Kuidas tellida oma veebisaidi arendustööd

Võib-olla alustate lihtsalt veebis viibimist ja vajate uut saiti. Või olete juba olemasoleva saidi omanik, kes soovib, et teie veebisait oleks parem. On palju olukordi, mille kaudu olen kindel, et olete mänginud oma veebiarenduse allhanke korras kas täielikult või osaliselt.


Enne edasist lugemist pean teile teatama, et olen mõttekooli liige, et ettevõtted peaksid alati keskenduma oma põhivõimetele. See tähendab, et kui teie peamine sissetulek tuleb muust tegevusest kui veebiarendus, siis tellige oma veebiarendus väljastpoolt!

Pidage ainult meeles, et veebiarenduse allhange ei tähenda täpselt kogu teie õlgade mahavõtmist, vaid vajalikud osad.

Kuidas allhange töötab?

Üldiselt toimib veebiarenduse allhange järgmiselt –

1- Valige sobiv allhankepartner

2 – Esmane kontakt ja seadistamine

3 – Planeerige ja seadke verstapostid üles

4- Koostage lepingud

5- arendamine ja käivitamine

Sissejuhatus: veebidisain vs veebiarendus

Ehkki paljud võivad öelda, et see on lihtsalt terminite kogumine, ei ole veebidisain ja arendus tegelikult üks ja sama asi. Kujundus puudutab saidi esteetikat – kui kena see välja näeb. Arendus võib hõlmata saidi projekteerimist, kuid hõlmab ka saiti juhtiva mootori ehitamist.

PSD to HTML / PSD to WordPress enam ei tööta

Üsna mõnda aega tagasi kirjeldasid ettevõtete omanikud disainerile, kuidas nad soovivad oma veebisaidi välja näha. Kujundaja kujundaks saidi ilme ja kujunduse, kasutades midagi Photoshop’i sarnast, ning annaks selle siis arendajale, kes muudaks PSD-faili HTML-koodiks.

See on enamasti aegunud tänu erineva ekraanisuurusega seadmete tohutule sissevoolule. Kujundus „üks suurus sobib kõigile” pole enam teostatav ja kui te pole nõus kulutama aega ja raha, tehes iga seadme tüübi jaoks eraldi kujunduse ja arenduse – PSD to HTML pole enam realistlik.

HTML-i PSD on tänapäeval endiselt massiline teema veebis (vaata otsingut) – kuigi kujundus „üks suurus sobib kõigile” pole tänapäeval enam teostatav.

Vaadake näiteks WordPressi ja kaaluge seda asjaolu. Mallide kasutamine võib leevendada suurt osa kujunduskoormusest ja paljud neist reageerivad, st mallid kohanduvad erinevate ekraanivormingutega.

Ärge saage minust valesti aru, saate seda ikkagi teha, tegelikult saate isegi muuta oma PSD-failid WordPressi mallideks, kuid kas see on vaeva väärt?

Kuidas veebiarenduse sisseostmine toimib?

Esimene asi, mida peate teadma, on see, et isegi oma veebiarenduse allhanke korras kaasates teid tulevase saidiomanikuna arendusprotsessi endiselt väga palju. Alates õige partneri valimisest kuni veebitegevuste täpse ulatuse määratlemiseni on teie panus ülioluline, kui arvate, et te ei pea pettuma selles, mida teie veebiarendajad osutavad.

Pidage meeles: veebiarendajad on samad, mis teiste ettevõtete omanikud – nad on oma ala eksperdid. Vaja on, et nad saaksid oma valdkonna alaseid teadmisi neile edasi anda ja võimaldada neil neid teadmisi oma tehnilisse disaini üle kanda. Veenduge, et asjad oleksid võimalikult lihtsasti sõnastatud, nii et valesti tõlgendamiseks pole ruumi.

India kaebusVeeb on täidetud kaebustega sisseostetud veebiarenduse kohta

Mida oodata 

 • Viivitused projekti ajajoonel
 • Soovitatavad muudatused teie kujundustes
 • Sisetöötajatele tuleb määrata aeg arendajaga suhtlemiseks
 • Vähemalt väikesed kulude ületused

Mida mitte oodata, et teda kaasatakse:

 • Veebisaidi sisu
 • Kõik eripildid / videod
 • Otsingumootor & sotsiaalmeedia turundus
 • Veebimajutus ja domeeninimi

1. Valige sobiv allhankepartner

Nüüd, kui oleme sellest aru saanud, kuidas öelda, kas veebiarendaja sobib teile kõige paremini? See pole nii lihtne, kui tundub.

Peale tavalise rämpsposti, mis pärinevad Nigeeria printsidelt ja IRS-ilt, palutakse minult miljonite omastamist kuidagi tagasi nõuda, olen viimastel aastatel hakanud rämpsposti hankima ka veebiarendajatelt. Tavaliselt on tegemist eraisikutega ja rämpspost on muutunud isegi külmadeks kõnedeks, kus üritatakse oma teenuseid müüa.

Tänapäeval on sõna otseses mõttes tuhandeid veebiarendusettevõtteid ja veelgi rohkem vabakutselisi veebiarendajaid. Probleem on teie veebisaidil teiega koos töötamiseks sobivaima leidmine.

Siin on paar näpunäidet selle valimiseks;

 • Küsige neilt viiteid – Kõik veebiarendusettevõtted võivad tulla välja omaenda korraliku saidiga ja seda vaadata, kuid selle tõestuseks on õnnelike klientide olemasolu. Vaadake neid viiteid ja võtke arvesse nende märkusi.
 • Hinnake suhtlusvoogu – küsige, kuidas töösuhtlus voolab. Kunagi tegin koostööd arendajaga, kelle lähenemisviis oli väga viltu – ma suhtlesin nende tugiteenistujatega, kes suhtlesid nende tehnilise personali ja teiste inimestega, kes tegelesid arvete esitamise, kaebuste ja muu sellisega. Protsess oli valusalt aeglane ja palju kordi segane.
 • Mahutage oma eelarve – Sageli on ahvatlev minna väiksema arendajaga, kes lubab teile Kuule ja tähtedele hasarti. Võrdluseks võib suurem, mainekam ettevõte osutuda vajalikuks mõne asja üle – kuulake mõlemat poolt realistlikult ja erapooletult enne, kui otsustate riskitaseme üle, mida olete nõus võtma.

Suurepärased võimalused töö sisseostmiseks

Platvormi allhange # 1 – kodeeritav

Kodeeritav koduleht (külastage veebis)

2012. aastal asutatud Codeable alustas sellega, et võttis tööle andekaid inimesi, palgates nad seejärel välja neile, kes vajavad veebisaidi ajutist tuge. Täna on nad koondatud üheks parimaks ressursiks, mis on saadaval WordPressi oskusi vajavatele inimestele.

Nad on vabakutseliste süsteemi lihtsustanud, et vähendada õigete oskuste leidmiseks vajalikku aega ja vaeva. Kõik, mida peate tegema, on öelda neile, mida soovite, ja nad aitavad teil leida õigeid talente ja tsiteerida ühte hinda – garantiiga.

* Märkus. Teeme koostööd ettevõttega Codeable ja siin on sisseehitatud pakkumise vorm. Esitage oma projekti üksikasjad ja küsige 1) tasuta pakkumist ja 2) arendaja soovitust; kasutades seda vormi. 

Plussid

 • Mõistlikud tunnitasud jäävad vahemikku 70–120 dollarit
 • Ühtne hinnakalkulatsioon aitab tähelepanu keskpunkti kulusid vähendada
 • Asjatundlikud vabakutselised enam kui 60 riigis
 • 28-päevane veaparanduse garantii

Miinused

 • Tunnitasudele lisandub 17,5% teenustasu
 • Teenustasud ei kuulu tagastamisele
 • Saadaval on ainult WordPressi spetsiifilised oskused

Minge kodeeritavasse

Platvormi allhange # 2 – korstna ületäitumine

Stackoverflow (külastage töölauda siin).

Koodigurudele spetsialiseerunud vabakutselise võrgustikuna alustas Stack Overflow juba 2008. aastal. Nende arv on kasvanud, kui nad on läbinud neli rahastamisvooru 70 miljoni dollarini. Täna kiitlevad nad enam kui 50 000 arendajaga võrgus.

Mis teeb nad vabakutselises võrguruumis ainulaadseks, on nende Q&Mudel, mis võimaldab teil lihtsalt küsimusi esitada ja teadmiste jagamises osaleda. Sait on kogunemispunkt kvalifitseeritud arendajatele, kes osalevad meelsasti Q-s&Seansid.

Plussid

 • Lisatasusid pole – makske ainult seda, mida vabakutseline võtab
 • Suur kogukondlik sõit Q&Andmebaas
 • Võimaldab töökuulutusi

Miinused

 • Traditsiooniline tööloendistruktuur vabakutseliste leidmiseks

Minge StackOverflow

Allhanke platvorm # 3 – Fiverr

Fiverri anded programmeerimises ja tehnikas (külastage veebis).

Fiverr on järjekordne ressurss, mis võimaldab teil vabakutseliste kogudes sirvida kõike, alates sisu loomisest kuni sotsiaalmeedia tugiteenusteni. Need võimaldavad vabakutselistel luua pakkumisi, mille saate ise valida. Teise võimalusena saate luua spetsiaalselt vajaliku töö (postitada päring) ja lubada Fiverri vabakutselistel selle kohta pakkumisi teha..

Iga tehingu eest võtab Fiverr oma lõivu lõivu kujul, mis on lõplikule hinnale kinnitatud. Tasu sõltub tehingu väärtusest. Maine süsteemi tõttu võivad Fiverri vabakutselised olla agressiivsed, kui nad püüavad täita töökoha nõudeid.

Plussid

 • Saadaval on lai valik oskustüüpe ja -taset
 • Töö sirvimine võib olla ideede allikas, mida vajate
 • Fiverr hoiab makseid kinni seni, kuni ütlete, et olete tehtud tööga rahul

Miinused

 • Mõne aegunud postituse olemasolu
 • Lai valik reguleerimata hindu
 • Mõned müüjad võivad olla oskusteta

Minge Fiverri

Platvormi allhange # 4 – Toptal

Toptal koduleht (külastage veebis)

Selle võrgu väidetav kuulsus on see, et see aitab teil tellida tööd vabakutseliste veebiarendajate saagi koore alla. Neil on õnnestunud koondada andeid, mis kataksid kõik oskused, mida võib olla vaja veebisaidi jaoks, isegi disainerid.

Ükskõik, kas otsite üldisi arendajaid või neid, kellel on konkreetsed oskuste valdkonnad, näiteks Node.js või Unity mootor, leiate abi siit.

Plussid

 • Suur andekate arendajate ja disainerite allikas
 • Sobib igas suuruses ettevõtetele
 • Ekraanidele eelnevad vabakutselised mitmel tasandil – oskused, keel, tööeetika ja palju muud
 • Kõigi vabakutselistega tasuta prooviperiood

Miinused

 • Saab kalliks, kui tunnihinnad jäävad vahemikku 60–210 dollarit
 • Talendite sirvimiseks on vaja registreeruda

Mine Toptali

Allhanke platvorm # 5 – Gun.io

Gun.io koduleht (külastage veebis)

Gun.io üritab murda traditsioonilisi valusaid oskusi pardalevõtmise protsessis, panustades oma oskustega vabakutseliste palkamisprotsessi. Nad ühendavad väga kogenud talendid (siin pole algajaid), kes on nõus töötama lepingu alusel ja veterinaariks, siis aitavad need leida nii vabakutselistele kui ka teile.

Neil ei ole vabakutseliste loendeid, kellega saaksite tutvuda, kuid töötate nendega, kes soovivad palgata otse. Üks üleskutse abistada neid uurimismissioonil aitab neil leida töö jaoks õige inimese.

Plussid

 • Ainult väga kogenud vabakutselised
 • Eelkontrolliti ja hinnati kandidaate
 • Soovitud leidmiseks pole vaja loendeid sirvida
 • Talendi matš 48 tunni jooksul

Miinused

 • Kulu on üürimise pikkuse järgi mõõdetud – lühikesed renditeenused võivad olla kallid

Minge saidile Gun.io

Platvormi allhange # 6- Üles

Upwork koduleht (külastage veebis)

Upwork on rohkem mitmesegune vabakutseline võrgu sait, mitte veebiarendusgurude spetsialist. Nad pakuvad kõike alates veebiarendusest kuni raamatupidamiseni, spetsialiseerudes kaugtöötajatele, kes on saadaval kõikjalt maailmast.

Selle tööpõhimõte sarnaneb tavapärase töötahvli nimekirjade vorminguga, kus igasugused anded koondatakse ja liigitatakse seejärel kategooriasse, et saaksite neid leida. Lisaks vabakutselistele on siin loetletud ka agentuurid, mis annab talendiotsijatele ka lisavõimaluse.

Plussid

 • Saadaval on mitme oskuse tase
 • Saadaval on lai valik koolitusi

Miinused

 • Vabakutseliste sirvimiseks on vaja registreeruda
 • Nähtavat piirab registreerimispakett (hind ulatub tasuta kuni 499 dollarini kuus)
 • Töötlemistasude üldkulud kuni 13%

Minge Upwork

2. Teage, mida soovite (ja öelge selgelt)

Ma mõtlen siin seda, et teil peab olema oma veebisaidi visioon. Millised on teie kavatsused? Kas soovite, et teie veebisait oleks lihtsalt informatiivne ja toetaks teie peamist äritegevuse kohta, või soovite kasutada seda oma ettevõtte virtuaalse laiendina?

Siin on peamised erinevused ulatuses, mida veebiarendaja peab teadma.

Kui olete otsustanud, mis teie saidil olema peab, edastage kindlasti tema teave selgelt oma veebiarendajale. Ehkki välimus on oluline, ärge jätke end ära ja keskenduge liiga palju oma saidi kujundusele.

Näited: juhtmekarkassid ja digitaalsed visandid, mida kasutame selle saidi 2018. aasta ümberehitamisel, kasutati selgelt suhelmiseks videosalvestisi, vestlusi, pilte ja käsitsi visandeid..

3. Pange paika projekti verstapostid

Tehke koostööd oma arendajaga, et leida ajakava, mis oleks mõlemale vastuvõetav. Igas etapis peaks olema hindamispunkt, et veenduda, kas saate helistada puhkeajale juhuks, kui tunnete, et midagi ei lähe nii nagu peaks.

Ajaskaala annab teile ka parema ülevaate sellest, millal teie lõpptoode (veebisait) saadaval on, nii et saate kavandada toetavaid tegevusi, nagu pehme käivitamine, mõned reklaamid või muud turundustegevused turuletoomise kuupäeva lähedal.

Standardne veebisaidi arendamise verstapostid. Iga veebidisaini projekt on ainulaadne, kuid see on hea viide kasutajatele, kes määravad oma projekti verstapostid esimest korda (allikas).

4. Koostage leping

Nüüdseks olete ilmselt aru saanud, et teie veebisait võib olla hindamatu tööriist, mille abil saate veelgi rohkem äritegevusi üles ehitada. Seetõttu kavatsete sellele mitmel viisil pühenduda. Lepingu sõlmimine kaitseb nii teie investeeringuid kui ka veebiarendaja huve.

Pange aga tähele, et kui otsustate tellida allhankelepingu näiteks kolmandale osapoolele Indias, siis peate õppima ka seda, kui täidetav on nendega sõlmitud leping..

5. Looge arendajaga head suhted

Kui teil on oma veebisait, on tavaliselt norm, et mõnikord võivad mõned asjad valesti minna. Arendajaga heade suhete hoidmine aitab tagada, et kõik tekkinud vead või muud probleemid lahendatakse kiiresti.

Samuti tugineb see usaldusel ja annab teile hea valiku juhuks, kui otsustate oma veebisaidile lisada 2. faasi. Poisid, kes selle ehitasid, saavad seda tavaliselt lühema ajakava ja väiksemate ressurssidega edasi arendada.

Edulugu: Credo

Allikas: Ettevõtja suurendab ettevõtte sisseostmist

Turunduskonsultandina ettevõttes Credo, Johnil oli raske konkureerida iseseisvalt teiste ettevõtetega, kes andsid klientidele kindluse suuruse osas. Seal oli piire, kui palju ta suudab iga päev omal jõul saavutada, ja otsustas tellida WordPressi arendajalt allhanke.

Läbi töösuhte jõudis John punkti, kus ta ei tundnud end enam nõustamisalases arenguteedes stressis ja suudab keskenduda oma põhilistele ärieesmärkidele.

Vältige allhanke korral neid 5 viga

 1. Vale partneri valimine
 2. Koostage ebareaalne eelarve
 3. Põhieesmärkide selgelt määratlemata jätmine
 4. Olete arendusprotsessis liiga „käed küljes”
 5. Teie veebisaidi ümber turundusplaani ei koostata

Järeldus: kas allhange sobib teile?

Iga ettevõte on erinev nii selles, mida nad teevad, kui ka selles, milles asi seisneb. Kui soovite teada, kas allhange on teie jaoks õige valik, siis tõenäoliselt see on. See, mida peaksite vaatama, on palju sellest, mida olen selles artiklis käsitlenud.

Ärge saage minust valesti aru – sisseostetav tee pole vooderdatud roosidega ja sisaldab rohkemat kui okaste osa. Kui olete päeva lõpuks õigesti teinud, olete oma põhitegevuses omandanud äärmiselt professionaalse väärtuse..

Peamine erinevus sisseostmise või mittetellimise vahel seisneb vähestes põhialustes. Kui tellite allhanke asemel keskendute tehnilistele kompetentsidele, mida te enam kunagi ei vaja, tuginege selle asemel teistele headele juhtimisomadustele – suhtlemisele ja projektide kavandamisele.

Need toimivad teie eeliseks hästi, olenemata sellest, millises ärivaldkonnas olete, isegi pärast veebiarendusprojekti lõppu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map