Кращі реєстратори доменних імен для бізнесу

Складність вибору доменного імені двояка.


По-перше, ви повинні придумати відповідне ім’я. Більшість людей запускають веб-сайти із певною метою або темою. Якщо ви сподіваєтесь на доменне ім’я, яке приблизно пов’язане з цією метою або темою, кількість можливостей зменшується ще більше.

Після того, як ви визначилися з ім’ям, воно також має бути доступним. Вже зареєстровано тонну імен – станом на 3 квартал 2019 року їх було загалом 359,8 млн доменні імена, які вже були зареєстровані. Щоб поставити це в контекст, друге видання Оксфордського словника англійської мови має повні записи для 171 476 слів.

Тож якщо ви хочете домен, ви повинні сподіватися, що він ще не був куплений, або що власник готовий продати його вам. Для початку виконайте пошук домену на одному з наступних сайтів.

Contents

Найкраще місце для пошуку та придбання доменного імені

1. Хостингер

Перевірка домену хостингуВикористовуйте перевірку домену Hostinger, щоб знайти унікальні домени.

Хостингер не відомий як реєстратор домену. Однак вони мають дуже пристойні ціни, деякі з яких містять безкоштовне доменне ім’я. Хостинг Преміум і Бізнес поділилися планами веб-хостингу (які коштували всього 2,15 долара США і 3,45 долара відповідно на місяць), і обидва безкоштовні реєстрації доменних імен. Якщо ви купуєте лише домен – .online, .xyz, .tech і .store продаються за $ 0,99 / рік.

2. Іменна кришка

Реєстратор доменних імен Namecheap - зараз обслуговує майже 2 мільйони клієнтів та керує понад 9 мільйонами доменів.Реєстратор доменних імен Namecheap – зараз обслуговує майже 2 мільйони клієнтів та керує понад 9 мільйонами доменів.

Заснований два десятиліття тому, NameCheap є одним з найбільших імен у цій галузі та є акредитованим ICANN реєстратором доменних імен. Це потужне поєднання доступного ціноутворення доменних імен, чудова підтримка клієнтів та величезний вибір доменів верхнього рівня (.com, .net, .uk тощо).

Однією з найкращих частин форми покупки NameCheap є те, що у нього часто є доменні імена у продажу, а ціни при цьому знижуються до 0,50 долара. Пам’ятайте, хоча знижки на доменні імена часто є лише на перший рік реєстрації, тому зверніть увагу на ціни оновлення!

NameCheap також продає послуги з доданою вартістю для доменних імен, таких як захист конфіденційності WHOIS (з WhoisGuard), гарантований час роботи з їх системою PremiumDNS від 5 доларів на рік, а також опція для сертифікатів SSL, яка починається від 9 доларів на рік.

3. GoDaddy

Реєстратор домену Godaddy - має понад 17 мільйонів користувачів у всьому світі.Реєстратор домену Godaddy – має понад 17 мільйонів користувачів у всьому світі.

GoDaddy – це, мабуть, один із найбільш впізнаваних реєстраторів доменних імен у світі. Це те, що я вважаю веб-компанією з повним набором послуг, оскільки вони є єдиним доступом до всього, що вам потрібно для створення власного веб-сайту, від доменного імені до хостингу.

Ціни на GoDaddy є більш-менш стандартними, але вони мають послугу, яка дозволяє купувати деякі спеціальні доменні імена через аукціон. Тут ви можете знайти кілька чудових доменних імен, які вже зареєстровані, але власники яких готові відпустити – за ціною. Інші функції, які вони надають, – конфіденційність WHOIS, SSL-сертифікати і, звичайно, веб-хостинг.

4. Наведіть курсор

Наведіть курсор - Реєстратор доменного імені веб-сайтуНаведіть курсор – Реєстратор доменного імені веб-сайту

Hover зосереджується виключно на тому, щоб бути реєстром домену, і ви можете отримати тут домен приблизно за 5 доларів на рік. Система їх ціноутворення надзвичайно прозора, а вартість оновлення та інших засобів, таких як трансферти, вказані на одній сторінці. Існують знижки, якщо ви купуєте одноразово (більше 10 імен домену). Ви можете отримати свої стандартні TLD, такі як .com або навіть деякі з nTLD, такі як .io.

Як уже згадувалося, Hover не пропонує веб-хостинг, тому вам потрібно знати, як направити DNS на потрібні сервери, якщо ви купуєте їх. Одна з переваг полягає в тому, що вони включають безкоштовний захист конфіденційності WHOIS з усіма своїми доменними іменами.

Будучи фахівцем з доменних імен, також має свої переваги, оскільки вони мають чудові додаткові сервіси, такі як пересилання електронною поштою на ваше доменне ім’я або навіть дозволяють створити папку “Вхідні” домену за 20 доларів на рік.

5. Ганді

Реєстратор домену Gandi - вже працює майже 20 років.Реєстратор домену Gandi – вже працює майже 20 років.

Не помиляючись з аналогічно названим індійським активістом, Ганді є одним із найдовших реєстрів доменних імен у цій галузі. Їх форте були суєтним досвідом реєстрації доменних імен і, як правило, не відволікають клієнтів занадто сильно, переповнюючи їх варіантами та пропозиціями.

У Ганді також є один з найбільших варіантів розширень доменних імен, доступних понад 700. Тут все, що завгодно, від .abogado до .zine. У них також є список опцій доменів верхнього рівня, який регулярно оновлюється, а також статті, які обговорюють нові TLD, які будуть найближчими.

Ціни можуть бути доступними залежно від розширення доменного імені, а деякі коштують лише $ 0,50 на рік. Завдяки доменним іменам ви отримуєте безкоштовний захист конфіденційності WHOIS безкоштовно та дві скриньки електронної пошти, що містять до 1000 псевдонімів.

6. Freenom

Freenom - Отримайте своє доменне ім’я безкоштовноFreenom – Отримайте своє доменне ім’я безкоштовно

Freenom був створений головним чином як реєстратор для конкретного розширення доменного імені (.tk), яке видається безкоштовно. Під час пошуку доменного імені на Freenom він також показує вам інші можливі розширення, які ви можете зареєструвати через свою платформу як форму розпродажу.

Сьогодні вони також пропонують інші безкоштовні розширення доменних імен, такі як .ml, .ga, .cf та .gq, а також інші розширення для продажу. У Freenom також є безкоштовна послуга DNS, яку ви можете використовувати, якщо ви не плануєте використовувати свій власний.

Одне з питань використання безкоштовних розширень доменних імен – це те, що їх часто зловживають та отримують досить погана репутація протягом багатьох років. Існує також багато підводних каменів, і вам слід уважно прочитати тонкий шрифт, якщо ви плануєте отримати безкоштовне розширення доменного імені.

Що таке доменне ім’я?

Приклад доменного імені.Приклад – amazon.com – доменне ім’я.

Ім’я домену – це в основному адреса вашого веб-сайту. Саме так люди, які перебувають в Інтернеті, орієнтуються на те, де розміщується ваш сайт. Подумайте про це як про фізичну адресу вулиці, яка дозволяє людям знайти шлях до місця.

Деякі люди помиляються доменними іменами для веб-хостингу, але важливо зазначити, що це не так. Доменне ім’я та веб-хостинг є два чіткі елементи які поєднують, щоб допомогти функції сайту. Приклади доменних імен –

Apple.com USA.gov Amazon.com BBC.co.uk

Кожне доменне ім’я у світі має бути унікальним.

Вам не дозволять зареєструвати доменне ім’я, яке вже належить комусь іншому. Для цього є деякі застереження, і щоб зрозуміти, як можуть існувати два доменні імена, схожі на них, вам потрібно зрозуміти розширення доменних імен.

Розширення доменних імен

Коли я перерахував кілька прикладів доменних імен вище, ви, можливо, помітили, що за кожним із імен дотримувався знак “.” – щось. Це відоме як розширення доменного імені. Імена домена завжди повинні супроводжуватися розширенням, щоб працювати.

Коли Інтернет тільки починався, було введено лише кілька розширень доменних імен. Вони називались доменами верхнього рівня (TLD), і приклади їх включають:

.com .net .org

Через швидкість, з якою зростає Інтернет, виникла потреба в більшій кількості розширень домену, і звідти виникли TLD з кодом країни (ccTLD). Вони використовувались для ідентифікації веб-сайтів із певних країн, таких як

.uk .cn .sg

для Великобританії, Китаю та Сінгапуру.

Незабаром були додані й інші TLD для різних цілей, таких як

.dev .travel .biz .store .guru .inc

Вони отримали назву нових загальних TLD (gTLD або nTLD).

Тепер пригадайте, де я казав, що можуть існувати два подібних доменних імені? Це пояснюється характером розширення доменного імені. Знову ж таки, всі доменні імена повинні бути унікальними, і тому, якщо ви купували yourname.com, цілком можливо, що хтось інший може придбати yourname.biz.

Ідеї ​​доменних імен: як вибрати ідеальний домен

Тепер, коли ви знаєте, що складається з доменного імені та деяких можливих підводних каменів системи, як ви оберете хороше доменне ім’я?

Хоча технічно ви можете зареєструвати будь-яке доменне ім’я до тих пір, поки ви маєте право на нього, є загальні рекомендації щодо вибору кращих доменних імен.

1. Зберігайте свій домен коротким і простим

Короткі доменні імена користуються великим попитом, і якщо ви не обрали для nTLD, швидше за все, ви знайдете підходяще. Уже зареєстровано багато коротких доменних імен, наприклад one.com або g.cn.

Короткі доменні імена відвідувачам простіше вводити та запам’ятовувати. Це особливо корисно, якщо ви не такий світовий бренд, як Nike або Coca Cola.

Приклади:

voice.com 360.com Insurance.com підйомно.com pingdom.com Goal.com

2. Уникайте сленгу

Оскільки стільки доменних імен вже придбано, процес пошуку потрібного вам може бути неприємним і втомлюючим процесом. Однак намагайтеся уникати використання сленгу, наприклад заміни “ви” на “у” або “право” на “обряд”, оскільки це робить більш імовірним, що ваші відвідувачі будуть робити помилки.

3. Уникайте спеціальних персонажів

Це повертається до точки, що стосується уникнення сленгу. Використання цифр (1, 2, 3 тощо) або символів, таких як дефіси (-) між словами, може допомогти вам легше знайти доменне ім’я, але їх важко вводити, а відвідувачі схильні робити помилки. Ці фактори легко викликають плутанину і можуть призвести до розладу серед потенційних відвідувачів.

4. Використовуйте стратегічні слова у своєму домені

Знову ж таки, це може бути дуже складно, але використання ключового слова, пов’язаного з природою вашого бізнесу, може бути корисним. Він діє асоціативно для людей, які чують це, і може дати вам ногу в плані SEO.

Наприклад, доменне ім’я, наприклад BostonLocksmith, може бути корисним слюсару, що обслуговує Бостонський район.

5. Будьте обережні щодо орієнтації на область

Хоча я наводив приклад Бостона вище, було б розумно подбати про те, як він використовується. Наприклад, Інтернет-компанії, наприклад, магазини електронної комерції, часто не обмежуються кордоном, і використання ключового слова, орієнтованого на область у вашому доменному імені, не було б таким ефективним. Насправді це часто може ввести в оману і може призвести до втрати потенційного бізнесу.

6. Виберіть правильне розширення домену

Розширення доменних імен сильно різняться і мають різні ціни, навіть якщо придбані нові. Насправді, є деякі розширення доменних імен, наприклад .tk, які повністю безкоштовні. Використовуйте їх обережно, оскільки розширення безкоштовних доменних імен часто зловживають, і багато хто отримав дуже погану репутацію.

Особисто я рекомендую використовувати авторитетні TLD або принаймні ccTLD, особливо якщо ви займаєтесь бізнесом.

7- Спробуйте генератор доменних імен

Якщо ви дійсно не можете вирішити питання щодо хорошого доменного імені, і у вас не вистачає ідей чи друзів, щоб запитати, є інший варіант. Спробуйте скористатися одним із безлічі безкоштовних генераторів доменних імен, що плавають по Інтернету (див. Нижче). Навіть якщо ви не можете знайти ідеальне доменне ім’я, деякі пропозиції можуть дати вам нову точку зору та деяке натхнення.

Нижче наведено кілька безкоштовних генераторів доменних імен, якими можна скористатися.

Безкоштовні генератори доменних імен, які ви можете використовувати

Давайте розглянемо деякі інструменти для підбору доменних імен, які можуть трохи спростити цей процес.

1. Lean Search Domain

LeanDomainSearch - безкоштовний генератор доменних імен для вашого веб-сайтуLeanDomainSearch

Щоб допомогти тим, у кого є блоки мозку, або у кого не вистачає імен, спробувати LeanDomainSearch може стати в нагоді. Це безкоштовний інструмент пропозиції доменних імен, який дозволяє вводити деякі терміни, з якими ви хочете пов’язати, а потім виписує тону комбінацій, які можуть бути корисними.

Я можу сказати, тому що багато з них насправді не мають сенсу і в основному є мотлохом. Однак дивно, що цей величезний список може дати вам натхнення налагодити пошукові терміни та спробувати ще раз. Адже це трохи корисно.

2. Опікуйте генератор імен бізнесу

Використовуйте Shopify Generator Company Generator для пошуку бажаного доменного іменіShopify Генератор імен компанії

Генератор бізнес-імен Shopify працює за аналогічною концепцією, як LeanDomainSearch, але якщо ви спробуєте її, незабаром виявите, що це інший звір. Замість того, щоб випадково поєднувати пошукові терміни, цей здається трохи розумнішим.

Це не для того, щоб допомогти вам знайти доменне ім’я, а скоріше назву компанії і як таке вставляє додаткові умови до вашого пошуку. Візьмемо для прикладу, коли я шукав Tech Magazine, одним із повернених результатів був “Mantis Tech Magazine”. Ви все одно можете використовувати їх для пошуку доменних імен.

3. Перевірка імені запуску

Перевірка імені запуску

Startup Name Check – це безкоштовний та простий інструмент, створений Пітером Талейкісом. Перевірка імені запуску допомагає перевірити доменні імена в трьох різних TLD (.com, .io, .co) та імена користувачів на ряді платформ – включаючи Facebook, Twitter та Instagram.

4. Бюст Імені

Bust A Name - інструмент для створення доменних імен, який працює на різних мовахБюст Імені

Ім’я Bust навіть є більш складним, ніж обидва інструменти, зазначені вище, і дозволяє налаштувати деякі пошукові терміни. Наприклад, ви можете вибрати пріоритет початкових або кінцевих слів або обмежити довжину доменного імені. Ви навіть можете вибрати, щоб він працював на різних мовах!

Також у вас є можливість дозволити системі вказати, який із результатів пошуку вже використовується для кількох доменів верхнього рівня. Цей веб-сайт нагадує реліквію найдавніших днів Інтернету з його застарілим інтерфейсом, але він має своє використання. Наприклад, якщо ви закриєте вкладку, на якій вона відкрита, перехід туди знову дасть вам можливість відновити місце, де ви зупинилися.

Один дуже цікавий розділ Bust A Name – це те, що він має власний розділ підручника, який включає декілька відеозаписів. Я б не вважав це справді необхідним, але вони, мабуть, ідіотом підтвердили систему.

5. Домен Puzzler

Генератор складних доменних імен, який ви можете використовуватиДомен Puzzler

Цей безкоштовний генератор доменних імен ще складніший, і мені здається, це трохи заплутано, особливо для початківців користувачів. Є безліч варіантів, і ви можете отримати якомога менше або стільки ж допомоги, якщо хочете. Важливим є те, що окрім внесення пропозицій щодо доменних імен, домен Puzzler також дозволяє вам знати їх доступність.

Візьмемо для прикладу, коли я додав чотири ключові слова. Система дала мені чотири комбінації з них, але також дала мені знати, що варіанти .com вже були прийняті. Ви можете шукати майже будь-який TLD, починаючи з .com і навіть .travel та .aero.

6. Ім’яБой

Кращий безкоштовний генератор доменних іменNameBoy

Цей сайт працює на BlueHost і стверджує, що є одним із найстаріших генераторів доменних імен. Ви можете ввести комбінацію ключових слів, і генератор виплете тонну комбінацій для вибору стилю ala LeadDomainSearch.

На жаль, більшість комбінацій здаються надзвичайно химерними, і я не впевнений, що ви можете їх використовувати. Я перенесу це на інший “генератор ідей”, де вам доведеться самостійно виконати основні завдання, прочитавши пропозиції.

Очевидно, що сайт працює від BlueHost, тому буде реклама та багато посилань, які намагаються завести вас на цей сайт, щоб зареєструватися з ними.

Покрокові інструкції: Як купити доменне ім’я

Справжній процес реєстрації доменного імені – це те, що слід легко виконати за кілька простих кроків. Основний формат: шукайте, вибирайте, а потім купуйте. Хоча деякі терміни, які використовують сайти, що продають доменні імена, можуть відрізнятися, процес має бути подібним.

1. Знайдіть потрібне ім’я

Зареєструйте домен у HostingerПерейдіть до перевірки домену Hostinger. 1) Введіть ім’я домену, яке ви хочете на панелі пошуку; 2) Клацніть “Перевірити”.

Більшість реєстраторів матимуть розділ, спеціально для доменних імен. Там ви повинні знайти поле пошуку, де ви можете ввести потрібне доменне ім’я. Рекомендую ввести повне доменне ім’я, включаючи TLD.

Щоб здійснити пошук домену, просто перейдіть до програми перевірки домену Hostinger.

2. Виберіть зі списку доступні

Зареєструйте домен у Hostinger3) Перевірте, чи є ваше доменне ім’я; 4) Для придбання натисніть «Додати в кошик».

Після введення потрібного доменного імені система здійснить пошук і перевірить, чи доступний він. Незалежно від того, доступний він чи ні, вам часто відображатиметься список того самого доменного імені з різними іншими розширеннями, які ви хочете замість цього.

Якщо жоден із цих варіантів не звертається до вас, поверніться до кроку 1 і повторіть цей процес, поки не знайдете той, який вам задоволений і доступний. Деякі сайти дозволяють одночасно шукати більше одного доменного імені.

3. Доопрацюйте покупку

Зареєструйте домен у Hostinger5) Виберіть необхідний термін реєстрації (Період – 1/2/3 року), виберіть план хостингу, якщо це необхідно (починаючи з 0,80 дол. США / місяць); 6) Для продовження замовлення натисніть «Оформити замовлення зараз».

Після вибору доменного імені, яке ви хочете придбати, сайт часто запитує, чи є додатки, які ви також хотіли б. Візьміть до уваги те, що вони пропонують, оскільки деякі з них пропонують вам більшу конфіденційність.

Вам також потрібно вибрати термін покупки, тобто тривалість реєстрації. Мінімальна тривалість реєстрації доменного імені – один рік. Після цього все, що вам потрібно зробити, – це оплатити покупку, а деталі щодо управління вашим доменом будуть надіслані вам електронною поштою.

Скільки потрібно заплатити за доменне ім’я?

Імена домену так само, як і будь-який інший товар, який ви можете придбати в магазинах. Ціна варіюватиметься залежно від того, коли ви купуєте її та де купуєте. Наприклад, сайти можуть час від часу продавати доменні імена.

Ще одним фактором, який сприяє ціні доменного імені, є розширення. Різні розширення доменних імен мають різні ціни на придбання та оновлення. Приклад .win TLD як приклад може коштувати всього 1,74 долара для реєстрації та 2,23 долара за оновлення щорічно.

Інколи сайти також знижуватимуть ціни на доменні імена залежно від того, як довго ви робите свою первинну реєстрацію. Однорічна реєстрація є стандартною, але вони можуть знизити ціну, якщо ви зареєструєтесь на два і більше років одночасно.

Через це, насправді не існує “стандартного”, скільки коштуватиме доменне ім’я. На щастя, на зразок авіаквитків є такі місця TLD-Список, де ви можете швидко зібрати цю інформацію, щоб придбати потрібне доменне ім’я за найнижчими цінами.

Як правило, більшість TLD коштуватимуть приблизно від 10 до 15 доларів на рік. Якщо ви купуєте постарене доменне ім’я, це обійдеться вам набагато більше, залежно від віку та ключових слів. Безкоштовне доменне ім’я, звичайно, безкоштовне, але часто є багато тонкого друку, про який потрібно знати.

Вибір хорошого реєстратора доменних імен?

Сьогодні ви можете придбати доменне ім’я практично будь-де в Інтернеті. Від спеціалізованих сайтів доменних імен до компаній, що займаються веб-хостингом, вони доступні в усьому світі. Але не всі місця однакові, і є деякі моменти, які ви можете взяти до відома, перш ніж десь зареєструвати своє доменне ім’я.

Хороші реєстратори доменних імен (сайти, уповноважені продавати доменні імена) часто поділяють подібні якості, що надають їм перевагу перед конкуренцією. В ідеалі ви хочете знайти реєстратора, який акредитований ICANN, має прозорі ціни та оновлення плати, пропонує хорошу підтримку клієнтів і, що найголовніше, має систему, яка дозволяє вам легко керувати своїм доменним іменем.

Акредитація ICANN

Інтернет-корпорація з присвоєними іменами та номерами, або ICANN, є ключовим некомерційним органом, який контролює та регулює всю галузь доменних імен. Завжди переконайтеся, що там, де ви плануєте купувати доменне ім’я Акредитовано ICANN.

Ці реєстратори повинні дотримуватися правил ICANN, і вони є видані вказівки які забезпечують захист тих, хто зареєструвався через акредитованих реєстраторів. Не всі компанії, які продають доменні імена, мають акредитацію ICANN.

Ціноутворення та оновлення

Я розглядаю доменні імена як послуги, а не товари, тому що ви повинні платити за оновлення, щоб зберегти ім’я домену. Через це важливо переконатися, що реєстратор, у якого ви купуєте доменне ім’я, має прозору структуру ціноутворення та оновлення..

Як і звичайні товари народного споживання, доменні імена часто надходять у продаж, і деякі реєстратори можуть пропонувати дешеві угоди щодо доменних імен. Зауважте, що ці продажі часто застосовуються лише до нових реєстрацій доменних імен і лише протягом тривалого часу, коли ви їх купуєте. Поновлення будуть за звичайними тарифами.

Приклад належної ділової практики домену – Коли NameCheap проводить акцію на TLD, компанія чітко зазначає ціну поновлення на своїй сторінці замовлення.

Завжди слідкуйте за ціною покупки, а також ціною оновлення будь-якого доменного імені, яке ви купуєте. У різних реєстраторів також є різні ціни, тому робіть покупки, перш ніж приймати рішення про покупку.

Підтримка клієнтів

Гарна підтримка клієнтів є необхідною для будь-якої компанії, і це стосується і реєстраторів доменних імен. Перш ніж замовити будь-які товари у реєстратора, спробуйте зв’язатися з їх обслуговуючим персоналом, щоб побачити, наскільки вони чуйні та корисні. Компанії, які швидко реагують, мають більше шансів створити кращу систему підтримки для вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути.

Управління доменними іменами

Крім того, щоб ви могли купувати та поновлювати доменні імена, реєстратори повинні надавати вам систему, яка дозволяє керувати вашим доменним іменем. Сюди входить встановлення DNS для доменного імені або інших функцій, таких як передача іншому реєстратору.

Деякі реєстратори мають жахливі системи, і це може бути важко використовувати для обробки вашого облікового запису. Рекомендую вам зареєструватися в обліковому записі у реєстратора, який вас зацікавив, щоб трохи вивчити їх систему, перш ніж здійснити покупку. Я одного разу підписався з реєстратором, який мав настільки жахливу систему, що була практично непридатною.

Зловживання доменними іменами

Дві подібні доменні імена з першого погляду можуть помилитися один з одним, якщо ви не звернете увагу на розширення доменного імені. Ця система часто експлуатується присідання доменних імен хто викрадає доменні імена або реєструє подібні доменні імена у хмелях, які легальні компанії, купуватимуть у них ці доменні імена.

Citibank.tk

Одним із прикладів цього є, якщо шахрай реєструє доменне ім’я, наприклад Citibank.tk і намагається передати його як реальний веб-сайт Citibank. Деякі відвідувачі можуть обдурити сайт і помилково ввести туди особисті дані. Навіть якщо вони не створюють сайти шахрайства, скватери доменних імен часто порушують торговельні марки, часто з наміром продавати їх за завищеними цінами власникам цих торгових марок..

SteveJob.com

Випадок домену SteveJob.com – ще один приклад. Доменом раніше належав південнокорейський, який називається Стів Джобс Кім, і він використовував домен, щоб публікувати новини та статті, пов’язані з технологіями. Справу було вирішено у грудні 2019 року – де Архів Стіва Джобса, ТОВ, трест, яким керує вдова Стіва Джобса, Лорен Пауелл Джобс, виграв право власності на доменне ім’я.

У деяких випадках подібність може бути цілком невинна, як, наприклад, у випадку з канадським підлітком Майком Роу, який зареєстрував домен MikeRoweSoft для свого веб-дизайну. Майкрософт (компанія) не розважався і не подав позов, видача повідомлень про припинення та відмову від відмови.

Висновок: хороший домен коштує більше, ніж ви думаєте

Хоча цей посібник призначений для кращого уявлення про те, де і як отримати ваше доменне ім’я, ви помітите, що я включив розділи про процес вибору доменних імен, а також інші підказки інформації.

Незалежно від того, чи бажаєте ви створити невеликий блог чи малий бізнес, який прагне розширитись в цифровому масштабі, доменне ім’я набагато більше, ніж просто дешевий тег імен. По суті, він представляє вас у цифровому світі та має усі наслідки, які випливають з нього.

Це потрібно будувати і доглядати так само, як ви мали б свою репутацію в реальному світі. Ретельно вибирайте, купуйте та захищайте своє доменне ім’я.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map