Kā uzsākt pārtikas emuāru ar WordPress

Tātad jūs esat nolēmis nodzīvot pilnu laiku ar pārtikas dienasgrāmatu?


Satriecošs!

Jūs zināt … daudzus emuārus, kas šodien gūst ienākumus no 6 cipariem, visus izveidoja kāds tāds kā jūs, tikai ar neatlaidīgu aizraušanos ar savu nišu.

Es priecājos, ka šodien sperat savu pirmo soli. Tātad, sāksim darbu.

Navigācija

 • 1. darbība: izlemiet sava emuāra veidu
 • 2. darbība: domēna vārds, tīmekļa mitināšana un vietnes veidotājs
 • 3. darbība: WordPress pārtikas emuāru motīvi un spraudņi
 • 4. darbība. Pārtikas emuāra izveidošana
 • Kā nopelnīt naudas blogošanu emuāriem – drošs plāns

Rīku saraksts 

FTC atklāšana: BuildThis saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

Kā sākt pārtikas blogu

1. solis – Izlemiet, kāda veida pārtikas emuāru vēlaties sākt

Ēdienu emuāra izveidošana ir vienkārša, taču grūti izlemt, ko rakstīt.

Pārtikas emuāru tēma kopumā ir pārāk plaša.

Vienmēr ir labāk sašaurināt savas tēmas līdz dažām nišām, kurām varat pievērst uzmanību. Pārtikas emuārs ir jāuztver nopietni kā reāls bizness. Iespējamās nišas, iespējams, ir lipeklis, bez lipekļa, ogļhidrāti, vegāni vai taupīga ēdiena gatavošana.

Vai arī varat specializēties ēdienu gatavošanas veidos jūsu emuāriem, piemēram, grilēšanai, cepšanai vai grauzdēšanai.

2. solis – Izvēlieties domēna vārdu, mitināšanu un vietnes veidotāju 

Pēc lēmuma pieņemšanas par pārtikas emuāra nišu, šeit ir 3 lietas, kas jums jāuzsāk:

 1. Domēna vārds
 2. Hostings
 3. Vietnes celtnieks

Vispirms nāk domēna vārds. Vienkārši sakot, jūsu domēna vārds ir jūsu tīmekļa adrese.

Daudzi cilvēki uztraucas par “atslēgvārdu” izmantošanu domēna nosaukumā, lai Google parādītu to augšpusē, kad lietotāji meklē šos atslēgvārdus.

Tomēr atslēgvārda esamība domēna nosaukumā vairs neietekmē meklētājprogrammu algoritmu.

Tātad, ja vēlaties atvērt emuāru par paleo ēdienu, jums NAV jāzvana savam emuāram paleofood.com. Vismaz šādi rīkojoties, jūs nedosit SEO ieslodzījuma punktus.

Tas nozīmē, ka tikai jūs esat atkarīgs no tā, kādu domēna vārdu jūs izvēlaties.

Turklāt jums jāzina, ka ir pareizi sākt pārtikas blogu un kā domēna vārdu izmantot savu vārdu. Tātad, ja jūs esat Džeina Doe, ir labi, ja piezvanīsit savam pārtikas blogam JaneDeo.com.

Tādā veidā jūs ilgtermiņā gūsit lielāku atdevi, jo pēc kāda laika jūs savā nišā kļūsit par populāru zīmolu. Tikpat labi jūs varētu kļūt par ietekmētāju.

Lielisks šāda personīgā zīmola piemērs ir klientu atbalsta ietekmētājs, Shep Hyken. Viņš varēja viegli saukt savu emuāru par “customersupportadvice.com”..

Jums rodas ideja, vai ne?

Labi.

Kad esat izvēlējies domēna vārdu, tā rezervēšanai varat izmantot tādu domēna vārdu reģistrētāja pakalpojumu kā Namecheap. Varat arī iegādāties to no sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, ja viņi tādu piedāvā. (Daudzi no viņiem pat piešķir bezmaksas domēnus ar gada plāniem.)

Kad esat saņēmis domēna vārdu, jums jāatrod uzticama saimniece, lai jūsu vietne dzīvotu.

Ir daudz tīmekļa mitinātāju, no kuriem izvēlēties, un daudzos no tiem ir arī pārvaldītas WordPress paketes. Atšķirība starp parasto WordPress mitināšanas kontu un pārvaldīto WordPress mitināšanas kontu ir tāda, ka pēdējā hostinga pakalpojumu sniedzēji rūpējas par jūsu vietnes drošību un uztur jūsu vietni atjauninātu ar jaunāko WordPress versiju..

Zemāk es iesaku četrus klientiem draudzīgus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus. (Es sasaistu katru variantu ar tā detalizētu pārskatu no mana cita emuāra, kas koncentrējas uz tīmekļa mitinātājiem.)

 • iPage – mans budžeta izpildes rīks Nr. 1, piemērots iesācējiem.
 • eHost – vēl viena izvēle iesācējiem; lietotājam draudzīgs un pievilcīgs.
 • SiteGround – augstākās klases mitināšanas iespējas ar labu klientu atbalstu.
 • InMotion Hostings – ļoti uzticama tīmekļa mitinātāja, vietnes BuildThis.io mājas lapa.

Tīmekļa mitinātāji var būt tik lēti kā USD 1,99 mēnesī un tikpat dārgi kā USD 29 mēnesī. Jūtieties brīvi sākt savu vietni ar sākuma līmeņa plānu un pēc tam maksāt vairāk, pieaugot trafam.

Izmantojot tīmekļa mitinātāju un domēna vārdu, nākamā lieta, kas jums jāizvēlas, ir vietne vietnes veidošanai – vai vietnes veidotājs. Šajā apmācībā mēs noklusējam WordPress CMS (vairāk
vietņu veidotājā šeit.)

Pašdarbnieks vs WordPress.com

WordPress nodrošina 31,8% interneta piekļuves, un pastāv atšķirība starp WordPress.org un WordPress.com. Vienkāršākais veids, kā izprast atšķirību starp pašpietiekamu kontu un WordPress.com kontu, ir izpētīt, kā jūsu vietrāži URL izskatīsies katrā.

yourfoodblog.wordpress.com

Vai

jūsu pārtika

Pirmā ir vietne, kas tiek brīvi mitināta vietnē WordPress.com. Acīmredzot visā WordPress ir firmas zīme.

Otrais – yourfoodblog.com – ir vietne, kuru mitina pati un kura patiesībā ir neatkarīga.

Vietne, kas tiek mitināta ar WordPress.com vietni, ir paredzēta jums, ja:

 • Jūs esat TIKAI emuāru autors hobistiem
 • Jūs NEVĒLATIES… vai arī nevēlaties nopietni nopelnīt iztiku tiešsaistē
 • Jums nav vienalga par savu personīgo zīmolu
 • Jūs esat apmierināts ar dažādajām ierobežojošajām iespējām, piemēram, neatbalstu spraudņiem un citiem
 • Jūs nevēlaties pārdot reklāmas savā vietnē (vismaz ne agrāk kā jūs kļūstat par vietni ar lielu trafiku)

Ja tas tā nav, dodieties uz pašu mitinātu WordPress vietni. To darot, jūs varēsit izmantot tūkstošiem WordPress motīvu un spraudņu priekšrocības
(gan bezmaksas, gan maksas) un izveidojiet vietni, kuru varat pārvaldīt un mērogot.

Līdz ar to visa loģistika ir ārpus ceļa.

Tagad jūs esat gatavs sākt veidot savu emuāru. Šim nolūkam jums būs nepieciešama tēma un daži spraudņi.

3. solis – izvēlieties labākās WordPress pārtikas emuāra tēmas

Tā kā jūs tikko sākat darbu ar savu emuāru un tā kā tas būs kādreiz, pirms tas sāks pelnīt jums naudu, ir pareizi sākt ar bezmaksas tēmu.

Bezmaksas motīvi

Šeit ir trīs bezmaksas WordPress ēdiena tēmas, no kurām jūs varētu izvēlēties:

Dyad

dyadDemonstrācija & detaļas

Dyad ir krāšņa ēdienu emuāra tēma ar skaistu emuāra izkārtojumu. Tas notur attēlus uzmanības centrā, kas ir ļoti vēlama pārtikas emuāra tēmas īpašība. Jums patiks arī milzu mājas lapas slīdnis, kuru varat izvēlēties, lai piedāvātu labākās receptes. Tas ir arī no Automattic (uzņēmums, kas atbalsta WordPress.com), tāpēc varat būt pārliecināti, ka tas ievēro augstākos kodēšanas un kvalitātes standartus.

Kouki

koukiDemonstrācija & detaļas

Kouki ir paredzēts jums, ja jums patīk atstarpe un vēlaties zen un minimālu dizainu. Kouki izmanto lielisku fontu un attēlus attēlo ļoti eleganti. Klubējiet to ar vienu no bezmaksas recepšu spraudņiem (ieteicams zemāk), un jums vajadzētu būt gatavam sākt dzīvot tiešsaistē ar savu emuāru.

Veggie Lite

veggiDemonstrācija & detaļas

Veggie Lite ir vēl viena vienkārša WordPress tēma pārtikas blogeriem. Tam ir fokusēts izkārtojums, kas piesaistīs jūsu lasītāju uzmanību. Un ar visu atstarpi tas ļauj jūsu vietnei elpot un ir viegli uztverams.

Pārbaudiet citas bezmaksas emuāru tēmas no WordPress.org krātuve.

Maksas tēmas

Tagad – bezmaksas tēmas ir labi sākt, taču, ja jums ir budžets un jūs varat uzņemt slidenu augstākās kvalitātes pārtikas tēmu, katrā ziņā iegādājieties to.

Pārtikas emuāra vizuālajai pievilcībai ir liela loma tā panākumos. Šeit ir apskatītas dažas mutes dzirdināšanas tēmas:

Cook’d Pro tēma

vārītiDemonstrācija & detaļas

Cook’d Pro ir žilbinoša WordPress ēdiena tēma, kas lieliski izskatās visās ierīcēs. Kā redzat iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, tas galvenokārt koncentrējas uz attēliem.

Turklāt tas ir veidots uz Genesis ietvaru, kas, kā zināms, ir ātrs un viegls. Genesis ietvarā ir arī atsevišķs panelis SEO iestatījumiem un arī citiem izkārtojuma iestatījumiem.

Ņemiet vērā, ka Genesis tēmām ir tikai nepieciešamās funkcijas; tie nenāk ar pārāk daudziem zvaniem un svilpieniem. Tomēr viņi dara savu darbu skaisti.

Ikdienas trauku tēma ir vēl viena Genesis tēma, kuru jums vajadzētu apskatīt. To darbina Genesis ietvara stabilitāte un ātrums, un tas izmanto pievilcīgu, elegantu plakanu dizainu
tas ir pilnībā atsaucīgs.

Izmaksas: 129 USD

Pārtikas blogera tēma

Pārtikas emuāru autora Templatic tēma WordPressDemonstrācija & detaļas

Pārtikas emuāru autora tēma ir paredzēts jums, ja vēlaties tīru, profesionāla izskata ēdienu emuāru un recepšu vietni. Varat izmantot Elementor lapu veidotāju, lai viegli pārveidotu vai pārveidotu savas lapas.

Turklāt pārtikas blogeru tēma ir SEO draudzīga, un tai ir visas funkcijas, kas pārtikas blogā ir jābūt – īpašam receptes veidam, mājaslapas “tell-it-all” noformējumam, WooCommerce atbalstam, reklāmas baneru atbalstam un mobilajām ierīcēm draudzīgai. dizains.

Pārtikas blogeris ir ļoti pielāgojams, un tas ļauj jūsu pārtikas dienasgrāmatu aktivizēt tikai dažu minūšu laikā.

Izmaksas: 79 USD

Pārtikas emuāra tēma

pārtikas žurnālsDemonstrācija & detaļas

Pārtikas emuāra tēma nāk no vietnes NimbusThemes. Tas, kas man vislabāk patīk šajā tēmā, izņemot tās vizuālo uzplaiksnījumu, ir tēmas koncentrēšanās uz zīmolu.

Pārtikas emuāra tēma tiek piegādāta ar spraudni Recipe Card WordPress, kas ļauj emuāram pievienot SEO draudzīgas receptes. Pārtikas blogeri ir izveidojuši dažas lieliskas vietnes ar šo tēmu.

Izmaksas: 39 USD

YumBlog tēma

jumblogDemonstrācija & detaļas

Šis “Up Themes” produkts ir viegli pārdomāta WordPress pārtikas emuāra tēma. Tas nāk ar pielāgotu receptes veidni un ļauj arī pieņemt receptus no saviem lasītājiem. Šo recepšu iesniegšanu nodrošina Cooked – premium $ 39 spraudnis. Šīs tēmas recepšu norāžu un sastāvdaļu sarakstos ir pievienota izvēles rūtiņa, tādējādi ļaujot jūsu lasītājiem pārliecināties, ka viņi nepalaiž garām nevienu svarīgu darbību vai priekšmetu..

Izmaksas: 125 USD

4. solis – Instalējiet pareizos WordPress spraudņus, lai palielinātu pārtikas emuāru

Izmantojot jebkuru no iepriekšminētajām tēmām, jūs varēsit izveidot funkcionālu emuāru.

Bet – neatkarīgi no tā, cik labi pārdomāta tēma varētu būt niša, nav iespējams iekļaut visu funkcionalitāti, kas varētu būt nepieciešama vietnes īpašniekam.

Piemēram, pārtikas emuārā jūs varat saprast, ka jums ir nepieciešams labāks un optimizētāks veids, kā parādīt savas receptes, vai arī jūs varētu vēlēties, lai ēdienu publicēšanas attēli būtu viegli koplietojami vietnē Pinterest. Šīs funkcijas ne vienmēr iekļausies tēmā.

Lai iegūtu šādas funkcijas, jums jāinstalē spraudņi.

Šeit ir daži jauki WordPress pārtikas emuāru spraudņi, kas pievienos vērtību jūsu emuāram:

WP galīgā recepte

galīgā recepteDemonstrācija & detaļas

WP Ultimate Recipe ir mobilajām ierīcēm draudzīgs WordPress pārtikas emuāru spraudnis, kas ļauj pievienot receptes savam emuāram. Jūs to varat izmantot, lai pārveidotu jebkuru parasto WordPress motīvu ēdiena tēmā.

Tas arī ļauj lietotājiem dalīties un izdrukāt jūsu receptes.

WP Ultimate Recipe premium versijā tiek atbloķētas tādas iespējas kā lietotājiem ļaut iesniegt receptes, novērtēt jūsu receptes, parādīt uzturvērtības un daudz ko citu.

Simmera receptes

vārītiesDemonstrācija & detaļas

Simmer receptes ir vēl viens spraudnis, kas ļauj publicēt receptes savā emuārā. Tas piedāvā vienkāršus iestatījumus, lai uzskaitītu sastāvdaļas, sniegtu gatavošanas instrukcijas un citu informāciju. Receptes, kuras pievienojat, izmantojot šo spraudni, ir draudzīgas meklētājprogrammai, jo šis spraudnis izmanto Google shēmas marķējumu, lai izveidotu SEO draudzīgas struktūras.

Cigoriņu receptes sastāvdaļas

cigoriņiDemonstrācija & detaļas

Cigoriņu receptes sastāvdaļas ir interesants pārtikas emuāru spraudnis, kas ļauj pievienot pogu Pirkt zem visām jūsu receptes sastāvdaļām.

Kad lietotāji noklikšķina uz tā, viņi nonāk tiešsaistes pārtikas veikalos, kur viņi var tieši iegādāties. Acīmredzot jūs saņemat samazinājumu par katru atsaukto pārdošanu. Ne tikai jūs saņemat iknedēļas un ikmēneša pārskatus par to, kā darbojas jūsu receptes ieņēmumu gūšanas ziņā.

Vārīti

vārītiDemonstrācija & detaļas

Vārīts ir premium WordPress receptes spraudnis, kas nāk ar receptes veidotāju. Tam ir arī 10 lietošanai gatavi izkārtojumi.

Izmantojot Cooked, katrs no jūsu lasītājiem iegūst profila lapu. Vārītajā komplektācijā ietilpst arī taimeris, jaudīga meklēšanas josla un fakti par uzturu par receptēm / sastāvdaļām. Par visām tā piedāvātajām funkcijām šis spraudnis ir pilnīga nozagšana par 39 USD.

Papildus šiem spraudņiem ir daži spraudņi, kurus iesaku katrai vietnei. Tie nav raksturīgi nevienai nišai un rada pievienoto vērtību jebkurai vietnei, kurā tie tiek izmantoti. Pilnu sarakstu skatiet šeit.

Labi – tāpēc tas rūpējas par loģistiku. Jums ir domēns, mitināšana un tēma … un daži izvēles spraudņi.

Šajā brīdī jūs esat gatavs sākt darbu pie sava emuāra un noteikt, kuras tēmas jūs aplūkosit, cik bieži jūs publicēsit, kuras sociālo mediju platformas jūs mēģināsit utt. Lai padarītu visu vieglu, mēģiniet izpildīt zemāk uzskaitīto 5 soļu plānu.

Nodrošiniet ēdienu emuāru – 5 padomi, kas jāievēro

1. Plānojiet ēdienu bloga struktūru

Jūs vēlaties iegūt sava ēdienu emuāra struktūru tieši no paša sākuma, jo vietnes struktūra (vēl jo vairāk – galvenā navigācijas izvēlne) nosaka to, kā jūsu lietotājiem būs navigācijas pieredze..

Tas ir svarīgāk pārtikas emuāru ziņā, jo pārtikas emuāru saturs var aptvert vairākās kategorijās, ēdienreizēs, virtuvēs un citās. Tātad, ja pareizi saņemat vietnes galveno izvēlni, jūs to lieliski uzsāksit.

Turklāt, domājot par vietnes struktūru vai vienkārši plānojot vietnes izvēlni, jums būs laiks pārdomāt, kāds būs jūsu saturs un dažādas lietas, kuras jūs izpētīsit savā emuārā.

Šis ir piemērs, lai sniegtu jums priekšstatu.

Populārā pārtikas blogere Kate no CookieAndKate ir pilna kursa vietnes izvēlne. Paskatieties, cik aprakstoši ir izvēlnes elementi un cik glīti darbojas nolaižamā izvēlne.

sīkdatne un kate

Tātad, ja jums ir paredzēta vietne ar lielu saturu, varat izvēlēties šādu izvēlni.

Darīt – Padomājiet par saturu, kuru vēlaties koplietot, un, pamatojoties uz to, ieskicējiet vietnes izvēlni. Veicot šo vingrinājumu uz papīra, jūs varēsit izmēģināt vairākas strukturālas kombinācijas, līdz jūtat, ka esat pareizi saņēmis.

2. Atrodiet atbilstošās tēmas un pabeidziet satura publicēšanas grafiku

gaiši omg

Vispirms redzēsim, kā jūs varat nākt klajā ar tēmām, kuras iekļaut savā emuārā. Ātrākais veids, kā atrast idejas pēc sludinājumiem, ir izpētīt populāro emuāru norādes.

Vispirms redzēsim, kā jūs varat nākt klajā ar tēmām, kuras iekļaut savā emuārā. Ātrākais veids, kā atrast idejas pēc sludinājumiem, ir izpētīt populāro emuāru norādes.

Tātad, ja jūs plānojat sākt strādāt ar savu emuāru dažu nākamo nedēļu laikā, sāciet, abonējot visus pārtikas aprites emuāru veidotājus, kurus jūs apbrīnojat. Tādā veidā jūs to darīsit
regulāri saņemt atjauninājumus par viņu jaunākajiem satura atjauninājumiem.

Tātad, pēc nedēļas jums būs vismaz 7-10 e-pasti, piemēram, šis no Juli (no PaleOMG). Savā pirmajā e-pastā Džūlija dalās ar daudzām receptēm.

Šī ir ziņa, kuru jūs varat viegli nozagt no viņas receptēm:

“X sastāvdaļas Y minūtes trauks”

Arī šādos e-pastos / biļetenos vienmēr ir saites uz labāko emuāru saturu. Tas nozīmē, ka jums būs vairāk nekā pietiekami emuāru ierakstu idejas par populārām tēmām.

Izvēlieties vismaz 5 šādas idejas un sāciet rakstīt. Tikmēr jūs iegūsit vairāk atjauninājumu no šiem emuāriem, tāpēc jūsu ideju saraksts organiski palielināsies.

Par publicēšanas grafika daļu – vispirms saprotiet, ka lasītājiem patīk konsekventi publicēšanas grafiki. Ja izvēlēsities publicēt recepti katru piektdienu, vienā brīdī jums būs uzticami lasītāji, kuri domās:

“Džeina katru piektdienu publicē lielisku recepti. Man jāķeras pie panākumiem, lai nedēļas nogalē varētu to izmēģināt! ”

Sapratu?

Lieliski! Veiciet šo sagatavošanās darbu – Ideālā gadījumā pirms emuāra veidošanas jums vajadzētu būt vismaz 20 gatavām publicēšanas ziņām. Tas nozīmē, ka, ja jūs publicējat divas reizes nedēļā, uz jums attiecas vairāk nekā divi mēneši.

3. Izveidojiet saturu (īpašu uzmanību pievēršot vizuālajiem attēliem)

Jūsu satura teksta daļa jums dabiski parādīsies. Pateicoties jūsu kompetencei nišā. Tomēr šis teksts būs tikai puse no jūsu satura
jo galu galā, cik laba lieliska recepte izskatīsies bez dažiem yummy attēliem …

Diemžēl fotogrāfija ne vienmēr notiek dabiski. Bet tas nenozīmē, ka jūs nevarat mācīties.

Vai tie būtu gatavu ēdienu vai sastāvdaļu attēli, tie veido lielu daļu pārtikas emuāru. Tas nozīmē, ka jūs nevarat darīt ar viduvējiem attēliem. Bet par laimi jums ir šīs fantastiskās bezmaksas ēdienu fotografēšanas konsultācijas, no kurām varat mācīties:

Ja jums nav laika tik daudz iemācīties, vismaz sāciet ar šo ātro un netīro kapāt:

 • Saglabājiet sastāvdaļu vai trauku uz letes
 • Turiet kameru tieši virs tā
 • Iestatiet Autofocus un noklikšķiniet uz

Vienkārši pārliecinieties, ka fotografējot ir daudz dabiskā apgaismojuma.

Papildus ēdienu attēliem mēģiniet izveidot dažus radošākus attēlus, piemēram, attēlu receptes un padomus, izmantojot tādus bezmaksas rīkus kā Canva vai DesignBold.

Attēla optimizācijas padoms – Optimizējiet visus savus attēlus, izmantojot TinyPNG. Šis rīks ļauj saspiest PNG failus, nemazinot to kvalitāti. Saspiežot attēlu failus, jūs ietaupīsit savu vietni no uzpūšanās un lēnas darbības.

4. Sāciet ar sociālo mediju mārketingu

Tā kā ēdienu cienītājiem ir tendence mīlēt vizuālus attēlus, vislabāk būtu koncentrēties uz tādiem vizuāliem nesējiem kā Pinterest. Patiesībā tas ir pilnīgi pareizi, ja jūs sākat tikai ar Pinterest. Jūs vienmēr varat pāriet uz citām platformām, kad uzzināsit, kā vienā platformā audzēt sekojošo.

Spraudnis, lai palielinātu sekošanu Pinterest: Pinterest “Pin It” poga.

Izmantojot šo spraudni, katru reizi, kad lietotājs virzās virs attēla jūsu emuārā, viņam tiks piedāvāts piespraust to savos Pinterest dēļos. Ne tikai tas, bet arī visām jūsu ziņām un lapām pievieno pogas Piespraust.

5. Sāciet e-pastu apkopošanu

Abonējot dažādus emuārus ideju apkopošanai, ievērojiet svina magnētu veidus, ko viņi izmanto e-pasta sarakstu veidošanai.

Piemēram, Dana no plkst MinimalistBaker saviem emuāru abonentiem piedāvā bezmaksas ikmēneša recepti.

Ievērojiet, kā Dana piedāvā vērtīgus stimulus jauniem reģistrēšanās gadījumiem.

Tāpat jums ir jāizstrādā bezmaksas sīkfails, kuru jūs atdosit abonentiem lasītājiem.

Lai izstrādātu savu pirmo e-pasta pierakstīšanās bezmaksas piedāvājumus, vienkārši izveidojiet 5 lieliskas receptes un apkopojiet tās PDF failā. Un jūs esat iestatīts.

Tā kā tagad jūsu emuāram ir gan funkcionāla vietne, gan darba plāns, apskatīsimies, kā izvēlēties pareizās monetizācijas metodes.

Kā nopelnīt naudu pārtikas blogošanā – muļķīgs plāns 

Lai nopelnītu naudu kā pārtikas blogeris, analizējiet, kā citi pārtikas blogeri nopelna naudu. Tas nav grūts darbs, jo daudzi pārtikas blogeri publicē savus ienākumu pārskatus. Šie pārskati piedāvā daudz ieskatu par to, kā viņi nopelna naudu (kā arī par izdevumiem).

Veikt, piemēram, Pinch of Yum mēneša ienākumu pārskats – ļoti populārs WordPress emuārs.

Kā redzat šajā ekrānuzņēmumā, Pinch of Yum nopelna daudz naudas, pārdodot savus produktus (garšīgas pārtikas fotogrāfija un kā pelnīt naudu no jūsu emuāra e-grāmatas).

Varbūt arī jūs varat apsvērt izveidojot produktu, ko pārdot.

Citi pelna naudu pārtikas blogošanas kanālos

Reklāmas tīkli

Ātrākais veids, kā nopelnīt naudu no sava pārtikas emuāra, ir pievienoties reklāmas tīkliem. Dažiem reklāmas tīkliem ir īpašas prasības attiecībā uz trafiku un lapu skatījumiem, bet lielākajai daļai no tiem ir diezgan viegli pievienoties.

Google Adsense ir viens no lielākajiem reklāmas tīkliem, kas piedāvā reklāmas tīkla reklāmas, mobilās ierīces, video un meklēšanas monetizāciju. Pievienoties ir bez maksas un ērti. Adsense pieņems pat tad, ja jūs tikko sākat darbu. Citi reklāmu tīkli, kurus varat izpētīt, ir Media.net, BuySellAds un Infolinks.

Pārdod sludinājumu vietu

Būtībā jūs savā vietnē piešķirat vietu tiem, kas vēlas iegādāties vietu tieši no jums. Reklāmas vietas pārdošana parasti sadarbojas ar mazākiem reklāmdevējiem vai varbūt īpašniekiem.

Jūs varat izveidot dažas reklāmas lodziņus ar atšķirīgu cenu un mudināt reklāmdevējus, sakot viņiem, kāpēc viņiem vajadzētu reklamēties jūsu vietnē. Kad viņi piekrīt jūsu noteikumiem, vienkārši saņemiet maksājumu caur PayPal. Tas ir viegli un bez grūtībām.

Affiliate programmas

Pievienošanās filiāļu programmai ir viens no lieliskajiem naudas pelnīšanas veidiem. Jūs varat reklamēt produktus vai pakalpojumus, kas saistīti ar jūsu nišu, un saņemt komisiju, kad apmeklētāji veic pirkumu, izmantojot jūsu vietni.

ShareASales, CJ Affiliate un ClickBank ir daži slaveni filiāļu tīkli, kurus varat izpētīt. Ir vairāk nekā tūkstoši reklāmdevēju, kuriem ir dažādi produktu un pakalpojumu veidi, kurus varat reklamēt. Daži jūs pat varat reklamēt informācijas produktus, kurus pārdod citi emuāru autori.

Es ļoti iesaku jums reklamēt produktus, kas saistīti ar jūsu nišu.

Piezīme. Uzziniet vairāk par filiāļu mārketingu šeit.

Sāciet dalības vietni

Ja jums ir kaut kas neparasts piedāvāt, varat apsvērt iespēju izveidot dalības vietni. Šajā gadījumā jūs iekasējat maksu no apmeklētājiem par saturu.

Lai piekļūtu šai informācijai, jūs varat iekasēt dalības maksu mēnesī vai gadā. Tas ir labs veids, kā nopelnīt naudu no sava pārtikas emuāra, ja vien spējat patiesi nopelnīt viņu naudas vērtībā.

Pārbaudiet pēc iespējas vairāk ienākumu pārskatu un pajautājiet sev, kurš no šiem ienākumu kanāliem jūs varat gūt vislielāko labumu.

Sāciet ar šiem ienākumu pārskatiem:

Saprotiet arī to, ka naudas iegūšana no emuāra prasa laiku – tāpēc rīkojieties ātri, saglabājot pacietību. Jūs noteikti nokļūsit, ja pietiekami mēģināsit.

Secinājums

Tātad, tas ir par to, kā sākt pārtikas emuāru ar WordPress. Ja jums ir nauda, ​​ko ieguldīt mācībās, pārbaudiet tādas programmas kā Food Blogger Pro. Vai arī dariet nākamo labāko un sekojiet un izpētiet citus pārtikas emuārus un mācieties no tiem.

Viss labākais jūsu emuāru žurnālam!

Vai jums ir kādi jautājumi par emuāra iestatīšanu vai uzturēšanu? Vai anythingelse par šo apmācību? Aizsniegt! Mēs labprāt uzzinātu visus un uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map