Найкращі послуги маркетингу електронною поштою для бізнесу в 2020 році

Багато хто з нас використовує електронну пошту, але, на нашу думку, вона відкидається на спинку як щось, що просто сприймається як належне, що є для нас. Але, як кожен цифровий маркетолог буде знати, маркетинг електронної пошти лежить у самій основі того, що вони роблять.


Однак це стосується не лише маркетологів електронної пошти, а практично будь-якої ролі, яка інтегрує функцію цифрового маркетингу. Це розширює сферу використання багатьох інших людей, таких як власники веб-сайтів чи блогів, торговий персонал тощо.

Зміст

Посібник з маркетингу електронної пошти

 • Вам потрібен маркетинг по електронній пошті?
 • Кращі платформи електронного маркетингу, які я рекомендую
 • Ідеальні особливості, які мають мати найкращі системи електронного маркетингу
 • Заключні думки: з ким іти?

Постачальники послуг переглянуті

 • Постійний контакт
 • GetResponse
 • MailChimp
 • Aweber
 • SendinBlue
 • SendPulse

Розкриття інформації: BuildThis.io отримує плату за реферали від деяких компаній, про які ми згадували на цьому веб-сайті. Дізнайтеся про те, як ми фінансуємо нашу діяльність на веб-сайті та повністю розкриваємо прибуток тут.

Якщо на даний момент ви все ще не впевнені, як цей елемент вам підходить, то ми спростимо все одним запитанням …

Вам потрібен маркетинг електронною поштою?

Якщо вам потрібні продажі, продаж трафіку на веб-сайті або що-небудь інше, що вимагає швидкого зв’язку з якомога більшою кількістю людей, вам потрібно зробити маркетинг електронною поштою..

Незалежно від того, чи не маєте ви прямого доступу до людей, чи не перебуваєте у них безпосередньо в той час, або ви просто не можете в будь-який момент зв’язатися з ними безпосередньо, електронний маркетинг – це те, що допомагає вам підтримувати зв’язок з ними.

Створюючи єдину пошту, налаштовуючи декілька налаштувань і одним натисканням кнопки, ви можете зв’язатися з ними та торкнутися когось незалежно від часу, обсягу інформації та наявності.

Давайте розглянемо деякі більш детальні переваги маркетингу електронною поштою.

Що маркетинг електронної пошти може зробити для вас?

Маркетинг електронною поштою має орієнтовну прибутковість інвестицій (ROI) від 3800%, що означає, що в середньому кожен долар, вкладений в електронний маркетинг, приносить прибуток у розмірі 38 доларів. Крім фінансової перспективи, існує багато інших корисних аспектів електронного маркетингу, таких як;

Розширена інформація

Відвідувачі веб-сайтів приходять і відходять, але колись їх багато не повертається. Збираючи інформацію електронної пошти від відвідувачів, ви зможете знову звернутися до них. За допомогою списку електронних листів ви надсилаєте цілому списку цінний вміст, який він інакше може пропустити. Ви також можете отримати додатковий трафік, коли деякі вирішили переходити посилання на ваш сайт на основі інформації, що надсилається їм.

Зростання продажів

Було помічено, що конверсії електронної пошти перевищують як соціальний, так і органічний пошуковий трафік. Фактично, показує статистика що соціальні медіа мають загальний рівень залучення лише 0,58% порівняно з 3,71% частоти кліків (CTR) для електронної пошти. Продажі збільшуватимуться як в Інтернеті, так і в магазині внаслідок того, що користувач прочитав в електронному листі, наприклад, отримавши спеціальну пропозицію або ексклюзивну ціну.

Тонка настройка Ваших операцій

Оскільки маркетинг електронної пошти базується на статистиці, можна зібрати ці дані та проаналізувати їх. Цю інформацію потім можна використовувати для подальшого підвищення ваших електронних поштових кампаній для підвищення ефективності. Наприклад, дізнайтеся про лайки, неприязні та інтереси вашої бази користувачів та надсилайте їм відповідні матеріали.

Кращі платформи електронного маркетингу, які я рекомендую

Сьогодні існує буквально завантаження систем електронного маркетингу, і вам важко не вдарити його каменем (якщо його кинуть). Так само, як бізнес-хостинг-платформи – вибір правильної платформи електронного маркетингу може бути справою, тому я перевірив і вибрав шість найкращих послуг електронного маркетингу.

Багато систем електронного маркетингу матимуть подібні функції, але майже всі вони мають безкоштовну пробну версію. Я настійно рекомендую зареєструватися та протестувати їх перед тим, як купити, лише щоб перевірити, чи підходить вам система.

1. Постійний контакт

Програмне забезпечення для електронного маркетингу ConstantContact - натисніть тут, щоб спробувати безкоштовно

Веб-сайт: https://www.constantcontact.com

Постійний контакт – одне з найбільш визнаних імен у бізнесі системи електронного маркетингу. На ринку впродовж десятиліття він розвивався з часом і сьогодні обслуговує понад 650 000 клієнтів. Опираючись на основні компетенції в маркетингу електронною поштою, вони успішно справились із функціями.

Окрім того, що вони мали ефективну та просту у використанні систему, вони додали багато безцінних функцій, таких як управління подіями, можливість соціальних кампаній та навіть інструменти опитування користувачів. Що стосується все-в-одному найкращого рішення, це справжні хлопці.

Підтримка також є всеосяжною у вигляді прямого чату, електронної пошти та форуму із значним співтовариством. Найкраще, що ви можете зареєструватися з ними на місячну безкоштовну пробну версію, щоб перевірити їхні послуги. Після пробного періоду ціни змінюються залежно від кількості контактів електронної пошти у вас.

Також – читайте Поглиблений огляд постійних контактів Тимофія в WHSR.

Початкова ціна: Безкоштовна пробна версія починається від $ 20 / місяць

Найкраще для: Для малого та великого бізнесу та компаній з нішевими вимогами, такими як управління подіями

2. GetResponse

Програмне забезпечення для електронного маркетингу GetResponse - натисніть тут, щоб спробувати безкоштовно

Веб-сайт: https://www.getresponse.com

GetResponse перевіряє всі потрібні поля для системи маркетингу електронної пошти. Ви можете завантажити список розсилки на їхні сервери, а потім скласти маркетингові листи, які надсилатимуться до списку. Навіть автоматизація забезпечена, і є комплексний набір аналітики для ваших потреб у зборі даних.

Наразі їх близько 350 000 абонентів у 183 країнах світу і продає себе як одну з найпростіших для використання на ринку. Доступність дуже велика, завдяки локалізації на 27 мовах, тому майже будь-хто з будь-якого місця може користуватися нею. Якщо у вас є проблеми, підтримка доступна через чат, телефон та електронну пошту (звичайно!).

Їх плани розділені за кількістю електронних листів у вашій базі даних, але всі основні переваги систем GetResponse доступні для всіх планів. Сюди входять безкоштовні шаблони, чуйні електронні листи (тому перегляд мобільних пристроїв буде подбати також!) Та сегментація електронної пошти для більш ефективного маркетингу.

Стартова ціна: Безкоштовна 30-денна пробна версія з наступним $ 15 / місяць на 1000 підписників

Найкраще для: Малий та великий бізнес

3. MailChimp

Програмне забезпечення для електронного маркетингу Mailchimp - натисніть тут, щоб спробувати безкоштовно

Веб-сайт: https://mailchimp.com/

Я добре пам’ятаю MailChimp, оскільки він є одним із перших інструментів маркетингу електронної пошти, який я коли-небудь використовував. Він надзвичайно простий у використанні і існує вже з межі століття (так, так довго!). Сьогодні вона злегка відпала від радарів для більшості маркетологів, що працюють на хардкор, але залишається надзвичайно популярною серед власників веб-сайтів та малого бізнесу.

Однією з основних причин цього є те, що MailChimp має вільний план, як і модель, яку деякі розробники веб-сайтів слідувати. Це одне лише робить його надзвичайно привабливим для низькобюджетного бізнесу, який все ще прагне скористатися силою маркетингу електронної пошти.

Незважаючи на те, що існує вільний план, MailChimp не скупиться на функції, і він має широкі можливості звітування, а також потужний візуальний редактор шаблонів для ваших листів. Існує також безліч можливостей інтеграції для MailChimp, і вона пропонує гідне рішення “все в одному”.

Стартова ціна: БЕЗКОШТОВНО

Найкраще для: Блоги, підприємці та малий бізнес

4. AWeber

Програмне забезпечення для електронного маркетингу Aweber - натисніть тут, щоб спробувати безкоштовно

Веб-сайт: https://www.aweber.com

Заснований Томом Кульцером у 1998 році, AWeber можна вважати піонером галузі та сьогодні обслуговує близько 100 000 клієнтів. Він добре працює в своїх основних функціях як система маркетингу електронної пошти і пропонує гарну інтеграцію з пристойною кількістю іншого програмного забезпечення.

Це все ще надійне рішення, особливо якщо у вас є основні потреби та не хочете бути переповненими безладом, ніж система «у нас є все!». Ви можете імпортувати декілька форматів файлів у їх базу даних та стежити за маркетинговими кампаніями за їх тривалістю, що дуже корисно.

Одним із важливих моментів щодо AWeber є широкий вибір шаблонів електронної пошти, що начебто чудово, якщо ви новачок у грі. Він також має дуже всебічну підтримку клієнтів, яка була переможцем нагород протягом останніх трьох років в нагороді Національної асоціації клієнтів США Stevie Awards.

Стартова ціна: 30-денна безкоштовна пробна версія, то 19 доларів / місяць

Найкраще для: Блоги, малий бізнес та підприємці

5. Sendinblue

Програмне забезпечення для електронного маркетингу SendinBlue - натисніть тут, щоб спробувати безкоштовно

Веб-сайт: https://www.sendinblue.com

Коли я вперше спробував отримати доступ до SendinBlue, я трохи задався питанням про те, що мені довелося подолати повторну процедуру просто для доступу до сайту. Єдиною причиною, про яку я міг придумати це, було те, що я використовую надширокий монітор, який, можливо, позначив нетрадиційні розміри дисплея.

Як і MailChimp, SendinBlue також пропонує безкоштовний пакет підписки, але це обмежено у тому, що ви можете надіслати. Безкоштовна угода призначена лише до 300 електронних листів на день, що для мене більше схоже на розширену пробну версію, ніж будь-яка реальна безкоштовна послуга. Після того, як ви перейдете до їх планів підписки, кількість відправлень значно зростає (як і їх ціни).

Він перевіряє більшість традиційних опцій системи електронного маркетингу, але також має функцію транзакційних повідомлень. Це дає вам додаткові можливості, такі як надсилання підтверджень замовлення, квитанцій та інших подібних електронних листів з вашим брендингом. Це слід зазначити, оскільки не всі системи електронного маркетингу підтримують це.

Стартова ціна: БЕЗКОШТОВНО

Найкраще для: Блоги, підприємці, малий бізнес

6. Відправити імпульс

Програмне забезпечення для електронного маркетингу SendPulse - натисніть тут, щоб спробувати безкоштовно

Веб-сайт: https://sendpulse.com/

Компанія була запущена як стартап, спрямований на доставку масових вибухів електронної пошти і незабаром здобув заслужену популярність серед маркетологів. В даний час компанія перетворилася на платформу автоматизації маркетингу, яка може запропонувати багато що стосується реклами в Інтернеті.

Зараз користувачі можуть надсилати масові електронні листи, SMS, веб-повідомлення Push.

Команда SendPulse наполегливо працює, щоб бути в курсі тенденцій цифрового маркетингу, і випустила чат-чат Facebook messenger. Чат-робот може бути розроблений таким чином, щоб він був першою лінією підтримки клієнтів, а також запитував контактну інформацію для подальшої розвідки.

Що стосується послуг маркетингу електронної пошти, серед багатьох інших функцій SendPulse пропонує редактор шаблонів електронної пошти, спеціальні форми підписки, транзакційні електронні листи та статистичні дані для ваших маркетингових кампаній електронної пошти..

Стартова ціна: БЕЗКОШТОВНО

Найкраще для: Блоги, малий бізнес, маркетологи

Перейдіть до SendPulse

Ідеальні особливості Кращі системи електронного маркетингу повинні мати

1. Можливість проектування

Оскільки маркетингові електронні листи призначені для привернення уваги одержувачів, візуальний аспект є досить важливим. Це означає, що приваблива копія, яка є стислою та корисною, мала б звернутися до них.

Слідкуйте за службою маркетингу електронної пошти, яка дозволяє вам добре контролювати візуальні аспекти ваших маркетингових кампаній електронною поштою. Це включає добре розповсюдження шаблонів, сильний набір компонентів та потужні плагіни для розширеної функціональності.

Попередньо вбудовані шаблони електронної пошти в бібліотеці MailChimpПриклад – MailChimp: заздалегідь розроблені шаблони електронної пошти для задоволення різних потреб.

2. Інтеграція CRM

Продажі та маркетинг симбіотичні, тому ваша платформа CRM повинна добре працювати з будь-якою системою електронного маркетингу, яку ви вибрали. Це заощадить багато поту та сліз з боку обох команд та допоможе створити набагато кращий потенціал аналітики.

Наприклад, добре інтегровані ваші маркетингові дані електронною поштою можуть допомогти створити автоматичні кампанії з продажу та навпаки. Ще краще, оскільки вони інтегровані та комп’ютеризовані, ці функції можна обробляти в режимі реального часу, що надає бізнесу додаткові переваги у спритності.

Інтеграція в постійний контактПриклад – постійний контакт: взаємодійте з популярними CRM, розробниками магазинів та соціальними медіа, щоб отримати деталі клієнтів та створити сегменти.

3. Аналітика даних

Щойно згадавши переваги аналітики трохи вище, важливо, щоб будь-яка система маркетингу електронної пошти була обладнана інструментами аналітики. Це безцінне для будь-якого маркетолога, оскільки допомагає зрозуміти інформацію, яку отримують на основі ваших маркетингових кампаній.

Непопулярні електронні листи можуть відігнати потенційних клієнтів, тому важливо, щоб у вас був палець на пульсі ваших клієнтів. Це можна зробити за допомогою аналізу даних та оптимізації ваших кампаній на основі цієї інформації.

Ваші маркетингові дані можуть вам сказати;

 • Що працює чи не працює
 • Який вміст, який ви надсилаєте, є більш привабливим
 • Які пристрої, як правило, використовують ваші клієнти
 • Які демографії мають які інтереси

… і більше.

Аналітика та звітність при постійному контактіПриклад – Постійний контакт: Візуальні графіки та таблиці, щоб показати користувачам, як робили кампанії порівняно один з одним, і копати глибше кожного звіту, щоб відкрити ставки та показники кліків.

4. Відповідність

Завдяки таким регламентам GDPR і Закон про захист даних, багато продавців електронної пошти виявили, що їх вміст позначено як спам. Це, очевидно, контрпродуктивно, тому вам потрібна система маркетингу електронної пошти, яка здатна аналізувати ваш вміст. Це допоможе переконатися, що воно відповідає нормам, і що ваші посилання (важливо!) Також добре.

GDPR на MailChimpПриклад – MailChimp: вбудоване поле GDRP у Builder форм для збору згоди користувачів.

5. Автоматизація

Підприємства, як правило, працюють заздалегідь, і маркетингові системи електронної пошти, які мають функції автоматизації, можуть бути дуже корисними. Наприклад, скажіть, що ви займаєтесь роздрібною торгівлею в Інтернеті, але ваш персонал не працює у відпустку.

Попередньо плануйте та автоматизуйте кампанії, щоб скористатися піковими сезонами продажів, навіть коли ваших людей немає. Інші функції автоматизації можуть включати звітність, розподіл купонів, відповіді електронною поштою тощо.

6. Масштабованість та вартість

Сьогодні ви надсилаєте 1000 електронних листів, а як бути, коли ваш бізнес росте і надсилає 50 000? Наскільки масштабованою є система маркетингу електронної пошти, яку ви переглядаєте, і скільки вам буде коштувати масштабувати їх?

Переважно, вибирайте рішення, яке може розширювати свій бізнес, коли ви розширюєтесь та скористаєтесь тим, що ваші потреби можуть змінюватися з часом. Чи шукає система, яку ви шукаєте, щоб забезпечити гнучкість в застосуванні таких змін? Не потрібно пропонувати ці додаткові можливості безпосередньо, але чи може це добре працювати з іншими сторонніми системами?

7. Обслуговування клієнтів

Як власник бізнесу, ви знаєте, що в основі кожного бізнесу – ваше обслуговування клієнтів. Купуючи послугу, це теж вірно. Дізнайтеся, який рівень підтримки ви отримаєте від компанії, що пропонує систему маркетингу електронної пошти, і чи є достатньо велика спільнота, яка також може її підтримувати..

Заключні думки: найкращий сервіс маркетингу електронною поштою

Знову ж таки – майже всі системи електронного маркетингу на ринку мають безкоштовну пробну версію. Я настійно рекомендую зареєструватися та протестувати їх перед тим, як здійснити покупку.

Однак, оскільки це мої рекомендації, я б запропонував, що якщо ви великий бізнес, тоді було б гарною ідеєю придивитися більше до постійного контакту та GetResponse. Якщо ви ведете блог, невеликий веб-сайт чи щось інше, сміливо перегляньте будь-яку із шести найкращих систем електронного маркетингу, які я рекомендував.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map