Kümme parimat 2020. aasta domeeniregistripidajat [Vihje: nr 2 on meeletult odav]

4

Veebimajutus on veebimajutus ja domeeninimi. See parimate veebimajutusteenuste pakkujate loend aitab teil valida eelarve piires kvaliteetseid hostimisteenuseid.


Niisiis, olete otsustanud asutada ajaveebi või veebisaidi ja otsite parimat domeenide registripidajat?
Pole kahtlust, et saadaval on arvukalt domeeniregistripidajaid, kuid milline neist on usaldusväärne ja usaldusväärne? Niisiis, otsustame selle loetelu koostada, pidades silmas järgmisi tegureid;

Kiire navigeerimine

Tegurid, mida tuleks enne domeeniregistripidaja valimist kaaluda

 • ICANNi akrediteerimine: registripidajad peaksid olema ICANN (Rahvusvaheline määratud nimede ja numbrite korporatsioon) akrediteeritud. See organisatsioon haldab kõiki domeene, mille ostsite firmalt. Seega on kohustuslik, et registripidaja peaks olema ICANNi akrediteeritud.
 • Tugiteenused: veel üks väga oluline asi, mida peate domeeniregistrisse registreerima, kas see pakub ööpäevaringset tugiteenust? Ja millised on nende kanalid klientide abistamiseks? (Peab kontrollima, kas nad pakuvad tehnilist tuge otsevestluse, piletimüügi, e-posti toe ja telefonikõne kaudu)
 • Maine: milline maine neil on? Kas nad on üldiselt tuntud ettevõte? Kelmusefirma mitte ainult ei raiska teie raha, vaid kahjustab ka teie äri / ajaveebi. Seetõttu on üsna oluline valida ettevõte, kes pakub head mainet ja usaldusväärsust.
 • Freebies: Freebies pakkumine on suurepärane viis klientide meelitamiseks. Meie arvates on tasuta lutikad head, kuid need peaksid olema väärtuslikud, sest keegi ei taha jama, eks? Mõned ettevõtted pakuvad tasuta domeeni privaatsust.
 • Domeeni ülekandmine: mõnikord võib mõnedel põhjustel, näiteks kõrge pikendamise määra tõttu, üle kanda oma domeeninime teisele registripidajale. Niisiis, enne kui valite mis tahes domeeni müüva ettevõtte, peate kontrollima nende ülekandetasusid. Parimad domeeniregistrid ei küsi tavaliselt mingit tasu, näiteks NameCheap ja GoDaddy.
 • Turvalisus: registripidaja peaks olema turvalisuse ja kättesaadavuse osas usaldusväärne. Kontrollige, kas olemasolevad kasutajad seda usaldavad? Kasutajate ülevaateid saate hõlpsalt leida kõigi domeeniregistripidajate kohta.
 • Juhtpaneel: see on üks kõige olulisemaid tegureid domeeniregistri valimisel. Lihtsalt kasutatav juhtpaneel hõlbustab domeeni seadistamist ja säästab seega palju teie aega, mida saate kasutada muudes olulistes asjades. Selget, sujuvat ja kiiret juhtpaneeli on väga lihtne navigeerida.
 • Uuendustasud: veebiettevõtted, nagu veebimajutus ja domeeninimede pakkujad, pakuvad uutele klientidele esmakordsel ostmisel tavaliselt suurt allahindlust. Ja mõned neist küsivad uuendamise ajal tavapärasest rohkem tasu. Seega peate kõrgemate pikendamismäärade vältimiseks kontrollima pikendamistingimusi ja tasusid.

Mõned ettevõtted pakuvad ainult domeeninimede registreerimist, kuid enamik ettevõtteid pakuvad nii domeeninime kui ka veebimajutust. Eelised, mida saate veebiteenuste (domeen ja hostimine) ostmisel samalt pakkujalt, on see, et te ei pea neid osutama (DNS-i sätete muutmine) ja enamasti saate tasuta domeeninime hostimiskava tellimisega. Ärge muretsege, kui soovite veebimajutusega domeeni näidata, see pole keeruline ülesanne. Paluge registripidajal seda teie eest teha, nad aitavad teid rõõmsalt.

Meie arvates on raha, kui teie puhul raha ei oma, siis sama ettevõtte mõlema teenuse tellimine on hea. Kuid kui soovite suurematest uuendustest lahti saada, ostke domeeninimi ja veebimajutus erinevatelt ettevõtetelt.

Miks?

Kuna meie kogemuste kohaselt nõuavad veebimajutusteenuste pakkujad nii domeeninimede kõrgemat uuendamishinda kui ka hostipakku. Valides ettevõtte, kelle põhitegevusala on domeeninimede müük, saate märkimisväärselt raha kokku hoida. Näiteks; oma domeeninime uuendamiseks koos BlueHostiga peate maksma umbes 15 dollarit aastas, kuid NameCheap nõuab ainult 10,69 dollarit aastas.

Nüüd räägime kõige usaldusväärsematest ja parimatest domeeninimede registreerijatest domeeninimede ostmiseks.

10 parimat domeeniregistripidajat 2020 usaldusväärsete ja kvaliteetsete teenuste eest

Pärast põhjalikku analüüsi, hindade ja funktsioonide võrdlemist jõuame järgmise loendini parimatest domeeninimede registripidajatest?

1. NameCheap

namecheap tippdomeeni registreerija

NameCheap on odavaimate domeeni- ja hostimisteenuste pakkujate hulgas. Nendega domeeni omamine oli meeldiv kogemus. 2001. aastal alustatud ettevõte kasvab kiiresti ja nüüd on nende juhtimisel üle 7 miljoni domeeni. Varem, kui tekivad SOPA ja PIPA (arved Interneti-vabaduse vastu), toetab NameCheap üldsust. See on väga tore. Visiem, kas noklusina, tacu

Kui enamik ettevõtteid meelitab oma kliente madala sissejuhatava hinnaga, pakub NameCheap ka mõned eksklusiivsed sissejuhatavad hinnad domeeninimede ostmisel ja veebimajutusplaanidel odavate uuendustega.

Ainult hinnaga 10,69 dollarit saate osta .Com domeeni üheaastase TASUTA “WhoisGuard” tellimusega. Kui domeen aegub, saate seda uuendada, makstes ainult 10,69 dollarit. Samuti saate WhoisGuardi uuendada nii madala hinnaga kui 2,88 dollarit.

Kuna häkkimise juhtumid suurenevad päev-päevalt, on igal veebis tegutseval ettevõttel vaja oma kliendi andmeid kaitsta SSL-sertifikaadiga. Selle NameCheapi jaoks pakub PositiveSSL-i sertifikaat 9,00 dollarit aastas.

Kõigi nende nimedega pakub NameCheap ka veebimajutuse lahendusi. Kõige elementaarsem hostimiskava maksab kõigest 9,88 dollarit aastas, kus saate majutada 3 veebisaiti. Ettevõttel on usaldusväärse veebimajutuse pakkumiseks mitu andmekeskust. Võite valida kas USA andmekeskuse või Suurbritannia andmekeskuse. Lisaks sellele pakuvad nad ka SSD hostimislahendusega ettevõtte tasemel serveritesid. Lisaks võite ka oma hostiettevõtte asutada, avades nendega edasimüüja konto.

NameCheap pakub tehnilise toe teenuseid tavaliste kanalite kaudu, nagu piletid, e-kirjad ja otsevestlus. Ja me ei kõhkle öelda, et need on saadaval iga kord, kui me nendega otsevestluse kaudu ühendust võtame. Laialdaste teadmistebaasi kaudu leiate lahendusi. Telefonitugi puudub. Ükskõik, kas soovite majutust osta või mitte, kuid vastavalt meie kogemustele on NameCheap parim domeeninimede registripidaja. Soovitame seda ilma igasuguse kahtluseta.

Külastage nime NameCheap

2. iPage

ipage

Siin on veel üks domeeninimede registripidaja, kes teenindab kliente alates 1998. aastast. Lisaks hostis nende serverites enam kui miljon veebisaiti. Meie arvates pakuvad nad märkimisväärset hostimisteenust kasutajatele, kes vajavad majutamist väga odavate hindadega. Enamasti on see saadaval rikkalike allahindlustega, mis alandavad hindu tohutult. iPage on EIG hallatav; mõjukas ärigrupp.

Seega, kui soovite ainult domeeninime osta, maksab see aastas 8,99 dollarit. Lisaks, kui soovite lubada domeeni privaatsuse, peate eraldi maksma 9,99 dollarit aastas.

Veebimajutuskava ostmisel saate TASUTA domeeninime ja see maksab teile ainult 24 dollarit aastas. Kas pole super odavam? Ja teil on lubatud installida piiramatu arv veebisaite. Kui te ei rahulda nende teenuse kvaliteeti, küsige 30 päeva jooksul tagasimakset. Nad saadavad teie raha tagasi ilma ühegi küsimuseta.

Ettevõte pakub palju tasuta suupisteid, nagu Sitelock, turberiistad, 1 GB pilvemahutite salvestusruumi ja saidi ehitajat jne. Samuti annab ettevõte 200 dollarit reklaamikrediiti, mis on suurepärane teie äsjaloodud veebisaitide reklaamimiseks Google’is ja Bingi reklaamimiseks.

Domeeninimedel on puhas juhtpaneel, mis võimaldab hõlpsat haldamist. Nii et ärge muretsege, kui teil on erinevad hostimise ja domeeni pakkujad. Saate neid hõlpsalt levitada. Samuti pakub ettevõte skaleeritavaid valikuid, näiteks VPS-i ja pühendatud hostimisplaane. See on suurepärane valik, kui soovite võõrustada väikest projekti ja eelarve on piiratud.

Klienditoe osas osutage julgelt abi. Pole tähtis, mis päev on ja kust te kuulute. Helistage neile või avage kiire abi saamiseks otsevestlus. Esitate pileti ka siis, kui te ei kiirusta. iPage hooldab abikeskust tohutu kasuliku teabega, mis on seotud veebimajutuse, domeenide, veebisaidi kujundamise ja kontohaldusjuhenditega.

Külastage iPage’i

3. G aadd y

godaddy suurim domeeninimede registripidaja

See ettevõte asutati 1997. aastal ja jõudis nime GoDaddy 1999. aastal. Enam kui 5000 töötaja ja 14 + miljoni kliendi korral võite ära arvata, kui suured ja professionaalsed nad on? GoDaddy on tuntud kui suurim domeenide registripidaja. Ja jah, nad on, sest umbes 63 miljonit domeeni on nende halduses. Nad pakuvad laias valikus veebitooteid, mis on seotud domeenide, hostimise, e-kirjade, turvalisuse ja veebiturundusega jne.

GoDaddyl on väga lai valik domeenilaiendeid. .Com domeen on juba esimesel aastal saadaval hinnaga 2,99 dollarit. Ja kui soovite, et privaatsuse kaitse peitaks teie olulist teavet, nagu nimi, e-posti aadressid, füüsiline aadress ja telefoninumber jne, peate maksma 7,99 dollarit aastas. Kui tegemist on pikendamisega, siis võite olla šokeeritud, kui näete, et peate maksma 14,99 dollarit. See on kõrgem kui NameCheap.

Turvalisuse tagamiseks pakuvad nad SSL-sertifikaate, alates 55,99 dollarist aastas. See on tõesti palju suurem kui paljudes teistes ettevõtetes. Võite osta odavat SSL-i teistelt hostidelt. Teisest küljest pakuvad nad ka hostimisteenuseid alates 3,99 dollarist kuus.

Põhiplaanil (Economy) saate 1 tasuta domeeni. See võib majutada ühe veebisaidi ja salvestada palju andmeid (100 GB salvestusruumi). Pealegi pole lubatud külastajate arvu piiranguid kuu kohta. Pole kahtlust, et GoDaddy on üks populaarsemaid domeeniregistreid, kuid veebimajutusteenuste jaoks ei soovita me seda madala kvaliteediga teenuste tõttu kunagi. Soovitame järgida 10 parimat veebimajutusteenuse pakkujat.

Olgu tegemist domeeni või veebimajutusega, on klienditugi alati esmatähtis tegur, mida peaksite arvestama. Ehkki domeeni puhul ei vajanud te registripidajalt palju abi, on see siiski väga oluline tegur, millega tuleb arvestada. Mõned tugikanalid on saadaval ööpäevaringselt, näiteks telefon ja e-kirjad. Live-vestlus on saadaval ainult teatud kindlatel tundidel. Nagu domeenide puhul, ei vajanud klient tugiteenuseid väga sageli, nii et see on okei. Või on soovitus, et nende teenused on domeeninime ostmiseks märkimisväärsed.

Külastage GoDaddy

4. BlueHost

bluehost odava domeeni registripidaja

BlueHost ei vaja tutvustamist, peaaegu kõik teavad oma nime. Pole tähtis, kas olete ajaveebi ajakirjanik või arendaja või vajate nende teenuseid e-poe jaoks, mis vastavad igat tüüpi kasutajatele. Nad hakkavad kliente teenindama alates 2003. aastast. Mitte ainult meie ja meie parimad blogijad soovitavad, vaid ka WordPress.org soovitab seda. Niisiis, kui soovite luua saidi WordPressi platvormi abil, oleks BlueHost suurepärane valik usaldusväärsete hostimisteenuste jaoks.

Kui neilt veebimajutust ostate, pakub BlueHost tasuta domeeninime. Seega, kui otsite parimat domeeniregistripidajat, peate loomulikult veebimajutusena hostima. Seetõttu, miks kulutada domeeni registreerimisel lisatasu senti, kui saate TASUTA domeeni. Seega, ärge raisake võimalust ja haarake ühes kohas tasuta domeeni, mille majutamine on odav. Ettevõte pakub mitmesuguseid hostimisteenuseid nagu jagatud, pilvepõhine, pühendatud, WooCommerce ja Haldaja WordPress jne.

Nende hallatavate halduste all on üle 2 miljoni veebisaidi, mis suurenevad iga päevaga. Põhiplaani ostes saate majutada 1 veebisaiti ja salvestada kuni 50 GB andmeid ja 5 e-posti kontot. Nad pakuvad halduseks cPaneli, mis on teie ettevõtte hostimise konto haldamiseks traditsiooniline tarkvara.

Kui saate endale lubada, proovige valida plaan „Pluss”, mis on hästi esile tõstetud pakett ja lubab piiramatu arvu saite. Kava sisaldab ka piiramatut salvestusruumi, ribalaiust, e-posti kontosid ja tasuta $ 200 otsimootori krediiti.

Kõik plaanid on sisse ehitatud CDN-i valikusse, mis nõuab teenuse aktiveerimiseks väheseid puuke. CDN on suurepärane teenus veebisaidi kiireks laadimiseks. BlueHost võimaldab kliente koheselt aidata. Selle jaoks on otsevestlus alati saadaval. Lisaks hooldab ettevõte ka piletimüügisüsteemi ja telefoninumbrit. Seega, kui soovite alustada tööd professionaalselt, on BlueHost usaldusväärne domeeninimede ja hostimise pakkuja.

Külastage BlueHosti

5. InMotion

parim hostimine ja domeen inmotioni abil

InMotion on silmapaistvate tugiteenuste ja rikkalike plaanide tõttu üks suurepäraseid hostingu pakkujaid. Sageli näed, et enamik hostimisettevõtteid pakub oma kliendi abistamiseks reaalajas vestlust, telefoni, pileteid ja e-kirju. Kuid InMotioni pühendunud meeskond läheb edasi ja hoiab Skype’i liini. Ükskõik, millist kanalit soovite kasutada, on need saadaval ööpäevaringselt. Saate ka ise õppida, otsides teavet nende veebisaidilt hooldatud andmebaasist.

Kui tegemist on domeeniteenustega, pakuvad nad domeeni hinnaga 14,99 dollarit aastas. Kui soovite oma isiklikku teavet varjata, peaksite tellima WHOISe privaatsuse, mis maksab ainult 9,99 dollarit. Jah, mõned ettevõtted pakuvad madalate hindadega domeeni, kuid InMotion on väga usaldusväärne ja tuntud WordPressi hostingu pakkuja. Neil on ka A + reiting BBB järgi.

Samuti pakub ettevõte laia valikut hostimisvõimalusi. InMotioni hostikavad on sageli allahindlustega saadaval ja kasutades meie eksklusiivset linki, saate säästa äriplaanist kuni 43% soodsamalt.

Põhiline plaan nimega “Launch”, kus saate majutada 2 domeeni, mis sobib suurepäraselt piiratud eelarvega kasutajatele. See tehing sisaldab kõiki olulisi funktsioone, nagu ühe klõpsuga CMS-i installija, maksimaalse kiiruse tsoon, avatud lähtekoodiga platvormide vabadus ja andmete varundamine jne. Lisaks pakuvad kõik plaanid saidi reklaamimiseks 250-dollarist reklaamikrediiti saidi reklaamimiseks.

Veel üks muljetavaldav omadus on turvaline tagasipööramine. Kui rakenduse uuem versioon ei reageerinud piisavalt ja näitas ebastabiilset käitumist, võimaldab see funktsioon teil eelmisele versioonile turvaliselt tagasi minna.

InMotion koostas WordPressi kasutajatele ka eriplaani. Niisiis, kui teile meeldib kasutada WordPressi nagu meie, siis on WordPressi hostimise valimine suurepärane, mis hõlmab ka eelinstalleeritud WordPressi. Pealegi on see saadaval virtuaalserveriga sama hinnaga. Ettevõte on oma teenuse kvaliteedis väga kindel ja seetõttu tagavad nad 90-päevase raha tagasi garantii. See on täielik riskivaba investeering. Kindlasti on nende teenused märkimisväärsed, nii et ostke hostimisplaan ja hankige üks tasuta domeen.

Külastage InMotion Hostingit

6. 1 nd1

1 ja 1 madala sissejuhatusega domeenid

Otsite odavat WordPressi hostimist ja madala sissejuhatava hinnaga domeenide registripidajat; siin on 1and1, suurepärane hostimislahendustega domeenide registripidaja. Domeenilaiendeid on palju ja saate isegi valida oma niši või ettevõtte, näiteks .restaurant.

Nad pakuvad tasuta domeenilaiendeid nagu .info ja .vebsite jne. Ja kui vajate domeeni .com, võtavad nad esimese aasta eest vaid 0,99 dollarit. Ettevõte pakub koos .com-domeeniga mitmeid funktsioone, sealhulgas 1 tasuta e-posti konto, WhoI-lisandmoodul ja domeeni lukustamine jne..

Lisaks domeenidele pakuvad nad ka laia tootevalikut. Need tooted on seotud veebimajutuse, saidiehitaja ja mallide, e-kaubanduse, turunduse ja MS-i toodete jms. Saate valida hostimise koos saidiehitajaga, et kujundada oma mall või cPanelil põhinev hostimine. Põhiplaan “Piiramatu”, mis pakub palju ressursse. Ühel kontol saate hostida piiramatuid domeene, kuna see sisaldab piiramatut salvestusruumi. See plaan sisaldab ka SSL-sertifikaati.

Sisse "Piiramatu" plaanides saate luua 20 andmebaasi. Samuti kuulub kavasse 1 tasuta domeen. Nii et kui olete mõelnud neilt majutust osta, pole vaja domeeni osta, kuna nad pakuvad tasuta domeeni isegi kõige põhilisema plaani korral. Ausalt, me ei soovita nende majutamist suuremate projektide jaoks. Kuid võite võõrustada väikseid projekte, mille külastajate arv on väiksem. Lisaks pakuvad nad 40-päevast tagasimakseperioodi.

Ettevõtte väitel pakub ta ööpäevaringset tugiteenust. Kuid pole muud tugikanalit kui telefonikõne. Jah, telefonikõne on kiire viis suhelda. Kuid inimestel, kes ei pruugi inglise keelt oskavad või USA-st väljaspool, on abi osutamine keeruline. Nii et pidage meeles enne nende teenustele registreerumist. 1and1 haldas ka hulgaliselt kasulikke artikleid, mis on seotud veebimajutuse, domeeninime, SSL-i ja e-posti teenustega jne. Piltide abil on artiklid hästi lahti seletatud..

Külastage 1and1

7. HostGator

hostgatori parimate domeenide registripidaja 2019

Alates 2002. aastast ei võta HostGator liiga palju aega ja tegi kiiresti oma nime üheks parimaks veebimajutusteenuse pakkujaks. Nüüd hostivad nad enam kui 8000 000 domeeni. Domeeni registreerimine HostGatoris on väga lihtne. Upsell-pakkumiste pommitamise asemel on protseduur väga lihtne ja klient teab, mida ta kavatseb osta. Oma domeeni saate 13 dollari piires. Samuti toetavad nad domeeni lukustamist volitamata ülekandmise vältimiseks. Võrreldes paljude teiste ettevõtetega on domeeni privaatsus saadaval suhteliselt madala hinnaga.

Me kogeme nende ühist hostimist ja endiselt kasutame, nad on ägedad. Hiljuti registreerusime hallatava WordPressi teenuse jaoks, mis on hämmastavalt kiire ja sujuv. Saadaval on 3 jagatud hostimiskava. Saate piiramatu ribalaiuse, MySQL andmebaasid ja e-posti kontod. Samuti on saadaval palju skripte, mida saate hõlpsalt installida. HostGator pakub 100-dollarist Google’i ja 100-dollarist Bingi turunduskrediiti. Pidage siin meeles, et Google’i krediidi saamiseks tuleb teil kõigepealt kulutada 25 dollarit, et kasutada seda 100-dollarist krediiti.

HostGatori pakkumine kehtib 45 päeva jooksul. See on pikk periood ja teenuste testimiseks piisavalt. Pealegi on see kõrgem ka valitsemisperioodist. Lisaks jagatud hostimisele on olemas ka muud tüüpi hosting suhteliselt madalate hindadega nagu Cloud, VPS ja pühendatud jne.

Lisaks sellele peab saidi turvamiseks varundama andmed, seega pakub ettevõte CodeGuard teenuseid, mis maksavad 1,67 dollarit kuus. Üldiselt pakuvad nad väärtuslikku majutust koos 99,9% -lise tööaja garantii, 45-päevase tagasimaksepoliitika, 1-tsikkide paigaldaja, tonni veebisaidi mallidega. Kas see pole ideaalne vaid 3,95 dollari eest kuus?

Tugi on saadaval 24/7/365 tasuta numbriga. Klientide mugavuse tagamiseks on olemas ka reaalajas vestlus ja piletimüügisüsteem. Visuaalse abi saamiseks pakuvad nad tasuta juurdepääsu paljudele videoõpetustele. Pealegi ehitab see odav domeeninimede registreerija ja hostiettevõte ka foorumi, kus saate teiste liikmetega suhelda. Seega, kui vajate kõiki lahendusi ühes kohas, on need parim valik.

Külastage HostGatorit

8. Registreeri

register.com parim registripidaja 2019

Register.com on ka üks vanimaid veebiteenuste pakkujaid ja ka parim domeenide registreerija. Nad on selles valdkonnas tegutsenud alates 1994. aastast. Nüüd on nende hallatavad umbes 2 miljonit domeeni ja seda kasutavad sajad tuhanded rahulolevad kliendid. Seetõttu nimetasime neid üheks parimaks domeeninimede registreerijaks.

Ettevõte pakub peaaegu 50 erinevat toodet, sealhulgas domeen, hostimine, e-posti turundus ja SSL jne. Kassaprotsess on nii lihtne, sisestage lihtsalt soovitud veebisaidi nimi ja klõpsake nuppu Lisa ostukorvi, siis täitke makse üksikasjad. Ja see on tehtud. Nüüd valmistavad nad kohe teie domeeninime valmis. See on õhtusöök lihtne.

Praegu on .com ja .net laiendid saadaval vaid 0,50 dollariga. Päris odav, ah! Kuid olete šokeeritud, kui näete, et nad võtavad domeeni uuendamise eest järgmisel aastal 35 dollarit. Seega, kui vajate domeeni ühe aasta jooksul, on register.com fantastiline. Veel üks trikk, mida võite kasutada, on domeeni ostmine ja kui see aegub, kandke see üle teistele odavatele domeenide registripidajatele, näiteks NameCheap. Sel viisil saate haarata nende soodushinnaga allahindluse ja päästa teid ka suuremate uuenduste eest.

Võite ka WHOIS-kaitse sisse lülitada vaid 10 dollari eest. Nüüd, kui mingil põhjusel ei saa te oma domeeni uuendada, kaitsevad nad seda ühe aasta jooksul. Lisaks, kui soovite mõnda premium-nime, saate seda sirvida kategooriate kaupa ja lisada märksõna premium-domeenide jaotisse märksõna.

Samuti saate osta tooteid, mis on seotud ajaveebide ja e-kaubandusega. Kui vajate lihtsalt e-posti hostimist, saate seda teha ja teha endale kohandatud e-posti konto. Register.com pakub rikkalike funktsioonidega hostimist nagu 300 GB salvestusruumi ja piiramatut ribalaiust, kuid me ei soovitanud nende majutamist. Lisaks eraldati 20 GB ka kõige põhilisemas plaanis e-kirjade talletamiseks. Valida on nii Windowsi kui ka Linuxi põhistes hostimiskavades. Samuti pakuvad nad sissejuhatavat paketti hinnaga vaid 1,96 dollarit kuus, mis sisaldab nii domeeni kui ka majutust.

Lisaks on alati abiks ööpäevaringsed tugiteenused ja KKK-d. Valige telefon ja helistage neile või saatke lihtsalt e-kiri. Nad haldasid erinevaid linke hostimise, müügi, arvelduse ja tehnilise toe jaoks. Lisaks saab ühenduse võtmiseks kasutada ka tasuta numbreid USA-s ja Kanadas. Samuti saate palju asju õppida näpunäidetest ja õpetustest, mida nad jagavad teadmistebaasi jaotises.

 • 2019. aasta kümme parimat veebimajutusteenust
 • Parim odav WordPressi hostimine 2019

Külastage registrit

9. DreamHost

Dreamhosti viimaste domeenide hinnad

DreamHost ei paku mitte ainult parimat WordPressi hostimislahendust, vaid on tuntud ka kui parim domeenide registripidaja. Veebisaidi nimi tuleb vaid 13,95 dollarit ja sama pikendamismääraga. Domeeni ostmine DreamHostilt sisaldab ka tasuta domeeni privaatsust, et kaitsta teid pahatahtlike tegude eest. Saate luua arvukalt alamdomeene.

Praegu pakuvad nad enam kui 350 domeenilaiendit, sealhulgas .com, info ja .org jne. Seal on kolm uuendamisvõimalust, näiteks “auto”, “käsitsi” ja “küsi minult”. Ka domeeni turvamiseks on teil võimalus oma domeen lukustada, mis väldib volitamata ülekandmist.

DreamHost pakub ühiskasutatavat, hallatavat WordPressi, pühendatud ja VPS-i hostimist ning väidab, et haldab hallatavat ligi 1,5 miljonit veebisaiti ja ajaveebe. Pakume jagatud hostimist hinnaga 7,95 dollarit koos ühe klõpsuga installijaga, mis võimaldab teil skripte sujuvalt installida. Need on alustuseks natuke kallid, kuid saate majutada piiramatuid saite, salvestusruumi ja ribalaiust. Hostimisplaanid toetavad krüptimist ja klõpsuga saate aktiveerida SSL / TLS-sertifikaadi, mis võib aidata otsingumootori paremusjärjestusel.

SSD-draividele salvestatud andmed vähendavad lehe laadimisaega ja parandavad saidi üldist toimivust. Hosting sisaldab ka CloudFlare’i hõlpsat integreerimist pahavara automaatse skaneerimisega. Ainulaadsed asjad, mida nad pakuvad, on raha tagasi garantii. Võite kuulda umbes 15 päeva ja 30 päeva raha tagastamise garantiist. Kuid DreamHostil on 97-päevane jälgimisperiood. See on päris tohutu periood.

Ettevõttel on praegu ettevõttesisene klienditoe meeskond ja see pakub kohandatud juhtpaneeli hostimisfunktsioonide haldamiseks. Nendega saate ühendust võtta esmaste kanalite (e-kirjad, telefon ja otsevestlus jne) kaudu ja ka Twitteri kaudu.

Ettevõttesisene tugimeeskond tähendab, et tugiteenistujad palkavad tööd ettevõttest endast. Ja meeskond teab selgelt, kuidas kliente abistada ja nende probleeme lahendada. Samuti saate vabal ajal nende teadmistebaasist palju õppida. Nad pakuvad omamoodi kalleid teenuseid, kuid meie arvates on teenused väärt.

Külastage DreamHost

10. Nimi.com

odav ja parim domeenide registripidaja

See ICANN-i akrediteeritud ettevõte alustab tööd 2003. aastast. Name.com haldab suurt tootekataloogi. Nad pakuvad veebimajutust, e-posti, domeene, SSL-i, saidiehitaja tööriista ja palju muud digitaalseid tooteid. Nad ei pruugi olla odavate pakkujate pakkujad, kuid siin selles loendis on meie eesmärk kirjeldada parimaid domeeni registreerijaid. Kuid need ei ole liiga kallid, saate nime osta vaid 12,99 dollariga. Ja mitte ainult siis, kui teie märksõnadega seotud domeen pole saadaval, võite kontrollida nende aegunud domeeni andmeid.

Kuna SSL on eriti oluline e-kaubanduse veebisaitide jaoks, mis on turvaprotokoll kliendi teabe kaitsmiseks. Saate selle hõlpsalt mõne klõpsuga lubada ja see maksab 8,49 dollarit aastas. Isikliku teabe kaitsmiseks peate vajama WhoisGuard’i, mis maksab 4,99 dollarit. Kulutades vaid paar dollarit, pakuvad nad teile turvalise viisi veebis kasutamiseks. Protsess on üsna lihtne ja puhas. Otsige lihtsalt nimest, lisage ostukorvi ja täitke makse üksikasjad.

Vaatame natuke nende hostimisteenuseid. Hostimisplaan sisaldab tasuta SSL-sertifikaati ja 100 GB ribalaiust. Lubage teil luua 10 MySQL-i andmebaasi ja salvestada 10 GB andmeid nende serverites hinnaga 4,99 dollarit kuus. kui tellite vähemalt ühe aasta. Lisaks saate luua piiramatuid FTP-kontosid.

Need pakuvad ka eelinstallitud skriptide (50+) võimalust. Muud funktsioonid hõlmavad tasuta varundamist, rämpsposti skannimist, edasisaatjaid ja enam kui 100 e-posti kontot. Samuti on teie investeering 30-päevase tagasimakse eeskirjade kohaselt turvaline.

Samuti pakuvad nad SEO ja sellega seotud tooteid. SEO juhendaja kaudu pakuvad nad teile konkurentidele põhiteavet ja soovitust oma saidi nähtavuse suurendamiseks. Kahjuks pole spetsiaalset otsevestlust saadaval. Kuid nendega saate ühendust võtta Facebooki ja Twitteri kaudu. Nimi.com hooldas rohkem hästi hallatud teadmistebaasi. Me ei ole nende hostimisteenuste fänn, kuid domeeni registreerimisel on name.com arvestatav võimalus.Visiem, kas noklusina, tacu

Külastage nime

Kiire näpunäited parima domeeninime loomiseks

Kui otsite ainult domeeninime, siis soovitame nime NameCheap, kuna nende hinnad on teistest palju madalamad ning sisaldavad ka mitmesuguseid kasulikke tasuta pakkumisi. Teeme siis seda.

Kui teil on nimi ja soovite osta, kuid mis siis, kui see pole saadaval? Seega ei sõltu kunagi ühest nimest. Pidage siin meeles järgmisi soovitusi.

Nišš / teema: Mis on teie nišš (teema)? Seejärel mõelge oma teemaga seotud sõnade peale. Näiteks kui teie teema on seotud toiduga, siis on hea ka toiduvalmistamine, madu jms. Teema Näiteks, mida arvate toiduportaalidest foodgeek.com ja receipeshub.com? Asjakohane domeeninimi on külastajatele esimene hea mulje. Kui teil pole aimugi, saate kasutada nimegeneraatorit nagu Shopify ja BusinessNameGenerator.

Valikute laiendamine: soovitame valida nimi, mis katab välja. Näiteks kui ostate domeeni recephub.com ja tulevikus saab seda kasutada ka mis tahes tüüpi retseptide jagamiseks.

Meeldejääv: proovige valida nimi, mida on lihtne kirjutada. Pealegi on meeldejääv nimi ka väga vajalik. Ärge kasutage rõivaste jaoks valesid loitsusid, nagu näiteks garneeringud, sest seda on raske kellelegi öelda.

Numbrid: võivad kasutajaid segadusse ajada ja muuta need koledaks. Kujutage vaid ette nime-012.com. See on keeruline.

Lühidalt: 3–4 sõna pikkune domeeninimi on peaaegu kadunud. Mis siis nüüd saab? Proovite valida võimalikult lühikese nime. Ligi 10–12 tähemärgine nimi on suurepärane, kui seda on lihtne rääkida ja kirjutada.

Laiend: saadaval on palju laiendusi, näiteks .com, .org, .info. Soovitame valida .com, kuna see on enim kasutatud laiend. Lisaks, kui soovite sihtida kindla riigi, näiteks Inglismaa, sihtrühmi, oleks .uk-i kasutamine suurepärane, sest sellest saavad kasu ka mõned otsingumootorid..

Näpunäide: proovige vältida domeeninimede veebis saadavuse kontrollimist, kui te ei soovi sel ajal registreeruda. Kuna on harvad juhtumid, kui ettevõte ostab nime, siis müüge see teile. Seetõttu valime parima mainega ettevõtted, kuid siiski soovime, et oleksite selle väljavaate aktiivsed.

Ülaltoodud juhiseid silmas pidades saate luua suurepärase domeeninime.

Kuidas domeeni osta?

Saate loendist valida ükskõik millise domeenide registripidaja, kuna eelistame domeeni ostmise protseduuriga tutvumiseks NameCheapit. Kui soovite valida mõne muu ettevõtte, siis ärge muretsege, sest peaaegu kõigil domeenide registripidajatel on sarnane protsess.

Minge nimele Odav nimi ja kirjutage siis üles domeeninimi, mida soovite osta

kuidas domeeni osta nimeahelas

Pärast seda näitavad nad teile, kas domeen on saadaval või mitte. Lisaks näitavad nad ka mitmesuguseid laiendustega domeeninimede ettepanekuid. Nüüd klõpsake nuppu Lisa ostukorvi ikoon. Visuaalse abi saamiseks vaadake allolevat pilti.

lisage domeeninimi ostukorvi

Samal ajal näete ekraani paremal küljel kulude tabelit. Klõpsake lihtsalt nuppu "Vaata ostukorvi" nuppu. Siin ei vaja te tingimata midagi muud.

valitud domeeni hind

Järgmisena näete domeeni nime ostmise kestust. Kestus on periood, mille järel teie domeeninimi aegub. See kõik sõltub teie eelarvest ja kui saate seda endale lubada, siis ostke pikemaks ajaks. Näiteks tellime 3-aastaseks. Suurem kestus võib mõne penni kokku hoida.

Automaatne uuendamine on ka ettevõtte poolt teie domeeni automaatseks uuendamiseks antud võimalus.

Pange tähele, et edukaks pikendamiseks peate summat hoidma ühendatud pangakontol; vastasel juhul saadavad nad teile mitmesuguseid teateid.

Lubame ka WhoisGuardi, mida antakse esimesel aastal tasuta ja järgmisel aastal võtavad nad väga väikese summa. Ja kui soovite seda ühe aasta pärast uuendada, antakse ka automaatne pikendamise võimalus.

WhoisGuard

WhoisGuard on domeeni lisand, mis kaitseb teie privaatset teavet, nagu nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress jne.

Miks kaitsta teavet

Sest kui te ei lubanud kaitsekihti, näevad kõik teie isiklikku teavet. Nii et peaksite selle lubama, et kaitsta rämpsposti ja häkkerite eest, kui saate seda hõlpsalt endale lubada. Kuid pange tähele, et see pole vajalik lisa.

Pärast kestuse ja muude võimaluste valimist klõpsake nuppu “Kinnita tellimus".

nimi koos whois valvuri privaatsusega

Nüüd paluvad nad teil konto luua. See on nii lihtne, lihtsalt täitke vajalikud väljad ja see on see. Konto aitab silma peal hoida mitmesugustel teguritel, näiteks domeenide loendil ja aeguval domeenil jne.

Pärast konto loomist ilmub teie ette kontaktteabe leht, kus palutakse sisestada sellised üksikasjad nagu aadress, linn, provints, postiindeks ja telefoninumber jne..

Pärast üksikasjade täitmist klõpsake nuppu “Jätka”. Järgmistel lehtedel näitavad nad mitmesugust teavet. Pole midagi erilist, lihtsalt vaadake see üle ja jätkake siis.

Järgmine on makseviisi valimine. NameCheap pakub ostude eest tasumiseks kolme viisi. Valige makseviis ja vajutage siis nuppu „Jätka”.

kuidas domeeni eest raha maksta

Pärast seda näete paremal küljel väikest kasti. Klõpsake nuppu Paypal ja sinna lähete. See suunab ümber teie PayPali lehele, kuhu peate lihtsalt sisestama sisselogimisandmed, ja see on kõik.

sooritage makse PayPali kaudu

Tellimuse töötlemiseks kulub mõni sekund. Ja see on tehtud – domeeninimi on teie oma. Namecheap pakub ka ülesastumise ajal reaalajas vestlust. Nii et kui teil on ebamugavusi, siis rääkige nendega. Nad on üsna kiired.

Kui registreerute domeenist domeeni NameCheap veebimajutuse ostmise ajal, ei pea te domeeni ja hostimist linkima, kuna ettevõte teeb seda teie eest automaatselt. Kui aga ostate domeeni ja hostimist eri ettevõttelt, et vältida kõrgeid pikenemismäärasid.

Kui registreerite domeeni registreerimisel veebimajutuse ostmisel, ei pea te domeeni ja hostimist linkima, kuna ettevõte teeb seda teie eest automaatselt. Kui aga ostate domeeni ja hostite erinevatelt ettevõtetelt, et vältida kõrgeid pikenemismäärasid, peate need linkima, seda nimetatakse domeeni osutamiseks.

Kuidas suunata domeen hostimisele

 • See on palju lihtsam kui teie mõtlemine. Kui ostate domeeni, annab ettevõte teile domeeni haldamiseks juhtpaneeli. Kui te ei tea, kus juhtpaneel asub, peate kontrollima oma e-kirju, mille on saatnud domeeni registripidaja. Või lihtsalt minge üle oma domeeni registripidajale ja laulge sisse.
 • Kui logite sisse domeeni juhtpaneelile, siseneb seejärel vahekaardile Domain / Domain list.
 • Pärast seda klõpsake selle domeeni lähedal asuvat nuppu Halda, mille soovite hostimisega ühendada

kuidas suunata domeen hostimisele

Nüüd kerige alla, kuni leiate jaotise Nimeserver. Seejärel klõpsake rippmenüü noolel ja valige „Kohandatud”.

Nüüd peate panema “nimeserveri 1” ja “nimeserveri 2”.

kleepige dns nimeserveritesse

„Nimeserveri 1 ja 2” uuesti hankimiseks kontrollige oma e-posti kontot. Kuid avage sel ajal hostiettevõtte saadetud e-kiri. Kuid kui te ei leidnud nimeserverit seal, siis logige sisse oma hostimise juhtpaneeli või pöörduge hostiettevõtte poole.

· Kui logite majutuse juhtpaneelile / kontohalduse paneelile üles, leidke “Konto teave”, mis enamasti antakse külgribalt.

Nimeserverid näevad välja umbes nagu allpool

ns1.bluehost.com

Ns2.bluehost.com

Kasutage oma serveriteenuse pakkuja antud nimeserverit.

 • Nüüd kopeerige nimeserverid ja kleepige need jaotisesse Nimeserver, mis on näidatud ülaltoodud pildil.
 • Pärast seda salvestage muudatused. Nüüd kulub teie veebimajutuse ja domeeninime täielikuks levitamiseks 4–48 tundi.
 • Ja see ongi kõik.

Me arvame, et nüüd on selge, kuidas domeeni osta ja seejärel veebimajutusega ühendada. Kui midagi teile ebaselget on, võtke meiega kindlasti ühendust.

Järeldus – milline on parim domeenide registripidaja?

Niisiis, see on parimate domeeninimede registreerijate nimekiri, kuid millised on meie isiklikud soovitused? Meie arvates, kui vajate ainult domeeni, on NameCheap suurepärane domeenide registripidaja, kuna nad pakuvad domeene odava hinnaga ja ka pikendamise hind on mõistlik. SSL-i uuendamine ja WhoisGuard on samuti väga madalad.

Kuid kui otsite veebimajutust koos domeeninimega, siis minge BlueHosti juurde, kuna seda toetab ka WordPress.org. Need on taskukohase hinnaga, kvaliteetsed WordPressi hostingu pakkujad ja saate TASUTA domeeninime.

Need on meie ettepanekud, nüüd on teie kord valida oma eelarve ja nõuete järgi. Ja kui olete juba kedagi proovinud, siis jagage julgelt, milline neist on parim domeenide registripidaja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map