Parimad musta reede 2019. aasta väikeettevõtete pakkumised

Must reede on kohe nurga taga ja see on parim aeg aastas, kus ettevõtete omanikud saavad parimatest pakkumistest kinni haarata. Alates veebimajutusest kuni ettevõtte tööriistadeni on nii palju asju, mis aitavad ettevõtetel sellel digiajastul edukalt areneda. Ettevõtte juhtimine tähendab täna seda, et peate tegema rohkem veebitegevusi, kui lihtsalt seal seisva veebisaidi olemasolu.


Mõned neist asjadest võivad olla keerulised, näiteks sobivate tööriistade leidmine, mis teid aitaksid. Vaatame mõnda parimat, mida sellel aastal pakutakse ja kuidas saate neid ära kasutada, et võistlusel jalg püsti tõusta.

HandPicked Musta reede pakkumised väikeettevõtete omanikele

1. NameCheap

Namecheap musta reede allahindlused 2019. aastal

NameCheap on tunnustatud nimi, mis on veebimajutuse ja domeeninime pakkumise tööstusharu. See pakub klientidele sel mustal reedel mitmeid valikuvõimalusi. Esimene on tohutu müük – kuni 97% soodsamalt – tippdomeenide registreerimisel ja 27% allahindlusel domeeninimede ülekandmisel. Samuti saate säästa 60% privaatsete e-posti plaanide ja kuni 85% SSL-sertifikaatide pealt.

Täna veebis esinemine pole enam lihtsalt hea võimalus, mis on muutunud oluliseks kõigi tasemete ettevõtetele. Isegi kui te ei kasuta Internetti otse müügiks, võiksite ilma digitaalse kohalolekuta kaotada kaubamärgi loomine ja müügivihje loomine.

Paljud inimesed ei taipa aga seda, et te ei pea ostma kõiki veebitegevusteks vajalikke tooteid ühest kohast. Näiteks võite osta veebimajutuse ühelt ettevõttelt, kuid oma domeeninime teiselt.

Selle põhjuseks on see, et kõigil neil toodetel on elastne hind. Namecheap on üks parimaid ressursse domeeninimedega seotud heade pakkumiste jaoks ja 97% -line kokkuhoid ühe ettevõtte hinnast võib olla väikeettevõttele märkimisväärne.

Ehkki paljudel veebimajutuspakettidel on e-posti aadresside haldamiseks mõningane soodustus, ei sobi need alati ärivajaduste jaoks. Näiteks kui soovite saata suures mahus turundusalaseid e-kirju, oleks teil tõenäoliselt parem kasutada eraldi privaatsõnumite hostimist.

Lõpuks on olemas SSL-sertifikaat. See on tänapäeval vajalik, kuna paljud Interneti-brauseriettevõtted on hakanud turvalisusele keskenduma. Google karistab ka nende saitide otsingu paremusjärjestusest, millel pole SSL-sertifikaati.

Mis on NameCheapi pakkumine??

 • Parimate domeenide registreerimine 97% soodsamalt
 • 27% soodsamalt domeeninime ülekandmine
 • 60% soodsamalt privaatsõnumeid
 • Kuni 85% soodsamalt SSL-sertifikaate

Külastage nime NameCheap

2. Envato elemendid

Envato Musta Reede Promo 2019

Envato Elements pakub kasutajatele juurdepääsu tohutule graafikakogule, mida saab kasutada mis tahes otstarbel. See muudab need peaaegu hädavajalikuks ettevõtetele, eriti neile, kes soovivad digitaalse turunduse kaudu jõuda laia publikuni.

Turundustegevuses kasutatava pildi otsimise probleem on see, et sageli kuuluvad veebist leitud üksused kellelegi. Nende kasutamiseks oma vajaduste jaoks peate proovima hankida õigused õigustele, mis võivad olla üsna vaevarikkad ja varieeruvate summadega..

Lahendage see probleem, registreerudes Envato kaudu ja pääsedes juurde nende andmebaasile, mis sisaldab miljoneid faile. Neid saab teie soovitud viisil kiiresti ja hõlpsalt uuesti kasutada. Teil on vaja vaid ühte tellimust, mille eest maksate igakuiselt.

Sel mustal reedel pakuvad nad soodustusi nii aasta- kui ka kuutasude tellimisel. Kuu tellimishinnad langevad 33 dollarilt kuus 19 dollarini kuus, kui aga maksate igal aastal, säästate veelgi rohkem, ainult hinnaga 14 dollarit kuus.

Võrrelge seda stock-pildiandmebaasidega, nagu näiteks iStock-fotod, mille ühe krediidi eest küsitakse 12 dollarit (mõned pildid maksavad üle ühe krediidi) ja näete, milline võib olla Envato tellimuse varastamine..

Nende musta reede tehingud algavad 2. detsembril 2019 kell 12.00 AEDT ja kehtivad kell 17:00. AEDT 3. detsembril 2019.

Mis on Envato pakkumine?

 • Kõigist liitumispakettidest 50% soodsam

Külastage Envatot

3. Virtuaalserver A2

A2 Hosting Must Reede Promo 2019

Kui Namecheap pakub sel mustal reedel suurepäraseid pakkumisi domeeninimede ja muude lisaseadmete kohta, on A2 Hosting teid kaitstud, kui tegutsete jagatud hostimise turul. A2-hostimine on ettevõtte üks populaarseimaid nimesid ja kui te pole praeguse majutusega rahul, on see suurepärane koht, kus praegu liikuda.

Nad on jagatud hostimise hinnad alla viinud ja need plaanid algavad nüüd 1,98 dollarist. See muudab need eriti taskukohaseks. Parim külg on see, et jagatud hostimise 67% -line diskontomäär rakendub kogu nende jagatud hostimise vahemikule, mis tähendab, et kui otsite jagatud hostimise jaoks rohkem ressursse, säästate veelgi.

Kui olete häirinud halvasti toimivat veebimajutajat, ei saa siia kolimine mitte ainult teie raha säästa, vaid ka teie veebisaidi migratsiooni eest. Las nad muretsevad selle asemel tehniliste üksikasjade pärast!

Nautige neid spetsiaalseid soodushindu A2 Hostingist alates 26. novembril 2019 kella 9.00–23.59. 3. detsembril 2019.

Mis on A2 hostimise pakkumine??

 • 67% soodsamalt kõikidele jagatud hostingu plaanidele

Külastage A2 Hostingi

4. KnownHost VPS hostimine

KnownHost Musta reede pakkumised 2019

KnownHost on laiaulatuslik veebimajutusteenuste pakkuja, kuid on tuntud ka (armu andma) suurepäraste VPS-i plaanide jaoks. Need on tavalise jagatud hostingu järkjärguline vorm ja sageli saate ressursside osas valida, kui palju täpselt soovite. Need ressursid on ka hõlpsasti mastaapsed.

Kui teie sait on olnud edukas, jälgige kindlasti oma ressursikasutust ja laienemisplaani. Jagatud hostimine, kui ressursikasutuse ületamise korral on see sageli andestamatu, võib teie ettevõtet mõjutada teenuse katkemine.

Vaadake varakult VPS-i plaanide poole, eriti nüüd, kui KnownHost pakub sellel mustal reedel eripakkumisi. Mis tahes VPS-plaani korral, millega te sisse logite, saate mitte ainult hinnaalandusi, vaid ka muid soodustusi.

Kupongi koodi kasutamine KHBLKFRI5030 Haldatava VPS-i või Haldatud KVM-i pilvepakettide valimisel ei saa te mitte ainult 50% soodsamalt, vaid saate ka uuendamisel 30% korduvaid allahindlusi. Samuti kahekordistavad nad teie VPS-i hostimisressursse, nii et saate kõigest rohkem. See kombinatsioon on teie ettevõtte veebisaidi haldamiseks kindel pikaajaline eelis.

Haarake need pakkumised KnownHostist sel mustal reedel, mis kehtivad 22. novembril 2019 kella 18-st kuni 1. detsembri 2019 südaööni.

Mis on KnownHosti pakkumine?

 • 50% soodsamalt hallatav VPS või hallatav KVM pilv
 • Korduvad arved 30% soodsamalt

Külastage lehte KnownHost

5. Pidev kontakt

Kontaktkontakt Must Reede Promo 2019

Pidev kontakt on digitaalse turunduse valdkonnas üks populaarsemaid nimesid. Neil on lai valik funktsioone, mis pakuvad igas suuruses äri, hõlmates mitut digitaalse turunduse valdkonda. See ulatub meiliturundusest turunduse automatiseerimiseni. Need on teie ühekordne digitaalse turunduse vara.

Digitaalne turundus võib aidata ettevõtteid nii mõnelgi moel ja on võimas vahend selle kasutamiseks. Pidev kontakt ei aita mitte ainult jõuda klientideni, vaid ka õigel ajal ja sobivate pakkumistega. Suurendage oma plii põlvkonda lihtsalt ja kiiresti.

Pideva kontaktiga uutele kasutajatele saate tellimuse esimese kolme kuu jooksul kasutada 50% -list allahindlust. Teie tellimuse hind sõltub teie meililoendis olevate e-posti aadresside arvust.

Pakkumine kehtib ka kasutajatele, kes on tasuta prooviperioodil, nii et ärge muretsege, teie seast, kes olete, saate siiski esimese kolme kuu jooksul sellele 50% allahindlust..

See tehing kehtib 25. novembrist 2019 kuni 1. detsembrini 2019. Kui teil jääb sellest puudu, säästab 2. detsembrist 2019 kuni 4. detsembrini 2019 registreerumine teile esimese kolme kuu pealt 40%.

Mis on pideva kontakti lahendus??

 • 50% soodsamalt tellimuse esimese kolme kuu jooksul

Külastage alalist kontakti

6. WP rakett

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket on WordPressi pistikprogramm, mis on loodud teie saidi kiirendamiseks. Kuna WordPressi töötab nii paljudel veebisaitidel, on see populaarne valik, mis pole mitte ainult võimas, vaid ka pistikprogrammina ja hõlpsasti kasutatav. Installige lihtsalt oma WordPressi pistikprogrammist ja seadke see töötama nii, nagu soovite.

WordPress on fantastiline platvorm, kuid käitumisharjumuste tõttu on see mõnikord ka ressursside nõks. See mõjutab ärisaite rohkem seetõttu, et nende veebisaidid mitte ainult ei müü ega genereeri müügivihjeid, vaid on ka nende kaubamärgi digitaalne nägu.

Teil on vaja saiti, mis saaks toimida parimal viisil, et näidata oma ettevõtet parimal viisil, ja siin on kasulik selline tööriist nagu WP Rocket. Samuti peate selle konfigureerima ainult üks kord ja teie sait töötab pikka aega tipptasemel olekus.

Sel mustal reedel saate WP Rocketi 30% soodsamalt, olenemata sellest, millise litsentsi valite. Tehing kestab 26. novembrist 2019 kuni 3. detsembrini 2019.

Mis on WP Rocketi pakkumine?

 • 30% allahindlus kõikidele litsentsidele

Külastage WP Rocketti

Vaadake – käsitsi valitud musta reede pakkumised väikeettevõtete omanikele @BuildThis_io kaudu ütlevad sõbrale

Järeldus: salvestage suur ja tehke oma ettevõtet kiiremaks

Must reede on sageli parim aeg palju kindlustada, kuid see kehtib eriti väikeettevõtete jaoks, kes peavad kulutustega tähelepanelikult jälgima. Selle aasta musta reede tehingute kollektsioon, mille oleme siia kogunud, hõlmab teie jaoks palju digitaalse äri valdkondi.

Ettevõtete jaoks on digitaalne kohalolek enamat kui lihtsalt „võrgus näitamine”, kuid on nii palju viise, et saate oma veebivarusid oma ettevõttele hoogustamiseks kasutada.

Pidage paljusid neist tööriistadest mitte valikulisteks, vaid potentsiaalselt hindamatuteks viisideks, mille abil saate äri laiendada. Igal juhul on see hea, kuid järskude allahindluste korral muutub see veelgi paremaks. Kasutage nüüd madalamate hindade eeliseid ja parandage kohe oma digitaalset jõudlust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map