Найкраща послуга хмарного зберігання та обміну файлами для малого бізнесу

За останні кілька років сайти для обміну файлами стають все більш популярними, і популярність поширилася в бізнесі. Зараз ці сайти пропонують підприємствам безпечний і зручний спосіб обміну файлами з партнерами, а іноді навіть з клієнтами.


Навіщо використовувати послугу хмарного зберігання / обміну файлами?

Тим часом, коли електронної пошти було достатньо для переміщення файлів, оскільки вкладення давно минули. Навіть документи сьогодні багатші за якістю та більшими розмірами завдяки здатності багатьох текстових процесорів вставляти інші файли всередині.

Через ці причини та інше, Послуги хмарного зберігання заросли і ростуть, як бур’яни. Якість та швидкість інтернет-ліній зробили їх серйозно життєздатним варіантом як для особистого користування, так і для бізнесу.

Деякі компанії з зберігання та спільного використання файлів у хмарі навіть додали додаткові можливості, або розміщуючи свої основні можливості в передовій екосистемі робочого процесу, або навіть використовуючи специфічні для бізнесу способи використання, такі як дотримання правил.

Однак, незважаючи на всі ці особливості та характеристики, найголовніша причина розгляду питання про використання – це підвищення надійності вашого бізнесу. Резервні копії – це ключ, і все зайве – це просто обмерзання на торті.

10 найкращих хмарних служб зберігання та обміну файлами

Що стосується бізнесу, а не розміру, є конкретні потреби, які зазвичай потребують задоволення. Вони варіюються від ціни до колективної співпраці, і не всі їх можна знайти в кожній службі. Ці послуги не є рівними, але їх можна використовувати аналогічно.

1. pCloud

pCloud for business додає функціональність звичайному хмарному обміну файлами, дозволяючи користувачам легко помазати файли та папки коментарями. Уся активність також відстежується і реєструється, щоб адміністратори могли їх переглянути в будь-який час.

Можливо, дві ключові характеристики щодо pCloud полягають у тому, що він пропонується більш великим у пропонованому просторі, а також ви можете платити у двох різних режимах. Перший – це те, що працює більшість брендів хмарного сховища – платежі щомісяця. Унікальна частина полягає в тому, що ви також можете вибрати одноразову довічну плату замість цього.

Особливості бізнесу включають білу передню панель етикеток, яку ви можете переназначити як власну, щоб клієнти бачили спільні файли в системі, схожій, що вона належить вам. Це одне лише сприяє багатьом іншим службам зберігання даних у хмарі бізнесу.

Ціни pCloud: Починає від $ 3,99 / міс

Плюси

 • Біла система обміну файлами етикетки
 • Щедрий простір для зберігання
 • Довічні плани доступні

Мінуси

 • Обмежена 30-денна історія файлів / відновлення
 • Мало додаткових функцій

Відвідайте pCloud

2. Синхронізація для бізнесу

Якщо ви раніше використовували OneDrive, швидше за все, ви звикнете до синхронізації дуже швидко. Додаток легко інтегрується з пристроями та показує себе як папку у вашій системі. Звідти файли можна зберегти у Хмарі та легко поділитися як з колегами, так і з клієнтами.

Для обміну добре зазначити, що вам потрібно буде надати посилання на файл або папку, якими ви хочете поділитися – вашому партнеру не потрібен обліковий запис синхронізації, щоб отримати доступ до нього. Окремі користувачі отримують короткий кінець палички з рахунками в 10 доларів на місяць, але Sync дійсно розроблений для бізнесу.

Компанії можуть скористатися нижчими планами ціни на користувача, які оснащені інструментами адміністративного управління, які дозволять вам керувати всіма рахунками з однієї точки зору. Сюди входить додавання та видалення користувачів, скидання паролів, перевірка журналів активності тощо.

Синхронізувати ціни: Бізнес-плани починаються від 10 доларів на місяць

Плюси

 • Повністю сумісний з Microsoft Office
 • Обмежити завантаження спільних файлів (лише перегляд)
 • 365-денне відновлення файлів

Мінуси

 • Обмежений рівень дозволу на 99,9% в режимі тривалості
 • Підтримка чату в реальному часі лише на планах Enterprise

Відвідайте синхронізацію

3. OneDrive for Business

Немає сумнівів, що Microsoft є королем як в операційних системах, так і в бізнес-програмах. Через цю потужну екосистему працювати з OneDrive for Business може бути надзвичайно спокусливо, особливо якщо вона настільки добре інтегрована у багато продуктів Microsoft, таких як Windows та Office.

OneDrive for Business дозволяє зберігати документи та інші файли у хмарі та працювати над ними там, де б ви не знаходилися. Це також дозволяє ключові бізнес-функції, такі як обмін та співпраця, всі захищені шифруванням, що відповідає потребам безпеки, які мають більшість організацій.

Ціни для OneDrive для бізнесу: Від 5 доларів на місяць

Плюси

 • Інтеграція екосистем Microsoft
 • Відносно дешево

Мінуси

 • Може не добре інтегруватися з продуктами, що не належать Microsoft

Відвідайте OneDrive

4. Dropbox для бізнесу

Там, де споживча версія Dropbox пропонує в основному просто місце для зберігання у хмарі, Dropbox для бізнесу є звіром іншого характеру. Спираючись на основні можливості зберігання, Dropbox for Business додає важливий елемент співпраці.

Він пропонує діловим користувачам єдину точку зору, яка організовує цілі робочі простори, поєднуючи вміст та інструменти. Ви можете легко синхронізувати та працювати з локальними файлами, вмістом на основі хмари та документами з папери Dropbox та ділитися ними зі своєю командою.

Dropbox для бізнес-цін: Від $ 12,50 / користувач / місяць

Плюси

 • Щедрий простір для зберігання
 • Дуже безпечно

Мінуси

 • Мінімальні функції роботи

Відвідайте Dropbox

5. Диск Google

Там, де Microsoft управляє Операційною системою та Office, Google регулює Інтернет та мобільний телефон. Як такий, він є серйозним конкурентом, коли справа стосується хмарного простору, особливо з широким і спритним G Suite.

Google Drive добре працює в цій екосистемі і може використовуватися не лише для зберігання файлів, але також для роботи в команді та спільної роботи над документами. Це ще більше полегшує угоду з інструментами в Інтернеті, які дозволяють вам працювати з усіма тими файлами з будь-якого браузера, який має підключення до Інтернету – або навіть офлайн..

Ціни на Google Диск для бізнесу: Від $ 5,40 / користувач / місяць

Плюси

 • Інтеграція G Suite
 • Хороші спільні риси

Мінуси

 • Може бути занадто високо орієнтованим на Google

Відвідайте Google Диск

6. FileCloud

FileCloud – це місце, де великі хлопчики грають і пропонують повний спектр хмарних рішень для зберігання бізнесу діловим користувачам. Він не був розроблений для середніх споживачів і навіть у нижній частині шкали, він допомагає створити безпечне середовище обміну файлами для всіх серверів.

Це допомагає компаніям побудувати власну екосистему серверів обміну файлами та пов’язані з ними облікові записи клієнтів, дозволяючи їм зберігати повне управління та право власності на дані. Це важливо для деяких організацій і навіть у деяких країнах для дотримання законів про регулювання даних для бізнесу. Звичайно, ви також можете скористатися їх серверами.

Ціни на FileCloud: Від $ 4,20 / користувач / місяць

Плюси

 • Може вибрати самостійне використання сервера
 • Сумісність декількох правил

Мінуси

 • Немає споживчого варіанту

Відвідайте FileCloud

7. ShareFile

ShareFile від Citrix – ще одна специфічна для бізнесу система хмарного зберігання, яка інтегрує багато функцій, важливих для великого бізнесу. Це включає в себе не просто обмін файлами та спільні функції, а безліч засобів контролю для кращого управління.

Це допомагає в автоматизації робочого процесу, який можна налаштувати під конкретні потреби кожної організації. Контролери можуть стежити за документообігом і заступатися в режимі реального часу, надаючи їх зворотній зв’язок або навіть проводити схвалення або вносити зміни.

Однозначно система може підтримувати розпізнавання юридично обов’язкових електронних підписів у всій системі та відстеження в реальному часі, а також високий рівень шифрування, щоб забезпечити все це.

Ціни на ShareFile: Від $ 10 / користувач / місяць

Плюси

 • Необмежене зберігання
 • Комплексний обмін файлами

Мінуси

 • Може бути дорогим

Відвідайте ShareFile

8. Коробка

Базована в США, Box – ще одна бізнес-орієнтована система зберігання хмар, орієнтована на управління вмістом. Він працює не лише в екосистемі компанії, але також розширює функції спільного використання та обміну для партнерів та клієнтів.

Ця система є надзвичайно захищеною і відповідає тону вимог корпоративного управління, включаючи глобальні норми, такі як GDPR, HIPPA та інше. Крім зберігання та співпраці, Box також має надійну систему звітності для управління всім робочим процесом.

Цінова коробка: Від $ 5,80 / користувач / місяць

Плюси

 • Сильно орієнтований на бізнес
 • Високо детальний контроль робочого процесу

Мінуси

 • Кожен план потребує як мінімум 3 користувачів

Відвідайте коробку

9. Високий хвост

Намагаючись поширитись серед широкої аудиторії користувачів, Hightail має різноманітні плани, придатні як для людей, так і для бізнесу. Але замість того, щоб зосереджувати свою енергію на хмарному сховищі чи надсиланні великих файлів, він намагається зробити це як із деякими дивними результатами.

Наприклад, хоча це дозволяє надсилати великі файли, точне використання цієї функції не є точно визначеним, оскільки на платних планах також є необмежений обсяг пам’яті. Проста частка посилань працювала б краще, ніж сумнівна опція для надсилання файлів розміром понад 100 ГБ.

Високі ціни: Платні плани від 12 доларів на місяць

Плюси

 • Наявні кілька планів
 • Зосереджено на обміні файлами

Мінуси

 • Не сильно заважає спільним функціям

Відвідайте Хайтейл

10. SugarSync

Там, де хайлайт має багатоцільові цілі, SugarSync дуже однозначно налаштований. Замість того, щоб пропонувати справжні переваги для бізнесу, цей постачальник зосереджується на пропонуванні приголомшливих кількостей місця для зберігання за різними цінами.

Він поводиться дуже схоже на синхронізацію та зберігання багатьох хмарних служб зберігання даних, які мають основні функції редагування та спільної роботи. Хороший момент полягає в тому, що він видатний у тому, що багато компаній могли зробити краще – простоті.

Ціни на цукорSync: Від $ 7,90 на місяць

Плюси

 • Простий у використанні
 • Висока безпека

Мінуси

 • Мінімальні функції підтримки робочого процесу

Відвідайте SugarSync

Висновок: наскільки життєво важливим є хмарне зберігання для вашого бізнесу?

Як ви, напевно, можете зрозуміти зі списку цих постачальників послуг обласного зберігання та обміну файлами, існує велика розбіжність у широті послуг, які пропонують кожен постачальник послуг. Деякі переважають на рівні споживачів, а інші йдуть на всю свиню, щоб задовольнити ділових користувачів.

Ключовий елемент у виборі ідеального постачальника послуг для себе чи бізнесу – такий самий, як це завжди – уважно розгляньте свої потреби. Як приклад цього, хоча Box пропонує надзвичайно детальні функції, не всім підприємствам потрібно буде дотримуватися багатьох норм та іншого. У подібних випадках, кращий вибір може бути кращим для споживачів, наприклад, основна екосистема Google.

Перелічіть саме те, що, на вашу думку, вимагає ваш бізнес, перш ніж здійснити вибір, ви можете заощадити собі суть скорботи над багатьма функціями, якими ви не користуєтесь і все-таки заплатите за.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map