējām pārdot tiešsaistēUzskaitiet līdz 100 produktiem
PiemērotsNopietns e-komercijas uzņēmuma īpašnieks, kurš meklē labākos un labākos darījumus.Visu lielumu tiešsaistes veikals, pamatojoties uz ieņēmumiem; labākās alternatīvas Shopify.Mazs vai individuāls pārdevējs, kurš vēlas pārdot fiziskus produktusEsošais Wix lietotājs, kurš vēlas uzlabot savu vietni, lai kļūtu par tiešsaistes veikalu.Lietotāji, kuri vēlas vienkāršu un lētu tiešsaistes veikalu savā vietnē.Iesācēju e-komercijas vietnes
ApmeklējumsShopify.comBigCommerce.comVolusion.comWix.comVietne Weebly.comZyro.com

Visaugstāk novērtētie tiešsaistes veikalu celtnieki – pārskata iespējas & Cenu noteikšana

1. BigCommerce

BigCommerce tiešsaistes veikala veidotājs - būtisks plānsBigCommerce – izmēģiniet BigCommerce 15 dienas bez maksas (nav nepieciešama kredītkarte), noklikšķiniet šeit.

Neatkarīgi no tā, vai esat nopietns uzņēmuma īpašnieks vai tikai iesācējs, BigCommerce piedāvā ļoti daudzas funkcijas, kas ir īpaši draudzīgas lietotājam. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka viņu vietne var nedaudz mulsināt jaunos apmeklētājus.

Sakarā ar to, ka BigCommerce ir ļoti daudzveidīgas, tas var apmierināt plašu lietotāju loku. Viņi sadala savas produktu līnijas divos lielos segmentos – Enterprise un Essentials. Ja vien jums nav vairāku miljardu dolāru uzņēmuma, tad lielākas iespējas, ka vēlēsities aplūkot sadaļu Essentials..

BigCommerce Essentials piedāvā lietotājiem all-in-one platformu, kas palīdz jums visos posmos, sākot no reģistrēšanās un beidzot ar vietnes darbību. Sākot no bezmaksas veidnēm, lai palīdzētu jums izveidot dizainu, līdz citām plašām funkcijām, piemēram, daudzkanālu pārdošanai, mārketinga rīkiem un citam – BigCommerce Essentials ir viss.

Viņiem ir arī ļoti plašs atbalsts, un to var izmantot vairāk nekā vienā veidā. Papildus parastajiem palīdzības kanāliem jūs varat arī gūt labumu no viņu kursiem pēc pieprasījuma, kas palīdz iemācīt jums pamatus, kā uzlabot savu vietni..

Jūs varat viņiem izmēģināt 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, nav nepieciešama kredītkarte.

Sīkāku informāciju par BigCommerce pārskatu lasiet šeit.

BigCommerce galvenās iezīmes

 • Plaša motīvu izvēle – izveidojiet skaistu tiešsaistes veikalu ar viegli pielāgojamu motīvu
 • Pārdod visur – integrējiet ar eBay, Amazon, Facebook, Square, Google Shopping un daudz ko citu
 • Piegādes un nodokļu atbalsts – automātiski aprēķiniet pārvadāšanas un nodokļu likmes
 • Visaptveroši analītiskie rīki – iebūvēta veikala analītika un mijiedarbība ar Google Analytics; eksportēt pārdošanas datus un datus par produktu CSV vai XML formātā
 • Kravu piegādes iespējas – dažādas kravas piegādes biznesam pieejamas programmas
 • Labākās SEO iespējas – cietas SEO funkcijas un atbalsts
 • Nav nekādu darījumu maksu visos plānos – pārdodiet un nopelniet vairāk, izmantojot BigCommerce

BigCommerce cenu noteikšana

 • Standarts – 29,95 USD mēnesī
 • BigCommerce Plus – USD 79,95 mēnesī
 • Pro – 299,95 USD mēnesī

2. Veikals

Shopify e-komercijas platforma - izveidojiet un attīstiet savu biznesu tiešsaistēShopify – izmēģiniet Shopify 14 dienas bez maksas (nav nepieciešama kredītkarte), noklikšķiniet šeit.

Vienas pieturas risinājums visiem uzņēmumu īpašniekiem, Shopify ir risinājums tiem, kuri savā vietnē vēlas vadīt e-komercijas veikalu. Shopify dod jums piekļuvi savam tiešsaistes veikala veidotājam, kas ļauj jums izveidot vietni tieši tā, kā vēlaties.

Izmantojot iepriekš izveidotas Shopify veidnes, ir diezgan viegli izveidot e-komercijas veikalu. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā simts dažādu veidņu. Visas profesionāla izskata veidnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm.

Tie ietver pat vairākas funkcijas, piemēram, SEO, mārketinga resursus, sociālo mediju integrāciju, drošus iepirkšanās ratiņus un pat atbalsta vairāk nekā 100 maksājumu vārtejas. Ja jums ir vajadzīgas papildu funkcijas, lai paplašinātu savu veikalu, jūs varat izvēlēties piemērotu papildinājumu no App Store lietotņu veikala – nāciet gan ar bezmaksas, gan par maksu.

Ja jūsu tiešsaistes veikals atrodas ASV vai Kanādā, varat izmantot Shopify samaksu un piegādes risinājumu. Shopify maksājums ir pilnībā integrēts jūsu veikalā. Jums nav jāmaksā nekāda maksa par darījumu. Vai arī jūs iekasēsit līdz 2% darījumu maksu par katru pārdošanu.

Uzziniet vairāk – izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par Shopify.

Shopify galvenās funkcijas

 • Mērogojamība – jaudīgs tiešsaistes veikalu veidotājs maziem un lieliem uzņēmumiem
 • Pārdod visur – integrējiet ar Amazon, Facebook, Instagram un daudz ko citu
 • Iebūvēts veikala fasādes dizains – vairāk nekā 100 profesionālu veidņu e-komercijas vietnēm (bezmaksas & piemaksa)
 • Shopify pārdošanas vieta – apvienojiet bezsaistē veikalu un tiešsaistes tirdzniecību
 • Shopify maksājums – pieņemiet kredītkartes maksājumus bez trešo personu kontiem
 • Piegādes atbalsts – automātiski aprēķiniet pārvadāšanas likmes un izdrukājiet USPS piegādes etiķetes
 • Shopify uzņēmuma nosaukuma ģenerators – izvēlieties savu sākotnējo uzņēmuma nosaukumu, izmantojot automatizētu rīku
 • Exchange Marketplace – viegli pērciet, pārdodiet vai pārsūtiet savu Shopify veikalu
 • Lielākās lietotnes un sabiedrības atbalsts – Shopify atbalsta liela neatkarīgu izstrādātāju kopiena; Shopify App Store ir pilns ar tonnu noderīga papildinājuma

Shopify izcenojumi

 • Shopify Lite – 9 USD mēnesī (ierobežotas iespējas)
 • Shopify pamata plāns – 29 USD mēnesī
 • Shopify – 79 USD mēnesī
 • Advanced Shopify – 299 USD mēnesī

3. Volusija

VolusijaVolusion – izmēģiniet 14 dienas bez maksas (nav nepieciešama kredītkarte), noklikšķiniet šeit.

Tiem, kas vēlas izveidot vienmērīgu un tīru tiešsaistes veikalu, Volusion piedāvā visus rīkus, kas ir vispiemērotākie vizuāli pievilcīgas e-komercijas izveidošanai, kas nav pārāk intensīva.

Daudzus Volusion tīmekļa veidošanas rīku aspektus var pielāgot, lai palīdzētu jums pārdot jebkura veida produktus, tomēr to dizains ir paredzēts fizisku preču pārdošanai..

E-komercijas vietne, kas veidota, izmantojot Volusion, ļauj klientiem ērti pārvietoties jūsu veikalā un ērti pārlūkot visus jūsu pārdotos produktus.

Galvenās iezīmes Volusion

 • Maksājumu atbalsts – pieņemiet kredītkartes maksājumus, izmantojot Stripe, Authorize.net un citas iespējas.
 • Produkta lapa – pievilcīga produkta prezentācijas lapa ar tālummaiņas funkciju un attēlu galeriju
 • Pamesta groza funkcija – atgūstiet vairāk pārdošanas
 • Lietotāju vērtējumi – ļaujiet lietotājiem pārskatīt un novērtēt jūsu produktus
 • Mobilam draudzīgs – visas vietnes un tiešsaistes veikali ir optimizēti mobilo ierīču lietotājiem

Volusion cenu noteikšana

 • Personīgais – 29 USD mēnesī
 • Profesionāls – 79 USD mēnesī
 • Bizness – 299 USD mēnesī

4. Wix

Wix mājas lapa - vietņu un e-komercijas veidotājsWix veikali – noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu bez maksas.

Wix ir beidzies 154 miljoni reģistrētu lietotāju 190 valstīs, un tie turpina strauji pieaugt. Uzņēmumiem, kas vēlas sākt mazo darbību e-komercijas pasaulē, Wix ir lielisks tīmekļa veidošanas risinājums, jo vietne var būt sagatavota dažu minūšu laikā.

Viena no Wix lieliskajām lietām ir tā, ka tie rūpējas par tiem, kuriem nav zināšanu par tīmekļa vietnes izveidi. Sākot ar šablonu piegādi un beidzot ar fontu izvēli, tie sniedz jums visu nepieciešamo palīdzību vietnei.

Kaut arī Wix ir vairāk pazīstams ar vispārīgu vietni, viņiem ir arī spēcīgs e-komercijas vietņu veidošanas rīks, kas ir diezgan jaudīgs.

Izlasiet mūsu padziļināto Wix pārskatu šeit.

Wix veikalu galvenās iezīmes

 • Vienkārši lietojams redaktors – izveidojiet savu veikalu, izmantojot vilkšanas un nomešanas rīku
 • Wix Logo Maker – izstrādājiet pielāgotu logotipu, kas atbilst jūsu zīmolam
 • Uzņēmuma nosaukuma ģenerators – izvēlieties oriģinālu un neaizmirstamu sava uzņēmuma vārdu
 • Mobilam draudzīgs – visas vietnes un tiešsaistes veikali ir optimizēti mobilo ierīču lietotājiem
 • Emuāri ir pieejami – ērti pievienojiet emuāra funkcijām e-komercijas vietni
 • Tiešsaistes veikalu veidnes – vairāk nekā 500 pielāgojamu veidņu Wix veikalos

Wix veikalu cenu noteikšana

 • Biznesa neierobežots – USD 17 mēnesī
 • Biznesa neierobežots – 25 USD mēnesī
 • Biznesa VIP – USD 35 mēnesī

5. Weebly

Interneta veikals WeeblyWeebly tiešsaistes veikals – noklikšķiniet šeit, lai mēģinātu bez maksas.

Weebly piedāvā jaudīgu platformu tīmekļa vietnes izveidošanai, taču tā joprojām ir pieejama uzņēmumiem, kas tikai sāk savu darbību. Blakus Wix, Weebly ir diezgan līdzīgs to piedāvāto funkciju ziņā.

Dažas no lieliskajām iespējām, ko viņi piedāvā, ir spēja ļaut klientam meklēt un filtrēt produktus, kurus viņi vēlas jūsu vietnē.

Bet, protams, Weebly lielākās priekšrocības ir to cenas. Un par 12 ASV dolāriem par zemāko e-komercijas plānu noteikti ir vieglāk un mazāk sāpīgi ievietot e-komercijas vietni..

Izlasiet mūsu padziļināto Weebly pārskatu šeit.

Weebly tiešsaistes veikala galvenās funkcijas

 • Pieejamas – lētākais tiešsaistes veikalu veidotājs tirgū, sākot no tikai USD 12 mēnesī
 • Automātiskais nodokļu kalkulators – spēja iestatīt nodokļu likmes klienta atrašanās vietām
 • Maksājumu atbalsts – pieņemiet maksājumus, izmantojot Square vai trešo personu pakalpojumu sniedzējus
 • Ērta veikala pārvaldība – krājumu pārvaldības rīks ar preču zīmēm un kvadrātveida dāvanu kartēm
 • Labs SEO atbalsts SEO rīki vietnes un produkta redzamības uzlabošanai

Weebly cenu noteikšana

 • Pro – 12 USD mēnesī
 • Bizness – 25 USD mēnesī
 • Biznesa Plus – 38 USD mēnesī

6. Zyro

Zyro tiešsaistes veikals – sāciet veidot savu tiešsaistes veikalu bez maksas.

Zyro mērķis ir padarīt vietņu veidošanu viegli pieejamu masām, un tas ietver arī tiešsaistes veikalus. Viņu divkāršās iespējas nozīmē, ka jaunajiem lietotājiem ir progression ceļš pat tad, kad viņi sāk savu brīvo plānu – un viņi vēlāk var veikt jauninājumus, lai komercializētu savas vietnes. 

Tomēr jāatzīmē, ka šī ļoti vienkāršība var būt divu malu zobens. Lietotājiem, kuri ir pieredzējuši e-komercijas veterāni, iespējams, šeit pieejamais ir ierobežots. Ja tomēr esat jauns, iespējams, pielāgojaties viegli.

Tā kā tas ir jauns pakalpojums, rodas zobu problēmas, taču Zyro komanda ir smagi strādājusi, lai atrisinātu problēmas. Viss, kas jums nepieciešams, ir sazināties ar viņiem, un viņu atbalsts tiks galā ar pārējo.

Jebkurā gadījumā ar mūžīgu izmēģinājuma kontu var noiet greizi?

Zyro galvenās iezīmes:

 • Ērti lietojams tiešsaistes veikala veidotājs
 • Iepriekš izstrādātas veidnes
 • Iekļauti noderīgi biznesa rīki, piemēram, logotipu veidotājs
 • SEO optimizētas vietnes
 • Netiek iekasēta maksa par darījumu
 • Daudzkanālu pārdošanas atbalsts

Zyro cenas:

 • e-komercija – USD 14,99 mēnesī
 • e-komercija + – USD 21,99 mēnesī

Vai jums ir piemērots tiešsaistes veikala veidotājs?

Vairāk nekā 40% vietņu, kurās tiek mitināts risinājums BuiltWith populārākajās 1 000 000 vietnēs, izmanto tiešsaistes veikalu veidotājus: Shopify, Shopify Plus un BigCommerce (avots: BuiltWith).

E-komercijas vai tiešsaistes veikalu veidotājs ir programmatūra, kas izstrādāta, lai piedāvātu pilnīgu risinājumu, lai jūs varētu izveidot vietni un pārdot tiešsaistē.

Programmatūra veic lielu darbu, izveidojot tiešsaistes veikalu, piemēram, vietņu izveidošana, veikala fasādes iestatīšana, krājumu aprēķināšana, nosūtīšanas maksas aprēķināšana, krājumu pārvaldība, pārdošanas pārskati, maksājumu vārteju integrācija, veikalu noformējums utt .; lai jūs varētu koncentrēties uz sava biznesa vadīšanu.

Interneta veikala veidotājs parasti ir piemērots speciālistiem un speciālistiem. Viss, kas jums nepieciešams, ir iemācīties izmantot šīs iepriekš ieprogrammētās funkcijas – tāpat kā izmantojot MS Words vai WYSIWYG tīmekļa redaktoru.

Tomēr, tāpat kā visām labajām lietām dzīvē, arī tiešsaistes veikalu celtniekiem ir diezgan liela daļa negatīvo pusi.

Apskatīsim plusi un mīnusi, izmantojot interneta veikala veidotāju:

Plusi Tiešsaistes veikala veidotājs

Tiešsaistes veikala veidotāja izmantošanas kopējās priekšrocības ir šādas:

 • Kodēšana nav nepieciešama – viegli izveidojiet un rediģējiet tiešsaistes veikalu, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru. Salīdzinājumam, lai izveidotu tiešsaistes veikalu no jauna, izmantojot atvērtā koda risinājumu (ti, PrestaShop vai Magento vietne), jums ir nepieciešamas uzlabotas tīmekļa attīstības prasmes.
 • Pēcpārdošanas tehniskais atbalsts – tādām platformām kā BigCommerce un Shopify tiek sniegts plašs pēcpārdošanas atbalsts, palīdzība (parasti) ir tikai viena e-pasta attālumā.
 • Gatavs, skaisti noformēts veikals (skatiet dažas no labākajām bezmaksas veidnēm šeit)
 • Esiet aizsargāts ar iebūvētiem drošības līdzekļiem un koplietotiem SSL sertifikātiem
 • Paplašiniet savu biznesu vairākos kanālos un platformās (Facebook, Instagram, Pinterest, Amazon utt.)
 • Ērti saņemiet samaksu dažādās valūtās, izmantojot vairākus maksājumu vārtus
 • Daži veikalu veidotāji ļauj vienuviet vadīt gan pārdošanu tiešsaistē, gan bezsaistē (piemēram, Shopify Pos).
 • Pašreizējais vietņu atbalsts (ieskaitot drošību un programmatūras jaunināšanu) bez papildu maksas

Interneta veikala veidotāja mīnusi

Bieži sastopamie trūkumi, izmantojot tiešsaistes veikala veidotāju, ir

 • Jūsu biznesa peļņas līmeņa samazināšana – daudzi tiešsaistes veikalu celtnieki iekasē maksu par darījumu par pārdošanu (ti, Shopify maksa ir 0,5–2,0%).
 • Dažiem tiešsaistes veikalu veidotājiem ir SEO problēmas (URL struktūra, .htaccess pieeja utt.), Kuras nevarat novērst
 • Jūsu veikala dzīvība un nāve atkarībā no platformas. Ja platforma nedarbojas, tā darbojas arī jūsu veikals

Kā izvēlēties: Kurš e-komercijas vietņu veidotājs jums ir piemērots?

Internetā ir pieejami dažādi tiešsaistes veikalu veidotāji, un jums piemērotākās platformas izvēle ir atkarīga no tā, kas no jums jums un jūsu biznesam patiešām ir nepieciešams..

Tas ir tāds kā automašīnas iegāde. Tā galvenais mērķis ir aizvest jūs no punkta A līdz B, bet, mēģinot izvēlēties, ir vēl vairāk. Izmantojot tiešsaistes veikala platformu, galvenais mērķis ir parādīt pārdoto produktu, ievietot to iepirkumu grozā un dot jums naudu. Bet tāpat kā automašīnas pirkšana, ir arī kas cits.

Izvēloties savam biznesam labāko e-komercijas vietņu veidotāju, iepriekš jāņem vērā šādi faktori:

1. Kāds ir jūsu budžets??

Jūsu budžets izlems, ko jūs varat atļauties iegūt. Ja jums ir lielāks budžets, jūs varat iegūt lielāku automašīnu. Tas pats attiecas uz tiešsaistes veikaliem un e-komercijas iespējām. Lielāks budžets noteikti iegūs jums interesantākas platformas, kas piedāvā vairāk iebūvētu funkciju. No otras puses, pieejamās cenas būs vienkāršākas un saprotamākas.

 • Veikala veidotājs bez transakcijas maksām: BigCommerce, Volusion
 • Lētākais veikala celtnieks: Weebly

2. Lietotājdraudzīgums?

Meklējot tiešsaistes veikala veidotāju, jums ir jāsaprot atšķirība starp to, kas darbojas un kas ir lietotājam draudzīgs. Daži celtnieki koncentrēsies uz dizainu, nevis uz īpašībām vai otrādi. Ja jums nav prātā pārdomāt caurskatīšanas iespējas un lietotāja rokasgrāmatas, iespējams, vēlēsities izmantot citas funkcijas un iespējas. Daži varētu vēlēties vienkāršu un skaidru dizainu, kas aptver neskaidras funkcijas.

 • Uzņēmumiem draudzīgākais veikalu veidotājs: Shopify, BigCommerce

3. Vai jums ir nepieciešams papildu atbalsts??

Atbalsts vienmēr ir lielisks, it īpaši, ja varat piezvanīt kādam pēc palīdzības. Diemžēl tas var arī maksāt naudu. Lai gan daži varētu būt labi, ja jums ir standartizēta palīdzība vai arī paši darāt visu, ja jums ir nepieciešama papildu palīdzība, ieteicams apsvērt iespēju piesaistīt izstrādātāju.

 • Veikalu celtnieks ar vislabāko atbalsta kopienu: Shopify

4. Vai jums nepieciešama bezsaistē pārdošana / inventārs?

Izmantojot e-komercijas platformas, jūs varēsit pārvaldīt savus pasūtījumus un krājumus. Tomēr dažas platformas to ļaus sinhronizēt arī ar bezsaistes pārdošanu. Dažus jūs pat varat izmantot kā bezsaistes pasūtīšanas sistēmu, lai krājumi / maksājumi netraucēti darbotos starp tiešsaistes un bezsaistes veikaliem.

 • Veikala celtnieks ar iebūvētu POS sistēmu: Shopify

5. Kādas ir tiešsaistes veikala pamatīpašības?

Labam tiešsaistes veikalu veidotājam vajadzētu piedāvāt pamata funkcijas, kas jums būtu nepieciešamas e-komercijas vietnei, piemēram, SSL sertifikāti, groza funkcijas, vietnes SEO funkcijas, pārdošanas un krājumu pārskati, karšu atkopšana un darījumu spraudņi. Daži piedāvās vairāk funkciju un spraudņu, bet kompromiss nozīmē, ka jātiek galā ar sarežģītāku saskarni.

 • Tiešsaistes veikala veidotājs ar labākajām funkcijām: BigCommerce

Bieži uzdotie jautājumi par e-komercijas vietņu veidotājiem

Vai es varu izmantot savu domēnu ar tiešsaistes veikala veidotāju??

Jā, to var izdarīt vairums tiešsaistes veikalu celtnieku. Visas piecas platformas, kuras mēs iesakām šajā rakstā, lietotājiem ļauj viegli savienot savu domēna vārdu.

Vai man tiešsaistes veikalā ir jāiegādājas speciāli SSL sertifikāti?

Lielākajai daļai tiešsaistes veikalu būvētāju ir bezmaksas koplietots SSL sertifikāts – tātad no jums nav jāveic nekādas papildu izmaksas vai darbs. Tomēr veikalā varat iegādāties un instalēt privātu SSL sertifikātu. SSL sertifikāta iegūšana ir būtiska ne tikai klientu tiešsaistes drošībai, bet arī Google ranžēšanai. Google to skaidri ir paziņojis HTTPS šifrēšana ir ranga signāls 2014. gada augustā.

Cik daudz darījuma maksu man jāmaksā tiešsaistes veikala celtniekam?

Ne visi tiešsaistes veikalu veidotāji iekasē maksu par darījumiem – piemēram, BigCommerce visos savos plānos neiekasē maksu par darījumu. Tomēr, ja tie notiek, maksa parasti svārstās no 0,5% līdz 3% – atkarībā no jūsu izmantotā plāna.

Šeit ir divi piemēri:

Shopify darījumu maksa
Basic Shopify: 0 – 2% ārējo maksājumu vārtejām
Shopify: 0 – 1% ārējo maksājumu vārtejām
Advanced Shopify: 0 – 0,5% ārējo maksājumu vārtejām

Lai izmantotu visas galvenās kredītkartes (Visa, Mastercard, American Express, JCB, Discover un Diners Club debetkartes un kredītkartes), tā būs jāiestata, dodoties uz kredītkaršu pieņemšanas sadaļu un izvēloties Shopify maksājumus..

Maksas par Weebly darījumu
Weebly pievieno 2,9% apkalpošanas maksu + USD 0,30 transakcijas maksu Stripe, Authorize.net un PayPal. Sākuma un profesionālajos plānos Weebly iekasē papildu 3%, bet jūs varat izvēlēties biznesa plānu, lai izvairītos no papildu maksas.

Vai tā vietā vajadzētu izmantot bezmaksas e-komercijas vietņu veidotāju?

Nē. Mēs neiesakām izmantot bezmaksas e-komercijas vietņu veidotāju, jo tie parasti ir ļoti vienkārši. Runājot par e-komercijas vietnes izveidi, jūs saņemat to, par ko jūs maksājat, un bieži vien par to, ko jūs maksājat, ir spēja izmantot tiešsaistes veikalam nepieciešamos rīkus un funkcijas.

Kas ir tiešsaistes preču veikals ar kravas piegādi?

Dropshipping ir biznesa modelis, kurā jūs varat pārdot fiziskus produktus, neņemot līdzi faktiskās preces. Kad klienti saņem pasūtījumu, veikalu īpašniekiem vienkārši jāsazinās ar piegādātāju. Pēc tam piegādātājs piegādā pasūtījumu tieši klientiem. Iepazīstieties ar mūsu neseno gadījumu izpēti un uzziniet, kā jūs varat sākt kravas piegādes biznesu, izmantojot Shopify.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map