Kā izveidot māmiņu emuāru, izmantojot WordPress (un izaugt par plaukstošu biznesu)

Ja vēlaties izveidot mammas emuāru, esat nonācis īstajā vietā! Es esmu Džina Badalatija, kura apskāva nepilnības, un esmu mamma Emuāru autore kopš 2002. gada. Kamēr mans emuārs ir izgājis daudzus posmus, es tagad esmu apmaksāts profesionāls emuāru autors sapņu klientam, pateicoties manai gadu pieredzei.


Šajā rakstā es dalīšos ar pareizo emuāra iestatīšanas veidu, lai palīdzētu jums izveidot veiksmīgu emuāru un uzņēmējdarbību!

Šis ir mans emuārs – Apskāviens nepilnīgs

Cik nopelna mamma Emuāru autori?

Ja meklējat “cik nopelna emuāru autori”, jūs redzēsit pasakas par tiem, kas mēnesī ienes 40 000 USD līdz vairāk nekā 1 000 000 USD. Šie emuāru autori ir izmantojuši savus stāstus, lai piesaistītu īsto mērķauditoriju, koncentrējoties uz tādām populārām tēmām kā parāda samazināšana, nevis mammas emuāra vadīšana. Tomēr, ja jūs nevēlaties strādāt vairāk nekā 80 stundas nedēļā, lai sasniegtu tik lielu apjomu, varat gūt pienācīgus ienākumus, stratēģiski plānojot savu emuāru kā biznesu.

Tas, ko jūs varat nopelnīt no sava emuāra, ir atšķirīgs. Šī gada sākumā es biju pārsteigts, ka saņēmu lielas peļņas pārbaudes no vecas ziņas par netoksiskiem virtuves piederumiem, kurām bija saistītas saites. Lai gan ir grūti garantēt, ka ziņa tiks virzīta, mana meklētājprogrammas optimizācija (SEO) šai ziņai ļāva tai sasniegt 1. vietu Google tīklā.

Pat bez vīrusu ierakstiem neliels emuārs var dot regulārus ienākumus. Es blogoju tikai nepilnu darba laiku, bet esmu to audzinājis Gadā 12 000 USD filiālēs un sponsorētos amatos ar manu mazo auditoriju. Galvenais ir attīstīt nišu, lai sasniegtu manu mērķauditoriju.

Emuāru ieraksti tomēr nav vienīgais veids, kā nopelnīt naudu no sava emuāra. Mans emuārs ir palīdzējis uzsākt manu rakstīšanas karjeru vecāku audzināšanas un veselības nišās. Gadu gaitā veidojot attiecības ar citiem mammu blogeriem, man nebija problēmu atrast vienmērīgu darbu, kad vien tas man vajadzīgs.

Māmiņu emuāra izveidošana un pārvēršana biznesā

Neatkarīgi no tā, kur vēlaties doties, ar savu emuāru jūs varat tur nokļūt. Galvenais ir stratēģiska plānošana pirms laika, lai sāktu pēc iespējas labāk, lai jūs nonāktu tur, kur aizved sapņi.

Kā jūs sākat darbu savā emuārā? Padziļināsimies.

Mammas emuāra iestatīšanas darbības

 • 1. darbība: sagatavojieties pirms darba sākšanas
 • 2. darbība: pareizi iestatiet mammas emuāru
 • 3. solis: pārvērtiet savu emuāru biznesā
 • Pelniet naudu mammas emuārā
 • Māmiņu emuāru piemēri
 • Vai emuāri joprojām ir lieta?

Ieteicamie rīki

Informācijas atklāšana: BuildThis.io saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

1. Sagatavojieties atklāšanai: Zīmols, auditorija, saturs

Pirms sākat mammas emuāru

Lai izveidotu pamatu emuāra izveidošanai, kas piesaista apmeklētājus, jums nepieciešami 3 kritiski faktori:

 1. Pievilcīgs zīmols
 2. Veids, kā atlasīt mērķauditoriju
 3. Saturs, kas ir zīmols un pievilcīgs jūsu mērķim

Jūs, iespējams, domājāt, ka es teikšu “tīmekļa mitināšana” vai “domēna vārds”, bet, ja vēlaties, lai jūsu emuārā tiktu uzsākta plaukstoša karjera, jums tas ir jāpieiet kā biznesam, un tas nozīmē, ka vispirms ir jāveido stingrs pamats.

Veidojiet savu zīmolu

Lai izveidotu savu zīmolu, jums jāveic kritisks introspektīvs darbs. Tas sākas ar jūsu “kāpēc” apgūšanu. Simons Sineks, vislabāk pārdotā “Sāciet ar Kāpēc,”Raksta,

Cilvēki nepērk to, ko jūs darāt, viņi pērk KĀPĒC jūs to darāt.

Atklājiet savu “kāpēc” palīdzēs jums koncentrēties uz jaudīga satura izveidi un veiksmīga biznesa veidošanu ap to.

Ir pienācis laiks izņemt papīru un pildspalvu un pajautāt sev, kāpēc vēlaties rakstīt emuāru. Lai rakt patiešām dziļi, jums vismaz 5 reizes ir jāuzdod jautājums “kāpēc” katrai no jūsu atbildēm. Piemēram, es nesen izmantoju šo procesu, lai mainītu preču zīmi. Mans atklāšanas paziņojums bija: “Es gribu blogot, lai palīdzētu mammām, kuras audzina autisma bērnus ar nopietniem izaicinājumiem. Pēc tam es turpināju jautāt “kāpēc” par katru manu atbildi, līdz es saņēmu: “Lai parādītu, ka mūsu bērni var dzīvot mērķtiecīgu un dzīvespriecīgu dzīvi un padarīt pasauli labāku.”

Šī vingrinājuma skaistums ir tas, ka jūs bieži vien pamanāt, ka jūsu “kāpēc” palīdz citiem cilvēkiem, taču jums vajadzētu arī nedaudz savtīgāk ienirt, kāpēc. Kas jūs katru dienu motivēs iziet veiksmīga emuāru biznesa vadīšanas izaicinošās daļas? Varbūt vēlaties atbrīvot ienākumus, lai nomaksātu parādu. Varbūt jūs esat ieinteresēts izveidot autora vietni, lai izveidotu platformu šai grāmatai, kuru rakstāt. Vai varbūt vēlaties nopelnīt pietiekami daudz, lai nopirktu skaistu pludmales māju.

Izmantojiet šo vingrinājumu “kāpēc”, lai sapņotu par lielu, lai jūs varētu pārvarēt izaicinājumus, lai kļūtu par pasaules klases emuāru autori ar biznesu, kas palīdz citiem, vienlaikus piepildot savus sapņus..

Atrodi savu ideālo apmeklētāju

Kad būsit izvēlējies “kāpēc”, tagad varat koncentrēties uz sava ideālā apmeklētāja atrašanu. Šajā solī jūs uzzināsit, kas viņa ir un kas viņai vajadzīgs. Daži pamata demogrāfiskie dati, par kuriem vajadzētu padomāt, ir šādi:

 • Vecums
 • Bērnu / zēnu vai meiteņu skaits
 • Ienākumu diapazons / izglītības līmenis
 • Strādājoša profesionāla, mājās palikusi mamma, uzņēmēja?
 • Kur viņa dzīvo: pilsēta, valsts, priekšpilsēta?
 • Mājas īpašnieks, dzīvokļa iemītnieks?
 • Mājdzīvnieka īpašnieks? Automašīnas īpašnieks?
 • Ticīgais, ateists, agnostiķis?
 • Īpaša niša: kraukšķīga mama, vēlas būt piemērota, bērni ar īpašām vajadzībām, futbola mamma, adoptētie bērni utt.

Mana mērķauditorija ir mammas, kuras audzina divpadsmit un pusaudžus ar smagu autismu un ar to saistītu invaliditāti. Viņiem ir nepieciešami veselīgi risinājumi saviem bērniem un veids, kā novērst izdegšanu.

Persona jūsu prātā varētu būt jūs, bet jums ir jāizveido “iemiesojums”, kas nav jūs. Tas ļaus vieglāk izveidot saturu, pamatojoties uz viņas vajadzībām, kas nemainīsies pat tad, ja to darīs jūsu. Ir arī vieglāk rakstīt savas ziņas šai personai.

Plānojiet savu saturu ar auditorijas izpēti

Kad esat paņēmis kādu laiku, lai saprastu savu ideālo lasītāju, nākamais solis ir izpētīt viņas vajadzības. Jūsu emuārā būtu jāsniedz vērtīga informācija par jūsu izveidoto iemiesojumu, kas jums var radīt iespējas gūt peļņu. Jūs to atklājat, izpētot viņas sāpes un baudas punktus.

Jūs varat izmantot Google, bet daudz efektīvāks veids, kā veikt izpēti, ir intervēt savu mērķauditoriju. Tas patiešām ir palīdzējis koncentrēt manu emuāru. Vienkārši uzrakstiet 5 beztermiņa jautājumus par iemiesojuma vajadzībām. Viens no maniem jautājumiem bija: “Kādi risinājumi palīdzēja autismam bērnam?”

Jūsu intervijai vajadzētu ilgt tikai 15-20 minūtes. To var izdarīt pa e-pastu, tālruni, Skype – visur, kur ir ērti. Vislabāk ir jautāt cilvēkiem, kuri jūs pazīst un kuriem uzticas. Es būtu piesardzīgs, ja vēlaties intervēt cilvēkus no jebkuras Facebook grupas, kurā atrodaties – jums vispirms būs nepieciešama atļauja.

Šis pētījums palīdz jums uzzināt, kādas problēmas ir jārisina jūsu auditorijai, lai jūs varētu izmantot ideju saturu, kas tos atrisina. Piemēram, manās intervijās atklājās, ka autisma bērni plaukst ar izsvērtiem risinājumiem. Šeit ir piemērs nosaukumam, kuru es uzrakstīju, pamatojoties uz pētījumu: “Autisma svērtās segas: mūsu pieredze ar Sonna Zona.”Kā redzat, šis raksts nav tikai sausa izpēte, bet arī personīgs veids, kā dalīties ar informāciju un ieteikt rīku, kuru izmantoju izplatītas problēmas risināšanai..

Plānojot savu saturu, apsveriet, ko jūs personīgi varat piedāvāt (produktus, pakalpojumus, dalību utt.), Lai palīdzētu jūsu iemiesojumam samazināt šos sāpju punktus un palielināt laimi.

Padomājiet arī par “lielo attēlu”. Piemēram, ja es rakstu 10 ziņas, kas veltītas šai tēmai, es varu izveidot e-grāmatu no tām ziņām, kuras varu pārdot lasītājiem un potenciālajiem lietotājiem. Jums nav nepieciešams garš tēmu saraksts. Tikai 5–10 ideju, lai sāktu, un 2-3 rakstu tēmas ir piepildītas ar personīgiem, unikāliem un / vai ekspertu ieteikumiem.

Dizains un attēli

Šajā posmā nav svarīgi, lai būtu logotips vai pielāgots dizains. Izmantojiet pievilcīga veidne no WordPress kas atbilst jūsu emuāra tēmai, piemēram, vietne ir izstrādāta vietnēm, kas paredzētas rakstniekiem, kuri ir mammas. Krāsu palete var padarīt jūsu zīmolu atpazīstamāku, virzoties uz priekšu, taču kādu dienu jūs varētu vēlēties mainīt savu izskatu vai uzticēt vietņu izstrādi ārpakalpojumiem..

Lai izveidotu attēlus ziņām un kopīgošanai, Canva ir ērti lietojams rīks, kas palīdzēs jums izveidot atbilstoša izmēra attēlus savam emuāram un dažādiem sociālo mediju veidiem..
Pievienojot attēlus, katram no tiem vajadzētu būt aprakstošam “alternatīvam tekstam” (sauktam arī “alt tags”) vājredzīgajiem. Alt tagi arī palīdz SEO, tāpēc noteikti izveidojiet nosaukumu, kas atbilst jūsu SEO atslēgvārdam.

Ērti izmantojiet viedtālruņa kameru, lai izveidotu interesantus attēlus, ar kuriem dalīties. Varat arī izmantot profesionālus attēlus. Attēli bez atlīdzības ir pieejami par zemām cenām un bez maksas par cienījamiem krājuma fotoattēlu resursiem, piemēram DepozītsPhotos.com vai Pexels.com.

Apskatiet šo 30 bezmaksas attēlu resursi no Web Hosting Secret atklāts. NEKAD savā emuārā neizmantojiet attēlu, kuru atradāt Google; tos aizsargā autortiesības.

Emuāra satura robežu iestatīšana

Tagad jums vajadzētu izlemt, kāda veida robežas jānosaka, rakstot vai daloties ar bērniem, savu vīru un citiem mīļajiem, ieskaitot attēlus. Piemēram, es nekad nesaslogoju par savu ģimeni citādi kā izpalīdzīgi un pozitīvi, un pārliecinos, ka visi manu bērnu fotoattēli ir ļoti virs borta (nav “peldkostīmu” kadru).

No kādiem jutīgiem priekšmetiem jūs izvairīsities vai vajadzēs notīrīties kopā ar ģimenes locekļiem? Slimības, finanses, darba zaudēšana un romantika var būt aizraujošas tēmas, tāpēc esiet uzmanīgs, ko atklājat lasītājiem. Pat ja jūsu bizness sāk darboties, ir arī saprātīgi turēt tālruni, adresi un, iespējams, pat apkārtnes noslēpumu.

2. Mammas emuāra izveidošana

Ir vairākas iespējas, kas jāapsver, izvēloties iestatīt emuāru, piemēram, jūsu budžets.

Kur sākt: Hostings un pamatfunkcijas

Sākumā domājiet par sava emuāra domēna vārdu. Kad es pārskatīju savas mammas emuāru, dažus mēnešus ilga prāta vētra, lai nākt klajā ar zīmolu “Embracing Imperfect”. Padomājiet par vārdu, kas apņem jūsu nišu, personību un auditorijas vajadzības.

Tālāk jums būs nepieciešams pakalpojums, lai mitinātu jūsu emuāru.

Ir daži lieli trūkumi, ja vēlaties izveidot “bezmaksas” emuāru. Tādu pakalpojumu kā “gatavs jums”, piemēram, Wix vai Weebly, izmantošana faktiski var būt dārgāka, nekā jūs varētu domāt. Jums būs ļoti ierobežots, ko varat darīt ar savu emuāru. Piemēram, Wix tīklā jūsu auditorija tiks pakļauta reklāmām, un jūsu domēna nosaukumā tajā tiks iekļauts viņu vārds.

Vislabākā tīmekļa mitināšana autoriem, treneriem, topošajiem biznesa īpašniekiem un ikvienam citam, kurš vēlas mammas emuāru, ir pašu mitināta opcija, izmantojot WordPress.

A2 mitināšanas mājas lapa (noklikšķiniet, lai apmeklētu)

Jūs varat izmantot pieejamus, augstas kvalitātes hostinga pakalpojumus, piemēram, A2 Hostings, InMotion Hostings vai SiteGround. Šie uzticamie pakalpojumu sniedzēji maksā tikai 4 – 7 USD / mēnesī un piedāvā dažus no labākajiem vietņu mitināšanas līdzekļiem rakstniekiem un emuāru autoriem. Viņi var arī palīdzēt iestatīt savu domēna vārdu par apmēram 15-20 USD gadā.

Izvēlieties zīmolu, kas ietver “SSL sertifikātu”. Šis ir drošības sertifikāts, kas nepieciešams drošībai un SEO. Jūsu domēns izskatās šādi: “https://www.jūsu domēns.com”, nevis “http: //”. Vaicājiet savai tīmekļa mitinātājai par šo iespēju.

WordPress redaktors

Kad jūsu resursdators ir iestatījis jūsu WordPress datu bāzi un emuāru, dodieties uz sniegto parauga ziņu un sāciet rakstīt. Pārbaudiet šīs vietnes, lai iegūtu labas konsultācijas:

Viena no lieliskajām WordPress lietām ir tā, ka ir tūkstošiem spraudņu kas palīdz pārvaldīt jūsu emuāru. Šie ir rīki, kurus instalējat izvēlnē Spraudnis un kas palīdz uzturēt un palaist dažādas funkcijas. Pieaugot, jūs vēlēsities pievienot vairāk, taču uzmanieties. Pārāk daudz spraudņu var palēnināt jūsu emuāra darbību. Šie rīki arī laiku pa laikam ir jāatjaunina.

Spraudņa lapas piemērs WordPress aizmugure.

Rakstot pirmo ziņu, izvēlnē “Jauns” jums ir divas galvenās iespējas: “Izlikt” vai “Lapa”. Tie ir līdzīgi, bet darbojas atšķirīgi. Ziņas ir paredzētas regulārām emuāra ziņām, kuras var atjaunināt, mainīt un pēc vajadzības atsvaidzināt. Jūsu lasītāji var tos abonēt. Lapas ir statiskas ziņas, kuras reti mainās, piemēram, lapa “Par”, multivides komplekts, ētikas kodekss utt..

WordPress redaktors izskatās šādi:

Padomi izcilu ziņu rakstīšanai

Tagad ir laiks sākt savu pirmo ziņu. Pārliecinieties, vai jūsu ziņojuma “balss” ir pieejama, autentiska un zinoša, vienlaikus piemērota jūsu mērķauditorijai un nišai. Izvēlieties kvalitāti, nevis kvantitāti. Viena autoritatīva 2000 vārdu ziņa ir labāka par četrām 500 vārdu ziņām.

Turklāt pārliecinieties, vai jūsu tēmām ir kopīgs pavediens. Ja jūsu emuārs ir precīzi izveidots, visi jūsu ziņojumi būs saistīti, bet, ja nē, mēģiniet atrast tēmu, ar kuru visu saistīt, lai jūs varētu saistīt saistītos ziņojumus savā emuārā. Tas palīdzēs arī jūsu SEO centieniem.

Katrai ziņai jāpiešķir “kategorija” un “tags”. (Skat. Redaktora attēla labo pusi augšpusē.) Kategorijas ir īsas, īpaši apskatītas tēmas. Jums vajadzētu ierobežot tos ne vairāk kā 6, bet 3 vai 4 ir vēl labāki. Manas ir vecāku audzināšana, autisms un netoksiska dzīvošana. Viss pārējais būs apakškategorija vai apskatīts šajā tēmā.

Piemēram, es parasti pārrunu savu ticību saviem vecāku amatiem. Kategorijas arī pēc noklusējuma būs izvēlnes virsraksti programmā WordPress.

Piemērs: ziņu kategoriju izmantošana kā emuāra navigācijas izvēlni.

Tagi ir tēmas, kuras jūs aplūkojat retāk. Tie var būt garāki un vairāk orientēti uz atslēgvārdiem. Manā emuārā kategorija “autisms” ir atzīme, bet “autisma risinājumi”. Jūs nevēlaties unikālu tagu katrai ziņai, bet parastās tēmas, pie kurām strādājat.

Visbeidzot, rakstot, turiet rindkopas īsas (3–4 teikumus) un austiet atbilstošos attēlos visā tekstā. Šis datu “sagriešanas” veids atvieglo lasītāju skenēšanu. Izmantojiet arī aizzīmju punktus, kad tam ir jēga.

Juridiskas problēmas

Rakstot emuāru, ir jāņem vērā dažas juridiskas problēmas. Tie nodrošinās jūs drošību, virzoties uz priekšu:

 • Attēlu ūdenszīme – Neatkarīgi no tā, vai tie ir personīgi fotoattēli vai grafika, kurus izveidojat, vienkāršs ūdenszīme ir ātrs un ērts veids, kā aizsargāt savus attēlus. Uzziniet kā to izdarīt Canva.
 • Esiet saderīgs ar GDPR – Šis ir likums, kas attiecas uz visiem, kas abonē jūsu emuāru no Eiropas Savienības. Uzziniet, kā to iestatīt 10 minūtēs plkst Blogošana jūsu kaislībai.
 • Sargājiet savu emuāru – Jums būs nepieciešams surogātpasta filtrs, drošība un veids, kā dublēt emuāru. Tie ir apskatīti augstāk esošajā saitē “18 lietas”.
 • Nekad neplānojiet saturu  – Ja vēlaties citēt kāda cilvēka emuāru, laba etiķete ir jautāt vispirms un vienmēr kreditēt viņu!

3. Veidojiet savas mammas emuāru biznesā

Tagad jūs jau esat paveicis lielu daļu no darba, kas nepieciešams, lai jūsu emuāram būtu vislabākās iespējas kļūt par rentablu biznesu. Pēc tam mēs visus gabalus saliksim kopā, lai palīdzētu jums gūt stabilus ienākumus.

Skatītāju veidošana

Kā jūs piesaistāt savu mērķauditoriju? Jūsu rīcībā ir vairāki rīki, kas katram emuāru veidotājam būtu jāizmanto, lai palielinātu savu auditoriju:

Meklētājprogrammu optimizācija

Saraksta augšpusē ir meklētājprogrammu optimizācija. Katrā rakstītajā amatā jābūt unikālam atslēgvārdam, tas ir, frāzei, ko cilvēki meklē. Jums, iespējams, ir frāze, bet jums jānoskaidro, vai cilvēki to meklē. Bezmaksas rīki, kas var palīdzēt jums to atrast Google atslēgvārdu plānotājs (jums būs jāiestata Google konts), Ubersuggest, vai KW meklētājs (ierobežots līdz dažiem dienā).

Google atslēgvārdu plānotājs.

Kad esat atradis frāzi, meklējiet Google tīklā pēc saistītiem jautājumiem, kas cilvēkiem ir par šo tēmu, un pievienojiet tos arī jūsu ziņai. Pārliecinieties, ka izmantojat virsrakstu tagus (H1, H2), lai pievienotu nosaukumus, kas satur jūsu atslēgvārdu, un ievietojiet to ziņas nosaukumā. Atkārtojiet atslēgvārdu un tā variantus savā ziņojumā, bet pārliecinieties, vai tas joprojām ir pareizs. Izmantojiet Rauga spraudnis lai iegūtu padomus par labāko SEO rezultātu iegūšanu.

Pārliecinieties, vai jūsu ziņojums ir saistīts ar:

 1.  Autoritatīvi avoti, piemēram, Pasaules Veselības organizācijas statistika.
 2. Citas ziņas, kuras esat rakstījis par tēmu pirmajā rindkopā.

Laiku pa laikam mainās atslēgvārdu klasifikācija Google tīklā. Lai iegūtu atjauninātu pārskatu par to, kā labi novērtēt Google, izlasiet šo Ziņot no Backlinko katru gadu. Ir svarīgi arī izmantot savus atslēgvārdus sociālajos plašsaziņas līdzekļos, īpaši kopīgojot ziņas!

Sociālie mēdiji

Es iesaku jums izvēlēties tikai 1 vai 2 sociālo mediju noieta tirgus, kur koncentrēties. Man tie ir Facebook un Instagram. Kad esat nonācis sociālajos medijos, izmantojiet katru iespēju mācīties, eksperimentēt un izmēģināt jaunas lietas. Esiet dabisks es un pēc iespējas autentiskāk pieskaņojieties savam zīmolam.

Tas esmu es Facebook!

Instalējiet WordPress spraudni, kas ļauj jūsu lasītājiem kopīgot ziņas ar lielāko daļu populāro sociālo platformu, pat ja jūs neatrodaties tajās. Varat izmantot spraudni, piemēram, Vienkārša sociālā kopīgošana vai Sociālais mirklis kas palīdz izveidot savienojumu ar dažādiem tīkliem.

Visbeidzot, esiet piesardzīgs attiecībā uz to, ar ko dalāties, un kā jūs izsakāt lietas. Mūsdienu klimatā ir viegli tikt nepareizi interpretēts un melnajā sarakstā. Esiet godīgs un autentisks, taču galvenokārt cieņpilns.

E-pasta biļetens

Regulārs e-pasta biļetens palīdzēs uzturēt kontaktus ar auditoriju, veikt paziņojumus, piedāvāt vairāk padomu un daudz ko citu. Varat izmantot e-pasta mārketinga pakalpojumu, piemēram, MailChimp vai Mailerlite sākt.

Piemērs: nepilnīga MailChimp konta apskate.

Jūsu biļetenam nav jābūt izdomātam, tikai noderīgai informācijai, kuru regulāri (t.i., ik pēc 2 nedēļām) sūtāt auditorijai. Lai cilvēki tiktu iekļauti jūsu e-pasta sarakstā, izveidojiet vērtīgu bezmaksas vienumu, piemēram, padomu lapu ar (“10 padomi jauniem vecākiem”) un reklamējiet to sociālajos medijos.

Video pasākumi

Agrāk vai vēlāk gandrīz katram emuāru veidotājam ir jāiekļūst video. Jūsu šeit piedāvātās iespējas ir neierobežotas, sākot ar īsu Instagram stāstu un beidzot ar 60 minūšu notikumiem vietnē Facebook Live līdz jebkura garuma jūsu YouTube kanālam. Ir laba prakse, kad ērti nokļūt pirms kameras, un tas palīdzēs noteikt jūsu autoritāti.

Piemērs: viena no manām FB sesijām.

Jūs varat pārbaudīt vienu no maniem  Facebook Lives par to, kā sasniegt savus mērķus.

Izveidojošā iestāde

Lai vadītu satiksmi, jums jākļūst par iestādi savā nišā. Kā jūs to varat izdarīt papildus sociālajiem medijiem? Viens no galvenajiem veidiem ir veidot reālas attiecības ar cilvēkiem saistītajās nišās. To var izdarīt vairākos veidos:

 •  Viesu emuāru veidošana – Novietojiet savā nišā intensīvas satiksmes emuārus, kas atbilst jūsu emuāra toni. Pārskatiet viņu iesniegšanas vadlīnijas un labi apskatiet viņu viesus. Trafika vadīšanas atslēga ir nodrošināt, lai viesa ziņojumā būtu saite ar atbilstošu jūsu ziņu, ja tāda ir atļauta.
 • Emuāru autoru konferences – Emuāru apmeklētāju konferenču apmeklēšana palīdz jums izveidot emuāru veidotāju un zīmolu sadarbības tīklus, kā arī jūs apgūsit jaunākās emuāru veidošanas prasmes un praksi..
 • Domā vietējie – Apskatiet vietējās norises vietas, kas atbilst jūsu kompetencei, piemēram, sabiedriskos TV tīklus, radiostacijas, aplādes un pasākumus, kurus varat tirgot, piedaloties.
 • Pievienojieties Facebook grupām, kas veltītas jūsu nišai – Ir rupji reklamēt savu emuāru grupās, taču jūs varat dalīties ar to, ko zināt, un nostiprināt sevi kā autoritāti. Sekojiet draugiem vai draudzējieties ar tiem, ar kuriem vēlaties izveidot īstas draudzības.

Monetizējošas idejas jūsu māmiņas emuāram

Veiksmīgi emuāru autori apgalvo, ka jums vajadzētu būt 7 ieņēmumu plūsmām. Izmantojot emuāru, tas var būt tikpat vienkāršs kā šie emuāru veidotāju kopējie ienākumu veidi:

1. Sponsorēšana

Zīmoli maksā emuāru autoriem, lai reklamētu un publicētu ziņas, sociālās akcijas un daudz ko citu. Daži pat iegādājas receptes vai fotogrāfijas no pieredzējušiem emuāru autoriem. Lielākā daļa emuāru autoru sāk pārskatīt produktus bez maksas, jo tie veido savu portfeli un daudzi strādā ar ietekmētāju tīklu, piemēram, Kolektīvs aizspriedums, ja reiz tie ir pietiekami lieli.

2. Affiliate Marketing

Kad pievienojaties filiāles programmai, jūs gūstat ieņēmumus par visu, ko pārdodat, izmantojot savas filiāles saites. Amazon.com ir viens no atpazīstamākajiem un vienkāršākajiem. Lielākiem emuāru autoriem ir tādi tīkli kā ShareASale un MediaVine radīt ienesīgus pasīvus ienākumus emuāru autoriem.

3. Pārdodamo produktu izveidošana

Emuāru autori, kuriem ir dizaina vai asprātības mērķis, izveido tādus uzņēmumus kā T-krekli vai krūzes Teespring. Citi izveido kalendārus, žurnālus un e-grāmatas, kas atbilst viņu auditorijas vajadzībām, vai arī izgudro kaut ko pilnīgi jaunu!

4. Ārštata darbs

Izmantojiet savu emuāru, fotoattēlus un viesu ziņas, lai izveidotu savu portfeli. Kad jums ir pieredze zem jostas, jūs varat sākt rakstīt citiem par samaksu, veikt mārketingu sociālajos medijos vai pārdot fotoattēlus krājuma mājām. Daudzi emuāru autori arī kļūst par virtuāliem palīgiem vai tīmekļa dizaineriem.

5. Mācību kursi

Ja jums ir kāda īpaša prasme, māciet to ar videoklipiem, e-grāmatām un / vai atbalsta grupu vai izmantojiet tādu platformu kā Mācāms izveidot kursu.

6. Tiešā pārdošana

Daudzi ietekmētāji izmanto šīs gatavā biznesa iespējas, ja produkts tieši kalpo viņu mērķauditorijai. Piemēram, olbaltumvielu pulvera zīmols varētu labi darboties fitnesa emuārā.

7. Koučings

Daudzi emuāru autori izstrādā zināšanas vai iegūst sertifikātu kādā jomā un pārveido savus emuārus apmācības biznesā.

Kā redzat, jūsu mammas emuārs var būt vairāk nekā tikai vieta, kur dalīties savās domās par vecākiem. Tas var būt plaukstošas ​​karjeras pamats – un ne tikai kā rakstnieks! Emuāru veidošana nodrošina dažādas uzņēmējdarbības, ārštata un citas iespējas, ja veltāt laiku un rūpēm, lai to plānotu tāpat kā biznesu.

Populārākie māmiņu emuāru autori

Šeit ir daži no maniem personīgajiem favorītiem un tas, kā viņi gūst ienākumus:

1. Brendijs Jeters 

Brendijs Jeters – māte to visu zina

Brandi Jeter no Mama to visu zina raksta par pāreju no vientuļās mātes vecākiem uz jaundzimušās un augošās meitas precētu māti. Viņa ir arī emuāru veidošanas trenere, vada emuāru veidošanas kopienu un ir uzrakstījusi vairākas e-grāmatas un grāmatas.

2. Vera Svēnija un Audrijs Makdellands

Vera Šveiceja – kundze un emuārs
Audrey McClelland – MomGenerations

Vera Šveiceja un Audrijs Makdellands sāka darbu ar saviem emuāriem vairāk nekā pirms desmit gadiem. Viņi kļuva par biznesa partneriem un tagad pārvalda atļauju grūstīties, kas palīdz cilvēkiem attīstīties, atrodot līdzsvaru starp darbu un dzīvi. Vera un Audreja joprojām strādā ar daudziem pazīstamiem zīmoliem, rīko pasākumus, māca konferencēs un vēl daudz vairāk!

3. Amirija Martina

Amiyrah Martin – 4 cepures & Frugal

Amiyrah Martin no 4 cepurēm & Frugal raksta par ģimenes dzīves baudīšanu no budžeta, bet tas ir tikai aisberga redzamā daļa. Viņa dalās, kā izvairīties no parādiem un zelt par mazu budžetu. Viņa ir tik liela Zvaigžņu karu fane, ka viņa ir apskatījusi daudzus sarkanā paklāja pasākumus un pat piedalījusies Zvaigžņu karu reklāmā Target.

4. Lī Segedija

Leah Segedie – Mamavation

Leah Segedie no Mamavation.com ir aktīvistu blogere, kura sāka dalīties ar saviem noslēpumiem, kā zaudēt 100 mārciņas un palīdzēt māmiņām kļūt piemērotākām. Šodien viņa darbojas bioloģiskās dzīves kustībā un konsultējas ar lieliem pārtikas uzņēmumiem un likumdevējiem, lai mūsu bērnu pārtika būtu droša.

Vai mammu emuāri joprojām ir aktuāli šodien?

Bija daudz runāts par to, vai emuāri joprojām ir aktuāli. Tie ir, bet emuāru veidošanas raksturs ir mainījies. Cilvēki nemeklē mammu emuārus, lai uzzinātu jaunākās ziņas par to, kā kāds audzina viņu bērnu. Tā vietā viņi meklē vērtīgu saturu un svaigas perspektīvas, kas viņiem palīdzētu uzlabot viņu pašu situāciju. Tas nozīmē, ka jūsu emuāram jābūt pilnvērtīgam, vienreizējam saturam, kas ir optimizēts tieši jūsu mērķauditorijai.

Piemēram, mans emuārs ir vērsts pret māmiņām, kuras audzina autisma bērnus, un sniedz holistiskas stratēģijas, lai palīdzētu bērniem – un viņiem pašiem – zelt.

Ja jūs piedāvājat unikālu, individuāli veidotu saturu konkrētai auditorijai, jums ir labas iespējas nopelnīt iztiku no sava emuāra tieši no emuāru veidošanas vai no uzņēmuma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map