Ruutude ülevaade

Ruuturuumi hinnangud & Ülevaate kokkuvõte


Nimi: Ruuturuum

Kirjeldus: Ruuturuumi saab kiiresti ja hõlpsalt kokku panna peaaegu igaüks, kes vajab veebisaiti. See pakub eelprojekteeritud malle keskkonnas, mis on väga kasutajasõbralik. Kujundajate mallid muudavad Squarespace konkurentidest suurema.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: Veebisaitide ehitaja, veebipoodide ehitaja, e-kaubanduse lahendus

 • Kasutuslihtsus

 • Mallid & Kujundused

 • Funktsioonid & Paindlikkus

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.2

Kokkuvõte

Ruuturuum kaldub kujunduse viimistlemisele. Disainerite kontseptsioonimallid eristavad Squarespace teistest konkurentidest. Redaktori uue mõõtme abil muudab see kohandamisprotsessi sujuvamaks ja loomulikult näevad kõik mallid kõigis seadmetes suurepärased. Kõigist puudustest hoolimata on Squarespace väga algajatele sõbralik platvorm ja sobib neile, kes otsivad karbist väljas olevaid malle.

Lisateave

 • Ruuturuum – seni kõige lihtsam ehitaja?
 • Auhinnatud mallid
 • Ruutruumi KKK
 • Meie otsus

Plussid

 • LayoutEngine 2 – redigeerija uus mõõde
 • Juurdepääs laos olevatele piltidele teenustes Getty Images ja Unsplash
 • Suurepärase välimusega mallid, mis on optimeeritud mobiilile
 • Blogimine on tehtud lihtsaks
 • Olulised hostimisfunktsioonid

Miinused

 • Tasuta kava pole saadaval
 • Kolmanda osapoole tööriistad / lisarakendus pole lubatud
 • e-kaubanduse plaan on kallis
 • Veebisaitide kasvu piiratud võimalused
 • Proovige ruutu tasuta
 • Vaadake ruutu Ruumimallid

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Ruuturuum",
"kirjeldus": "Ruuturuumi saab kiiresti ja hõlpsalt kokku panna peaaegu igaüks, kes vajab veebisaiti. See pakub eelprojekteeritud malle keskkonnas, mis on väga kasutajasõbralik. Kujundajate mallid muudavad Squarespace konkurentidest suurema.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "Veebisaitide ehitaja, veebipoodide ehitaja, e-kaubanduse lahendus"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Jason Chow"
},
"ülevaadeKeha": "

Ruuturuum kaldub kujunduse viimistlemisele. Disainerite kontseptsioonimallid eristavad Squarespace teistest konkurentidest. Redaktori uue mõõtme abil muudab see kohandamisprotsessi sujuvamaks ja loomulikult näevad kõik mallid kõigis seadmetes suurepärased. Kõigist puudustest hoolimata on Squarespace väga algajatele sõbralik platvorm ja sobib neile, kes otsivad karbist väljas olevaid malle.

\ r \ n

Lisateave

\ r \ n

  \ r \ n
 • Ruuturuum – seni kõige lihtsam ehitaja?
 • \ r \ n

 • Auhinnatud mallid
 • \ r \ n

 • Ruutruumi KKK
 • \ r \ n

 • Meie otsus
 • \ r \ n

"
}

Kas see on kõige lihtsam saidi ehitaja?

Viimase paari aasta jooksul oleme näinud õiglast osa visuaalsete veebisaitide koostajatest, mis muudavad selle hõlpsaks arendajatele. Funktsionaalsuse, disaini ja kasutatavuse osas järgivad nad alati mustrit.

Olles veetnud mõned tunnid ruudus Ruumis, olen üsna veendunud, et see on üks suurepäraseid näiteid selle kohta, millised peaksid olema saidi ehitajad..

Vahetult nahkhiir aitab teil alustada kõike nullist – alates uue domeeni registreerimisest ja teema integreerimiseni oma veebisaidile.

Siin on lühike ülevaade Squarespace’i funktsioonidest:

1. Visuaalsete varade haldamine on lihtne

Kuna kujundus on üks ruutruumi kõrgpunktidest, on sellel kaasas ka pukseerimispildihaldur. See aitab teil visuaalsete varade teeki probleemideta korrastada, laiendada ja optimeerida.

Allpool on mõned asjad, mida saate Squarespace’i pildihalduriga teha:

 • Juurdepääs 40 miljonile pildile
  Kui vajate uhiuue ajaveebi postituse jaoks ainulaadset esiletõstetud pilti, saate kasutada ruutu Squarespace Getty Images integratsiooni. See annab teile juurdepääsu enam kui 40 miljonile pildile, mida saate kasutada õiglase hinnaga.
 • Veebisaidi kiirem jõudlus
  Oma veebisaidi tipptulemuste tagamiseks pakub Squarespace tasuta CDN-i – lühike sisu edastamise võrgu jaoks. See toimib, levitades sisu edastamise koormust ülemaailmselt levitatud andmekeskuste võrku.
 • Vastuvõtlik pildilaadur
  Kui laadite üles pildifaili, genereerib SquareSpace automaatselt pildi komplekti erinevas skaalas. Seejärel laaditakse vastavalt kasutaja ekraanile sobivas suuruses pilt.
 • Esitage oma visuaalset vara
  Oma visuaalsete varade kuvamiseks saate luua „Galerii plokid”, mille saab paigutada saidi kõikjale. Galerii silma paistmiseks võite kaasata ka videoid ja rakendada väljapanekut.

2. Juhtimise uued mõõtmed

Squarespace’i saidiredaktor pakub kasutajatele uut ja hõlpsat kohandamise juhtimist.

Koos “PaigutusMootor 2“, Kuvatakse teile alati vasakpoolsel paneelil seaded ja paremal reaalajas eelvaade. Erinevalt platvormidest, nagu WordPress.org, mis tuginevad katsetele ja vigadele, muudab Squarespace soovitud täpse kujunduse saavutamise lihtsaks.

Kohandage soovitud veebisaidi kujundust uue juhtimismõõtmegaUute juhtimismõõtmete abil saate kohandada soovitud veebisaidi kujundust.

Saate ka kõiki lehe elemente otse modifitseerida, valides need eelvaateaknas.

Sisu redigeerimise osas saate kiiresti lisada lehti elemente, näiteks nuppe, slaidiseansse, kalendreid ja koodilõike. Klõpsake lihtsalt plussnupul (+) postituse redigeerija paremas alanurgas.

ruutude redigeerijaRuuturuumi redigeerija.

Muidugi on igal elemendil oma põhjalik seadete leht. See on kasulik kasutajatele, kellel on suuri ideid, kuid puuduvad nende teostamiseks vajalikud tehnilised oskused.

Näiteks kui klõpsate äsja lisatud nupul, saate selle välimust, koostoimimist ja paigutust hõlpsalt muuta.

ruudu redigeerimineRuuturuumi redigeerimine.

3. Blogimine on tehtud lihtsaks

Olenemata teie nišist ja eesmärkidest on blogiosa vaieldamatult teie saidi üks olulisemaid funktsioone. See aitab teil juhtida korduvat liiklust, kinnitada oma usaldusväärsust eksperdina ja parandada SEO-d.

Ruutruumis on ajaveebipostitused veebisaidi struktuuri alustalad. Saate neid muuta hõljuva redaktori kaudu, mis sarnaneb esmasele tekstitöötlusrakendusele.

Squarespace'i abil on ajaveebi koostamine lihtneSquarespace’i abil on ajaveebi koostamine lihtne.

See võib tunduda lihtne, kuid Squarespace’i toimetaja pakendab ajaveebipostituste avaldamisel ainult tühjad asjad. Saate neid jagada kategooriatesse, rakendada silte, lubada kommentaare ja palju muud. Navigeerimine valikusse võib aidata teil ka postituse olulisi aspekte optimeerida, katkendist pisipildini.

Saate neid jagada kategooriatesse, rakendada silte, lubada kommentaare ja palju muud. Navigeerimine valikusse võib aidata teil ka postituse olulisi aspekte optimeerida, katkendist pisipildini.

Squarespace’i ajaveebisüsteemi muud peamised omadused hõlmavad järgmist:

 • Podcast
  Saate luua „Heliplokid”, et avaldada intervjuusid, salvestatud veebiseminare ja muid taskuhäälingusaadete vorme. See toetab iTunes’i sildistamist, mis võimaldab teil oma taskuhäälingukanali reklaamida rohkemate kasutajate jaoks.
 • Mitu autorit
  Ruuturuum võimaldab töötada koos sisu kaastöötajatega. Saidi omanikuna saate muuta nende juurdepääsuõigusi, näiteks lisada uusi postitusi ja muuta saidi teemat.
 • Sotsiaalne jagamine
  Ruutu Squarespace abil on hõlbus sisestada oma ajaveebi postitustesse ühiskondliku jagamise nuppe. Mõne toetatud võrgu hulka kuuluvad Reddit, Facebook, Twitter ja Tumblr.

4. Müüge oma veebisaidi tooteid

Kui soovite müüa tooteid otse oma veebisaidilt, saate kasutada Squarespace’i sisseehitatud e-kaubanduse funktsioone. Saate tellimusi jälgida, varusid hallata ja kliente jälgida – seda kõike jaotises „Kaubandus”.

Saate tellimusi jälgida, varusid hallata ja kliente jälgida – seda kõike jaotises „Kaubandus”.

müüa tooteid ruutruumi veebisaidiltSquarespace e-kaubanduse abil on oma müüki lihtne hallata.

Ruuturuum võimaldab teil luua ka sooduspakkumisi, mis võivad stimuleerida suuremat müüki. Neid saab pakkuda automaatsetena, mis kehtivad kindla perioodi jooksul, või eksklusiivsete sooduskoodide kaudu.

ruutruumi allahindluste pakkumisedSquarespace’is on allahindlust lihtne hallata.

Ruumiruumi mallid ja rakendused

Võib-olla on palju saidiehitajaid, kes pakuvad kümneid professionaalse ilmega teemasid, kuid Squarespace’i kollektsioon on lihtsalt visuaalselt uimastav.

Squarespace’is on praegu üle 40 disainerimalli, mis on segmenteeritud erinevatesse kategooriatesse, sealhulgas, kuid mitte ainult, veebipoed, tervishoid, muusika ja fotograafia.

Pelgalt Squarespace’i ametlikku mallikogumit sirvides võite mõneks ajaks konksu haarata:

professionaalselt kujundatud mallid ja teemadRuutteemalised teemad on mõeldud suurte fotode ja tugeva tüpograafia jaoks.

Vaatamata kõrge eraldusvõimega piltidele kasutavad need teemad kõikjal mujal minimalistlikku ja tasast lähenemist. See tähendab, et teie eeldatav sait laaditakse kiiresti ja toimib sujuvalt, kui see käivitatakse.

Kõik ruutruumi mallid on loodud ka mobiilile reageerimiseks kohe karbist välja, tagades, et kasutajakogemus püsib mitmel platvormil ühtlane. See võimaldab ka CSS-i muudatusi, et malle veelgi täpsustada.

Oma veebisaidi võimaluste laiendamiseks kogu veebis toetab Squarespace käputäis rakenduste integreerimist.

Need integratsioonid võivad aidata teie veebisaidi funktsionaalsust laiendada. Mõned populaarsed rakendused hõlmavad G Suite, Xero, Facebook, Disqus, Google Analytics ja e-posti turundusplatvorme.

Ruuturuumi SEO

Squarespace pakub täielikku veebisaidi analüüsi, mis aitab teil SEO otsuseid teha.

Võite loota sisseehitatud ruuturuumi analüüs oma veebisaidi toimivuse parandamiseks aja jooksul. See hõlmab selliseid mõõdikuid nagu liikluse allikad, saidi otsingupäringud, populaarne sisu ja kordumatute külastajate koguarv.

Lisateave ruuturuumi kohta (KKK)

Kas ruuturuum on vaba?

Ei. Erinevalt teistest nagu Wix ja Weebly. Ruuturuum ei paku tasuta plaani. Kuid Squarespace pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni, et saaksite Squarespace’i tasuta proovida – tasuta.

Kas saate tasuta ruudu Squarespace abil?

Iga-aastase arvelduskavaga registreerudes saate ühe domeeni tasuta registreerida. Tasuta domeen kehtib ühe aasta. Mis tähendab, et pärast esimest aastat peate maksma tavalise domeeni pikendamise lõivu 20 dollarit aastas.

Kui palju maksab ruut Ruut ühe tehingu eest?

E-kaubanduse jaoks sisaldab Squarespace 2 tüüpi tehingutasusid – maksete lüüsi tasu (0,30 dollarit + 2,9%) ja äriplaani ruutkeskuse tehingutasu (3%). E-kaubanduse plaanide jaoks ei kuulu ruutruumi tehingutasud.

Kui palju on Squarespace’i veebisaite?

Ruuturuumil on 4 plaani – 2 veebisaidi ja 2 e-kaubanduse jaoks: 1) Isiklik plaan – 12 dollarit kuus, 2) Äriplaan – 18 dollarit kuus, 3) Kaubanduse põhiplaan – 26 dollarit kuus, 4) Täiustatud kaubanduse plaan – 40 dollarit kuus

Kas vajate ruutu Ruumi majutamist??

Ei. Ruuturuumi kasutamiseks ei vaja te hostimist. Teie veebisaiti majutatakse nende täielikult hallatud pilvemajutuses. Ehkki Squarespace ei kehtesta pakenditele ressursside piiranguid, peate järgima nende kasutamise põhimõtteid.

Ruutülevaade: meie kohtuotsus

Tulles tagasi küsimuse juurde, kas Squarespace on praeguseks lihtsaim saidiehitaja? Tõenäoliselt jah, kuid mitte liiga palju, kui võrrelda teiste hõlpsasti kasutatavate platvormidega nagu Weebly ja Wix.

Kokkuvõttes on Squarespace väga algajatele sõbralik platvorm. Tänu oma funktsioonide komplektile aitab see vähem kui tunniga luua konkureeriva veebisaidi. Kuigi õppimiskõver on olemas, saab igaüks üsna kiiresti oma teed õppida.

Kuidas alustada?

Ükskõik, kas olete alustaja või kogenud sisuturundaja, on Squarespace’is kõik, mida kunagi vaja läheb. Sellel on isegi 14-päevane tasuta prooviversioon – see võimaldab teil anda platvormile väikese proovisõidu.

FTC avalikustamine

BuildThis.io teenib komisjonitasu toodete, teenuste ja tarkvara külastajatele suunamise kaudu sidusettevõtte kaudu.

Meie sait keskendub väikeste ettevõtete ja üksikisikute abistamisele, kes soovivad võrgus vingeid asju ehitada. Toetage meid, tehes ostu meie sidusettevõtete linkide kaudu, et saaksime jätkata tasuta, kasulike juhiste koostamist nagu see.

Ruuturuumi alternatiivid

Kas otsite alternatiivi? Siin on teised populaarsed veebisaitide ehitajad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map