Shopify apmācība: kā izveidot tiešsaistes veikalu

Digitālā tīkla eksplozija gadu gaitā ir nepārtraukti palielinājusi e-komerciju. Faktiski prognozēs tiek lēsts, ka kopējais veikto darījumu apjoms tiks sasniegts Līdz 2023. gadam 6,5 triljoni USD. Pievienošanās e-komercijas tirgotājiem ir mazumtirdzniecības veikali, kas pāriet uz digitālo, kā arī privātpersonas, kas izveido savu e-komercijas veikalu.


Mēs arvien vairāk dzirdam veiksmes stāstus kravas pārvadājumu biznesā. Piemēram, Marc nopelnīja USD 178 492, nosūtot ASV un Eiropas produktus, izmantojot Shopify un Spocket (lasīt gadījuma izpēti).

Padarīt to ir kļuvis vienkāršāk nekā jebkad agrāk, pateicoties tādām platformām kā Shopify.

Pamati, kā iegūt savu e-komercijas veikalu, izmantojot Shopify, patiesībā ir ļoti vienkārši. E-komercijas vietnes principā ir tādas pašas kā pamata vietnes, izņemot to, ka tās ļauj lietotājiem veikt pirkumus vietnē.

Šīs darbības ir šādas:

Satura rādītājs

 1. Reģistrējieties Shopify kontam
 2. Veidojiet pamata veikalu
 3. Pievienojiet produktus savam inventāram
 4. Pievienojiet produktus savam veikalam
 5. Konfigurējiet maksājuma metodes
 6. Piegādes parametru iestatīšana
 7. Iepirkumu grozu pārvaldīšana
 8. Atveriet savu veikalu!
 9. Paplašiniet savu veikalu, izmantojot Shopify funkcijas

Izpētiet Shopify

 • Apmeklējiet un reģistrējieties veikalā Shopify
 • Skatiet visas Shopify motīvas
 • Veikalu Shopify piemēri
 • Tirdzniecības plāni un cenas

Sākot savu Shopify tiešsaistes veikalu

Pamati, kā iegūt savu e-komercijas veikalu, izmantojot Shopify, patiesībā ir ļoti vienkārši. E-komercijas vietnes principā ir tādas pašas kā pamata vietnes, izņemot to, ka tās ļauj lietotājiem veikt pirkumus vietnē.

1. solis. Reģistrējieties Shopify kontam

Pārdod tiešsaistē, izmantojot Shopify - reģistrējieties 14 dienu bezmaksas izmēģinājumamShopify piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu, kurā nav nepieciešama kredītkartes informācija (apmeklējiet Shopify).

Shopify visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu. Lai sāktu ar viņiem, apmeklējiet vietni Shopify un noklikšķiniet uz ‘Sākt bezmaksas izmēģinājumu’. Šī reģistrēšanās ļauj piekļūt Shopify vietnes veidotājam.

Sāc šeit > Noklikšķiniet, lai reģistrētos un izveidotu Shopify veikalu.

2. solis. Iestatiet savu Shopify veikalu

Izmantojiet Shopify Site Builder, lai izveidotu tiešsaistes veikaluVietnes veidotājs Shopify ir vienkāršs un viegli pārvaldāms.

Shopify vietnes veidotājs ievēro Lego koncepciju. Tas, ko jūs varat darīt, būtībā ir dažādu vietnes “gabalu” salikšana, lai tā darbotos kā vēlaties. Viss ir vizuāls, lai jūs varētu redzēt, ka jūsu vietne veidojas tās veidošanas laikā.

Vietni Shopify var izveidot divos veidos:

1. Iepriekš iebūvētas Shopify motīvi

Atrodiet sava veikala priekšpusē iebūvētu motīvuShopify tēmas

Pirmais ir izmantot jau esošu Shopify veidni un pēc tam to modificēt tā, lai tā izskatās unikāli jūsu..

Lai atrastu jūsu vajadzībām atbilstošu motīvu, varat apmeklēt Shopify tēmu veikalu vietnē tēmas.shopify.com – ir vairāk nekā 70 iepriekš izveidotu bezmaksas un maksas tēmu, no kurām izvēlēties.

2. Izveidojiet no nulles, izmantojot šķidrumu

Shopify programmēšanas valoda LiquidShopify programmēšanas valoda Liquid – Vairāki Shopify izstrādātāji mums teica, ka Liquid ir viegli apgūstama valoda. Jums tas būs jāiemācās, ja vēlaties no jauna izveidot Shopify veikalu.

Alternatīva – ja vēlaties kaut ko unikālāku, vietni varat izveidot arī no jauna. Shopify platforma izmanto viņu pašu izstrādāto PHP valodu ar nosaukumu “Liquid”. Lai izveidotu Shopify veikalu no jauna, jums būs jāapgūst valoda.

Skatiet reālās dzīves veikalus, kas veidoti, izmantojot Shopify.

3. solis. Pievienojiet produktus savam inventāram

Produkta pievienošana krājumam ShopifyLapa “Pievienot produktu” ļauj arī organizēt, kurp aiziet produkti.

Ir divi galvenie produktu pievienošanas veidi, kurus vēlaties pārdot Shopify.

Manuāli pievienojiet produktus

Pirmais ir manuāli pievienojot produktus, kuru krājumi jums faktiski ir.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz “Produkti” un pēc tam atlasiet “Pievienot produktu”. Ekrāns Pievienot produktu ir ļoti jaudīga jūsu veikala utilīta. Papildus pamatiem, piemēram, produkta nosaukumam un aprakstiem, šeit varat iestatīt arī kolekcijas, pārdevējus un tagus. Tas palīdz jūsu produktus sakārtot.

Pievienojiet kravas piegādes produktus

Vēl viens produktu pievienošanas veids būtu dropshipping metode. Jums būs jāapmeklē Shopify tirgus un jāizvēlas tāda kravas nosūtīšanas lietotne kā Oberlo. Izmantojot to, tā vietā varat pārlūkot un pievienot produktus no lietotnes saskarnes.

4. darbība. Parādiet produktus savā e-komercijas veikalā

Produkta novietošana veikalā ShopifyŠeit es ievietoju iepriekš pievienoto produktu mājas lapas kolekcijai.

Produktu pievienošana krājumam nozīmē tikai to, ka tie tiek glabāti sistēmā. Jums arī jānoorganizē šo produktu ievietošana veikalā Shopify. Lai to izdarītu, vēlreiz atveriet veikala redaktoru.

Šeit jūs izlemjat, kur pievienot noteiktas produktu kolekcijas. Jums var būt dažādas sadaļas, kurās tiek parādītas dažādas kolekcijas, vai vienkārši viens liels katalogs – izvēle ir jūsu.

5. darbība. Konfigurējiet maksājuma metodes

Maksājuma metožu konfigurēšana veikalā veikalāJebkurā laikā pievienojiet vai konfigurējiet maksājumu nodrošinātājus, dodieties uz Iestatījumi > Maksājumu sniedzēji, lai redzētu jums pieejamos maksājumu nodrošinātājus.

Kad jūsu pamata vietne ir izveidota, ir pienācis laiks meklēt e-komercijas iespējas. Pirmais, kas jums šajā aspektā vajadzīgs, ir izlemt, kā jūs vēlaties, lai klienti maksātu par pirkumiem jūsu vietnē.

PayPal

Pēc noklusējuma PayPal ir pieejams jūsu veikalā, taču, ja vēlaties to izmantot, jums vēlāk būs jāizveido PayPal tirgotāja konts. Papildus PayPal jums ir vēl divi galvenie maksājumu apstrādātāju veidi.

Shopify maksājumi

Pirmais ir Shopify Payments, ko tieši nodrošina Shopify. Ja jūs nolemjat to izmantot, tas ļauj jums savā kontā apstrādāt gandrīz visa veida maksājumus. Tomēr Shopify maksājumi ir nedaudz ierobežoti, jo ne visi to var izmantot. Tas ir pieejams tikai nedaudzām valstīm, un ir arī citi ierobežojumi uzņēmumiem, kuru valstīs to var izmantot vai nē.

Piemēram, Austrālijas uzņēmumi var izmantot Shopify Payments, taču ir aizliegti tie, kas saistīti ar dažiem finanšu un profesionāliem pakalpojumiem, azartspēlēm vai visu citu darbību sarakstu..

Trešo personu maksājumu pakalpojumu sniedzēji

Vēl viens veids, kā to panākt, ir trešās puses maksājumu procesors, piemēram, Svītra, iPay88, vai WorldPay. Diemžēl šeit ir vēl viens “bet”. Pirms izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, jums jāpārliecinās, vai tas ir pieejams jūsu reģionā.

Piegādes parametru iestatīšana

Shopify veikala piegādes iestatīšanaJums jāprecizē informācija par to, kā tiek piegādāti jūsu produkti.

Lai pārvaldītu pārvadāšanas kārtību, noklikšķiniet uz Iestatījumi un pēc tam uz Piegāde. Šeit jūs varat iestatīt visu informāciju, kas attiecas uz katru pasūtījumu – sākot ar pārvadājumu pārvadātāju un beidzot ar manifestu sarakstiem un tarifiem.

Varat izveidot vairākas nosūtīšanas konfigurācijas, lai apmierinātu dažādus pasūtījumus, piemēram, vietējos vai starptautiskos. Var arī noteikt nosacījumus, piemēram, kāda pasūtījuma svara dēļ ir nepieciešams kāda veida iepakojums.

7. solis. Iepirkumu grozu pārvaldīšana

Shopify iepirkumu grozu pārvaldīšanaPapildus maksājumiem jūs varat izvēlēties tvert klientu datus arī norēķinu procesa laikā.

No “Iestatījumi” -> Lapā “Izrakstīšanās” varat iestatīt procesu, kurā klienti veic pirkumu veikšanu. Ir jāpieņem lēmumi par to, kā vēlaties, lai jūsu veikals pārvaldītu kases.

Piemēram, vai vēlaties, lai kāds varētu veikt pirkumu bez konta jūsu veikalā? Izrakstīšanās sadaļa ir vēl viena spēcīga joma, kuru varat izmantot ne tikai ieņēmumu gūšanai, bet arī datu iegūšanai un citiem mārketinga mērķiem.

8. solis. Atveriet savu veikalu!

Veikala palaišanaJūsu Shopify veikals izmēģinājuma laikā ir aizsargāts ar paroli.

Lai atvērtu savu Shopify veikalu, jums būs jāpiesakās kādā no viņu plāniem. Dažādiem Shopify plāniem ir dažādas iespējas. Piemēram, visi Shopify darījumi ir nodevas ar transakcijas maksām, bet augstāka līmeņa plāni šajās maksās maksās mazāk.

Sāc šeit > Noklikšķiniet, lai sāktu savu Shopify veikalu.

Kāpēc Shopify: uzziniet vairāk par to funkcijām

Viegli lietojams vietņu veidotājs

Tuvāk apskatiet Shopify vietnes redaktoruShopify redaktors ir ērti lietojams. Kreisajā pusē ir navigācijas josla, kurā var rediģēt konkrēto bloku.

Jūsu e-komercijas vietnes “priekšpuse” ir tas, ko apmeklētāji redzēs un mijiedarbosies. To var izveidot atbilstoši jūsu precīzajām prasībām, izmantojot blokus, kas Shopify ir vietņu veidotājā. To var izmantot, lai sāktu ar tukšu veidni vai modificētu kādu no Shopify esošajiem motīviem.

Shopify Maksājumi un nosūtīšana

Pirkumu grozs un maksājumu apstrāde ir jūsu e-komercijas veikala sirds. Jūs varat izvēlēties, kādus maksājumus vēlaties pieņemt no saviem klientiem. Tur ir vairāk nekā 100 dažādu procesoru pieejams, tāpēc izvēle tiešām ir jūsu ziņā.

Papildus tam, Shopify ļauj arī integrēt pārvadājumu cenu noteikšanu un apstrādi, aprēķināt nodokļus un daudz ko citu.

Klientu vadība

Ir svarīgi zināt klientus. Shopify seko jūsu klientiem, kā arī viņu pirkumu vēsturei un citai informācijai. Tas palīdz jums tos organizēt, un tādējādi jūs varat veikt paplašinātu mārketingu, piemēram, uzsākt pielāgotas kampaņas un daudz ko citu.

Mārketinga rīki

Shopify nāk ar dažiem iebūvētiem vai iespējamiem papildinājumiem, kas palīdz vadīt mārketinga kampaņas. Jūs varat piedāvāt klientiem dāvanu kartes, veikt sociālo mediju vai e-pasta mārketinga kampaņas un daudz ko citu.

Pārvaldiet produktus

Shopify aizmugures pārvaldībaIr daudz lauku, kas ļauj detalizēti organizēt produktus.

Tā kā vietne ir jūsu veikals, jums ir arī Shopify aizmugure.

Tas ir līdzīgs noliktavas telpai jūsu mazumtirdzniecības veikalā, kur varat pārvaldīt krājumus. Šeit jūs varat marķēt produktus, ģenerēt pārskatus, lai palīdzētu papildināt krājumus, vai pat definēt dažādas SKU.

Dodieties mobilajā telefonā

Daudziem uzņēmējiem izvēloties e-komercijas vagonu, Shopify ir padarījusi pieejamu mobilo lietotni, lai atbalstītu savus lietotājus, kuri ir ceļā. Viņu mobilā lietotne ļaus jums pilnībā kontrolēt savu vietni un uzvedību no jebkuras vietas pasaulē.

Poga Shopify pirkt

Shopify pirkt pogaPēc pogas Pirkt pielāgošanas kodu var nokopēt savas vietnes HTML redaktorā.

Tiem, kuri nevēlas iegūt visu savu e-komercijas vietni, Shopify ir izstrādājis Lite plānu, kas piedāvā pirkšanas pogas integrāciju. Varat to izmantot savā vietnē vai emuārā, lai ērti izmantotu Shopify darījumu iespējas.

Shopify Analytics

Shopify AnalyticsAnalītiskais informācijas panelis parāda jūsu Shopify veikala pārskatu.

Izmantojot vienu informācijas paneli, varat piekļūt visiem datiem, kas apkopoti no jūsu vietnes. Tas ietver apmeklētāju statistiku, piemēram, no kurienes viņi nāk, kā viņi uzzināja par jūsu vietni un daudz ko citu. Varat arī ģenerēt eksportējamo produktu un pārdošanas pārskatus.

Shopify POS

Viena no unikālākajām lietām par Shopify ir tā, ka tie ļauj fiziskiem mazumtirdzniecības veikaliem viegli veikt pāreju uz digitālo. Tas izpaužas kā Shopify POS, kas ļauj viņiem piesaistīt Shopify aizmugures sistēmu mazumtirdzniecības biznesā. Rezultāts integrētajā inventarizācijā un pat pārskatu sagatavošanā.

Cik maksā veikaliņš??

Shopify izmaksasShopify veikala izmaksas.

Shopify kopumā ir pieci plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties. Trīs no tiem ir standarta plāni, kurus vairākums lietotāju izvēlēsies, bet pārējie divi ir spektra galējos punktos. Shopify standarta plānu cena ir USD 29 mēnesī (Basic Shopify), USD 79 mēnesī / mēnesī (Shopify) un USD 299 mēnesī (Advanced Shopify)..

Starp šiem plāniem ir smalkas, bet būtiskas atšķirības. Visi no tiem, protams, ļauj izveidot un palaist e-komercijas vietni. Dārgākajiem plāniem tomēr ir papildu funkcijas, kas noderētu lielākām vietnēm, kurās ir redzams lielāks datplūsmas apjoms.

Piemēram, ja jums vajadzētu darbināt vietni ar lielu trafiku, reģistrēšanās Advanced Shopify, iespējams, ļaus ietaupīt naudu, neskatoties uz augstāko cenu. Advanced Shopify nāk ar zemākām komisijas maksām par kredītkaršu maksājumiem, kas ir izplatīta maksāšanas metode tiešsaistes veikaliem.

Ja viņu standarta plāni nav jums, varat apsvērt arī Shopify Lite vai Plus. Shopify Lite ir paredzēts, lai palīdzētu jums pārdot tiešsaistē, neradot vajadzību izveidot pilnu veikalu ar Shopify. Tas ļauj jums izmantot iepriekš minēto pirkšanas pogu tikai par USD 9 mēnesī.

Shopify Plus ir paredzēts lieliem uzņēmumiem, kuriem var būt īpašas vajadzības. Katrs no šiem plāniem ir pielāgots jūsu īpašajām vajadzībām, tāpēc izmaksas ir atšķirīgas. Jums būs jāsazinās ar Shopify, lai ar viņiem pārrunātu precīzas prasības.

Apskatīsim cenu tabulu.

Plāni / cenas
Mēneša cenaUSD 29 mēnesīUSD 79 mēnesīUSD 299 mēnesī
Personāla konti2515
Maksas par kredītkarti2,9% + 0,30 USD2,6% + 0,30 USD2,4% + 0,30 USD
Darījuma maksa / trešās puses vārteja2%1%0,5%
Shopify maksājumi0%0%0%
Dāvanu kartes
Pamesta groza atkopšana
Bezmaksas SSL sertifikāts
Krāpšanās analīze
Personīgie ziņojumi
Profesionālie ziņojumi
Iepriekšēju ziņojumu veidotājs
Piegādes likmes reāllaikā
24/7 atbalsts

* Lai uzzinātu vislabāko cenu un plāna precizitāti, lūdzu, skatiet Shopify oficiālo vietni.

Vai Shopify ir jums piemērots e-komercijas rīks?

Shopify mērķis ir palīdzēt cilvēkiem pārdot tiešsaistē. Tas var notikt trīs veidos: vai nu kā pilnīgi jaunu e-komercijas veikalu, izmantojot pašreizējo vietni, vai arī sasaistot esošos mazumtirdzniecības uzņēmumus jaunā tiešsaistes veikalā. Kā piemēru ņemsim šādus trīs gadījumus:

Jauns veikals – Džeks vēlas sākt pārdot makšķerēšanas piederumus tiešsaistē, jo fiziska veikala īre šim nolūkam viņam maksātu pārāk dārgi. Tikai par 29 ASV dolāriem mēnesī Shopify Basics ļauj to izdarīt bez nepieciešamības iemācīties kodēt, lai attīstītu un uzturētu savu veikalu.

Esošā vietne – Pēterim ir veiksmīga vietne un viņš vēlas piesaistīt savu datplūsmu, pārdodot dažus produktus. Lai to izdarītu, viņš reģistrējas veikalā Shopify Lite, kas viņam palīdzēs to izdarīt savā vietnē tikai par USD 9 mēnesī.

Fiziski digitālais – Džons ir datortehnikas veikalu ķēdes īpašnieks Denveras apgabalā. Izmantojot Shopify, viņš var viegli atvērt tiešsaistes veikalu saviem veikaliem. Izmantojot Shopify POS, viņš var arī integrēt krājumu pārvaldību saviem fiziskajiem un mazumtirdzniecības veikaliem.

Vienīgais gadījums, kad Shopify nav īsti noderīgs, ir tad, ja jūs neplānojat pārdot tiešsaistē. Tā cenu noteikšana ir nedaudz stāvāka nekā vairumam parasto vietņu veidotāju, jo tajā ir integrētas tik daudzas e-komercijas funkcijas.

Sāc šeit > Noklikšķiniet, lai sāktu darbu ar Shopify.

Secinājums: Shopify ir izveidots, lai palīdzētu pārdot

Kamēr jūs plānojat veikt jebkāda veida pārdošanu tiešsaistē, Shopify ir jums piemērots risinājums. Neatkarīgi no tā, vai pārdodat fiziskus produktus vai digitālās preces, Shopify jūs esat iekļāvis. Vislabākais ir tas, ka varat izveidot un vadīt profesionāla izskata e-komercijas veikalu, nemācoties vienu koda rindu.

Popularitātes dēļ Shopify ir arī dinamiska tiešsaistes kopiena. Ja ir kaut kas, ko vēlaties uzzināt, vienkārši jautājiet, un jūs, ļoti iespējams, atradīsit kādu, kurš zina atbildi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map