Kā izveidot autoru portfeļa vietni

Kā autors jūs esat sava zīmola seja, un vietne ar autoru portfeli jūs iepazīstina ar jauniem lasītājiem, kā arī sniedz jums profesionālu vizītkarti potenciālajiem klientiem un izdevējiem. Tomēr kā rakstnieks jūs, iespējams, nezināt tik daudz par vietņu kodēšanu vai kā to visu salikt.


Par laimi es esmu abas autore un vietnes dizainers un es jums soli pa solim palīdzēsim viegli, lēti izveidot autoru portfeļa vietni un sniegt jums sīkāku informāciju par to, ko ievietot savā portfelī, lai panāktu maksimālu ietekmi. Vispiemērotākais rakstnieku mājas lapas dizains ir tas, kas parāda jūsu darbu un jūs kā autoru, jo jūsu zīmols ir tas, kas jūs esat un ko jūs ieliekat savā mākslā.

Mana autora profila lapa vietnē Amazon.com.

J: Kāpēc jums ir nepieciešams digitālais autoru portfelis?

Ir apmēram 45 200 rakstnieku un autoru Amerikas Savienotajās Valstīs, bet tikai 21% pilna laika publicēto autoru iztiek tikai no grāmatu rakstīšanas. Ja vēlaties konkurēt mūsdienu izdevējdarbības digitālajā pasaulē, izveidojiet vietni, kas piesaista apmeklētājus, un pārveidojiet viņus par lasītājiem.

Ja jūs pats publicējat, jūsu vietne kalpo kā daļa no jūsu interneta veikala. Ja jūs pārdodat savas grāmatas ar izdevēja starpniecību, jūsu vietnei varētu būt vairāk informatīva rakstura. Jūsu vietnē tiek parādīts, kas jūs esat kā cilvēks un kāpēc jūs rakstāt grāmatas, kuras darāt.

Saskaņā ar Statista teikto: 2018. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs strādāja vairāk nekā 45 200 rakstnieku un autoru – tas ir par 10% vairāk nekā skaitlis, kas reģistrēts pirms septiņiem gadiem (40 930)..

J: Kāda veida rakstnieku portfeļa vietne jums nepieciešama?

Nepieciešamais vietnes veids ir ļoti atkarīgs no tā, kāda veida darbu veicat. Tā kā daudzi daiļliteratūras autori papildina savus ienākumus, strādājot pie ārštata projektiem, jums var būt nepieciešama vietne, kas atspoguļo jūsu rakstīšanas personības abas puses.

Ir dažādi rakstnieku vietņu veidi, un, iespējams, vēlēsities izveidot vairāk nekā vienu veidu, lai sasniegtu visvairāk potenciālo lasītāju vai klientu.

 1. Vienkāršs personīgais emuārs
 2. Statiskā vietne ar personisko informāciju
 3. Rakstnieka profils vietnē Medium, Clippings.me utt.
 4. Sociālo mediju lapa

Ideālā gadījumā dažādi saraksti darbojas kopā, lai jūs sasniegtu pēc iespējas vairāk cilvēku. Jūs saite atpakaļ uz savu emuāru no savas sociālās saziņas vietnes, ievietojot saites uz jauniem rakstiem un ziņu fragmentiem. Jūs piesaistītu savus sociālos medijus savai vietnei, pievienojot saites uz sociālo vietņu lapām vietņu lapās utt.

Bezmaksas iespējas rakstnieka vietnes izveidošanai

Ja jūs galvenokārt rakstāt vienā nišā, iespējams, varat izmantot vienkāršāku dizainu, parādot dažus piemērus un piedāvājot informāciju par to, kā ar jums sazināties. Ir dažas bezmaksas iespējas un tiešsaistes veidotāji, kurus varat izmantot, lai sāktu, taču tiem ir vairāki ierobežojumi, un tie ir jāizmanto tikai kā pieturvieta, līdz jūs varat atļauties izveidot pielāgotu vietni, kas parāda jūsu unikālās rakstnieka prasmes.

 • WordPress.com – WordPress piedāvā pamata, bezmaksas vietnes, kuras varat izveidot. Jūs nevarēsit strādāt pie vietnes aizmugures vai veikt daudz pielāgošanu, izmantojot bezmaksas vietni WordPress, taču tā var jūs nokļūt tiešsaistē un palīdzēt jums iegūt vārdu, kamēr jums nav papildu līdzekļu savas vietnes izveidošanai. . Tas neapšaubāmi ir labākais vietņu veidotājs autoriem, jo ​​šai atvērtā pirmkoda programmatūrai ir tik daudz sabiedrības palīdzības.
 • Rakstnieka dzīvesvieta – Izveidojiet vienkāršu tiešsaistes portfeli bez maksas un pēc tam mēnesī maksājiet 8,99 USD. Atkal jums ir ierobežots ar to, ko jūs varat darīt, un ka gada laikā cena par cenu 9 USD palielina summu, kad gada laikā, izmantojot lētu mitināšanas uzņēmumu, jūs viegli varētu mitināt savu vietni mazāk..
 • Izgriezumi.me – Vai vēlaties tikai vietu, kur dalīties ar dažiem jūsu rakstu klipiem un piesaistīt jaunus klientus? Vietne Clippings.me ļauj bez maksas augšupielādēt 10 klipus un pēc tam iekasēt nelielu ikmēneša maksu par visu, kas pārsniedz to.
 • Saturiski – Izveidojiet bezmaksas tiešsaistes portfeli un dodieties priekšā klientiem vietnē. Šī platforma, iespējams, ir labāk piemērota ārštata rakstiem, kas nav rakstiski, bet jūs varētu arī dalīties ar daiļliteratūru un mēģināt iegūt ghostwriting koncertus.

Atcerieties, ka, iespējams, kādreiz vēlēsities pievienot arī statisku vietni un emuāru, taču tie ir lieliski sākuma posmi.

Kā izveidot sava rakstnieka portfeļa vietni

Iepriekš minētais bezmaksas vietnes risinājums jāizmanto uz laiku vai papildus pielāgotākam risinājumam. Sava tiešsaistes portfeļa izveidošana un rakstīšanas izcelšana neprasa daudz laika un naudas. Faktiski jūs iztērēsit daudz mazāk kopīga mitināšanas un WordPress vietnes izveides, nekā gada maksas uzņēmumiem, piemēram, Wix. Pašlaik es pārvietoju ģimenes drauga vietni uz serveri, jo Wix nosūtīja viņiem rēķinu, ko viņi nevar attaisnot nākamajam gadam. Squarespace un līdzīgi uzņēmumi arī iekasē augstas cenas, nepiedāvājot tās pašas priekšrocības, kuras iegūsit no savas hostinga paketes, izmantojot hostinga uzņēmumu.

Ja šī ir jūsu pirmā vietne vai arī laiku pa laikam neesat to izveidojis, jums varētu rasties jautājums, kur jums vajadzētu sākt. Šīs ir veicamās darbības:

Autora vietnes izveides pasākumi

 • 1. darbība: iegūstiet domēnu
 • 2. darbība: izvēlieties mitināšanas / vietnes veidotāju
 • 3. darbība: apkopojiet savas vietnes elementus
 • 4. darbība: izveidojiet autora vietni, izmantojot WordPress
 • Rakstnieku vietņu piemēri

Ieteicamie rīki

Informācijas atklāšana: BuildThis.io saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

1. Iegūstiet domēna vārdu

Sāciet, izvēloties domēna vārdu. Man vārds ir diezgan unikāls, tāpēc man bija iespēja izmantot vietni LoriSoard.com. Tomēr, ja jūsu vārds ir Smits vai Džonsons, iespējams, ka jūsu domēna vārds jau ir ņemts. Tādā gadījumā varat mēģināt pievienot vārdu “autors” vai izmantot paplašinājumu .author. Daži hostinga uzņēmumi reģistrē jūsu domēna vārdu, izmantojot to paketes, tāpēc pirms reģistrēšanās pārbaudiet, vai GoDaddy ir populāra reģistrēšanās izvēle. Tur ir daudz domēnu reģistratūras pakalpojumu, tāpēc izvēlieties to, kas jums ir jēga.

2. Izvēlieties vietnes mitināšanu / veidotāju

Ir daži hostinga uzņēmumi maziem uzņēmumiem vai vietņu veidotājiem, kas ir lēti un piedāvā daudz naudas par jūsu naudu. Šie ir labākie vietņu mitināšanas uzņēmumi rakstniekiem vai jebkura maza biznesa īpašniekiem. Viņiem ir arī lieliska klientu apkalpošana un viņi ir atvērti jauniem tīmekļa veidotājiem.

A2 mitināšana

A2 mitināšanas mājas lapa (noklikšķiniet, lai apmeklētu)

Šis ir uzņēmums, kuru šobrīd izmantoju, un viņu klientu apkalpošana ir bijusi lieliska. Es uzskatu sevi par pieredzējušāku tīmekļa izstrādātāju, taču ir dažas lietas, kuras es vienkārši nezinu, un viņi vienmēr ar prieku vada mani tehniskos jautājumos. Viņi piedāvā arī dažas detalizētas apmācības, un tās ir ļoti uzticamas un ātras.

Jūs varat iegūt dalīta mitināšanas vietni tikai par 2,96 USD mēnesī. Vai nezināt, kā rīkoties ar WordPress instalēšanu un pārvaldību? Pārvaldītu vietni var iegūt par aptuveni 9,78 USD mēnesī. Jaunajiem autoriem bez lielas pieredzes vietņu veidošanā A2 1-vietņu WordPress hostings par nieka USD 9,78 mēnesī ir jūsu labākais risinājums (cena mainās atkarībā no līguma termiņa, un jums ir jāmaksā iepriekš, lai iegūtu vislabākās cenas ). Šī pakete aptver vienu vietni un neierobežotu krātuvi.

Plašāk par to, kā iestatīt savu WordPress portfeli, skatiet tālāk 4. solī.

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Weebly

Weebly vietnes veidotājs (noklikšķiniet, lai apmeklētu)

Weebly ir vietņu veidotājs, nevis mitināšanas uzņēmums. Jūs izmantojat iebūvētās motīvas un pēc tam velciet un nometiet attēlus un informāciju veidotājā, lai izveidotu portfeļa vietni. Weebly ir ļoti viegli izmantot, un tajā ir dažas portfeļu veidnes, kā arī tiešsaistes veikala funkcijas, lai jūs varētu pārdot savas grāmatas, ja vēlaties. Vietne izmanto mākslīgo intelektu (AI), lai sarunātos ar jums vienkārša portfeļa veidošanas procesā.

Autori apsver iespēju izveidot savienojuma plānu par USD 5 mēnesī, jo viņi saņem bezmaksas domēna vārdu, kuru viņi var izveidot savienojumam ar savu vietni. Ja plānojat pārdot grāmatas savā vietnē, jums būs nepieciešams Pro plāns, lai jūs varētu izveidot tiešsaistes veikalu un iekasēt maksājumus. Pro maksā USD 12 mēnesī. Visas cenas vai tad, kad jūs maksājat par gadu iepriekš.

Uzziniet vairāk par Weebly Jason pārskatā.

Apmeklējiet Weebly

InMotion hostings

InMotion Hostinga mājas lapa (noklikšķiniet, lai apmeklētu)

InMotion Hostings ir vēl viena hostinga kompānija, kas piedāvā visdažādākās paketes un cenas. Jūs varat doties kopā ar viņu WordPress mitināšanas plāniem, un viņi pat piedāvā BoldGrid, kas ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet. Joprojām ir neliela mācīšanās līkne, lai izdomātu, kā izveidot portfeli, izmantojot BoldGrid, taču tā ir ļoti intuitīva sistēma.

Dažas no iespējām, kuras jūs saņemat kopā ar to pakotnēm, ietver bezmaksas domēna vārdu, 40 GB SSD krātuvi tikai par 5,99 USD mēnesī un bezmaksas SSL. Labākā pakete autoriem ir pārvaldītā WordPress mitināšanas WP-1000s pakotne. Ja jūs sagaidāt mazāk nekā 20 000 apmeklētāju mēnesī, šai vietnei vajadzētu viegli izpildīt jūsu vajadzības. Jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu un vienu vietni par cenu 6,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni InMotion

Hostinger

Hostinger mājas lapa (noklikšķiniet, lai apmeklētu)

Hostinger veido mūsu sarakstu, jo viņi piedāvā tik lētas iespējas pirmo reizi vietņu īpašniekiem vai autoriem par ierobežotu budžetu. Kā minēts iepriekš, lielākajai daļai rakstnieku kaut kādā veidā ir jāpapildina ienākumi. Jums, iespējams, nav daudz naudas, ko tērēt tiešsaistes portfeļa izveidošanai, ja vien jūsu vārds nav Stīvens Kings un tad jūsu izdevējs to, visticamāk, pasūtīs jums.

Hostinger piedāvā arī ātru vietņu veidotāju tiem, kuriem nav daudz prasmīgu tehnoloģiju. Jums būs jāveic darbības, piemēram, izvēloties mitināšanas plānu tikai par 99 centiem mēnesī un izveidojot pamata vietni, izvēloties kādu no iepriekš instalētām tēmām un augšupielādējot savus attēlus un informāciju. Vietne ir diezgan intuitīva, taču jums, iespējams, nāksies atsaukties uz viņu rokasgrāmatām šeit un tur.

Tie, kuriem nav daudz tehnisko zināšanu, būtu labi ar vienotu kopīgu vietņu veidotāju mitināšanas plānu par 0,99 centiem mēnesī ar 100 GB joslas platumu un vienkāršu vietņu veidošanas platformu, kurā varat vilkt un nomest attēlus un tekstu.

Apmeklējiet vietni Hostinger

3. Apkopojiet elementus, kas nepieciešami jūsu autora vietnei

Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat vietnes veidotāju, vai arī izmantojat tādu platformu kā WordPress vai pat izveidojat HTML vietni, ir daži elementi, kuriem katra autora vietne ir pilnībā efektīva.

 • Izpratne par auditoriju – Pārliecinieties, ka saprotat savu mērķauditoriju. Ja jūs rakstāt vēsturiskas romances, jūsu auditorija ir pavisam savādāka nekā tad, ja jūs rakstāt zinātnisko fantastiku. Ja rakstāt rakstus, kas nav informatīvi, auditorija atkal ir atšķirīga.
 • Pircēja Personas – Izveidojiet pircēju personas, pamatojoties uz atšķirīgu auditoriju, lai jūs saprastu, ar ko jūs runājat savā vietnē.
 • Logotips – Jums ir nepieciešams sava veida logotips, pat ja tas ir tikai jūsu autora vārds iedomātā skriptā. Jūsu logotips paziņo, kas jūs esat kā rakstnieks. Izturieties pret savu rakstīto darbu kā ar biznesu un zīmolu. Šeit ir mūsu bezmaksas logotipi, kurus varat lejupielādēt.
 • Par lapu – Cilvēkiem ir jāsaprot, kas jūs esat un kāpēc jūs rakstāt to, ko darāt. Padomājiet par pazīstamiem autoriem, kurus pazīstat, piemēram, Stīvenu Kingu. Jūs, iespējams, zināt sīkāku informāciju par savu dzīvi.
 • Grāmatu lapa – Jums ir nepieciešama lapa, kurā var uzskaitīt visas jūsu grāmatas. Pat ja jūs ievietojat tos savā mājas lapā, kā es jau izdarīju, jums arī jāiekļauj sīkāka informācija atsevišķās produktu / grāmatu lapās.
 • Aicinājums rīkoties – Kādas darbības vēlaties veikt lietotājiem, kad viņi nolaižas jūsu lapā? Ja jūs vienkārši vēlaties, lai viņi reģistrētos jūsu adresātu sarakstā, lai jūs varētu turpināt tirgoties ar viņiem, tad koncentrējieties uz sava CTA tekstu, izvietojumu un reklāmguvumu līmeni..

4. Izveidojiet autora vietni, izmantojot WordPress

Personīgi es vēlētos izmantot WordPress sava autora portfeļa vietnē. Es domāju, ka tas piedāvā vislielāko elastību, un es varu piesaistīt emuāru savas vietnes portfeļa daļai, piedāvājot atjauninājumus, kad es steidzos, netērējot daudz laika lapu veidošanai. Faktiski WordPress ir tik populārs, ka to izmanto 34% interneta vietņu.

Mana lapa ir nedaudz pielāgota ar unikālu fonu un dažiem citiem elementiem, kurus jūs neatradīsit ārpus lodziņa. Jūs varat pievienot unikālas funkcijas, izmantojot izmantojot pielāgoto CSS opciju vai arī jūs varat nolīgt kādu, kurš pielāgo jūsu motīvu, kad tas ir pabeigts. Es iepazīstināšu jūs ar WordPress izmantošanas darbībām, lai izveidotu savu autoru portfeļa vietni.

1. darbība. Instalējiet WordPress

Es izmantoju A2 hostingu, kas tiek piegādāts kopā ar ControlPanel. WordPress pievienošana savai vietnei, izmantojot ControlPanel, ir ļoti vienkārša. Ja jūtaties zaudējis pēc iepazīšanās ar šiem norādījumiem, varat arī samaksāt par pārvaldīto WordPress un likt serverim to instalēt jums. Es tomēr apsolu, ka tas ir viegli.

Dodieties uz savu vadības paneli un izvēlieties WordPress instalēšanas programmu (W zilā lokā).

Kad lapa tiek ielādēta, izvēlieties zilo pogu ar uzrakstu “Instalēt tūlīt”.

Pamata konfigurācijas padomi

Izvēlieties instalācijas URL. Ja vēlaties, lai vietne sakņu mapē būtu tāda, kāda man ir (www.lorisoard.com), tad jūs vienkārši ievietojat vietni domēnā.com. Ja vēlaties to apakšmapē vai tieši, vienkārši nosauciet to tā, kā vēlaties. Piemērs:

jūsu domēns.com/rakstīšana.

Tas darbojas labi, ja jums ir uzņēmuma vietne un vēlaties pievienot portfeli savam darbam kā autoram.

Sadaļā Vietnes iestatījumi izvēlieties savas vietnes nosaukumu un aprakstu. Ja vēl neesat pārliecināts, sadaļā Iestatījumi varat iedziļināties WordPress informācijas panelī un vēlāk mainīt šo informāciju.

Savam administratora kontam izvēlieties lietotājvārdu, kuru atcerēsities, un sarežģītu paroli. Jums vajadzētu arī iestatīt administratora e-pastu. Daži cilvēki iesaka šeit iestatīt jūsu vietnes e-pastu, piemēram, [aizsargāts ar e-pastu] Ar šo es atklāju problēmu, ka, ja jūsu vietne tiek uzlauzta vai iet uz leju, e-pastam ir grūti piekļūt. Es tam izmantoju e-pastu no cita servera, bet izvēle ir jūsu ziņā. Tā paša domēna e-pasta izmantošanai ir priekšrocības, piemēram, lietotāja atpazīšana.

Mans serveris ļauj man izvēlēties dažus iepriekš instalējamus spraudņus, piemēram, Ierobežojiet pieteikšanās mēģinājumus un Klasiskais redaktors. Parasti izvēlos abus.

Kad esat izvēlējies opcijas, pārliecinieties, ka drošā vietā esat uzrakstījis administratora vārdu un paroli un noklikšķiniet uz zilās pogas “Instalēt”..

Jums jāpiešķir adrese, lai piekļūtu savam WP informācijas panelim. Parasti tā ir

jūsu domēns.com/wp-admins.

2. darbība. Nostipriniet savu vietni

Nekavējieties šajā nākamajā solī. Jums nekavējoties jānostiprina sava vietne, piemēram, jāiegūst SSL sertifikāts un jāinstalē svarīgi drošības spraudņi.

Cilvēkiem patīk iekļūt WordPress vietnēs. Vietņu WordPress konts 90% no visa uzlauztā satura pārvaldības sistēmas (CMS) vietnes. Viens iemesls ir spraudņu un motīvu neatjaunināšana. Tomēr WordPress ir arī citas ievainojamības, kuras jums vajadzētu novērst, tiklīdz vietnē instalējat atvērtā pirmkoda programmatūru. Vismaz jums vajadzētu instalēt šādus spraudņus:

 • Wordfence drošība – Tas rada ugunsmūri un novērš brutālu spēku uzbrukumus. Protams, ir daudz šādu spraudņu. Šis ir tas, kurš, manuprāt, darbojas labi, taču varat izmantot to, kurš no jums šķiet visnoderīgākais.
 • Slēpt manu WP – Vai šī pieteikšanās ir paredzēta jūsu domēna.com/wp-admin WP informācijas panelim? Visi to zina. Jūs varat mainīt šo pieteikšanās lapu ar šo spraudni un apgrūtināt hakeru iekļūšanu.

WordPress drošības autentifikācija (SALT atslēgas) šifrē informāciju, kuru izmantojat, lai pieteiktos savā vietnē. Varētu justies nedrošs par SALT taustiņu maiņu, jo domājat, ka jums ir nepieciešams kods, un jūs varat tos mainīt manuāli, izmantojot wp-config.php failu.

Par laimi ir vienkāršāks veids, kā tos mainīt tiem, kuri nekodē zināšanas. Jūs vienkārši pievienojat Sāls kratītājs Spraudnis un jūs varat iestatīt tā, lai atslēgas tiktu mainītas katru nedēļu vai mēnesi, pamatojoties uz jūsu drošības vēlmēm. Iestatiet to un aizmirstiet.

Lai instalētu Salt Shaker, dodieties uz savu informācijas paneli, spraudņiem, pievienojiet jaunu un meklējiet Salt Shaker. Noklikšķiniet uz instalēt un pēc tam aktivizēt.

Kad tas ir instalēts, Salt Shaker spraudņu sarakstā noklikšķiniet uz “Iestatījumi”. Izvēlieties izvēles rūtiņu un pēc tam iestatiet izmaiņas savām vēlmēm (katru dienu, nedēļu, mēnesi). Noklikšķiniet uz pogas Mainīt tūlīt. Ja drošības nolūkos izmēģināt vienu spraudni un jūs to ienīst, vienkārši izdzēsiet to un pievienojiet kaut ko citu. Lieliska lieta par WP kā vietnes platformu ir tā, ka jums ir piekļuve visdažādākajiem spraudņiem un vietnes pielāgošanas veidiem..

3. solis. Atrodiet pareizo vietnes tēmu

Tiešsaistes portfelim piemērotāko tēmu nav viegli atrast. Es faktiski iegādājos tēmu, kuru es likvidēju, jo man patika dažas funkcijas un tās izkārtojums. Jūs varētu arī nolīgt kādu, lai izveidotu pielāgotu motīvu vai izmantotu kādu no daudzajām pieejamajām bezmaksas portfeļa tēmām.

Sāciet ar autoru vietņu izpēti un redziet, kas jums patīk un kas nepatīk viņu portfeļos.

Kad esat ieguvis priekšstatu par vēlamajām funkcijām, dodieties uz cilni Izskates WP informācijas paneļa kreisajā pusē un noklikšķiniet uz “Pievienot motīvu” un pēc tam kārtojiet pēc funkcijām, lai atrastu iespējamās tēmas, kuras jūs varētu vēlēties izmantot. Noklikšķiniet uz “Lietot filtrus”.

Jūs varat vēl vairāk uzlabot savas iespējas, ierakstot meklēšanas vienumus, piemēram, “rakstnieks,”“grāmatas,”Vai“portfelis.”

Šeit ir dažas interesantas tēmas, kuras es atklāju un kuras jūs varētu vēlēties apsvērt:

VW Writer emuārs

Demonstrācija & Sīkāka informācija

Autora galvenā lapa

Demonstrācija & Sīkāka informācija

Vienas lapas portfelis

Demonstrācija & Sīkāka informācija

Šīs ir tikai dažas tēmas, no kurām izvēlēties. Ir simtiem pieejamo tēmu. Pat ja jūs veidojat portfeli, jums noteikti nav jāturas pie portfeļa tēmas. Jūs varat izvēlēties kādu no bezmaksas e-komercijas tēmām, ja tās ir piemērotas. Galvenais ir pievienotajā saturā.

4. solis. Veidojiet savas lapas un multivides bibliotēku

Kad esat izvēlējies motīvu, ir laiks izlemt, kuras lapas vēlaties, un pievienot to multivides bibliotēkai, pievienojot grāmatu vākus un citus attēlus. Ir daži veidi, kā varat pievienot grāmatas savai vietnei.

Pievienojiet grāmatas kā lapas ar piedāvāto attēlu, kas ir jūsu vāks un apraksts, un iegādājieties saites katrā lapā. Pēc tam lapas var ievietot navigācijā kā apakšizvēlnes vienumus vai pievienot tās satura apgabaliem.

Izmantojiet savas ziņas tikai grāmatu paziņojumiem un iestatiet savu lapu kā emuāru, lai sākumlapā parādītos jauni izlaidumi. Sadaļā Motīvi / Pielāgot vai Iestatījumi / Lasīšana varat mainīt to, kuru galveno lapu lietotāji redz. Jūs varat izvēlēties “Jūsu pēdējie ziņojumi”, kas jūsu vietnes sākumlapā parādīs jaunākās emuāra ziņas, vai arī izvēlēties “Statiskā lapa” un izvēlēties lapu, kuru esat izveidojis, lai darbotos kā jūsu vietnes sākumlapa..

Ja nedomājat studēt jaunu spraudni un iemācīties to lietot, varat arī izmantot iepirkšanās spraudni un pārdot grāmatas tieši, izmantojot WooCommerce vai līdzīgu spraudni.

5. darbība. Pārbaudiet, vai nav kļūdu

Kad vietne ir iestatīta vēlamajā veidā, jums tas rūpīgi jāpārbauda, ​​vai nav kļūdu. Jūs, iespējams, esat dzirdējis visas ziņas par lietotāju pieredzi (UX) un to, kā sliktā pieredze aizrauj klientus. Nedarbojas saites, veidlapas, kuras neizdodas nosūtīt, un 404 kļūdas lietotājiem satrauc.

Pavadiet laiku katras vietnes saites pārbaudei. Iesniedziet katru veidlapu, lai pārliecinātos, ka tā nonāk pie jūsu gala, un lietotājs saņem apstiprinājuma ziņojumu. Pārbaudiet pasūtīšanas procesu, lai pārliecinātos, ka viss norit nevainojami.

Jums vajadzētu arī instalēt salauztas saites pārbaudītājs lai turpmāk nerādītu kļūdas.

Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir draudzīga mobilajām ierīcēm. Apkārt 73% cilvēku līdz 2025. gadam iegūs internetu, izmantojot tikai savus viedtālruņus. Ja jūsu vietne nav piemērota mobilajām ierīcēm, jūs, iespējams, jau esat palaidis garām vairākus auditorijas locekļus, kuri nekad nelieto personālos datorus. Atkal ir spraudnis, kas var palīdzēt padarīt jūsu vietni draudzīgāku mobilajām ierīcēm, taču filtros arī jāizvēlas atsaucīgs, jo vispirms meklējat tēmu. Tēmas, piemēram, Divdesmit septiņpadsmit un Divdesmit deviņpadsmit, jau ir izveidotas, izmantojot mobilo pieeju.

Atsaucīgas rakstnieku vietnes piemērsPiemērs: lūk, kā mana vietne izskatās mobilajās ierīcēs. Ņemiet vērā, kā tur atrodas visi elementi, bet tie ir nedaudz zemāki par lapu mazākam ekrānam, un tie ir ierobežoti līdz vienam jaunākajam laidienam vienlaikus vai vienai emuāra ziņai vienlaikus. Vietnes teksta un attēlu lielums mainās mobilajām ierīcēm, joprojām saglabājot lasāmību, bet samazinoties līdz lielumam.

6. solis. (Nākotnes uzlabojumi) Nomājiet kādu, kurš iekniebj jūsu vietni

Kad esat paveicis visu iespējamo, atkāpieties un apskatiet, kas varētu pietrūkt. Vai vēlaties, lai fons būtu caurspīdīgs, bet vai nevarat izdomāt pielāgoto CSS kodu, lai tas būtu tāds? Tā kā esat paveicis lielāko daļu smagā darba, nevajadzētu maksāt pārāk dārgi, lai nolīgtu programmētāju, lai labotu dažas nelielas problēmas. Jūs varat nodot ārpakalpojumus tikai tām darba daļām, kuras jums nav ērti, vai arī nolīgt dažādus darbuzņēmējus uzdevumiem, par kuriem viņi ir eksperti.

Vēl labāk, palūdziet ikvienam, kuru nolīgt, paskaidrot, ko viņi izdarījuši, lai jūs varētu mācīties un, cerams, pats to labot nākamreiz. Tiešsaistē varat arī atrast daudz informācijas par tādām populārākām tēmām kā Divdesmit sešpadsmit un Divdesmit septiņpadsmit. Šeit ir daži resursi, kas apskatīti vairākos populārākajos divdesmit sešpadsmit un divdesmit septiņpadsmit pielāgojumos:

 • Divdesmit sešpadsmit atbalsta forums – WordPress.org oficiālais forums palīdzības saņemšanai saistībā ar Divdesmit sešpadsmit tēmu. Pārlūkojiet ziņas vai uzdodiet savu jautājumu.
 • Divdesmit septiņpadsmit atbalsta forums – Arī vietnē WordPress.org ir iepriekš atrisinātu jautājumu saraksts un forums, kas piepildīts ar ekspertiem, kā šo tēmu izmantot un pielāgot savām vajadzībām.
 • WordPress forumi – Dodieties uz WordPress forumiem, lai iegūtu vispārīgus jautājumus, vai uzdodiet mapē CSS pielāgošanas jautājumus. Varat arī meklēt pēc tēmas un redzēt, vai jūsu jautājums jau ir uzdots un atrisināts. Šis forums aptver vairāk nekā vienu tēmu.
 • Kinsta – Ja nebaidāties iedziļināties sava motīva failos un mainīt stila lapu, šajā ceļvedī ir sniegti daži padomi, kā patiesi pielāgot divdesmit kaut ko motīvu. Moderators arī labi atbild uz jautājumiem, kas varētu rasties lasītājiem, tāpēc noteikti izlasiet komentārus un uzdodiet visus iespējamos jautājumus.
 • Viss par pamata – Ir daži tipiski pielāgojumi, kurus lietotāji jautā atkārtoti un atkal. Šajā rokasgrāmatā ir apskatītas dažas problēmas, kuras cilvēki redz ar divdesmit septiņpadsmit tēmu, piemēram, galvenes augstums mājas lapā, lapas nosaukuma un no tā izrietošās spraugas noņemšana un ziņojuma “Proudly Powered by WordPress” noņemšana.

Jo vairāk jūs strādājat ar WordPress, jo vairāk jūs to sapratīsit un varēsit veikt nelielus uzlabojumus, izmantojot kodēšanu vai spraudņus, kas pārvērš jūsu portfeli par kaut ko ļoti personisku un pielāgotu.

Autora vietnes izveidošana nav nekas tāds, kas notiek pa nakti, bet gan tas, kas laika gaitā tiek veidots.

Lielo rakstnieku vietņu piemēri

Džaneta dekāne

Janet Dean portfeļa vietneJanet Dean portfeļa vietne

Janet Dean ir iedvesmojoša autore, kas atrodas Indiānā. Viņa raksta Harlequin’s Love Inspired Line. Viņas vietne ir labs autoru portfeļa piemērs, jo tajā ir uzskaitītas viņas jaunākās grāmatas, vienlaikus parādot mazliet par autoru. Apmeklētāji var aplūkot visas viņas portfeļa grāmatas, izmantojot saiti “grāmatas”, kā arī piekļūt viņas fotoattēliem dažādos pasākumos. Viena lieta, kas man īpaši patīk šajā lapā, ir viņas sadaļa, kas īpaši paredzēta plašsaziņas līdzekļiem.

Nikolass Sparks

Nicholas Sparks portfeļa vietneNicholas Sparks portfeļa vietne

Autors Nikolass Sparks izmanto savu autoru portāla vietni, lai koncentrētos uz savu jaunāko laidienu, un aicina apmeklētājus uz “Pasūtīt tūlīt” ar aicinājuma uz darbību pogu. Tomēr, ritinot lietotājam uz leju, viņš redzēs papildu lapas, kurās var doties, piemēram, saites uz stāstiem un citu darbu. Varat arī saņemt jaunumus par notikumiem un autoru jaunumiem. Pēc uz īsu brīdi, kad lapā esat bijis, uznirstošais logs uzaicina jūs reģistrēties viņa adresātu sarakstā.

Dekāns Koontzs

Prāvesta Koontza portfeļa vietnePrāvesta Koontza portfeļa vietne

Suspensijas autors Deans Koontzs ir New York Times bestsellers. Viņš ar savu autoru portfeli izdara pāris interesantas lietas. Vispirms jūs redzat viņa jaunākās sērijas grāmatu vākus, kas horizontāli izvietoti lapas augšpusē. Tad, virzot kursoru virs grāmatu navigācijas cilnes, jums tiek dotas vairākas iespējas atkarībā no tā, kura no viņa sērijām jūs visvairāk interesē, piemēram, Džeina Vanaga vai iespēja paņemt visas viņa grāmatas vienlaikus. Navigācija ir ļoti intuitīva un atbilst dažādu auditorijas segmentu vajadzībām.

Emīlija Vinfīlda

Emīlijas Vinfrīlas Martinas portfeļa vietneEmīlijas Vinfrīlas Martinas portfeļa vietne

Emīlijas Vinfrīlas Martinas vietne, iespējams, ir viens no visinteresantākajiem portfeļiem, kas tur atrodas. Viņa ir bērnu autore, bet arī māksliniece. Kad jūs sākotnēji piestājat viņas mājas lapā, jūs negaida ar grāmatu vākiem, bet gan ar viņas mākslas attēliem. Lai redzētu informāciju par viņas grāmatām, jums faktiski jāiet uz viņas grāmatu lapu. Pat viņas tiešsaistes veikals ielaužas abās sava darba pusēs ar ieeju viņas mākslā vai viņas bērnu grāmatās.

Iegūstiet vārdu

Tagad, kad esat izveidojis skaistu, vienreizēju portfeli, lai izceltu rakstīto, ir pienācis laiks šo vārdu pieminēt. Pastāstiet visai ģimenei un draugiem un lūdziet viņiem dalīties ar jūsu vietnes adresi viņu sociālo mediju kontos. Ievietojiet savas vietnes adresi uz vizītkartēm, savā e-pasta parakstā un kopīgojiet to reklāmās. Sadarbojieties ar citiem autoriem un kopīgojiet viens otra vietnes savās biļetenos.

Jebkura maza lieta, ko varat darīt, lai iegūtu vārdu, palīdz radīt interesi par jūsu vietni un jūsu grāmatām. Galu galā pastāv iespēja to pārvērst biznesā. Jūs esat izveidojis krāšņu rakstnieku vietni – tagad ir laiks to kopīgot ar pasauli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map